Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-04-14 12:43:30

LOGOUT.hu

War Thunder: Ground Forces - legördülő öszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#301) myckey válasza nemeth989 (#300) üzenetére


myckey
veterán

:R

pazar!
ezeket meg is találtam, de nem figyeltem hogy lehet őket változtatni is
:B

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#302) psycroptic válasza nemeth989 (#300) üzenetére


psycroptic
őstag

:R Süti! Ezt már én is kerestem!

PSNID: Tomy83PS

(#303) mikron


mikron
tag

Most lett meg a SU-122 imádom :K pedig még csak alap. :DDD

(#304) Napfénysüti

Itt nem lehet squadronban játszani? :F

Més que un club!

(#305) psycroptic válasza Napfénysüti (#304) üzenetére


psycroptic
őstag

Arra én is kíváncsi lennék.

PSNID: Tomy83PS

(#306) nemeth989 válasza Napfénysüti (#304) üzenetére


nemeth989
senior tag

Dehogynem, mint a repülősben, semmi különbség nincs. Barátlista - barát - invite to squad, elfogadja és mehettek is. Ennyi :).

RideMyStyle "LoveMyWilier"

(#307) myckey válasza nemeth989 (#306) üzenetére


myckey
veterán

valamiért nem enged se a röpcsisben se a tankosban
se engem se sütit, mármint ha ő ha én csinálom, a szakasz nem lesz jó

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#309) nemeth989 válasza myckey (#307) üzenetére


nemeth989
senior tag

Érdekes, kliens újraindítás ha nem volt meg. Más ötletem nincs, nekem ilyen gondom nem volt még. Lehet nem kapcsolódott fel valamelyikőtök a chatre, akkor nem tudtok squadozni.

RideMyStyle "LoveMyWilier"

(#310) myckey válasza nemeth989 (#309) üzenetére


myckey
veterán

ó ezeken a körökön már rég túl vagyunk
indítottunk már 66x
meg konnektáltunk,....... már lassan a NaSa is hozzánk konnektál

de mikor csatát indítanánk, kiírja hogy lépjünk ki a csapatból és utána mehetünk csatába :F

ha meg én kapok meghívót ,tehát nem vagyok vezető a csapatban akkor meg azt írja a csata gomb lenyomása után hogy nem kezdhetek új sess. amíg egy squad tag vagyok
tehát lépjek ki is guruljak magam

mi az ....leli már :W

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#311) psycroptic


psycroptic
őstag

Következő tank fejlesztésbe csak, akkor lehet kezdeni, ha az előzőn minden modul ki van fejlesztve? Pl. STUGIIIA-ból STUGIIIF-be?

[ Szerkesztve ]

PSNID: Tomy83PS

(#312) nemeth989 válasza psycroptic (#311) üzenetére


nemeth989
senior tag

Nem, akkor tudsz következő ágra/szintre rámenni, ha kifejlesztettél 6 előző szintű tankot.

RideMyStyle "LoveMyWilier"

(#313) psycroptic válasza nemeth989 (#312) üzenetére


psycroptic
őstag

Hmm, és ez mire jó?

PSNID: Tomy83PS

(#314) Máté94 válasza psycroptic (#313) üzenetére


Máté94
addikt

Nincs konkrét egy ág grind. :)

(#315) JackFeryll válasza Máté94 (#314) üzenetére


JackFeryll
őstag

Elég grind szintenként 6 darabot kifarmolni, főleg a T4-eseket... :D

[ Szerkesztve ]

(#316) JackFeryll


JackFeryll
őstag

Ha nem tartok még tier 3-nál akkor gondolom a T3-as prémium tankot se tudnám használni ?

(#317) Memphis79


Memphis79
aktív tag

Szevasztok!
Hol tudok belépni a GF-ba és mikor van elérhető szerver?

Origin:Memphis79HUN

(#318) JackFeryll válasza Memphis79 (#317) üzenetére


JackFeryll
őstag

A sima kliensnél a repülők felett jobb oldalt át kell kapcsolni tank battles-re. 24/7 megy :) open van.

(#319) Memphis79 válasza JackFeryll (#318) üzenetére


Memphis79
aktív tag

Megvan-köszi!! :D

Origin:Memphis79HUN

(#320) Flatron710 válasza nemeth989 (#297) üzenetére


Flatron710
tag

Köszi, megoldódott!

