Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#575) pappy91


pappy91
csendes tag

Sziasztok!

Olvastam, hogy sokan dicséritek a JBL E50BT-t. Gondolkoztam mostanában elfogadható árú bluetooth fejhallgató vásárlásán, így pont jól jött a Blackfriday, megláttam és meg is vettem. Kicsit nehezen, de megérkezett, körülbelül egy hete használom és nagyon tetszik, az egyedüli amit viszont eddig még nem sikerült megszoknom az, hogy már fél óra után is kezd kicsit kényelmetlen lenni, 1-2 óra után pedig rendesen fáj tőle a fülem.. picit rálóg, ezek szerint túl nagy :D (pedig sztem nem vészes a mérete) :N
Több helyen olvastam, hogy érdemes várni 1-2 hetet, mert kell annyi idő a megszokáshoz, tágul stb..
Viszont elgondolkoztam a cserén, ha visszavennék/becserélnék, bár nem szívesen cserélném. Amit nézegettem az az E55BT és az Everest 300(közben rájöttem, hogy ez on-ear :(( ). Mindkettő eggyel 'magasabb' kategória, az E55BT-t már felpróbáltam amikor bementem a sajátomért, kényelmesnek tűnt. Az Everest 300 mellett szólna, hogy ahhoz már adnak tokot, viszont on-ear-t nem szeretnék, mert félek, hogy azzal is hasonló problémáim lennének.
Szerintetek érdemes +15 ezret rászánni az E55-re, vagy még kicsit használjam az E50-et és hátha sikerül megszoknom?
Van valakinek hasonló tapasztalata?

Előre is köszi a válaszokat! :)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.