Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1801) Ati1979 válasza alpihun (#1797) üzenetére


Ati1979
veterán

Van fönn az aprón egy 940 35ért. Az jó vétel.

(#1802) galocza válasza The Butcher (#1785) üzenetére


galocza
aktív tag

halihó, sennheiser rs 160-hoz tudsz venni +fülest és 1xre működtetni őket. a különálló típusa: hdr 160. felteszem, az rs sorozat többi részével is hasonló a helyzet.
+zajmentes, késésmentes, tömörítetlen hangátvitel
-korlátozottan hordozható, hatótáv kb mint bluetooth (rosszabb, mint sima rf), drága

nem tartom kizártnak, hogy sima rf fülesek is tudják, az én akg k912-m biztosan nem pl.

(#1803) galocza válasza kbyte1024 (#1753) üzenetére


galocza
aktív tag

(((köszi az összefoglalót! mások: tessék követni a jó példát, és leírni a tapasztalatokat...)))

(#1804) galocza válasza pulutodurumo (#1778) üzenetére


galocza
aktív tag

teljesen kiszűr? nem.
borzasztóan jól letompít? dehogynem...

(#1805) galocza válasza pety27 (#1798) üzenetére


galocza
aktív tag

a legtöbb gyártónál van valamiféle mód a füles resetelésére, általában a gombok lenyomása vmi hülye kombinációban. kézikönyvekből kispórolják... (most keres...) én ezt találtam:
kapcsolat reset

(#1806) galocza


galocza
aktív tag

és, ha esetleg még nem untatok meg, logouton megjelent tervezett 3 részes tapasztalatcsokrom első darabja, ide csakazértiszumtrotz az eredeti címmel:
Madzagmentes zajkeltés I. - Bluetooth dongle-k PC (és Playstation 4) mellé

remélem, lesz, akinek hasznos lesz. a címből kiderül, nagyjából miről is van szó benne.

[ Szerkesztve ]

(#1807) retesz147


retesz147
addikt

Sziasztok!
Van valakinek tapasztalata Bluedio TM-mel?

Érkezett egy T6, de pont az én telómmal halkan szól, így menni kell. PC, más teló, tablet tök jó, tetszik, de pont enyémmel nem jó. Olvastam, hogy néhány eszközzel nem kompatibilis, én beleestem.

Ami különbséget találok, az a ANC hiánya, na az nem is kell, hangerő gombok (ez jól jönne), meg az output power 30 vs 50 mW.
Ez miben nyilvánulhat meg? Max hangerőben (halkabb a TM)?
Nem értek annyira a fülesekhez, azt tudom, hogy a T6 hangzása tetszik, az megfelelne midnen szempojtból.

:R

Xiaomi 13 eu dev...

(#1808) haris válasza retesz147 (#1807) üzenetére


haris
őstag

Nekünk van. A fiamnak rendeltem egyet. Én csak kipróbáltam, Ő használja.
Mi A1-el. (csak úgy mondom ;) )

Mire vagy kíváncsi? Este megkérdezem / megnézem.

(#1809) retesz147 válasza haris (#1808) üzenetére


retesz147
addikt

Szuper, köszi :C

Azt gondolom viszonyítási alapod nincs T6-al, de nem is baj.
Mi A1-el nekem a T6 valmiért csak fél hangerőn szól, pedig telón maxon van a hangerő.
Ha PC-hez, iphonehoz, tablethez kapcsolódik, akkor szépen felmegy maxig (vagyis maxig nem toltam fel, mert bejáratós, de felmenne).

Arra vagyok kíváncsi, hogy szépen szól-e, és hogy jól működik ez a hangerő dolog a TM-nél, elégedettek vagytok-e, kényelmes, jó ez az anyaghasználat, tartósnak-e néz ki. A T6 minden más szempontból szuper.

Ez a 30-50mW különbség miben nyilvánulhat meg, max hangerő, tompábban szól, vagy?
:R

Xiaomi 13 eu dev...

(#1810) haris válasza retesz147 (#1809) üzenetére


haris
őstag

Hát ha csak ennyi, akkor tudok válaszolni:
- "szépen szól-e?"
Az a véleményem, hogy nem egy egy hi-fi, de JÓL szól.

- "és hogy jól működik ez a hangerő dolog a TM-nél?"
Ezt igazából nem értem. Otthon rápróbálok arra amit írtál, produkálja-e.

