Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1301) ko1122 válasza SteeWe (#1264) üzenetére


ko1122
tag

Én sokat használom telefonról, de notebookról is. Mindkét eszközöm Lenovo, ezekkel nagyon könnyen párosul, és headsetként is kiváló, buszon is tudok értelmesen értekezni vele. Win10-l is hibátlan.

(#1302) < CyberBob > válasza ko1122 (#1300) üzenetére


< CyberBob >
őstag

Köszönöm a választ. Mindenképpen kipróbálom.

Ne próbáld! Tedd, vagy ne tedd, de ne próbáld!

(#1303) ko1122 válasza < CyberBob > (#1302) üzenetére


ko1122
tag

Euronicsban és Bestbyteban 25, Mediamarktban 30 körül van. Szerintem 25rt nagyon is megéri az árát.

[ Szerkesztve ]

(#1304) Tamas1007


Tamas1007
csendes tag

Sziasztok.

A beats studió 3-ról van valakinek tapasztalata? Vagy eleve a beats fülesekről? Megbízhatóság ilyenek...

[ Szerkesztve ]

(#1305) tecsu válasza Geresics (#1292) üzenetére


tecsu
addikt

Pont ezt akartam kérdezni.
Vagyis, hogy ha mondjuk három BT fejhallató van az adó hatókörében, akkor mindhárommal lehet hallgatni az adott forrást egyszerre? Be lehet így állítani?

https://www.youtube.com/watch?v=F7uwRuF6pYw

(#1306) bajtokarpi


bajtokarpi
senior tag

Sziasztok

Kizárólag otthoni filmnézésre szeretnék fej-fülhallgatót vásárolni (vezeték nélküli megoldásban gondolkodnék).

1.) Hol szeretnéd használni a fejhallgatót?
Kizárólag otthon
2.) Milyen célra szeretnéd elsősorban használni?
Kizárólag filmnézésre (ne zavarjam a kedvesemet)
3.) Mennyi a fejhallgatóra szánt maximális összeg?
Lehető legolcsóbban megoldani.
4.) Új vagy használt?
Új
6.) Zárt vagy nyitott?
Mindegy
7.) Honnan vásárolnál?
Mindegy
10.) Milyen forrással rendelkezel (miről hallgatnád)?
Samsung UE40H6500 tv.

Köszönöm

battletag: bossi#2666

(#1307) galocza válasza tecsu (#1275) üzenetére


galocza
aktív tag

nem.

(#1308) fericske válasza galocza (#1307) üzenetére


fericske
addikt

Sziasztok!
Van tapasztalat a következő fejessel? [link]
Ami az Amazonon így fel van értékelve "Verified Purchase" alatt, arra érdemes odafigyelni.

(#1309) NandorHUN


NandorHUN
addikt

Sziasztok!

Bocs kicsi offért, de vezeték nélküli fülhallgató topicot nem találtam.. talán tudnátok segíeni (?) -

Tudnátok ajánalni egy jó fülhallgatót, keret olyan ~20 ezer forint, de ha van kategóriákkal jobb akkor tudok még rá költeni valamennyit, vagy esetleg valami 20 ezer alatt best-buy akkor szívesen sporolok is. :)

Pár nappal ezelőttig egy Vsonic VSD3-at használtam, ami eddigi legjobb élményem volt: kényelmes, kellő tónusos basszus és gyönyörű közép, visszalépni hagzásban nem szeretnék.

Elektronikus zenétől pop-on át klasszikust is hallgatok néha, lényeg, hogy legyen szép mély-basszus és közép olyan magassal ami még még nem túl karcos.

Sporthoz használnám és utcán, mert otthon van fejesem jó lenne ha már bluetooth-os lenne, -talán így jack nem megy tönkre 3 havonta, de Bluetooth fülesekről nem tudok semmit, ha 20 körül rendes kábeles verziókhoz képest hangzásban csak szarok vannak, akkor lehet maradnék jack-es kábeles fülesnél.

