Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) wbtist válasza Charlento (#50) üzenetére


wbtist
tag

Valami márkája van? Persze nem Sonyra gondolok, csak rákeresnék.

Van képed hozzá? Küldd el! Mágneskép bármiről. -> http://egyedihuto.atw.hu

(#52) Yeti910331


Yeti910331
aktív tag

Helló!
Nekem van egy Thomson WHP 360R típusú rádiófrekvenciás fejhallgatóm (2 csatornás).
Az lenne vele a gond, hogy állandóan vándorol a jel (hallgatom és mindíg tekergetni kell mer megy tovább-tovább a jel amíg el nem tűnik és csak nagyon sz*r minőségben jön az adás).
Elvinném szervicébe, de 1.nincs pénzem, 2.lejárt a garancia.
Lécci segítsetek!
Előre kösz.

Kizárt dolog, mert nem tudom. :)

(#53) axolotl


axolotl
csendes tag

mit tudtok a logitech wireless for mp3-ról?
vmi tapasztalat, ugyanis azt készulok venni

(#54) Yeti910331 válasza Yeti910331 (#52) üzenetére


Yeti910331
aktív tag

Emlékszem, hogy kb. akkor ment tönkre, amikor lejárt a garanciája.
Pedig jónak kellett volna lennie (Media Markt-ba vettem), úgy 20000Ft körül lehetett az ára.

Kizárt dolog, mert nem tudom. :)

(#55) Yeti910331 válasza Yeti910331 (#52) üzenetére


Yeti910331
aktív tag

Lécci segítsen valaki!
Nem boldogulok vele. :(

Kizárt dolog, mert nem tudom. :)

(#56) Yeti910331


Yeti910331
aktív tag

lécci segítsetek, fontos lenne!

Kizárt dolog, mert nem tudom. :)

(#57) GiXXXer válasza Yeti910331 (#56) üzenetére


GiXXXer
tag

Kapd szét, és fújd be atuning-potit kontaktsprével, ill. nézd meg nagyítóval a forrasztásokat, hiszen egy hajszálrepedés is okozhatja ezt...
Szükség esetén profi pákával javítsd, hiszen aránylag nagy frekik vannak ott!

http://www.youtube.com/vargagixxxer

(#58) Franyó válasza Isten (#1) üzenetére


Franyó
csendes tag

Hol lehet ezt kapni, és mennyiért? :)

Hogyan mutatja meg egy leleményes budapesti autóbuszvezető, hogyan juthatsz napi 58 perc munkával tisztes mellékjövedelemhez!

(#59) Yeti910331 válasza GiXXXer (#57) üzenetére


Yeti910331
aktív tag

Kösz, de én nem értek hozzá. :(

Kizárt dolog, mert nem tudom. :)

(#60) Tangerine


Tangerine
senior tag

Létezik valami olyan, aminek jó a hangja, és nem kapcsol ki alacsony bemenőjelnél sem, vagy állítható a bemeneti érzékenysége?

Vacillálni, vagy nem vacillálni, ez itt a kérdés, vagy mégse?

(#61) Tangerine


Tangerine
senior tag

Nem kéne áttenni a multimédiába ezt a topikot?

[Szerkesztve]

Vacillálni, vagy nem vacillálni, ez itt a kérdés, vagy mégse?

(#62) cherockee


cherockee
aktív tag

sennheiser rs 115 tulaj voltam egy ideig, ajánlani az rs 1xx szériát nem tudom ajánlani, ugyanis van pár baromsága. bár hangra nagyon jook, tényleg nagy távra jook, sok ideig, kényelmesek, de azt hogy 1 perc jel nélkül és az aDÓ, hangsúly: AZ ADÓ kikapcsol, és kapod a füledbe 60 decibellel a fehér zajt...szóval nem kellemes. és nem lehet állandóan áramon tartani az adót. a füles sose kapcsol ki persze.

thompsonoknál jobban szól, de egy philips asszem 8xxx szériában levő sokkal kényelmesebb, jobb...szóval csak adom a tippet.

u.i.: infrásat ne tessék venni, azok tüzre valók...

