Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-04-14 12:43:30

LOGOUT.hu

War Thunder: Ground Forces - legördülő öszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#401) JackFeryll válasza Napfénysüti (#400) üzenetére


JackFeryll
őstag

Még most is csak vakarom a fejem hogy RB-ben (!!!!!) van respawn. Miért kellet így csinálni ? A következő lépés, hogy az SB-t butítják.

(#402) Napfénysüti válasza JackFeryll (#401) üzenetére

SB-ben még nem mentem egy kört se de amúgy egyetértek veled. Arcadeban még oké lenne a respawn de RB-be már hülyeség. Az meg pláne nem fair hogy az egyik típusnak van ilyen lehetősége (med) míg a másiknak nincs (heavy). Nem értem a koncepciót. :F

Més que un club!

(#403) BoB válasza JackFeryll (#401) üzenetére


BoB
veterán

Nem tűnt fel hogy SB- ben is van respawn? :)

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#404) JackFeryll válasza BoB (#403) üzenetére


JackFeryll
őstag

Csak 2szer játszottam SB-ben az nekem túl profi volt :D Olyan távolságokból lőttek ki (elsőre) hogy csak néztem.
Akkor ezek szerint a GF-el elindultunk egy arkádosításon grindeléssel megfűszerezve...

(#405) BoB válasza JackFeryll (#404) üzenetére


BoB
veterán

Még mindig jobb mint a WOT, ahol minden harckocsin lövegstabilizátor van, meg lézertávmérő ballisztikus számitógéppel. (ezek közül csak az utóbbi igaz itt az árkád csatákra)

Nem is csoda hogy ott az a szabály hogy nem raknak be olyan harckocsit amin stab van, hiszen semmivel sem lenne más azzal menni :))

[ Szerkesztve ]

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#406) JackFeryll válasza BoB (#405) üzenetére


JackFeryll
őstag

Nem érdekel hogy a WoT-ban mi van. A WT valamit képviselt és saját magát hazudtolja meg most. Nem zavar annyira mint ahogy ez kinézhet itt a fórumon, de akkor se kapnak ezért buksisimit.

Egyébként ötlet : Játszogattam a Cabelas Pro Hunt (2014) nevű játékkal és ott van olyan, hogy a különböző eltalált szervek pontot érnek. Itt se lenne butaság egy ilyesmi. Fontosságtól függően más-más értékkel és akkor nem lenne akkora probléma, hogy ki lőtte ki a tankot és ki az aki "meggyengítette" stb.

[ Szerkesztve ]

(#407) RG4L


RG4L
őstag

Egyébként az feltűnt valakinek, hogy Air Win Streak-et szokott néha írni a játék tankoknál is? :C

War Thunder: Gelesztaa

(#408) BoB válasza JackFeryll (#406) üzenetére


BoB
veterán

Kap bónuszt az is aki segitett kilőni.

RG4L: jah, meg repülős tanácsok töltésnél, stb.

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#409) BoB válasza Máté94 (#392) üzenetére


BoB
veterán

Megvan miért nem kaptam ilyeneket. Mert bugos és nem "érzékeli" hogy már meglenne. Nem is halad abszolút a csík pedig kellene.

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#410) RG4L


RG4L
őstag

Az mi a tököm, hogy meglövöm az ellenséget, pirossal kijelzi, hogy a gunnert eltaláltam. Erre azonnal lő rám. Amikor nálam ilyen van, se lőni nem tudok, se semmi.

War Thunder: Gelesztaa

(#411) Steelheart2


Steelheart2
senior tag

Sziasztok.Az miért van hogy nem enged belépni játékba?Accountom van mert repcsissel játszottam.Most azt irja hogy nincs aktiválva az accountom.Csinálltam egy uj accot de ott is ez van.Köszi.

Iphone 13 pro,Xiaomi Mi 10 Pro 8/256,; Xbox Series X,Asus TUF Gaming FX 505 DT

(#412) BoB válasza RG4L (#410) üzenetére


BoB
veterán

Szerintem az akkor van amikor fekete lesz. Pirosnál csak sérült.

[ Szerkesztve ]

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#413) nemeth989


nemeth989
senior tag

Aki rákattant a játékra, itt a lehetőség 1000 gold szerzésére. Hétvégi akció: link AB-ben 100, Rb-ben 50, SB 25 kill után jár a 100 gold, max 1000.

[ Szerkesztve ]

RideMyStyle "LoveMyWilier"

(#414) Máté94 válasza RG4L (#410) üzenetére


Máté94
addikt

Mert már nem a piros a "halott", hanem a fekete. Mondjuk nem volt jó ötlet, a piros szerintem kifejezőbb, és jobban látszik is. :)

(#415) JackFeryll válasza Máté94 (#414) üzenetére


JackFeryll
őstag

Szerintem pirosnál minimum 5-10 másodpercig ki kéne hogy ütve legyen.

