Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4001) csendes válasza daeyvd44 (#4000) üzenetére


csendes
őstag

Semmilyen: Stay wired for the battlefield, and wireless for life on the go. [link]

Ki állította meg az órát? Néha az az érzésem, hogy Magyarországot is Kínában gyártották.

(#4002) daeyvd44 válasza csendes (#4001) üzenetére


daeyvd44
tag

A hivatalos oldalt én is megtaláltam már párszor és átnyálaztam :)
Inkább arra lettem volna kíváncsi, hogy van-e itt valakinek tapasztalata vele?

(#4003) kisskd válasza #21346560 (#3962) üzenetére


kisskd
tag

Köszönöm a szuper tippet, 45k helyett 30k-ból lett egy Sennheiser 4.50 (csak azt rontottam el, hogy magamnak nem rendeltem ilyen áron, az XB700 mellé jó lenne vmi hosszabb távú irodázásra, ami nem a fülemet nyomja).

Kap mellé egy Taotronics TT-BA09 bluetooth adaptert, és megnézzük milyen lesz, ha kapok visszajelzést, majd beszámolok róla.

(#4004) gordonfreemN


gordonfreemN
addikt

Ígértem, hogy még írok a HD350-ről.
Most merült le délután 4kor. Múlt héten kedden jött és akkor fel is töltöttem délelött. Tehát pontosan 7 nap.
Megnéztem vele egy filmet, rengeteget teszteltem, csatlakoztattam ide oda, amoda.
Úgy 70-80%-ban bt4.2, és 20-30% bt5 (meg tizenpár perc bt3). Minden nap ment, volt hogy csak 1 órát, volt hogy 4et, meg kétszer úgy hagytam és automatikusan kapcsolt ki fél óra tétlenség után.
Tehát van automatikus kikapcsolás, de teljesen jól működik, nem zavaró.
Meetingre is használtam tehát melóztam is vele. Szerintem nagyon jól bírta. Nincs jelentős minőségromlás ha megy a mikrofon is, nem tünt fel hogy rosszabb lenne mint egy usb-s platronics.
Valóban feltölt 2óra alatt.
Töltés közben is lehet vele zenélni.
Nem jelez merüléskor. Két dolog viszont intő jel. Pár órával merülés előtt (kb 2óra) megszakadt egy pillanatra a bt kapcsolat de vissza is csatlakozott, illetve fél órával merülés előtt kissé torzzá vált a hang egy párszor pár pillanatra. Tipikusan, mint mikor elfogy a tápfesz. Tehát intő jelek vannak.
Jelez hanggal viszont csatlakozáskor, kapcsolat bontáskor, kikapcskor bekapcskor és párosításkor.
Nagyon gyorsan megtalálják az oprendszerek, gyorsan felépül a kapcsolat. Kivéve a win7, de az meg nem egyedi eset...
Ja, sikerült olyat is, hogy a laptop és a teló is rajta volt, hallottam mindkét hangját, de ha egyszerre szólnak, akkor csak az egyiket hallani.
Hatótáv bt5-tel 50m²-t (kb7*7) simán körbejártam gond nélkül, akár 40cm tartófal, akár válaszfal, nem gond. Bt4.2-vel két válaszfal már okozott egy-két röccenést, de nem volt vészes.
Kényelmes, annak ellenére, hogy bár kis füleim vannak de nem az a fejre simuló fajta :B
Remélem mindent leírtam amit akartam és érdekes lehet.

[ Szerkesztve ]

¯\_(ツ)_/¯ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇ Üdv, Andris.

(#4005) fericske válasza gordonfreemN (#4004) üzenetére


fericske
addikt

Az a megszakadás, torzítás a jel instabilitását jelzi. Szinte bármi külső sugárzás előidézheti, nem jelent semmi készülékhibát.

(#4006) gordonfreemN válasza fericske (#4005) üzenetére


gordonfreemN
addikt

:R

¯\_(ツ)_/¯ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇ Üdv, Andris.

