Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#951) #68216320


#68216320
törölt tag

Kis segítség kellene. Munka közben használnék BT fejest, sajnos a vezetékes folyamatos kényelmetlenséget okoz. Valakinek van tapasztalata a 20k körüli verziókkal? Főként telefonról menne (S7 Edge), időnként esetleg laptopról.

(#952) sugarforce válasza sugarforce (#944) üzenetére


sugarforce
őstag

Tudtok ajanlani jo vezetek nelkuli fejhallgatot? hazimozi erositore lenne radugva jacken, tv, xbox, neha zene menne rajta. elony a minel nagyobb lefedettseg es ar/ertek aranyban a legjobb hangminoseg. mindenkeppen ujban gondolkozom.

(#953) probizz


probizz
tag

Melyik jobb bluetooth fejhallgatók LG Sound Sync kompatibilisek? Ti milyen fejhallgatót használtok hozzá?

(#954) herdsman12 válasza #68216320 (#951) üzenetére


herdsman12
őstag

Itt van sg22 ft ajánlata az elmúlt két évből. Nem rémlik, hogy tiltakozott volna ellene bárki.

(#955) csabyka666


csabyka666
addikt

Üdv mindenki!

Van nálam egy KitSound Manhattan típusú bluetooth fejhallgató, épp tesztelem. Samsung Galaxy S6-on szépen szólt, és igazából gépre csatlakoztatva is rendben van a hangja (van benne mély meg magas is), csak úgy érzem, hogy a Sound Blaster X-Fi Surround Pro 5.1-em hangja nem igazán érződik rajta. Akárhova állítom az EQ-t a hangkártya kezelőjében, semmi sem történik. Ugyanez a kártya egy Creative Aurvana Live!
fülessel mérföldekkel jobb, persze tisztában vagyok a kategóriák közötti szakadékkal, de jobb lenne kicsit felturbózni ezt a BT-s fülest némi EQ-val.

Ilyenkor a bluetooth füles működik hangkártyaként, magyarán nem is lehet szabályozni, hogy az enyémről szóljon?

Köszi a segítséget előre is!

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#956) Aksomatic


Aksomatic
senior tag

Sziasztok!
Lehetőségem lenne egy JBL T450BT-hez jutnom elég jó áron (6k), viszont nem tudom megeri-e, igazából laptop mellé kéne zenehallgatasra meg filmnezesre. Esetleg valakinek tapasztalat?

(#957) Hieronymus


Hieronymus
addikt
LOGOUT blog

Üdv mindenkinek!
Szeretnék egy fejhallgatót karácsonyi ajándékba adni.
A cél személy, nagymama és kissé nagyothalló.

A fejhallgatónak vezetékmentesnek és töltőállomással rendelkezőnek kell lennie.
A fejhallgatónak egyszerre kettő eszközzel kell kapcsolatot tartania.
A magasabb prioritású eszköz egy mobil telefon, BT kapcsolattal.
Az alacsonyabb prioritású eszköz egy televízió készülék. Ha szükséges, akkor egy BT adapter nem akadály.
A fejhallgató folyamatosan fogadja a tévé jeleit, Ha hívás érkezik vagy történik, akkor a telefon élvez elsőbbséget.
Az ár nem elsődleges szempont, de racionális határokon belül kell maradnia.

Ha lehetséges, kicsinek és könnyűnek kell lennie, a kényelmes viselés érdekében. A HIFI hangzás nem követelmény, de legyen hangod az eszköz. Hetven felett már az is ajándék, ha a középmagas hangok átjutnak a hallórendszeren.
Köszönet és hála, a jó tippért.

PS:
A tévé egy Sony Bravia, KDL- 32W705B
Ugyan van benne BT, de nem hajlandó felismerni az eszközöket, :(

Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

(#958) #68216320 válasza Hieronymus (#957) üzenetére


#68216320
törölt tag

Az a TV kizárólag 3D szemüveget, egeret, billentyűzetet kezel BT-n.

(#959) Hieronymus válasza #68216320 (#958) üzenetére


Hieronymus
addikt
LOGOUT blog

Inkább csak az utóbbi kettőt, mert nem 3D képes.
Az viszont megnyugtat, hogy NFC képes a tévé, Ugyan nincs értelmes BT felhasználási mód, de van NFC.

Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

(#960) traktorgumi


traktorgumi
aktív tag

sziasztok

Asztali pc gépemet szeretném összepárositani egy Marsall mid Bluetooth Fejhallgatóval.
Mivel ez a füles elvileg tudja Bluetooth v4.0 aptX milyen bluetooht adapter érdemese vásárolni?
Jack 3.5? usb?
ebay is nézegetem, de nem tudok dönteni:)Jó minőséget szeretnék:)

(#961) dethroner


dethroner
veterán

Üdv!
Néha esti focinézéshez használ valami olcsó, kényelmes bt fejhallgatót. Nézegetem a külföldi választékot is, de ami bizalomgerjesztő, az már meghaladja az ingerküszöböm, nem szándékoznék rá 10K fölötti összeget áldozni. Zenehallgatásra van zsinóros megoldásból több is itthon, szóval nem audio élményre pályáznék. Nagyon max 6K körüli összeget szánnék rá és ennyiért találtam Edigitálban Acme BH60 nevű ketyerét. Van valakinek tapasztalata ezzel?

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#962) #07400704


#07400704
törölt tag

Üdv.!
Szeretnék minél több felhasználói véleményt összegyűjteni, ezért más topikokban is érdeklődtem már, hogy úgy 25e.huf. árhatárig tudnátok-e bluetooth fejhalgatót ajánlani, ami a mélyhangokkal is jól boldogul, főleg telefonhoz kellene, és túlnyomórészt flac formátumú zenékhez, persze lesz néhány mp3. is.
Előre is köszönöm! :R

(#963) Baxo89


Baxo89
tag

Sziasztok!

Szeretnék egy olcsó kategóriás vezeték nélküli fejhallgatót. Jobb fülemmel gyengén hallok ezért nem számít a csúcs minőségű hang átadás. Lényeg, hogy ne szakadjon meg a vonal 2,5 - 3 m-es távolságon. PC-hez lenne használva. Gondolom akkor ilyen USB stickes csatlakozásúra volna szükségem, mert nincs alapból kékfog a gépemben. Játékhoz használnám nagy tvhez. Meguntam a kábel hosszabbítást. Haverokkal szoktam TS vagy Discordot nyomni, nem lenne hátrány a mikrofon sem. Lehet aksis amit tölteni kell, de elemes is ha az olcsóbb kategória.
ÁR: Nem bánnám ha lenne már ilyen 5000 körül :)

Köszi előre is.

[ Szerkesztve ]

(#964) #07400704


#07400704
törölt tag

Úgy tűnik ez a topik leállt :U

(#965) Baxo89 válasza #07400704 (#964) üzenetére


Baxo89
tag

Igen, látom nem igen van "rieksön" a kommentekre :(

Találtam egyet ebay-en. link

Olyan kérdésem lenne, hogy ehhez szerintetek kell venni valami "kékfog" adaptert ha PC-mhez ha akarom használni? Ha igen akkor milyet kell vásárolni? Ezeknél hogyan működik a csatlakozás? Esetleg olyanról van infotok vagy tapasztalatotok, hogy az e-bay-es garanci, hogy működik? Ha hibás akkor díjmentesen vissza lehet küldeni vagy ennek mi a menete?

(#966) Tin


Tin
veterán

sziasztok,

bluetooth fejhallgatót keresnék, on-ear, felül fejpántos, de megfelelően állítható és nem lepottyanós, bírja a le-felvételeket és a szállítást, normálisan szól, és headsetnek is használható, tehát a mikrofonja sem gagyi. ja és rendesen lehessen hangerőt állítani mind minimum, mind maximum oldalon.

mi mostanában az "ajánlott" modell?

árban mondjuk 30-ig.

(#967) #07400704 válasza Tin (#966) üzenetére


#07400704
törölt tag

Ha én rászánnék 30-at, akkor a JBL E55bt. venném meg.

(#968) Tin válasza #07400704 (#967) üzenetére


Tin
veterán

ja, de ez over-ear. túl nagy. nekem olyan kéne, amit tudok vinni melóba, hordozni, és egyszerűen felkapni hosszabb telefonbeszélgetéshez. ez zenehallgatáshoz jó, de ahhoz van pár másik fejesem.

(#969) Tin válasza #07400704 (#967) üzenetére


Tin
veterán

na közben találtam ilyet: AKG Y50BT

ez jó?

(#970) Arver


Arver
csendes tag

Hali!

