Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#401) iTomi81


iTomi81
tag

Kedves Mindenki!

Segítséget szeretnék kérni tőletek! Ajándékba szeretnék venni a tesómnak egy bluetooth-os fejhallgatót. Ki is néztem hármat. Azt tudni kell hogy nagy zenehallgató a tesóm. Nem tudom melyiket vegyem meg neki. Szakmailag melyik a legjobb meg egyébként is melyik lehet a legjobb hangzásilag. Én nem értek hozzá egyáltalán. Árban pedig hasonlóak. Esetleg itt még az üzemidő is talán szóba jöhet.... nem tudom.

1. https://edigital.hu/bluetooth-fejhallgato/sony-mdrxb950btbce7-extra-bass-bluetooth-fejhallgato-fekete-p418765

2. https://edigital.hu/bluetooth-fejhallgato/jbl-everest-700-elite-bluetooth-zajszuros-fejhallgato-feher-p407743

3. https://edigital.hu/bluetooth-fejhallgato/samsung-eo-pn920-level-wireless-pro-vezetek-nelkuli-fejhallgato-arany-p390143

Előre is köszönöm szépen a szakmai segítséget és esetleg a tapasztalatokat.

Köszönettel,

(#402) sg22 válasza iTomi81 (#401) üzenetére


sg22
senior tag

en 2 hete vettem egy jbl everest 700 elite-et, eszmeletlenul profi! A hangzasa ahogy olvastam kulfoldi leirasokban vilagbajnok. Van benne active noise cancellation, az kozepes, a Bose ebbol a szempontbol jobb, de igy is kiszur majdnem minden zajt. Lehet allitani hogy mennyire szurjon, alacsony kozepes es magas fokon.
Van tovabba ilyen beepitett TruNote calibration funkcioja, amit a fovallalat a harman kardon fejelsztett ki es eddig csak a ~2000 dollaros fejhallgatoiban volt benne. Ez annyit tud h megnyomod az appban a calibration gombot, hallasz egy kis pittyegest, es a fuledre hangolva beallit par dolgot, hogy jobban szoljon az egesz. (pontosan nemtudomhogy mit, biztos utana lehet olvasni). Uzemideje kivalo, noise canellation-nel ~18 ora, anelkul 25 ora korul van. Basszusa az eszmeletlen, igazabol minden faszan szol rajta, es a fuled sem megy szet mert nem kell bomboltetni a noise cancellation miatt.

Szerintem nagyon jo vetel :C

what should I do about this?!

(#403) Gyb001


Gyb001
senior tag

Sziasztok.

Segítséget szeretnék kérni, bluetooth fejhallgató vásárlással kapcsolatban.

Egy Samsung smárt tv-hez kellene. (UE40H6200AW) A Samsung Okos-tv fórumban már kiderítettük hogy van benne blútúsz támogatás, és csatlakoztatható hozzá fejhallgató.

Naponta félórákat lenne használva, ezért nem akarok sokat költeni rá.(egyenlőre) ~ 15 000 HUF
Milyet javasoltok? Fontos lenne hogy ne legyen késleltetés a tv és a fejhallgató között. Hangminőség annyira nem fontos, Digitális tv adáshoz lesz használva vagy sd minőségű filmekhez. (kodi + movieshark)

Ja és olyan kellene ami nem a fülre fekszik rá, hanem a fül körül van. pl: link

[ Szerkesztve ]

A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station

(#404) sg22 válasza Gyb001 (#403) üzenetére


sg22
senior tag

en egy Philips SHB7150-et nyuztam 1 evig, ezt tudom neked teljes szivvel ajanlani.

what should I do about this?!

(#405) Gyb001 válasza sg22 (#404) üzenetére


Gyb001
senior tag

Jónak tűnik, köszönöm. :)
Tudsz esetleg valami olyat is ajánlani a mi a fülre fekszik rá? (bocs de nem találom hogy hogy hívják ezeket.)

[ Szerkesztve ]

A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station

(#406) sg22 válasza Gyb001 (#405) üzenetére


sg22
senior tag

on-ear es over-ear nek hivjak ezeket :)

20k es alatta nagyon jo valasztas a philips, ezt tudom ajanlani: Philips SHB4000
ha tobbet is raszannal jBL E40BT :K

what should I do about this?!

(#407) sziben


sziben
csendes tag

Sziasztok!
Egy Bluetooth-os fejhallgatót szeretnék venni. Kifejezetten zenehallgatásra esetleg skypeolásra és film nézésre szeretném (tömegközlekedésen, munkahelyen, otthon). Néztem már ki kettőt de nem tudok dönteni. Maximum 26000Ft-ot szánnék rá.

