Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-04-14 12:43:30

LOGOUT.hu

War Thunder: Ground Forces - legördülő öszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1451) Malibutomi


Malibutomi
nagyúr

Na tudom már hogy a BR5.7 shermanok miért annyival jobbak, van hozzájuk APCR shell, két lövésből kilőttem egy jagdpanthert, oneshot volt egy IS2, és egy Tiger2 olyan 150 méterről. Ezzel a lőszerrel már kb beillenek a T4-be

(#1452) conqver válasza Malibutomi (#1285) üzenetére


conqver
aktív tag

Szevasz!
Érdekelne ez a dolog :R PM-ben megírnád, hogyan működik?

Shadow&Dust.....

(#1453) Malibutomi válasza conqver (#1452) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Melyik? A 3 euros amcsi feloldós, vagy a gold?

(#1454) conqver válasza Malibutomi (#1453) üzenetére


conqver
aktív tag

:R :R

Az Arany Sas ;)
Köszi még 1× :C

[ Szerkesztve ]

Shadow&Dust.....

(#1455) Synaptic


Synaptic
senior tag

Felvettetek a FEARS klénba köszönöm. Azonban egy problémám van vele. Még élő emberrel nem találkoztam a chat en :O

Ryzen-7-3800x/Asrock x570SteelLegend/Asrock-PhantomGaming-6800Xt

(#1456) donmackó válasza Synaptic (#1455) üzenetére


donmackó
őstag

Este 8 után én fenn szoktam lenni (vagy az asszony). ;] donmacko néven találsz. Jelölj meg friend list-en és látod ha fenn vagyok.

[ Szerkesztve ]

Release the cable hounds!

(#1457) BR-Steel


BR-Steel
tag

Minek bujkál valaki IS-2-ben a sziklák mögött nem egy sniper tank. :D Ostoba, utána meg szid mindenkit ha kikapják pillanatok alatt. :C

(#1458) v!ct0y


v!ct0y
veterán

Szerintetek melyik német 3as prémet érdemes megvenni ? kv1b vagy a pz?

(#1459) Malibutomi


Malibutomi
nagyúr

Na nyomultam a Pershinggel...elég jó tank, de ahogy valaki a WT fórumon írta, az alapról fejlesztések közben majdnem feladta, aztán az M82 lőszerrel megnyilt a paradicsom kapuja :)

(#1460) MasterDeeJay

Tegnapi ostwind alakításom:
Jungle pálya délen kezdtem part mellett, mentem déli ellenfél spawnjára. (igen lehet anyázni mert A pont meg északon volt, de amúgy is csak támogató vagyok meg elterelő) Szedegettem hátba az ellent, néhányat csak idegesítettem mert azért 500m-re a 37mm dara kicsit kevés. Eljutottam a spawnjukig majd belebotlottam egy KV1-Zis5 be amivel nem tudtam mit kezdeni. Egészen csata végéig csak macska egér játék ment. Én sebezni nem tudtam rajta még közvetlen közelről sem de minden létező külső modulját, beleértve az ágyúját szétlőttem, hiába a 3! arti amiben benne állt és hiába a kb 15 tár AP lőszer. Hozzáteszem hogy ő addig háromszor talált el de mind a 3 lepattant. Szóval kör vége az volt hogy ott állunk egymással szembe, én lövöm telibe körbe körözve ő meg javítgat bár nem hiszem hogy akár mit is meg lehetett volna még javítania. Lényeg hogy én ott voltam sértetlenül, ő meg szétlőve darabokra de nem bírtam vele.
Nem tudom mit rontottam el, lőttem bele a csőbe ami szét is ment. Lőttem a nyílásokat de hasztalanul. Lőttem hátulról, oldalról. A patch előtt ki bírtam ilyeneket is lőni, igaz akkor a lőszer fogyott el. Simán ment KV2 is közelről nyílásokat lőve. Nem azzal van a baj hogy nem tudom pár lövésből kilőni hanem az hogy egyáltalán semennyivel sem. Ötletek hogy mit lőjek a KV1-en? Használjak gyújtót hátha kigyújtom valamijét?

Vintage Story PH szervere újra fut!