- "elégedettek vagytok-e?",
Igen. Mondjuk 14 éves fiú-é lett, így a fő szempont az volt, hogy ha legylulja 2hét alatt, mert még nem tud rá vigyázn, ne fájjon sokba, de meglepően jól tűrte az élet megpróbáltatásait. Aug.eleje óta van használatban.

- "kényelmes?"
Igen.

- "jó ez az anyaghasználat?"
Hát no. Erre azért inkább azt válaszolnám: Kezeljük helyén a dolgokat. Műbőr, műanyag és fém a kényes helyeken. Ennyi pénzért szerintem tökéletes. (megnéztem: 7154,-Ft-ot vont le az Erste amikor vettem.)

- "tartósnak-e néz ki?"
Itt megint csak: lehetne jobb, de ennyiért szerintem az egyik legjobb választás. Ott ahol probléma lehet, fém, máshol nem.

+1
Vigyázz, ezen nincs Jack bemenet! És nem is adtak hozzá Jack-type-c átalakítót. Este megnézem, lehet-e vezetékesen használni vagy a Type-c csak töltésre van-e. :U

[ Szerkesztve ]

(#1811) retesz147 válasza haris (#1810) üzenetére


retesz147
addikt

Szuper, köszi szépen!

Igen, összes kérdésre vonatkozik az árához képesti jelző....Nyilván 20-50$-ért nem várok 100k+ Ft-os minőséget, helyén kezelem a dolgokat.

Amit eddig leírtál, tetszik.
A Type c-jack dolgos kipróbálást köszönöm!

A hangerő mizzéria:
Kapcsolódok MI A1-hez elindítom a zenét, telón hangosítom és mikor elérem a max hangerőt a teló csúszkáján a fejes csak a valódi tudásának a 50-60% szól.

Kapcsolódok PC-hez vagy más mobilhoz, akkor azokon az 50-60%-nál szól olyan hangerőn, mint A1-en a max jelzésnél. Ezeknél az eszközöknél fel lehet nyomni a hangerőt az eszköz valódi korlátjáig, azaz 100%-ig. Kb 80%ig nyomtam fel egy pillanatra, na ott már nagyon hangos volt, ezt Mi A1-el nem tudom produkálni, max hangerőn is csak közepes hangerőt nyom a füles. Ismert hiba sajnos.

:R :R

Xiaomi 13 eu dev...

(#1812) haris válasza retesz147 (#1811) üzenetére


haris
őstag

Nos, megvagyok.
Van jó hírem is, meg rossz is.
A jó hír - hangerő problémád nem lenne vele az tuti.
A fiam Mi A1-el használja. A fülesen maximumra tekertem a hangerőt, amikor a "csajszi" szól hogy feljebb már nem megy. Elkezdtem lejátszani a zenét hallkan, előbb youtube, később a rend kedvéért spotify, is majd elkezdtem feltekerni a telefonon a hangerőt..
Mindkettőnél kb a telefont kb fél hangerőnél picit feljebb tudtam felhangosítani, utána már fájt, olyan hangos volt.

+1 megpróbáltam vezetékesknt használni egy usb-c - Jack átalakítóval, de nem ment.
Vagy csak szar az átalakítóm vagy csak a töltést veszi kábelen. Sajnos nincs másik átalakítóm hogy teszteljem.
Esetleg írj egy kérdést a shopba ahol vennék, hogy ők mit mondanak erre

Kérdezted a hangját.
Hát nem tudom... Nekem nem tetszett, a fiam imádja. Én azt mondanám hallani a hangján hogy olcsó. Mindent agyonnyom a mély, a részletek hiányoznak. Szóval én nem jó szívvel ajánlanám.
Azért ez a kategória alja a Bluediónál. Az "Ennyiért ez van, ha jobbat akarsz, vegyél drágábbat" lehetett a mottó amikor megalkották.
Persze nem szól szarul, csak nem jó. :DDD
Vagy csak öreg vagyok. Mert a fiam imdja. Gondolom ezzel nem segítettem. :U

(#1813) retesz147 válasza haris (#1812) üzenetére


retesz147
addikt

Szuper, köszi szépen mindent! :R

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13 eu dev...

(#1814) tothl


tothl
addikt

Az 1000XM2-rol meg annyit igy 2 het utan, hogy amilyen jo fejhallgato, olyan rossz headset. A mikrofon botranyosan hasznalhatatlan pl. Varosban.

(#1815) pulutodurumo


pulutodurumo
őstag

Nem próbáltam még egyiket sem, de a visszajelzések alapján jónak tűnnek.