(#4007) Tetsuo válasza gordonfreemN (#4004) üzenetére


Tetsuo
aktív tag

Ez jó leírás volt, köszi.

(#4008) DGery


DGery
aktív tag

Sziasztok!
Kis segítséget szeretnék kérni hátha valaki már belefutott ebbe, tudja mi a megoldás.
Egyes Bluetooth fejhallgatók (konkrét esetben JBL) nem kompatibilisek a Skype-al. Minden más kommunikációs vonal (pl messenger, Viber windows app, stb) gond nélkül használhat, de a Skype nem.
Utánaolvastam a dolgoknak, és nem egyedi a problémám
[link]
I'm sorry to hear that you're having issues with using your headphones with Skype. Sadly Skype does not work with our headphones. We are unsure why this is, however you would need to use another application such as Google Talk to use the T450BT for the purpose of making calls.

Viszont egy ismerős említette, hogy régebben olvasott róla, hogy egy külön programmal, patch-el, dll cserével vagy valamilyen módon ezeket a füleseket is életre lehet kelteni Skype használatához.

Van valakinek ezzel tapasztalata? Tudtok esetleg megoldást a dologra?

A BT fejhallgatót kaptam, nem terveztem, hogy ilyesmire használom majd, de ha már van jól jönne a használata ebben a HomeOffice időszakban a vezetékes helyett

Köszönöm a segítséget ;)

by DGery® c.o. ///// MacBook Air M1/ iPhone 12 128GB / iPhone SE 2020 / iPad 9 WiFi only 64GB / Apple Watch Series 5 / Xiaomi Mi Scooter 3 / HP EliteBook 850 G7 / Dreame D10s Pro / iKier K1 12W

(#4009) #21346560 válasza DGery (#4008) üzenetére


#21346560
törölt tag

Pont tegnap jutott eszembe, hogy van 1 ismerősöm, aki csak skypeon ismerős, máshol nem, és lehet, hogy beszélnem kéne vele... de annyira nem fontos, hogy telepítsem azt a programot! :DDD

(#4010) csendes válasza DGery (#4008) üzenetére


csendes
őstag

Windows-ra ki lehet próbálni a Chrome web klienst: [link]

Ki állította meg az órát? Néha az az érzésem, hogy Magyarországot is Kínában gyártották.

(#4011) Urby66


Urby66
aktív tag

Kérdezem, hogy mik a vélemények a JBL Tune 600BTNC fejhallgatóról?
Beltérben, zajos irodában szeretném használni.
Leginkább rockzenét hallgatok, de igazából csak arra kell, hogy ne halljam a körülöttem dumálókat alacsony hangerő mellett se.
Ami kérdés számomra:
- mennyire tartós a kialakítás, jól bírja a gyakori fel és levételeket?
- Telefonálásra mennyire használható? Mivel a céges mobilt hallgatnám róla naponta többször kell rövid hívásokat intézni.
- A tesztek szerint a zajszűrés elég jó. Valós körülmények között mennyire szűri az irodai zajokat? (jellemzően beszéd, nevetgélés)
-Mivel nem igazán látok olyan képeket ahol viselik, kérdezem, hogy mennyire takarja le a füleket? A képek alapján úgy saccolom a fülkagylóm már nem fér bele, ezért az alját szorítani fogja a párna. Ez tényleg így van? Egyszerre maximum egy órát viselném. Kényelmes ilyen használatra? (átlagosnál talán picit nagyobb méretű fülem van)
- Esetleg van alternatíva ehhez a felhasználási módhoz olyan 20-25 ezres árban hazai boltból? (külföldről nem akarok rendelni, mivel sürgős lenne, és sajnos a környéken nincs olyan bolt ahol ki tudnám próbálni..)

Köszönöm a válaszokat! :R

[ Szerkesztve ]

(#4012) kispori


kispori
csendes tag

Sziasztok!