Minden popzene a szexről szól. A rock arról, hogy akarod, a jazz arról, hogy csinálod, és a country vagy a western pedig arról, hogy bűnösnek érzed magad utána. -Robert Waldo Brunelle Jr. --- WoT/WoWs/War Thunder acc : Zolika_tm

(#321) JackFeryll


JackFeryll
őstag

Gyorsan megnéztem a papírformákat és csak én látom úgy, hogy az összes német gép jobban néz ki az oroszoknál ? :D

(#322) Máté94


Máté94
addikt

Jajj, de rossz ez a ZIS-30... :U
Ennél a tanknál jön ki nagyon, hogy mennyire kezdetleges és félkész még a tankok fizikája.

(#323) Patrick76496


Patrick76496
őstag

Szerintem bőven ráért volna még volna még az open beta kiadása, ez rosszabb, mint a CBT. Még mindig vannak benne bugok. A lőszerváltás még most is rosszul működik, ráadásul most már ahhoz sem ad mindig hangot, ha eltalálnak, vagy ha egyáltalán én lövök, pedig ilyen a zárt bétában nem volt. Ezt meg, hogy 6 tankot ki kell feljeszteni egy szinten, hogy továbbhaladhassak, egyszerűen szánalmasnak tartom. T3-nál már így is eléggé belassul a fejlődés, már maga a 3-mas tank kifejlesztése is rengeteg kör (aztán még a modulok). SirFoch véleményét osztom, bár engem nem zavar az arty nézet.

Viszont CBT óta szerencsére 5-10-et javult az FPS és végre a legénységi hang is működik (eddig is be volt kapcsolva, de csak a bázis foglalási üzeneteket mondta). Az új training room is óriási pozitívum, végre normálisan lehet tesztelni a tankokat.

Btw a legelső Panther után a többit mi értelme van kifejleszteni? A Darth Vader tornyos Pantheren meg a Panther II-n kívül egyiken sem változik semmi, csak annyi, hogy magasabb battle ratinget és tier számot kapnak.

[ Szerkesztve ]

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#324) Máté94


Máté94
addikt

Azért elég egyértelmű a 6 hat tank/tier, túl gyorsan végigérnél, ha csak egyre koncentrálnál, ez talán változik később, bár repülőknél nem tudom most hogy is van.

Az is benne van, hogy kellett nekik a több feedback és nem akarták már nagyon húzni, nehogy csökkenjen az érdeklődés.

Repülőknél is vannak gépek, amik alig különböznek, mégis 2-3 van belőlük, azért ilyenek a tankok is. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#325) JackFeryll válasza Patrick76496 (#323) üzenetére


JackFeryll
őstag

A grindfest-et megcsinálták, már-már WoT-os félelmeim vannak. :W
A fa szerkezet értelmetlenné vált mert tulajdonképpen úgysincs választási lehetőséged osztályon kívül.

Pici farönkön forogtam, a tankok időnként érdekesen tudnak megugrani és felborulni. Én is időnként csak onnan tudom, hogy tényleg lőttem hogy a célkeresztemnél látom a töltést.
Az is érdekes, hogy nagy takarásban és messze levő tankokat külső nézetből meglátom, de ha célzok akkor 2 mp után eltűnik, ha viszont nézetet váltok újra megjelenik.

Nektek se lehet a festés leharcoltságát állítani ? Miért tiltották le ezt az opciót ?

[ Szerkesztve ]

(#326) RG4L válasza JackFeryll (#325) üzenetére


RG4L
őstag

Nekem volt olyan, hogy elkezdtem tolni egy másik tankot, aki aztán eltűnt, majd megint megjelent. Nem volt lagg se semmi, szóval fura volt.

War Thunder: Gelesztaa

(#327) Napfénysüti

Játszik valaki mindét nemzettel? Mennyire érzitek balanszoltnak őket?

Més que un club!

(#328) Máté94 válasza Napfénysüti (#327) üzenetére


Máté94
addikt

Így váltogatják egymást a tierekben, ki-ki hol erősebb és gyengébb.

(#329) psycroptic válasza Napfénysüti (#327) üzenetére


psycroptic
őstag

Igen én játszok, de még csak az elején vagyok mindkét nemzetnél. Mindenütt vannak jobb/rosszabb tankok. Pl. németeknél STUGIII az már elfogadható az elején is, míg a ruszkiknál a t-28.

