Hirdetés

2024. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5951) G Bedtime St


G Bedtime St
tag

a ph!-s TS kettö honapra meghosszabitva! :C
Lehet rizsázni....

(#5952) Termigáßor válasza Akybron (#5946) üzenetére


Termigáßor
aktív tag

Az adrenalinnak meg volt az az előnye hogy akkor használtad fel amikor akartad. Illetve jól időzítve a boostert pl. lehetett olyan hentelést csinálni hogy még ;] (ha elég gyorsan öltél akkor gyorsabban töltötted vissza az adrenalint mint ahogy fogyott)

na persze a bermin ilyenkor szokott jönni egy kamikázés barom...

Fizika:
ja végülis Unreal... csak mennyire szándékosan...

a fegyverek mérete még nem szúrt szemet, de talán mert alapból a "small weapons" be van kapcsolva. De a játékosok kezében tényleg bután hat, főleg a női karakterek esetén hogy úgy lóbálja a stingert a sarkánál fogva mintha hungarocellből lenne :)

Jobbára ártalmatlan...

(#5953) old gray válasza Sirandrish (#5950) üzenetére


old gray
addikt

In-Game Awards

Sprees
Awarded for making a certain number of kills without dying. Sprees are reset upon death.

Killing Spree: 5 kills.
Dominating: 10 kills.
Rampage: 15 kills.
Unstoppable: 20 kills.
Godlike: 25 kills.
Massacre: 30 kills or more.

Multikills
Awarded for making the amount of kills within 3-4 seconds of the previous kill.

Double Kill: 2 kills.
Multi Kill: 3 kills.
Mega Kill: 4 kills.
Ultra Kill: 5 kills.
Monster Kill: 6 kills or more.

Weapon Awards
Awarded for getting the amount of kills with the said weapon.

Jack Hammer: 15 kills with Impact Hammer.
Gun Slinger: 15 kills with Enforcer.
Bio hazard: 15 kills with Bio-Rifle.
Combo king: 15 kills with the Shock Rifle's combo.
Shaft Master: 15 kills with Link Gun's alt fire.
Blue Streak: 15 kills with Stinger Minigun.
Flak Master: 15 kills with Flak Cannon.
Rocket Scientist: 15 kills with Rocket Launcher.
Head Hunter: 15 Headshots with the Sniper Rifle.
Big Game Hunter: 15 kills with the Longbow AVRiL.

Other Awards
Eagle Eye: Destroying a flying vehicle (Raptor, Cicada, Fury), a speeding Scorpion, or a Viper ready to self-destruct with the Goliath or Paladin.
Bullseye: Killing an enemy with the kamikaze feature of the Scorpion or Viper. This does NOT have to be an enemy in a vehicle - killing an enemy on foot will still give you the Bullseye.
Top Gun: Destroying a flying vehicle with a Raptor's missiles.
Pancake: Using a vehicle to crush an enemy player, either onto the ground or against a wall. (Easiest to do with a Manta.)
Road Rampage: Running over 15 people with a vehicle.
Hijacked and Carjacked: Stealing an abandoned enemy vehicle. (Stealing a Scorpion or Hellbender results in a "Carjacked!" announcement, but they are technically the same award)
Juggernaut: Having two or more of the following powerups at the same time: Berserk, Double Damage, and Invulnerability. Also conferred upon you when you become a Titan or a Behemoth.
First Blood: Be the first to make a kill in a match.
Hat Trick: 3 successful flag captures in a match. They do not need to be consecutive.
Denied: Destroying an enemy redeemer before it blows up, killing an enemy orb runner within close range of a powernode before they can capture it, or killing an enemy flag carrier within close range of their flag before they can capture it.
Assassin: Betray one of your teammates in Betrayal or kill a Titan.
Payback: Kill a rogue who betrayed your team in Betrayal.
Rejected: Kill an enemy skull carrier just before he captures skulls in Greed.

Achievements
Achievements have been added to the game as of Patch 2.0. Even if you have already met the criteria for the achievement prior to this patch, you will not unlock the achievement. You must meet the criteria after Patch 2.0 to earn it.

