Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#551) techlock


techlock
csendes tag

Sziasztok!

Mi a véleményetek erről?

LAMAX Blaze B-1

Alfa Romeo 159 Sportwagon

(#552) Maxximus


Maxximus
őstag

AKG K845BT BT : 50.000-ért best buy

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#553) akela91


akela91
addikt

Sziasztok. Vezetékesekben otthon vagyok, de a wireless-ekben sajnos nem.

25-40k között kéne egy olyan fejes, ami kényelmes (circumarual) és jack/rca csatlakozós töltőállomással rendelkezik. Sajnos a TV nem tud bluetooth -on keresztül kommunikálni, és kizárólag ehhez lesz használva(Film/koncert-videók/tv-adás).

Ha lehet ne wifin kommunikáljon a töltőállomás és a fejhallgató, mert így is gyengus a házban a wifi, nem kéne még azt is gyengíteni. Köszönöm! :R

Ezt néztem eddig kI: SONY MDR-RF865RK, egyedül a foszló párnák aggasztanak, illetve nincs odaírva hogy jár-e hozzá akksi(AAA?), vagy ki se vehető?

[ Szerkesztve ]

(#554) felixo válasza akela91 (#553) üzenetére


felixo
őstag

#550

Redmi Note 9

(#555) akela91 válasza felixo (#554) üzenetére


akela91
addikt

Itt a tartozékoknál az elemek azok tölthető akksit jelentenek? Illetve ahogy nézem ennek nincs töltőállomása, itt a fejhallgatót kell bedugni tölteni. Ergo adnak két féle töltőt, egyet a jelküldőnek, illetve egyet a fejhallgatónak amiben tölti az akksikat?

(#556) felixo válasza akela91 (#555) üzenetére


felixo
őstag

Igen, adnak hozzá tölthető akkumulátorokat (2 db.).
Töltéshez nem kell kivenni az elemeket, hanem be kell dugni a fejhallgatót a töltőállomásba.
A jeladóban van egy fix vezeték, ezt kell a fejhallgatóba dugni.
A jeladót pedig a hálózatba kell bedugni.
Remélem így érthető !? :D

Redmi Note 9

(#557) akela91 válasza felixo (#556) üzenetére


akela91
addikt

Igen, teljesen világos. :) Azért sok helyen írják hogy zajos picit a fejes, te tapasztaltál sistergést? Gondolom mély nem sok van benne. (filmekhez jol jönne faternak)

(#558) felixo válasza akela91 (#557) üzenetére


felixo
őstag

Sistergés nagyon minimális. Nálam a tévéből a hang a hifibe megy, így ott is tudom szabályozni a hangerőt, a fejhallgatót pedig kb. feles (50%-os) hangerőn használom.
Így észre sem venni az alapzajt.
Zenét nem hallgatok rajta, szerintem tökéletesen szól. :DD

[ Szerkesztve ]

Redmi Note 9

(#559) akela91 válasza felixo (#558) üzenetére


akela91
addikt

Jol hangzik. Még annyit, hogy nálad egy töltés után kb mennyit bír közepes hangerővel?

(#560) felixo válasza akela91 (#559) üzenetére


felixo
őstag

Erre nem tudok válaszolni.
1 hete van meg nekem is. Először feltöltöttem teljesen (írják is, hogy első használat előtt min. 10 órát tölteni kell), azóta még nem töltöttem. Kb. 3-4 órát használtam.

Redmi Note 9

(#561) akela91 válasza felixo (#560) üzenetére


akela91
addikt

Köszi. Meg is rendeltem a marketworld-ről 9.9k ért.

(#562) felixo válasza akela91 (#561) üzenetére


felixo
őstag

Az jó ár, én a Mall-ról rendeltem 14-ért. :W

Redmi Note 9

(#563) Norbi88hun


Norbi88hun
csendes tag

Megvettem a mediamarkt ban akcioban 25ert a jbl e50bt-t. Nem tudom miert volt a masik multkor halk, de ez nagyon nem az :)

(#564) Norbi88hun


Norbi88hun
csendes tag

Töri a fülemet.. Nagyon.. Hetfon megprobalom vissza vinni, mert magyar leírást sem adtak.. Kell esetleg valakinek 25ert? Inkább gyüjtök egy drágább fülesre mondjuk egy 700nc re :)

(#565) sg22 válasza Norbi88hun (#564) üzenetére


sg22
senior tag

elfog mulni, nyugi. irtam is hogy 1-2 het es utana OK lesz

what should I do about this?!

