Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1551) maestro87 válasza haris (#1550) üzenetére


maestro87
őstag

Én ezt néztem, ennél nem látok semmi infót.

(#1552) haris válasza maestro87 (#1551) üzenetére


haris
őstag

Akkor bocs, ez nem derült ki az előzényekből!
Vissza kattingattam, ki mire mit kérdezett, és az szűrtem le amit linkeltem.
Erre a fülesre tényleg nem estek túlzásba Sony-ék a specifikációk tálalása terén. :F

DE nézzük mit mond a net népe erről:
[teszt]

"The Sony MDRXB950B1 perform better than most Bluetooth headphones for latency and also support aptX. Unfortunately, even with the better than average latency, they won't be the most suitable headphones for gaming or watching high frame rate videos."

Szóval igen, támogatja!

[ Szerkesztve ]

(#1553) maestro87 válasza haris (#1552) üzenetére


maestro87
őstag

"Sound: 5.9 pont" :(
Egyébként ezek a drágább Sony fejhallgatók is olyanok, hogy ha megszűnik a jel, akkor készenlétbe teszi magát, majd ha megint van jel akkor másodpercek múlva tér magához? Mert az előző BT fejesemet ezért is adtam el, nyelvtanuláshoz használhatatlan volt, kétszer kellett mindent lejátszani pl. google translate-en. :(((

(#1554) haris válasza maestro87 (#1553) üzenetére


haris
őstag

"Sound: 5.9 pont"
Ezen miért csodálkozol?
A sony-k az én szememben sosem a "szépen szól" kategóriába tartoztak, sokkal inkább a "milyen jól szól" kategóriába.
Ez pont az, amit felteszel a fejedre, és elismerően csettintesz, hogy micsoda mélyek!!! Aztán tovább hallgatva rájössz, hogy ütős, de nem szép a hangja. Tucc-tucchoz klassz, de hosszútávon fáarsztó.

Ha valami kiegyensúlyozottabbat keresel, akkor neked is azt ajánlom, amit előtted egy másik srácnak:
Sennheiser 4.50
vagy olcsóbban a 4.40

Itt írt egy bemutatót róla!

Próbáld meghallgatni valahol, hátha neked is bejön!

SZERK:
A második kérdésed nem igazán értem. Arra nem tudok mit mondani. Mi az hogy megszűnik a jel? :F
Én egy kínai nem túl márkásat használok, de nincs olyan hogy megszűnik a jel...

[ Szerkesztve ]

(#1555) maestro87 válasza haris (#1554) üzenetére


maestro87
őstag

Köszi, megnézem ezeket is. :R

Úgy értem, hogy ha nem hallgatsz x ideig semmit, akkor energiatakarékos üzemmódba vált és 1-2 mp mire újra visszakapcsol. Nyelvtanulásnál ez idegesítő, mert addigra már elhangzott a fél mondat. Vagy minden BT fejhallgató ilyen?

(#1556) megema válasza haris (#1554) üzenetére


megema
őstag

A 4.40 sem éppen a szépen szól kategória... A magasai sértették a fülemet és tere sem igazán volt, amikor kipróbáltam. A mélyei viszont jók voltak. Általánosan a JBL E55 jobban szólt, bár nekem kevés volt a mélye.

---

Végül Sony WH-1000XM2-t vettem, remek darab. Ami fura, hogy bekapcsolt NC-vel elég mélye van, kikapcsolva viszont kevés.

[ Szerkesztve ]

(#1557) haris válasza megema (#1556) üzenetére


haris
őstag

Öööööö......
Hát a 30 ezres -de még az 50ezres kategóriát sem - hasonlítanám a 100ezressel.
Próbáltam ezen az árszinten alternatívát ajánlani a kérdezőnek.
Nekem pl a JBL E55 hangja nem tetszett, kicsit tompának éreztem, de ez subjektív, valóban meghallgathatná azt is.
Ezért mondam, próbálja meghallgatni amit venne valahol. Jobb tippemm nincs

Szintén pár napja mondtam valakinek, hogy ha neki teszik az adott füles hangja, akkor ne azzal foglalkozzon, hogy a tesztek vagy a felhasználók szerint az a füles jó vagy nem jó! Ő fogja hallgatni, neki kell hogy tetszen.

(#1558) moma válasza megema (#1556) üzenetére


moma
őstag

Nekem milyen a tapasztalatod, ha nincs zene de megy a zajszűrés, nekem is zúg kicsit?

we all deserve a bit of luck.

