Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#651) Tommyka21


Tommyka21
tag

Üdv!
Tudnátok nekem egy vezeték nélküli fejhallgatót ajánlani gitár erősítőhöz (bluetooth-os nem jó)?
A kábel zavaró a gitár miatt...
Nem vagyok képben de talán dokkolós kellene mert azzal tudnám összekötni az erőlködőt.
Köszi!

(#652) littlerock válasza sziku69 (#646) üzenetére


littlerock
aktív tag

sajnos ezt nem tudom...

Magyarok vagyunk, nekünk mindenből a fele elég, az sem baj, ha kétszer annyiba kerül...

(#653) TulogdiGador


TulogdiGador
újonc

Ha valaki 30e környékén kerest bt-s fejest, akkor a Pioneer SE-MJ771BT tudom ajánlani:

https://edigital.hu/bluetooth-fejhallgato/pioneer-se-mj771bt-k-bluetooth-os-fejhallgato-fenyes-fekete-p423736

2 hete van meg, a tapasztalatok egyértelműen pozitívak: gyönyörűen szól, akksi sokáig bírja (eddig még igazából nem is volt teljesen feltöltve, csak rá-rá töltöttem), alapzaj minimális, kényelmes,stb.

Itt egy bővebb teszt róla:
http://www.sztereomagazin.hu/tesztek-1/pioneer+semj771bt+kristalytiszta+hangvezetek+nelkul.html

(#654) zazenke


zazenke
őstag

sziasztok most egy everest 700 asat nyúzok egy 4.0 bluetooth adapterrel . Azt szeretném megkérdezni hogy van e annak értelme hogy veszek egy bluetooth adót melyet optikai kábellel csatlakoztatok az alaplap optikai kimenetéhez .van ilyenkor még hangzás javulás vagy ennek semmi értelme.ilyesmire gondoltam ami tudja az aptx-et is. [link]

(#655) zazenke


zazenke
őstag

egy ilyennel pedig lehet elérném hogy 10 méternél tovább legyen jelem mert most zavar hogy ha átmegyek a lakás másik pontjába akkor szakadozik a jel 50 négyzetméteres pedig csak[link]

(#656) headhunter


headhunter
addikt

Sony MDR-RF850RK fejhallgatóhoz passzoló fülpárnát, érdemes külföldről vásárolni?[link]

pl.: Ez az ár 1db-pt tartalmaz, nem 1 párat? [link] (olcsónak tűnik)

[ Szerkesztve ]

(#657) Biga123 válasza zazenke (#654) üzenetére


Biga123
addikt

Szerintem nem lenne javulás tekintve h most is digitális jelet küldessz a fülesre.
KB ugyanazt a jelet kapnád meg optikán.
Esetleg az APTX dobhat de nem tudom hogy mennyire lenne hallható a különbség.

[ Szerkesztve ]

---- Elméletileg, az elmélet és a gyakorlat egy és ugyanaz. Gyakorlatilag nem.----

(#658) zazenke válasza Biga123 (#657) üzenetére


zazenke
őstag

ezt most úgy érted hogy az aptx jelenleg nem is üzemel ?

(#659) zazenke válasza Biga123 (#657) üzenetére


zazenke
őstag

megnéztem az adapter leírását és ott van az aptx support . tehát akkor még ez miatt sem érdemes váltani

(#660) < CyberBob >


< CyberBob >
őstag

Sziasztok!
Gondolkozok egy Bluetooth füles beszerzésén. Ezt néztem ki: MEIZU EP51 ami AptX-képes, mennyire fontos pl. ha mp3-t / web rádiót hallgatok? Mik a vélemények / tapasztalatok erről a fülesről?
Szempontok: erős mély hangzás, kellően hangszigetelt (BKK), jó hangerő. Nem sportoláshoz kellene hanem utcán / tömegközlekedésen használnám. Esetleg tudtok-e jobbat az ár kb. 20e -ig belefér.

Ne próbáld! Tedd, vagy ne tedd, de ne próbáld!

