Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-04-14 12:43:30

LOGOUT.hu

War Thunder: Ground Forces - legördülő öszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1101) Máté94 válasza PAtr0n (#1100) üzenetére


Máté94
addikt

Ott a "domb"... ;]

(#1102) PAtr0n válasza Máté94 (#1101) üzenetére


PAtr0n
addikt

Feladom :C

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#1103) MasterDeeJay

Annyira durván gyenge volt az ellenfél hogy a spawnt öltük a végén. Nem tudom hogy rakhatott össze ilyenekkel. A poén az hogy nagyon nem vagyok jó játékos, inkább csak támogató.

Végre megvan a Tigris is.

Belefért egy team kill is amikor egy ellenfél T34-est keresztbe átvitt a lövedékem és a csapattársat szedte szét. Kedvenc pályám ez a Polland, it brutál amit tud alkoti az Ostwind. Gyakorlatilag mindent szét lehet vele közelről szedni. Most megtanulok sniperkedni Tigrissel.

Vintage Story PH szervere újra fut!

(#1104) Malibutomi


Malibutomi
nagyúr

Dev Server M3 amcsi tank és az egyik új pálya: [link]

(#1105) Máté94 válasza Malibutomi (#1104) üzenetére


Máté94
addikt

Németeknek annyi... rosszabb, mint egy T-50.

Ha meg városi pálya: Az a legjobb taktika,ha inkább elkerülöd a várost. :D

(#1106) Pikkolo^^ válasza Máté94 (#1105) üzenetére


Pikkolo^^
addikt

Ezek direkt szopatják a német vonalat.

(#1107) Malibutomi válasza Máté94 (#1105) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Itt ugyanilyenekkel szemben volt, egy PzII erösebb ezeknél amúgy. Stug meg sokkal.

(#1108) donmackó válasza Malibutomi (#1104) üzenetére


donmackó
őstag

Újabb cheater érkezik a mezőnybe. :Y Még jó hogy ezen műxik a géppuska is, igazán megcsinálhatnák végre a már meglévő tankokon is. Tetszik a map. Lesznek majd írtások a ház sarkokról mint Poland-on.

Release the cable hounds!

(#1109) Malibutomi


Malibutomi
nagyúr

Egyedül kiirtan szinte egy teljes cap pontot jó, utána kapni egy bombát egy csapattárrstól priceless :U

(#1110) Drenadar válasza Malibutomi (#1109) üzenetére


Drenadar
veterán

Azt ne merd mondani, hogy bármi is meglepett!!! :D

(#1111) D.Orion


D.Orion
veterán

Dev szerveren történt egy kis változás:
1.45.7.15 -->>> 1.45.8.0

Már csak az a kérdés, hogy mikor lesz nyitva? :U

(#1112) MasterDeeJay

Tiger h1 eddig iszonyat jó. Ahol lehet ott 1km felett tartom a távot, így volt hogy su85 és kèt is1 lőtt meg Ai is, rólam meg pattogott le minden. Sniperkedni jó vele. 1-1.5km távra használom ahogy kell. Csak repülő nyirt ki, amúgy szinte halhatatlan. A 88-as is jó rajta, de lassan forog a torony. Meglepően mozgékony még dombra is.

Vintage Story PH szervere újra fut!

(#1113) RG4L


RG4L
őstag

Német prémium KV megéri? Olvasgattam 1-2 dolgot róla, azt mondják megéri, na de mégis? Valakinek tapasztalat?

(#1111) D.Orion: szerintem sanszos a mai nap, legkésőbb holnap (remélem).

[ Szerkesztve ]

War Thunder: Gelesztaa

(#1114) donmackó válasza RG4L (#1113) üzenetére


donmackó
őstag

Az orosz KV elég op a saját tierjében. Akkor szerinted egy prém gép milyen lehet? :P

Release the cable hounds!