Előre is köszönöm :)) :R

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#1310) tecsu válasza galocza (#1307) üzenetére


tecsu
addikt

Hát ez szomorú. :)

https://www.youtube.com/watch?v=F7uwRuF6pYw

(#1311) pulutodurumo


pulutodurumo
őstag

Ha jár erre olyan akinek van Bluedio T4S fejese, az legyen kedves és írjon róla. Ami érdekel: hang (félek hogy divatos basszusmocsár), fém részek minősége / tartóssága. Bármilyen tapasztalatot szívesen olvasok.

"Don't fret, boyo. I'll be gentle!"

(#1312) kinkat válasza pulutodurumo (#1311) üzenetére


kinkat
csendes tag

üdv

Péntek óta birtoklom a szerkezetet. Viszonyítási alapom nincs, ez az első "komolyabb" fejhallgatóm. Összeszerelés minősége kiváló, anyaghasználat szintén. Kényelmes memória habos a párnája. Bluetoothon használom film, youtube, zene hallgatásra. Késés szinte nem tapasztalható. Hangerő több mint elég. Basszus nem túl hivalkodó, pont elegendő számomra. Egyedül ami gagyi az az ANC :D ilyenkor visszavesz a basszusból, talán minimálisan halkabb a környezeti zaj használatával, de nem használom.
Ajánlom!

Sony Ericsson T630> Sony Ericsson K510i> Sony Ericsson K770i> Sony Xperia U> Sony Xperia M2, Honor 8

(#1313) pulutodurumo válasza kinkat (#1312) üzenetére


pulutodurumo
őstag

Köszönöm! :R

Más véleményét is várom ha van még.

"Don't fret, boyo. I'll be gentle!"

(#1314) Thomas16


Thomas16
tag

Sziasztok!

Mit ajánlotok a következő paraméterekre:
1. Úti használat, összehajtható legyen, aránylag kicsi.
2. Zene hallgatásra általában, néha filmezéshez. Nem vagyok audiofil :)
3. Zárt típus
4. A jack csatlakozás plusz pont lenne.
5. Ár: max 15e HUF

Köszi!
Thomas

(#1315) bence188


bence188
tag

Sziasztok, mamámnak szeretnék egy fejhallgatót, mert szegény kicsit nagyot hall és ordít a tv nála.
Lg okostévéhez lehessen csatlakoztatni, vezetéknélküli és állítható legyen rajt a hangerő. Lehetőleg minél olcsóbb.
Mit tudnátok ajánlani? Úgy használná, hogy nem szól közben a tv-n a hang, mert hallottam már olyanról is amin még ugyanúgy szólt a tv meg a fejhallgató is. Válaszotokat előre is köszönöm!

Üdv.: Bence

(#1316) pulutodurumo válasza bence188 (#1315) üzenetére


pulutodurumo
őstag

Hogy szól-e közben a TV, az nem a fejesen múlik. Van-e a TV-n 3.5 jack? Ha van, akkor nézz szét elektronikai áruházakban. A leg egyszerűbb technológia a rádiós átvitel (FM). 10e körül lehet válogatni.

"Don't fret, boyo. I'll be gentle!"

(#1317) bence188 válasza pulutodurumo (#1316) üzenetére


bence188
tag

Sajnos, nincs rajt jack. Esetleg valami más megoldás? Előre is köszi! Azt meg, hogy szól közben a tv valamelyik fejhallgató vélemény rovatában olvastam az árukeresőn.

(#1318) m@xsys


m@xsys
senior tag

Van valakinek tapasztalata a [Bang & Olufsen Beoplay H9i] (vagy elődjével H9) és a [B&W PX]. Traveler kategória érdekel, de a vezetékes otthoni használat is fontos számomra. Kinek hogy vált be?

(#1319) fisi


fisi
senior tag

Sziasztok!

Örülök hogy ide találtam végre.

Kérésem a következő lenne.

Olyan Bluetooth fülhallgatót keresek jellegében mint amit ide linkelek, remélem látszik?

Ebből legyetek szívesek valami jó hangzású, és elfogadható árút ajánlani. Az se baj ha itthon beszerezhető. Csak ilyen jellegű érdekelne ami direkt nem agyba dugós résszel rendelkezik!

