Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#751) Csabroncka válasza Yany (#748) üzenetére


Csabroncka
addikt

Ezek milyen minőséget képviselnek, korábban egy Sennheiser HD 559-em volt, minimum ilyen minőséget szeretnék. :F

"in medias res"

(#752) zazenke válasza Csabroncka (#751) üzenetére


zazenke
őstag

Neked minimum 60 ezres kategória kell pl jbl everest 700 as. Úgy talán nem érzed a minőség romlást.

(#753) Csabroncka válasza zazenke (#752) üzenetére


Csabroncka
addikt

:(( fene vigye el

"in medias res"

(#754) persil


persil
nagyúr

Sziasztok!

Egy nagyon fontos kerdesem lenne. Jbl t450bt fejhallgatohoz kepest a sony mdr zx220bt milyen lenne? Elsosorban a bt jel erossege erdekel, ugyanis a jbl, bar ritkan es csak szazadmasodpercekre, de kepes szam kozben "szakadozni". Amikor zsebemben a telefon, kb 1 meterre a fejhallgatotol. (Ami szerintem 16 ezerert elfogadhatatlan, akkor is, ha fejhallgatoert ez nem sok penz)
Aztan persze masik szempont, hogy a ketto kozott van e komoly, egyertelmuen eszreveheto minosegbeli elteres.

Tudom, hogy 10-en par ezerert mire szamithatok fejhallgatobol, szoval nem varok csodat, csak annyi erdekel, hogy egyik sokkal jobb e, mint a masik, vagy kb hasonloak. Kenyelemre a jbl nagyon megfelel szamomra, igy, ha abban is hasonlo a sony, akkor nincs baj.

Metalt hallgatok, igy pop, dance meg egyeb mufajokkal szamomra lenyegtelen, hogy szol.

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#755) Yany válasza Csabroncka (#751) üzenetére


Yany
addikt

Sajnos erre nem tudok választ adni, de tuti, hogy a felső árszegmensben kell keresned valamit. Ha nagyon fontos a hangminőség vezeték nélküli üzemmódban is, akkor mindenképp aptX-es cuccot szerezz, pontosabban aptX HD-sat. Mint pl. ez itt: Divacore Addict -- hangsúlyozom, nem hallottam, de elég jó ár/érték arányúnak tűnik.

[ Szerkesztve ]

Építs kötélhidat  -  https://u3d.as/3078

(#756) Sweetraver válasza Yany (#737) üzenetére


Sweetraver
csendes tag

Üdv!
Tudnál pár sort írni a tapasztalataidról? Én is gondolkodok a vételén, bár nekem a 201-es jobban bejön.

köszi

(#757) Sweetraver válasza Sweetraver (#756) üzenetére


Sweetraver
csendes tag

Bocsi, közben megtaláltam!

(#758) zazenke válasza Yany (#755) üzenetére


zazenke
őstag

az aptx dolog önmagában semmit nem ér. a youtube-on is van fenn összehasonlítás. füllel szinte kihallhatatlan. (én nem bírtam különbséget tenni).Ha jó egy driver az hiába sima sbc rendszerű ,az mindennél többet ér. példa rá a a jbl everest 700-as. Mint utólag kiderítettem az sem tudja az aptx et mégis nagyon jól szól. filmnézésre is alkalmas marad mert bár 200 ms körül van a késése (papíron ) azt nem veszi észre a szemem akció jelent közben sem

(#759) Yany válasza zazenke (#758) üzenetére


Yany
addikt

Ez nem ilyen egyszerű: az, hogy egy hangeszköz (direkt nem fejhallgatót írok) aptX-es, az még aluldefiniált. A kérdés az, hogy a codec mely képességeit implementálták. Az aptX LL például a LowLatency-t, vagyis az alacsony késleltetést jelöli, míg az aptX HD a hangminőségre ad jelzést. De persze nem csak ezeken múlik, hiszen ami nagyon fontos: a bluetooth kapcsolat minden elemének támogatnia kell az adott képességet. Hiába aptX HD egy receiver, ha a transmitter "csak" aptX, akkor sima aptX minőségben utaznak a hangadatok (ami még mindig a standard bluetooth minőségen túlmutató lehet a CD közeli 16 bites mélységével). De ettől még fontos maga a driver és a többi komponens, hiszen a blueooth-ig át is kell alakítani az analóg jelet digitálissá (mic), vagy fordítva (driver), és a legtöbb természetesen még mindig ezeken múlik. Az aptX nem azért felel, hogy valami jobb minőségű legyen, hanem hogy ne (vagy alig) legyen rosszabb. :)

A fentiek a Low Latency-re is igazak. Semmit nem ér egy LL füles, ha a transmitter csak sima aptX (pl. Samsung S7).