Otthoni AptX LL adó, egyszerre két eszközt is kiszolgál. Optika vagy jack bemenet.

Hordozható AptX vevő 3,5mm jack kimenettel.

"Don't fret, boyo. I'll be gentle!"

(#1816) bigdigit


bigdigit
addikt

Nos hosszas olvasgatás után a napokban vettem egy sennheiser pxc 550-et.2 nap után vittem is vissza.Nekem nem jött be annyira ráadásul nyomta a fülem de főleg a szemüvegem miatt.Feszegetni meg nem mertem ennyi pénzért.
Ma leadtam és kihoztam egy sony 1000mx2-őt igaz mx3-at akartam de alkatrész hiány miatt vagy 1 hónapig nem is lesz állítólag.
Na mindegy de meghallgattam mindkettőt. Nem tudom mennyire számítok vájt fülűnek de érdemi különbséget nem vettem észre hangzásra.Anyag használatban meg az 1000mx2 minőségibbnek és tartósabbnak tűnt számomra.
Mivel most csöppentem ebbe az egész témába lenne pár kérdésem. Főleg egy galaxy s8+-ról használnám amin be lehetett kapcsolni az LDAC-ot is. Ha minőségre megyek ez lenne a legjobb beállítás számomra?
A másik akinek van hasonló fülese vajon miért csipog párszor a fülemre lejátszás közben teljesen random? Tippem van kettő is mondjuk. Az egyik ez az adaptív zajcsökkentés lenne ha valami miatt vált mert most be van ez a funkció kapcsolva. A másik tippem magával a kapcsolat minőségével lenne kapcsolatban. Van olyan beállítás magától váltogatja a minőséget a kapcsolat minőségének függvényében.

Egyébként az első sony connect csatlakozáskor egyből szoftver frissítéssel kezdtem.

(#1817) tothl válasza bigdigit (#1816) üzenetére


tothl
addikt

Szia! Probald ki adaptiv nelkul. Szerintem az csinalja. :)
Jobban is szol ha csak siman a zajszures van bekapcsolva.

(#1818) bigdigit válasza tothl (#1817) üzenetére


bigdigit
addikt

Anélkül is már előjött egyszer. Lehet valami értesítés a telefonon amihez nincs külön hang rendelve. A füles adja ki ezt a hangot. Mintha korábban lett volna szó a latencyről is. Most próbáltam youtube aptx és ldac esetén teljes szinkront érzek.

(#1819) bigdigit válasza tothl (#1817) üzenetére


bigdigit
addikt

Nos mégis az adaptív miatt volt. Még ha ülök és utána felállok azt is érzékeli és csippan.

(#1820) galocza válasza bigdigit (#1819) üzenetére


galocza
aktív tag

régen szórakoztam a 1000xm2-vel, s akkor is csak 1-2 hétig, de emlékeim szerint nagyon kifinomult appja volt. a csipogást nem lehet kilőni?

(#1821) half333


half333
őstag

Üdv! Használ valaki JBL S400bt fejhallgatót? Mi a véleménye róla? Illetve mennyi idő feltölteni az aksiját? Meg hogyan lehet azt kicserélni?

(#1822) bigdigit válasza galocza (#1820) üzenetére


bigdigit
addikt

Nem találok rá lehetőséget. Egyébként minden online videónál youtube,horizon go nincs hangkésés de vlc-vel filmet nézve van. Kipróbáltam samsung tv-vel az is rendben van. Egyébként minden nc-vel rendelkező füles aminek van mikrofonja monitorozza a fülre a külső zajt?

(#1823) pkaresz válasza bigdigit (#1822) üzenetére


pkaresz
senior tag

Szia!

Nem.

"Könnyebb valamit jól megcsinálni, mint megmagyarázni, miért lett rossz!"

(#1824) NOKA32


NOKA32
aktív tag

Üdvözlet mindenkinek.