(#661) #20691712 válasza dannytrejo1 (#613) üzenetére


#20691712
törölt tag

Vidd vissza azt a fülest a francba.
Én is jártam így, de aztán (némi kapcsolgatás után) megérkezett hang bele.
Egy jó nagy fm zajjal kíséretében. :Y

Ugyan ilyet vettem tegnap (03.11) és holnap megy is vissza.

Semmi szűrés nincs rajta.
Néha bejönnek rajta rádió adások, zajos sistereg (kb 1:1 az fm zaj és a tényleges jel aránya).
Magának a fülesnek is van egy pici alapzaja egyébként.
Egy ilyen cég ennyiből simán kihozhatta volna digitális rádió adóval is nem egy szűretlen fm fossal.
B@zzz, ha topogok az ujjammal az antennán azt hallom a fülesben!!!!!!!!!!!!!!!
Hallottam ahogy az asszony csatornát vált a tv-n!!!!!!!!!!!!!!

Igazi gagyi sony lehúzás, túlárazott minősíthetetlen fostenger.

Rohadt lassan tölti az aksit.

A fogyasztó védelemhez kéne vinni nem vissza, csak 16 rugót nem hagynék úszni. :W

[ Szerkesztve ]

(#662) #20691712 válasza #20691712 (#661) üzenetére


#20691712
törölt tag

A papírja szerint 800 mhz-en kommunikál ami azért vicces mert a fm rádió adók(műsorszórás)ha jól tudom mind 150 mhz alatt vannak.
A logitech egeremet is hallottam benne ami meg ha jól tudom 2,4 ghz-en megy.
Akkor mi is van ? Miért hallom benne mindkettőt?
Jó tudom interferencia meg minden.
Illetve az egérnél az optikai rész elektronika oszcillátora lehet talán.
De akkor is mindent összeszed.
A fingást elfelejtettem kipróbálni, de szerintem a szagot is átmodulálja zajjá..

Amúgy meg kijavíthat egy szaki, de ha jól tudom az fm kb. 200-14000 hertzig képes hang átvitelre, ennek meg a doksijában 20-20000 hz van ami szintén enyhén vicces. :C

Csak gratulálni tudok a sony-nak.
Marketingből jeles.
Műszakilag meg bukta.

[ Szerkesztve ]

(#663) tranceplanet


tranceplanet
addikt

Everest 700 tulaj vagyok, sima változat, nem az Elite. Nagyon elégedett vagyok vele, még így is nagyon lefogja a zajokat, hogy nincs benne zajszűrő. Jó erősen szorítja a párnákat a fejre a pánt, de abszolút kényelmes. Öt órát volt a fejemen legutóbb, de kényelmes maradt, iszonyat puhák a párnák. Amint felrakom a fejemre érzem hogy lefogja a külső zajokat, mintha a munkahelyen a fülvédőt helyezném fel a fejemre. A BT adatátvitel is frankó, hangerővel nincs gond, vissza is kell vennem a hangerőt, mert megfájdul a fülem egy idő után. Hangzásképe nagyon tetszik, EQ nélkül használom, nem kell emelni a mély és magas freq. tartományban sem. Egyelőre telóról küldöm a zenét, de tervezek venni egy BT transzmittert, hogy PC-ről is menjen a móka: Bluetooth 4.1 Transmitter Majd írok a kütyüről, ha megérkezik, hogy bevált-e. Rendelkezem egy AKG K-912 rádiófrekvenciás darabbal is, ami nagyon nem nyerte el a tetszésemet:
-halk
-nagy alapzaj
-zavaró jeleket beszedi
-abszolút nem szűr külső zajt

Nem ajánlom az UHF Radio rendszerűt, inkább BT adatátvitelest keressen, aki wireless megoldást szeretne. Lehet a magasabb árkategóriában vannak jobbak, én ezek után csak BT rendszerben gondolkozok.