(#416) Máté94 válasza nemeth989 (#413) üzenetére


Máté94
addikt

500 kill SB-n az 1000-ért... hát... igen. :DDD

Kellene egy prémes tank, mondjuk oroszoknál a T-34 nem rossz, szerettem azt az ágyút T34-57 alatt. Csak akkor már német se volna rossz, bár a III. N nem vonz azzal a "szutyok" ágyúval.

(#417) BoB válasza Máté94 (#416) üzenetére


BoB
veterán

250 kell SB-n. Igy már nem is hangzik soknak, ugye? :D

[ Szerkesztve ]

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#418) Máté94 válasza BoB (#417) üzenetére


Máté94
addikt

Nem, de RB-re gondoltam, csak SB-t írtam. :DDD

(#419) BoB válasza Máté94 (#418) üzenetére


BoB
veterán

Kiváncsi vagyok hogy a ground unit kill (aka bot) számit-e.

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#420) Máté94 válasza BoB (#419) üzenetére


Máté94
addikt

Én akkor már landing craft-ra lennék kíváncsi, abból mindig van tíz és kevesen ismerik igazából. :DDD
De bot az szerintem biztos.

[ Szerkesztve ]

(#421) BoB válasza Máté94 (#420) üzenetére


BoB
veterán

Landing craft hol van? SB módban is van olyan? Mert még nem találkoztam vele.

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#422) Máté94 válasza BoB (#421) üzenetére


Máté94
addikt

Jungle-n a német 2.(?) spawn pont mögött sorakoznak. Oroszokkal be lehet a parton osonni. :)

(#423) BoB válasza Máté94 (#422) üzenetére


BoB
veterán

A kurszki pályán meg a tüzérség, teherautók meg AA van a sarokban.

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#424) JackFeryll válasza nemeth989 (#413) üzenetére


JackFeryll
őstag

HC usereknek ez a 7500 goldos éves premium nem egy rossz ár.
Bár aki tényleg komolyan jkátszik az már úgyis kimaxolt mindent csak a tankokat nem :D

[ Szerkesztve ]

(#425) RG4L


RG4L
őstag

Csakis a PvP killek számítanak, és elvileg repcsikkel és érvényes. Ami azt jelenti, hogy AI tankok, repülők kizárva, AAA, landing craft stb, szintén. Nagy KS parti lesz.

szerk: vagyis asszem ezt olvastam redditen.

[ Szerkesztve ]

War Thunder: Gelesztaa

(#426) olcsii


olcsii
aktív tag

vegyetek fel barátnak: nikoli32......meg jó pár szám ami nem jut eszembe:D
holnap délelőtt leszek,ts van,nyomassuk

wot:nikoli3, „Akinek sok pénze van, annak lehet spekulálni, akinek kevés a pénze, annak nem szabad spekulálni, akinek pedig egyáltalán nincs pénze, annak muszáj spekulálni.”

(#427) Máté94


Máté94
addikt

Ez Pz. IV F2 mekkora OP, ahogy a G is majd... szinte már sajnálom az oroszokat, meg magamat is, amikor majd ellenük kell játszanom. :DDD

Viszont iszonyatos mennyiségű német van. Tier I tele lesz T50-nel és nulla orosz, Tier II meg fordítva, így a hétvégére nézve.

(#428) munnergep válasza RG4L (#425) üzenetére


munnergep
senior tag

Akkor ezt a hétvégét kihagyom, asszem :)

"I like big fat men like you. When they fall they make more noise. And sometimes they don't get up."

(#429) JackFeryll


JackFeryll
őstag

Így már jó érzés játszani. RB 1 életből
Tényleg sokat számít ha leveszem a grass/tree slidert mert így látok is.

(#430) whYz


whYz
addikt

Mennyi plusszt ad a premium? A hivatalos oldalon nem talalok errol semmit. Vagy rossz helyen keresem? :F

(#431) BoB válasza whYz (#430) üzenetére


BoB
veterán

A játékban írja amikor rányomsz a prémium vásárlásra.

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#432) JackFeryll válasza whYz (#430) üzenetére


JackFeryll
őstag

(#433) whYz válasza JackFeryll (#432) üzenetére


whYz
addikt

O kiraly, koszi. :)

(#434) Micsurin


Micsurin
nagyúr

:W nem értemmondjátok a németek milyen OP-k T1 útólsó tankjánál járok de eddig szinte CSAK orosz one shootokal találkoztam a t34-esek páncélját meg még csak véletlen sem tudom átüttni.... semmilyen lőszerel sem.... ők viszont ha elől , ha hátul ,ha fentről mitom én méghonnan lőnek one shoot , crew/ammo/bármi de one shoot... :W 5let , mert perpillanat sok értelmét nem látom tankozni pedig a tigris a nagy kedvenc.... és reméltem kihúzzóm de így ?!?!

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#435) Micsurin


Micsurin
nagyúr

Előzőmre: Nem szóltam..... Itt is a vitality-t húzzam , hogy ne knocked out legyen ????

