Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#451) #24536576 válasza sg22 (#449) üzenetére


#24536576
törölt tag

Arról tudnál mondani valamit, a telefon mennyire meríti? (Ha azzal hallgatod)

(#452) Puma K


Puma K
veterán

Helló!

Szeretnék tanácsot kérni, mert kicsit bizonytalan vagyok a témával kapcsolatban.

Adott egy Samsung UE50JU6800W tévé amiben van bluetooth.

Vezeték nélkül fejhallgató kellene a tévéhez, de nem tudom melyik megoldás lenne a leghasználhatóbb a mindennapokban.

2 féle módon lehetne fejhallgatót csatlakoztatni a tévéhez:

-bluetooth
-jack

Ezeket a modelleket néztem:

- Sony MDR-RF855RK
- Sony MDR-RF865RK

- Philips SHB3060BK/00

A probléma ott van, hogy nem tudom melyik lenne a legjobb megoldás esetünkben:

Ismerős aki használná a fejhallgatót a tévével a legkevesebbszer szeretne kábeleket csatlakoztatni-lehúzni és a legprobléma mentesebb megoldást keressük.

Ezért nézem az állványos (Sony) fejhallgatót, viszont egyszerűbbnek tűnik a bluetooth-os (Philips) megoldás. Csak annak azaz a bluetooth-os fejhallgatónak a töltése lehet problémás és hamar tönkremenne a gyakori töltés miatt a fejhallgató USB-s töltőcsatlakozója.

Ti melyik megoldást javasoljátok, illetve egyáltalán működne-e a tévével az említett bluetooth-os fejhallgató?

Üdv
Puma

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#453) #24536576 válasza Puma K (#452) üzenetére


#24536576
törölt tag

Szvsz a vezetékes jobb hangminőséget ad(sznoboknak legalábbis), míg a BT kényelmet, vezetékmentességet. A dokkolós vagy usb-s megoldásnál említetted, hogy tönkremegy a csatlakozö... Szerintem nem lenne sűrűbben töltve, mint egy telefon, azok meg egész jól bírják.

[ Szerkesztve ]

(#454) Rica válasza sg22 (#440) üzenetére


Rica
senior tag

Sajnos nem. A 35-os egysegesen fekete (vagy szurke) mindenhol, mig a 25-os ilyen navy blue/drapp betetes, vilagos szurke markajelzessel. Mondjuk pont nem fenyeget a veszely, toroltek 5 ejszakanyi tuloramat. :(((

[ Szerkesztve ]

https://magaduram-hu.cms.webnode.hu/a-magyar-tortenelem-logikusan/

(#455) Puma K válasza #24536576 (#453) üzenetére


Puma K
veterán

Az állványos fejhallgatók közül tévéhez te melyiket javasolnád?

[ Szerkesztve ]

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#456) #24536576 válasza Puma K (#455) üzenetére


#24536576
törölt tag

Ha rám hallgatsz, elmentek meghallgatni őket valamelyik Sony szalonba, vagy pl Media Marktba. Ahány ember, annyi ízlés. Én is fejhallgató vadászásban vagyok, MM-ban meghallgattam egy Sennheisert, aminek nagyon szép hangja van, viszont nem passzolt azokhoz a zenékhez amiket én hallgatok. Ezért maradtam a JBL-nél, mert az nagyon adta. Fejhallgató olyan, mint a ruha, "fel kell próbálni".

(#457) sg22 válasza #24536576 (#451) üzenetére


sg22
senior tag

kb semennyire.

what should I do about this?!

(#458) Puma K válasza #24536576 (#456) üzenetére


Puma K
veterán

Igazad van, valóban az a legésszerűbb elgondolás, hogy próbálja végig mi az ami kényelmes és jól szól.

Köszi szépen!

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#459) radol


radol
újonc

Szevasztok . Mai napon tulaja lettem egy Asus Strix Wireless fülesnek. Első dolgom volt a firmware frissítés ami rendben le is zajlott elvileg, viszont azóta nem lehet bekapcsolni a fülest és csak vezetékes módban működik. Máshol is olvastam. hogy ez nem egyedi probléma van esetleg hasonló tapasztala másnak ezzel kapcsolatban? Választ köszönöm

(#460) mmdms


mmdms
addikt

Heló!
Bő 3 éve használok egy philips shb7000 fejhallgatót, a minap reggel kicsit szélesebbre akartam csúsztatni, és hirtelen kikapcsolt. A pánt belső felén van egy kábel, ami a "bőr" alá becsúszik az állítható műanyag résszel együtt, az a cérna kábel kijött a neki kialakított vájatból, és a pánttal közbe sajnos megtéptem. Azóta nem kapcsol be, de vezetékesként működik! Hogy???
Az a hurka kábel csak az akksi a töltésére lenne? Egyszerűen nem jövök rá hogy lehet szétszedni, háutut se találok. valakinek tipp?

