Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-04-14 12:43:30

LOGOUT.hu

War Thunder: Ground Forces - legördülő öszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1201) RG4L válasza mikron (#1200) üzenetére


RG4L
őstag

Nem lesz reset, azt mondták.

War Thunder: Gelesztaa

(#1202) RG4L


RG4L
őstag

Esküszöm nektek, fogyatékosak a játékosok. AB-t mentem a 2 új tier 1-es német tankkal, conquest mozdok pálya, ugye tudjuk, hogy a felső csapatnak közelebb van az elfoglalandó pont. Sír mindenki, hogy auto win meg minden, legelején el is foglalja az ellenséges csapat a pontot, de nem értem az egészet. Mind a két tankommal be tudtam menni A-ra, miközben a csapat többi tagja másfél kilométerekről próbálja snipeolgatni az ellenséges szarokat, ahelyett, hogy 4-5 tank összefogna és behúzná a seggét arra a cseszett A pontra. Így aztán tényleg lehet rinyálni, hogy autowin, ha senki meg nem mozdítja a kisujját se azért, hogy legyen esélyük nyerni... ráadásul ahogy mondtam, arkádról van szó, ahol rohadtul semmit nem számít, hogy elvesztesz-e egy tankot vagy nem, amolyan repülős módon. Na mindegy, okosak.

War Thunder: Gelesztaa

(#1203) vhw válasza RG4L (#1202) üzenetére


vhw
addikt

Most mondjam azt, hogy itt se okosabbak egy dekával sem az playerek, mint egy bizonyos másik játékban?

Szerintem még inkább a csapattársaidra vagy utalva itt, már ha számít a győzelem...

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#1204) Malibutomi válasza RG4L (#1202) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Ezt mondtam a multkor, nem csinálnak semmit.
Mindenki a pálya szélén szarakodik, vagy a cap mellett bújkál.

(#1205) RG4L válasza vhw (#1203) üzenetére


RG4L
őstag

Ez oké is, egy 3-4 főből álló tank squadban már lehet alkotni, persze ha nem a MM szivat meg éppen. Beszél itt mindenki balanszolásról meg mittudomén még miről, miközben tényleg nem egyszer láttam olyat is, hogy egy ellenség által elfoglalt pont előtt áll egy Stug például, aki nem menne előre még 20 métert, hogy elkezdje foglalni a tök üres, őrizetlen zónát, hanem inkább onnan snipeolgat, majd persze ő húzza a rövidebbet.

A bizonyos másik játékról nem tudok nyilatkozni, mert soha nem játszottam vele és soha nem is fogok. Itt is inkább a repülőket szeretem, de azokat nagyon, viszont szoktam tankozni is, de azt többnyire csak arkádban, amíg nem érzek rá úgymond.

Ez egy multiplayer játék, ahol a csaták nyerése lenne a cél. Engem általában nem érdekel, hogy mondjuk én csak 3-4 assistot szereztem, de megnyertük a meccset. A játékosok 90%-a ki tudna nyírni azért, hogy ő lőjje ki azt az adott tankot vagy repülőt éppenséggel.

Az agy és gondolkodás teljes hiánya már ott megnyilvánul, amikor spawn után pl. Karelia pályán (asszem ez a neve) egyszerre 5-6-7 tank akar ott átmenni, aminek a szélessége max. 2-2 és fél tank, és borítják fel, lövik, tolják a másikat bele a falba, ezzel nagyobb káoszt okozva. Gratula nekik, de ez van és lesz.

War Thunder: Gelesztaa

(#1206) Malibutomi válasza RG4L (#1205) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Ez a kemény csapatmunka pont olyan mint a repülös részben, ha szanaszét lösz valakit, égve zuhan akkor legalább öten vetik rá magukat hogy lopják a killt. Ez föleg 1.45 óta jó mióta az is csak critical hit ha leszakadt az egész farka egy gépnek. Ha ez egy bombázó, akkor vagy kiséred 4km-t amíg zuhan és lövöd tovább, vagy bucsút mondhatsz a killnek. :(

(#1207) Drenadar válasza Malibutomi (#1206) üzenetére


Drenadar
veterán

Mondtam máááár hogy bocsi! :W

(#1208) Malibutomi


Malibutomi
nagyúr

Spawn utáni kreténség tényleg probléma amúgy. Kis szar ZSU37-el kezdek, erre jagdpanther hajszál hiján felborít (vagy tíz métert mentem egylánctalpon büvészkedve. Rácsippentettet a kis szar meggymaggal hogy és beirtam hogy figyelhetne, erre megfordul, és szétlö. :-/

(#1209) Malibutomi válasza Drenadar (#1207) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Nem rád gondoltam :)

Hogy on is legyen, megvan a T54. Nem rossz tank, de hogy miért a BR 8.0 azt még nem tudom.