Lock and Load: Complete Chapter 1.
Soldier's Blood: Complete Chapter 2.
Does Not Compute: Complete Chapter 3.
Not in Kansas Anymore: Complete Chapter 4.
I'm Not on a Holy War: Defeat Akasha and complete the campaign.
Just Business: Complete Chapter 2 in Insane.
Bag of Bolts: Complete Chapter 3 in Insane.
Open War: Complete Chapter 4 in Insane.
Fear the Reaper: Defeat Akasha and complete the campaign in Insane.
I Need Some Backup: Complete 1 mission in co-op.
Got Your Back: Complete 10 missions in co-op.
Thanks To All the Little People: Complete a campaign in co-op.
I See How It Is: Complete an Instant Action match in every game mode.
Untouchable: Reach 20 kills against a god-like bot in instant action without dying.
Like the Back of My Hand: Collect every power up on every map.
Spice of Life: Play a match with every mutator, using only 1 per match.
Brain Surgeon: Get the "Head Hunter" award in 10 matches.
Don't Taze Me Bro!: Get the "Combo King" award in 10 matches.
Goo God: Get the "Biohazard" award in 10 matches.
Pistolero: Get the "Gun Slinger" award in 10 matches.
Shard-o-matic: Get the "Blue Streak" award in 10 matches.
Hammerhead: Get the "JackHammer" award in 10 matches.
Strongest Link: Get the "Shaft Master" award in 10 matches.
Have a Nice Day: Get the "Rocket Scientist" award in 10 matches and "Flak Master" award in 10 matches.
Big Game Hunter: Get the "Big Game Hunter" award in 10 matches.
Armadillo: Get the "Roadkill" award in 10 matches.
Jack of All Trades: Kill an enemy with every vehicle (except hoverboard).
Ace: Get the "Top Gun" award in 20 matches.
Deathwish: Get "Bullseye" (self-destruct to destroy an enemy) award in 20 matches.
Seeing Red: Have over 20 minutes of "Berserk Time".
Never Saw It Coming: Have over 20 minutes of "Invisibility Time".
Survival of the Fittest: Have over 10 minutes of "Invulnerable Time".
Delivering the Hurt: Have over 20 minutes of "UDamage Time".
Hat Trick: Achieve a Hat Trick in 10 CTF or VCTF matches.
Being a Hero: Return 100 Orbs in Warfare matches.
Flag Waver: Completed 100 CTF matches played to at least 3 captures.
Thirty Minutes or Less: Complete 100 VCTF matches played to at least 3 captures.
Paint the Town Red: Complete 100 Deathmatch or Duel matches played to at least 20 kills.
Connect the Dots: Complete 100 Warfare matches played to at least 3 points.
Serial Killer: Get the "Killing Spree" award in 20 matches.
Sir Slays-a-Lot: Get the "Monster Kill" award in 20 matches.
Killjoy: End sprees in 20 matches.
Off To a Good Start: Get the "First Blood" award in 40 matches.
Let's Get It On: Complete a multiplayer match in every game type.
Around the World: Win a multiplayer match on every map.
Get a Life: Get 200 kills in multiplayer on 50 different days.
Online Champion: Win 500 online matches.
Can't Be Trusted: Grab 200 points worth of betrayal pots.
Avenger: 20 successful retributions against a betrayer.
Bag of Bones: Deliver 50 skulls in one score in Greed against adept or higher skilled bots.
Skull Collector: Score 500 skulls in Greed.
Titanic: Become a titan 20 times.
Behemoth: Become a Behemoth 10 times.
Unholy: 10 kills with every Titan weapon in one Titan transformation.
The Slow Lane: Use the Slow Field power-up for over 10 minutes total.
Eradication: Get 100 kills with the Eradicator.

Tessék. :DD

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#5954) gamerpeter válasza JohnR (#5947) üzenetére


gamerpeter
tag

gigakill?! :C LOL!!!nagyon vágják a srácok

[ Szerkesztve ]

(#5955) Sirandrish válasza old gray (#5953) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ezigen! :Y
Köszike szépen :R

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#5956) old gray válasza Custer (#5942) üzenetére


old gray
addikt

Alkarcsont miért Alkarcsont? Említésre méltó az alkarcsontja? Netán hentes a csávó? :DDD

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#5957) JohnR válasza old gray (#5956) üzenetére


JohnR
aktív tag

Tud vmit az UT világáról
A főoldalon néhány cikket ő jegyez...
Más köze nincs a témához :D

[ Szerkesztve ]

(#5958) yoleeka válasza JohnR (#5957) üzenetére


yoleeka
tag

én is tudok vmit az UT vilagarol, megis noob vagyok :p ő is lehet hogy az, csak titkolja :DD

Better to reign in hell, than serve in heaven...