BT fülhallgatókat nézegettem mostanság kinéztem egyet erről szeretném kikérni a véleményeteket hátha már valaki vásárolt ilyet. [link] :))

Ilyenem van most: [link]

Ez számomra egy nagy csalódás volt, állandóan kiesik a fülemből és a kábelen lévő hangerő szabályzó túl nehéz ezért húzza ki a fülemből mozgás közben. :( :O

ui: Edzéshez ill. futópadon futás közben fogom használni így nem lenne baj ha nem esne ki állandóan a fülemből. :C

Ha esetleg tudtok egy jobbat 5.000Ft alatt azt is szívesen meghallgatom. :DD

[ Szerkesztve ]

(#971) #07400704 válasza Tin (#969) üzenetére


#07400704
törölt tag

Nekem az AKG mindig is a szívem csücske volt, nagyon szeretem/szerettem a hangjukat, szerintem nem fogsz mellélőni vele! Bár ez már a 40 ezres kategória :C

(#972) #07400704 válasza Arver (#970) üzenetére


#07400704
törölt tag

Akkor szerintem neked egy fejes kell, vagy egy ilyen: [link]

[ Szerkesztve ]

(#973) Tin válasza #07400704 (#971) üzenetére


Tin
veterán

ja néztem jó kis cucc, de tényleg drága. ha meg a pénz nem számít, akkor ez: N60 NC Wireless

de az Y50BT-ről is egész jókat írnak.

(#974) #07400704 válasza Tin (#973) üzenetére


#07400704
törölt tag

A teljesség igénye nélkül...
Ha a pénz nem számítana, valószínű egyikünk sem írna ebbe a topikba, milyen jó is lenne :K

(#975) Tin válasza #07400704 (#974) üzenetére


Tin
veterán

hát ja csak tudod ez az a szitu amikor akarsz valami egyszerűt, és mindig van kicsit jobb kicsit többért. zenehallgatásra vezetékest használok, van 3 is, csak telefonáláshoz és mobilitásra kellene valami. arra mondjuk talán nem ennyire drága :D

(#976) Tin válasza traktorgumi (#960) üzenetére


Tin
veterán

kicsit utánaolvastam ennek az aptX-nek.

itt lehet keresgélni, hogy mi támogatja, mind adó, mind vevő oldalon

elméletileg az intel magasabb chipsetes wifi/bluetooth moduljai is támogatják, de nem adják hozzá, a dell viszont igen, a saját notebookjaihoz. letöltöd a dell oldaláról a megfelelő drivert, és felrakod az "Intel Bluetooth Audio.msi"-t. itt van a leírás.

amúgy meg: a HD-nak talán van értelme, de csak a drága fejesek támogatják, a "sima" aptX meg az AAC között a cikkek szerint nincs sok minőség. jól szól, ennyi. de nyilván a vezetékes sokkal jobban.

[ Szerkesztve ]

(#977) AlexiStukov


AlexiStukov
csendes tag

Sziasztok!
Fejhallgatot szeretnek vasarolni es a kovetkezo ``igenyeim`` lennenek ezzal kapcsolatban:
-Vezetek nelkuli legyen de hasznalhato legyen 3.5jackel pl telohoz
-telefonnal kopatibilis/ zenehalgatashoz beszelgeteshez
-zenere/gamingre hasznalnam kb fele fele aranyban
-legyen rajta mikrofon amit fel lehet hajtani vagy kilehet venni vagy valami izleses modon legyen ott
-utcan is hordanam ezert nezzen is ki valahogyXD
-a ra zant osszeg 20-30ezer kozott van tobbet sajnos nem tudok ra forditani:/

(#978) #07400704 válasza AlexiStukov (#977) üzenetére


#07400704
törölt tag

Én ma rendeltem egy Skullcandy Hess 2-t bluetooth, szerintem ez megfelelne számodra is.

(#979) SirKero


SirKero
őstag

Üdv.

Bluetooth fejhallgatót szeretnék venni. Az lenne a kérdésem,hogy milyen lehetőségek vannak arra,hogy az un."buta" tv-n is tudjam használni? Például ezt a típust

Köszi a segítséget.

[ Szerkesztve ]

Most olvastam a rendőrségi hírekben hogy rasszista támadót keresnek, felhívtam őket, erre kiderült hogy nem állásajánlat.....