HOMEBARL Mini 503 Mini503 Bluetooth 4.0 Headset Sport Wireless Headphones Music Stereo Earphones Micro SD Card Slot FM Speakers
http://s.aliexpress.com/fEj2IZrM?fromSns=Copy to Clipboard

Ilyesmim van most nem volt drága de hangzásban azért nem valami pöpec.

Köszönöm szépen a segítséget előre is! :R

(#1320) fisi válasza fisi (#1319) üzenetére


fisi
senior tag

Ez a link jobb talán..

https://www.aliexpress.com/item/32GB-Micro-SD-Memory-Card-Mini503-Bluetooth-4-0-Headset-Perfect-Mini-503-Sport-Wireless-Headphones/32760498568.html

(#1321) tecsu válasza fisi (#1320) üzenetére


tecsu
addikt

Még mindig nem sikerült. Ez nem link. ;)

https://www.youtube.com/watch?v=F7uwRuF6pYw

(#1322) Muerte68 válasza tecsu (#1321) üzenetére


Muerte68
addikt

[link]
ez már az de kimásolva az is működik-gépen nem olyan nehéz :)

Láttam egy fickót a kávézóban. Se mobil, se laptop. Csak ült ott és itta a kávéját. Mint egy pszichopata.... https://www.flickr.com/photos/128638150@N03/

(#1323) fisi válasza Muerte68 (#1322) üzenetére


fisi
senior tag

Köszönöm!

Elnézést de a telefonom a gyári böngészőn se a képeket sem a linkeket nem túl nagy sikerrel rakja be ezért lett ilyen faramuci a dolog.
Esetleg tudtok segíteni? :) :R

(#1324) marilllyo


marilllyo
veterán

Srácok!

Olyan mikrofonos fejhallgatót keresek aminek lecsatolható a mikrofonja és kompatibilis PC-vel, PS4-gyel és mobiltelefonnal is.

Létezik ilyen?

:R

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#1325) Tam1878


Tam1878
csendes tag

Sziasztok! Ma vásároltam egy Razer Mano' War 7.1 Wireless fejhallgatót és olyan problémám van, hogy bekapcsolás után folyamatos alapzajt (interferencia?) hallok. Valaki találkozott-e már hasonló problémával, valamint tud-e valaki erre megoldást?

A választ előre is köszönöm!

(#1326) tecsu válasza Tam1878 (#1325) üzenetére


tecsu
addikt

Milyen csatlakozóba dugod az adaptert? Szerintem azzal lesz gond. Próbáld ki más forrással is.

https://www.youtube.com/watch?v=F7uwRuF6pYw

(#1327) Tam1878 válasza tecsu (#1326) üzenetére


Tam1878
csendes tag

Kipróbáltam a két hátlapi USB 2.0-át, mert elvileg a Razer nem szereti a 3.0-ás csatlakozót, de azért rápróbáltam a két hátlapi, valamint a két előlapi USB csatlakozónál is, sőt még az e-satára is rápróbáltam, de a helyzet ugyanaz.

Amire még gyanakodnék, az vagy az alaplapi hangkártya (ASUS M5A97 EVO R2.0 alaplap), vagy a ház földelése, ami interferenciát okoz.

Ma okosabb leszek, mert teljes gépcsere lesz, meglátjuk, hogy akkor is produkálja-e ezeket a tüneteket, mert akkor valószínűleg a fejhallgató a hibás.

(#1328) tecsu válasza Tam1878 (#1327) üzenetére


tecsu
addikt

Az nem interferencia, hanem brumm vagy másnéven földhurok, ami elég gyakori USB-knél, sajnos.
Bár a wireleless adapterének nincs külső tápja - gondolom. :-D

[ Szerkesztve ]

https://www.youtube.com/watch?v=F7uwRuF6pYw

(#1329) Gergello


Gergello
addikt

Sziasztok !

Plantronics Audio 995 helyett keresek hasonló tudású mikrofonos headset-et.