ElGuRuLt a GyoGySzErEm...VaGy CsAk FoRDíTvA VeTtEm Be?

(#461) Biga123


Biga123
addikt

Megjött a JBL E50BT ..
Elég igényes darab, nagyon jól szól.
A fülpárnája kicsit nagyobb lenne akkor a tökéletességet súrolná (nincs nagy fülem de nem fér el benne kb 1/2 cm hiányozna a boldogsághoz).

Sajnos az LG TV vel nem akar párosodni, bár ez az LG sara sztem.

---- Elméletileg, az elmélet és a gyakorlat egy és ugyanaz. Gyakorlatilag nem.----

(#462) Spica


Spica
csendes tag

hey,

30-35k lenne fulesre. tudnatok ajanlani valamit zenere, tvre ilyesmi, semmi komolyabb igeny; de legyen kenyelmes (egesz fulet betakaro), jack csati, zart redszeru, es jo lenne, ha sokaig birna az akksi...ennyi kb.

thx in advance

[ Szerkesztve ]

(#463) Murphys2


Murphys2
tag

Sziasztok!

Nyelvtanuláshoz keresnék fejhallgatót, aminek elég extra követelményeket kellene teljesítenie. :)
- A tőlem 3-4 méterre lévő TV hangját aktívan csökkentse. (Morbid dolog ez, mivel más meg pont a TV hangját szeretné hallani a fülesében! :)
- Leállított hanggal se legyen alapzaj. (A legtöbb bluetooth fejhallgató sajnos ezt nem képes megvalósítani, így amikor a zenét-hanganyagot leállítom, sípoló hangot ad, ami nagyon idegesítő és sajnos halk zenehallgatásnál is hallható)
- Nem feltétel, de média vezérlés is jó lenne ha elérhető lenne rajta. (Hangerő szabályzás, előre hátra léptetés, leállítás)
- Tökéletes hangzás nem feltétel!
- Laptopon még sajnos 3.0 bluetooth van. Célszerű ezt fejleszteni USB csatlakozású egyéb kütyüvel?

Itt fentebb olvastam a JBL EVEREST 700 Elite-ről, ami ráadásul még tetszik is. Árban eddig tudnék elmenni, ami kb 60-70 ezer.

Már próbáltam MM-ben kipróbálni füleseket, de a párosítás nem sikerült egyszer sem, mivel a több száz jelből nem lehetett tudni, hogy melyik is az általam tesztelni óhajtott füles jele. Ezt ti hogyan tudjátok megoldani?

(#464) sg22 válasza Murphys2 (#463) üzenetére


sg22
senior tag

everst 700 elite tokeletes. anc, nincs alapzaj, tokeletes hangminoseg, minden vezerelheto magarol a fejesrol is :K

what should I do about this?!

(#465) sg22 válasza sg22 (#464) üzenetére


sg22
senior tag

illetve nyilvan a bose a masik, quietcomfort szeriak, picit dragabbak, kb ugyanaz a kategoria

what should I do about this?!

(#466) sg22 válasza Spica (#462) üzenetére


sg22
senior tag

Philips SHB7150 - ezzel van sajat tapasztalatom, igen jo fejes. kenyelmes, nem tul nafgy, sokaig birja az akksi, jol szol.

JBL E50BT - ezzel is van sajat tapasztalatom, nagyon kiralyul szol, van benne basszus is rendesen (az E40BT-ben nicns) sokaig birja az akksi, popec fejes, picit kenyelmetlen lehet, nem fedi be teljesen a fuledet, de egy ido utan megszokod

SONY MDR-ZX220BTH illetve ZX330BTH meg ami jo lehet neked, azt javaslom probald ki oket. Nem voltak elajulva tole a teszterek, de attol meg elhet hogy jok

ennyi penzert kb ezeket lehet ajanlani. kb az osszes Philips igen jo ar/ertek arannyal rendelkezik, igyilyen 30-35k alatt kb akarmelyiket megveheted

a normalis sony-k 45ktol kezdodnek

[ Szerkesztve ]

what should I do about this?!