Viszont sokaknak igenis nagyon számít a 2-300ms-os latency-hez képesti max. 40ms. A TV-kkel nincs gond, ott még külön állítani is tudod a késleltetést már évek óta, főleg, hogy ott leginkább a kép szokott késni. HC gamerek (akik szívesebben ki is fizetik az ilyen nyalánkságokat) és pl. a hangszeren játszók számára kritikus. Mindegyiknek viszonylag nagy és a drótmentes jeltovábbítás általános terjedésével párhuzamosan egyre nagyobb a közönsége, amely vásárlóbázis ráadásul hajlamos is fizetni az ilyen részletekért.

[ Szerkesztve ]

Építs kötélhidat  -  https://u3d.as/3078

(#760) zazenke válasza Yany (#759) üzenetére


zazenke
őstag

de az everest 700 -as nem tudja az aptx et és mégsem látja a szemem hogy késne a hang . pedig sima sbc rendszerű. nem kell semmit sem állígatni számítógépes filmjátszásnál(pedig ugye pár gombnyomás a vlc playeren) . arra akartam kilyukadni hogy hiába aptx hd a hangátviteled ha mögé tesznek egy olcsó hangszórót .Ebben az esetben el lehet mondani hogy semmiféle torzítás vagy veszteség vagy nevezd aminek akarod nincs de se mélyet se magast nem adja le ettől függetlenül. pl nézd meg ezt a tesztet fejhallgatóval és figyeld hogy a különbségek alig érezhetőek(majdnem nulla) egyszerűen nem ennek van fajsúlya egy lejátszóban. A számítógépes játéknél azt nem tudom mert nem játszok ott lehet hogy jobban lehet érzékelni a késést pl amit az sbc nem tud kompenzálni.[link] . közvetítőnek amúgy ezt használom a gépből optikán keresztül megy bele a jel. ez az eszköz kiírja ha sbc vagy aptx eszkösz csatlakozik hozzá [link]

[ Szerkesztve ]

(#761) zazenke


zazenke
őstag

Jó lenne tudni milyen lehet egy beoplay h4 hangminőség. Jobb mint az everest 700 as? Tudja valaki?

(#762) draco31


draco31
veterán

Hello!

Barátom Samsung fejese elpusztult, utódot keres. Jó lenne, ha aktív zajszűrős lenne az utód is, illetve a vezeték nélküliség.
Mit tudtok ajánlani? Ár nagyjából annyi, mint a Samsung, de ha olcsóbb, az nem probléma. :)

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#763) Jim74


Jim74
nagyúr

Sziasztok!

Tudnátok ajánlani 10k körül BT fejhallgatót? Edzés/munka közbeni zenehallgatásra kellene. Külföldi rendelés nem akadály. Tudom, hogy ennyi pénzért csodát nem várhatok, de hátha van valami bevált típus.

Köszönöm :R

(#764) Ochocinco46


Ochocinco46
aktív tag

Üdv,

Jövő héten érkezik meg a JBL everest 700-as fülesem. Legtöbbször pc-vel használnám, egy bt-s usb-s adapter segítségével. A beépített mikrofont ezzel a kapcsolattal tudom majd használni? Egyszer próbáltam egy vezetékes füles beépített mikrofonját használni, de annak csak egy jack csatija volt és a gép nem ismerte fel a mikrofont.
Ha a bt-s adapterrel se lehet használni, van erre valami megoldás?

Köszönöm

(#765) zazenke válasza Ochocinco46 (#764) üzenetére


zazenke
őstag

erre nem tudom a választ de ha filmnézésre is fogod használni és a sima everest 700 at veszed akkor szükség lesz firmware frissítésre mert késni fog a hang. az everest elitnél (amit tegnap vettem ott nincs ilyen gond ) de azért ott is frissítettem

(#766) Ochocinco46 válasza zazenke (#765) üzenetére


Ochocinco46
aktív tag

igen koszonom, ennek mar utana olvastam, frissitessel kezdem majd. a mikirol viszont sajnos nem talaltam infot, hogy lehet-e pcvel hasznalni, persze majd kiderul, csak szeretek kepbe lenni mikor elkezdek hasznalni egy uj cuccot:)

(#767) bigsee


bigsee
addikt

Sziasztok! Nem tudom, van-e itt még egy olyan lusta, mint én, de nekem legfőképp esti tabletes filmnézéshez kellene egy BT füles. Most egy Hama van, ami nem volt rossz, de eléggé eltörött, gondolom a puha párna miatt... :D Elég ócska a felépítése neki.