Érdeklődni szeretnék, hogy létezik-e 20-30 ezer közötti ársávban circumaural fejes, amit ajánlanátok? Otthon egy audotechnika mx30-at használok, egy vezeték nélkülit szeretnék beszerezni most melóba. JBL T600BTNC-t meg hasonlókat láttam webshopon, de ezek nem tűnnek circumauralnak :D Ami igen az már az 50 ezres árkategória, de lehet elsiklottam néhány felett, és inkább a hozzáértők tanácsára támaszkodnék.
Magyarországról rendelném.

Köszönöm előre is! :)

(#4013) pulutodurumo válasza kispori (#4012) üzenetére


pulutodurumo
őstag

33-ért a szomszédból tudok valamit.

"Don't fret, boyo. I'll be gentle!"

(#4014) Tetsuo válasza pulutodurumo (#4013) üzenetére


Tetsuo
aktív tag

Ez nem rossz, de tudni kell, hogy 3 éves termék és BT 3.0-t használ.

(#4015) kispori válasza Tetsuo (#4014) üzenetére


kispori
csendes tag

Köszönöm az ajánlást pulutodurumo!
Az baj, hogy BT3-at használ? :D Bocsi, ha nagyon hülye kérdés.

(#4016) PofaJenö válasza Urby66 (#4011) üzenetére


PofaJenö
senior tag

Szia
Nekem 650n van és nagyon jól szűri a külső zajt, 3 méterről nem hallom a tv-t kényelmes nagyon , nem nyomja a fület .pedig szemüveges vagyok.

Lumia 820 --> Huawei P9 lite --> Samsung Galaxy S 9 --> Sony Xperia 5II --> Samsung Galaxy S 10e. --> Samsung Galaxy S 22.

(#4017) Urby66 válasza PofaJenö (#4016) üzenetére


Urby66
aktív tag

Köszi a választ!
Sajnos a képek alapján úgy látom, hogy a 650 már egy mérettel nagyobb. Az még nem is lenne baj, de sajna dupla annyiba is kerül. Mivel csak az irodába kell, nem akarok annyit rászánni, és félnék is az asztalon hagyni egy olyan értékes kütyüt.

(#4018) pulutodurumo válasza kispori (#4015) üzenetére


pulutodurumo
őstag

A lényeg inkább az, hogy AAC, és aptX kodeket is tud. A BT verziószám nem mondom hogy mindegy, de kevésbé fontos.

"Don't fret, boyo. I'll be gentle!"

(#4019) need


need
addikt

sziasztok...

Hát úgy 1275 hsz. ezelőtt úgy gondoltam hogy kell egy BT-s fejes de igazán nem jutottam akkor semmire na most újra ráfeküdtem a témára és az 1275 hsz-re :D

Nem akarok senkit untatni a részletekkel de most már lehet hogy tudom mit akarok és azt vettem alapul hogy volt nekem fejesem mi más mint egy ATH M-50 akkoriban a trend Shure és Bayer D meghallgatása után döntöttem el hogy nekem ez kell 4 évig nyúztam ipoddal lood kábel + fejhallgató erősítővel.

1275 hsz. után megtaláltam Audio-Technica ATH-M50xBT találtam részleteket ajánlást Dime27 től és Menotti-tol is :D

Most jön a csak hogy..
mert itt van még a Audio-Technica ATH-SR50BT zajszűrős elgondolás
na meg a hallak téged dolog is na meg persze a +10K
Feltételezem hogy a M50xBT hangzás képe közelebb állhat a nagy elődhöz de mi a helyzet a
SR50BT-vel..? láttam egy magyar tesztet ami nekem nem egyértelmű vagy is lágyabb szélesebb nem annyira bass orientált..persze tudom meg kellene hallgatni de most Covid idején felejtős.. esetleg valakinek tapasztalata SR50BT vel kapcsolatosan van-e..?