(#467) mmdms válasza sg22 (#466) üzenetére


mmdms
addikt

Mi a különbség a 7000-es és a 7150 között?
Illetve el tudnád magyarázni, ezt a vacak hangerőgombot hogy a manóba kell számléptetésre használni?

ElGuRuLt a GyoGySzErEm...VaGy CsAk FoRDíTvA VeTtEm Be?

(#468) Conqv1stador válasza sg22 (#466) üzenetére


Conqv1stador
csendes tag

Szervusz!

Philips SHB7150
Ezzel a fejhallgatóval szemezek. 20-22k körül van jelenleg többet nem igen tudnék adni rá.

Azt írja kb 9 óráig bírja az akksija.
De viszont sehol nem látok infót arról mennyi ideig kellene tölteni?
Teszem azt éjfélkor rádugom a töltőre reggel 6 kor leveszem az elég vagy sokkal hamarabb feltölti, nem lesz baja ahogy a telónak se ha még órákig töltésen marad?
Vagy ha jól olvastam valahol töltőre rádugva is lehet használni?
Bár pont ezt szeretném elkerülni sajnos gyilkolom a vezetékes cuccokat. A billentyűzetek nem de az egér és fejhallgatók vezetékei gyakran tönkre mennek ezért lenne fontos egy normális fejhallgató elérhető áron.
Köszi: Conq

[ Szerkesztve ]

(#469) sg22 válasza mmdms (#467) üzenetére


sg22
senior tag

a 7000 sztem a regebbi model, mar nem is lehet itt kapni.
ugy valtasz szamot h egyszer benyomod a gombot akkor megy elore, ha 2x akkor hatra

(#468) Conqv1stador

hamar feltoltodik, pontosan mar nem emlekszem de par szaz mAh az akksija. szerintem max 2 ora alatt fel tudod tolteni. nyugodtan rajta hagyhatod este is, nem lesz semmi baja. toltes kozben is tudod hasznalni, illetve a mellekelt jack kabellel :U

jo kis fejes, nem fogsz csalodni

what should I do about this?!

(#470) geza844


geza844
aktív tag

Irodai felhasználásra keresek vezeték nélküli mikrofonos fejhallgatót, amihez van dokkolós töltő is. Néha zenét is hallgatnék vele, de nem szánok rá sokat, hangminőségben hajlandó vagyok kompromisszumot kötni. Viszont azt szeretném, hogy legyen strapabíró. Ne kelljen rá vigyázni mint a hímestojásra, mikor lerakom az asztalra, dokkolóra. Lehet használt is, sőt lehet régi is.

(#471) mmdms válasza sg22 (#469) üzenetére


mmdms
addikt

Esetleg erről tudsz mondani pár szót? Canyon CNL-TBTHS01

ElGuRuLt a GyoGySzErEm...VaGy CsAk FoRDíTvA VeTtEm Be?

(#472) joey04


joey04
titán

Hali!

JBL bt fejesem (E40) van és a kérdés az lenne, hogy megoldható-e hogy ha hosszabb ideig nem használom, ne kapcsoljon le? Mert így hiába tudnám vele a hívásokat is kezelni telefonon, ha 10 perce leállítom a zenét valami miatt, akkor már lecsatlakozik, és mire újra csatlakozik, addig már inkább lebonyolítom a hívást. Zenénél még nem lenne gáz, csak a telefonálás miatt lenne fontos.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#473) Conqv1stador válasza sg22 (#469) üzenetére


Conqv1stador
csendes tag

Szia
Megérkezett a Philips Shb 7150 fejhallgató

Bármilyen bluetooth adapter jó neki ha veszek? mert az Asus Z170 es alaplapba nincs bluetooth.
Valami ötlet tanács a fejhallgató működtetéséhez? Van 700ft os 2000ft os meg 10k s adapter is.
Mi a különbség.

Közben az Ace 4 teló felismerte a fejhallgatót.

[ Szerkesztve ]

(#474) Maxtreme válasza Conqv1stador (#473) üzenetére


Maxtreme
addikt

Pontosan ilyesmit akarok én is kérdezni, hogy miylen usb-s bt adót érdemes venni PC-hez? (Egy BT-s fejhallgató lenne róla alkalmanként használva)

Ugyebár a sima 3ft-os bt adapter nem jó, mert azok csapni való hangminőséget továbbítanak. Van kifejezetten erre a célra kitalált eszköz?

szerk: Nyilván jó olyan is ami nem usb-s hanem sima jackes.