(#63) killahdrums válasza axolotl (#53) üzenetére


killahdrums
senior tag

Ez engem is érdekelne!

There is no God, just Technology...

(#64) ovecs


ovecs
senior tag

Van mikrofonos vezetéknélküli fejhallgató?

Aquincumi Football Kedvelők - FC Panelprolik

(#65) DTM


DTM
tag

Sziasztok! 5k körül lehet már vezeték nélküli fülhalgatót kapni?

Bízzál Istenben, és mentsél rendszeresen!

(#66) deedee


deedee
őstag

hi!

ezeket a füleseket a dvd lejátszó l+r csatijára közvetlenül rá lehet kötni?vagy csak erősítőre vagy tv-re?

(#67) rétisün válasza deedee (#66) üzenetére


rétisün
veterán

általában jack dugó van ezeken a füleseken, ugyanolyan mint a sima fejhallgatókon. tehát erősítőre tudod dugni. másfelől hiába dugod a dvd l+r csatlakozójára, azon sztem nincs erősített jel, ami elég lenne egy fejhallgatónak. azért is kell azt is erősítőre, tv-re, akármire dugni.

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#68) deedee válasza rétisün (#67) üzenetére


deedee
őstag

ettől tartottam én is.... :O Pedig egy sony rádiós-t vehettem volna féláron..... :O
A tv-n meg sajna nincsen fejhallgató kimenet....szutyok lg lcd.... :( :(((
thx a gyors választ.... :R

(#69) magic7


magic7
tag

AKG vezeték nélküli fejhallgatót használok. Van valakinek tudomása arról, hogy ez analóg, vagy digitális jelet ad a fejhallgatómnak? Gondom az, hogy ha ezzel hallgatom a netes beszélgetéseimet azt más is lehallgathatja vajon, vagy kódolja a hangot az adó része a fejhallgató felé?

Óvodában elhangzott:'' ne rosszalkodj kisfiam, mert elvisz a Májkel Dzsekszon bácsi ! ''

(#70) rlph


rlph
tag

Sziasztok!

Az lenne a kérdésem, hogy az itt található fejhallgatóról van-e vkinek vmilyen tapasztalata?[link]
Az adapternek kell 220-as csatlakozó?

Szép az élet b@szni jó éljen Szovjetúnió ----- by Norbi

(#71) Fricó


Fricó
aktív tag

Motorola HT820
bluetooth fejhallgató
mobil telóhoz kellene

ilyet használt már valaki?
milyen a hangzása?

(#72) gYaLo


gYaLo
őstag

Hellosztok!
Van egy Numark PHX fülesem!
Amikor bedugom,egyből sípol,fojamatosan..
MIért?
Segítsetek lécci,NAGYON FONTOS lenne!
Üdv: Norbi
most veszem észre h ez vezeték neléküli fórum.. azért help lécci

[ Szerkesztve ]

iPhone 4S White 6.0.0 ☆ Logitech G500 zjeeeeee!!!!

(#73) syckaloz válasza ovecs (#64) üzenetére


syckaloz
aktív tag

Ez a téma engem is izgat. Nem is olyan rég volt egy olyan cikk itt a ph-n, amiben beszámoltak egy leendő alternatíváról. A neve logitech clear chat pc wireless

Az a baj, hogy kishazánkban egyenlőre nem lehet kapni.. :((

[ Szerkesztve ]

(#74) Mic ACE


Mic ACE
aktív tag

Ennyire halott ez a topic? Kár.

"De minek az a párt, ami övön alul árt, meg a nagy vörös állami szuszpenzor!''