(#1559) megema válasza moma (#1558) üzenetére


megema
őstag

Igen, zúg, de szerintem nem zavaró.

(#1557) haris: Láthatod, hogy elválasztottam, az a rész nem neked szólt. ~50 hozzászólással korábban én is meditáltam, hogy mit vegyek.

---

Még annyit fűznék a Sony WH-1000XM2-höz, hogy a korábban általam írt negatívumok nem jelentkeznek a sajátomnál. Illetve a több eszköz kezelésének problémája részben. Újrapárosítani nem kell másik eszközre váltáshoz, viszont bontani kell az előző kapcsolatot. Egyszerre csak egy eszközhöz tud kapcsolódni hangkimenetként. Telefonnal rá lehet kapcsolódni másodikként, de ilyenkor csak az alkalmazásából lehet módosítani a beállításait.

(#1560) maestro87 válasza haris (#1557) üzenetére


maestro87
őstag

Én max. csak Media Markt-ban tudnám meghallgatni, de ottani körülmények között nem hiszem, hogy kitudnám szűrni a legjobbat, ennyire nem vagyok vájt fülű. Viszont idővel lehet én is észrevenném, hogy nem volt megfelelő választás. :(

(#1561) < CyberBob >


< CyberBob >
őstag

Aki használ Sennheiser HD 4.40 bt fülest meg tudná mondani hogy a hozzá letölthető telefonos app equalizer beállításai az egész rendszerre érvényesek. Pl. Webrádió alkalmazás vagy másik lejátszóra is érvényes?

Ne próbáld! Tedd, vagy ne tedd, de ne próbáld!

(#1562) Enter65 válasza < CyberBob > (#1561) üzenetére


Enter65
senior tag

Szia!

Igen, mindent átállit. Nálam ez volt.

(#1563) megema


megema
őstag

Kipróbálgatott valaki több drágább (~100 ezres), zajszűrős fejhallgatót? Mindegyik rosszabban szól passzívan (kikapcsolva, kábelról hajtva), illetve NC nélkül is? Mert a Sony WH-1000XM2-nél ezt tapasztalom.

Ezen kívül csak a Beats Studio 3-at próbáltam hosszabban, de az NC-vel és NC nélkül is kb. egyformán szólt. Passzívan nem teszteltem.

A Bose QC35 II-t kábelről próbáltam (nem tudom, hogy be volt-e kapcsolva), az botrányos volt úgy.

[ Szerkesztve ]

(#1564) megema válasza megema (#1563) üzenetére


megema
őstag

Senki? :F

(#1565) AndrewTdi


AndrewTdi
addikt

Sziasztok!

Gyerkőcöknek keresnek vezeték nélküli, bluetoothos fejhallgatót játékra, zene hallgatásra. (tablethez, telefonhoz, stb)
6 és 8 évesek. Ennek tekintetében nem szánnék rá túl sokat. Tudtok ajánlani valami a fentiek tekintetében?

(#1566) haris válasza AndrewTdi (#1565) üzenetére


haris
őstag

Szia.
Ha nem adsz támpontokat, nagyon nehéz bármit ajánlani.
"Nem szánnék rá túl sokat" kb semmit nem mond. Van akinek 30ezer sem sok, van aki 5ezret sem ad ki ilyenre. Kéne valami határ.
Milyen kialakítást szeretnél? On -ear vagy over-ear?
Hol vennéd? Csak magyar bolt jöhet szóba, vagy átléphetünk távol-keletre is?

Üdv haris

(#1567) AndrewTdi válasza haris (#1566) üzenetére


AndrewTdi
addikt

Igazad van. Kevés a támpont.
Over ear (gyanítom ezbkenyelmesebb lenne nekik), összesen max 20, de örülök ha kevesebb.
Lehet külföldi rendelés is (ali, ebay, gearbest, bangood, fasttech, stb)

(#1568) haris válasza AndrewTdi (#1567) üzenetére


haris
őstag

Hát ha over-ear, akkor szerintem itthon vásárlás kilőve. 20ezer alatt csak azok a kínai termékek vannak, amiket kínából bőven 10ezer alatt meg lehet hozatni, vagy on-ear.