(#5959) old gray válasza JohnR (#5957) üzenetére


old gray
addikt

És ezért hívják Alkarcsontnak? :DDD

Am. ismerem, tudom ki ő...de a nickjére vagyok kíváncsi. Miért nem lábszárcsont vagy velőscsont? :U

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#5960) TESCO-Zsömle válasza old gray (#5959) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Jóhogynem "Cubák"... :P

Am Win7 alatt megtáltosodott az Unreal... Minden fullon atomstabil 62FPS (V-sync).

Az irányítás olyan gyorsan reagál, hogy folyton az ellen elé lövök. :DDD

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#5961) old gray válasza TESCO-Zsömle (#5960) üzenetére


old gray
addikt

A MaxSmoothedFrameRate=62 részt átírtad? Ezért van max. 62FPS-ed. :U

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#5962) Ferdzsoo válasza TESCO-Zsömle (#5960) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Win7 - hányadik bétája? :U

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#5963) TESCO-Zsömle válasza Ferdzsoo (#5962) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

RC 7100

(#5961) old gray: Őőőőő... :B :N

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#5964) old gray válasza TESCO-Zsömle (#5963) üzenetére


old gray
addikt

Itt.

[ Szerkesztve ]

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#5965) TESCO-Zsömle válasza old gray (#5964) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Már megtaláltam keresővel, de így se sokkal több.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#5966) old gray válasza TESCO-Zsömle (#5965) üzenetére


old gray
addikt

Akkor még mindig nem elég stabil a rendszered..... :U

Illetve mérhetnél ezzel is egyet, mondjuk a necropolis pályán.

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#5967) TESCO-Zsömle válasza old gray (#5966) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Sztem a VRAM-ot kevesli 1600x1200-as felbontáson. 512-es a kicsike...

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#5968) Ferdzsoo válasza TESCO-Zsömle (#5967) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Nem. Téves.
Elég neki az 512mb.
Ha bekapcsolod az antializinget akkor lesz csak kevés. ha ki van kapcsolva elég. :K

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#5969) TESCO-Zsömle


TESCO-Zsömle
félisten

CCC-be minden off vagy "use aplication settings".

Az UT3 Bench meg egyszerűen nem megy. Beállítok mindent, rányomok a RUN-ra, indul az UT, fekete képernyő... És még percek múltán is fekete képernyő... Ja, meg egy üzi, hogy az UT3.exe nem válaszol...

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#5970) Ferdzsoo válasza TESCO-Zsömle (#5969) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Az Ut3 bencs nekem a titan pack óta nem megy konkrétan.
Előtte jó volt. Azon néztem mindíg milyen hatással van a felbontás, antializing meg ezek az fps-ekre.

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#5971) TESCO-Zsömle válasza Ferdzsoo (#5970) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Akkor az lesz itt is a "gond".

Megyek megnézem mit mér a fraps egy VFTC alatt a Necro-n...

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#5972) TESCO-Zsömle válasza TESCO-Zsömle (#5971) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

min/max/avg=46/76/67

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#5973) Custer válasza old gray (#5956) üzenetére


Custer
tag

nem, csupán megkérdeztem tőle, met alkarnka is hasonló nickje volt korábban.

Amugy igen, Alkar ha úgy vesszük mindnen UT-s nagyfaterja :)

Amíg a zene szól, az ösztöneid uralnak,de amint elhallgat, a tudatod ismét korlátoz.

(#5974) Akybron válasza TESCO-Zsömle (#5971) üzenetére


Akybron
aktív tag

Elég, ha a játékban tab-ot vagy F10-et nyomsz, és beírod: stat fps

73&DX HA5OJN

(#5975) old gray


old gray
addikt

Nahh

Szerver:

Megszűnt a teszt-szerver, volt 3 napunk tesztelni. Ne legyünk g.cik, minél hamarabb döntsük el, hogy melyik céget válasszuk, szóval mindenki véleményére kíváncsi vagyok. 2. alkalommal teszem fel a kérdést.... nem a véleményetekre vagyok kíváncsi hanem a döntésetekre. Ha érdemben nem bírtok válaszolni majd eldöntöm én, pápá totalhosting.