(#75) Sigismund válasza Mic ACE (#74) üzenetére


Sigismund
tag

Hello

Tudnátok ajánlani nekem egy jó vezeték nélküli fejhallgatót? Maximum 15K. szánnék rá.

szerk: Bocsi nem válaszként szántan Mic ACE.

[ Szerkesztve ]

(#76) Mic ACE válasza Sigismund (#75) üzenetére


Mic ACE
aktív tag

Hát, az az igazság, hogy hosszas kutatás után egyelőre azt veszem ki, hogy nincs igazán ilyen fajta jó minőségű cucc. :( A legtöbb fm modulációs cucc, ezek egy része kézi hangolású, a jobbak pll tuneresek, automatikus finomhangolással. Vannak még infrásak, wifi frekvencián kommunikálóak és bluetooth-osak. A infrásak hibája, hogy rálátás kell az adóra, tehát a fal akadály. A kézi hangolásúaknál macera a zavarok kiküszöbölése. A PLL tunereseknél továbbra is ott a jól ismert fm zaj mivel ez is analóg jelátvitel, mellesleg zavar esetén automatice visszaveszik a hangerőt és/vagy vágják a magas frekvenciát, hogy ne halljuk a sistergést. A Wifis frekvenciájúak digitális adatátvitelt tudnak, ami a legbiztatóbb a zavarok kiküszöbölésére, ám ilyenekkel nem igazán találkoztam hazánkban, és azoknak is vegyes volt a kritikájuk, bár ez már inkább magára a fülesre nem a hangátvitelre értve. És Kimaradt a Bluetooth, ami egy rakás sz*r. Aki próbálta az tudja, hogy attól szarabb nincs, mint amikor a minőségromlás kiküszöbölése miatt állandón változik a hang sebessége, mint amikor a rossz kazettás magnó húzza a szalagot, plusz durván vágott a magas frekvencia. És ez alól még a híres Plantronics sem igazán kivétel, mivel a technológiában van a bibi.
Ha mégis venni szeretnél, akkor 15e-ről inkább 19 felé módosíts, és egy Sennheiser RS130-ra fektess be. Ez egy jobb minőségű PLL-es cucc. Enyhe sistergésed itt is esz halk zenénél, számok között, de leglább dinamikus a hangja és úgy általában egy bő 10e körüli fejhallgató minőségét hozza.

"De minek az a párt, ami övön alul árt, meg a nagy vörös állami szuszpenzor!''

(#77) BemAnyó válasza Mic ACE (#76) üzenetére


BemAnyó
senior tag

Nekem rs130 asom van, ugyan ennyiért egy hd555 sokkal sokkal szebben szól, talán nem is kén összehasonlítgatnom tényleg nagy a kül (meghallgattam mm ben), de tv -t nézni játszani ez tökéletes, irtó kényelmes, nem nehéz (néha szinte elfelejtem hogy rajtam van), elég a helyére tenni és töltődik, ami azért eléggé elegáns, az aksijával nincs gondom ,fél év alatt nem vettem észre hogy hamarabb merülne (kb fél napot bír töltés nélkül, vagy picit többet), és azért ez is szépen szól, sajnos van egy kis halk sist tényleg, és zavarható is, volt hogy ráállt a szomszéd tv átjátszójára miután kikapcsoltam a gépem :DDD, viszont 3 fekit tud, ilyenkor átkapcs és kész, van benne srs dekódoló, pl civ4 ismeri, egész jópofa, sima steróbol is kikever vlmit de ott persze tünhetnek el csatornák, ha játékra kell akkor ez szerintem igényes/kényelmes megoldás, csak ajánlani tudom, ha audiofil élményekre vágysz akkor hd555 és felfele,