PSNID: Tomy83PS

(#330) PR0JECTNR56


PR0JECTNR56
addikt

Eddig WoT-ban hajtottam a gépeket, most átnéztem ide is, mit alkottak a GF-be. Kellemes meglepetés számomra, hogy open beta-ban is egészen jó a játék.
Ami elsőre megfogott, az a tankok modellje, nagyon szépek, igényesen vannak kidolgozva (makettezem is és eléggé szúrja a szemem, ha egy görgő, egy pót lánctalp vagy periszkóp nem ott van, vagy hiányzik stb.).
Az irányítás kicsit szokatlan volt, de tetszik, hogy jól lehet mozogni és farolásokkal hamar célra állni még egy 42km/h menettempót is hirtelen megszakítva (ez nálam a StuG III A esetében bizonyult különösen hasznosnak).
Amin még javítani kell az véleményem szerint, az a térkép és felhasználói felület, sokszor belevesznek az információk a képbe a helytelen betűszín/betűméret miatt és az ikonok sem az igaziak (az interface-ben már állítottam rajta, de még nem az igazi).
Továbbá a spot rendszer furcsasága, hogy belső nézetben hirtelen eltűnik az előttem álló cél, külső nézetre váltva ismét megjelenik (ezt a jelenséget többször is észleltem, kipróbáltam a nézet váltást egy adott célon is).
Zárásképpen még a fizika és grafika is elbír némi optimalizációt és javítgatást, de ezt megoldják majd szépen.
Mindenesetre kellemesek a tapasztalataim, StuG III A pedig nagyon szórakoztató jármű. Itt sajnos kikaptunk, de remekül demonstrálja a képességeit, hogy még egy hozzám hasonló újonc kezében is elég hatékony tud lenni:

(#331) Napfénysüti válasza psycroptic (#329) üzenetére

Akkor jó, remélem egyszer a németek is használhatóak lesznek. Closed bétában volt Tigrisem azt kedveltem de most T2-ben is csak szenvedek.

Més que un club!

(#332) Napfénysüti válasza Napfénysüti (#331) üzenetére

Tegnap mérgemben nekiálltam az orosz ágnak és például a heavy tankok sokkal jobbnak tűnnek kis tierben mint német társaik.

Més que un club!

(#333) Borote válasza Napfénysüti (#332) üzenetére


Borote
addikt

Most a Zis5-ös KV1-et nyúzom, végre kezdek ráérezni... T1-ben T28-cal próbálkoztam, de az valami borzalmasan papír. A T50 már jobban tetszett, ráadásul azzal lehetett is repeszteni, mint az állat. De a kedvencem a T70 volt. 45mm-es döntött frontpáncélt T1-ben szinte senki sem lő át :DDD egyedül a páncélvadászoknak volt esélyük.

(#334) Napfénysüti válasza Borote (#333) üzenetére

Nekem a T28 kifejezetten bejött, volt hogy 3 német gép sem tudott kiszedni. Fordított helyzetben német tankban ülve már vagy 5* meghaltam volna. :DDD

Més que un club!

(#335) Borote válasza Napfénysüti (#334) üzenetére


Borote
addikt

Kővel dobáltak? ;] Nekem annyira nem adta a T28 :(

(#336) psycroptic válasza Borote (#335) üzenetére


psycroptic
őstag

Nekem begyere az a tank. Eléggé elnyűhetetlen jószág. Sokkal jobban bírja a strapát, mint a német megfelelői.

PSNID: Tomy83PS

(#337) Napfénysüti válasza Borote (#335) üzenetére

Fogalmam nincs mikkel lőttek de tényleg egész jól bírja. Német ágat ki ne próbáld mert ezek után az elején tuti besírnál. ;]
Engem tegnap nagyon felcseszett hogy az oroszok mennyire könnyen lenyomtak sokszor ezért gondoltam hogy kíváncsiságból megnézem az ő águkat hogy valóban annyira jók vagy én rontom el nagyon a dolgokat.
Úgy néz ki az előbbi áll inkább. Kicsit mintha más világ lenne, végre itt tudunk többször is nyerni. Mondjuk személy szerint sajnálom hogy ilyen a helyzet mert az én szívem mindig a német gépek felé húz. Closed bétában mondjuk volt Tigrisem az már jó gép csak éppen odáig el kéne jutni és mióta open lett a játék sokkal nehezebben haladok a fritzekkel. :(

Kíváncsi leszek majd a többi ágra ha egyszer bekerülnek hogy milyen lesz a balansz.

psycroptic: na akkor látom nem csak én tapasztaltam meg ezt. :R

[ Szerkesztve ]

Més que un club!