Cél: vezetéknélküli, saját usb-s dedikált bluetooth adapterrel. MINŐSÉG, nem aranyár,

Plantronics márkában már nem találok ilyet, ami mindkét fülre rámegy és befoglaló jellegű, csak 50-60k körül.
Ez anno 24.000 Ft volt, csak elveszett.

Csak stereo jöhet szóba, a fülmögé akasztós kivitel nem érdekel.

Olyan 30.000 Ft az még teljesen ok ár.

Lehet keresni kellene használatban, mert ez tökéletes készülék volt :(

(#1330) galocza válasza tecsu (#1310) üzenetére


galocza
aktív tag

ott a link. ha meg tetszik nézni, rögtön megvilágosodik minden.

(#1331) galocza válasza m@xsys (#1318) üzenetére


galocza
aktív tag

px-ről itt írtam pár sort:
[link]

(#1332) Highground


Highground
aktív tag

Zenehallgatásra valami kényelmes 25-max.30k-ig? :)

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Highground

(#1333) Gergello válasza Gergello (#1329) üzenetére


Gergello
addikt

vettem egy logitech h600 wireless-t, mit ne mondjak nagy kár volt a plantronics-ot elveszíteni az ipari volt ehhez képest

(#1334) m@xsys válasza galocza (#1331) üzenetére


m@xsys
senior tag

Köszi. 👍

(#1335) Tam1878 válasza tecsu (#1328) üzenetére


Tam1878
csendes tag

USB-s hosszabbítója van, amibe be tudom dugni a Wifi adaptert és ennyi. Akkor ezzel gyakorlatilag nem tudok mit kezdeni?

(#1336) Subbeex


Subbeex
csendes tag

Sziasztok!

Nem tudom, hogy jó helyen járok, de lenne egy fülhallgatóm amit beáraztatnék.
Típus: Sol Republic Amps Air arany színben
Állapot: Bontatlan, gyári
Tartozékok: Minden tartozék megvan, ami a dobozban van

Előre is köszönöm a segítséget!

(#1337) gabber01 válasza sugarforce (#1285) üzenetére


gabber01
addikt

Ez a JBL milyen hangminőségre? Azt olvastam, hogy nagy hangerőn torzíthat már. Mélyekkel hogy áll? Nekem fontos a sok és jó mély. Magasak nem sziszegősek, sistergősek?

Man proposes, god disposes. Dum spiro, spero.

(#1338) ko1122 válasza gabber01 (#1337) üzenetére


ko1122
tag

Nekem van kettő JBL E50. Igaz nem az agybadugós kategória, de semmi torzítás, a hangja pedig nagyon jónak mondható.
Share Me funkcióval pedig egyszerre szól mindkettőben ugyan az.

(#1339) starflo


starflo
csendes tag

Sziasztok!
Tudnátok ajánlani max. 20ezer Ft-ig egy vezeték nélküli fejhallgatót?
csak zenehallgatás (elektronikus, pop)
mikrofon legyen benne
esetleg beépített lejátszó

Milyen márkákat érdemes megvenni, mi az amit semmiképp?
Köszönöm

(#1340) zeee válasza ko1122 (#1338) üzenetére


zeee
senior tag

+1

(#1341) galocza válasza starflo (#1339) üzenetére


galocza
aktív tag

csak annyit, hogy ha a mikrofon arra kell, hogy hallgatódzás közben tudj hívást fogadni, akkor ok.
ha viszont az a terved, hogy pl játék közben ts/discord/akármiben tudj beszélni, el kell keserítselek: bt füleseknél ha aktív a mikrofon, átvált handsfree profilra, és a hangminőség (amit te hallasz) csapnivaló.
utóbbi esetben a játékos füleseknél kell kíváncsiskodni.