(#1461) Micsurin válasza MasterDeeJay (#1460) üzenetére


Micsurin
nagyúr

kv1 nem tudom , hogy nem vitted at, egy F2-esel a tornyat is belehet csapni oldalról pl, de a csövet elloni, lanctalpat/váltót, megkerul. Rommá lő, gyujto skulonak en sok ertelmet nem latom jelenleg.

Hmm 3 arty, ja mind a 3 mellé lőtt :DDD nekem artyval 10-bol 3-szor sikerul KARCOLNOM!!!

Szrk.: aa vs nehéz tank, nem csoda ha nem viszed át :DDD

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#1462) D.Orion válasza Micsurin (#1461) üzenetére


D.Orion
veterán

Tanulj már meg ragozni!

(#1463) Micsurin: Érdekes, én telóról buszon ülve is tudok ragokat írni a mondatba, sőt még ékezetes betűket is tudok használni. :W

[ Szerkesztve ]

(#1463) Micsurin válasza D.Orion (#1462) üzenetére


Micsurin
nagyúr

:W tanulj mar meg elfogadni :W telorol es buszon ulve nem ezen fogok szoszolni
Akkor te most jobb ember lettel, adj magadnak egy kekszet :W

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#1464) RG4L


RG4L
őstag

*grabs popcorn* :DDD

War Thunder: Gelesztaa

(#1465) Drenadar válasza D.Orion (#1462) üzenetére


Drenadar
veterán

Nem helyesírási fórum, el kell fogadnunk, hogy nem mindenki igényes a mondandójára, még akkor sem, ha az az érthetőség rovására is megy.

Szvsz. én sokszor ha nem kényelmes akkor nem is írok semmit telóról buszon/villamoson/héven/metrón/lovon

(#1466) D.Orion


D.Orion
veterán

Akkor lezártnak tekintem... NC

ON: Reloading! :(

[ Szerkesztve ]

(#1467) octopus666


octopus666
tag

Azért tökéletes a játék besorolás M4A1-el RB küzdjél Tigrissel és Pantherrel. :(((

(#1468) D.Orion válasza octopus666 (#1467) üzenetére


D.Orion
veterán

User fail, soha nem találkozhatsz ilyenekkel. 3.3 vs 5.7
Bent hagytál valami mást is.

[ Szerkesztve ]

(#1469) D.Orion


D.Orion
veterán

40 kills while driving Soviet Light Tanks :U

Még szerencse, hogy eddig voltak ilyenek, amikben már lehetett menni szovjet light tankkal. Persze az elsőt megcsinálhattam volna másik két nemzettel is:
40 kills while driving Light Tanks
40 kills while using 45mm cannon

Nem baj, akkor harmadjára is előveszem a T-50 -et. :U

(#1470) MasterDeeJay válasza octopus666 (#1467) üzenetére

Mindig csak egy tankkal indítsd játékot, a többit hagyd üresen. Így van esély arra hogy a veled egy szintűekkel vagy gyengébbekkel rak be.

Mach-making tapasztalataim, azaz nekem így hozza a játék:
ha beraksz egy rakás tier1-es tankot akkor nagy eséllyel tier2-esekkel rak össze, azaz számít hogy mennyi tankod van berakva > megoldás csak egyet rakj be

adott napon az első játék mindig könnyebb mint a sokadik, minél többet játszol annál több esély van rá hogy nagyobb BR-eset ad be. > érdemes kezdeni a legjobb tankoddal a napot vagy azzal amivel legtöbbet ad %-rá

nem tudom hogy berakott repülők jelentenek-e valamit, én azt is ki szoktam venni

Hivatalosan 1.0 lehet a BR eltérés, több tank esetén nem tudom mivel számolja ki.

Vintage Story PH szervere újra fut!

(#1471) Drenadar


Drenadar
veterán

van valami weboldal a WThez mint mondjuk a wothoz az FTR?

illetve ki tudja hogy mikor jönnek majd a brit tankok? :)

(#1472) Máté94 válasza MasterDeeJay (#1470) üzenetére


Máté94
addikt

Eléggé irritál, hogy ezt kell csinálni... Miért nem volt jó, ahogy ezelőtt? Választasz, hogy melyik tankot viszed csatába és ha meghalsz, ott a vége. Új játék. :U

(#1473) MasterDeeJay válasza Máté94 (#1472) üzenetére

Nézzük a meccs szemponjából. Ha több tankot viszel, több lehetőséged is van.
Ha beraksz 5 tankot akkor a pályának megfelelőt ki tudod választani, pl Polland pályán nem szívesen mennék be tigrissel a városba hogy 100m-en belül szétlőjenek. Így meg kénytelen vagy menni azzal az eggyel ami van.

