Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-04-14 12:43:30

LOGOUT.hu

War Thunder: Ground Forces - legördülő öszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#901) gygabor1981


gygabor1981
csendes tag

Sziasztok Srácok!

Egy olyan kérdésem lenne, hogy a tank irányításánál hol lehet azt beállítani, hogy amikor célzok és sniper módra váltok akkor ne az egér görgőjével kelljen zoomolni. Hol tudom ezt átállítani, hogy egy gomb megnyomásával teljesen rázoomoljon?!?!

Előre is köszi a válaszokat!

(#902) mikron


mikron
tag

V billentyű + bal egér :D

(#903) wall2 válasza mikron (#902) üzenetére


wall2
tag

Mi a fene van a panther-el minden egyes lövés kiüti a löveget :F üvegből van vagy mi a csuda ??? :U Már nem is csodálkozom T34-57 500 méterről egy lövésből kiszed...röhejes.

(#904) olcsii válasza wall2 (#903) üzenetére


olcsii
aktív tag

üdv a klubban:D

wot:nikoli3, „Akinek sok pénze van, annak lehet spekulálni, akinek kevés a pénze, annak nem szabad spekulálni, akinek pedig egyáltalán nincs pénze, annak muszáj spekulálni.”

(#905) v!ct0y


v!ct0y
veterán

Hali!
Elvileg kifejlesztettem az összes I es tankot ruszkiknál. Miért nem lehet továbbmenni a II-es szintre ?

(#906) Borote válasza v!ct0y (#905) üzenetére


Borote
addikt

Meg is vetted őket?

(#907) donmackó válasza v!ct0y (#905) üzenetére


donmackó
őstag

Meg is vetted? Fizettél érte ezüstöt? Meg kell venni 5-öt ahhoz hogy tovább mehess.

Release the cable hounds!

(#908) v!ct0y válasza donmackó (#907) üzenetére


v!ct0y
veterán

Most vettem még 3 at. Tehát 5 tank van a garázsomba. De most se jó. Van egy aranyért vett tankom is az bezavarhat ?

[ Szerkesztve ]

(#909) donmackó válasza v!ct0y (#908) üzenetére


donmackó
őstag

Ezeket vedd meg:

Release the cable hounds!

(#910) v!ct0y válasza donmackó (#909) üzenetére


v!ct0y
veterán

á kösz most már okés.

(#911) HungAryan


HungAryan
tag

Nem tud valaki esetleg egy olyan magyar squadront, ahol aktívan foglalkoznak a GF résszel is?

WT account: Cpt_Hungarian

(#912) donmackó válasza HungAryan (#911) üzenetére


donmackó
őstag

Nézd esetleg ezt -> [link]
Vagy nézz szét az oldalon a klánok közt.

Release the cable hounds!

(#913) HungAryan válasza donmackó (#912) üzenetére


HungAryan
tag

Hm, ezt az oldalt még nem néztem. Köszi. :)

WT account: Cpt_Hungarian

(#914) olcsii


olcsii
aktív tag

mentem tegnap este 3 a németekkel, persze mindet elvesztettem. tigris első találattól meghalt. a panther ha eltalálták elment az ágyúja, vagy jobb esetbe meghalt:D annyira jó ez a játék, nem is értem miért nem játszok vele többet:P

wot:nikoli3, „Akinek sok pénze van, annak lehet spekulálni, akinek kevés a pénze, annak nem szabad spekulálni, akinek pedig egyáltalán nincs pénze, annak muszáj spekulálni.”

(#915) mikron válasza olcsii (#914) üzenetére


mikron
tag

De az biztos a world of tanks-nál 1000x jobb. :)) nem beszélve a sok gold noob-ról. :D ja bocs epic player. :DDD

(#916) olcsii válasza mikron (#915) üzenetére


olcsii
aktív tag

ez most irónia vagy sem?:) mert nem jobb nála.abban többet kell gondolkodni. mert itt is mindenki goldozik:P

wot:nikoli3, „Akinek sok pénze van, annak lehet spekulálni, akinek kevés a pénze, annak nem szabad spekulálni, akinek pedig egyáltalán nincs pénze, annak muszáj spekulálni.”

(#917) octopus666 válasza olcsii (#916) üzenetére


octopus666
tag

:DDD :DDD Többet gondolkodni :DDD ez nagyon über :C 4-5 perces csata alatt mit lehet kigondolni ? :DDD inkább üljünk le a bokorba és lesz valami. :D ez a wot. :C

[ Szerkesztve ]

(#918) Stigma.HC


Stigma.HC
senior tag

Látom itt is megvannak az egy síkon gondolkodó hívők :DDD Biztos jó dolog :P

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#919) olcsii válasza octopus666 (#917) üzenetére


olcsii
aktív tag

hát ha te igy gondolod:) én elhiszem:)

wot:nikoli3, „Akinek sok pénze van, annak lehet spekulálni, akinek kevés a pénze, annak nem szabad spekulálni, akinek pedig egyáltalán nincs pénze, annak muszáj spekulálni.”