[ Szerkesztve ]

(#475) Conqv1stador válasza Maxtreme (#474) üzenetére


Conqv1stador
csendes tag

Én biztos ami biztos rendeltem egy Logilink BT 0037es 4.0ás szabványú adaptert hát csak jó lesz hozzá :D
Ha a szobámba letett ace 4 es telómról zenét panelban kint a liftnél kb 10 méterről 3 betonfalon át hallgattam és tiszta volt a vétel akkor csak megoldja ez a cucc is 1-2 méter távolságról :D
Amúgy jack ről hallgatva kristálytiszta bőven veri a régi fejhallgatómat , remélem kékfogról is ilyen marad.

[ Szerkesztve ]

(#476) Maxtreme válasza Conqv1stador (#475) üzenetére


Maxtreme
addikt

Szerintem nem lesz jó.
Ahogy nézegetem, ez lesz a megoldás.

(#477) sg22 válasza Maxtreme (#476) üzenetére


sg22
senior tag

nekem sima bluetooth donglem van

[ Szerkesztve ]

what should I do about this?!

(#478) Maxtreme válasza sg22 (#477) üzenetére


Maxtreme
addikt

APTX-es? Az nagyon sokat számít! :)

(#479) sg22 válasza Maxtreme (#478) üzenetére


sg22
senior tag

igen, tudom, 18 eur

what should I do about this?!

(#480) Murphys2 válasza sg22 (#464) üzenetére


Murphys2
tag

Szia! Köszi az infókat, a 700 elite lesz a befutó, de személyesen még nem sikerült kipróbálnom sehol sem. Ha lemérnéd nekem a fül részére kialakított mélyedés szélességét-magasságát-mélységét, azzal sokat segítenél, mivel eléggé nagy fülem van.
Esetleg valamelyik MM-ben lehet tesztelni ezt a típust. Neked hogy és hol sikerült tesztelni? A múltkori próbámnál nem sikerült a párosítás, mert vagy 100 BT jel volt az áruházban. Hogy lehet kitalálni, hogy melyik a tesztelni kívánt füles jele?
Köszi előre is a válaszod!

(#481) geza844


geza844
aktív tag

Jól sejtettem, hogy egyszerűen nem létezik a piacon vezeték nélküli, mikrofonos, töltős dokkolós fejhallgató? Pedig ennél jobb cucc nem létezne irodába Skype-olni meg néha zenét hallgatni, de nem találok semmit. Még drágán se. Tud valaki ilyenröl? Vagy a dokkoló nem is lenne fontos, ha nem 300mAh-s akku az ilyenekben, hanem mondjuk egy (vagy 2) 18650-es cserélhető akku. Azzal bírná több mint 100 óráig. De ilyen sincs. Nem értem. ..

(#482) Conqv1stador válasza Maxtreme (#476) üzenetére


Conqv1stador
csendes tag

Nem gondolod hogy egy 22ezres fejhallgató mellé veszek egy 15ezres bizbaszt...
Szerintem a telóba sincs ilyen erős cucc sőt és gyönyörűen szólt falakon át 10 méterre is.
Ha nem fog működni vele akkor mindkettőt küldöm vissza a fenébe...

(#483) kory24


kory24
őstag

Sziasztok!

Gondolom van itt olyan aki mobillal használja a bt fej/fülhallgatót.

Kérdésem az volna, hogy mobilon a Bluetooth-t folyamatosan bekapcsolva hagyja vagy csak amíg pl zenét hallgat?

Akku fogyasztás miatt érdekelne.

Munkába menet reggel és hazajövet este használnám.

4.0

Tehát folyamatosan mehet mobilon a bt, vagy kapcsolgassam mindig kibe?

(#484) Maxtreme válasza Conqv1stador (#482) üzenetére


Maxtreme
addikt

nem néztem a fejes árát, egyébként igazatok lesz. Találtam a fiók alján egy BT modemet otthon, és kipróbáltam egy ilyennel:

Kellemeset csalódtam, egészen vállalható. (persze az APT-X hiányát érezni, de élvezhető a hangminőség)

Anno amit néztem egy sony bt-s fülest, teljesen máshogy szólt kb mintha egy 11khz-es mp3at hallgatnék (pedig nem a "fejbeszélő" volt kiválasztva a kindózba)

(#485) Maxtreme


Maxtreme
addikt

Egyébként olyan cuccos nem létezik amit mondjuk a tv jack aljzatába bedugok, és BT-n keresztül kiszórja nekem a jelet fejesre?
Nyilván olyan eszköz kell ami-vel tudom párosítani a fejhallgatót. (tehát van rajt kijelző stb)