Tudtok ajánlani ágyba való fülest, olyan 15-20.000 Ft. környékén? Nem kell hifi minőség, botfülű vagyok.

MDA Compact II - ... - Galaxy A54 5G

(#768) Yany


Yany
addikt

Életem első bemutatóvideója, úgyhogy kéretik nem nagyon röhögni, de akit érdekel fentebb kitárgyalt iDeaUSA fejes ---> V200 bemutató

Építs kötélhidat  -  https://u3d.as/3078

(#769) zazenke válasza Yany (#768) üzenetére


zazenke
őstag

szerintem nagyon jó lett a teszt. az egyedüli hiányosság ami nem a te hibád hogy ez alapján lehetetlen megmondani hogy hogy szól mert nincs összehasonlítási alap így távolról. Tehát nem tetted össze egy itthoni drágább darabbal .Így nem tudhatni hogy mekkora best buy

(#770) draco31


draco31
veterán

A JBL T450 BT-ről mi a véleményetek?
Kaptam egy ilyet, és nem is hallottam még róla.

[ Szerkesztve ]

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#771) Yany válasza zazenke (#769) üzenetére


Yany
addikt

Teljesen igazad van. A jó szavakat meg köszi, sokat szamit.

Építs kötélhidat  -  https://u3d.as/3078

(#772) persil válasza draco31 (#770) üzenetére


persil
nagyúr

Nekem kb 1 napig volt, aztán visszavittem és kicseréltem egy sony mdr zx330-ra. A különbség ég és föld, a sony mérfölddekkel jobban szól(metált hallgatok, a jbl-nek semmi "ereje" nem volt, csak felesleges brummogó basszus, a hangszereket alig lehetett kihallani), másrészt a jbl hajlamos volt eldobálni a bluetooth kapcsolatot néha, és az sem elhanyagolható, hogy az a jbl 11 órát bírja egy töltéssel, a sony meg 30-at.

Kényelemre pont ugyanolyan. Azért mondom, mert így egymás után kézbevéve őket, látszik, hogy a pánt pontosan ugyanabból a kínai fröccsöntőüzemből gurult ki, teljesen megegyeznek. Annyi a difi, hogy a sony könnyebb picit, ha ez számít. De nekem nincs túl nagy fejem szerencsére, így kifejezetten kényelmesnek mondanám.(mindkettőt)

Szóval így saját tapasztalatok alapján azt mondanám, hogy a fele pénzért nem lenne rossz, de amennyibe kerül, felejtős.

Így, hogy kaptad viszont egész más a helyzet, mert "úgy amúgy" nem egy szar egyáltalán :)

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#773) Ochocinco46


Ochocinco46
aktív tag

Sziasztok!

Megjött a JBL everest 700-am. Kábellel frissítettem a firmware-t, usb-s bluetooth a gépben, párosítva, filmek, videók működnek is, nincs csúszás, hibátlan.
Azonban játékokban van csúszás, sőt egy idő után elmegy a hang, és az fps-t is dobálja nagyon néhány másodpercenként. Valami driverek nem szeretik egymást gondolom.
A winben a lejátszóeszközök között van "3 - JBL Everest 700 Stereo", és "JBL Everest 700 Hands-Free" is, próbáltam mindent, de a játékokban továbbra sem jó.
Ha valaki tudna segíteni, azt megköszönném.

Üdv

(#774) zazenke válasza Ochocinco46 (#773) üzenetére


zazenke
őstag

telepítsd újra az egész gépet akár másik windows verzióval is.ha utána is rossz akkor lehet gondolkozni

(#775) Ochocinco46 válasza zazenke (#774) üzenetére


Ochocinco46
aktív tag

Ha a füleshez kapott jack kábelt használom, és átállítom a lejátszóeszközöknél, akkor játékok alatt sem csúszik, de olyankor az alaplapi hangkártyáról megy a hang gondolom.(?)
A beépített mikrofont is látnia kéne, ha a bt kapcsolat létrejött? Mert egyelőre azt se látja.
Nem olyan rég volt újrarakva, de akkor lehet megpróbálom.

