Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8001) Pro!Petya válasza hoffman_ (#8000) üzenetére


Pro!Petya
addikt

Persze mindenképp próbáld ki a gyárival is! :K
Közben megjött a WC pánt is! (wtf amazon, kevesebb mint 24 órája rendeltem..)

Ha esetleg egész nap terveznéd hordani akkor már arra is van upgrade a pántra a kényelem szempontjából :D
[Pilot pad - ZMF]

Nekem eddig max 4 - 4,5 óra volt a max viselés egyben és nem éreztem ennyi idő után sem kényelmetlennek. Szóval nálam kimarad ez az upgrade.

Írok mindjárt CW-nek hogy milyen már hogy a mic-re nincs színazonos szivacsuk... szégyen :DDD (és akkor a forma se ilyen bumpszli legyen hanem lapos)

[ Szerkesztve ]

Audeze Maxwell * Alienware AW3423DWF * LG 65" C2 * Samsung Q935B * Nv Shield Pro * Edifier S360DB *

(#8002) Archttila


Archttila
veterán
LOGOUT blog

Sziasztok!
Sony WH-1000XM(4)5 tulajoktol kerdeznem: filmnezesre mennyire ajanlott ez a fejhallgato? LG OLED CX-hez hasznalnam estenkent... nyilvan tisztaban vagyok vele, hogy a fejes nem tud APTx(LL)-t (a TV igen) ettol fuggetlenul elkepzelhetonek tartom, hogy az alap keses nem veszes, es boven az elvezheto kategoriaba esik :)

Elore is koszonom! :R
ps.: lebeszelni ér! :K

[ Szerkesztve ]

Passionate about minimalistic software, the Linux philosophy, and having fun. SFF enthusiast.

(#8003) csendes válasza Archttila (#8002) üzenetére


csendes
őstag

Gondolom, hogy az A/V szinkron ezen a tévén is állítható, szóval van megoldás. De ha már a tévé tud aptX-et, akkor célszerű ehhez választani a fejhallgatót.

Ki állította meg az órát? Néha az az érzésem, hogy Magyarországot is Kínában gyártották.

(#8004) Archttila válasza csendes (#8003) üzenetére


Archttila
veterán
LOGOUT blog

Csak adja magat a kerdes, hogy akkor mit. Nem ragaszkodom a Sony-hoz sőt, ha lenne olcsóbban normális minőség annak orulnek.

Passionate about minimalistic software, the Linux philosophy, and having fun. SFF enthusiast.

(#8005) csendes válasza Archttila (#8004) üzenetére


csendes
őstag

A tévézésre különösen igaz, hogy kényelmes legyen a fejhallgató és valamennyire szellőzzön is. A HD csatornákon már tűrhető a hang, de azért csak kevés tematikus csatornán igazán jó minőségű
Az aptX LL helyét átvette az aptX Adative, LL-lel már csak a kifutó típusok vannak, például a Shure Aonic 50 (Gen 1) [link], ami most 120 ezer Ft alatt kapható. Jól szól, de az elektronika, akkuidő már gyengének számít. De még mindig első volt 2022-ben az aptX-es listán [link] a Sony WH-1000XM3 előtt, amit nem tudom, hogy be lehet-e még szerezni.
Szerintem, ha a TV az aptX Adaptive-ot nem tud, akkor elég egy aptX HD codec-es fejhallgató. Például a Sennheiser Momentum 4 [link] most akciósan 108 ezer Ft [link], ennek az aktív zajcsökkentése kicsit gyengébb.
A Sennheiser HD 458BT tudja az aptX LL-t [link], aktív zajszűrős, jól szól, nagyon jó áron kapható [link], de sokkal kevésbé kényelmes és elegáns.

[ Szerkesztve ]

Ki állította meg az órát? Néha az az érzésem, hogy Magyarországot is Kínában gyártották.