Vintage Story PH szervere újra fut!

(#1474) RG4L válasza Drenadar (#1471) üzenetére


RG4L
őstag

Azmi?

War Thunder: Gelesztaa

(#1475) Drenadar válasza RG4L (#1474) üzenetére


Drenadar
veterán

a brit tank? :D

(#1476) RG4L válasza Drenadar (#1475) üzenetére


RG4L
őstag

Aha, meg az az FTR vagy mi xD

War Thunder: Gelesztaa

(#1477) csaabz válasza Drenadar (#1471) üzenetére


csaabz
őstag

Szerintem nincs olyan mint a For the Record.
Mivel jóval kisebb a játékos bázis, nem alakult ki akkora érdeklődés sem.

Kell még ennek a játéknak idő, hogy össze szedje magát, fejlesztések, balance, stb... Csak aztán legyen is valami, mert idővel jön az Armored Warfare is....

[ Szerkesztve ]

https://www.flickr.com/photos/187066941@N05/

(#1478) Drenadar válasza csaabz (#1477) üzenetére


Drenadar
veterán

hát ha jól látom az csak nagyon sok idő múlva jön... meg nem is tudom elképzelni mi lenne benne a játék egy modern tankot annyi minden eszköz segít az ellenség kilövésében kilóméterekről, ha valamit becéloz a rendszer onnantól kezdve az halott...

mondjuk egy merkavát kipróbálnék :D

(#1479) csaabz válasza Drenadar (#1478) üzenetére


csaabz
őstag

A távolságok biztos csökkentve lesznek, ahogyan a másik két játékban is.
Azt még meglátjuk, drónok, műholdak lesznek-e? :D

https://www.flickr.com/photos/187066941@N05/

(#1480) Máté94 válasza MasterDeeJay (#1473) üzenetére


Máté94
addikt

Hmm... szerintem nem fogom szétszedegetni és mindig egy tankkal RB-zni, így inkább harcolok a Panther-rel Tier V-ben, hisz 5/5 csak a kedves bombázók szedtek ki. Érdekes. :U

*szarkazmus

(#1481) D.Orion válasza Máté94 (#1480) üzenetére


D.Orion
veterán

Ki mondta, hogy RB-be egy tankkal menj. :U Arról volt szó, hogy a BR-re kell figyelni.

(#1482) Bigiordas


Bigiordas
tag

Fik lányok!
a 11-én lévő 03-05 és 16-18 óra között meghirdetett gold küldetés, az európai vagy az ázsiai időszámítás szerint lesz e?

+ vagy - lesz e az időeltolódása

(#1483) RG4L válasza Bigiordas (#1482) üzenetére


RG4L
őstag

Mi az, hogy európai időszámítás? Ez az event január 11-én 3-5 illetve 18-20 óra között lesz. És ez már a mi időzónánkra átszámítva, azaz GMT+1.

War Thunder: Gelesztaa

(#1484) Bigiordas válasza RG4L (#1483) üzenetére


Bigiordas
tag

Mivel ru. honlapokon pl. az M8A1-s küldetés forduló 12.00 órakor vannak, valamiért az eu. lapokon meg 14.00 körül, az egy szerver ellenére ( Eu fordulót nem tudom pontosan).

Valamiben nem vagyok biztos, hát megkérdezem.

Budapest és Moszkva között pl. 2 óra eltérés van. 12. órakkor a ru. szerint néztem adja e már a killeket a gép. de valamikor 13. óra utáni 14 óra körülibe kezdte el számolni a rendszer.