D750+Tami 24-70..Nikon 70-200 f/2.8 vrII....Diablo3 Battletag: norennord#2734 Division 2 noren73

(#4020) paavoo


paavoo
aktív tag

Sziasztok,
egy JBL Live 650 BTNC eseteben mennyire hallatszik kifele a hang, mondjuk egy eleg jo hallasu mellettem fekvo mennyi zajt hall belole annak ellenere hogy zart a kialakitasa? Ezen esetleg tud segiteni a zajszures kifele is?

[ Szerkesztve ]

(#4021) soldi3r válasza paavoo (#4020) üzenetére


soldi3r
veterán

Mivel kevesebb a hatterzaj, igy halkabban tudod hasznalni, ezert kifele is kevesebb hang jut.
De ha amugy is egy csendes szobaban vagy, akkor a zajszures ezen semmit sem valtoztat.

[ Szerkesztve ]

E30 (oo=[][]=oo)

(#4022) paavoo válasza soldi3r (#4021) üzenetére


paavoo
aktív tag

Koszi.
Egy filmnel mennyire lehet eszrevenni a kesest ennel a fulesnel?
iOS eseteben 216 ms latencyt ir rtings, 0,2 sec nem gondolom jelentosnek

[ Szerkesztve ]

(#4023) Tetsuo válasza paavoo (#4022) üzenetére


Tetsuo
aktív tag

Azért az már látható szinkronprobléma.

(#4024) kisskd válasza kisskd (#4003) üzenetére


kisskd
tag

A megajándékozott még nem kapta meg, szóval az adapterről nem tudok beszámolni, nekem viszont sikerült beszereznem "akciósan" egy fórumtárstól egy másik Sennheiser 4.50-et, erről jelentenék.

Karácsony óta használok egy Sony WH-XB700-at, ami az én bot fülemmel elég is az irodai nyugalomhoz, viszont ha huzamosabb ideig akarom kizárni háttérzenével az többieket a fejemből, már zavaró tud lenne az on-ear kialakítása, ezért csaptam le a Sennheiser 4.50-re.

Tegnap kezdtem el tesztelni az utóbbit, laptopról filmezve nekem késés nem tűnt fel, de nem mókoltam/teszteltem/mértem semmit, és a hangjai is tetszett zenével, viszont tartós használattal gondjaim vannak, amikor felteszem úgy érzem, tisztán körülöleli a fülem, 0,5-1 óra után mégis kikezdi több ponton a "szélét". Állíthatok be én rosszul valamit, vagy nagyobb párnákkal rendelkező kéne? Ha igen, van rá esélyem hasonló kategóriában?

(#4025) a2d2 válasza kisskd (#4024) üzenetére


a2d2
addikt

Ez nekem is a legnagyobb félelmem vele szemben. Az új típusok (pl a 350-es) is ilyen szűkek?
Megvettem egy hete én is a 30e-es akcióban, de csak jövő héten hozzák. Meglátjuk.
Lehet venni hozzá memoriahabos pótpárnát, de ez is elég szűknek néz ki sajnos: [link]
Egy HD 555-ösöm volt, az pedig tökéletes volt a fülemre. Nem néztem eléggé utána sajnos.
Max megy vissza ha nem kényelmes.

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#4026) Tetsuo válasza a2d2 (#4025) üzenetére


Tetsuo
aktív tag

A Sennheiser csak a felsőkategóriában csinál kényelmes fejhallgatókat, ez az idők kezdetétől így van.

(#4027) RedCactus válasza a2d2 (#4025) üzenetére


RedCactus
senior tag

Nekem HD 450BT van és számomra nagyon kényelmes. Mivel még csak két hetes így elég passzentos de több óra után sem nyomja a fülem/fejem. Súlya is kicsi, így szinte észre sem veszem, hogy rajtam van. Persze nem vagyunk egyformák, egyénfüggő, hogy kinek mi a jó.