(#920) Szepi1979 válasza octopus666 (#917) üzenetére


Szepi1979
senior tag

Már ne haragudj én játszok mindkét játékkal és úgy tűnik a wotban több a közelharc.

“ nem kell mindig nyerni “

(#921) donmackó válasza Szepi1979 (#920) üzenetére


donmackó
őstag

Tény hogy valamit nagyon elszúrtak a német tankok damage modelljével. De azt se felejtsd el hogy a világháborúban nem volt túlzottan sok közelharc a harckocsik közt. Max 500-600 méterről lövöldözték egymást, nem sok ment ennél közelebb. Volt rá példa ahol az orosz tankok 200 méterről lőtték a németek amikor azok rohamoztak a balatonnál. A wot meg más stílusú játék, ha jól tudom ott az a jó ha minél közelebb vagy.

Release the cable hounds!

(#922) v!ct0y


v!ct0y
veterán

Új nemzetek mikor lesznek ? Van erről valami info ?

(#923) donmackó válasza v!ct0y (#922) üzenetére


donmackó
őstag

Majd ha a meglévő kettőt tökéletesítették. De ha veszel sherman pakkot akkor mehetsz vele.

Release the cable hounds!

(#924) olcsii


olcsii
aktív tag

legjobb:) oda megyek az is 2 mellé a torony közepén meglövöm oldalról semmi:) aztána torony alatt középen a testét semmi:D

wot:nikoli3, „Akinek sok pénze van, annak lehet spekulálni, akinek kevés a pénze, annak nem szabad spekulálni, akinek pedig egyáltalán nincs pénze, annak muszáj spekulálni.”

(#925) Bigiordas


Bigiordas
tag

Sziasztok!

Elnézéseteket kérem, Tanácsért fordulnék játék telepítésügyben.

A honlapon be regisztráltam

Játékot letelepítettem.

Gépigény rendben, (videokártya is).

Azonban nem enged a szerverre belépni.

ezt adja be:

Le telepítettem a unitplay-t és a microsoft (nem pontosan) farmwork kiegésztíő programokat.

Mi lehet a baja? Rá kattintva áthúz az orosz oldalra, és a hiba mellé google fordítóval valami Igort ír ki 9-hónapja hiba- üzenetet.

Megoldásra javaslatokat előre is köszönöm mindenkinek

(#926) Bigiordas válasza Bigiordas (#925) üzenetére


Bigiordas
tag

Irta hibaként azt is hogy nem elsődlegesen kiválasztott a microsoft expolerrel lett letelepítve a játék. Letöröltem, és újra raktam, az sem oldotta meg.

Elnézést kérek mindenkitől hogy a tankosba írtam, csak engem kifejezetten ez érdekelt volna.

(#927) donmackó válasza Bigiordas (#925) üzenetére


donmackó
őstag

Nem elérhető a szerver, vagy nem tud kapcsolódni. Engedd át a tűzfalon, vagy próbáld később.

Release the cable hounds!

(#928) Bigiordas válasza donmackó (#927) üzenetére


Bigiordas
tag

Azt én is láttam egyből. Engedélyeztem is, le kapcsoltam a tűzfalat is, és semmi.

(#929) HungAryan válasza Bigiordas (#928) üzenetére


HungAryan
tag

Pedig ez a hiba eddig 100%-ban tűzfal miatt jelentkezett mindenkinél, akivel csak beszéltem.

WT account: Cpt_Hungarian

(#930) Borote válasza HungAryan (#929) üzenetére


Borote
addikt

Nekem ráadásul minden update után jelentkezik, ugyanis frissíti a programindító fájlokat, és mindig újra engedélyezni kell :DDD

(#931) HungAryan válasza Borote (#930) üzenetére


HungAryan
tag

Nálam még az aces.exe és aces.dll fájlokat szokta megenni a víruskergető frissítés után.
Azért elég ciki egy ekkora cég termékénél, hogy a legtöbb vírusirtó riasztást küld a játék fájljai miatt.
Mondjuk ez már rutinművelet nálam, CBT óta találkoztam sok furcsasággal. :)

WT account: Cpt_Hungarian

(#932) olcsii válasza Borote (#930) üzenetére


olcsii
aktív tag

töröld le a tüzfalat vagy a viruskeresőt. Nekem az avg nem engedte ki hiába engedélyeztem. csak ugy oldotta meg hogyha letöröltem.

wot:nikoli3, „Akinek sok pénze van, annak lehet spekulálni, akinek kevés a pénze, annak nem szabad spekulálni, akinek pedig egyáltalán nincs pénze, annak muszáj spekulálni.”