Amúgy itt e jó teszt videó az Elite változatról: Video review

" Könnyű döntések-->Nehéz élet ; Nehéz döntések-->Könnyű élet " - Válassz!

(#664) HardRic


HardRic
addikt

Mivel a topic segített a (második) fejhallgató kiválasztásában, ezért írnék egy kis véleményt.

Status Audio BT-1:
Mostanában Youtube-on párszor szembejött, ott ajánlották, és írásos tesztekben sem mondtak rosszakat róla.

Nem akartam elhinni, hogy egy ilyen pici bt fejhallgatónak bármennyire is élvezhető lenne a hangja, de mivel a mélyeket is dicsérték, ezért próba szerencse alapon berendeltem egyet. Egy teljes napot volt nálam, után ment a return, jelenleg "Célországba megérkezett".

Sajnos ez a fejhallgató pont olyan, amilyennek kinéz. Erőtlen, dobozhang, 0 szigetelés, 0 mély, és tömegközlekedésen teljes mértékben használhatatlan. Mivel legalább kényelmes és könnyű volt, ezért gondoltam, jó, akkor podcastre legalább jó lesz, de nem, nem az. Ha forgalomban vagy tömegközlekedésen használtam a beszédhangoknak csak a közép és magas tartományát lehetett hallani, de azokat fülsértően.

Úgyhogy indult megint a kutatás, mert a bt-t megszerettem, és a fülhallgatókábelem mindent elkövetett, hogy utáljam.

Sony MDR-XB650BT:
Róla is nagyon sok jót és szépet lehet találni, de már nem akartam hinni a véleményeknek. Kibontattam egyet a MM-ban, és nagyon tetszett, de mivel hülye nem vagyok, így megvettem máshol, olcsóbban.

Nagyon örülök, hogy végre sikerült találnom egy olyan cuccot, ami úgy mélykiemeléses, hogy mellette nem süketít meg a magas. Eddig bármit vettem (piston 3, Rock Zircon, budget Sennheiser fej- és fülhallgató stb. stb.) mind fájdalmasan erős volt a fülemnek 4kHz körül. Persze ezek alsó árkategóriásak (4-16k) voltak mind, de pont ez indokolta, hogy végre feljebb menjek az árban.

Anyaghasználatban rendben van a 650. Könnyű de erős műanyag ház, fém, párnázott fejpánt. Feketében elegáns, a fémesre festett színesek szerintem nagyon kis gagyinak hatnak. A fülpárna egy kicsit lehetne puhább, mert pár óra után nyom, de így legalább jól szigetel.

A hangzásra nem nagyon tudok panaszkodni. Basshead fejhallgatót kerestem, azt is kaptam. Nagyon szépen, tisztán megszólal mindegyik tartomány, de a főszereplő a bass és a sub-bass. Cukin be is tud remegni bizonyos számoknál nagy hangerőn, miközben a hang tiszta marad, nem lehet torzulásig hangosítani.

Akksiidőben szerintem fogja hozni a 25-30 órát, szóval itt sem tudok belekötni. Megérte a pénzét, és köszi annak aki itt ajánlotta. Részemről egy erős 8/10, mert lehetne puhább egy picit az a párna.

[ Szerkesztve ]

(#666) tranceplanet válasza Cobra652 (#665) üzenetére


tranceplanet
addikt

Egy ajánlat az Everest 700 fejesre. Telefonom gond nélkül meghajtja. Hangképe is nagyon rendben van.

" Könnyű döntések-->Nehéz élet ; Nehéz döntések-->Könnyű élet " - Válassz!

(#667) devil-k


devil-k
nagyúr

Sziasztok!