Én most egy Bluedio A2-t használok, jó szívvel ajánlom:[link]
Előnyei: 4.1 bluetooth, hosszú üzemidő, usb-c töltő csatlakozó, behajtható kivitel fém zsanérral, egyszerre 2ezközhöz tud kapcsolódni. Pl laptop és telefon. Laptopon filmet nézek, jön egy hívás telefonnal, elintézem és megy tovább a film.
Hátrányai: nincs apt-x, nincs aktív zajszűrés, nem kezel sd-kártyát, nincs rádió
A hangja viszonylag kiegyensúlyozott (árához képest, persze nem egy hi-end de jó)
Itt a fórumon is többeknek volt valamilyen bluedio-ja. A legelső széria vacak volt, a T3-tól felfelé már egyre jobbak. A T4 állítólag irdatlan késleltetésű, ott lehet gond ha tableten játékhoz vagy TV-zni kell.

Szóba jöhet még a Tronsmart S6 is: [link]
Prohardver teszt is van róla: [link]
Ezen gondolkoztam én is, de a kinézete olyan semmilyen, emiatt nem ezt vettem, hanem inkább kínában keresgéltem.

Remélem tudtam segíteni. Ha kérdés van, ne kímélj.

[ Szerkesztve ]

(#1569) megema válasza megema (#1563) üzenetére


megema
őstag

Visszavittem a Sony WH-1000XM2-t. Olyan jó a zajszűrése, hogy megfájdult tőle a fejem és a hallásomra is negatív hatással volt (ami még mindig tart, remélem elmúlik). Passzívan, kábellel dobozhangja van. Bekapcsolva, de zajszűrés nélkül kevés a basszusa és kicsit más a hangja, közel maximumra kellett húzni a szoftverében a Clear Bass-t, hogy azonosak legyenek a mélyei, mint zajszűréssel. A funkciói, kezelése csodásak, és nagyon kényelmes, ezért sajnálom, hogy meg kellett válnom tőle.

Ahogy olvasom a Bose QC35 is hasonlóan gyenge passzívan, kábellel, ezért volt botrányos, amikor boltban próbáltam.

Kapásból vettem helyette egy Sennheiser Momentum Wireless-t (M2 AEBT), most ismerkedünk. Ez passzívan is remekül szól, ez nekem fontos volt lemerülés esetére.

(#1570) haris válasza megema (#1569) üzenetére


haris
őstag

Fura ez a passzívan gyengélkedés amit írsz.
Én ha tehetem vezetékkel hallgatom az A2-t. Olyankor nincs az a pici sistergés a bluetooth miatt, és a hangja is "kinyílik". Jó ha tudom vezeték nélkül is használni, de még ha picit is, de jobban szól passzívan. Egy 100ezres fülesnél azt gondolnám hogy ilyen blama nem fordul elő.
Remélem a Sennheiser beválik. Sok örömet hozzá

(#1571) ziggi_zug


ziggi_zug
aktív tag

Sziasztok! Egyelőre nem találtam választ vagy elsiklottam felette. Ha utóbbi, akkor bocs.
A probléma, hogy adott egy JBL Everest 750-et BT fejhallgató Win10-es asztali gépen, amiben egy CSR8510 A10-es BT teljesít szolgálatot. A füles sokáig rendben működött, de a májusi win frissítés óta valami nincs rendben. Ha bekapcsolom csatlakozik = "Csatlakoztatva (hangvezérlés)", de nem szól benne semmi. De nem tudom beállítani hang kimenetnek. Ha a BT menüből bontom a kapcsolatot majd újra csatlakoztatom, akkor már rendben működik ( Csatlakoztatva "Hangvezérlés és zene")
Mi lehet a gond? Hol tudom ezt rendesen beállítani? Már számtalanszor töröltem és újra telepítettem.
Köszönöm.

Még fejlődöm... csak azt nem tudom, hogy előre vagy vissza

(#1572) Tomi_Sci


Tomi_Sci
őstag

Sziasztok!

Kicsit meglepett, hogy Marshall Major-ra nincs találat itt a topicban. Próbált esetleg valaki Major II vagy III BT-t?
A II vezetékes változatát próbáltam, tizenezret megérne, de a vezetéknélküli 30k-s árán kicsit szívom a fogam. Esetleg ha hallotta valaki a vezetékest és a BT-st, mennyivel gyengébb az utóbbi?

Hirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/tomi_sci/index.html

(#1573) fericske válasza Tomi_Sci (#1572) üzenetére


fericske
addikt

A 2. BT-t hallottam, és szerintem egészen jól szól, nem igazán marad el a vezetékes társától, mint általában az a jellemző.
Az ár ugye hmm...kinek mit ér meg....
Mindenesetre a 2-es függvényében a 3-asra kíváncsi lennék, mert pl. az első széria nem volt jó hangú cucc, tehát a kettes konkrét előrelépés volt ilyen téren, aztán lehet, hogy a hármas is.

(#1574) Xaels válasza Tomi_Sci (#1572) üzenetére


Xaels
félisten

Legutóbb mikor néztem Alzán 26k körül volt.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#1575) Tomi_Sci válasza Xaels (#1574) üzenetére


Tomi_Sci
őstag

Hátőőő most nem annyi.

Alapvetően a III-assal való összehasonlítás érdekelne valaki olyan által, aki hallott már rendes fejhallgatót, a youtube-os arcoknak annyira nem hiszek :) Most ahhoz nincs kedvem hogy mindkettőt rendeljek és hasonlítgassam.

Hirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/tomi_sci/index.html

(#1576) Xaels válasza Tomi_Sci (#1575) üzenetére


Xaels
félisten

Most már látom, reggel még nem volt elérhető nálam az oldaluk. Kár, de lesz az még olcsóbb is megint.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#1577) Xaels


Xaels
félisten

[link] erről van tapasztalata valakinek?

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#1578) R19


R19
senior tag

Sziasztok!

Sony WH-CH500-ról köszönettel várom a véleményeket, tapasztalatokat.
Ha van jobb ajánlat ebben az árkategóriában az is érdekel.

Köszi!

(#1579) bartucz911


bartucz911
tag

Sziasztok
Vezetéknélküli fejhallgatót keresek. Telefonról szeretnék zenét hallgatni rajta többnyire konditeremben. Kialakitásában olyanra gondoltam ami nem a fülemen ül hanem körülötte, mert az nem nyomja el a fülem. Többnyire hardcore és edm zenéket hallgatok. Ami elvárás lenne még h 3-4 órát tudjon egy töltéssel. Keretem :200-220€ (70k HUF)

(#1580) Charlie Gordon


Charlie Gordon
aktív tag

Sziasztok !

Már néhányan érdeklődtek a Xiaomi Mi Bluetooth Foldable Headset felől. Nekem ma érkezett meg, ezzel : Ugreen Bluetooth Transmitter 4.2 APTX használom, csak TV-zésre, és azt kell mondanom erre a célra nekem tökéletes, semmi hangcsúszás nincs.

[ Szerkesztve ]

(#1581) Ati1979 válasza bartucz911 (#1579) üzenetére


Ati1979
veterán

Konkrétan aljánlani nem tudok, de ami fülön ül, nem feltétlenül nyomja fület. Ez téveszme. Csak akkor ha rossz a konstrukció. Én egyszer kb 4-5 óra után vettem le az enyémet mert utána értem el arra szintre hogy nyomta fülem. Ennyi időn túl minden fejes kényelmetlenné vállik.
Másrészt a fülön ülő annyiban kényelmesebb hogy nem izzad bele füled (főleg nyáron). Harmadrészt a tömeg is kisebb jellemzően.
Rengeteg fejes volt már fejemen, és véleményem szerint a kényelem szempontjából ami a leginkább számít a tömeg!!! és az hogy ne izzadjon bele fejed. Persze más tényezők is vannak, pl. kialakítás anyaghasználat stb.

(#1582) pulutodurumo válasza bartucz911 (#1579) üzenetére


pulutodurumo
őstag

Kondizáshoz fejest? Jól meggondoltad? 10 perc alatt rásül a fejedre. Ráadásul a fülpárnák is pikk-pakk tönkremennek az izzadtságtól. Inkább fülhallgatót keresnék a helyedben.

"Don't fret, boyo. I'll be gentle!"

(#1583) arcsin


arcsin
senior tag

Sziasztok! Nemrég kifogtam, egy piros Bludeidio T5-öt akcióban. Az a csajos problémám lenne hogy rendeltem hozzá színben passzoló kábelt. Ilyet.

Na már most mint a friss kommentekben látszik nem igazán működik. A Xiaomi Note 4(b20)-ammal sem, sem PC-n, sem laptopon se sehol. A kérdés hogy létezik-e a nagy kínai köztársaságban egy nyomorult fusiban dolgozó cég aki gyártana piros type c -> 3.5 jacket ami működik?