(#933) Bigiordas válasza olcsii (#932) üzenetére


Bigiordas
tag

Köszönöm a tanácsot, megfogadtam és bevált. Azonban tegnap is, ma is, kb.2 órányi játék után lerakja a játékot kicsibe, és nem tudom újra nyitni az asztalról az ablakot. nem tudom mitől lehet.

Ha próbálom újra indítani a játékot, kiírja, hogy a játék már fut, és egy hibaüzenetet

[ Szerkesztve ]

(#934) Bigiordas


Bigiordas
tag

Ez azaz üzent

[ Szerkesztve ]

(#935) donmackó válasza Bigiordas (#934) üzenetére


donmackó
őstag

Ez annyit jelent hogy elküldte a hibajelentést a fejlesztőknek. Meg alatta ott az azonosító. Magyarán hibával kivágott a játék.

Release the cable hounds!

(#936) Bigiordas válasza donmackó (#935) üzenetére


Bigiordas
tag

THX

(#937) Bigiordas válasza Bigiordas (#936) üzenetére


Bigiordas
tag

Srácok!

Böngészgetem a netet és a fórumokat, (az angol nekem szó szerint latin). Mikorra várható pech? gondolok itt az őszre, télre a hivatalos magyarítás miatt.

Valamint még egy naív kérdés tőlem: A legénységet hogy lehetne pakolni egyik tankbók másikba? És büntetés nélkül lehet e?

Azt már látom hogy a játék teljesen más logika alapján működik, ami nem feltétlenül rossz. 27.000 csatát nyomtam a WOT-ban 2011 augusztusától, mire az idén már feladtam, lehet az nehezíti meg a logikámat.

Egyenlőre tetszik a játék, csak még a megértéseivel vannak hiányosságaim a magyarítás hiánya miatt :R

(#938) John_Doe válasza Bigiordas (#937) üzenetére


John_Doe
senior tag

Troll ON.
Pech bármikor jöhet. ;] ;] ;]
Troll OFF.

Hogy patch mikor jön azt nem tudom.
A legénység, hogy WoT-os szóval éljek, garázshelyhez kötött vagyis ha az első helyre rakott tankok, legyenek azok bármik, ugyanazt a legénységet jelentik. Egyszer kiképzed őket a tank típusra és onnantól tudják használni nem felejtik el az előző tankot. Persze lehet őket tovább képezni minden tankra külön. Ja és a tankot amit egyszer megvettél nem kell (és nem is lehet) eladni mindig megmarad.

[ Szerkesztve ]

Shal'kek nem'ron!

(#939) John_Doe válasza Bigiordas (#937) üzenetére


John_Doe
senior tag

Még valami: warthunder.hu Itt lehet magyar nyelven információt találni és ha érzel hozzá bátorságot meg elhivatottságot a magyar nyelvet ráerőltetni a játékra.

Shal'kek nem'ron!

(#940) HungAryan válasza Bigiordas (#937) üzenetére


HungAryan
tag

Én ezt az oldalt tudom még ajánlani. [link]

WT account: Cpt_Hungarian

(#941) Bigiordas válasza HungAryan (#940) üzenetére


Bigiordas
tag

Köszönöm a jó tanácsokat, megfogadom. :R

Rohadt jó az oldal :C

[ Szerkesztve ]

(#942) olcsii


olcsii
aktív tag

[link]
úgy érzem ez mindent elmond erről a játékról.
mindenkinek ajánlom hogy próbálja ki:) de oroszok csinálták.
Nem OP a t54 vagy bármelyik orosz:)

[ Szerkesztve ]

wot:nikoli3, „Akinek sok pénze van, annak lehet spekulálni, akinek kevés a pénze, annak nem szabad spekulálni, akinek pedig egyáltalán nincs pénze, annak muszáj spekulálni.”

(#943) donmackó válasza olcsii (#942) üzenetére


donmackó
őstag

Nem nehéz a dombról sniperkedni a carpathians pályán. Ha valaki jól csinálja 5-6 killt lehet szedni a vár romnál.

Release the cable hounds!

(#944) olcsii válasza donmackó (#943) üzenetére


olcsii
aktív tag

nem az a lényeg a videóban. hanem az hogy 2 lövést elnyel a t54 oldala a végén. aztán a másik t54 et meglövik a hasán kétszer ugy hogy a tigris lejjebb van mint a t54!!!:) és semmi!!!! aztán a t54 mellé megy és kilövi egy lövésböl. ez lenne a videó lényege:) vicc az egész játék ebben a formában.

wot:nikoli3, „Akinek sok pénze van, annak lehet spekulálni, akinek kevés a pénze, annak nem szabad spekulálni, akinek pedig egyáltalán nincs pénze, annak muszáj spekulálni.”