(#1115) RG4L válasza donmackó (#1114) üzenetére


RG4L
őstag

Hogy jönnek ide a gépek? :D
Csak annyira vagyok kíváncsi, hogy megéri-e azt az 1600 (ha jól emlékszem) goldot. :)

War Thunder: Gelesztaa

(#1116) donmackó válasza RG4L (#1115) üzenetére


donmackó
őstag

Gép alat a német KV-t értettem. Megveszed, használod, levonod a következtetést. Amúgy az adatok alapján jobb az ágyúja és a páncélzata is. Ráadásul a techtree-n elfoglalt helye sem mellékes.

Release the cable hounds!

(#1117) RG4L válasza donmackó (#1116) üzenetére


RG4L
őstag

Nyílván nem veszem meg, ha nem éri meg. Mondjuk lehet várni kéne még, hátha lesz valami ünnepi leértékelés stb. Azért köszi. :)

War Thunder: Gelesztaa

(#1118) D.Orion válasza RG4L (#1113) üzenetére


D.Orion
veterán

Én is nagyon gondolkodom azon a KV-n. Ritkán látok a csatatéren(gondolom azért, mert még mindig inkább 3.7 és az alatt játszom), de mikor összefutok egyel, akkor az biztos, hogy az elsők között végez pontszámban. Ki kéne próbálni dev szerveren, aztán ha bejön, akkor megveszem rendesen. Még nagyon izgat a Tiger P is, de sokallom érte a GE-t. Annyiból sok más jó és maga nemében fun prémet is lehetne venni.

Remélem ma délután online lesz a dev, holnap nem hiszem, hogy lesz rá időm.

(#1117) RG4L:
Karácsonyig én is várni szeretnék, mert hátha lesz valami kis engedmény. Mondjuk én kíváncsi vagyok az amcsi prémekre is.

[ Szerkesztve ]

(#1119) donmackó válasza D.Orion (#1118) üzenetére


donmackó
őstag

Én ahányszor össze futottam egy shermannal, mindig egy lövésezett, T-34/85(D5T)-ben és a KV-85-ben is. Pedig mind2 ki van maxolva. De az nyilván a Sherman pakkos prém M4A3-as.

Release the cable hounds!

(#1120) D.Orion válasza donmackó (#1119) üzenetére


D.Orion
veterán

Igen az egy elég jó tank lett. Láttam már én is párszor. Még nagyon érdekel a Pz. Bfw. IV. Az tulajdonképpen a dróthálós Pz IV H.

Nagy dilemma, hogy heavy tank legyen 5.0-val vagy medium 4.7-el. Ágyú egyforma, mozgékonyságban alig van eltérés, páncélzat egyértelmű. A medium-nak kicsit jobbak a szorzói, de annyival drágább is(1750).

Jelenleg a német premium KV felé hajlok inkább. Kéne csinálni valami kis tesztet.

[ Szerkesztve ]

(#1121) vhw


vhw
addikt

Érdekel valakit 10.000 GE-s kupon?

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#1122) Máté94 válasza vhw (#1121) üzenetére


Máté94
addikt

Két szép szememért? :))

(#1123) D.Orion


D.Orion
veterán

Dev server ---> 1.45.8.1

offline :(

(#1124) vhw válasza Máté94 (#1122) üzenetére


vhw
addikt

Majdnem ennyiért adnám. :)

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#1125) csaabz


csaabz
őstag

Most kezdtem el játszani a tankokkal.
Mivel a repülőim az orosz ágon vannak, ezért a földi egységeket a németekkel kezdtem.
Eddig van három tier 1 tankom, nagyjából fullosak. Valami tanács, taktika, hogy mire kell figyelnem?
Azt észre vettem, hogy akár 10 db "hit-es" lövést is belelőhetek bármibe, az vígan megy tovább. Bezzeg, ha engem lő egy orosz tank... :))

https://www.flickr.com/photos/187066941@N05/

(#1126) Malibutomi válasza csaabz (#1125) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Nem mindegy mivel lősz (löveg/lőszer), és hogy hova.
A hangárban meg lehet nézni a tankok röntgenrajzát, ahol a löszer/üzemanyag van oda érdemes célozni