[ Szerkesztve ]

(#776) Nyugis


Nyugis
senior tag

üdv!

olyan fej halgatót keresek (mindegy milyen fajta), ahol a vevő egység maga a fejhalgató, és van egy ADÓ- része amit usb-n kersztül lehet a tv-hez sz.géphez -lehet- csatlakoztatni.
Létezik még iylensmi?
ha igen mi a neve? tipusa?

ESETLEg tudsz Nekem egy vagy két normálisabb tipust mondatni, ami azért, 20k alatt van?
a Normális értékes választ tisztelettel előre is megköszönöm!

(#777) bigsee válasza Nyugis (#776) üzenetére


bigsee
addikt

Rádiófrekvenciás fülesek:

[link]

Erre gondoltál?

MDA Compact II - ... - Galaxy A54 5G

(#778) Nyugis válasza bigsee (#777) üzenetére


Nyugis
senior tag

igen erre köszönöm!

(#779) Ochocinco46 válasza zazenke (#774) üzenetére


Ochocinco46
aktív tag

ujra raktam a gepet egy masik winnel, parositottam, a zenek es videoknal tovabbra is tokeletes, de jatekoknal ugyanugy csuszik a hang. egy ilyen adaptert vettem hozza: [link]
volt ehhez egy cd, de mivel nincs olvasom, azt nem hasznaltam. siman bedugtam a gepbe es a winben a bt eszkozoknel parositottam. Honlapjan drivert nem is talaltam, ezert gondoltam, hogy nem szukseges.
valakinek valami otlet? :(

(#780) persil válasza Nyugis (#776) üzenetére


persil
nagyúr

Én rapoo h3050-et vettem pár hónapja, a mediamarkt-ban akcióban valami filléres összegért és árához képest eszméletlen jól szól, filmnézésre és visszafogottabb játékra tökéletes, kár lett volna otthagyni.
Mmorpg-t, ahol nem árt a kommunikáció, mindig ezzel játszok, a mikrofonja is remekül működik.
Persze nem szabad tizen/huszonezer forintos hangzást várni, de ha nem zenehallgatásra kell a cucc, akkor simán vihető.(eredeti áráért is korrekt - most 9 körül láttam mindenhol)

Azt pedig érdemes figyelembe venni, hogy a "jól hangzó márkák" olcsóbb termékeinél legtöbbször a cimkét és dizájnt fizeted ki, belül meg egy nagy nulla. JBL, Marley, Beats, Skullcandy, meg ezek.

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#781) zazenke válasza Ochocinco46 (#779) üzenetére


zazenke
őstag

kár hogy én nem vagyok játékos és egy játék sincs fent a gépen most. próba képen felmentem az egyik online játék oldalra és kiválasztottam fps játékokat . amikor nekem lőtt a pisztoly én nem érzékeltem semmilyen csúszást. Csak hogy kizárd hogy nem a gépeddel van valami hardveres gebasz . menj el az egyik haverodhoz és ott is próbáljátok ki játékkal. tehát másik gépen. most nekem az elit verzió van de a sima everest sem csúszot igaz ott csak filmekre teszteltem és magyar filmekre hogy a szájmozgást is figyelni tudjam .ott nem volt csúszás.

(#782) zazenke válasza Ochocinco46 (#779) üzenetére


zazenke
őstag

drivert meg pl ezt próbáld :[link] a support ---azon belül cd not fit computer---azon belül meg van adva egy link----azon belül válaszd a bluetoot device ---azon belül válaszd a csblukey200 harmony zip. ezt töltsd le és telepítsd. utána újra indítás és csatlakozás a programmal. hangsúlyozom nekem enélkül is ment win 10 en de ezzel is megy a logilinkem is mert nekem is van olyan is

(#783) Ochocinco46 válasza zazenke (#782) üzenetére


Ochocinco46
aktív tag

köszönöm szépen a tippet, ezt felraktam és kipróbáltam, de rosszabb mint volt. Simán filmeknél vagy yt-n is lassú a hang és csúszik folyamatosan.
Holnap kipróbálom majd egy másik gépen is a sticket, hogy azzal is akad-e, ha igen akkor veszek egy másikat. Ha nem, akkor a gépemen nem tudom mit tudnék cserélni, a hangkártya drivert fel sem raktam még direkt a win újrahúzás után, mert múltkor az is bekavart.

