Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#501) Tussky


Tussky
tag

Sziasztok,

BT-s füles vásárlásán töröm a fejem, elsősorban zenehallgatásra használnám utazás közben. Maximum 40k-t szánnék rá, tehát inkább egy jobb, több évig tartó darabot vennék. A Head-fi-n találtam egy listát az ajánlott BT-s fülesekről, amik közül ezeket találtam meg itthon mint beszerezhető darabok, illetve beleférnének a keretbe:

AKG Y45BT
Marley Liberate XLBT
JBL E50BT

Ezekkel van valakinek tapasztalata ? Illetve tudtok olyan helyet ahol esetleg ezeket ki lehet próbálni ?

Köszönöm!

:R

[ Szerkesztve ]

(#502) Maxtreme válasza Tussky (#501) üzenetére


Maxtreme
addikt

Esetleg a Samsung Level On-t is próbáld ki.
Nagyon nagyon, sőőt meglepően jó hangja van.

(#503) dmad


dmad
aktív tag

Sziasztok.
Problémám lenne, hátha tudtok segíteni.
Adott egy Samsung tv, amin nincs fejhallgató kimenet, a hangnak csak 2 RCA a hátulján.
Létezik olyan vezeték nélküli megoldás, ami az RCA kis hangerejét képes jól felhangosítani?
Anyukámnak kéne, valami árbarát megoldás.
Köszi.
Üdv.

Élj úgy, hogy.......

(#504) Biga123 válasza ateszm (#494) üzenetére


Biga123
addikt

Mindenképp próbáld fel a JBL-t nekem picit nyomja a fülem, sokat kell igazgatni h tűrhető legyen. Amúgy szép erőteljes hangja van.

---- Elméletileg, az elmélet és a gyakorlat egy és ugyanaz. Gyakorlatilag nem.----

(#505) ateszm válasza Biga123 (#504) üzenetére


ateszm
senior tag

Sajnos stornó, a tv-m nem ad ki hangot BT módban... majd nézek hozzá valami vezetékes cuccot...
Köszönöm a segítséget!

(#506) MauroN


MauroN
tag

Sziasztok. A Beats solo 2 wireless mennyire éri meg az árát? Tényleg van olyan jó mint amennyibe kerül? Más: A legtöbb fejhallgatónak a párnázott része kicsi, nem simul rá teljesen a fülre. ezeket miért így gyártják? sokkal kényelmesebb lenne ha elfedné az egész fület.

(#507) sg22 válasza Tussky (#501) üzenetére


sg22
senior tag

Nekem a JBL E50BT - vel van tapasztalatom. Massziv, minosegi darab. Szerintem nagyon jol szol, eleg jo a basszusa is. Ami a hatulutoje hogy egy picit kenyelmetlen az elso par napban, meg kell szokni. Szerintem jol jarsz vele, ennyi penzert mindenki ezt ajanljgatja.

(#506) MauroN:

Nyilvan nem eri meg az arat. Nem rossz fejes csak fizetsz a markaert rendesen.

Van sok fejhallgato ami befedi az egesz fulet :)

what should I do about this?!

(#508) MauroN válasza sg22 (#507) üzenetére


MauroN
tag

Médiába én is ezt szemeltem ki. Bluetootha jó? nem dobál le, stabil? Ennek egész fület elfedő fejese van, vagy csak az a kisebbik, mint pl a Beatsnek?

(#509) felixo


felixo
őstag

Üdv !

Tévéhez szeretnék vezeték nélküli fejhallgatót venni.

Filmnézéshez kellene, lehetőleg akkumulátoros.

Milyet ajánlanátok hozzá ?

10-15 ezer forintot szánnék rá.

Válaszokat előre is köszönöm.