(#945) donmackó válasza olcsii (#944) üzenetére


donmackó
őstag

A domb átlövést én is észre vettem, de nem fordítottam rá figyelmet. Én is sűrűn tudok a KV-85-tel átlőni a dombon. ;]

Release the cable hounds!

(#946) Malibutomi válasza olcsii (#944) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Olyan nekem is volt a carpathian pályán, a B ponton állok T44-el a gödörben panther ész nélkül mászik át a szélén, kb 2 méterröl az aljába löttem és semmi, még kárt sem okoztam. Aztán szépen kilött..

[ Szerkesztve ]

(#947) olcsii válasza Malibutomi (#946) üzenetére


olcsii
aktív tag

Néha én is játszom a játékkal de:P mindig kikészit, várom hogy jobb legyen, de szerintem nem lessz jobb:)
Szóval ásom is a gödröt neki:P

[ Szerkesztve ]

wot:nikoli3, „Akinek sok pénze van, annak lehet spekulálni, akinek kevés a pénze, annak nem szabad spekulálni, akinek pedig egyáltalán nincs pénze, annak muszáj spekulálni.”

(#948) Bigiordas válasza olcsii (#944) üzenetére


Bigiordas
tag

Egyvalamit ne felejtsetek el. Ez modul és nem hp. alapú sebzés mechanikát imitál.
Az hogy az aljába lősz kettőt az egy dolog, de ha nem sérti a legénységet, vagy mototrt váltót, egyéb cumot, az még megy tovább.
Itt nem szabad kétszer ugyanoda lőni.

Kilövöd egy lövésből a motort, utána ha ugyanoda lövöldözöl , értelmetlenül továbbra is a szétvert motort találod el. Az első T54-nél szépen tönkre vágtad a motorját, aztán kicsit előbbre az is jó volt ahol a legénységből kb 3 fő ül.

Az hogy meg a másik egy lövésből kirecsentettt közvetlen közelről egy 100 mm-el a motortérbe, mit kell csodálkozni?

Gyerekek, az elején a fórumba ezeket a dolgokat leírták, ráadásul azt is hogy ez egy Béta játék. Valaki értetlenkedett hogy a lánctalpas nehezen fordul álló helyzeten.

Gratulálok hozzá. Nekem egyből lejött hogy nem vezetett soha lánctalpast. Szerintem ez a legrealisztikusabb tankos játék, amivel valaha találkoztam.

Igaz harckocsit nem, de lánctalpast 10 tonnást már vezettem. Szerintem a videó anyag nem volt rossz, totál reális dolgok jöttek le.

Azt a részét hagyjuk hogy a löveg cső bele lóg a másik járműbe :R Ez örök téma :C

(#949) donmackó válasza Bigiordas (#948) üzenetére


donmackó
őstag

Úgy-úgy ahogy mondod. Ez nem wot. Én például mindig a sofőr kukucskálóját célzom ha lehet. Az minden tankon gyenge pont és ráadásul látványos messziről is, és jó nagyot lehet ott sebezni. Sok 1 hites killem volt már így SB-n és még csítert is mondtak rám. Holott csak ismerek elég sok tankot, meg használok céltávolság kalkulátort. ;]

Release the cable hounds!

(#950) olcsii válasza Bigiordas (#948) üzenetére


olcsii
aktív tag

Nagyon örülök hogy elirtad az építő jellegű kritikádat. Minden nézőpont kérdése:)
És igen tudom hogy modul sebzéses elvileg/gyakorlatilag.
Lehet hogy Béta játék de ezek nem hiszem hogy fognak változni, amúgy meg nem én mentem itt.
És a t54(első) miért nem robbant fel mikor meglőtte a motorját.? a legényeket miért nem ütötte ki az első két lövés? [link]
Nagyon örülök neki hogy vezettél lánctalpast. irigyellek is érte. de szerintem attól még nem tudod milyen benne ülni mikor be kacsint egy lövedék.
Szóval ha én belelövök az is2 tornyába oldalról. és utána rámfordul és megöl az normális.:)
Ja és ha a sofőrt lövöd miért robban fel sokszor egyből? ez szerintem nem normális.

Az nem zavar hogy belelóg az ágyú a tankba annak igy kell lennie:)

[ Szerkesztve ]

wot:nikoli3, „Akinek sok pénze van, annak lehet spekulálni, akinek kevés a pénze, annak nem szabad spekulálni, akinek pedig egyáltalán nincs pénze, annak muszáj spekulálni.”

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.