Fejhallgatót szeretnék venni TV-hez, hogy amikor az asszony este TV-zik, ne zavarjon vele. 20.000 Ft-ért max. Ebben az árban a best buy-ra lenne szükségem. Köszönöm! :R

- mozi bolondéria -

(#668) grave949


grave949
csendes tag

Hali

Érintkezési hibás lett az 5.1-es ozone fejhalgatóm az állító panelnél, ekkor határoztam el hogy vezeték nélküli kell. Barangoltam a netet és erre bukkantam: steelseries arctis 7, és nagyon megtetszett.
Játékra használnám leginkább CS:GO-ra.
De soha nem volt még wireless fülesem, így nem vagyok benne biztos hogy a hangminőség miben tér el.
A leírásban láttam hogy lagg mentes, tehát a vezetéknélküliek laggosak?
12 órát bír de ha lemerül meddig kell tölteni? és ha 1-2 naponta töltögetem hány hónapig bírja az aksi?

kissé drága, de annyi szar fülesem volt már, hogy az árukból vehettem volna 3 ilyet is.
szóval megéri a vezetéknélküli, ha játékra szánom? vagy ez ilyen utcán menőzős zenehallgatásra való inkább?

(de az is lehet hogy megint rossz topicba irok mert már megesett :DD)

[ Szerkesztve ]

(#669) Kozs


Kozs
tag

Sziasztok.
Kis segítséget szeretnék kérni. 3 fülhallgató között vacilálok. Sokat metrozok,sokat ülök repülőn, tehát az anc elég fontos szempont számomra. Szempont,hogy kényelmes legyen,előfordulnak a 12-14 órás utak is,és ne kelljen töltögetnem minden nap (hajlamos vagyok az ilyeneket elfelejteni...). A kínálatot végignézve a Bose QC35, Sony MDR1000x, valamint a Sennheiser Momentum wireless over ear változatán megy a dilemma. Hangforrásnak ha úton vagyok egy Sony nwz a15öt használok, de lehet cserés lesz, még ez nem dőlt el. Főképp zenét hallgatok (Rock n roll,ha szar kedvem van punk,ha aludni akarok chillstep(ugyr ide jól jön a símogató basszus),de ha épp ivászatra kerül a sor a hosszú út során akkor hipp hopp,rap is előfordul ),néha egy-két film is befigyel,de ritkán. Igazság szerint a Sonyt hallgattam kábelről valamint valami Sony ketyerére volt rádugva a currysbe,szerintem nem volt bekapcsolva,mert nekem nagyon halk volt, a hangja bejött,talén kicsivel több mélyet eltudtam volna viselni,de nem mentm bele annyira mert rohanásba voltam,de az első benyomás mindenesetre nem volt jó a hangerő miatt,persze lehet aktív módban ezzel nincs gond,teszteket olvasva a futurei miatt elég kényelmesnek tűnik(gondolok itt az érintésre némítás anc off-ra). A bose-t próbáltam még,szintén ilyen körülmények között kb 1 percig volt a fejemen,nem estem hasra,szóval nem tudom,kicsit félek ennyi pénzt kiadni egy fülesre amit nem próbáltam ki igazán,de hátha valakinek van több tapasztalata ezekkel a fülesekkel. Előre is köszönöm a segítséget. Esetleg nem ezek közül de kihagyhatatlan ajénlatotok vab,ne adj Isten egy kicsit drágább is szívesen meghallgatom.
Szép napot

Olyan nincs,hogy valami nem sörnyitó

(#670) Nunder válasza devil-k (#667) üzenetére


Nunder
őstag

Nem írom le még egyszer, ugyanez a kérés nálam is, annyi, hogy én szerintem megnézném olyan 40k-ig is, plusz egy jó BT transmitter-t is ajánljatok ha olyan a füles.

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#671) sg22


sg22
senior tag

Bose quietcomfort 35 a legjobb ANC-s BT-s fules a piacon szvsz. Ha van ra keret akkor vedd meg, nemfogod megbanni. Amit meg ajanlani tudok a JBL everest 700 elite, hasonlo kategoria csak olcsobb valamivel. En azt nyuzom mar 1 eve es perfect. A sony hasonlo kategorias fejesei is faszak, igazabol nem tudsz melle nyulni.

Megegyszer, ha van ra penzed akkor Bose ! :R

what should I do about this?!

(#672) Stirbi


Stirbi
addikt

Sziasztok!