Redmi Note 9

(#510) zazenke válasza sg22 (#507) üzenetére


zazenke
őstag

az szentségtörés lenne ha azt mondanám hogy a jbl e50bt és az everest 700 hangja közt elsőre fel sem tűnt a különbség? talán testesebb volt a 700 as mélye de nem volt feltűnő sőt figyelni kellett hogy mi is indokolja a dupla árat ha csak a hangminőséget nézem. bár 10 percet hallgattam őket oda vissza a média marktban

(#511) sg22 válasza zazenke (#510) üzenetére


sg22
senior tag

kenyelmesebb, tovabb birja az akksija, van benne ANC ami jol megdobja az arat, viszont a hangminoseg is jobb lesz, van benne trunote calibration, meg ugy altalaban a hangja is popecebb. nem vagyok hangmernok de sokkal tobb hangot tud felvonultatni. de az e50bt is nagyon jo fejhallgato, igen :K

what should I do about this?!

(#512) sg22 válasza felixo (#509) üzenetére


sg22
senior tag

gondolom bluetooth-os kene (az az ajanlott is)

picit hozza tudsz tenni?

Philips SHB7150

nagyon jo fejhallgato, van basszusa is rendesen, kenyelmes, orakon at tudod hasznalni, sokaig birja az akksija, es vegul de nem utolso sorban jo hangja van az arahoz kepest :)

what should I do about this?!

(#513) jeffreybboy


jeffreybboy
tag

Sziasztok ! érdeklődnék hogy milyen vezeték nélküli fülest érdemes venni főleg agyba dugós verzió érdekelne, lehetőleg nem horror áron olyan 20-25 a plafon . Esetleg ahol megbízható teszteket lehet olvasni ???

Egyedül az idő a barátom.

(#514) zazenke válasza sg22 (#511) üzenetére


zazenke
őstag

De az ANC nek csak utcara van jelentősége ugye? Én otthonra keresek wireless-t. Akkor nekem a sima 700 as is ugyan olyan jó?

(#515) sg22 válasza zazenke (#514) üzenetére


sg22
senior tag

jaja. mondjuk nincs benne truenote auto calibration de megmondom oszinten en semmi kulombseget nem vettem eszre amikor hasznaltam :F

what should I do about this?!

(#516) felixo válasza sg22 (#512) üzenetére


felixo
őstag

Sajnos nincs a tévébe bluetooth.

Philips SHC 5100 jó ?

[ Szerkesztve ]

Redmi Note 9

(#517) sg22 válasza felixo (#516) üzenetére


sg22
senior tag

Utana neztem, zenere annyira nem ajanlatos mivel a basszusa kicsit gyenge, de altalanossagban tiszta a hangja, konnyu maga a fejes, ennyi penzert szerintem jo vetel TV-hez :K

what should I do about this?!

(#518) Maxtreme válasza felixo (#516) üzenetére


Maxtreme
addikt

Vagy ha nagyon olcsót akarsz katt :DDD

Fater vett magának (hiába próbáltam lebeszélni) jónak közelről sem nevezhető, de ennyit végül is megér. (az anyagminősége az nagyon csöves :) )
De végül is amire neki(k) kellett (TV) arra tökéletes. 60 felettiek..

Ettől függetlenül természetese NEM ajánlom :D

[ Szerkesztve ]

(#519) felixo válasza sg22 (#517) üzenetére


felixo
őstag

Zenét nem akarok hallgatni vele, csak tv nézéshez szeretném használni.

Redmi Note 9

(#520) zazenke válasza sg22 (#515) üzenetére


zazenke
őstag

na megvettem az everest 700 ast. Azt azért megjegyezném szerintem a fülkagylója ennek is kicsi egy picit de ez még tolerálható. amit nem értek hogy pc-n filmezésre is használnám és késik a hang. azért bátorkodtam megvenni mert van egy jbl extreme bluetooh-os hangszoróm is annál nincs ilyen késés. Hát ez itt nem jött be pedig nagyobb az érzékenysége is a fejesnek mert az extréme nem bír akkor távot áthidalni a lakásban mint ez. hála istennek a vlc playerben van hang idő tolás és 500 ms es tolás segít a problémán. ha tv hez csatlakoztatom akkor nincs ilyen lehetőségem de ott jóval kisebb a csúszás és az engem nem is igazán érdekel. ezenkívül a telefonnál is csúszik ha pl youtube megy de ez se igazán zavar mert ez ritka dolog nálam hogy itt nézzek és ne csak hallgassak pl egy klippet. a hangja nagyon jó .nekem be jön .