(#338) myckey válasza PR0JECTNR56 (#330) üzenetére


myckey
veterán

Spot rendszernél mire érted azt az eltűnést?

a tankok sziluettjére?

mer az például realisticben nincs is csak arcade ban

vagy maga a tank volt nincs?
mer ilyet még nem tapasztaltam egyszer sem :F

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#339) Borote válasza Napfénysüti (#337) üzenetére


Borote
addikt

Na majd a ZiS5-ös KV1... Bedöcögök a cap körbe, záporoznak az ellenek, de ha mozgok is egy kicsit, sok mindent nem tudnak csinálni. Egész addig, amíg meg nem jönnek a TD-k, azok elég komolyan tudnak pusztítani, velük érdemes vigyázni.

(#338) myckey: spot rendszer nekem sem teljesen világos, van, amikor a másfél km-re lévő ellent is jelzi, van, amikor az sem kap még egy piros kis foltot sem, aki 200m-re hesszel előttem. Vagy áll mellettem a foglalókörben :DDD

[ Szerkesztve ]

(#340) Napfénysüti válasza myckey (#338) üzenetére

Sejtem mire gondol mert párszor velem is megesett: kinti nézetből látszik a tank de amint belsőre váltasz eltűnik. Ez valami bug lehet amit jó lenne ha gyorsan javítanának mert zavaró.

Més que un club!

(#341) myckey válasza Napfénysüti (#340) üzenetére


myckey
veterán

még nem találkoztam ilyennel hogy ami előttem áll egyszer csak megszűnik létezni :F

de ne is legyen

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#342) Stauffenberg válasza Napfénysüti (#340) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Én is tapasztaltam már ezt a bugot. Átváltok belső nézetbe és szép áttűnéssel eltűnik a célpont. Volt már, hogy ennek ellenére rálőttem és beadta a találatot.

De hát ezért béta egy béta. :)

Ennél milliószor bugosabb volt a Battlefield 3 bétája 2 héttel a megjelenés előtt. :D

(#343) CactuS


CactuS
Arcképgyáros

Sziasztok!

Gondoltam az open beta alkalmával felteszem újra a WT-t. Beállítottam az egyik német kistankot, átváltottam ground battle (talán alapból arcade) csatára, majd queue után kapom az arcomba a "No Respawn base to start" feliratot, ha a tankkal akarok játszani. Ugyanebben a csatában repülőkkel gond nélkül betesz. Kéne valami tutorial-t csinálnom mielőtt játszhatok tankokkal? Vagy kell egy minimum szint a repülőkkel?:B

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#344) Máté94 válasza CactuS (#343) üzenetére


Máté94
addikt

Át kell állítani "Tank battles"-re, mielőtt "To Battle"-re nyomsz. A közös csaták csak később lesznek elérhetőek, mire elegen lesznek minden Tier-ben.

(#345) CactuS válasza Máté94 (#344) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Ööö most nincs előttem a játék, mert melóban vagyok, de nem emlékszem, hogy láttam volna ilyen kapcsolót (csak a két fülre emlékszem alul, hogy sima vagy ground battle) Ezt külön a menüben lehet beállítani?:B

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#346) Stauffenberg válasza CactuS (#345) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

A csata indítása gombnál tudsz váltani a haderőnemek között. Ha tankkal mész a repcsis csatába, akkor nem tud berakni sehova (fordítva is igaz). Bár nem követtem egy ideje a WT fejlesztését, de tudomásom szerint még nincs összevont csatázás, ez majd később jön.

(#347) BoB válasza Stauffenberg (#346) üzenetére


BoB
veterán

Egyelőre azért nincs közös csata mert nincs elég játékos akinek tier 4-5-ben van harckocsija. Ha lesz, akkor engedélyezni fogják.

KV-1 tegnap lett meg, első csatában egyetlen lövést kaptam amire fel is robbant. Pz 4 F2. Második csata dettó.

A többi úgy ahogy elment, de azért a kis T-50 eddig a favorit. :)

[ Szerkesztve ]

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#348) RG4L válasza BoB (#347) üzenetére


RG4L
őstag

Nekem lenne egy problémám, mégpedig az, hogy nem tudok billentyűt hozzárendelni a tűzoltókészülékhez.

War Thunder: Gelesztaa

(#349) donmackó válasza RG4L (#348) üzenetére


donmackó
őstag

Alapjáraton a 7-es bill.

Release the cable hounds!

(#350) RG4L válasza donmackó (#349) üzenetére


RG4L
őstag

Nekem alapjáraton se volt semmi, az ammotípus váltást már bebindeltem a num számokra, de a tűzoltókészüléket nem engedi.

szerk: illetve engedi, de nem csinál vele semmi, és nincs is odaírva a kis ikonra, hogy lenne hozzá gomb párosítva,

[ Szerkesztve ]

War Thunder: Gelesztaa

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.