Illetve ami nem piros (ha szakadna minden kötél), milyen ajánlotok?

Egyet adtak hozzá igen, az működik, de egy kellene a gépből fityegni, meg egy elvitelre.

[ Szerkesztve ]

(#1584) zarew


zarew
senior tag

Sziasztok!
Ezt a fejest néztem ki.
Nagyon nem tudom ,hogy a fül körüli jöhet csak szóba,vagy a fülön lévő is. Napi közlekedés,vonat,busz stb. Használnám. Sosem hordtam még az utcán fejest. :-( Azért nem kis difi van árban.

(#1585) Ati1979 válasza zarew (#1584) üzenetére


Ati1979
veterán

Fülön ülő is simám. Sokkal könnyebb, kényelmesebb nem izzad bele a fejed. Én is utcán használom az enyémet. Ha túl sok a zaj körülötted csak vedd hangosabbra. Legjobb zajszűrés. :D
Amúgy próbáltam utcán az over eart és régebben az sokkal macerásabb.

(#1586) zarew válasza Ati1979 (#1585) üzenetére


zarew
senior tag

Köszi jó válasz, sokkal olcsóbb. Holnap megrendelem.

(#1587) Ati1979 válasza zarew (#1586) üzenetére


Ati1979
veterán

Biztos ilyen fejest akarsz? Szerintem ha van rá lehetősged azért hallgasd meg előtte :)

Igen az on ear mindig olcsóbb a kisebb driver miatt. Jellemzően utcára való.

[ Szerkesztve ]

(#1588) zarew válasza Ati1979 (#1587) üzenetére


zarew
senior tag

Aktív zajszűrős minőségit szeretnék. Ha nagyon nem tetszik visszaküldött. Remélem a telóm meghajtja rendesen.

(#1589) Ati1979 válasza zarew (#1588) üzenetére


Ati1979
veterán

Ok. Ha vezetékesen használod akkor dedikált lejátszóval sokkal jobb hangminőséget kapsz.
A hangerő persze elég kell hogy legyen telefonról is.

(#1590) moma válasza Charlie Gordon (#1580) üzenetére


moma
őstag

Írhatnál róla hosszabban kicsit, kiváncsi vagyok erre xiaomi jó árteljesítményű cuccokat szokott csinálni :K pl az aktív zajszűrés része milyen? passzívan mennyire zárja ki be a hangokat? Mennyire kényelmes fejen? De bármi ami eszedbe jut :)

we all deserve a bit of luck.

(#1591) megema


megema
őstag

Van valakinek komolyabb tapasztalata a Sennheiser PXC 550-ről, B&O H4-ről vagy H9i-ről? Esetleg kipróbálási lehetőséget a PXC 550-hez?

Visszavittem a Sennheiser Momentum Wireless-t (M2 AEBT). :( Zavart a kicsit sok basszusa (ténylegesen zavarta a hallásomat) és kényelmetlensége.

[ Szerkesztve ]

(#1592) Ati1979 válasza megema (#1591) üzenetére


Ati1979
veterán

Én az on ear vezezékes változatát hallottam csak. Talán az egyik legrosszabb fejes ami fejemen volt, életem során. Szvsz a Sennheiser rettenetesen túlárazott, és csak a hd800 (és utódai- nem hallottam azokat) jók. Hd600 / 650 és jó csak az árához képest nem. Fülesből is csak az ie800. Nem hinném, hogy wireless frontom más lenne a helyzet.

(#1593) megema válasza Ati1979 (#1592) üzenetére


megema
őstag

Találtam akciósan PXC 550-et, úgyhogy meglátjuk... Az a gond, hogy nincs normális fejhallgató még ebben az ársávban sem. Mindegyik kompromisszumos (anyagminőség, hang, funkciók). A Momentumnak az az előnye, hogy nem az elektronika állítja elő a jó minőségű hangot, passzívan is ugyanúgy szól.

Fene egye meg, hogy az AKG K845BT-ben olyan gyenge az akku, pedig annak a hangja nagyon bejött. :W

[ Szerkesztve ]

(#1594) Ati1979 válasza megema (#1593) üzenetére


Ati1979
veterán

Szerintem az megint nem, de majd meglátjuk, ahogy mondod.
Mondom Sennheiser HD800 és társai, plusz ie800. A többi súlyosan túlárazott.
Igen a vezetéknélküliségnek jelentős felára van.
Ha teheted, dobjál rá egy kicsit és ott az avento wireless. Én is ilyet használok.