(#521) sg22 válasza zazenke (#520) üzenetére


sg22
senior tag

furcsa mert nekem telefonnal nem kesik a hang, laptoppal sem, de macbookkal hasznaltam, nemtudom hogy windowson keshet-e. kulon bluetooth dongled van vagy integralva van?

what should I do about this?!

(#522) zazenke válasza sg22 (#521) üzenetére


zazenke
őstag

Asztali gepem van és ahhoz vettem adaptert 4.0 as usb. De hogy telefonnal miért késik azt nem tudom az egy lg g4. Lehet az elite tud valami plusz dolgot. Dea lényeg hogy az asztalirol meg van oldva a film nézés

(#523) zazenke válasza sg22 (#521) üzenetére


zazenke
őstag

na akkor mondom mi a megoldás ha más is belefut ebbe a dologba mert ez nem sima everest és everest elite függő hanem hogy mennyire friss a firmware . az enyém jól el volt maradva mert 1.xx nél járt de az új amit rátettem már 3.xx. Le kell tölteni egy HID nevezetű frissítő progit melyet érdekes mód az everest 100 as oldaláról szedtem le mert így tanácsolták külföldi oldalakon. aztán kicsomagolás és instrukciók követése amit a mellékelt pdf elmesél. géppel összedugni a fejest , programot kicsomagolás után elindítani . utána hangerő fel és mellette lévő gomb egyszerre nyomása 5 sec-ig. ekkor belép a frissítő menübe ki kell választani a fejhallgató logót majd az everest 700 as logót és már indulis a dolog fél perc és kész. utána gépről lehúz és újraindít és patent

(#524) sg22 válasza zazenke (#523) üzenetére


sg22
senior tag

ahha, amugy telefonrol is fellehet frissiteni, en ugy csinaltam, szerintem ugy meg egyszerubb is. van JBL fw update cucc telora

what should I do about this?!

(#525) MauroN


MauroN
tag

JBL E55-ről tudtok valamit? hangzásba van olyan jó, mint az E50?

(#526) lothar79


lothar79
csendes tag

Sziasztok!

Tévéhez szeretnék vezeték nélküli fejhallgatót venni, de sajnos nincs benne bluetooth.
Használ valaki 2 db AKG 915-öst párhuzamosan jack elosztóval? Árban ez fér bele, csak félek, hogy a két jeladó össze fog akadni, ha közel lesz egymáshoz.

üdv:
Á

(#527) zazenke válasza lothar79 (#526) üzenetére


zazenke
őstag

én úgy tudom vannak bluetoot-os jeladók is amelyeket rákötsz a tv hang kimenetére ha van neki és az majd nyomja a fejesnek

(#528) zazenke válasza lothar79 (#526) üzenetére


zazenke
őstag

pl itt van egy szállítással együtt 3200 ft . viszont ha ilyenre adod a fejed nem árt utána olvasgatni hogy ezzel csúszik e a hang .http://www.ebay.com/itm/2in1-Wireless-Bluetooth-Transmitter-Receiver-A2DP-Stereo-Audio-Music-Adapter-/291791504410?hash=item43f021041a:g:lHQAAOSwMNxXXtco

(#529) demars


demars
addikt

Üdv szakik!

Karácsonyra 8 éves leány gyermek részére keresek vezeték nélküli fejhallgatót.
Én nem vagyok ezeknek a híve, így nem is ismerem ezeket. Tablethez használná, hangminőség nem elsődleges, de azért na... :P
Mivel nem lesz hosszú életű a kütyü ( 3 gyerek fogja cibálni :K ) így kb 10-15 ezret szánok rá.
Segítséget köszönöm!

Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyikben nincs áram, csak más a fogása!