(#1342) galocza


galocza
aktív tag

madzagmentes fejhallgatókkal való küzdelmem, hátha valakinek haszos lesz, második rész.

az előző részek tartalmából:
első rész

igény még mindig: zajszűrős bt fejhallgató, csak otthoni használatra, pc windows 7 x64, csr bt dongle (aptx), csr szoftver/driver.

végül bose qc 35 (első generáció) lett az áldozat.
pár gondolat:
+aptx híján is teljesen vállalható a hangja
+anc az egyik legjobb, amit kapni lehet
+tud csendet hallgatni (appból vezérelhető, hogy input híján mikor kapcsol ki)
+kényelmes
+hosszú akkuidő (hasonló a konkurrencia javához)
+passzív mód (anc nélkül, madzaggal lemerült akkuval is használható)
+rendszeres fw frissítés
+az rtings mérései ellenére én nem tapasztaltam lagot!
+kezelés egyszerű
-nincs aptx
-usb audio csatlakozás nincs, se usb-c, se semmi. usb csak töltésre
-windows 7-tel (lehet, h a többire is igaz) való együttélése katasztrofális, pl:
-pxhez hasonlóan altatás/ébresztés után ez is vagy csatlakozik, vagy nem. ilyenkor lehet újra párosítani, vagy kitépni a dongle-t... macera. az egyetlen metodika, ami altatással működött: pc elaltat-bose kikapcsol/bose bekapcsol-pc felébreszt
+-hatótáv, mint a többié

szűz windowsra pakolva, csak a win ms bt stackjével (a bose nem tud úgyse aptx-et) idő után pattogó zörej. sok szerencsétlenkedés után úgy tűnik, megnyitott böngészőt nem szeret (próbálkoztam: chromium, vivaldi, pale moon). ezekben a hw gyorsítást kikapcsolva is megjelent olykor a pattogás, de hosszú idő után és ritkán.
sebaj, gondoltam, a végső cél úgyis csr stack lenne, feltettem hát. itt szépen felfedezett mindent - de nem volt hajlandó csatlakozni, csak a handsfree profilhoz, az elfogadható a2dp-hez nem.
találtam egy korábbi csr harmony verziót, azzal működött gond nélkül - de még most sem tudom biztosan, hogy az támogat-e aptx-et (a bose nem, de a deftec igen, ld később).
megpróbáltam windows 8.1-et, ott gond nélkül ment az újabb csr harmony.
na most rengeteg macerán átastem, tucatnyi win install, eszközök letiltása stb-stb, amivel nem fárasztom a nagyérdeműt - legyen elég annyi, hogy több napot tököltem vele és az eredmény a fenti a verdict pedig ez:
bose qc35 és windows (7?) NEM játszak jól egymással. mobilhoz ajánlott, főleg, ha amúgy sem aptx képes.

ma megérkezett a definitive technology symphony 1, úgyhogy pár órás nyúzás után arról is egy rövid tapasztalatcsokor:
+tud usb-n keresztül is hallgatózni
+aptx, mégpedig ll (low latency), lag elhanyagolható
+nagyon szép a hangja, főleg aptx-en vagy usb-n keresztül
+borzasztóan kényelmes, nem sok fül lehet, ami nem fér bele
+van passzív mód, jack-es madzaggal
+itt is lehet csendet hallgatni
+nagyon csinos, elegáns, egyedi dizájn, remek anyagok, masszív
+ez remekül együtt él windows 7-tel és csr harmonyval, altatás/ébresztés után egy gombnyomás és go!
+hatótáv jobb valamivel, mint a többié (csak a konyha végén akad, nem a közepén, fürdőbe el lehet menni vele akadás nélkül, a többivel nem)
-anc elmarad a bose/sony szinttől. bose-zal, ha szól vmi, nem is hallom az idióta rendőrgyerek dobolását, ezzel kicsit csak ugyan, de igen. én a px/denon/samsung/plantronics szintre lőném be
-ez nem utazós darab. marha nagy, nem összecsukogatható, és még ha nincs is ilyesmire igény, kilóg - olyan vagy vele, mint leia az episode iv-ben. magyarul: tömegközlekedés közben könnyen lekönyökölhetik a fejedről
-nincs fw frissítés
-nincs app (akinek hiányzik - én azért vettem qc35 i-et ii helyett, hogy kevesebbet kelljen hülyeségekkel foglalkozni)
-akkuidó szerény a konkurrenciához képest (10 óra ancvel, nélküle 15)
-vmiért a defteces srácok úgy gondolták, hogy jó, legyen jack csatlakozás, és ami a forrásba megy, legyen 3,5mm, de ami a fülesbe, az 2,5mm. nem pótolhatatlan ha elvész/tönkremegy, de reméltem, hogy a 3. generációs mobileszközökkel a 2,5mm jack ki is hal szépen
+-támogatás. én 3x írtam nekik, hogy mi a helyzet a garanciával, ha amazon usáról rendelek, 3x CSEsztak válaszolni. ugyanakkor mind az oldal q&a rész, mind amazon televan pozitív értékelésekkel. baj van? vedd fel kapcsolatot supporttal és cseréljük... ha ez így megy (és állják a postát), az már igen...
+-mindenre külön gomb, ha megszokom, azt hiszem, inkább előny