Egy hölgy számára keresnék vezeték nélküli fejhallgatót.
Hétköznapi felhasználás, főként okostelefonhoz használná, mindenféle zenei stílust kedvel! Kimondott kérése az lenne, hogy a külső zajokat minél inkább szigetelje!

Több keretet is megadok, de ha lehetséges a legjobb ár/érték/minőség arányú terméket szeretnénk választani, a termék ára elég fontos tényező.

-10.000Ft
-15.000Ft
-20.000Ft

Köszönöm szépen!

(#673) peeterson


peeterson
csendes tag

Sziasztok. Nekem eddig a JBL E50BT-vel nem volt gondom. Semmi olyan nem jött elő bő két év alatt mint amiket itt olvastam. Viszont ma estére megnémult. Nem működik a BT bekapcsológomb. Valakinek valami ötlet mi lehet a bibi?

Dudi

(#674) sg22 válasza peeterson (#673) üzenetére


sg22
senior tag

par dolgot meg tudsz nezni. Ha radugod az aramra akkor vilagit a toltes jelzo ? ugy betudod kapcsolni? a mellekelt audio kabellel megy a zene ?

what should I do about this?!

(#675) peeterson válasza sg22 (#674) üzenetére


peeterson
csendes tag

Töltés közben világít, tehát üzemel, viszont bekapcsolni úgy sem tudom. Audio kábellel szól, szóval sanszos hogy csak a kapcsoló érzékelője "ugrott ki". Érdemes megbontanom, vagy hagyjam szakemberre? Láttam videót a 40bt-ről, és elég macerának tűnik.

Dudi

(#676) sg22 válasza peeterson (#675) üzenetére


sg22
senior tag

nemtudom nem szereltem meg, viszont nagyon konnyen szet lehet ezeket barmolni. kerdezz meg valakit h mennyiert csinalna meg es ha megeri neked akkor inkabb szakinak adnam

what should I do about this?!

(#677) Analytikind


Analytikind
csendes tag

Sziasztok, segítséget szeretnék kérni BT-s fejhallgató ügyben.

Jelenleg 4 típus között vacilálok.

Sony MDR-XB950BT
JBL Everest 700 BT
JBL SYNCHROS E50
AKG Y50 BT

Utazás közben hallgatnám, főleg electro / rock stílusban hallgatok zenét.

(#678) HardRic válasza Analytikind (#677) üzenetére


HardRic
addikt

E50BT élőben nagyon nem tetszett nekem. Nem olyan szép mint képen, sokkal műanyagosabb hatást kelt, kényelmesnek se nagyon mondanám. Valahogy pont az on-ear és az over-ear között van egy kényelmetlen félúton.

A Sony XB950BT hatalmas, de jól tud jönni, ha szereted a mélyeket. Utazás közben amúgy is jól jön a mélykiemelés, elnyomja a jármű hangját.

A többihez nem volt szerencsém.

(#679) customrobi


customrobi
tag

Sziasztok, otthoni felhasználásra keresek fejhallgatót. Nagyon jó lenne vezeték nélküli, de picit bizonytalan vagyok a hangminőséget illetően. Asztali CD/erősítő lenne a forrás, alapvetően cd-t hallgatnék vele, de a vezeték zavarna eléggé.
Jelenleg a Sennheiser RS 175 esetleg rs185 a kiszemetl áldozat.
Van esetleg valakinek személyes tapasztalat, vélemény, ellenvélemény?

Vessetek az oroszlányok elé.

(#680) sg22 válasza customrobi (#679) üzenetére


sg22
senior tag

link1 link2

what should I do about this?!

(#681) customrobi válasza sg22 (#680) üzenetére


customrobi
tag

Köszönöm, de nem bt fejest keresek, hanem csak vezeték nélkülit. Mint írtam asztali CD lejátszóm van.

Vessetek az oroszlányok elé.