(#8006) mQWeXgsf


mQWeXgsf
aktív tag

Köszönöm az akciós ajánlást az Edifier W820NB-re (16900 Ft). A fejhallgató kényelmes hosszabb távon is, sokáig bírja, jól kizárja a külvilágot stb. stb. A lényeg, hogy LG BX OLED-el +130ms-os hangcsúszást produkál (game mode on\off tök mindegy), ami szokásos TV adásoknál nem zavaró, offlline filmezéshez pedig MKVToolNix-al "ráteszek" -130 ms-ot a letöltött film hangjára. :D Edifier W820nbEdifier W820nbz

(#8007) Askformore


Askformore
senior tag

Steelseries Arctis 1 wireless pc-n torteno filmnezesre is alkalmas ugye? Ertem ezalatt, hogy nem lesz csuszas a hangban igaz? Elvileg "ultra low latency".

(#8008) csendes válasza Askformore (#8007) üzenetére


csendes
őstag

Csúszás lehet a video/audio codec miatt, de ez a lejátszóban állítható. Gamer headset ezzel együtt nem ideális zenéhez, vagy filmhez: [link]

Ki állította meg az órát? Néha az az érzésem, hogy Magyarországot is Kínában gyártották.

(#8009) Askformore válasza csendes (#8008) üzenetére


Askformore
senior tag

Köszönöm, tudom, hogy nem szabad ebben a csoportban ilyet írni, de én nem vagyok annyira igényes a tökéletes hangzásra, majd az equalizerben beállítgatom, hogy ne legyen túl sok a mély. Ez a füles fér bele a keretbe, és erről olvastam jókat ebben az árkategóriában. A csúszás izgat, mert játékra és a KODI-val történő filmnézésre használnám, zenére csak ritkán. Anno próbáltam egy bluetooth adaptert PC-n egy valamilyen bluetooth fülessel, és csúszott a hang vagy fél másodpercet. Megnézem, hogy KODI-ban mit lehet állítani ezzel kapcsolatosan.

(#8010) csendes válasza Askformore (#8009) üzenetére


csendes
őstag

A videó lejátszóban ott van az audio offset:

Ki állította meg az órát? Néha az az érzésem, hogy Magyarországot is Kínában gyártották.

(#8011) nfsu17


nfsu17
veterán

Hello.

Szükségem lenne egy vez. nélküli fejesre.
De a tévém nem tudja a BT-t.
Jack van rajta.
Usb is, bár gondolom az mindegy.

Milyen lehetőségeim vannak?
Köszi

(#8012) csendes válasza nfsu17 (#8011) üzenetére


csendes
őstag

Az USB csatlakozó tápként hasznos lehet.
Ha van jack, akkor használhatsz hozzá RF vezetéknélkülit, például Sony MDR-RF811RK 21 ezer Ft-tól. kicsit drágábban RF855RK vagy RF895RK.
A másik megoldás egy BT transzmitter jack bemenettel és egy BT fejhallgató. Itt a legolcsóbb megoldás egy olyan transzmitter, amit az USB csatlakozóba lehet dugni, ami tápként szolgál és van rajta egy jack bemenet, amit egy jack kábellel össze lehet kötni a TV jack kimenetével. Meglepetésemre ilyet már magyar webshopból garanciával is nagyon olcsón lehet kapni: [link] Elvileg működhet, bár az AD konverter ilyen áron lehet, hogy borzasztóan rossz, de nem biztos, hogy sokat ront a jack analóg kimenő jelen. 14 napon belül vissza lehet küldeni online vásárlásnál.
Ez egy hasonló, de ismertebb márka, kicsit drágábban, szintén magyar webshopból: [link]. Drága transzmittert nem érdemes venni jack kimenetre. Bármilyen BT fejhallgató jó, ami tud A2DP profilt és sikerül vele párosítani a transzmittert. :U

[ Szerkesztve ]

Ki állította meg az órát? Néha az az érzésem, hogy Magyarországot is Kínában gyártották.