(#1127) csaabz válasza Malibutomi (#1126) üzenetére


csaabz
őstag

De a tier 1-es tankokon nem lehet löveget választani, igaz? Későbbi tankokon lehet? Vagy itt nem úgy megy, mint a WoT-ban?
Igen, a lőszereket néztem, a legnagyobb páncélátütéssel rendelkezőt használom mindegyikben.

- A tank rejtőzködését lehet valamivel növelni?
- A teljes legénységnek növelni kell a Keen visiont, vagy csak a Commandernek? Ezek az összegek valahogy összeadódnak?
:R

https://www.flickr.com/photos/187066941@N05/

(#1128) Malibutomi válasza csaabz (#1127) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

A löveget úgy értem, hogy átüti-e a rendesen a másik páncélját.
Ha a legnagyobb átütésű lőszert használod, akkor az simán lehet a tömör lövedék, nem a robbanó, amiatt is kellhet több lövés. Az APHE (páncéltörő-robbanó), vagy APHEBC (páncéltörő-robbanó-ballisztikus sisakkal) a legjobb, ez átütés után robban is. Az APCR sima tömör cucc, átüti a lemezt, de utána maximum a repeszek rombolnak, vagy egy az egyben átmegy a tankon, viszont ennek a legnagyobb az átütő képessége.
Rejtőzködést nem lehet növelni. AB-RB-ben nincs is értelme, mert nagy piros felirat van rajtad.
Én a keen visiont csak a lövésznek, commandernek,meg esetleg a drivernek szoktam növelni. A töltő mondjuk nem igazán kukkol ugysem kifelé.

[ Szerkesztve ]

(#1129) Drenadar válasza csaabz (#1127) üzenetére


Drenadar
veterán

Ez nem wot, de ha megnézed a "tech treet" rájössz te is!

Itt a különböző tankokat kell kifejlesztened, amik bekerültek a játékba, és mindegyik verziónak általában más más az ágyúja... :)

(#1130) Máté94 válasza csaabz (#1127) üzenetére


Máté94
addikt

Nincs, nagyjából új tank - új löveg.

A nagyobb átütés (APCR) nem jelent jobb teljesítményt. Az csak átüt, de kevesebb sérülést okoz a bentülőknek.

Használj másik álcafestést, ami jobban beleolvad a környezetbe. :DDD Itt mindenki látszódik, tehát nincs értelme. Ha látlak, de nem vagy elég közel ahhoz, hogy marker-t kapj, akkor is kitudlak kapni. ;] Inkább Reloading és Vitality ér valamit, ráadásul a Crew Skill-ek még nem igazán teljesek, bugosak.

Egyszerűbb mindig figyelni a horizontot, minimap-et.

(#1131) Malibutomi


Malibutomi
nagyúr

Tudtam hogy veszitünk mikor megláttam hogy a tök alap ZSU-37-el első vagyok a csapatban :W

(#1132) wall2 válasza Malibutomi (#1131) üzenetére


wall2
tag

Nem kell ezen mérgelődni én már megszoktam, alap Tigrissel küzdök T-44 és IS-2 mod. 1944 ellen. :U Elég nehéz úgy nyerni, hogy már az elején eldönti a játék Te nem nyerhetsz. :D

(#1133) Malibutomi válasza wall2 (#1132) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

a tankokkal nincs bajom, kisebbel is ki lehet löni a nagyobbat. Az jobban zavar hogy pl aMozdok pályán csak az alulról induló csapat nyerhet 99%-ban

(#1134) donmackó válasza Malibutomi (#1133) üzenetére


donmackó
őstag

Osztom a meglátásod. A felülről indulóknak át kell menni egy viszonylag magasabb dombrészen, és ezáltal elég könnyű célpontok. Sajnos sok tanknak a negatív vertikális ágyú kitérése elég kevés (főleg oroszok) ezért nem bírnak lefelé lőni, csak ha lefele álla tank teste is. Ellenben a pozitív általában magasabb, ezért aki alulról jön annak felfelé kell lőni, na az már kivitelezhető. Pedig mozdok is jó pálya lenne ha tettek volna a dombokra pár tankárkot, minta kárpátoknál, akkor kisebb lenne a felső húsdaráló.