összességében: ha sikerül kedvező pénzért kifogni és nincs szükség világ-legjobbja ancre, otthonra/irodába remek választás lehet, pc mellé is. hordozni én nem hordoznám.

[ Szerkesztve ]

(#1343) galocza válasza galocza (#1342) üzenetére


galocza
aktív tag

ja, deftec:
-borzasztó hangos, rossz minőségű és kikapcsolhatatlan rendszerhangok.

(#1344) starflo válasza galocza (#1341) üzenetére


starflo
csendes tag

Igen csak arra kell a mikrofon, hogy hívást tudjak fogadni.
Tudnál esetleg ajánlani valamilyen márkát, ami elfogadható hangminőséget produkál 20 ezer forintig?

(#1345) galocza válasza starflo (#1344) üzenetére


galocza
aktív tag

sajna az össz tapasztalatom aktív zajszűrősökkel kapcsolatban van - ezek pedig más árkategória. de errefele nagyon nem ajánlanak mást, mint a jbl-eket...

(#1346) ko1122 válasza starflo (#1344) üzenetére


ko1122
tag

JBL E50 18e-25e

(#1347) Biga123 válasza ko1122 (#1346) üzenetére


Biga123
addikt

Nekem E50BT van, baromi kényelmetlen :(
Pedig nem vagyok egy nagyfülű.

[ Szerkesztve ]

---- Elméletileg, az elmélet és a gyakorlat egy és ugyanaz. Gyakorlatilag nem.----

(#1348) Digidroid válasza galocza (#1342) üzenetére


Digidroid
tag

Ahhh.. én QC35 II-t vettem, viszont rohadt sokat szenvedtem a win7 és a füles párosításával, egyszerűen nem látta a gép (tablettel, telefonnal simán ment minden). Végül tablettel sikerült megoldanom. Most is, ha csatlakoztatom sokszor nincs hang, ilyenkor leválasztás/csatlakozás és minden oké. Viszont firmware frissítéssel nagyon meg szívtam. Már azt hittem vihetem is egyből vissza gariba. Aztán ment vissza a régi fw. és rendbe jött. Február 1-óta kétszer töltöttem ( látszik sokat használom :D ) Sajnos a sony mindenben veri, egyedül a kényelemben és a zajszűrés bekapcsolása közben hallható zúgás mértékében jobb a bose.

[ Szerkesztve ]

(#1349) galocza válasza Digidroid (#1348) üzenetére


galocza
aktív tag

papíron mindenben jobb a sony...
én kettőt küldtem vissza, unokatesóm egyet. tán jobb lenne, ha úgy működne ahogy kell, de akkor is ott van a taperolós irányítás (amit én speciel szerettem), az automata kikapcs és a lag.
persze mint mindketten tapasztaltuk, az élet bose-zal sem fenékig fenék...

(#1350) sugarforce válasza gabber01 (#1337) üzenetére


sugarforce
őstag

Én elég hangosan hallgatom, de eddig még semmilyen anyaggal nem torzított be. Elég jó mélyei vannak, a magasak nem sisteregnek.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.