(#530) neonyte


neonyte
csendes újonc

Sziasztok!
Fejhallgató vásárlás előtt állok, mit ajánlotok max 30000 FTig?
Köszönöm előre is a válaszokat! :D

(#531) Norbi88hun


Norbi88hun
csendes tag

próbálta már valaki? bluedio
ma fejpróbáltam egy sony mdr-xb 650btb bluetoot ot. nekem nagyon tetszett a hangja csak a legolcsóbb helyen is 30 pénz.. volt egy jbl 20 ért, de annak nem tudom a típusát és alig volt benne basszus a sony hoz képest :(

(#532) herdsman12 válasza Norbi88hun (#531) üzenetére


herdsman12
őstag

Tegnap tört el, kb 9 hónapig használtam. A fejpánt nagyon gyenge műanyagból van.

(#533) Norbi88hun válasza herdsman12 (#532) üzenetére


Norbi88hun
csendes tag

Köszi. Ha holnapig nem találok jobbat akkor megyek a sony ért :) Nagy basszus, szép magasak és Zárt fülest keresek. BT set. kb 30ig

(#534) zazenke válasza Norbi88hun (#533) üzenetére


zazenke
őstag

Az e50bt probald ki jbl ből. A médiában jobb volt a hangja mint a drágább sonynak

(#535) zazenke válasza Norbi88hun (#533) üzenetére


zazenke
őstag

A sonyba sok mely volt de magas közép semmi. Szerintem a kis jbl sokkal jobb összhatást keltett

(#536) Norbi88hun válasza zazenke (#535) üzenetére


Norbi88hun
csendes tag

Jbl t is probaltam. Szepen szol, de kicsit halk. Sony ban elbizonytalanodtam. Tenyleg nincs benne magas.. Most irt vissza egy monster bh940es talan az jobb. Mar a kosaramban volt a sony, de vissza raktam :D

(#537) zazenke válasza Norbi88hun (#536) üzenetére


zazenke
őstag

én a sonyt egy pillanatra felvettem és egyből kiszúrtam hogy bajok vannak vele magassal és középpel is. És attól függetlenül hogy én egy nagyobb jbl-t vettem meg, elcsodálkoztam hogy 30000 ért milyen kiegyensúlyozottan szól a e50bt. hát a hangerőt nem tudom én nem hallgatok semmit csúcsközelbe mert szeretnék öregen is hallani . nekem nem tűnt halknak de én utcán nem nagyon zenélek csak otthon .Ott meg nincs nagy zaj amit el kellene nyomni.

(#538) Norbi88hun


Norbi88hun
csendes tag

Holnap meghallgatok egy monster inspiration anc-s . Nem probaltam még aktiv zajszűrőset soha. Kinézetre nem egy divat cikk, de ha jol szól pont nem izgat.. Csak semmi értékelhető leírást nem találok csak egy rövid cikket..

(#539) Norbi88hun


Norbi88hun
csendes tag

Elozo hsz emet torolné valaki? Nem vezetek nelkuli es nem is ide valo :(

(#540) Norbi88hun


Norbi88hun
csendes tag

Utolsó kérdés és befejeztem a keresgélést :)

1.5év gari használt 30.000ft
sony mdr-zx770bn

Használt 33000ft sony xb950BT
sony XB950BT

Új 30.000ft, JBL E50BT Jofogáson van 18000is új elvileg, de vannak kétségeim
JBL E50BT

Műhelyben közepes zajterhelés mellett akarom használni.
770 zajzáras kérdés mennyit ér..
JBL nekem külsőre annyira nem jön be, de a hang többet számít.
Ezek közül a 770et nem tudtam kipróbálni. 950 tetszett, de mintha a JBL nek szebb lenne a hangja igaz azt kábelen néztem, mert nem volt feltöltve.

(#541) sg22 válasza Norbi88hun (#540) üzenetére


sg22
senior tag

Nem tudsz tobbet raszanni? muhelyben akarod hasznalni, akkor en mindenkeppen noise controllos fejhallgatot vennek. Megneztem azt a sonyt, aszondjak kalap szart er a noise controllja

what should I do about this?!