(#1210) Drenadar válasza Malibutomi (#1208) üzenetére


Drenadar
veterán

ezt én sem érem amúgy sok kretén kezdőn elkezdenek lőni és csodálkoznak hogy visszalövök... :(

(#1211) RG4L válasza Malibutomi (#1206) üzenetére


RG4L
őstag

Legalább mostmár a szárnylevágás instant kill, a farok levágását pedig jelentették, hogy nem sikerült a patchel megcsinálniuk.

War Thunder: Gelesztaa

(#1212) Malibutomi


Malibutomi
nagyúr

Legjobb bug carpathians pálya, panther nekem háttal mászik a dombra, gyorsan elörobogok, közben kidöntök egy fát. Az meg visszaáll függölegesbe-a tankommal együtt, és szépen fejreborítja...

(#1213) D.Orion


D.Orion
veterán

1.45 óta nem menti sem a képeimet sem a replay-t. Pedig be van állítva. Ez miért van? Vagy máshol kell keresnem?

(#1214) D.Orion válasza D.Orion (#1213) üzenetére


D.Orion
veterán

Megvan, 1.45-nél valamit félrenyomtam és lett még egy Warthunder mappám a meglévőn belül. :U

Az megvan, hogy a Szovjet megszállás event-ben T-28 -as tankok gyalulnak le Pz 38(t) A tankokat?
Ezt azért úgy végiggondolták...

[ Szerkesztve ]

(#1215) Malibutomi


Malibutomi
nagyúr

Azért az M4A1 elég kemény azon a szinten ahol van, főleg az M61 lőszerrel.
Carpathians-on elfoglaltuk a C-t a várban, ott volt már 3 killem, aztán szépen továbbmentem az ellenfél bázisa felé (északra), kigördültem a kapun, ahol jött szembe egy M2, egy T28, meg még valami, azokat kilődöztem, aztán megálltam a mezőn, és lőttem aki jött, 13 killem lett, mire ki tudtak lőni a spawnról rajzó ellenfelek :)
Addigra a csapat elfoglalta a többi cap-et, és a végére nyertünk.

Persze ehhez azért kellett mák is, mert két T34-et is oldalról találtam meg. Szemből keményebb lett volna

[ Szerkesztve ]

(#1216) mikron


mikron
tag

1.45-óta a T-34 1942 driver ablakot hiába lövöm Pz.IV.F2 semmi sérülést nem okoz neki, régebben simán be lehetett lőni. :(((

(#1217) donmackó válasza mikron (#1216) üzenetére


donmackó
őstag

Most érdemesebb a motorját lőni, mert könnyebben gyullad. Régen én is mindig a driver kukucskálóját lőttem, az majdnem instant kill volt minden tanknál. Most meg elég soknál max csak hit-et ad.

Release the cable hounds!

(#1218) Micsurin


Micsurin
nagyúr

Amcsik remekek , nem OP-k , de játszhatóak , ha minden ágon ez lenne , elégedet lennék , szarok a törire , ez egy játék , mindenki szépen tudjon játszni : orosz , német , jenki , és remélem majd brit tankokal (covenanter , crusader :B de várom) , egyik ág se legyen OP , legyen balansz , amcsiknál ez össze jött , tudok velük menni , ugyan akkor 6-700 méteről a tigrisel is tudom őket sanyargatni :))

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#1219) D.Orion válasza Malibutomi (#1215) üzenetére


D.Orion
veterán

Arcade battle?

mikron: Sajna ott már inkább a két optikát kell lőni a vezető nyíláson. Telibe a lemez már nem adja olyan könnyen.

Micsurin: A 105ös löveg akkora OP, hogy max. wgy héten belül változtatva lesz. 2km-en belül szinte mindent átvisz. IS2 és Tiger 1 is robban tőle egy lövésre, 1200méteren belül.