(#566) chester91


chester91
senior tag

Sziasztok!

Mit tudtok ajánlani, ami árban a legkedvezőbb, USB-s adaptere van, és vezetéknélküli, lehetőleg egyenletesen adja le a mélyet, közepet és a magasat? Hol kezdődnek ezek a vezeték-nélküli fejhallgatók?

Előre is köszönöm!

„Az emberiség ostoba nézetei közül a legostobábbak azok, amelyekkel a jó körülmények között élők a szegények szokásait kritizálják” Herman Melville

(#567) mateus


mateus
senior tag

Pioneer SE-MS7BT fejhallgatóval van valakinek tapasztalata? Dizájnra megnyerő, kérdés hangzásra milyen.

(#568) M3aN


M3aN
senior tag

Sziasztok!

TV-hez kellene egy vezeték nélküli fejhallgató, és eddig ezt találtam:
https://edigital.hu/vezetek-nelkuli-fejhallgato/akg-k915-vezetek-nelkuli-fejhallgato-fekete-ezust-p244915

Egyéb ajánlás? :) A TV: Samsung J6200

(#569) valeno


valeno
tag

Sziasztok!

Barátnőm apujának keresnénk most új fejhallgatót karácsonyra és szeretném a segítségeteket kérni ebben.
Szempontok:
-vezetéknélküli
-elemes
-kényelmes kialakítás,mert elég sokat használja
-csak otthon,zárt térben használná
-fület körülvegye
-új legyen,használt semmiképp nem jöhet szóba a garancia miatt

Keret: 20.000 körül maximum 25.000 Ft.
Előre is köszönöm a segítségeteket. :)

(#570) A_ScHuLcZ


A_ScHuLcZ
addikt

Sziasztok!

Nagymamám szeretne tévézéshez vezeték nélküli fejhallgatót venni, hogy késő éjjel ne zavarja a szomszédokat, mert kicsit nagyot hall. Semmi extra elvárás nincs, annyi a kritérium, hogy vezeték nélküli legyen, hosszútávú viseletnél se legyen kényelmetlen és lehetőleg megbízható darabot ajánlanék.
Ár nincs meghatározva, de ha én nem ajánlok valamit, akkor a legolcsóbb megoldások közül fog vásárolni valamit, kérlek adjatok tanácsot! (Én egy alsó kategóriásat választanék, de valami márkásat, talán azok megbízhatóbbak, és így az ára sem lesz elszállva)

Köszönöm!

"I'd tell you a joke about UDP, but you probably wouldn't get it."

(#571) qwertly


qwertly
addikt

Sziasztok!
Most nincsen több keret :B ennyit meg ér ez a fejhallgató?Vagy pár ezer hozzá rakásával lehet jobbat kapni?

(#572) abyssc2


abyssc2
tag

TV-hez/konzolhoz 15-20k körül milyen Bluetooth fejhallgatót ajánlanátok?

Sony MDR-ZX330BT jó választás, vagy van esetleg jobb is ilyen áron?

(#573) nfsfalcon


nfsfalcon
csendes tag

Sziasztok!

Bluetooth-os fejhallgatót szeretnék venni a napokban. Buszozáshoz, illetve otthon filmezéshez lenne. 30 ezer forint lenne a plafon amit rászánnék. Jó lenne ha vezeték nélküli lenne, de nem fontos. Csak kicsit unom a vezetékeket.
Szerintetek Sony MDRXB650BT vagy JBL E50BT? Jelenleg én ezeket nézegetem. A JBL-ről sokat olvastam itt is és hallottam, hogy jók. De viszont a MediaMarkt-ba a Sony jobban szólt.

Véleményeket és ötletek szeretnék kérni tőletek .