(#486) herdsman12 válasza Maxtreme (#485) üzenetére


herdsman12
őstag

Bluetooth Transmitter és képernyő se kell a párosításhoz.
1. "amtibacsi" ajánlata: H-266T (ez így utólag tettszik, mert nincs semmilyen kapcsolója, automatikusan működik)
2. Az újabb verziót vettem, H-366T, két hónap alatt kettő romlott el.
3. Most ez van (TS - BT35FA02) 4 hónapja. Adó-vevő funkció kapcsoló is van rajta. TV fülhallgató kimenetbe van dugva, a vevő részt még nem próbáltam.
Van ezekben egy mini akksi, így feltöltve megy 4-6 órát. TV USB csatlakozóról töltődik, de egy idő után borzalmas gerjedő hangot produkál, a töltőkábel kihúzásával ez megszűnik. Állítólag külső tápról töltve nincs ilyen gerjedés.
Külső töltő miatt érdemes figyelni a csatlakozóra, mert van micro USB és jack megoldás is.
Egy Bluedio Hurricane Turbine fülest használok, folyamatos beszéd, zene hallgatás rendben. Éjszakai filmezésnél a csendes, vagy halk jeleneteknél előjön valami furcsa zengő, pufogó hanghatás, olyan zajzár szerű effektnek tünik. Elképzelhető, hogy ez TV probléma, új és 6 éves LG-vel is ilyen, más médiákkal ezt nem tapasztaltam.

[ Szerkesztve ]

(#487) Maxtreme válasza herdsman12 (#486) üzenetére


Maxtreme
addikt

Köszi. :R
Közben egyébként találtam egy Ilyet,csak jah. EZ cseppet drágább. (viszont legalább lehet nálunk kapni)

(#488) #24536576 válasza kory24 (#483) üzenetére


#24536576
törölt tag

Én mobilon hallgatok egy JBL Everest 700 Elite fejessel és sammi fogyasztása nincs aktívan se a Bluetooth-nak. Egyszer láttam 1!%-on állni a fogyasztási lista legalján. Galaxy Note7, Note3 készüléken.

(#463) Murphys2: Aréna MMban a zeneosztájon van egy inges srác(nem mezei MMes pirosban), ő segítene neked mindenben, én is nála vettem végül a JBL-t, ki is bontotta, meghallgathattam, a vitrinbe zárt drágább füleseket is kiveszi, ki lehet próbálni.

[ Szerkesztve ]

(#489) #24536576 válasza #24536576 (#488) üzenetére


#24536576
törölt tag

Osztályon* El se hiszem, hogy leírtam j-vel. 😯

Egyébként ha tudod a nevét a fülesnek, akkor könnyű megtalálni, kiírja a telefon.

[ Szerkesztve ]

(#490) Conqv1stador válasza sg22 (#469) üzenetére


Conqv1stador
csendes tag

Na sikerült beállítani a fejhallgatót nagy kínlódás közepette.
Egy apró kis vacak nem volt kipipálva de most már jó.

De hogy lehet hangszínt meg ilyeneket állítani?

[ Szerkesztve ]

(#491) sg22 válasza Conqv1stador (#490) üzenetére


sg22
senior tag

szedd le pl a poweramp-ot, annak van beepitett EQ-ja

what should I do about this?!

(#492) sg22


sg22
senior tag

Leirhatnatok a tapasztalataitokat hogy tetszenek az ajanlott fejhallgatok:

a Philips SHB7150, JBL E50BT illetve a JBL Everest 700 elite hogy tetszenek?

what should I do about this?!

(#493) joni1700


joni1700
csendes tag

Sziasztok!
Nagyon nem vagyok otthon a témában és egy olyan kérdésem lenne, hogy ha egy vezetéknélküli fejhallgató 2.4 ghz-n müködik (wireless), akkor az valamilyen módon csatlakoztatható vezeték nélkül a telóhoz ?
Ezt néztem ki, de ha nem csatlakoztatható sehogy, akkor egy bluetoothosat kell, hogy nézzek :(

[link]