X-Ray:
Ferykee úgy emlékszem te is elfogadtad a szabályzatot, a többiek mind használják. Pótold ezt a hiányosságot minél hamarabb!

Gyakorlás:

Megint káosz van illetve (ne haragudjatok) de úgy látom, hogy pár tag nem igazán fejlődik. Ez lehet köszönhető annak, hogy nem tudatosan gyakoroltok, hanem jön mindenki játszani, és funból, majd lesz valahogy alapon meg az egész. Még mindig sokat haltok, ez vonatkozik főleg Tisztogato-ra és Aky-ra. Némi taktikai érzék hiányát vélem felfedezni. :U

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#5976) Custer


Custer
tag

hi

valaki jöjjön már velem L4D-ezni, iggen nagy fun 4en:D

Segítség hozzá!
még 10 órán át játszhtaó, és hamar lejön!

Amíg a zene szól, az ösztöneid uralnak,de amint elhallgat, a tudatod ismét korlátoz.

(#5977) 1up válasza old gray (#5975) üzenetére


1up
csendes tag

Nincs beleszólásom a klános dolgaitokba, de nem tudom megállni, hogy ne mondjam el a véleményem. Ma is játszottunk együtt, és úgy érzem, hogy a hármas csapatból taktikában én nyújtottam a legkevesebbet(megint...) Aky rendre bennevolt a timeolásokban, én meg mindig, mikor kaptam a fülemre, hogy mindjárt belt épp a pálya másik végén portyáztam. Általánosságban ugyan ez vonatkozik Tisztogatóra is, szerintem a csapajáték neki is jól megy.
Amennyit eddig láttalak játszani csapatban, az alapján ha "káosz" van azt általában te okozod. Milyen dolog az, hogy meccs közbe lelépsz mert épp nemmegy, vagy éppen a nem tetszik, hogy rajtad kívül mindenki CTF-ezne, ezért lemész (ami persze mindenki másnak szar, mert nincs elég ember akkor...)
Szerintem a hozzáállás is elég fontos, főleg ha egy csapatról beszélünk.
Ez persze csak az én véleményem, és netessék megsértődni rajta senkiknek, én így látom.

Peti

(#5978) old gray válasza 1up (#5977) üzenetére


old gray
addikt

Nézd én leírom a véleményemet, úgy gondolom szabad, ha nem tetszik nem feltétlenül kell kommentálni. Hogy lelépek és ez neked káoszt okoz? Hát sajnálom, de továbbra is le fogok lépni ha szar az adott szerver. CTF-ezni sem fogok mert 1-2 mapet kivéve nekem nem jön be, meg rühellem a translocatort. TDM klánként alakultunk, amindenki így csatlakozott. Ha CTFezni akarnak felőlem, én megyek VCTF-ezni és ennyi. A lényeg, hogy az adott napokon bizonyos időközönként jelenjenek meg a tagok gyakorolni. Azért mert nem megy a game még nem léptem le ezt meg kikérem magamnak. F.sznak kell alaptalanul vádaskodni? Annyit meg nem játszunk együtt, hogy meg tudd mondani mennyire megy a csapatjáték. A timeolással meg magában kitörölheted, az, hogy bírod követni a másikat meg időben a shiled környékén kóborolsz még egy bot is meg tudja tenni. Mindezek ellenére nem vagyok megsértődve rem .te sem mert cenzúrázatlanul leírtam a véleményemet.

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#5979) Akybron válasza old gray (#5975) üzenetére


Akybron
aktív tag

Szerver:
Ha emlékeim nem csalnak, akkor a 2 cég közül csak az egyiket próbáltuk, így számomra nehéz eldönteni (vagy éppen könnyű), hogy melyiket válasszuk :D
A TotalHostingtól mindenképpen pápá. egy hónap múlva meg a TS-sel is át kéne állni az újhoz.
Egy kérdés: Public lesz a szerver? (csak mert a tesztszerver nem volt az, de gondolom csak a teszt állapot miatt)