Gondolom én egyszerűbb fejemmel, hiszen értelmes emberek hozzászólását remélem, aki a véleményük mellé azt is odaírja, honnan veszi a tényt, hogy az a biztos. :W

(#1485) RG4L válasza Bigiordas (#1484) üzenetére


RG4L
őstag

Érdekes vagy. Normálisan válaszoltam, nem tudom mi a bajod vele.
EU és RU két külön szerver, ezt lehet látni a játékban is. Az M8A1 és I-301 küldetések kezdete szintén meg van jelölve a játékban, had mutassam meg:

Hogy honnan veszem ezt a tényt? Például onnan, hogy a mai 30 killt már megcsináltam a LaGG-3-as gépekkel, és nem sokkal 11 óra után kezdtem, igaz volt egy kis gubanc a számlálóval, ami miatt több időt vett igénybe, mint kellett volna, de rendesen, időben indult. Ebből merek következtetni arra, hogy az M8A1-hez is elkezdte számolni az állást.

...de a Google barátom (Ő a te barátod is) szintúgy megerősíti a gold csaták időpontját. Ha ez nem lenne elég bizonyíték, akkor ajánlom figyelmedbe az alábbi két oldalt:

[link 1] [link 2]

Mivel a második oldalra be kell jelentkezni a WT accoddal, hogy el tudd olvasni, kimásolom Néked a lényeget.

A feladatot két időintervallumban lehet végrehajtani:
Január 11-én 03:00 és 05:00 között, illetve 18:00 és 20:00 között

Remélem segített és további szép napot!

[ Szerkesztve ]

War Thunder: Gelesztaa

(#1486) Bigiordas válasza RG4L (#1485) üzenetére


Bigiordas
tag

Ezt mikor indítom a játékot a jobboldali hír fordítókból szedtem le.
Természetesen Google fordítóval,

http://warthunder.com/en/news/2764-golden-victories-in-war-thunder-en

Ön tudja ellátni a feladatait a január 11
között 2:00-04:00 GMT, vagy 17:00-19:00 GMT

Az Egyesült Államokban és más amerikai felhasználók, ami (a Central Standard Time):
Január 10. között 20.00 és 22.00 CST vagy január 11 között 11.00 órától 13.00 óráig CST

Na most igazodjon ki, aki tud. Mivel a számláló pontatlanságát már én is tapasztaltam. Ezért is kéretem segítséget közösségtől

(#1487) HungAryan válasza Bigiordas (#1486) üzenetére


HungAryan
tag

A probléma az, hogy nem tudtad rendesen feltenni a kérdést, ezért nem kellene felháborodni...
Eleve mi az, hogy "európai időszámítás"?
Amire te gondolsz, az az időzóna. És abból sem létezik olyan, hogy "európai", mivel Európán belül is 4 időzóna létezik.
Magyarországon a téli időszámításkor az UTC+1 van. Az UTC, GMT megegyezik. Innen már könnyen kiszámíthatod, hogy melyik időszakban lesz.

WT account: Cpt_Hungarian

(#1488) D.Orion


D.Orion
veterán

No 2 óra és GE event! Rövid alvás aztán mindenkinek sok sikert!

(#1489) Bigiordas


Bigiordas
tag

Bejött amitől féltem.

Hajnal 02.30-tól elkezdtem nyomni a játékot. 03-órától 04-ig 4 győzelmem volt, de nem adott semmit. majd 04-órától beadott 3 győzelem után 50+100 arany sast és beadta hozzá a jelzést is.

04-órától 3 győzelem után - tévedés ne essék, bőven 75% os feletti volt az aktivitásom, volt mikor 118%-ot nyomtam - semmit.

Kifotóztam mindent, s írtam egy tikettet. Valahogy nagyon megbízhatatlanok ezek az eventek. Mástól is hallottam és olvastam már hogy teljesít valamit és nem kapja meg. Ennyire azért a WOT eventek nem voltak bugosak. Abban bízom hogy míg a WOT sutportosok tettek a tikettekre, és küldték a semmit mondó válaszokat, addig itt általában pozitívan reagáltak rá.

Feszültségem után, elnézést utólag is.

Ahogy elnézem nekem csak 04-és 05-óra között volt hajlandó a győzelmeket számolni. Pontosan 04óra 05 perckor kaptam meg a győzelemért az első 50 aranyat. Ki kellett volna lépni, 03-óra előtt és akkor belépni, hogy az időeltolódást érzékelje?