(#8013) Archttila válasza csendes (#8005) üzenetére


Archttila
veterán
LOGOUT blog

LG CX-en csak az aptX tamogatott. Jelenleg egy aptX képes Mixcder E10 [link] fejhallgatóval hasznalom, es szamomra egyaltalan nem zavaro/eszreveheto a latency.
A Sennheiser Momentum 4 nagyon tetszik :K most olvasgatom a SoundGuys tesztet es eddig meggyőző.
Amazon-rol most 100 alatt beszerezheto a Special Edition [link]

Passionate about minimalistic software, the Linux philosophy, and having fun. SFF enthusiast.

(#8014) nfsu17 válasza csendes (#8012) üzenetére


nfsu17
veterán

Köszi. Az AD convertingről megfeledkeztem, sztem ezt így elengedem.
Viszont a mediaboxomon van BT, így a tévénézésen kívül minden más akkor mehet sima BT fülessel.
20-30 körül van valami ajánlott? Low latency, tűrhető hangzás, kis basszus, de semmi nagyon komoly.
Ja, jó üzemidő nem baj, töltögetni nem a kedvenc játékom.

(#8015) csendes válasza Archttila (#8013) üzenetére


csendes
őstag

Minden BT Audio A2DP profillal rendelkező eszközön támogatott az SBC codec, ami a legtöbb kábeltévé-csatornához elég is.

Ki állította meg az órát? Néha az az érzésem, hogy Magyarországot is Kínában gyártották.

(#8016) csendes válasza nfsu17 (#8014) üzenetére


csendes
őstag

Jó eséllyel a médiabox-od, csak SBC BT codec-et tud, így a kis késleltetés BT transzmitter nélkül nem lehetséges. Nem tudom, hogy az AV szinkron állítható-e a médiabox-on, de ha tud BT audio-t, akkor valószínűleg igen. 20-30 ezer Ft körül van már viszonyleg sok BT fejhallgató, akár ANC-vel is, csak az a kérdés, hogy neked, kényelmes lesz-e: JBL Tune 760NC 30 ezer Ft éppen (kifutó típus már, nincs android app és rosszul szellőzik, viszont szépen szól), Edifier W820NB 18 ezer Ft körül van, Oneodio-val annyira nem vagyok képben, de abból is van már 20 ezer FT alatt, majd a többiek segítenek. Az üzemidővel nemigen lesz gond, ha kikapcsolod az ANC-t és nem ősrégit veszel.

[ Szerkesztve ]

Ki állította meg az órát? Néha az az érzésem, hogy Magyarországot is Kínában gyártották.

(#8017) Archttila válasza csendes (#8015) üzenetére


Archttila
veterán
LOGOUT blog

Nem nezek kabeltévét. Csak es kizarolag Blu-Ray anyagokat (Remuxokat) es sorozatokat nezek Jellyfin-nel.

[ Szerkesztve ]

Passionate about minimalistic software, the Linux philosophy, and having fun. SFF enthusiast.

(#8018) -szabi-


-szabi-
őstag

Hi

Mai PH címlapos teszt: Philips TAH8506WT fejhallgató.
Kérdésem ismeri valaki, van vele tapasztalat?
Hasonló árban néhány alternatíva: Sony MDR-RF895RK, WH-CH720N, JBL Tune 760 NC, Sennheiser HD 350BT, Edifier W820NB Plus, Anker Soundcore Life Q30.
Ebben az árkategóriában szerintetek melyiket érdemes?

üdv

(#8019) csendes válasza -szabi- (#8018) üzenetére


csendes
őstag

A Sony MDR-895RK analóg rádiófrekvenciás, más kategória.
Azt azért illettt volna megemlíteni, hogy SBC és AAC codec-et támogat [link], így gamer-ként biztosan nem ajánlott, észrevehető a késleltetés, és persze nem támogatja az LE Audio profilokat sem. A 7-40000 Hz frekvenciaátvitel pedig egyenesen vicces, mikor az AAC codec már jóval 20000 Hz alatt le van vágva, persze ezt más BT fejhallgatóknál is lehet olvasni
A JBL Tune 760/770NC-re tényleg hasonlít a leírás alapján, de most a 760NC is 30 ezer Ft alatt van. A W820NB meg 17000 Ft körül. A Q30 56 dollár az Anazonon éppen.
Az viszont szerepel a cikkben, hogy egy hongkongi cég vette meg a márkanevet.
A leglényegesebb részről, a hangminőségről nagyon keveset árul el a teszt.