A fejlődésem hiányát én is érzem. Viszont sokszor vagyok úgy, hogy egy fárasztó munkanap után nem sok kedvem van játszani, de ennek ellenére itt vagyok mindig. Csak akkor még magamhoz képest is béna vagyok. (Most olyan munkám van, amitől 2-3 hete majdnem minden napom ilyen)
Másik: ha éledéstől számítva 3 másodperc után kapok egy flak-et 100 méterről, és egy kósza repeszkétől meghalok 100 HP-ről (én meg persze 3x hátba lőhetem 5 centiről mire meghal), akkor nem sok esélyem van taktikázni.
Volt egy alkalom, mikor Ferykee úgy játszott, hogy egyedül volt 2-3 ember ellen, nem használt fegyvert, csak életben próbált maradni. Így tudtuk gyakorolni az ellenfél bekerítését, illetve a TS kommunikációt (Ferykee szerint jól csináltuk). Ha lő is, akkor max 5 másodpercig élünk, és nem ér semmit az egész.

Amúgy az "oktatós" illetve "célzottan egy témát/mapot gyakorlós" napok hová lettek?

X-Ray:
Fura cucc. Néha magába roskad, és onnantól kezdve nem csinál képeket. Ha "szerencsém" van, akkor 1 képet sem csinál. (Ma jól működött)
Mellesleg a feltöltő része is szarul van megírva, amig tölti a képet, addig nem válaszol (az ablakát sem lehet odébb húzni például), csak mikor új képet kezd. (Ez programozás szempotnjából 1-2 sor beiktatását jelentené, és akkor nem gondolná a lassú netes felhasználó, hogy rögtön az első kép feltöltése közben lefagyott)

[ Szerkesztve ]

73&DX HA5OJN

(#5980) Ferdzsoo válasza Akybron (#5979) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Nah akkor hadd szóljhak én is hozzá:

X-rayt most pótlom, jogos.
A szerverről annyit hogy totalhosing kuka, és a másikat kéne erőltetni. Persze csakis ha public, mert privát megint hullaszagú lesz.
TS-szerver szerintem maradhat a totálhostingnél, azzal semmi gond nincs, felesleges lenne most csak azmiatt váltani, mert a rendes szerverük laggol.

Sajnos a fejlődés hiányát én is érzem. De igazából ez nem csak a fejlődni vágyók hibája.
Ha játszunk konkrétan csak funolunk ami tulajdonképpen nem baj, de így senki nem fog fejlődni. Igaza van Aky-nak nagyon kellenének az 1-mappos egész nap azon nyomjuk, gyakorlós témák. És hogy taktika legyen a játékban. Szerintem (mondhattok bármit) a time-oláson múlik a játék végkimenetele. Mert ha 06-kor az egész csapat ott van a shieldnél akkor a másik csapatnak (még ha ketten is jönnek) egyszerűen nincs esélye.
Tapasztalatból mondom, hogy eddig én is kb-ra mentem szinte mindig. Nem időre.
Egyik nap nekiálltam hogy nah jó, akkor másodperc pontosan kiszámolom hogy mikor jön a pajzs és ha minden kötél szakad is ott leszek. Iszonyatosan meglepődtem hogy kapásból a Tetriszen 8v8!!!-ban Massacre lettem. És csak annyit csináltam hogy másodperc pontosan a pajzsnál voltam. És onnantól ha te veszed fel mindig, az ellenfélenk nagyon nincs is viszonyítási alapja hogy mihez tájmoljon.

Nagyon hiányzik az egész csapatból a tájmolás és ez nagyon felnyomja a halálok számát.
Én egyedül babánál látom hogy próbál time-olni. Sajnos a többieknél nem, pedig ez NÉLKÜLÖZHETETLEN. Volt eggyik nap hogy sokat beszéltem így a dolgokról, tudom hogy kevés ezeket egyszer hallani, de ha odafigyeltek rá, igen nagyon jelentősen fejlődnétek.

ABba kellene hagyni a funolást és keményen ráfeküdni a taktikára, timolásra, pályaismeret bővítésére, mert így egyhelyben topródunk.

Az is nagy hiba hogy mindenki csak úgy vagyogat (többek közt és is :B ) nincs konkrét időpont amikor minden csapattag bentvan egy szerveren, és nah akkor ismeretet bővítünk.
EZ hiányzik. Tudom nehéz megoldani ennyi embernél, de meg kéne valami hasonlót próbálni.