(#4028) gordonfreemN


gordonfreemN
addikt

A HD350 nekem is ok úgy 2óráig semmi aztán igazítok még két óra ok, aztán már kezd kényelmetlenné válni. De én érzékeny vagyok. Egy on ear fejes 30perc után gatya.

Vettem észre tegnap, hogy ha telefonon van, akkor a bt menüt megnyitva mutatja az akksi állapotát, töltöttségét. Ez müködik? Mert nekem pár óra után is még 100%-ot ír

[ Szerkesztve ]

¯\_(ツ)_/¯ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇ Üdv, Andris.

(#4029) Ck. válasza kisskd (#4024) üzenetére


Ck.
addikt

Komfortban a Bose QuiteComfort 35 II-nek nincsen párja, viszont árban picit odébb van, ugyanakkor zajszűrésben is nagyon komolyat alkot a cucc.

(#4030) RedCactus válasza gordonfreemN (#4028) üzenetére


RedCactus
senior tag

Most hogy mondod, nekem is 100%-on van néhány óra használat után, de később már valósabb értékeket mutat. Jelzi úgy is, ha a hangerő le és fel gombokat egyszerre megnyomod, bár ez is csak hozzávetőleges értékeket mond. Pl több mint 12 óra van hátra vagy 2-7 óra.

(#4031) gordonfreemN válasza RedCactus (#4030) üzenetére


gordonfreemN
addikt

Na tök jó, hogy mondod ezt a +/- hangerőt egyszerre, ezt meg én nem tudtam. Köszi.

Nekem nem ír ki semmit (a fejesen nyomva) hanem annyit mond egyelőre, hogy több mint 12óra van még hátra.

Ja már látom, te is ezt írtad.

[ Szerkesztve ]

¯\_(ツ)_/¯ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇ Üdv, Andris.

(#4032) kisskd válasza Ck. (#4029) üzenetére


kisskd
tag

Hát igen, ez árban tényleg arrébb van sajnos, ilyen mértékű beszerzésre még nem készültem.

a2d2: nincs más típusról infóm, másnak kerestem, amikor feltűnt az jó ára, és megjött hozzá a kedvem. Annyi mázli van a beszerzésben, hogy családon belül már elirigyelték tőlem olyanok, akik "beleférnek", szóval lesz gazdája.

RedCactus: ez lehet megnézem majd akkor én is. Van jobb módja a "méretalapú" nézelődésnek, mint a kirakatban próbálgatás (az most nem annyira vonzó opció)?

gordonfreemN: Sennheiser-nél még nem néztem, a töltést visszajelző in-ear füleseim elég durva lépcsőkben szoktak visszajelezni (10% - 25%-onként ugrik).

(#4033) Dida104 válasza need (#4019) üzenetére


Dida104
tag

Üdv!
December óta használok SR50BT-t. Szerintem inkább az MSR7-hez áll közelebb. Mire vagy kíváncsi?

(#4034) tybsen válasza kisskd (#4003) üzenetére


tybsen
addikt

Mivel csak aptx-et tud, de nem aptx low latency-t, így szerintem sajnos nem lesz élvezhető a tévénézés vele.

Én Sony WH-1000XM3-t próbáltam egy Taotronics transzmitterrel a tévéhez csatlakoztatni (sajnos a tévén nincs Bt vagy jack kimenet), de nagyon csúszott a hang, sőt volt olyan netflix műsor, ahol furcsa módon egyáltalán nem volt hang.

[ Szerkesztve ]

(#4035) Ck. válasza tybsen (#4034) üzenetére


Ck.
addikt

Neked nem recseg a Sony XM3 zsanérja?

(#4036) Benhill


Benhill
senior tag

Sziasztok.

Logitech G935-öt tölt valaki usb adapterrel? Valamint a micro usb támogatja a mágneses töltést?

Ha nem muszáj, nem akarom ki-be húzgálni 3 naponta a kábelt a csatlakozóból, kímélés szempontjából.