Mic ACE : a wifi és a bluethooth is 2,4 en megy úgy tudom, ill a wifiböl akad 5, akármennyis is (mármint hálókároly) de az irtó ritka, vlmelyik topikon volt róla szó hogy a Bluetooth-os egeret zavarhatja a wifi, de ez nem volt igazán bizonyított, és nem is jártam utána, ez csak adalék :))

jah és ami kimaradt, kb 10 méterre mentem az adótól, köztünk volt egy téglafal, nem éreztem jel gyengülést, nem lett zajosabb, sem halkabb, ez nem rossz szerintem :DD

[ Szerkesztve ]

(#78) BemAnyó válasza magic7 (#69) üzenetére


BemAnyó
senior tag

a hangkártya (és egyéb) kimeneten te analóg jelet kapsz , fejhallgatókba nemigen tesznek DA konvertert, ha valakinek van egy u.a vagy majdnem u.a frekin működő vevője, mondjuk egy pont u.a fülese mint neked, és a jel eléggé erős akkor ugyan azt hallja amit te is,

(#79) BemAnyó


BemAnyó
senior tag

most látom hogy ez februári hsz volt :DDD tök halott a totyik :(

(#80) Mic ACE válasza BemAnyó (#79) üzenetére


Mic ACE
aktív tag

Szerintem azért halott, mert túl drága és túl tökéletlen ez a technika még, így a vájtfűlű emberkék nem nagyon pörögnek még a témára. ;)

[ Szerkesztve ]

"De minek az a párt, ami övön alul árt, meg a nagy vörös állami szuszpenzor!''

(#81) Aygor válasza Mic ACE (#80) üzenetére


Aygor
tag

Mert kevés fiatal engedheti meg magának... aki meg igen, ők már meg is tették :)
Pedig milyen jó is az ilyen... havernak van valami sony.... én is fogok venni egyet....
legjobb dolog :) a projektor után :)

Piros-pontok: http://prohardver.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic/keres.php?type=-&stext=Aygor&submit=%C2%A0 http://prohardver.hu/temak/keres.php?stext=%22kivel+%C3%A9rdemes+%C3%BCzletelni%22&suser=&sival=

(#82) Galdemorph


Galdemorph
csendes tag

Üdvözlet! Nálam okosabb emberek segítségét kérném. Nos adott egy Logitech Desktop diNovo Media bt-s bill egér páros illetve egy Motorola HT820 bt-s füles. A diNovo USB-s bt adaptere tökéletesen műxik a fülessel (A2DP, AVRCP), szépen szól hatótáv is tökéletes, nincs vele semmi gond. Hanem amikor megmozdítom az egeret pár sec után beszaggat ha nem mozdul az egér egy kis idő után megint folyamatos a jel. Ha másik egeret (nem bt-s) használok mellette akkor teljesen jol megy, csak ha bt-s egeret akkor akad. Neten már vadásztam semmi megoldás:(
Mit lehetne tenni ez ügyben? Van vmi beállítás amivel vmi memoriatartományt vagy mittomént lehetne növelni hogy ne akadjanak? Vagy csatorna beállítás?

Másik problem: van egy kworld 878f chipes tunerem és az őt meghajtó vstream tv 1.8 progi. Ezzel is minden ok, csak: ha a füles csatlakoztatva van akkor minden hangott odaküld a windows kivéve a tv hangját mert az a hangszóróba megy.:S Valakinek van hasonló problémája?Megoldás esetleg?

Ja egyébként akit érdekel a füles szerintem nagyon jó, szépen szól, erős basszusa van,aksija bírja folyamatos használat mellet vagy 6-7orát is. Zenehallagtásra nem ajánlom de filmet nézni illetve játszani tökéletes.

A segítséget előre is köszi.:)

galdemorph

(#83) Mic ACE válasza Galdemorph (#82) üzenetére


Mic ACE
aktív tag

Valószínűleg a Bluetooth-os dologra nem lesz megoldás, mivel a BT által nyújtott sávszélességet tudtommal teljesen,vagy közel teljesen kihasználja a sztereó hangátvitel (ezért tökéletlen a hangminőség, mert ennyit fér bele a szabványba), így az egér kezelése már sávszélességet vesz el a hangtól, ami hangromlással, vagy akár kihagyással jár. Megoldás két bt adapter lehetne, de ezek meg egymást zavarnák ilyen közelről, szóval lehet ez sem segítene.