JBL E40BT
SONY MDR-ZX 330 BT

Nem tudom, hogy ezek egyáltalán jók e, de még ezeket ajánlották a legtöbben, de ha van jobb is ilyen áron akkor nagyon megköszönném a tippeket :)

(#408) LÁZ


LÁZ
addikt

üdv, mostanában szeretném cserélni a Turtle Beach X41-em, kiszolgálta az idejét, 2 alternativám lenne

- Corsair Void
- Turtle Beach I60

egyéb ajánlatokat is meghallgatok, ezeket tudnám megoldani 30k-ba, szóval kb ez lenne a felső határ.

Vélemények a fenti 2-ről, vki használta/használja vmelyiket?

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022)

(#409) Talala


Talala
senior tag

Sziasztok!
Otthoni általánosa felhasználásra szeretnék vezeték nélküli fejhallgatót, főként pc-vel használnám.. Három félét néztem ki, szeretnék segítséget kérni a döntésben :)
Sennheiser HDR 160 (ez gondolom az RS160) használt
SONY MDR-RF865RK új vagy használt
PHILIPS SHC8535 új

Üdv Sanyi.

[ Szerkesztve ]

(#410) Talala válasza Talala (#409) üzenetére


Talala
senior tag

Nos végül a Sennheiser lett a befutó. Jól gondolom hogy a fülesben lehet tölteni az elemeket ? Vagy hatásosabb külső töltővel ?

(#411) LÁZ válasza Talala (#410) üzenetére


LÁZ
addikt

kitudja, kicsit kihalt a topik :D

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022)

(#412) Talala


Talala
senior tag

Igen...tipikus ha írok valahova tuti nem jön válasz XD

Sebaj, azért kérdezek még egyet. Mivel nincs Y töltő kábel a cucchoz a táp kábellel is összeköthetem a fülest hogy töltse az elemeket igaz? Gondolom az Y elosztó csak azért kell hogy egyidejűleg lehessen a fülesben és az adóban is tölteni az elemeket. Vagy van funkciója az adónak, hogy töltés közben mind kettőt rá kell kötni a tápra ?

(#413) sg22 válasza Talala (#412) üzenetére


sg22
senior tag

Nem ismerem ezt a fejest, DE.

http://en-us.sennheiser.com/global-downloads/file/6421/RS160_Manual_06_2016_EN.pdf

16. oldalon le van irva hogy kell tolteni. Szerintem a Y kabel csak arra van hogy egyszerre toltse a kettot, nem hiszem h csinalna valamit kozben az ado/vevo egyseg. Csak igy kulon kulon kell toltogetni oket szerintem, max ennyi.

Edit:

itt latom, hogy az tenyleg csak egy sima Y kabel, annak a hianya nem okozhat gondot.

Mondjuk en nem vettem volna radios fejhallgatot, most latom csak hogy kerdezted, de mindegy. Biztos jol szol :)

what should I do about this?!

(#414) Talala válasza sg22 (#413) üzenetére


Talala
senior tag

Értem, köszi. Nincs vele gond, alapzaj egyáltalán nincs hangerő van bőven, a basszus picit mint ha kevés lenne, de ezt írták több helyen is szóval nem ért meglepetés.

(#415) Talala válasza sg22 (#413) üzenetére


Talala
senior tag

Egyébként mi a baj a rádiós fejhallgatóval?

(#416) Apollo17hu


Apollo17hu
őstag

Sziasztok!

Vezeték nélküli fejhallgatót lehet mp3 lejátszóhoz használni? Mi a feltétele?

(#417) sg22 válasza Talala (#415) üzenetére


sg22
senior tag

Alapjaraton nagyon semmi csak annyi hogy a bluetooth-os fejhallgatot kb mindenhez tudod hasznalni telefonhoz tv-hez amihez akarod manapsag :)

(#416) Apollo17hu:

Az a feltetele hogy az mp3 lejatszo bluetoothos legyen :Y :)

what should I do about this?!

(#418) $lim


$lim
csendes tag

Sziasztok!

Van valami vélemény a Skullcandy Hesh 2 Wireless fejesröl? Én már utána néztem külföldi oldalakon de kiváncsi lennék a ti véleményetekre is:)

(#419) Nestor16


Nestor16
senior tag

Hali.