(#784) crowgun válasza Ochocinco46 (#783) üzenetére


crowgun
tag

Sziasztok!

Sportoláshoz szeretnék valamilyen BT fejest, nem fülbedugósat. Ha lehet, akkor fület körülölelő, és tisztítható legyen. A nagyon max, amit rászánnék 10k. Tudtok ajánlani valamit? Előre is köszi!

szerk.: véletlen raktam válaszba, bocsi :)

[ Szerkesztve ]

(#785) persil válasza crowgun (#784) üzenetére


persil
nagyúr

Szerintem - hangsulyozom, szerintem - fejhallgato nem a legjobb sportolaashoz, sokkal konnyebben elmozdul, leesik, sokkal inkabb fulhallgato kene, abbol van direkt sportra kampos, fulfeletti kabeles stb, azok biztosabban allnak.

A masik, ami szemelyes tapasztalat, de le merem tenykent irni, hogy ha zenet szeretnel hallgatni, akkor a 10-re minimum +2-3-4 ezret szanj ra. Rengeteget kiprobaltam es 10 alatt nem kaptam olyat, amin elvezheto az anyag.(itthon, hazai garis termekekrol beszelek, szoval el tudom kepzelni, hogy kulfoldrol rendelve ki lehet fogni ennyiert is, de ott is inkabb az alja a 10 ezer)

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#786) Yany válasza persil (#785) üzenetére


Yany
addikt

Abszolút +1

Építs kötélhidat  -  https://u3d.as/3078

(#787) crowgun válasza persil (#785) üzenetére


crowgun
tag

Köszi a választ! Akkor mondjuk, ha kitolom 15k-ig az összeghatárt és jöhet fülhallgató is?

(#788) zazenke válasza Ochocinco46 (#783) üzenetére


zazenke
őstag

hogyha az derül ki hogy valamilyen driver problémád van amit képtelen vagy megtalálni akkor van driver nélküli megoldás is .éppen most tesztelek egy ilyet és egész kellemes .semmi késés 2-3 ezerből kijön. ez a z eszköz viszont lefoglalja a géped fejhallgató kimenetét tehát mindenképp szükséges hozzá egy usb az 5v táphoz és egy analóg kimenet. és azt kell mondjam meglepően jó minőségben kapcsol össze ( a hagyományos bluetooth adapterhez képest). [link] tehát gyakorlatilag a gép hagyományos fejhallgatónak látja , ezért tv be is dugható vagy telefonba (persze oda nincs értelme)

[ Szerkesztve ]

(#789) GegeWarrior


GegeWarrior
senior tag

Sziasztok!

Valakinek van tapasztalata a JBL E55BT-vel?

REKVIESZKÁT IN PÁCSE!

(#790) bmakszim


bmakszim
senior tag

Bose QC35 tulajok figyelmébe:
A legújabb firmware-nek köszönhetően végre ki lehet kapcsolni az aktív zajszűrést bluetooth kapcsolat esetén is! :C

(#791) Sanyyka


Sanyyka
aktív tag

Sziasztok,

létezik olyan vezeték nélküli készülék, ami együtt tudja ( kábel nélkül persze ):

- Ps4 headset,
- PC headset,
- tv fejhallgató?

:R előre is a válaszokat!

(#792) ko1122


ko1122
tag

Sziasztok!

Jelenleg egy JBL E50t használok, kb 1,5 éve teszi a dolgát.

A hangzásával és szolgáltatásával kifejezetten elégedett vagyok, de szeretnék ennél szebben szóló BT fülest, ami bekerülne a JBL mellé.
Esetleg ki mit tudna ajánlani? A Sennheiser/AKG/Sony/Pioneer számomra nagyon leszerepelt amikor összehasonlítások alapján a JBL jött ki győztesen.

Bose QC35-ről mi a vélemény? Kb ilyesmi kategória is szóba jöhet.

(#793) sg22 válasza ko1122 (#792) üzenetére


sg22
senior tag

legjobb bluetooth fejhallgato

what should I do about this?!