A TV-s dolgot a tv progijában kell megoldani, úgy hogy a BT füles legyen megjelölve hangkártyaként. Ha erre nincs lehetőség, akkor azzal a TV progival nem fog működni. Esetleg Winfosban is be tudod állítani,hogy a BT füles legyen az alapértelmezett hangeszköz lehet, hogy ez segít.

"De minek az a párt, ami övön alul árt, meg a nagy vörös állami szuszpenzor!''

(#84) Mic ACE válasza Galdemorph (#82) üzenetére


Mic ACE
aktív tag

Ja, és csak akkor igaz amit írtam a tunerre, ha az a hangot nem külön hangkábelen viszi át, ellenkező esetben nem tudod a BT fülesre a hangját kijátszani.

"De minek az a párt, ami övön alul árt, meg a nagy vörös állami szuszpenzor!''

(#85) neongorack


neongorack
senior tag

[PHILIPS SBCHC8440 cordless headphones]

A közeljövőben ilyen fülest fogok vásárolni, van esetleg valakinek valami tapasztalata a termékkel kapcsolatban, pozitív, negatív vélemények. Nem akarok elhamarkodottan vásárolni.

(#86) Mic ACE válasza neongorack (#85) üzenetére


Mic ACE
aktív tag

Ez alap Philips modell. TV-zésre biztosan jó, zenére kötve hiszem. De a legfontosabb, próba nélkül szerintem ne vegyél!

"De minek az a párt, ami övön alul árt, meg a nagy vörös állami szuszpenzor!''

(#87) nickysantoro válasza neongorack (#85) üzenetére


nickysantoro
csendes tag

Hy
Én most rendeltem egy sonyt és majd írok is róla beszámolót ! De a te kérdésedhez annyit tudnél hozzáfűzni hogy vaterán alig használtan 2500 [link] gondolom nem azért ennyivel olcsóbb a bolti árnál mert annyira jó ! Egyépként te hol veszed (vagy vetted) ?

(#88) Mic ACE válasza nickysantoro (#87) üzenetére


Mic ACE
aktív tag

Várjuk a Sony-s beszámolót.

"De minek az a párt, ami övön alul árt, meg a nagy vörös állami szuszpenzor!''

(#89) he7edik.


he7edik.
addikt

Engem is nagyon érdekel a Clear Chat Wireless vagy más hasonló mikrofonos vezetéknélküli füles

Égő szöveg a flém vázon

(#90) nickysantoro


nickysantoro
csendes tag

HY mindenki !
Nemrég kértem segítséget tőletek vezetéknélküli fejhallgatóval kapcsolatban ! Végül vettem is 1-et erről írom most le rövidtávú tapasztalataimat (2 napja van meg), bár amint írtam eddig csak pár forintos füleseim voltak!
A választásom egy Sony MDR-RF840RK-ra [link] esett ! Szóval kezdem: Eléggé féltem a a cucctól mert nem sok jót olvastam a technikával kapcsolatban, úgyhogy ahogy többen is tanácsoltátok elmentem 1 MM-be és megpróbáltam végikpróbálkatni a füleseket, de csak 1 et sikerült nagy nehezen kipróbálni ez volt a Sony MDR-RF800RK alapzajt alig hallottam(természetesn akkor amikor épp nem szólt a zene) haverom akinek nem mondtam hogy figyeljen rá nem is hallotta ! Mivel a Sennheiser-ekről sem hallottam nagyon jókat és ugy gondoltam hogy gondoltam hogy ami drágább az még jobb megvettem hát a 840-est!
Tehát a használhatóság :Nagyon kényelmes több óra használat után is pedig szemüveg is van rajtam közben, az adó része a töltője is ez nagyon el van találva mivert gyakorlailag lehetetlen elhibázni a behelyezést mágneses indukciúval vagy mivel tölt ezért csak 1 aprócska fület kell eltalálni de abba szinte magától belepattan ! Kétfajta input van rajta (remélem jól írom le) jack és sztero rca így a hozzá kapott kábel oda vissza működik ! Az utomatikus ki-be kapcsolás nem rossz dolog de ha nincs folyamatos hang akkor kikapcsol (pl ha pár pecig nem szól a zene akkor akkor a win. hangokat leszarja nem kapcsol be de ha indul a film vagy ilyesmi rögtön reagál) ez kinek jó kinek rossz !