KOTION EACH bluetooth fejhallgatót vettem húgomnak, ami nemrég jött meg. Kifutó termék volt, hát ennyit éppen megért, az anyaghasználat inkább gagyi műanyag, a hangzás közepes és a bluetooth nem az igazi, csak a laptopomra tudtam eddig csatlakozni vele, telóra egyre sem. Az a sejtésem, hogy driver kell hozzá vagy van valakinek jobb ötlete hogy hogyan lehetne telóval is használni?

Üdv, Dávid

(#420) sg22 válasza $lim (#418) üzenetére


sg22
senior tag

Nincs vele tapasztalatom, de azt irjak h eleg jol szol viszont nem valami jo a build quality :/

(#419) Nestor16:

Valoszinuleg eloszor un-pair-elni kell, utana tudsz mas eszkozre is csatlakozni. Nezd meg a manualt, de altalaban az egyik gombot kell hosszan nyomni a fejhallgaton, es utana ujra tudod pair-elni akarmelyik eszkozzel/mobiltelefonnal :R

what should I do about this?!

(#421) Nestor16 válasza sg22 (#420) üzenetére


Nestor16
senior tag

Nem hittem volna, de úgy tűnik tényleg ez megoldotta. Már telóra is tud csatlakozni. :C
Eddig is leválasztottam a laptopról, de nem töröltem ki a Bluetooth eszközt. Köszi. :R

Üdv, Dávid

(#422) Stevan87


Stevan87
tag

Hellosztok,

Valaki segítsen,fél napja küszködök hogy a most vett (Philips SHB3060) működésre bírjam számítógépen.
Egyszerűen nem megy... Vagyis én vagyok szerencsétlen.
Szoftver BuleSoleil 3.2.2 , az eszközt megtalálja. Csatlakoztatni szeretném,akkor meg jelszót (Passkey) kér.

Próbáltam feltenni a Broadcomos programot,de ott telepítésnél meg azt írja,hogy "Bluetooth aktiválása vezeték nélküli kapcsoló használatával" s csak egy megszakítás gomb van.

Úgy hogy meg vagyok lőve rendesen :( Aki tudna bármilyen használható tanácsot adni,megköszönném :) :R

(#423) sg22 válasza Stevan87 (#422) üzenetére


sg22
senior tag

Nem tudom hogy mik ezek a programok. Torold le oket es hasznald a gyari windowsos drivert es a bluetoothos kezelojet. Ott megnyitod es siman tudni fogod csatlakoztatni.

Ugyanigy ervenyes rad is hogy eloszor tartsd hosszan nyomva a fejhallgaton a bekapcsolo gombot (kikapcsolt allapotban), amig hallasz egy hangot hogy tudod paroztatni, utana mennie kell. :R

what should I do about this?!

(#424) bali93


bali93
tag

Sziasztok!

Aktív zajszűrős, vezetéknélküli fejest szeretnék venni irodába, ki is néztem az egyik "legtopposabbnak" titulált Bose Quitecomfort 35-öt. Na igen, elég borsos árú, van valakinek ezzel tapasztalata? Ettől olcsóbb, hasonló kategóriájúból mit ajánlotok?
Köszi.

(#425) morfeus08


morfeus08
tag

Sziasztok!
Egy Skullcandy Grind wireless-el szemezek mostanában, de meglepően többe kerül a sima Grind-hez képest( bő 15 ezerrel). A kérdésem az lenne hogy jobb is e annyival vagy csak a bluetooth-t akarják eladni szép felárral?

(#426) sg22 válasza bali93 (#424) üzenetére


sg22
senior tag

Az a fejhallgato igen jo, az egyik legjobb amit vehetsz szerintem. Nekem JBL Everest Elite 700 van, az is ez a kategoria csak olcsobb. Az is ugyanugy aktiv zajszuros.

A Bose-nek jobb a zajszures kepessege allitolag (A JBL-nel amikor hasznalom es maxra allitom semmit sem hallok a kulvilagbol)

A JBL-nek meg jobb a hangminosege

(#425) morfeus08:

Csak a bluetooth miatt annyival dragabb

what should I do about this?!

(#427) morfeus08


morfeus08
tag

(#426) sg22: Köszönöm szépen.
Más, tudtok még ajánlani a Grind Wireless-hez hasonló termékeket kb ez a max 30-35 ezres kategória, és jó lenne ha tudna sima jack csatival is menni. Köszönöm

(#428) sg22 válasza morfeus08 (#427) üzenetére


sg22
senior tag

Philips SHB7150 nagyon jo fejes ilyen keves penzert!