(#794) AllTheBest


AllTheBest
senior tag

Sziasztok! Fejhallgató vásárlása elő kerültem, mert az egyik amit használtam, az eltört több helyen is.
Max 10 ezret szánnék rá, mivel nem az elsődleges felhasználású fejhallgatóm lenne, a lényeg az az, hogy bluetooth-os legyen. A pénzemért nyilván a legjobbat szeretném :) Viszont ahogy nézegettem ilyen áron a nevesebb gyártóknak nincs igazán fejhallgatójuk.
Igazából ha pár tippet kapnék már azzal is beérném, nagy elvárásaim nincsenek, tudom, hogy ennyiért nem kap az ember top-end fejhallgatót.
Én most ezeket találtam: [link]
[link]
[link]
Esetleg még ez: Sony MDR-Zx330B

Esetleges elírásokért elnézést kérek, kevesebb ujjal nehezebb pontosan írni :) ---> Xiaomi Mi 9T 128gb

(#795) bmakszim válasza ko1122 (#792) üzenetére


bmakszim
senior tag

Én egy Sennheiser Momentum Wireless-szel hasonlítottam össze a Bose-t, mielőtt megvettem utóbbit.
A Sennheisernek iszonyat túlsúlyosak voltak a mélyei, mindent elnyomtak, teljesen élvezhetetlen volt vele a zene, már-már egy pár ezer forintos fejhallgató szintjén éreztem. A zajszűrője meg mintha nem is működött volna, semmit nem ért. Hozzáteszem, hogy otthon egy Sennheiser Amperiort hallgattam, ezért is vártam sokat a Momentumtól, de nagyot csalódtam.
Ezzel szemben a Bose sokkal egyenletesebben szól, minden a helyén van, mindenből a megfelelő mennyiség szól, sokkal kiegyenlítettebb a hangzása. Bekapcsolt állapotban az aktív EQ csal egy kicsit, de jól áll neki. Én jobban szeretem így hallgatni, mint passzív módban.
A dobozból kibontva mondjuk elég nyers volt, sokkal rosszabbul szólt, mint az üzletben hallgatott darab, de pár nap után helyrejött a hangja és most már az Amperior eladásán gondolkodom. Csak a szívem nem engedi, egyébként mióta megvan a Bose, csak egyszer vettem elő, de egyből le is raktam.
Néhány hasonló árú kábelestől nyilván elmarad, mert az extrákat meg kell benne fizetni, de egy nagyon jó all-rounder fejes, amit bárhol, bármilyen zenével hallgathatsz.
A QC35 azon kevés vezeték nélküli fejesek egyike, amit audiofil körökben is elismernek.
A terméktámogatása is kiválónak mondható, márciusban vettem, azóta kétszer jött hozzá firmware update.

(#796) öregSZEM válasza AllTheBest (#794) üzenetére


öregSZEM
csendes tag

Nem jó a link.

(#797) AllTheBest válasza öregSZEM (#796) üzenetére


AllTheBest
senior tag

óó elnézést... [link][link][link]

Esetleges elírásokért elnézést kérek, kevesebb ujjal nehezebb pontosan írni :) ---> Xiaomi Mi 9T 128gb

(#798) öregSZEM válasza AllTheBest (#797) üzenetére


öregSZEM
csendes tag

Most jó.
Bár nem én leszek, aki segíteni fog-e kérdésben, mivel én csak egy Philips SHB7150 (20 e.Ft) rendelkezem, amit sg22 :R fórumtárs ajánlására vettem.
[link]
Nem tökélete, de szerintem nagyon jó. Hiányosságai, hogy nem jelzi az akkumulátor töltöttségét, illetve egy kis alapzaj hallható. Viszont ha nem vagy vájtfülű, akkor tökélete hangzás, illetve telefonáláskor meglepően szép hang és jól hallhatóság jellemzi. Én csak ajánlani tudom.

(#799) ko1122 válasza öregSZEM (#798) üzenetére


ko1122
tag

JBL E50 25rt volt Újonnan több helyen, az biztos odaver a Philipsnek. Lehet már kifutós volt. Jó..gáson is mindig hirdetnek, garival is.

[ Szerkesztve ]

(#800) AllTheBest válasza öregSZEM (#798) üzenetére


AllTheBest
senior tag

Nekem most tényleg 10e a határ :D Másodlagos fejhallgatónak kéne csak, amit a tabletemhez használnék. Nem merek többet költeni fejhallgatóra, a mostani is eltört, mert elaludtam benne :W

Esetleges elírásokért elnézést kérek, kevesebb ujjal nehezebb pontosan írni :) ---> Xiaomi Mi 9T 128gb

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.