Ki állította meg az órát? Néha az az érzésem, hogy Magyarországot is Kínában gyártották.

(#8020) Bossp


Bossp
addikt

Sziasztok!

Adott egy RAZER BARRACUDA - WIRELESS GAMING HEADSET WITH BLUETOOTH - FRML PACKAGING.

Ha úgy kapcsolom be a gépet hogy nincs bekapcsolva a fejes és utána kapcsolom be nem csatakozik automatikusan, Vagy ki be kell húznom a donglet vagy bezárnom a Razer Synpase-ot. Elég idegesitő. Tudtok erre valami workaround-ot ami lehetőleg nem az hogy használjam BT-vel :D
Köszi! :R

"1 lehetsz vagy 0 vagy élő vagy hulla!"

(#8021) csendes válasza Bossp (#8020) üzenetére


csendes
őstag

Elvileg a Power gombot hosszan megnyomva csatlakozik az USB-C adapterhez.

Ki állította meg az órát? Néha az az érzésem, hogy Magyarországot is Kínában gyártották.

(#8022) nfsu17 válasza csendes (#8016) üzenetére


nfsu17
veterán

Köszi.

Ez egy CoreElec rendszer (linux) egy androidos box-on. Tehát alapból egy androidos box, de CE fut rajta (ami linux alapú).

Azt nem tudom, hogy milyen BT szabványú a box (4.0 esetleg), vagy mire képes, de annyit kipróbáltam, hogy a soundbarom gond nélkül csatlakozott hozzá BT-on és szépen ment róla a hang.
Még csak A/V szinkron csúszást sem véltem felfedezni.
Tudja az APT-X-et a soundbarom, meg a mobilom is.
Mobilról is küldtem már át YT videót a soundbarra (ebben a tesztben a box tudása lényegtelen, hisz nincs a rendszerre kötve), úgy sem láttam hangcsúszást.

Annyi lenne a kritériumom, hogy valamennyi basszus legyen a fülesben, meg úgy film alatt is élvezhető legyen, de nem vagyok audiofil amúgy.

Gyors körbenézés után:
Sony WH-CH520
JBL Tune 720BT (30e körül, nagyon max ennyit szánok rá)

(#8023) -szabi- válasza csendes (#8019) üzenetére


-szabi-
őstag

Kicsit alábbhagyott a lelkesedésem ami a cikk elolvasása után volt.
Köszi a választ. ;)

(#8024) Bossp válasza csendes (#8021) üzenetére


Bossp
addikt

Sajna nem a fejessel van a gond. A dongle nem jelenik meg bekapcsolásnál az eszközök között csak újra csatlakoztatás után. :o

"1 lehetsz vagy 0 vagy élő vagy hulla!"

(#8025) csendes válasza nfsu17 (#8022) üzenetére


csendes
őstag

Mindegy a BT verzió, a codec-eket a Linux operációs rendszer kezeli. A Linux Mint 21.2 és az Ubuntu 22.04 (LTS) sem kezeli alapból az aptX-et és az AAC-t, de PPA-ból egyszerűen telepíthető a támogatás.
Próbáld ki az Edifier 820NB-t, hátha bejön, már 20 ezer Ft alatt is kapni. A JBL 720BT szépen szól, van app is hozzá, de nincs ANC. Ezek csak AAC BT codec-et támogatnak az SBC-n kívül

[ Szerkesztve ]

Ki állította meg az órát? Néha az az érzésem, hogy Magyarországot is Kínában gyártották.

(#8026) nfsu17 válasza csendes (#8025) üzenetére


nfsu17
veterán

Köszi.
Egyre okosabb leszek.
Még egy utolsó.
OneOdio A10
Most vhogy ezt érzem befutónak.

(#8027) boogie84 válasza Sinu (#7912) üzenetére


boogie84
veterán

Mennyire valt be az Arctis Nova 7?

