Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-04-14 12:43:30

LOGOUT.hu

War Thunder: Ground Forces - legördülő öszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#360) Borote válasza Stauffenberg (#354) üzenetére


Borote
addikt

Nekem is pont a találati rendszer tetszik benne. Ilyen szempontból a WoT egy debil lövöldözős játék, belelősz 5x a parancsnoki kupolába, és kilőtted az ellen. WTF? Átlövöd a frontpáncélját egy 150mm-es fél mázsás lövedékkel, lemegy nyóccáz HP... de amúgy semmi gond. Esetleg rojtosra lövöd Pantherrel, úgy néz ki, mint egy ementáli, de a HP vesztésen kívül más baja nincs, csak jobban szellőzik a legénységnek.
Nekem jobban tetszik a WT iránya, egy jól irányzott lövés, és viszlát. Ugyanakkor ha szar helyen lövöd, akkor hatalmas károkat nem fogsz benne okozni. A hibáit meg egyelőre el tudom nézni, tekintve hogy még erősen béta fázis.

A oneshottolás meg a legkevésbé sem zavar, egyrészt ha én lövök ki valakit, baromira élvezem, másrészt ha engem lőnek ki, akkor kit érdekel? Bejövök egy másik tankkal :) Legalábbis arcade-ban :D

(#359) mikron: félkegyelműekből mindig sok van... első pár körömben én is ilyen voltam :D illetve most is úgy vagyok vele, hogy ha nekünk van több bázisunk, akkor nem sietek, távolabbról supportolok.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.