Release the cable hounds!

(#1135) octopus666


octopus666
tag

Én azt nem értem pl: ha kifejlesztettem a T-34-85-ön BR365P, akkor a T-44 miért kell újra az alapoktól kezdeni.

[ Szerkesztve ]

(#1136) Máté94 válasza octopus666 (#1135) üzenetére


Máté94
addikt

Mert itt nincs átjárás a modulok között, mint a másik tankos játékban.

(#1137) RG4L


RG4L
őstag

Egy ideig nézték, ahogy breakelek a földön, aztán a T-28 annyira segített, hogy belepréselt a földbe. Állat :C

War Thunder: Gelesztaa

(#1138) Malibutomi válasza RG4L (#1137) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Sebaj jönnek a kábelek nemsokára

(#1139) Máté94


Máté94
addikt

Holnap gyün a tonks! :DD

2 hétig németnek még a közelébe se fogok nézni. De azonnal úgy sem lesznek Tier IV-ben... bár... :U

(#1140) wall2


wall2
tag

Végre megjöttek. :)) :))

(#1141) octopus666


octopus666
tag

Már RB is németek, oroszok, usa együtt vannak ?

(#1142) RG4L


RG4L
őstag

Hát nekem egyáltalán nem tetszik ez az USA tier 1 eddig. Az egyetlen pozitívum benne ez az M13 izé (repülőkre lövök vele, de hallottam, hogy darálja a tankokat is valamiért...)

War Thunder: Gelesztaa

(#1143) octopus666 válasza RG4L (#1142) üzenetére


octopus666
tag

Nekem sem gyere be,50 skuló nem elég egy BT-7 kilövéséhez :U az meg pláne, hogy már a nemzeteket is keverik RB. Nem beszélve az arty újításról. Ami jó azt miért kell elbarmolni nem értem.

(#1144) Malibutomi válasza octopus666 (#1143) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Be kell rakni az M51 lőszert, azzal már lehet lyukasztani rendesen.

(#1145) RG4L válasza Malibutomi (#1144) üzenetére


RG4L
őstag

Hát, szerintem az is kalap kaka. Target undamaged, target undamaged ... akárhol lövöm a többi amcsi tankot.

War Thunder: Gelesztaa

(#1146) Malibutomi válasza RG4L (#1145) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Hát akkor valamit rosszul csinálsz :)
Nekem sokszor oneshot is összejön vele.

(#1147) RG4L válasza Malibutomi (#1146) üzenetére


RG4L
őstag

Nem mondtam, hogy nekem nem sikerült még oneshotolni embereket, de nem nyűgözött le egyáltalán eddig. BT-5-össel szívesebben futkároztam a pályán. :DDD

War Thunder: Gelesztaa

(#1148) donmackó válasza wall2 (#1140) üzenetére


donmackó
őstag

Nem erőltették meg magukat. Se Wolverine se Hellcat? Szegényes.

Release the cable hounds!

(#1149) RG4L válasza donmackó (#1148) üzenetére


RG4L
őstag

Hellcatből elég az, amelyik repül és 3.3 BR-nél csücsül.

War Thunder: Gelesztaa

(#1150) Máté94 válasza donmackó (#1148) üzenetére


Máté94
addikt

Később jönnek.

Egyébként "World of Shermans..." borzasztó kínszenvedés lesz. Mind ugyanaz szinte... :U

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.