A lényeg: A gépre dugva bizony van 1 is alapzaj ha ott felveszem a hangot és a fülhallgatón állítgatom akkor nem érzékelhető de két szám között lehet hallani ! Max hangerőnél nem mondhatnám hogy megközelíti a fájtalomküszöböt :) de végülis nem szól rosszul, a basszus az viszont felejtős nem sokkal tud többet mint 1 gyári nokia headset ! Erősítőre dugni még nem próbáltam majd ha hazajutok a koliból megézem hátha ki lehet még hozni belőle valamit (de ezt csak én gondolom ha hülyeség javítsatok ki) ! A hatótávval nincs gond még 3-4 falon is gond nélkül átlövi romlás nélkül, ha jelet veszt akkor egyszerűen kikapcsol nem halkít vagy ilyesmi persze addigra már hallhatóan zajosabb az adás !
Hát nekem megérte de nem bolti 15-20 ezres árat (vateráról vettem, de újonnan) annyit egyszerűen nem ér meg mert a fórumok mércéjével fogalmazva nemhiszem hogy tud annyit mint 1 feleannyiba kerülő vezetékes társa !

Hát ennyi, várom esetleges véleményeteket, kérdéseiteket !

Üdv.: Santoro

(#91) Mic ACE válasza nickysantoro (#90) üzenetére


Mic ACE
aktív tag

Végre egy alapos teszt. Köszönjük. :C

"...gépre dugva bizony van 1 is alapzaj ha ott felveszem a hangot és a fülhallgatón állítgatom akkor nem érzékelhető de két szám között lehet hallani !..."

Ezzel azt akartad mondani, hogy ha a gépen felnyomod a hangerőt, akkor már nem olyan zajos? Ez egyébként természetes. A forrás hangerejét mindig addig kell erősíteni, amíg nem torzít, hogy a gép erősítőjének alapzaja alacsony legyen a hanghoz képest (magas jel/zaj arány), és utána már csak a fülhallgatón kell állítani a hangot. ;)

Sennheiserekről mi rosszat hallottál? Nekem olyan infóm van, hogy pl. azoknál épp a basszus az ami elég jó.

"De minek az a párt, ami övön alul árt, meg a nagy vörös állami szuszpenzor!''

(#92) nickysantoro válasza Mic ACE (#91) üzenetére


nickysantoro
csendes tag

A sennheiser-eken állítólag ha elveszti jelet akkor nem kikapcsol hanem bömböl a fehérzej a fülekbe, illetve ha jól vettem ki maga a jeladó kapcsol ki ha nem szól a zene vagy megszakad a jel (ez lehet hogy csak régi típusuaknál van) ami nem tul jó dolog, valamint hogy azok sem tudnak valami fenomanálisan jót Sennheiser név-hez és a hasonló áru vezetéknélküliekhez képest képest !

(#93) Mic ACE válasza nickysantoro (#92) üzenetére


Mic ACE
aktív tag

Nem vagyok benne biztos, de azt hiszem típus függő, hogy halkít-e fehér zajt vagy sem. Kikapcsolást nem tudom, de ha nem a fülest kapcsolja ki, akkor annak nem sok értelme van akku megtakarítás szempontjából. Ami a hang minőséget illet amit írtál, az azt hiszem ez minden jelenlegi analóg átvitelű rádiófrekisre igaz, de a basszust illetően Sennhiserekről jót hallottam rádiófrekis téren.