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#8028) Gzula[HUN] válasza nfsu17 (#8026) üzenetére


Gzula[HUN]
őstag

Szorít, a többi márkatársával szemben nem egy jól eltalált hang karakter, és a párnacsere is kérdéses. Vezetékkel se lesz jobb a hangzás. Esetleg Hoylou S35? (Nekem nem volt, de akinek igen, dícsérte.)

Eladó Meze 99 Neo: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/gzula_hun/index.html

(#8029) slycugel2000


slycugel2000
tag

Sziasztok, nem biztos, hogy jó helyen járok, ezért elnézést kérek, ha így van.
Nem BT fejhallgatót, hanem pici, fülbe tehető BT stereo fülhallgatót keresek zenehallgatáshoz (earbud), főleg utcán/BKV-n használnám, de néha otthon házimunka közben is. Nekem ilyen van még 2017-ből, ezt szeretném lecserélni egy teljesen vezetéknélkülire (akkus dobozos, pl.). Amit eddig sikerült kipróbálnom, egyiknek sem volt olyan jó hangja és telt basszusa, mint ennek a relatíve nagyon olcsó QCY-nak, nekem ez a minőség teljesen megfelelne.
Van erre külön topik, vagy itt lehet tanácsot kérni erre?
Köszi előre is!

[ Szerkesztve ]

(#8030) Cathfaern válasza slycugel2000 (#8029) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

(#8031) Bossp válasza Bossp (#8024) üzenetére


Bossp
addikt

Energia profilon belül ezt kell kikapcsolni: usb szelektív felfüggesztés.
Mindegyiknél a default a bekapcsolt állapota... :D

"1 lehetsz vagy 0 vagy élő vagy hulla!"

(#8032) csendes válasza Bossp (#8031) üzenetére


csendes
őstag

Örülök, hogy megoldódott, de akkor ez egy driver hiba, mert attól még fel kellene ismernie az eszközt, hogy fel van függesztve. Próbáld meg frissíteni a drvert.

Ki állította meg az órát? Néha az az érzésem, hogy Magyarországot is Kínában gyártották.

(#8033) Csongor Oszt válasza slycugel2000 (#8029) üzenetére


Csongor Oszt
csendes tag

Szia!
2 napja jött meg az Aliról 20 euróért rendelt QCY HT07 ArcBuds. Ennyi pénzért nagyon ajánlom, hatásos a zajszűrése, az app-ban pedig elég jól beállíthatod a hangképet és custom EQ is van. Elég hangos is. Ha van kérdésed, szívesen válaszolok!

(#8034) xsaxs


xsaxs
újonc

Sziasztok!

Adott egy Samsung ue40k5500 Tv amit ketten szeretnénk nézni fülessel. Vettem egy c31 multipoint bluetooth 5.0 audio adó adaptert (gyanítom nem kellett volna). Két fejhallgató
Edifier W820NB. Tvhez csatlakoztatva az adatpter, kimenet is "rátéve" a tvnek az adapterre, adapterhez a két füles csatlakoztatva, de hang mégse jön, alapból nem kompatibilisek vajon vagy én nem állíthattam be jól valamit?

(#8035) csendes válasza xsaxs (#8034) üzenetére


csendes
őstag

A C31 gondolom, hogy ez: [link].
Ez fejhallgató kimenetre csatlakoztatva fog működni. De nem működik component vagy composite video bemenetre csatlakoztatva. Ha van RCA kimenet (Out), akkor egy átalakító kábellel tud működni, a piros és fehér csatlakozó a sztereó két oldala, a másik oldalon meg a jack a transzmitterbe.
Ha van optikai kimenet a tévén, akkor olyan transzmittert érdemes választani, amin van optikai bemenet. ÉS persze tudja a dual link-et, ha ketten akarjátok hallgatni. Ezek szerint olyan KE40K5500-róél van szó, amiben nincs BT.

Ki állította meg az órát? Néha az az érzésem, hogy Magyarországot is Kínában gyártották.