Akksija az 3.7V, 1100mAh, de nem találok ilyen adaptert.
Rajta levő címke szerint max 4.3V adapterrel lehet használni, de a legtöbb ugye 5V.

(#4037) RedCactus válasza tybsen (#4034) üzenetére


RedCactus
senior tag

Megkérdezhetem, hogy ha a TV-n nincs jack csatlakozó akkor mire kötötted a transzmittert?

(#4038) a2d2 válasza Tetsuo (#4026) üzenetére


a2d2
addikt

A HD 555 kb 30 ezres kategória és nekem teljesen kényelmes volt, ez a 4.50 a 60e-es kategória és nagyon panaszkodnak a kényelmére. Egyszerűen túl szűkre van véve a fülkagyló rész. Na majd meglátjuk milyen, remélem ma hozzák.

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#4039) tybsen válasza RedCactus (#4037) üzenetére


tybsen
addikt

#4037 RedCactus: Digitális audio kimenet / SPDIF van ( egy másik - de szintén aktuális - Taotronics transzmitterrel próbáltam aminek nemcsak Jack hanem digitális audio bemenete ill. kimenete is van).

De JBL partybox-szal is problémái voltak ugyanúgy, mint a Sony fejhallgatóval, bár azt nem tudom, hogy a JBL aptx egyáltalán vagy sem. Sajnos úgy tűnik, mindenképpen aptx low latency kell, különben nincs szinkronban a kép és a hang. Ugyan a tévén is lehet állítani valamit, de nem segített.

Az egyedüli megoldás egy kb 5 méteres kábel lenne, mármint digitális audio <-> jack.

#4035 Ck.: Nálam nincs recsegés

[ Szerkesztve ]

(#4040) a2d2 válasza a2d2 (#4038) üzenetére


a2d2
addikt

Na meghozta a futárt. Csak felpróbáltam és rádugtam töltőre. Ha a hangzása nem lesz eszméletlen akkor már most meg tudom mondani hogy ez megy vissza sajnos - pedig 10 napot vártam a postázásra :(
Nem elég hogy 32mm keskeny a kiképzés a fülkagylónak, a felső pánt is oltári kemény (nekem kifejezetten nyomja a fejem).
Akinek 350-ese vagy 450-ese van rá tudna mérni a szélességre? Azoknak is ilyen oltári kemény a felső pántja?

Amúgy ehhez vagyok szokva (nem saját kép), de mint mondtam ez kb árazásban a fele ennek a HD 4.50-esnek, kényelemben viszont nagyon-nagyon leveri:

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#4041) Ck. válasza tybsen (#4039) üzenetére


Ck.
addikt

Furcsa, én 7 párat cseréltettem ki garanciában 2 hónap alatt a a hitvány összeszerelés és recsegés miatt...olcsó műanyagok mindenhol. Végül elengedtem a Sony WH-1000XM3 témát és a Nuraphone mellett tettem le a voksom.

(#4042) RedCactus válasza tybsen (#4039) üzenetére


RedCactus
senior tag

Nem értek annyira hozzá, de nem azért késik a hang, mert SPDIF-en megy ki a transzmitterre? Szerintem ez lehet a gond, nem pedig az aptX.

(#4043) need válasza Dida104 (#4033) üzenetére


need
addikt

Üdv..

Mennyire Bass orientált..? ill. ha nem használod az aktív zajszűrést akkor meddig bírja..?

D750+Tami 24-70..Nikon 70-200 f/2.8 vrII....Diablo3 Battletag: norennord#2734 Division 2 noren73

(#4044) gordonfreemN válasza RedCactus (#4042) üzenetére


gordonfreemN
addikt

Elvileg nem kellene. Ha optikai ha fémes mind1. A jelfeldolgozás olyan gyors, hogy igazából ezen olcsóbb készülékek szinte mindegyike egyesével valahány órajelenként váltogatva dolgozza fel a jelfolyamán a jobb és bal csatorna jeleit (pontos értékre nem emlékszem, de meg tudom nézni ha érdekel) és észre nem vette még senki a világon.