(#494) ateszm


ateszm
senior tag

Sziasztok. BT-os fejhallgató vásárlás előtt állok. Egy Sony 55"756C tv-vel használnám (android). Sorozat/film 80% , koncert/zene 20%. JBL E50BT néztem,ami a felső küszöb árban 30K még pont beleférne. Nem zárkózom el más márkától sem, pl Sennheiser RS 120 valamelyik típusa, esetleg Sony,bár azt olvastam, hogy ami ott jó az drágább árfekvésben van.Fülem nem túl nagy,szeretném azért ha beleférne ,és nem nyomna. :)
Nyilván ki kellene próbálni párat,de sajnos nincs rá lehetőségem.
Segítsetek,hogy jó úton járok-e?
Válaszotokat előre is köszönöm.
Üdvözlettel :ateszm

(#495) MPeti2


MPeti2
csendes tag

Üdv!
Van egy Monster Purity Pro (BH-940) vezeték nélküli fejhallgatóm, és van vele néhány apró problémám. Gondolom ti is hallottatok már róla hogy milyen sok baj van velük, pedig annak idején elég drágák voltak. Jelenleg 2 problémám van, nem működik a multifunkciós gomb (play/pause meg minden egyéb), és újabban nem akar töltődni, azaz bedugom a töltőt, fel is villan a piros lámpa, de néhány másodperc múlva kikapcsol. Eddig ezt azzal sikerült "megjavítanom" hogy a pendriveomat a bal oldali hangszóró és az azt tartó váz közé tettem, de már ez sem segít. A fő kérdés az lenne, hogy hogy tudnám szétszedni? Egy oldalon van 2+4 csavar, amiből 2 a vázakon van, 4 pedig a hangszórók mögött, de a vázakon levőt lecsavarozva nem érek el semmi olyat amivel tovább szedhetném szét, a hangszórók mögöttit meg nem érem el csavarhúzóval, olyan kevés a hely. A mellék kérdések pedig azok lennének, hogy a fönt felsorolt 2 hibát mivel tudnám orvosolni. Ha kell küldök képeket róla, illetve találtam egy svéd oldalt ahol szétszedtek egy ilyen fejhallgatót, csak épp azt nem írták le hogy hogyan, ha kell ezt is linkelem.

(#496) cucka válasza Rica (#432) üzenetére


cucka
addikt

Lehet, hogy késő, bár még nincs karácsony :)
Nemrég vettem fülest, pont ezek jöttek számításba. A Beats Solo előnye, hogy menő színekben kapható, amúgy a Bose QC35 más ligában játszik, minden tekintetben.
A nevében írt Quiet és Comfort az nem marketing vicc, a zajszűrése brutálisan jó és órákig lehet viselni mindenféle kényelmetlenség nélkül. Hangminőség szintén odaver. Az egyetlen hátrány, hogy nem néz ki valami extrán, meg ugye az ára. (Az enyém a sötétkék verzió, arany logóval, ez talán egy fokkal jobb mint a másik két szín)

(#497) Norbi88hun


Norbi88hun
csendes tag

Egész nap pneumatikus gép zörög mellettem meg diesel befecskendezők 1600bar on. annyira nem vészes, de pl rádiót már idegesítően kéne üvöltetni, hogy halljam is.. ezért kéne valami olyan fejhallgató ami legalább annyi külső zajt megfog mint egy gagyibb munkavédelmi fülvédő, bluetooth os (kábellel beakadhatok) , és ha lehet max 15000ft de inkább 10. Nem is a hangerő lenne a fontos inkább hogy a külső zajokat kiszűrje és szépen szóljon. Kényelem is másodlagos. Fülvédőnél csak jobb lehet

(#498) wolfman


wolfman
veterán

Most milyen vezetékmentes fejhallgatót érdemes venni? Ár érték arányban leginkább 10-15e ft-os áron.

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#499) giorgiosixx


giorgiosixx
tag

Sziasztok, lassan 1 éve nyúzok egy Aldi-s fejhallgatót [link] és most ismét árulni fogják dec 15-től 12.990 Ft-ért.
Nekem bevállt, csak ajánlani tudom. TV nézéshez, filmekhez, zenéhez. Tavaly adtak hozzá jeladót is (bár ezt most nem írja a katalógus, de lehet jár hozzá), amin 3,5mm jack bemenet van és USB-ről tölthető, nekem állandóan be van dugva a TV-be, automatikusan kapcsol be-ki a TV-vel együtt.
Járt hozzá egy kb. 3 méteres jack-jack kábel és egy nagy jack-kis jack átalakító is. Nekem ez jól jött amikor épp lemerült az aksija, de még volt hátra a filmből, ugyanis kábellel lemerült aksi esetén is működik.

(#500) kory24 válasza wolfman (#498) üzenetére


kory24
őstag

Én Sony MDR-ZX330BT vettem és bevállt.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.