[ Szerkesztve ]

(#1220) Micsurin válasza D.Orion (#1219) üzenetére


Micsurin
nagyúr

azzal az egyel én sem értek , egyet , de az csak 1 dolog.... ha már ezzel az 1-el gond van nézz átt orosz oldalra , először ott kéne szét nézzni , de gondolom az nem gond.... Hogy csíter54/44kéne megnézzni előbb , vagy útobb , meg azt , hogy tigrisel 6-700-ról miért nem viszem a t34 , lesz itt még dolguk az biztos , de alakul a dolog :D

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#1221) Malibutomi válasza Micsurin (#1220) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Nem igazán tudom a T-54 miért akkora OP sokak szerint. Nekem van, aki arrajár épp az lö ki. A SU-100-al átlag több killem van és tovább élek.

(#1222) RG4L válasza Micsurin (#1218) üzenetére


RG4L
őstag

Hozzák szépen az olasz gépeket először, aztán az angol tankokat.

War Thunder: Gelesztaa

(#1223) octopus666


octopus666
tag

Ezt a tankot meg kell tartani. :D :D 105 ágyú egy vadállat. :DDD

(#1224) RG4L válasza octopus666 (#1223) üzenetére


RG4L
őstag

Meg fel kell tolni a battle ratingjét :)

War Thunder: Gelesztaa

(#1225) Malibutomi válasza octopus666 (#1223) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Nem sokáig lesz az szerintem, igy unrealisztikus.

BTW kicsit frusztráló mikor háromból három halál az hogy lebombáznak... :U

(#1226) donmackó válasza octopus666 (#1223) üzenetére


donmackó
őstag

T-34/85(D5T)-vel 2 lövés volt ma árkádon. KV-85-tel 3. ;]

Release the cable hounds!

(#1227) Máté94 válasza Malibutomi (#1225) üzenetére


Máté94
addikt

"A közös csaták(tank-repülő) a későbbiekben választhatók lesznek."

Aha, ja, látszik... :U

(#1228) D.Orion


D.Orion
veterán

Német tankok BR 4.7-5.7 szinten mennek parkolóba. Sajnos nem lehet játszani a kevert nemzetek ellen SB-ben. Domination mode sucks... Főleg az a baj, hogy a német mellé nem dob semmit, de a ruszkit összerakja az amcsival. Jó pár Sherman front páncélja bőven 100mm felett van szögelés és döntés nélkül.(döntéssel 130+) Sajna még a Tigris-ben sincs(ez reális) stopping power ilyen páncél ellen. Egyelőre parkoló, addig viszem a ruszkikat. DE MIÉRT VANNAK KEVERT NEMZETEK?!?

(#1229) RG4L válasza D.Orion (#1228) üzenetére


RG4L
őstag

A patch és az amcsi tankok érkezése miatt. Nagyon-nagyon régen repülők is mindenki-mindenki ellen ment, ráadásul BR-től függetlenül, mert kevés játékos volt. Majd idővel helyreáll a rend.

War Thunder: Gelesztaa

(#1230) D.Orion válasza RG4L (#1229) üzenetére


D.Orion
veterán

Remélem is, mert csak ruszkik ellen továbbra is fair a dolog.

(#1231) csaabz válasza octopus666 (#1223) üzenetére


csaabz
őstag

Én arcade battle-ben megyek ellenük német tankkal. Mondhatom esélytelen számomra... :(( :(((

https://www.flickr.com/photos/187066941@N05/

(#1232) Malibutomi válasza csaabz (#1231) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Igen a 105 túl erös, de engem vigasztal a tudat hogy mire nerfelik már lecserélem :)

(#1233) Drenadar válasza Malibutomi (#1232) üzenetére


Drenadar
veterán

a PzIV-nek is volt egy 105-ös verziója... az miért nem került be? :)

(#1234) conqver


conqver
aktív tag

Szevasztok!
USA T2-őt csak vásárlással lehet továbbvinni?
A Skill-ről van magyar leírás mit érdemes fejleszteni?
:R :R

Shadow&Dust.....

(#1235) D.Orion válasza conqver (#1234) üzenetére


D.Orion
veterán

Igen, skill-t kicsit lapozd vissza pár commentet.

(#1236) RG4L válasza conqver (#1234) üzenetére


RG4L
őstag

Vagy a 12 csillag megszerzésével, vagy pedig lehet pályázni, hogy te is tesztelő lehess.

War Thunder: Gelesztaa

(#1237) conqver


conqver
aktív tag

MAi szellemtankok :-)
12 csillagot, hogyan lehet megszerezni?

[ Szerkesztve ]

Shadow&Dust.....