Köszönöm szépen :)

(#574) bebe159


bebe159
aktív tag

Sziasztok! Otthona gépnél már megőrülök a kábeltől, szeretnék egy vezetek nélküli mikrofonos cuccot Skypera, teamspeakre, játékra és zenehallgatásra. A hangminőség most nem mérvadó, van rendes fülhallgatóm és hifim is ha csak szenét szeretnék hallgatni. Árban nincs még pontos elképzelésem, ár/érték arányosan rugalmas vagyok (de azért kb max 7-8k ha lehetséges.)
Találtam aprón egy Sharkoon X-Tatic Air típust ez ideális is lenne, volt már ezzel valakinek dolga?

(#575) pappy91


pappy91
csendes tag

Sziasztok!

Olvastam, hogy sokan dicséritek a JBL E50BT-t. Gondolkoztam mostanában elfogadható árú bluetooth fejhallgató vásárlásán, így pont jól jött a Blackfriday, megláttam és meg is vettem. Kicsit nehezen, de megérkezett, körülbelül egy hete használom és nagyon tetszik, az egyedüli amit viszont eddig még nem sikerült megszoknom az, hogy már fél óra után is kezd kicsit kényelmetlen lenni, 1-2 óra után pedig rendesen fáj tőle a fülem.. picit rálóg, ezek szerint túl nagy :D (pedig sztem nem vészes a mérete) :N
Több helyen olvastam, hogy érdemes várni 1-2 hetet, mert kell annyi idő a megszokáshoz, tágul stb..
Viszont elgondolkoztam a cserén, ha visszavennék/becserélnék, bár nem szívesen cserélném. Amit nézegettem az az E55BT és az Everest 300(közben rájöttem, hogy ez on-ear :(( ). Mindkettő eggyel 'magasabb' kategória, az E55BT-t már felpróbáltam amikor bementem a sajátomért, kényelmesnek tűnt. Az Everest 300 mellett szólna, hogy ahhoz már adnak tokot, viszont on-ear-t nem szeretnék, mert félek, hogy azzal is hasonló problémáim lennének.
Szerintetek érdemes +15 ezret rászánni az E55-re, vagy még kicsit használjam az E50-et és hátha sikerül megszoknom?
Van valakinek hasonló tapasztalata?

Előre is köszi a válaszokat! :)

[ Szerkesztve ]

(#576) Biga123 válasza pappy91 (#575) üzenetére


Biga123
addikt

Sajnos lehet h nem fogod "megszokni" nekem pár hónap után se sikerült . Amikor leveszem akkor veszem észre h menyire jó levenni :D

---- Elméletileg, az elmélet és a gyakorlat egy és ugyanaz. Gyakorlatilag nem.----

(#577) sg22 válasza pappy91 (#575) üzenetére


sg22
senior tag

szerintem erdemes varni, az everest 700 elite-em kb 3-4 het utan lett kenyelmes, addig nyomta mindenhol plusz ugye szemuveges is vagyok :U

[ Szerkesztve ]

what should I do about this?!

(#578) nfsfalcon


nfsfalcon
csendes tag

Nekem tudtok valamit ajánlani? :)
Fentebb írtam kritériumokat.
Köszönöm

(#579) Norbi88hun válasza nfsfalcon (#578) üzenetére


Norbi88hun
csendes tag

E50BT igaz 33000ft, de a sony650 nek szerintem kicsi a párnája és túlzottan dübörgős.. és nem öleli körbe a fület. Gépek mellett dolgozom egész nap és hallom őket, de pici hangerő mellett se zavarnak már. Régen meló után zsongott a fejem néha... Mondjuk 3-4 óránál többet még mindig nem viselem el, de 25öt megért és úgy számolom a ráírt 20óra működést bőven tudja (2.töltés 3 hét alatt) azt is ajánlom, ha mész kipróbálni ne gagyi 120KB/s es MP3 mal indulj hanem valami jobbal. én pl azóta csak FLAC ban töltök mindent :D

(#580) pappy91 válasza Norbi88hun (#579) üzenetére


pappy91
csendes tag

Hello,

kicsit visszaolvastam és láttam, hogy Neked is hasonló problémád volt az E50BT-vel.
Ha megkérdezhetem, nem vitted végül vissza? sikerült megszoknod?