(#980) Tin válasza SirKero (#979) üzenetére


Tin
veterán

a Bluetooth nem tévézésre való, csúszni fog a hang. nem sokat, de lehet, hogy idegesítő lesz. a "normál" bluetooth codec olyan 200 ms körüli csúszást produkál, ez kattanásnál, robbanásnál már észrevehető. mondjuk szinkronnál annyira nem.

ha nem akarsz késést, akkor neked az "aptX low latency" codec-es cuccok kellenek. ezek a fejhallgatók tudják.

a legolcsóbb "egy az egyben" pakk talán ez az avantree csomag. ebben van egy adó, amit a tévére dugsz, két fejest képes kezelni, és egy fejhallgató is, mindkettő tudja az "aptX low latency"-t, és össze is vannak lőve. a fejes ráadásul kb 40 órányi lejátszást tud egy töltéssel. de azért ne felejtsük el, hogy ez avantree, tehát semmi audiofil cuccra, kiváló plüssre vagy high-end összeszerelési minőségre nem kell számítani. ez egyszerűen egy tévézős fejhallgató. persze használható mással is.

külön lehet venni az adó részét is, hozzá akár a "csúcs" fejhallgatójukkal, ami ráadásul multipoint.

szóval, kifejezetten tévézésre (rtl klub és társai) inkább a fentit venném, zenehallgatásra pedig valami jobb minőségűt, hangra vsz a skullcandy is jobb ennél.

(#981) SirKero válasza Tin (#980) üzenetére


SirKero
őstag

Köszönöm a segítséget :R
Tehát akkor ha jól értettem sima bluetooth fejhallgató csak azzal működik amiben gyárilag beépített bluetooth adó van viszont ha veszek egy olyan transmittert hozzá amit linkeltél akkor bármilyen bluetooth fejhallgatót használhatok vele?

Most olvastam a rendőrségi hírekben hogy rasszista támadót keresnek, felhívtam őket, erre kiderült hogy nem állásajánlat.....

(#982) Tin válasza SirKero (#981) üzenetére


Tin
veterán

hogy tiszta legyen: a bluetooth-on keresztül a hang átviteléért a következő codec-ek felelnek:
1. SBC: ez a teljesen "alap" codec, ezt minden Bluetooth audio eszköz tudja. 200ms körüli késleltetés, a hangminősége pedig "alap", de ez nem azt jelenti, hogy rossz, csak hogy semmi extra
2. AAC: ez az Apple codecje, ennek már jobb a minősége, mint az SBC-nek, az Apple eszközök, és az azzal kompatibilis fejesek tudják, valamivel kisebb a késleltetése (~150ms)
3. aptX: ez meg a Qualcomm codecje, speciálisan azok az eszközök kezelik, amik aptX kompatibilisek, ezt néhány Android teló tudja, illetve az Oreo-tól már az összes. hasonlóan jó minőségű, mint az AAC (késleltetés itt is ~150ms)
4. aptX HD: ez a csúcs hangminőségű codec, de kevés eszköz tudja (szintén ~150ms késleltetés), lefelé kompatibilis a "sima" aptX-el (tehát ha az adó tudja a HD-t, de a vevő nem, akkor "sima" aptX-en folyik a kommunikáció)
5. aptX Low Latency: ez hangban a "sima" aptX-nek felel meg, de késleltetésben maximum 40ms. gamer fejesekhez, meg tévé- és filmnézéshez jó. elég kevés eszköz tudja. szintén lefelé kompatibilis a "sima" aptX-el.

ahhoz, hogy az egyes codec-ek menjenek, mind adó-, mind vevő oldalon jelen kell lennie ennek a codec-nek. az SBC, mivel alap, mindig jelen van minden eszközben.

tévézéshez elég akár az SBC codec is egyébként. ahogy pl. a bluetooth fejesek-fülesek-hangszórók nagy része is csak azt támogatja. egyetlen gond a hang késése, ami azért robbanásos jeleneknél, koppanásoknál, és egyéb kép-hang szinkron helyzetekben azért zavaró lehet.

a válasz egyébként igen: ha veszel olyan transmittert a tévéhez, akkor tudod használni bármelyik bluetooth fejest. viszont szerintem az 50$-os transmitter felesleges egy "alap" fejeshez. ami nem tud aptX-et, a harmadából-negyedéből megvan.

itt egy jó részletes cikk az SBC és aptX összehasonlításról (röviden: nem sok különbség van hangminőségben, max vájtfülőeknek, de az aptX Low Latency észrevehetően kevésbé késik)

[ Szerkesztve ]

(#983) SirKero válasza Tin (#982) üzenetére


SirKero
őstag

Ismételten köszi a segítséget :R De mivel egy 50+ éves abszolút mezei felhasználó vagyok és sajnos az angol sem megy ezért a linkelt cikkből nem sokat értek.

Egyébként innen venném a transzmittert [link] így 12k lenne ami még elfogadható ár. Megvenném hozzá ezt a fejhallgatót és akkor lenne egy az utcán okostelefonrol és otthon a tv.-ről is használható cuccom.