(#682) Lami66


Lami66
őstag

Üdv!
Bluetooth fejhallgatót vennék, de nem a belépő kategóriából, inkább 25-40 ezer között. Sony az extra bass miatt kiesik, az nekem túl sok.
Philips SHB3185 fejhallgatóról valakinek tapasztalat?

(#683) Lovro Joe


Lovro Joe
tag

Sziasztok! Lehetőségem lenne elég baráti áron beszereznem 1 jbl 700 everest elitet. Megtudná mondani valaki hogy ps4el kompatibilis e?

(#684) Szyszko


Szyszko
tag

Sziasztok,

Visszaolvastam pár oldalt de sokkal okosabb nem lettem. Egyáltalán nem értek hozzá ezért segítségeteket kérném.

Szeretnék venni otthonra tv/hifi-hez egy vezeteknelkuli fejhallgatot. Új is jó, de hasznaltat is siman vennék. Kb 15-20 körül. Ha nincs a hifin bluetoot akkor sehogy nem lehet csatlakoztatni bluetootosat? (valami BT adapter stb?) ha nem BT akkor milyenek vannak?

Előre is köszönöm

"Aki meg akar tenni valamit, talál rá módot, aki nem, az talál kifogást."

(#685) Csabee.


Csabee.
nagyúr

Üdv!

Erről a bose fejhallgatóróp mi a véleményetek?[link]

Üdv: Csabee.

(#686) littlerock válasza Lami66 (#682) üzenetére


littlerock
aktív tag

A Sony-t pont amiatt vettem, mert a basszust erősítik, hiszen a gond sokszor az, hogy jó lenne, de értékelhetetlen... Én a winamp-on le is vettem belőle, és piszkosul meg vagyok vele elégedve. Az üzemidőt meg magam sem hiszem el...

A Media Markt-ban ki is lehet próbálni. Rendes telefonon, lehet hangszínt szabályozni, egy próbát megér szerintem...

A JBL-eket mentem megnézni, mert autóhangszórókban nagyon szeretem azt a márkát, mégis a Sony jött haza...

Magyarok vagyunk, nekünk mindenből a fele elég, az sem baj, ha kétszer annyiba kerül...

(#687) littlerock válasza Csabee. (#685) üzenetére


littlerock
aktív tag

Kibicként ugatok csak bele, ha nem baj...

- szerintem túl drága, bár ez viszonyítás kérdése,
- fülre illeszkedik, és ha túl puha a párna, akkor a külső zajok zavaróak lehetnek,
- nem írják, hogy aktív zajszűrős lenne, pedig ezért a pénzért, már talán beleférne...
- a Sony-m üzemideje 30 óra, bár nem mértem, de piszok sokáig bírja...

Ha van lehetőség, ki kell próbálni... lehet, hogy megéri az árát, de innen messziről, sajnos nem látom, hogy miben olyan kimagasló...

Magyarok vagyunk, nekünk mindenből a fele elég, az sem baj, ha kétszer annyiba kerül...

(#688) Csabee. válasza littlerock (#687) üzenetére


Csabee.
nagyúr

A te sonydat belinkelnéd?

Üdv: Csabee.

(#689) Szyszko válasza Szyszko (#684) üzenetére


Szyszko
tag

Erre nem tud valaki valamit?

"Aki meg akar tenni valamit, talál rá módot, aki nem, az talál kifogást."

(#690) littlerock válasza Csabee. (#688) üzenetére


littlerock
aktív tag

Üdv!

sony mdr xb650bt a típus

30.000-ért vettem a media markt-ban

keress rá gúglin

Magyarok vagyunk, nekünk mindenből a fele elég, az sem baj, ha kétszer annyiba kerül...

(#691) Csabee. válasza littlerock (#690) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Na, nem is rossz, most nézem az edigitál épp 25ért adja. Igaz a pirosat : [link]

Üdv: Csabee.

(#692) littlerock válasza Csabee. (#691) üzenetére


littlerock
aktív tag

A fekete az valahogy konzervatívan szép :) .. tény, ha jól emlékszem piros volt a mintadarab amikor meghallgattam...