"De minek az a párt, ami övön alul árt, meg a nagy vörös állami szuszpenzor!''

(#94) nickysantoro válasza Mic ACE (#93) üzenetére


nickysantoro
csendes tag

Valószínüleg igazad van, én még nem próbáltam vezeték nélküli Sennheisert, mondjuk én főleg Sony-k között tudtam válogatni Sennheisert meg ki se tudtam próbálni !

Még annyit hozzáfűznék a vezeték nélküli fejhallgatókkal kapcsolatban hogy a sony-oldalán is az "ottoni szórakozás" kategóribán található nem mondjuk a "csúcstechnológia" vagy a "lemezlovas" fül alatt ez számomra sokat mondó dolog !

(#95) Mic ACE válasza nickysantoro (#94) üzenetére


Mic ACE
aktív tag

Viszont látni több gyártónál is a hifi kategóriás digitális átvitelű fülest, csak épp az áruk is eléggé hifi, többnyire 40e-től indul a legolcsóbb. Majd ha feleződik az áruk, akkor én is gondolkodni fogok a vásárláson. Bár ebben nem bízom, mert már évek óta alig mozognak az árak ebben a kategóriában.

"De minek az a párt, ami övön alul árt, meg a nagy vörös állami szuszpenzor!''

(#96) Daemon09


Daemon09
őstag

Sziasztok!
Lehetséges, hogy a thomson vezetéknélküli fejhallgatómnak bezavar az mx1000 egér? Recseg és nem tudom, hogy mi lett vele. Az miatt gyanakszok rá, hogy mind2 wireless. :F

(#97) nickysantoro válasza Daemon09 (#96) üzenetére


nickysantoro
csendes tag

Hy

Hát szerintem simán lehet mert ha az infrás egerem közelkerül a wireless es Sony fejhalgatóm adójához akkor besípol vagy mi, azaz ilyen sípolás szerű dolog hallatszik ! De ez kb 30 cm nél vagy közelebb történik meg, ezt csak onnan tudom mert 1 szer kiváncsiságból kipróbáltam ! Szóval ha ennyi bezavar akkor nálad két wireless-es cuccnál simán előfordulhat ! (persze én nem vagyok nagy szakértő) !

(#98) !Overdose! válasza Daemon09 (#96) üzenetére


!Overdose!
őstag

Nem csak lehetséges, hanem 100%. Nekem ugyanez a helyzet egy Sony fülessel.

Villanyszerelés - Klímaszerelés - UPS javítás, karbantartás

(#99) Samus


Samus
addikt

Ez elszomorít...Szintén MX1000 tulaj vagyok, és szintén Sony fülest néztem ki magamnak (mert "olcsó", 11k, Ő ), mégegy Sony-t, és egy Philips-et
A Sony 863.52 és 864.52 MHz-n kommunikál, az MX1000 27MHz-en, tehát elméletileg nem zavarhatnak be egymásnak, de erről még megkérdezem az ebolt-ot és a pcx.et is. Van valakinek tapasztalat az említett három füles valamelyikéről?

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#100) Ricske


Ricske
csendes tag

Bluetooth-tal nem lehetne kiküszöbölni, hogy interferencia keletkezzen a különböző kütyük adásában? Mondjuk nekem (jelenleg) csak a telefonom bluetooth-os, nem tudom, hogy több eszközt lehet-e kapcsolni erre a hálózatra - gondolok itt billentyűzet, fejhallgató, telefon -, talán több bluetooth adapterrel a gépben megoldható, mert asszem a bt technológiában minden kütyü saját azonosítóval rendelkezik, így elvileg nincs kavarodás.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.