(#577) sg22: Köszönöm a választ! Nagyon gondolkozok, hogy mi legyen. A másik gondom, hogy néha játékra is használnám és félek, hogy több órán keresztül elviselhetetlen lenne. Egyébként már tényleg javult, de még nem a legjobb. Próbálom minél többet használni.

(#581) kat10


kat10
tag

Sziasztok!

Szerintetek melyek azok a fejhallgatók amik közül érdemes venni egyet.
Az ár olyan 50000 és 100000 huf között.
A márka nem igazán fontos a minőség azonban igen.
Használata telefon, tablet, laptop.

Előre is köszönöm a válaszokat.

Go Pats

(#582) fant0mi válasza abyssc2 (#572) üzenetére


fant0mi
addikt

Olcsobbat tudok. TV-hez most vettem a Tescoban egy WUF bluetooth fejhallgatot. Ez jo, mert nem kesik a hang, alapzaj minimalis. 9990 Ft.

(#583) Norbi88hun válasza pappy91 (#580) üzenetére


Norbi88hun
csendes tag

Kezdem megszokni, de már több mint 40órát volt rajtam. Amitől tartok, hogy van mikor óránként 10szer veszem le, de eddig bírja. viszont amit már most utálok, hogy miért nem tudtak sima micro USB csatit tenni rá a töltéshez?! 30+os fejhallgatóba igazán belefért volna... és ha elvész ez a mini jack vagy én nem tudom minek hívják hogy lehet pótolni?

(#584) pappy91 válasza Norbi88hun (#583) üzenetére


pappy91
csendes tag

Na ez jó kérdés..:) szétnézek valahonnan lehet-e rendelni ilyen csodát.

(#585) Duwad


Duwad
tag

Sziasztok,

a segítségeteket szeretném kérni. Elsősorban itthoni használatra, de ha úgy adódik akkor utcára is kivihető vezeték nélküli fejhallgatót vásárolnék beépített mikrofonnal. Célját tekintve zenehallgatásra, haverokkal való beszélgetésre közös játékoknál és ha lehetséges, akkor utcán telefonon (NFC vagy Bluetoothon keresztül) szintén zenehallgatásra lenne használva. "Circumaural vagy supraaural?" kérdésre nem igazán tudok válaszolni, korábban teljes fület befedő készülékem volt, így azt szoktam meg, de nyitott vagyok mindenre :) Hangzást tekintve nincs különösebb elvárásom, legyen benne azért hangerő :D , ha szükséges és ne legyen rossz minősége. Eddigi kutatásom alapján ezt dobta ki a gép, így árban maximum egy ilyenre gondoltam (22e Ft). Amire azt mondták, hogy árát tekintve gépen nem fogom tudni kihasználni teljesen, valamint az üzletben is az ajánlott adapter a szabvány miatt 5e Ft lenne, amit azért kicsit sokallok. Remélem tudtok sikerült összeszednem nagyjából a dolgokat :)

Előre is nagyon köszönöm a segítséget,
Duwad

(#586) kaposznyak


kaposznyak
aktív tag

Sziasztok.

Láma kérdés:

Laptophoz csatlakoztatnék vezeték nélküli fülest, zene hallgatáshoz.

Bluetooth-osat keressek erre a célra?

(#587) sg22 válasza kaposznyak (#586) üzenetére


sg22
senior tag

szia!

egyertelmuen :K

what should I do about this?!

(#588) kaposznyak válasza sg22 (#587) üzenetére


kaposznyak
aktív tag

Kösz!

Telefonálásra NEM fogom használni, zenére is csak beltéren.

15-20.000 Ft-os kategória is elfogadható vagy inkább drágábbat válasszak? Nagy a minőségi ugrás mondjuk JBL450 és JBLE50 között?

Erről JBL Everest700 nem is beszélve.