De nekem tényleg bejött.

A basszust mint írtam, kicsit visszavettem, de pl Karib tenger kalózai filmzene, Guns n Roses, flac formátumban nekem tökéletes.

A párna kicsit kemény egy idő után, de kb ez az ara annak, hogy jól szigetel...

Az e digital-nál sajnos nem próbálható, vedd és vidd az ottani elgondolás...

Amit sajnálok, az az, hogy android-nál lehet a funkciógombokat használni, addig win alatt sajnos nem. Gondolom ez a legtöbb bt fülesnél ilyen lehet.

Magyarok vagyunk, nekünk mindenből a fele elég, az sem baj, ha kétszer annyiba kerül...

(#693) littlerock válasza Szyszko (#689) üzenetére


littlerock
aktív tag

létezik bt adapter, bár azt nem tudom, az honnan kapja az áramot...

a PCX-nél is lehet rendelni pl...

Magyarok vagyunk, nekünk mindenből a fele elég, az sem baj, ha kétszer annyiba kerül...

(#694) pkaresz válasza Csabee. (#691) üzenetére


pkaresz
senior tag

https://www.sony.hu/electronics/fejpantos-fejhallgatok/mdr-zx770bn

Szia!

Mi ezt Sony típust használjuk.
Csak jót tudok mondani. Vezetékesen is megy ha olyan eszközöm szeretnéd használni!

Üdv: Karesz

"Könnyebb valamit jól megcsinálni, mint megmagyarázni, miért lett rossz!"

(#695) Szyszko válasza littlerock (#693) üzenetére


Szyszko
tag

Köszi, már rendeltem is egyet.

Akkor már biztos, hogy bluetoothos kell, akkor már csak annyi a kérdés, hogy mondjuk 20-ig mit ajánlott venni?

"Aki meg akar tenni valamit, talál rá módot, aki nem, az talál kifogást."

(#696) Csabee. válasza pkaresz (#694) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Ez már komolyabb kategória :) köszi

Üdv: Csabee.

(#697) littlerock válasza Szyszko (#695) üzenetére


littlerock
aktív tag

Az általam preferált füles, most 25.000 az e digitálnál, csak ha jól látom, nincs raktáron. Én hozzácsapnám azt az 5-öst.

De érdemes meghallgatni párat, és az alapján dönteni...
A JBL-eknél vezeték problémákról írtak többször, így érdemes utánanézni, hogy, ha találsz egy érdekes darabot, az várhatóan meddig lesz használható...

Magyarok vagyunk, nekünk mindenből a fele elég, az sem baj, ha kétszer annyiba kerül...

(#698) Stirbi válasza Stirbi (#672) üzenetére


Stirbi
addikt

Sziasztok!

Jó hangzás korrekt ár! Megfelelő üzemidő!

JAM Transit HX-HP420 megközelítőleg 10.000Ft az ára.

A minap láttam, hogy a Tescoban is forgalmazzák (nem Tesco Value ...!!)

(#699) HardRic válasza Csabee. (#691) üzenetére


HardRic
addikt

Mindegyik annyiért van kiírva. Most épp csak a kék van raktáron lol.
Én 35-ért vettem, de 45-öt is megérne.

[ Szerkesztve ]

(#700) heim


heim
tag

Sziasztok! Szerintetek egy Sennheiser Momentum Wireless AEBT-t hol tudnék kipróbálni? Erősen gondolkodom egy hasonló megvételén. Képben van még a Beoplay H9, és a BOSE QC 35.... A másik kettőt már kipróbáltam, de a Sennheisert még nem sikerült. Az utcán használnám, néha az irodában. Néha otthon egy Onkyo tx Sr 608-al. zene és film. Szívesen vennék minden tanácsot, nem vagyok igazán otthon a témában! Előre is köszi a válaszokat!

Csak Norrisz poénokhoz alapvető tudás szükségeltetik, Csak Norrisz a legkeményebb (PSN ID: Heimsz)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.