(#1595) megema válasza Ati1979 (#1594) üzenetére


megema
őstag

Nem semmi ára van... Alapvetően over-ear-t keresek, de ha a PXC 550 sem jön be, akkor lehet körülnézek az on-ear modellek között is. Hacsak nem teljesen kompromisszummentes, akkor jóval 100 ezer fölé nem mennék. A PXC-re is csak azért csaptam le, mert 84-ért már elfogadható. Eredetileg úgy voltam fele, hogy hagyom a fenébe a fejhallgatókat és keresek valami normális IEM fülest töredék áron.

[ Szerkesztve ]

(#1596) Ati1979 válasza megema (#1595) üzenetére


Ati1979
veterán

Az avento wireless szerintem nevezhető kompromisszummentesnek. Kényelem, tömeg, kinézet, anyagminőség hangzás stb. Az over air kényelmetlen utcára. Én nem vennék olyat csak otthonra.

Fülest? Nehéz lesz versenyképest találnod, hacsaknem jó mélyen a pénztárcádba nyúlsz. Sehol nincsenek a fülesek a fejesekhez képest. Max dupla áron. Kb 1000 dollártól felfele. Plusz egy jó DAP is kell hozzá.

(#1597) fericske válasza megema (#1595) üzenetére


fericske
addikt

Nézz utána mennyiért, hogyan tudsz beszerezni egy ATH DSR7BT-t.
Hangzásra ár/érték bajnok kb. 100ezer forint környékén (szerintem, nem kevés fejhallgató meghallgatása után).
Kiegyenlített, audiophile hangolású, nem a populáris durrbele, a basszus mindenek felett.
A hifi BT codec-ek mindegyikét támogatja, android és ios részen is.

[ Szerkesztve ]

(#1598) galocza válasza ziggi_zug (#1571) üzenetére


galocza
aktív tag

win10-et nem sokat láttam eddig (és azt is megbántam), és bt tulajdonságaival sincs sok tapasztalatom. de van pár dolog ami eszembe jutott:
-néha nálam is megbolondulnak a dolgok, handsfree profillal próbálnak csatlakozni. ha nem használod a füles mikrofonját (skype, ilyesmi) tiltsd le
-a fentihez: a handsfree/a2dp váltáshoz általában van egy dedikált gomb, próbáld azt nyomkodni
-megpróbálhatod feltenni a csr szoftverét, de az NAGYON kétélű fegyver, utolsó mentsvár (2012-es sw!)
-megpróbálhatsz más bt stacket feltenni (a sokat szidott bluesoleil nálam stabil volt és praktikus pl és rendesen lepucolható, ha nem segít)
-a legtöbb fülest lehet resetelni vmi hülye gombkombinációval, tán megér egy próbát.

+1: a win7 bt részében meg lehet nézni, és le lehet tiltani profilokat. újra, ha csak a füles része kell (mic nem), letilthatsz mindent (gondolom win10ben is), ami felesleges, hátha jobb híján úgy csatlakozik ahogy szeretnéd.

gl!

(#1599) Ati1979 válasza fericske (#1597) üzenetére


Ati1979
veterán

Erről én is jókat hallottam, meg a nagytesóról a ATH DSR9BT-ről. Az viszont 200k sajnos.
Ez egy érdekes fejes egyébként. Nincs d/a konverterzió hanem a digitális jel közvetlenül a bt kapcsolaton keresztül megy át. Vezetékes zenehallgatást ennél a fejesnél el lehet felejteni egyébként.

A ATH DSR9BT talán a legjobb a bt fejesek közül, kivétel lehet talán az beyer amiron wireless, ami meglehetősen új termék.

(#1600) galocza


galocza
aktív tag

(((ha vki kockázatkedvelő a sennheisereket böngészők közül, én nagyon beleszerettem a deftech symphony 1-be. nem egy hordozós típus, kifutó, van pár hülyesége, anc-je a pxc550/momentum/hd4.50 szinten lehet. hangja nekem szép és hálistennek nem basszusos, aptx ll szóval nincs gond videóval és játékkal. német amazonon 170eu, amcsin 150usd. részletesebb elemzést feljebb írtam. ja, zalaegerszegen meg lehet hallgatni 8). )))

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.