És igen, ne CTF-ezzünk, mert mi TDM clan vagyunk. Arra kell feküdni.
Hirtelen ennyit tudok mondani. :U

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#5981) Custer


Custer
tag

1up-hoz csatlakozva énis belekiabálnék a témába.
Anno Fiberrel mi is a 0-ról kezdtük el az egészet, olyan lámák voltuk, hogy az elmondhatatlan, de fogtunk maguinkat, és IRC-en elkezdtünk ellenfelet keresni nap-mintnap. Kezdetben a legutolsó csapat is szarrá vert minket, de nem foglalkoztunk vele, mivel tudjuk, h CSAK erősebbek ellen tudunk fejlődni. Néhány hónap alatt összehaverkodtunk két német sráccal (akik most jelenleg a premier ligában játszanak), és velük játszottuk az előző OC meccs-heteire vonatkozó mapokat. Sokmindenben segítettek, de legfőképpen azzal, hogy mindne nap földel egyenlővé tettek minket (pl.:volt olyan eset, h 52-3 körüli végeredmény született:D )
Ezzel csak azt akarom mondani, h azzal h 4-5 -en felmentek a szerverre, és elkezdtek játszogatni, semmit nem fogtok fejlődni. Ha komolyabban gondoljátok a dolgot, akkor érdemes CB-re vinni a bandát, jelentkezni ladder-be, és nem bírom eléggé hangoztatni IRC-et (nemzetközi csatornákon). Teszem azt összejöttök 4en, irc-en nyomtok egy amsg-t, h ellent kerestek (Tisztinek már megmutattam), és vártok amig rátok ír valaki. Ilyenkor nem utolső szempont az angoltudás, de énis 0 angoltudással meg szoktam beszélni mindenkivel h mi a túró legyen.
A lényeg, hogy a pH vs. másik klán felállást szokjátok, ne a mix vs. mix -et.
Továbbá gyakorlásnak az sem utolsó, ha klánon belül 2-es csapatokat formáltok, é elkezdtek 2on2-t tolni, persze külön TS-en!!!!!!!!!

ennyi lenne a hozzáfűznivalóm egy unalmas másnapon:)

Amíg a zene szól, az ösztöneid uralnak,de amint elhallgat, a tudatod ismét korlátoz.

(#5982) Custer


Custer
tag

X-ray meg egy kalap X@R, nem értem mit bajlódtok vele. Ha CB-n nem kellene, én biztos nem használnám (cb-n kívül nem is használom)

Nekem olyat produkál minden alkalommal, hogy amikor elindítanám meccs elött, bejön a frissitás letöltése, és nem tölti le, kiirja h próbálkozzak vele később, de persze később sem lesz jó. Ilyenkor újra fel kell telepítenem, beállítanom, elinditanom, és ekkor müxik. De amint újraindítom a gépet, már nem is jó, kezdődhet az egész előröl :D

Amíg a zene szól, az ösztöneid uralnak,de amint elhallgat, a tudatod ismét korlátoz.

(#5983) Tisztogato válasza old gray (#5975) üzenetére


Tisztogato
csendes tag

Szerintem a totalhosting felejtős, de a ts szerintem is maradhatna náluk mivel az bevált.

(#5984) Akybron válasza Custer (#5982) üzenetére


Akybron
aktív tag

Próbáld meg az uninstall, gép restart, legújabb verzió letölt és telepít variációt. hátha beválik.

73&DX HA5OJN

(#5985) old gray


old gray
addikt

szerverberles.hu:

10slotos public GLM UT3 szerver megrendelve, 12 slotos ingyen TS, szerver konfigurálásban (szerver név, jelszavazás, modok stb.) nem kértem segítséget (ez +cash lenne).

Holnap utalom 1 hónap árát, amint megérkezik a pénz a szla aktiválják.

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#5986) Custer


Custer
tag

Tegnap este megszereztük 4. győzelmünket OC-n, így veretlenül jutottunk tovább play-off ba:D

Amíg a zene szól, az ösztöneid uralnak,de amint elhallgat, a tudatod ismét korlátoz.

(#5987) old gray válasza Custer (#5986) üzenetére


old gray
addikt

Gratula, csak így tovább gyerekek! :C

MOD:

gamerpeter a nicked miért szerepel itt?