Most olvastam a rendőrségi hírekben hogy rasszista támadót keresnek, felhívtam őket, erre kiderült hogy nem állásajánlat.....

(#984) Tin válasza SirKero (#983) üzenetére


Tin
veterán

nem tudom milyen minőségű a Philips, gondolom jobb, mint az Avatree.

azért ezen is gondolkozz el. ugyanaz az adó + 1 fejes, garantáltan aptX low latency, és a fejest használhatod telóhoz is. ingyenes szállítás, és ez EU-ból jön, nincs vám se.

[ Szerkesztve ]

(#985) SirKero válasza Tin (#984) üzenetére


SirKero
őstag

Biztos jó minőség az is amit te mutattál de kéne az 50 mm-es fülpárna méret ( relatíve nagy fülem van :B ) és a Philips valljuk be őszintén jobban tetszik :P

Most olvastam a rendőrségi hírekben hogy rasszista támadót keresnek, felhívtam őket, erre kiderült hogy nem állásajánlat.....

(#986) Tin válasza SirKero (#985) üzenetére


Tin
veterán

nyilván én sem ezt venném, de a Philipshez szerintem túl drága ez a transmitter. van egy csomó harmad-negyedáron.

mondjuk az tény, hogy az avantree tudja az aptx LL-t, a simát is, két eszközt kezel, plusz meghajtható pc-ről is usb-n keresztül, tehát tipikus "minden egyben" megoldás. valószínűleg időtállóbb technika, mint a 10 dollárosok.

[ Szerkesztve ]

(#987) SirKero válasza Tin (#986) üzenetére


SirKero
őstag

Még annyira feltartanálak,hogy mivel azt mondod elméletileg nekem egy olcsóbb megoldás is jó lenne a Philips füleshez akkor esetleg ez itthoni beszerzésből megfelelne?

Most olvastam a rendőrségi hírekben hogy rasszista támadót keresnek, felhívtam őket, erre kiderült hogy nem állásajánlat.....

(#988) Tin válasza SirKero (#987) üzenetére


Tin
veterán

tekintve, hogy a Philips nem aptX-es, igen. az, hogy mennyire stabil a jele, hatótávolsága, azt a netről ki tudod bogarászni. de az az egység a specifikációk szerint biztosan tud annyit, amennyit a fejhallgató maximum.

(#989) SirKero válasza Tin (#988) üzenetére


SirKero
őstag

Közben utána olvastam a Magyar nyelvű oldalakon is pölö itt és úgy döntöttem,hogy inkább rád hallgatok és megveszem a komplett szettet innen.
Jobb minőség valóban és anyagilag is kb. ott vagyok mint a külön füles+transzmitter vásárlásánál.
Köszönöm még egyszer a segítséged :C :R

[ Szerkesztve ]

Most olvastam a rendőrségi hírekben hogy rasszista támadót keresnek, felhívtam őket, erre kiderült hogy nem állásajánlat.....

(#990) Tin válasza SirKero (#989) üzenetére


Tin
veterán

de ez avantree!!! szóval ettől azért ne várj szuper kényelmet és kiváló hangminőséget. ez kifejezetten a nem vájtfülű tévézőknek való. az aptx adó önmagában megéri az ára, ekörül megy a többi is, ez meg tudja az aptx low latencyt. a fejhallgatü 40$ mellé, annyit simán megér, legrosszabb esetben jövőre veszel mellé egy rendeset. kétlem, hogy a Philips hangban annyival többet tudna, amik többet tudnak, azok már 100$ felettiek.

én csak azért ismerem ezt a szettet, mert a fejhallgatóval tévéző apámnak gondoltam egy ilyen szettet karácsonyra, de még vacillálok rajta a kényelem miatt. a hang nem is annyira fontos, de hogy mondjuk ha a fejére rohad a műbőr, mert olyan, vagy túlságosan szorít, az nem mindegy. tudod, ezek egyéni igények, próba nélkül fejhallgatót venni necces, és mellényúlás lehet.

(#991) SirKero válasza Tin (#990) üzenetére


SirKero
őstag

Akkor maradjon csak a transzmitter kintről és itthon nézzek hozzá felpróbálás után egy fülest :U

Most olvastam a rendőrségi hírekben hogy rasszista támadót keresnek, felhívtam őket, erre kiderült hogy nem állásajánlat.....