(#8036) Askformore válasza csendes (#8035) üzenetére


Askformore
senior tag

frankón te vagy a legjobb topicgazda, akit láttam eddig ph-n

(#8037) Archttila válasza Askformore (#8036) üzenetére


Archttila
veterán
LOGOUT blog

Es akkor gondolj bele mi lenne, ha tenyleg topikgazda lenne...
;]

[ Szerkesztve ]

Passionate about minimalistic software, the Linux philosophy, and having fun. SFF enthusiast.

(#8038) Sinu válasza boogie84 (#8027) üzenetére


Sinu
senior tag

Nagyon.
Munkához, zenéhez, filmekhez használom.
Kényelmes, nem nyomja a fejemet sehol, jól fejre lehet szabni.
Mikrofonra nem volt még panasz a másik oldalról, illetve nekem nagyon tetszik, hogy be lehet csúsztatni, így nem nagyon tudom elhagyni. Akksi jól bírja, pár naponta kell csak töltenem. Ami még nekem szempont volt, és szerencsére tudja is teljesíteni, az az, hogy minden létező eszközömmel kompatibilis legyen. Kicsit mondjuk furcsa, hogy az USB-s adóvevőt a Philips Android TV nem eszi meg, de a Mi Box S Android TV meg igen :F
Hangról nem nagyon tudok mit írni, mivel nem értek hozzá. Nekem jól szól :)

No Future

(#8039) xsaxs válasza csendes (#8035) üzenetére


xsaxs
újonc

Igen a linkelt eszköz.
Ugyanakkor fogalmatlan voltam, mert nem is az optikai kimenetre voltam csatlakozva.
Viszont akkor egy kérdés (lehet nagyon hülyeség, sorry) optikai átalakító eszköz analógra és abból még egy alakítás ( piros, fehér és jack) be transzmitterbe? Tudom egyszerűbb lenne akkor egy olyan transzmitter ami az optikait szét osztja a két BT fejesre. :U

(#8040) csendes válasza xsaxs (#8039) üzenetére


csendes
őstag

Parancsolj: [link]. Van rajta fejhallgató kimenet és RCA audio is.
Vagy még olcsóbban DAC, de csak RCA-val, fejhallgató kimenet nélkül: [link]
A témának van saját fóruma, ott is érdeklődhetsz: [link]
Optikai bemenettel rendelkező transzmitterrel sokkal jobban szólna, mert úgy egy DA és egy AD átalakítást megspórolnál.

Ki állította meg az órát? Néha az az érzésem, hogy Magyarországot is Kínában gyártották.

(#8041) xsaxs


xsaxs
újonc

Köszöntem a segítséget! :))

(#8042) ttfgyb10


ttfgyb10
csendes tag

Üdv.Vezetéknéküli FEJhallgatót szeretnék venni telefon zenehallgatáshoz 12 éves hölgynek, ehhez kérnék segitséget max.20e ft-ig Köszi előre is!

(#8043) csendes válasza ttfgyb10 (#8042) üzenetére


csendes
őstag

MIlyen telefon? Android vagy iPhone? Otthon hallgatja vagy útközben is, ahol nem árt, ha az autókat is hallja? Milyen zenéket hallgat? Milyen színűt szeretne?
A gyerekek hallását védő, márkás BT fejhallgató akciósan itt: [link]. Van más színben is. Itt olvashatók a részletek róla: [link]

[ Szerkesztve ]

Ki állította meg az órát? Néha az az érzésem, hogy Magyarországot is Kínában gyártották.

(#8044) Gzula[HUN]


Gzula[HUN]
őstag

A Grado GW100 v2 most akciósan 70ezer.