(#542) Norbi88hun válasza sg22 (#541) üzenetére


Norbi88hun
csendes tag

Sajnos már így is többnél tartok mint szeretem volna. van egy sony telefonhoz kapott fülbe dugós (nem az agybadugós és az AKG-t elhagytam valahol..) most azt használom. metrón pl. zajok nem zavarnak, de az a hangzás amit produkál rémes :D Bent is elég lenne, de kábelek miatt nem szeretem.. Meg tényleg inkább a fülem fájdul meg tőle és zsong a fejem..

(#543) sg22 válasza Norbi88hun (#542) üzenetére


sg22
senior tag

en a jbl-t vennem, iszonyat jol szol, meg a basszusa is kajak. csak nincs benne noise control. picit kenyelmetlen lesz 1-2 hetig de aztan megszokod meg tagul kicsit, nem fog annyira szoritani

what should I do about this?!

(#544) Zalaym


Zalaym
tag

Sziasztok!

Ez az ajánlott Philips SHB7150 ez zárt fejhallgató? Kényelmesen elfér benne a fül? Hosszú távon is kényelmes? Illetve elég hangosan szól?

Esetleg mi a véleményetek a Sony MDRRF855RK -ról?

Előre is köszi! :R

(#545) herdsman12 válasza Zalaym (#544) üzenetére


herdsman12
őstag

A Sony MDR-RF855RK egy extra funkciók nélküli fejhallgató.
Nagyon kényelmes a használata, oldalról nem szorít.
Fitnessre nem használható, mert mozgás közben simán leesik a fejedről.

(#546) mgoogyi


mgoogyi
senior tag

Sziasztok,

Milyen olcsóbb(<10k) bluetooth-os fejhallgatót javasolnátok alkalmi filmnézéshez?
A terv az h egy samsung ju7000 tv-n egy bedugós hosszúkábelessel + egy bluetoothossal néznénk filmet.

Előre is köszi!

(#547) Samtya válasza mgoogyi (#546) üzenetére


Samtya
senior tag

Van jack elosztó is, ha eleve van 2 fejhallgatótok.

(#548) herdsman12 válasza mgoogyi (#546) üzenetére


herdsman12
őstag

Ajánlani nem tudok, de vágod a pontos felállást?
Az általam látott pár BT-s füles, a tartozék 3.5 jack - 3.5 jack kábellel vezetékesként is működik. Amennyiben e kábel helyére egy vezetékes fülest csatlakoztatsz, akkor arra is megy a hang, így egymáshoz közel két füles is használható. Hangerő szabályzás nélküli vezetékesnél lehetne hangerő probléma de nekem nem volt.
Az meg külön próba kérdése, hogy egy bedugott fejhallgató csatlakozó mellé megy-e BT-n is a hang.
Az is kérdés, hogy a Samsung BT (ha van?) milyen fejhallgatóval hajlandó kapcsolódni.
Az LG az csak a saját vagy hamisított fejhallgatókkal használható, sima BT fejhallgató csak külön adapterrel működik.

(#549) Habakuk


Habakuk
csendes tag

Sziasztok!
Milyen wireless fejhallgatót vegyek TV-hez?
Ha lefekszik a család és még megnéznék egy jó filmet a TV-n, akkor szeretnék a lehető legkevesebb hangzavart kelteni úgy, hogy én igenis élvezem! :) Ezen a területen nem vagyok túl jól felzárkózva, ezért kérem a segítségeteket. Igényes vagyok ilyen területen, szeretem ha élvezem a szép hangzást. Nagyon sok pénzt nem szeretnék beleölni, tudva, hogy a drágább nem feltétlenül jelent jobbat. Nagyon sok a kínálat, zavarban vagyok. 15-30 ezer forintot szivesen rászánnék. Köszönöm ha megosztod tapasztalataidat.( Elnézést, nem nagyon volt időm korábbi hozzászólásokat elolvasni )

(#550) felixo válasza Habakuk (#549) üzenetére


felixo
őstag

Üdv !

Én ezt vettem : Philips SCH 5100.
Tévézéshez tökéletes. Könnyű, kényelmes.

Redmi Note 9

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.