Szerenték egy vezetéknélküli fejest vásárolni.
Utazáshoz szeretném használni esetleg itthoni zenehallgatáshoz is néha.
Leginkább rock/metal/alternatív és hard rockot hallgatok néha covereket zongora kisérettel.
Legalább közepes teret szertnék de szerintem ezt nem lesz nehéz elérni.
Szeretném ha tiszta hangképe lenne erősen kivehető mosás nélkül.
A háttérhangszerek kihallását szeretném észlelni.
Nem tudom ez mennyire nagy igény és milyen árszegmenst képvisel.
Eddig fülesem volt a mosatani Rock Zircon t szeretem de megúntam a folytonos állítgatást hogy kényelmesen és optimálisan betudjam dugni illetve hogy fülzsíros lesz.Ennél sokkal jobb hangjra nem vágyom, ettől függetlenül 40kt hajlandó vagyok áldozni rá akár 20k val többet is ha tartós és "remek" fejesről van szó.
A kialakításnál minél letisztultabb formákban és színekben gondolkozok fekete, szürke sötétbarna(világos kevésbé) jöhet. A technikai oldalról akkuidő felé nincs nagy elvárásom egyedül az aptX HD érdekel mert MI mix 2 telefonom van és támogatja.
Eddig a Bang and Olufsen H széria tetszett de úgy látom meghaladja a keretem.Ja és persze in-ear forma a kérésem, kis kompakt méretben.

Köszönöm előre is a segítséget.

[ Szerkesztve ]

(#1825) tothl válasza NOKA32 (#1824) üzenetére


tothl
addikt

Szia! Ugyanilyen zenekre vettem az sony 1000xm2 -t.
Kenyelmes, jo a zajszuro funkcioja, sokaig birja az akku es jol szol ilyen zenekkel.
60-70 korul lehet kapni kez alol ujat vagy par hetet hasznaltat.
Headsetnek nem a legfaszabb hivaskor minden zajszuro kikapcsol a mikrofon sem anc-s.
De ha egy varosban maszkalos fejes kell neha hivasra akkor nagyon jo.

(#1826) galocza válasza bigdigit (#1822) üzenetére


galocza
aktív tag

nekem mindenhol volt késés, többek között ezért is léptem tovább. 8( csippanásra amúgy nem emlékszem.
ha csak a videolejátszóban tapasztalod, azon a legkönnyebb segíteni.
vlc (2.2.2): tools/preferences; bal alsó sarok: show settings->all; audio/audio desync comp.
próbálkozz első körben -150 és -250 közötti értékekkel.

"Egyébként minden nc-vel rendelkező füles aminek van mikrofonja monitorozza a fülre a külső zajt?"
a technológiából következően erősen gyanítom, hogy igen.

[ Szerkesztve ]

(#1827) galocza válasza NOKA32 (#1824) üzenetére


galocza
aktív tag

fülbedugóssal errefele nincs nagy tapasztalat. korábban keresett valaki, de mint elég általános, sajnos, az eredményről (mit vett, mik a tapasztalatok) nem számolt be. kikeresheted esetleg az emberkét és írhatsz neki egy privátot, mire is jutott.
esetleg mazsolázhatsz ezek közül pl:
[link]
[link]
[link]

[ Szerkesztve ]

(#1828) fericske válasza NOKA32 (#1824) üzenetére


fericske
addikt

Aptx HD-s fülest nem tudok az árkategóriádban, de böngéssz az aprón AKG N5005 füles után. Múltkor volt 50ezerért egy, ami nevetséges ár érte. Ha találsz ilyet, kérdezz rá, hogy minden artozékával adja, külön a BT egységre kérdezz rá. Meglepően jó a BT modulja neki, nagyon minőségi hangot produkál vele. Alig volt valami különbség (elsőre semmi) vezetékről, pedig egy minőségi Questyle dap-pal mászkálok hallgatózni.

Ha nincs ilyen szerencséd, akkor néhány ajánlat, érdemi sorrendben.

1. Jays m-Six Wireless

Őt ugye még nem hallhattam, mivel előrendelős. Ellenben sok másik Jays-et hallottam már (u-JAYS Wireless, u-JAYS, t-Four Wireless, a-JAYS Four+, q-JAYS, a-JAYS Three). Itt van szubjektívem néhányról amihez egyszerre volt szerencsém.
Minden Jays-t jó hang/ár arányú cuccnak találom. Hangkarakterük pedig barátoz a rock stílussal.
Ez az új m-six w tartalmaz új BT technológiákat (5.0, APTX low latency) amik simább audió élményt tudnak nyújtani a HD-nál, ami bár az egyik legjobb, de beszaggat könnyedén.
Én erre repülnék rá a helyedben, azok alapján amiket írtál.

2. ADVANCED SOUND BT fülesek.

Extra BT audio kodekeket nem tudnak ugyan, de igen jó hangú fülesek. Bővebben itt nyilatkozom róluk.

3. RHA MA750 Wireless
A leggyengébb hang és hang/ár arányú füles, de ha szükséged van hazai beszerzésre és garanciára, akkor ő marad.
Személy szerint az olcsóbb testvérét többre értékelem a 650 wireless-t, de a Zircon után abban kevesellnéd a mélyeket.
Ugyanott írok ezekről is néhány szót ahol az Advanced fülesekről.