(#992) Tin válasza SirKero (#991) üzenetére


Tin
veterán

ezt neked kell tudnod. 90$-ért egy aptx low latency adó-vevő, amiből az adó egyszerre két eszköznek tud hangot küldeni, ráadásul még egy fejes is jár hozzá, szerintem megéri. ha csak a technikát nézem.

azt nem tudom, a fejhallgató mennyire fejre rohadós, mennyire kényelmes, mennyire szorítós. de még ha nem is az igazi, szerintem 40 dollárért akkor is megéri egy ilyen fejes.

én is most vagyok BT fejes vásárlásban, de a drágább kategóriában, aptX-est akarok. de én zenére. ott viszont már számít az adó, és az aptX-esek ilyen 40$ felett kezdődnek.

(#993) SirKero válasza Tin (#992) üzenetére


SirKero
őstag

Hát igen. Ha kiszámolom 40 dollár nincs 11 000 HUF. Ennyiért egy ilyen füles még ha csak két évet bír ki a minősége miatt akkor is megérte.

Most olvastam a rendőrségi hírekben hogy rasszista támadót keresnek, felhívtam őket, erre kiderült hogy nem állásajánlat.....

(#994) Tin válasza SirKero (#993) üzenetére


Tin
veterán

kb ezt mondom én is. 11e-ért van jobb fejes, de csak vezetékesben.

(#995) dethroner válasza Tin (#980) üzenetére


dethroner
veterán

Egyáltalán nm törvényszerű hogy elcsússzon a hang. Van rá esély, de nem törvényszerű. Én pl 1 hete vettem ezt és tökéletesen szinkronban van a samsung H6400 tévével. És volt valami WUF bt fejhallgató korábban a tesco forgalmazta, a tapasztalatok alapján az is szinkronban volt.

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#996) Tin válasza dethroner (#995) üzenetére


Tin
veterán

leírtam, 150-200 ms. ezt egy átlagember nem igazán érzékeli, főleg nem egy szinkronos filmnél, ahol amúgy sem tökéletes a szájmozgás. de ha penge vagy, csattanásnál-robbanásnál már észlelheted. ha olyan típus vagy, zavarni fog. ott a cikk amúgy, az egyik linken van videó a mérésekkel.

(#997) dethroner válasza Tin (#996) üzenetére


dethroner
veterán

Nem nézek fejhallgatóval filmet, arra ott az 5.1-es szett. A fejhallgató azért kell, hogy az esti meccsnézések ne zavarják a bnőm alvás közben. Bár ha kiabálok gól esetén úgyis mindegy :DDD Viccet félretéve, magyar stúdió felvételek, beszélgetős műsor, híradó alatt néztem a szájmozgást és tényleg nem veszek észre csúszást. Filmet S905-ös box-al játszok le, és ott észreveszem a 0,125ms csúszást, zavar, ezért néha korrigálni kell. Ez nem jelenti azt hogy amit linkeltél cikk nem valós, csak a saját tapasztalatom írom, zéró csúszás.

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#998) maestro87


maestro87
őstag

Kényelmes over-ear BT fejhallgatót tudnátok ajánlani 40$ alatt? Olyan kellene ami nem kapcsolja magát készenlétbe ha nincs jel, vagy nagyon gyorsan visszatud menni aktív állapotba, azaz a google fordító szókiejtését nem kell kétszer lejátszani, hogy halljam a szó elejét is. :U
Játékra és zene hallgatásra is lenne használva, de nem sorolom magam a vájt fülűek közé.
Legjobb lenne Gearbest-ről, mert ott tovább tudnám csökkenteni az árat pontokkal.
:R

(#999) Songo


Songo
senior tag

Sziasztok
Tudnátok ajánlani egy BT-s fejhallgatót a TV-hez? a párom szeretne reggelente tvzni amikor én még alszom, de nem mer mert a zajra felkelek és akkor egész nap nyűgös vagyok azt meg senki nem szereti :D
A tv egy Samsung smart. kb 4m távolságban van.
Hallottam elég sok gondot a BT fülesekkel kapcsolatban. csúszó hang stb. ezt megoldották már? vagy semmi megoldás nincs rá és húzzak körbe a lakáson egy megfelelő jack hosszíbtó kábelt?
(árat nemí rtam emrt totál lövésem nincs mennyiért mennek ezek, de nem akarom az életem rákölteni :D )
köszönöm szépen.

(#1000) dethroner válasza Songo (#999) üzenetére


dethroner
veterán

Visszanézel néhány hozzászólást és megtalálod a megoldást.

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.