(#1238) Malibutomi


Malibutomi
nagyúr

Nem hittem volna hogy az M22 bármire jó amilyen papír, de mégis.
East Europe mapon Break event, az a béna, mikor ha elfoglalod a cap-et megjelenik közel az ellenfél spawn-jához.
Cap-eltem először, aztán mikor megjelent máshol körberepesztettem a map szélén, és megint elfoglaltam, közben sikerült kinyírni egy másik M22-t meg egy BT-7-et. Szóval két kill, és gyakorlatilag megnyertem a foglalással a meccset a csapatnak :)

(#1237) conqver
minden nap 5 győzelem amig el nem éred a 12-t, mindegy hogy milyen nemzet és repülő vagy tank, csak minimim tier 2 legyen

[ Szerkesztve ]

(#1239) RG4L válasza Malibutomi (#1238) üzenetére


RG4L
őstag

Persze, mert laza ellenségeket kaptál. Ha jól emlékszem fejből, 2.7-es battle ratingje van az M22-nek. Na az nem oda való.

War Thunder: Gelesztaa

(#1240) D.Orion válasza Malibutomi (#1238) üzenetére


D.Orion
veterán

Semmi...

[ Szerkesztve ]

(#1241) conqver válasza Malibutomi (#1238) üzenetére


conqver
aktív tag

Köszönöm! :R :R

Shadow&Dust.....

(#1242) octopus666


octopus666
tag

Na akkor mehetünk tovább. :D

(#1243) conqver


conqver
aktív tag

Kicsit viccesre sikerültek az USA tankok........

Shadow&Dust.....

(#1244) D.Orion válasza conqver (#1243) üzenetére


D.Orion
veterán

Ooo dehogyis. Hála a jó csigának a kevert nemzetek miatt az oroszokkal együtt jönnek a csak németekből álló csapat ellen... Picit sem OP-k. Most a T-28 mellé kaptunk egy M3 Lee tankot is. Míg a T28-ból azért szépen lehetett bontani a crew-t, addig M3 Lee-ből még oldalról is nehéz. Nem lehetetlen, csak nehéz. Épp most fejleszteném az "új" J-t és E-t, hát öröm és mérgelődés mikor jön az M3 Lee szembe...

Alaplőszerrel vicces a J... A IV/E már alappal is szépen hasít, hát mi lesz majd a HE -vel.

[ Szerkesztve ]

(#1245) csaabz válasza conqver (#1243) üzenetére


csaabz
őstag

Nem is kicsit... :(( Német tankokkal eddig is gáz volt az oroszok ellen tier 1-2ben...
Most, hogy megjöttek a Lee-k, meg a Shermanok, az egész stratégiám abból áll, hogy valami fedezékből próbálok párat lőni, mielőtt valaki 1 lövéssel kilő.

A tier 3-as németek milyenek lesznek? Menjek rá rögtön a Tigrisre, vagy próbálkozzak az előtte levővel?

https://www.flickr.com/photos/187066941@N05/

(#1246) conqver válasza csaabz (#1245) üzenetére


conqver
aktív tag

Az előtte levőt ajánlom neked!
Űrméret alatti lövedékkel, iszonyat átütése van és távolra is pontos!
Gyors, mozgékony :D bírja a lövést is módjával.

Shadow&Dust.....

(#1247) donmackó válasza csaabz (#1245) üzenetére


donmackó
őstag

Jó kis gép a pz3/m. Főleg hogy van kiegészítő páncélja. Először azt kell az ellennek szétlőni.

Release the cable hounds!

(#1248) D.Orion válasza donmackó (#1247) üzenetére


D.Orion
veterán

Ekkora badarságot is rég hallottam már... Mit kell azon szétlőni? Semmit nem számít, +5mm vagy +10mm és kész.

(#1249) conqver válasza D.Orion (#1248) üzenetére


conqver
aktív tag

Rólam rengetegszer azt kenték le elsőnek!
Nem mindegy milyen gránáttal lőnek rád, sok esetben növeli a túlélési esélyeket!

Shadow&Dust.....

(#1250) Drenadar válasza D.Orion (#1248) üzenetére


Drenadar
veterán

Ez nem feltétlen igaz!

Ha rétegelt páncél, akkor ugyebár a HE típusú lőszerek cseszhetik.
Ha a két páncél között van valamekkora szög, akkor még effektívebb a páncéltörőkkel szemben...

mondjuk most nincs előttem melyik tankról is van szó :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.