A Zirconra mindegyik ráver egy kört legalább hangminőségben.

(#1829) NOKA32 válasza galocza (#1827) üzenetére


NOKA32
aktív tag

Köszönöm a tippeket , de én fejhallgatóra vágyom jelenleg.
Azért köszönöm. :R

ui:.Több mint valószínű hogy a néhol összevisszaság miatt nehéz kiboragászni mit szeretnék .
Most látom én vétettem, sajnos in-eart írtam úgy tűnik kevertem, OVER-EAR amit szeretnék.
Ellnézést hogy ezzel raboltam az időtöket.

[ Szerkesztve ]

(#1830) fericske válasza NOKA32 (#1829) üzenetére


fericske
addikt

Akkor neked on-ear kell nem in-ear. :)
Marshall Major 2 BT [link]

"OVER-EAR" ? :D
Pioneer SE-MS7BT [link]

On-ear, Supra-aural = fülön ülő, fülön fekvő
Over-ear, Circum-aural = fül körüli, fület körülölelő

in-ear = hallójáratba illeszkedő
earbud = fülkagylóba ültethető (a régebbi, hagyományos kivitelezésű fülhallgatók)

[ Szerkesztve ]

(#1831) NOKA32 válasza fericske (#1830) üzenetére


NOKA32
aktív tag

A B&O H4 et vettem alapul és az fület körbe ölelőnek tűnt.

(#1832) fericske válasza NOKA32 (#1831) üzenetére


fericske
addikt

Igen.
Akkor a Pio-ra repülj rá.
A H4 helyett inkább jobb választás az ATH-DSR7BT abban az árban, mint circum.

(#1833) NOKA32 válasza fericske (#1832) üzenetére


NOKA32
aktív tag

Esetleg erről van vélemény?

ATH-ANC700BT

(#1834) NOKA32 válasza NOKA32 (#1833) üzenetére


NOKA32
aktív tag

Oh visszaolvasva nem hallani jót róla.

(#1835) fericske válasza NOKA32 (#1834) üzenetére


fericske
addikt

A Pio-val szerintem elégedett lennél és azt ki is tudod valahol próbálni mielőtt megveszed.
Hívd fel a boltokat ahol árulják.

(#1836) NOKA32 válasza fericske (#1835) üzenetére


NOKA32
aktív tag

A hangja biztos jó de nekem kicsit hívalkodó a fém csillogása meg kényelmesnek nézki de ez miatt kicsit nagynak is tartom. Ha pont esedékes lesza vásárlás biztos meghallgatok jó pár fülest köztük ezt is és majd úgy döntök.De egyenlőre picit másfele nézelődők kitudja lehet örült leszek és még drágábbat veszek pl az említett Audio-Technikat

[ Szerkesztve ]

(#1837) galocza válasza NOKA32 (#1829) üzenetére


galocza
aktív tag

ööö, "Ja és persze in-ear forma a kérésem, kis kompakt méretben." 8)
ezzel megzavartál csöppet, a b&o-nak vannak h sorozatos in-ear-jei is...

fene, te is észrevetted. jó lecke, olvasd el, mielőtt elkezdesz írogatni, marha (ezt magamnak!)

(#1838) galocza válasza galocza (#1837) üzenetére


galocza
aktív tag

ó basszus, elveszett a kisregényem...
tőmondatokban:
biztosan kell aptx hd?
sok füles tesztje, lehet szűrni
aptx hd fülesek
aptx ll-lel nagyobb választék, több felhasználási mód (nincs lag).
árkategóriában: sennheiser hd 4.50/4.40?
steril, dícsért hangú, on ear, fehérfülűnek való akg n60nc most brutálolcsó itt (sima aptx):
akg n60nc

[ Szerkesztve ]

(#1839) fericske válasza galocza (#1838) üzenetére


fericske
addikt

Ez a vezetékes N60NC amit linkeltél, bár jó áron volt ameddig volt. :)

[ Szerkesztve ]

(#1840) galocza válasza fericske (#1839) üzenetére


galocza
aktív tag

ouch sry 8)
az állandó kapkodás 8(

[ Szerkesztve ]

(#1841) NOKA32 válasza galocza (#1838) üzenetére


NOKA32
aktív tag

A sennheiseren megakadt a szemem mert most ahogy láttam 29k ra le lett árazva de mintha alapból is annyi lenne az ára. Most ez is egész tetszetős nekem[link]

[ Szerkesztve ]

(#1842) galocza válasza NOKA32 (#1841) üzenetére


galocza
aktív tag

hetvené' ez? ne má'... 8)

(#1843) fericske


fericske
addikt

[link]

Audeze Mobius
Ő az a fajta, hogy dobj rá még egy lapáttal és lesz egy hegyed. Ajánlott darab.