¯\_(ツ)_/¯ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇ Üdv, Andris.

(#4045) a2d2 válasza a2d2 (#4040) üzenetére


a2d2
addikt

Visszaviszem a Sennheisert. Ha kell esetleg valakinek 30-ért most szóljon (ahogy nézem már nincs ilyen jó akcióban).

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#4046) RedCactus válasza gordonfreemN (#4044) üzenetére


RedCactus
senior tag

Ok! Csak gondoltam, hátha...

(#4047) a2d2 válasza a2d2 (#4045) üzenetére


a2d2
addikt

Ja és hogy korrekt legyen a dolog még pár infó a fejesről.
Ez volt a másik amivel tutira elvágta magát nálam. Nem értem miért nem írják oda nagybetűvel hogy te hülye, az nem sima kisjack csatlakozó hanem valami vékonyított izé:
alt="" title=""

(gordonfreemN az avatarodról jutott eszembe: pont pl az Alyx-hoz vettem volna és a VR-hoz van kis speckó 10cm-es jack-jack kábelem).

Emellett a hangja sem kifejezetten jó. Mély az van. A közép az még oké de a magas irtó lapos.
Először nem akartam elhinni hogy ennyire semmilyen a hangja, aztán kapott egy óra burn-in-t egy kicsit javult, de még mindig leverte a kb 8eFt-os Havit-om. Kábelesen is és BT-n keresztül is!
Lehet hogy pár nap alatt helyrejönne, nem tudom. Már a fentiek miatt is menne vissza szóval elcsomagoltam inkább.
Ezeket próbálgattam:
Byalex - Az én rózsám. Ennek vagy 20x meghallgattam az elejét (tele van apró kis zizegésekkel, neszekkel, hegedűvel) váltogatva a füleseket - itt a basszus kivételével alázott a Havit.
Miley Cyrus - Wrecking ball - elég magas hangja van a csajnak, lapos volt sajnos
BGC - Olyan Ő - egész jó volt de nem eléggé
Metallica - Fade to black - ez egész jól szólt, a magas húrpengetések tisztasága lehetett volna jobb. Basszus terén persze utána behozta a lemaradást. De mintha az is inkább csak mennyiségi lenne mint minőségi.

[ Szerkesztve ]

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#4048) Dida104 válasza need (#4043) üzenetére


Dida104
tag

Írtam privit.

(#4049) gordonfreemN válasza a2d2 (#4047) üzenetére


gordonfreemN
addikt

:) jó játékot, bár én is jatszhatnám.

A hd350 is 32mm

A hd350 sem túl acélos magasakban de azértnem vészes. Tanuláshoz filmezéshez twljesen ok, de én zenével is elvagyok vele.

¯\_(ツ)_/¯ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇ Üdv, Andris.

(#4050) a2d2 válasza gordonfreemN (#4049) üzenetére


a2d2
addikt

Köszi!

Én sokkal többet vártam volna egy eredetileg 60e-es fejhallgatótól. Az ANC sem fogott meg nagyon. TV-t pl ugyanúgy be lehetett hallani. Amiben tényleg jó volt az a mellettem lévő számítógép ventillátorzajának a totális elnémítása. Ennyi.
Mivel a kis hongkongi fülesem elverte a Sennheisert fel is hagytam a márkával és rendeltem ma egy ilyent amazonról: [link]
Ebben 1000maH-s akksi van (40-50 óra), BT5, memóriapárnák és állítólag nagyon jól szól.
Ja és rendes kisjack foglalat van rajta, külön megnéztem :)
Szállítással együtt 15e alatt megállt.
2:22-nél látszik hogy ez nem az a fülbepréselős kategória.
Majd írok róla pár sort jövő héten ha megjön.

UI: egy jobb gamer monitor árából megvan az Oculus Quest. A játék pedig fantasztikus!

[ Szerkesztve ]

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.