[ Szerkesztve ]

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#5988) Akybron válasza old gray (#5985) üzenetére


Akybron
aktív tag

Örömteli hírek.

Végre van esélyünk lagmentesen "hazai" meccseket vívni :D

73&DX HA5OJN

(#5989) old gray válasza Akybron (#5988) üzenetére


old gray
addikt

Csak ne 1 napig tartson az örömünk mint az előző szervernél.... :U

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#5990) Akybron válasza old gray (#5989) üzenetére


Akybron
aktív tag

Hát lehetne "végleges" az örömünk.
Minden esetre 1 hónapig 2 TS-en is nyomulhatunk :K

[ Szerkesztve ]

73&DX HA5OJN

(#5991) old gray válasza Akybron (#5990) üzenetére


old gray
addikt

"Minden esetre 1 hónapig 2 TS-en is nyomulhatunk "

És tényleg! :DD

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#5992) gamerpeter válasza old gray (#5987) üzenetére


gamerpeter
tag

mert pár napja én is [i]mpress!ve-es lettem.

(#5993) yoleeka válasza old gray (#5987) üzenetére


yoleeka
tag

Hát ettől az azubiii gyerektől marhara nem vagyok elájulva, egy nagyképű senki, még én is elvertem mint a sz@rt, aztán jön hogy csak mák, aztán kikap megint és kezdődik minden előről...(tegnap történt az eset - megjegyzem) Lehet jó teamplayer, de emberileg nulla. kérem kapcsolja ki.

LoOoL Pjötr, Téged is behálóztak? :D btw te tudod, te döntésed, de ÉN úgy gondolom, legalább szólhattál volna Ferykee-éknek, más nem egy privat-mail-ben.

[ Szerkesztve ]

Better to reign in hell, than serve in heaven...

(#5994) Ferdzsoo válasza gamerpeter (#5992) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Gratulálok az egyenességedhez. :C
Erre most nem mondok semmit.

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#5995) gamerpeter válasza Ferdzsoo (#5994) üzenetére


gamerpeter
tag

inkább ne minösits.amugy ez egy pár napos dolog és még nem is láttalak azóta.(igaz irhattam volna de ugy gondoltam minek verjem nagy dobra a dolgot,mivel rátok nézve jelentössége nincsen)amugy nemhiszem,h az én hozzáállásommal lennének a gondok.sajnálom,h ez titeket feriket zavar.

[ Szerkesztve ]

(#5996) old gray válasza gamerpeter (#5992) üzenetére


old gray
addikt

Értem, hát sok sikert velük. Azért yoleeka es ferykee véleményét én is osztom v.mennyire, szólhattál volna előre, hogy te is ilyen vándormadár kategóriába tartozol és nem akarsz velünk tovább hentelni. Egy kérdés: miért impressive és nem mi? Mi núbok vagyunk, szar a társaság, esetleg az a baj, hogy nem szerepelünk a cb-n? :U

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#5997) gamerpeter válasza old gray (#5996) üzenetére


gamerpeter
tag

állj!a 2 klánban szereplés kizárja magát?mert én ugy tudom ez még nincs eldöntve.nekem semmi bajom veletek.nem én flamelek folyton

[ Szerkesztve ]

(#5998) Ferdzsoo válasza gamerpeter (#5997) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

CSak az a baj hogy mindig magamból indulok ki, és közben rájövök hogy nem vagyunk egyformák.- :N
Amúgy egyértelmű hogy noob-nak tart minket emiatt lépett.
A két klánban szereplést remélem nem gondoltad komoly kérdésnek...

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#5999) gamerpeter válasza gamerpeter (#5997) üzenetére


gamerpeter
tag

és most ez nem azért van mert bármi bajom lenne veletek.természetesen nem vagytok noobok meg még rossz társaság sem,csak láttak bennem fantáziát ,megkérdezték,h lenne kedvem csatlakozni és én igent mondtam.ennyi...

(#6000) gamerpeter válasza Ferdzsoo (#5998) üzenetére


gamerpeter
tag

ok hát akkor erröl ennyit.nem vitatokozom.kicsit azért szerintem tullihegitek.nem tom mitöl vagytok ki ennyire agyilag

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.