Vagy lelőni a random szerver választót? mert hogy kitudja melyikhez rak be éppen EU, RU ?

[ Szerkesztve ]

(#1490) D.Orion válasza Bigiordas (#1489) üzenetére


D.Orion
veterán

Ne aggódj és 01:50kor keltem fel, bőven elmúlt már 2óra mikor elkezdtem nyomni EU szerveren és az első két csatámban győzött is a csapat. Bár nem én voltam az első, de a többi feltétel adott volt. Én sem kaptam semmit, küldtem egy reportot képekkel majd elmentem aludni.

Olyan érzése van az embernek, hogy a Warthunder bagázs javarészt pályájukról kibukott emberekből áll.

(#1491) Bigiordas válasza D.Orion (#1490) üzenetére


Bigiordas
tag

Na nesze semmi fogd meg jól.

Megjött Szergejtől válasz, köszönik érdeklődésemet, vegyem tudomásul hogy több feltétele is volt a gold nyerésnek.

Az üzenetbe raktam két fotót is, egyiken 6 győzelem, és beírtam, mindegyik 75 % felett volt :(

Tiszta lutri hogy most adja vagy nem adja.

(#1492) RG4L válasza D.Orion (#1490) üzenetére


RG4L
őstag

Bőven elmúlt hajnal 2? Hajnal 3-tól kezdődött az event és eddigi tapasztalataim alapján minden ilyen gold csatás eventek során ajánlott egy 15-20 perccel később kezdeni a játékot. Nálam minden rendesen működött, ébren voltam mert tanulgattam hajnalban és megcsináltam az 5 győzelmet, mert miért ne. Volt köztük tankos meccs és Tier 1-es repülők is, mindent rendesen számolt, nem volt probléma. Annyit vettem észre, hogy 2 győzelem után nem fizette ki az 50 goldot, hanem a harmadik győzelem után kaptam meg az addigi 50+100-at, az utolsó 150 azonnal jött.

[ Szerkesztve ]

War Thunder: Gelesztaa

(#1493) D.Orion válasza RG4L (#1492) üzenetére


D.Orion
veterán

Ja oks, mi GMT+1 -ben vagyunk. :P Elfelejtettem, fáradt voltam.

Más:

Miért van az az érzésem, hogy ezt csak arcade-ban lehet megcsinálni? SB-ben igen ritkán látok olyat, hogy USA vs. USSR. Talán Poland és Carelia(?) volt az a két map aminél láttam eddig ilyen felállást.

[ Szerkesztve ]

(#1494) RG4L válasza D.Orion (#1493) üzenetére


RG4L
őstag

Igen, ajánlott ott, mégpedig reserve vagy nagyon kis BR-ű Tier 1-ben, mert nincsen meg mindenkinek az egész amcsi tech tree.
Legkönnyebb, ha mindig berepülsz repülővel amikor lehet és amerikai tankokat rakétázol/bombázol.

War Thunder: Gelesztaa

(#1495) D.Orion válasza RG4L (#1494) üzenetére


D.Orion
veterán

Így lesz, amint megcsinálom a mai Pz III adagot, áttérek AB-be, low tier-be.

(#1496) Micsurin


Micsurin
nagyúr

Ha veszek olyan 4 euros kis valamit , akkor megkapom az amcsi tankokat még mindig ? És ha igen lesz WIPE ?

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#1497) Malibutomi válasza Micsurin (#1496) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Nem hiszem hogy lesz wipe, és igen megkapod a lehetőséget hogy kifejleszd mindet.

(#1498) RG4L válasza Malibutomi (#1497) üzenetére


RG4L
őstag

Így van, nem lesz wipe.

War Thunder: Gelesztaa

(#1499) Micsurin


Micsurin
nagyúr

:R köszönöm :R

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#1500) Bigiordas


Bigiordas
tag

Meg lett az M8A1 :)) 2 batle.ritinges kis gép 75 mm- ágyúval. Az 50-es géppuska is megy rajta. Első csatámat majd végig nyomtam vel, 7 kilel. Kicsit stuartos, de gondolom a nehezebb torony miatt, nem billeg annyira előre hátra manőver közben. Szerintem elég stabil, bár a tüzérséget nehezen bírja a nyitott küzdőtér miatt :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.