(#589) sg22 válasza kaposznyak (#588) üzenetére


sg22
senior tag

Philips SHB7150, ezt ajanlom mindenkinek 20.000 ft alatt. nagyon popec fejhallgato! nagyon jol szol, nekem mar tobb mint 1 eve megvan es semmi baja, jol ossze van rakva. :K

what should I do about this?!

(#590) kaposznyak válasza sg22 (#589) üzenetére


kaposznyak
aktív tag

Kösz, nem baj, ha nem kell drágát vennem:-)

(#591) Norbi88hun válasza pappy91 (#584) üzenetére


Norbi88hun
csendes tag

ugy nézem kapni

[ Szerkesztve ]

(#592) Gyumadár


Gyumadár
tag

Üdv és BUÉK!

Véleményt szeretnék kérni Denon AH-GC20 típusú fejhallgatóról, ha valaki ismeri és használja.

Előre is köszönöm!

(#593) dussy


dussy
őstag

Sziasztok!

LG Smart tv-hez keresek vezeték nélküli fejhallgatót. Az eszköz az "LG sound sync" fantázianevet használja a bluetooth kommunikációhoz, de a Samsung Level U-t egyáltalán nem látja.
Köszönöm a segítséget.

https://hardverapro.hu/apro/apple_iphone_13_spigen_tough_armor_kek_tok/friss.html

(#594) herdsman12 válasza dussy (#593) üzenetére


herdsman12
őstag

Kipróbáltam párat, sikertelenül. Úgy tünik, hogy csak a saját illetve a hamisított verziókkal hajlandó működni.
Sima BT fejhallgató csak külön adapterrel működik.

[ Szerkesztve ]

(#595) dussy válasza herdsman12 (#594) üzenetére


dussy
őstag

Köszi, valószínű marad a gyári megoldás.

Ezt néztem ki:[link]

Fejhallgatónak jobban örülnék itthonra, ha nem Lg az sem lenne gond.

https://hardverapro.hu/apro/apple_iphone_13_spigen_tough_armor_kek_tok/friss.html

(#596) Biga123 válasza dussy (#595) üzenetére


Biga123
addikt

Gusztustalan az LG politikája ezen a téren , kénytelen vagy egy ilyen kis agybadugós szirszart venni mert más fülest nem iser el. BT szabvány persze .. :(((

---- Elméletileg, az elmélet és a gyakorlat egy és ugyanaz. Gyakorlatilag nem.----

(#597) dussy válasza Biga123 (#596) üzenetére


dussy
őstag

Ez tényleg gagyi így... Mondjuk ebből a szériából találtam rendes fejhallgatót, csak nem találtam olyat aki még árulná... HBS 600-as típus.

https://hardverapro.hu/apro/apple_iphone_13_spigen_tough_armor_kek_tok/friss.html

(#598) balazska92


balazska92
senior tag

Sziasztok!
Remélem jó helyre írok. Bedöglött az ezer éves noname fejhallgatóm, amiben volt beépítve mp3 lejátszó is. Kizárólag sportoláshoz használtam, és azért volt jó, mert semmi vezeték nem volt rajtam, csak a fejhallgató a fejemen amiben pedig szólt a beépített mp3 lejátszó. Szóval egy ilyesmit akarok venni, minél olcsóbban, teljesen mindegy hogy milyen márka. Csak sportolásra lenne használva, jó lenne ha zárt lenne, fogadna memóriakártyát és lejátszaná az mp3-at, illetve jó lenne még ha lenne rajta véletlenszerű lejátszás funkció. Ezek alapján, tudtok valamit ajánlani? Vagy hol keresgéljek, mert nem igazán találok. :)

(#599) koxkids


koxkids
őstag

Sziasztok!
Bluetooth-os fejhallgatót szeretnék venni otthoni és munkahelyi használatra. Előny ha van benne beépített mikrofon. Spotify, film és Skype-ra lenne.
Árban max 60.000-t tudok rá áldozni.
Tudnátok segíteni mi ajánlott vétel?

Köszi :)

(#600) Lovro Joe válasza koxkids (#599) üzenetére


Lovro Joe
tag

Ez engem is nagyon érdekelne! :C

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.