JBL Synchros E50 BT mar profibb, ez meg belefer a keretedbe

what should I do about this?!

(#429) #24536576


#24536576
törölt tag

Üdv!

Szeretnék vásárolni egy bluetooth-os fejhallgatót.

Van pár amivel szemezgetek, de nem tudok dönteni. Árban elég közel állnak egymáshoz(50-60.000). Ez elég nagy pénz egy ilyen kütyüért, szóval jól akarok dönteni.

Pár jelölt:

JBL EVEREST 700
Sony MDR-XB950BT
Sony MDR-ZX770
Sony MDR-10RBT

JBL mellett eléggé erőteljes érv, hogy 2 év garancia van rá... Láttam, hogy a JBL-el van jó tapasztalata sg22-nek. Esetleg a Sonykról tud valaki nyilatkozni?

Előre is köszönöm.

(#430) #24536576


#24536576
törölt tag

Közben látom, hogy van kétféle JBL Everest 700... BLK és Elite... Mennyi különbség lehet közöttük? Árban nem kevés.

(#431) bali93 válasza sg22 (#426) üzenetére


bali93
tag

Köszi. Közben elmentem meghallgattam a jelölteket és egy Sennheiser Momentum wireless mellett tettem le a voksomat. A zajszűrése rosszabb mint a Bose-nak, a hangja viszont vmi brutálisan jó. Csak ajánlani tudom. Bár ezért az árért már bőven kijött volna egy Logitech THX hangfalszett. :DD

(#432) Rica


Rica
senior tag

Sziasztok!
20 eves lanyomnak szeretnek karacsonyra venni egyet az alabbi jeloltbol. iPhonerol hallgatna vele zenet utcan es tomegkozlekedesen. Ajanlanatok esetleg mast ha ennek a minosege tul lenne hypolva? Arban nem tudok feljebb menni, akkor Bose QuietComfort 35-ot vennek, a 25-otnek sajnos gagyi a dizajnja, legalabbis nem csajszi fejre valo. Koszonom.

[link]

https://magaduram-hu.cms.webnode.hu/a-magyar-tortenelem-logikusan/

(#433) sg22 válasza #24536576 (#430) üzenetére


sg22
senior tag

A sima 700-ban nincs Active Noise Control (ANC). Ha otthon fogod hasznalni annyira nem fontos, viszont ha ugy hasznalod mint en hogy utazol, jossz mesz akkor szerintem nagyon megeri a felarat. Nem kell feltekerned hogy bomboljon az utca/bkv zajai miatt :)

(#432) Rica

Igen, nyilvan tul van arazva :). Amit linkeltel abban nincs active noise cancellation, gondolom ezert az nem feltetel. Ugyanugy On-Ear, gondolom csajosabb, azert neztel olyat. Ugyanilyen a Bose Soundlink On-Ear, csak jobban szol, meg jobb mindenben, kozben meg joval olcsobb is. A kovetkezo lepcsofok innen felfele nyilvan az active noise cancellation modellek lennenek, amik viszont joval dragabbak.

Ui.: gondolom latod, van kulombozo szinekben, nem csak feherben :)

[ Szerkesztve ]

what should I do about this?!

(#434) Rica válasza sg22 (#433) üzenetére


Rica
senior tag

Koszonom szepen! Gondoltam, hogy ez inkabb cask divatcikk :)
De, a profi zajszures fontos lenne, sokat jar a varosban es sokszor jon haza olyan ejszakai buszokkal melobol, amin nem hallod a sajat hangodat se. Igen, a 35-os Bose lenne a tokeletes, mert a full fekete dizajn megy mindenhez. Talan meg ezen a 25-oson elgondolkok, de ez meg nekem is csunya szegenyke, nemhogy egy fiatal lanynak :D

https://magaduram-hu.cms.webnode.hu/a-magyar-tortenelem-logikusan/

(#435) sg22 válasza Rica (#434) üzenetére


sg22
senior tag

Szerintem nagyon meno, nekem nagyon tetszik :) Kulombozo szinekben is lehet kapni, az a kek/feher nagyon kiraly :)

what should I do about this?!

(#436) Biga123


Biga123
addikt

Sziasztok

Lehet butaságot kérdezek de létezik olyan fejhallgató ami képes bluetoothon és vezetékesen is kapcsolódni?

[ Szerkesztve ]

---- Elméletileg, az elmélet és a gyakorlat egy és ugyanaz. Gyakorlatilag nem.----

(#437) sg22 válasza Biga123 (#436) üzenetére


sg22
senior tag

Majdnem az osszes bluetooth-os fejhallgato tudja ezt - kabelrol es bluetoothrol is tudod hallgatni.