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#436) BoB válasza Micsurin (#434) üzenetére


BoB
veterán

Én úgy látom hogy a legelső Pz III katasztrófa. Pz IV F2 viszont rendszeresen 1 shot-ol amikor KV-1 -el vagyok.

[ Szerkesztve ]

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#437) PAtr0n válasza BoB (#436) üzenetére


PAtr0n
addikt

Az F2 egy vadállat OP csíter. Ennyi. :)

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#438) Máté94 válasza Micsurin (#434) üzenetére


Máté94
addikt

Nem olyan vészesek, Stug. A., IV. C HEAT-tel már jók, csak tudni kell használni őket. Alaplőszerrel tényleg csapnivalóak, de utána elég jól használhatóak. túl kell élni őket, utána már kiegyenlítettebb.

(#439) Szőrös  válasza PAtr0n (#437) üzenetére


Szőrös 
veterán

Se nem OP se nem csíter. Az első német hk amivel már lehet valamit kezdeni a ruszki szarok ellen.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#440) Máté94 válasza Szőrös  (#439) üzenetére


Máté94
addikt

Igazából, ugyanezt megcsinálják a T-34-ek is, legalábbis közelharcban és szemből. :)

(#441) olcsii válasza Micsurin (#434) üzenetére


olcsii
aktív tag

A t34 eket a vezetői nyilásnál kell lőni. panzer III be lehet lőni alap lőszerrel. de apcrrel picit könnyebb.
amugy a panzer 3 L a játék legjobb tankja!:) mind ezt ugy mondom hogy a többivel még nem mentem:D
nem tudom hogy wotoztál e már? mert itt ugyan ugy a gyenge pontokat kell lőni.ha lehetséges. ha távol van a t34 feles leges lőni. esetleg ha teljesen oldalt van neked.

wot:nikoli3, „Akinek sok pénze van, annak lehet spekulálni, akinek kevés a pénze, annak nem szabad spekulálni, akinek pedig egyáltalán nincs pénze, annak muszáj spekulálni.”

(#442) Máté94 válasza olcsii (#441) üzenetére


Máté94
addikt

Ausf. M. jobb lesz, hála a kötényeknek, bár elvileg ugyanolyannak kellene lennie, mint L. Keveset játszottam vele anno CBT-n, mert gyorsan megvolt és Tigris-re több RP kellett. :)

(#443) olcsii válasza Máté94 (#442) üzenetére


olcsii
aktív tag

:) hát majd szerintem hétvégén meglessz majd meglátom:P
mondjuk én csak a tigrisig akarom kihuzni meg esetleg a pantherig de az már nem fontos. aztán onnantól már mindegy.

wot:nikoli3, „Akinek sok pénze van, annak lehet spekulálni, akinek kevés a pénze, annak nem szabad spekulálni, akinek pedig egyáltalán nincs pénze, annak muszáj spekulálni.”

(#444) myckey válasza olcsii (#443) üzenetére


myckey
veterán

no majd hónap akkor kereslek játékban

ez a simulator mod fasza nagyon tankosban..megyek oszt a sövényből úgy osztom őket, hogy szegényeknek eszmélni sincs idejük
a parancsnoki nézet meg jópofa

(röpcsisben nem! ott felszállni is órákba telik)

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#445) olcsii válasza myckey (#444) üzenetére


olcsii
aktív tag

hát én mentem egyet pz 3 al de ugy gondolom ez még pici oda mert a nagy távolságok miatt nem tudom átutni a tankokat.

wot:nikoli3, „Akinek sok pénze van, annak lehet spekulálni, akinek kevés a pénze, annak nem szabad spekulálni, akinek pedig egyáltalán nincs pénze, annak muszáj spekulálni.”

(#446) PAtr0n válasza Szőrös  (#439) üzenetére


PAtr0n
addikt

Kezdek én velük Stug A-val is elég szépen, nem kell ahhoz F2-es Panzer. :)
Összességében egy nagyon all-round tank, tehát mindenben jó. Erős löveg, jó páncél, és elég fürge is. Kábé mint a T-34-ek, ahogy írták. Azok is OP csíterek :P

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#447) KISDUCK


KISDUCK
addikt

Ma elkezdtem a játékot, a warthunderrel nem nagyon játszottam eddig. Azt szeretném kérdezni, hogy van valami rövid leírás a legénységi skillekről? Nem igazán tudom, hogy mit kéne használni.

(#448) Szőrös  válasza PAtr0n (#446) üzenetére


Szőrös 
veterán

A t-34 sem op , inkább csíter de csak azért mert egy merő bugalom a damage modellje ( meg még jó pár orosz hk-nak ).

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#449) JackFeryll


JackFeryll
őstag

Igazán lehetne több prémium tank a játékban. Mondjuk heavy abszolút nincs, de minden tierben illene hogy legyen (kivéve az V.-ben)

(#450) JackFeryll


JackFeryll
őstag

Valaki aki jobban elmélyült már a GF-ben fel tudná sorolni a németek és az oroszok erősségeit, előnyeit, hátrányait ?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.