(#1844) madahun


madahun
csendes tag

Sziasztok!

Sógorom szeretne egy aktív zajszűrős fejhallgatót és szeretnék ajánlást kérni az alábbi paraméterekkel:

1.) Hol szeretnéd használni a fejhallgatót?
Otthon és irodában
2.) Milyen célra szeretnéd elsősorban használni?
Zenehallgatás: vegyes, főleg rock
3.) Mennyi a fejhallgatóra szánt maximális összeg?
kb 2000 svéd korona, azaz 60-70e jó magyar forint
4.) Új vagy használt?
Új
5.) Circumaural vagy supraaural?
gondolom a zajszűrés miatt csak circumaural jöhet szóba
6.) Zárt vagy nyitott?
itt meg gondolom csak zárt
7.) Milyen hangzást vársz a fejhallgatótól, mi az, ami zavar?
erre nem kaptam választ:)
8.) Honnan vásárolnál?
Svédország/internet
9.) Milyen forrással rendelkezel (miről hallgatnád)?
Spotify vagy samsung s8-ról vagy Dell Precision 7510-ről

Ezt a vezetékes topicbol masoltam át,csak közben befutott az info, hogy erősen preferált lenne a vezeték nélküli kialakítás.
Előre is köszönöm a segítséget:)

(#1845) ricsiii01


ricsiii01
tag

Sziasztok!

25k körül keresek vezetéknélküli fejhallgatót, amit edzéshez vennék (beltér), mert a vezetékesbe mindig beleakadok. Szóval egy strapabíróbb kellene, ami inkább a közép és mély hangokat adja szépen. Egy iphone 7-tel használnám spotifyval. Itthonról venném meg és újat szeretnék.

Köszönöm a segítséget előre is! :)

.

(#1846) need


need
addikt

Sziasztok

Végig olvastam annyit amennyit csak tudtam..így első körben talán a Pioneer tetszett meg persze jó lenne kipróbálni milyen is.. én amit igazán keresek hangzásilag az audio technica M50 ilyen kellene nekem csak vezeték nélkül esetleg valami ilyen vagy ehhez hasonló karakter van a piacon kb. 50 ig..!

D750+Tami 24-70..Nikon 70-200 f/2.8 vrII....Diablo3 Battletag: norennord#2734 Division 2 noren73

(#1847) atee_13


atee_13
őstag

Üdv!

Olyan problémára keresném a megoldást, hogy otthon az ősök nem egyeznek a TV előtt. Apum hangosan hallgatja anyum aludna és a kettő együtt nem megy.

Tudnátok ajánlani valami vezeték nélküli megoldást a szitura? A TV egy LG LA 640s -ha ez számít-. Nem kell drágának lenni vagy valami sépi cuccnak lenni csak annyi, hogy a funkcióját betöltse.

(#1848) aram01


aram01
nagyúr

Sziasztok
Kinéztem egy fülest, naponta kétszer félórát használnám erős városi hangzavarban. Elég sokat is telefonálok, és hihetetlenül zavar hogy alig hallok valamit a telefonból.
[link]
Véleményetek kérném vajon megfelelő e.
Koszonom

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#1849) kubokra


kubokra
tag

Sziasztok!
Alacsony igényekkel jönnék. 10k környékén keresnék vezeték nélküli fejest, ami már legalább elfogadható hangminőséget tud.
On Ear kialakítást preferálnék, telefonról menne a muzsika (bár igazából bluetooth átvitelnél talán ez nem sokat számít). Mivel többnyire közlekedés közben használnám, így igazából tényleg nem gondolok (és számítok) sokra hangminőségben.
Kínait szabad?
Nem tudom, hogy ilyen árkategóriában szabad e, ha nem akkor átirányulok a vezetékes osztályra :D

Apró darabokra szaggatott, dióba, cukorba megforgatott, rétegesen összerakott kelttészta

(#1850) fericske válasza kubokra (#1849) üzenetére


fericske
addikt

[link]
Ezt a Goji (néven is futó) fejest vadászd le. Vezetékesen használva egész jó hangja van. BT-n nem igazán :)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.