Itt lehet is latni a jack dugot.

[ Szerkesztve ]

what should I do about this?!

(#438) Biga123 válasza sg22 (#437) üzenetére


Biga123
addikt

Ez nagyon jó hír , köszönöm. :C

---- Elméletileg, az elmélet és a gyakorlat egy és ugyanaz. Gyakorlatilag nem.----

(#439) Rica válasza sg22 (#435) üzenetére


Rica
senior tag

Harom lanyom van, tuti egyik se tenne olyat a fejere, ami feher es drapp bordarabok ekesitik ;]
Azon gondolkodom egyebkent, hogy ez a cucc azert nekem eleg ero felett van, en pl egy ilyet hasznalok jatekokhoz. Ha meg mellelovok a dizajnnal, akkor buktam az egeszet. Lehet, hogy visszalepek inkabb, mielott rabeszelem magam a 35-osre :)

https://magaduram-hu.cms.webnode.hu/a-magyar-tortenelem-logikusan/

(#440) sg22 válasza Rica (#439) üzenetére


sg22
senior tag

megneztem most a 25 meg a 35 ugyanugy nez ki csak a 25ost csak feketeben lehet kapni de sztem ennyi a kulombseg :U

what should I do about this?!

(#441) vvillie


vvillie
tag

Udv. Adott egy Bluedio T2 fejhalgato es a microfonjat szeretnem hasznalni pc-n.
Kabellel ha jol tudom nem lehetseges mert nem olyan kabelt adtak vele ami tudja egyszerre hasznalni a fulest meg a mikrofont. Bluetooth-on parositottam a pc-vel de nem tudom mukodesre birni a mikrofont. Egyaltalan lehetseges mukodesre birni a mikrofont bluetoothon keresztul?
Koszi a segitseget elore is.

(#442) Biga123


Biga123
addikt

JBL - AKG közül esetleg van ajánlott tipus?
illetve kérdés ami a fülem köré ül azt hogy hívják? (nem in ear, vagy on ear , hanem ? :D )

[ Szerkesztve ]

---- Elméletileg, az elmélet és a gyakorlat egy és ugyanaz. Gyakorlatilag nem.----

(#443) sg22 válasza vvillie (#441) üzenetére


sg22
senior tag

Nem ismerem azt a fejest es PC-n meg sosem hasznaltam a mikrofonjat a bluetooth fejesnek, de telefonnal mar millioszor. Szoval igen lehetseges :K

(#442) Biga123

Over the ear :)

Mennyi lenne ra a keret es kb milyen zenere hasznalnad?

what should I do about this?!

(#444) Biga123 válasza sg22 (#443) üzenetére


Biga123
addikt

olyan 30 K körül. mindenféle zene de inkább elektronikus.
+ Jó lenne ha a TV vel összefütyülne :D

---- Elméletileg, az elmélet és a gyakorlat egy és ugyanaz. Gyakorlatilag nem.----

(#445) sg22 válasza Biga123 (#444) üzenetére


sg22
senior tag

JBL Synchros E50 BT :K olyan basszusa van leviszi a fejed

what should I do about this?!

(#446) Biga123 válasza sg22 (#445) üzenetére


Biga123
addikt

around-ear :C
Köszi sztem ezlesz.

---- Elméletileg, az elmélet és a gyakorlat egy és ugyanaz. Gyakorlatilag nem.----

(#447) sg22 válasza Biga123 (#446) üzenetére


sg22
senior tag

azaz :DDD

what should I do about this?!

(#448) #24536576 válasza sg22 (#433) üzenetére


#24536576
törölt tag

Akkor jól gondoltam. Összeszerelés, anyaghasználat minősége milyen nálad? Hétfőn voltam Sony márkaboltban(MDR 1A-t hallgatni), de nagyon recsegett az egész füles. Lehet, hogy a sok próbálgatás viselte meg, de eléggé sokat rontott az összképen.

(#449) sg22 válasza #24536576 (#448) üzenetére


sg22
senior tag

10/10. Premium cucc

what should I do about this?!

(#450) #24536576 válasza sg22 (#449) üzenetére


#24536576
törölt tag

Remélem is, mert megrendeltem. :D Remélem beválik, mert utálom a procedúrát ami egy visszaküldéssel jár...

Edigital-nál "csak" rendelhető státuszban volt, remélem nem kell heteket várni rá.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.