Eladó Meze 99 Neo: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/gzula_hun/index.html

(#8045) opr


opr
veterán

Udv!
Olyan bt fejhallgatot keresek, ami:
- Szepen szol (termszetes hangok, nem ilyen undorito tultolt V alaku gyari EQ agyonhuzott melyekkel)
- Over ear, de nem hatalmas parnakkal (beyerdynamic dt240 pro merete pl tokeletes - ez azt jelenti, hogy: belso atmero: ~48mm, kulso atmero: ~85mm)
- Lehetoleg tudja a bt low latency-t (jatekhoz is lenne hasznalva PC-vel, vezetek nelkuli modon)
- Legyen rajta jack bemenet, ha esetleg megis vezetekesen kene hasznalni
- Jo minosegu legyen lehetoleg, jol legyen osszerakva, normalis anyagokbol, ne essen darabokra fel ev utan, ne kezdjen el levalni a papirvekony mubor, ilyesmi
- Cserelheto fulparnak bonusz
- Ne legyen sarnehez

Arrol nincs sok elkepzelesem, jo lenne, ha 100khuf-bol kijonne, de ha csak dragabban van ilyen, akkor csak dragabban van ilyen, az se gaz.

Elore is koszonom a segitseget! :R

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#8046) norbertinjou


norbertinjou
csendes tag

Sziasztok !
Segítsèget szeretnèk kèrni tőletek.
Otthoni mozizáshoz szeretnèk egy vezetèk nèlküli fejhallgatót.Van egy Steelseries artic nova 7p-m ,nagyon meg vagyok elègedve vele.Eddig hibátlanul működött mindennel, de vettem egy új tv-t Lg G3 ès sehogy nem tudom őket összepárosítani a tv nem látja . Az előző tv- vel működött .Rengeteg videót megnèztem youtube-on , de elèg règi fejhallgatókat ajánlanak ès már vagy nem lehet kapni ès elavultnak számítanak (számomra) vagy külföldről kène beszerezni amit a garancia miatt nem erőltetnèk.Tudnátok ajánlani nekem valamit amit itthon beszerezhetek ? Fimnèzèsre , tv-re . Netflix .stb.Ár . 100-150 körül valami minőségibb darabot szeretnèk.Ha lètezik ilyen ,hogy dolby atmos-t tudná az szuper lenne vagy valami tèrhangzás .Teljes mèrtèkben mozizáshoz kellene.Ès ,ha lehet szövet borítású legyen a fülpárna.Láttam valamelyik videóban ajánlották a Sony wh -1000 mx4-et ,de nem tudom ,hogy ez megfelelő lenne-e nekem erre a cèlra .persze ez nem szövet :(
Segítsetek lègyszi . Teljesen elvesztem az információkban. Vagy mèg olvastam transzmitterről , azzal mehetne a Nova 7P? Optikába be a transzmitter bluetooth-on meg rá a Nova 7P? Kodekekhez lövèsem sincs mit miert. Típust mondjatok lègyszi ,ha az úgy menne .
Köszi :R

(#8047) csendes válasza norbertinjou (#8046) üzenetére


csendes
őstag

Látnia kell, ha a megfelelő gombot megnyomod a fejhallgatón a manuális párosításhoz: [link]

[ Szerkesztve ]

Ki állította meg az órát? Néha az az érzésem, hogy Magyarországot is Kínában gyártották.

(#8048) ttfgyb10 válasza csendes (#8043) üzenetére


ttfgyb10
csendes tag

Androidos teló,útközben is hallgatná,illetve fekete színű kellene.Amit linkeltél az jó lenne,de nincs feketében.

(#8049) norbertinjou válasza csendes (#8047) üzenetére


norbertinjou
csendes tag

Megnyomtam a bluetooth gombot a fejhallgatón villog kèken ,de a tv meg csak teker-teker kb fèl percig aztán kiírja ,hogy nem talált ezközt . Vagy nyomva kène tartanom folyamatosan a gombot a fejhallgatón ?

(#8050) norbertinjou válasza csendes (#8047) üzenetére


norbertinjou
csendes tag

Közben felmentem a steelseries oldalára ,ès lehet èn voltam a bèna mert azt írja tratsam lenyomva a gombot 8 mp-ig ès akkor sokkal gyorsabban villog az a párosítási mód. Sajnos ez majd csak 1hèt múlva derül ki mert nem vagyok otthon :(

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.