Hirdetés

2024. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5351) Ferdzsoo


Ferdzsoo
addikt

Elegem van az UT-ból.

2.0-ás patch óta fagyogat, elfelejti a beállításaimat, egérérzékenységet, stb, nem tudok belépni a meccsbe, elegem van ebből a rohadt szívásból... :W

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#5352) old gray


old gray
addikt

Gondok:

Patch 2.0 : Javítottak rengeteg bugot és sikerült újakat kreálniuk. Az online profile-t kurva nehezen tölti be, az első 3-4 percben csak default settingsel tudok játszani, utána "betöltődik" a profil és megkapom a beállításaimat. De az meccs első pár perce így nem játszható. :W Az avril és rocket bug még mindig létezik, illetve a slow fieldbe ma 1x beragadtam és úgy maradtam (ergo lelassulva). Nagyszerű érzés. :W

Titan pack: még csak a VCTF mapeket teszteltem, mind sz@r és kiegyensúlyozatlan. (Suspense-necris, Stranded). Az egyedüli ami elfogadható az a Rails. Titan mutator: na ettől gyermetegebb dolgot még nem láttam. Titan meg Behemoth mi ez az új Heroes of M&M V.? :W Ma 3 szerveren játszottam TDM-et (külföldiek, amik jó pinggel rendelkeznek), és mind a hármon az volt a móka, hogy ki tud titánná transzformálódni. Ráadásul a messages eltűnt, így ha játék közben kapsz egy új üzenetet ahhoz ki kell lépned a játékból, hogy el tudd olvasni hát hülyék ezek?

Játékmódok: Greed és Betrayal: egyikkel sem fogok játszani, értelmetlenek.

summa summarum: EPIC failed :W

yoleeka: készítek majd egy 1. hsz-t, milyen infokat tartalmazzon? Szerverek, magyar UT3 playerek nevei, linkek a patchek és pályák letöltéséhez.... és még?

[ Szerkesztve ]

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#5353) Ferdzsoo válasza old gray (#5352) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Jólvan akkor nem csak én szopok ezekkel a dolgokkal!
Arról nem is beszélek hogy laza 20 FPS-t vesztettem az új peccsel! :O

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#5354) G Bedtime St


G Bedtime St
tag

Nekem se jön be az uj patch. a bétával nem volt ennyi probléma. a Deck-es teleportos lagggg még mindig ott figyel. legalábbis nálam....

(#5355) yoleeka


yoleeka
tag

Köszi szépen, jó lesz az az első hsz. Sztem kezdésnek ennyi elég, úgyis lehet bővíteni ha szeretnénk. Amúgy ez a sz*r kidobál winf*sba engem is ismeretlen hibákkal, meg fagyogat is rendesen, fps-t nem tudom, soha nem néztem nem is igazán érdekelt. Soha nem csinált ilyet. Lassan az ut3 is olyan lesz mint a legújabb wow? ( alapból WoW-ozok ) Csinálnak hozzá nagy patch-et aztán csak jobban elkú*ják a játékot mint előtte? szánalmas irányba halad a játékfejlesztés, vagy csak én nem tudom értékelni azt amit adnak?

Better to reign in hell, than serve in heaven...

(#5356) Kareszovics


Kareszovics
addikt

Biztos az én hibám, hogy nálam gond nélkül megy a játék... :B :F

MOD: mondjuk én annyira részletes nem fogom kivesézni a játék "szakmai" részeit mint Ti.

[ Szerkesztve ]

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#5357) Rage47


Rage47
veterán

Nekem is tetszik az új UT3. Betrayal is ötletes...:)

(#5358) L_ajos


L_ajos
őstag

Szintén nincs vele semmi problámám. TDM-et próbáltan (csak egy pálya, naaaa :D ) és órák lett belőle. Elég ütős igy ahogy van a számomra. A szakmai része engem sem érdekel. Játszom, lefoglal, élvezem, ennyi :D

Amugy Lajcsi néven írtok :D

PSN felhasználó: Foxxika | Samsung S23 Ultra | Canon EOS 1300D Kit

(#5359) old gray


old gray
addikt

De jó nektek, hogy semmi probléma a game-el. Felfedeztem egy új bugot, ami eddig nem volt: a viper hajlamos nem felrobbani amikor self-destroyt szeretnék. Csak áll a levegőben mint egy.... és semmi nem történik. Viszont eddig nincs hang-problémám. De sztem ez az XP érdeme (Vista deleted) nem az új patch-é. :DDD

[ Szerkesztve ]

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#5360) Ferdzsoo válasza old gray (#5359) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Ígyvan, XP alatt nekem is minden rendben volt a hangal.
Vista szivat csak megállíthatatlanul. :O

De ez hogy elfelejti (nem tölti be) a profil beállításokat, hang, egérérzékenység, stb, utána meg kifagy, ez egy vicc egy új peccstől.
Arról nem is beszélek hogy az UT3 benchmark sem megy az új titanpakkal. A peccset mikor feltettem azután még jó volt.
Tényleg iszonyat bukta az egész. Inkább maradt volna a menü meg minden csak ezeket a szarokat javították volna ki.
Jah hogy az egér a menüpontra húzásra meg nem is reagál meg a szimpla kattintásra kritikán aluli.
Komolyan mondom, Vista reinstall és 1.3 - visszatelepítés lesz belőle... :W

[ Szerkesztve ]

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#5361) L_ajos válasza Ferdzsoo (#5360) üzenetére


L_ajos
őstag

Érdekes problémáid vannak. Nekem ezek közül egysem jött elő pedig ugyan az a verzió fut nekem is. Valszeg a pistával lehet gáz me én xp alatt használom és tökéletes ;)

PSN felhasználó: Foxxika | Samsung S23 Ultra | Canon EOS 1300D Kit

(#5362) old gray válasza Ferdzsoo (#5360) üzenetére


old gray
addikt

Jah hogy az egér a menüpontra húzásra meg nem is reagál meg a szimpla kattintásra kritikán aluli. -> Dettó u.ez van nálam is...nem értem. :U

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#5363) yoleeka


yoleeka
tag

Csak nálam fordul elő az a feature hogy a fegyverspawn-helyen (istenem, be szép magyar szó) ott a fegyver, látom, mire odaérek meg nincs ott, és nem tok felvenni semmit? kezd kibuktatni a játék... :(((

[ Szerkesztve ]

Better to reign in hell, than serve in heaven...

(#5364) Ferdzsoo válasza yoleeka (#5363) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Igen, ezt is felfedeztem a v 2.0-ban. :K

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#5365) old gray válasza yoleeka (#5363) üzenetére


old gray
addikt

Új bugok is kellenek, hogy legyen mit javítani a következő patch--el. :DDD

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#5366) bozont


bozont
veterán

Eddigi tapasztalataim alapján, a sebesség nálam is csökkent, a menü+egér probléma (ha csak nem direkt így akarták) nálam is fennáll. Viszont most az előbb előfordul olyan, hogy egyszer csak elment a hang. A patch és titan pack előtt ilyen nem volt. Ezek után az openal-el már nem is próbálkoztam. Más bug-gal eddig nem találkoztam, bár ritkán előfordul, hogy elszáll a játék valami hibaüzenettel. Az új játékmódok közül a greed nem olyan rossz, de a betrayal annyira nem tetszik. Ez a titan mód vagy mi a fene meg elsőre jó poénnak tűnt, de így utólag én nem tettem volna a játékba (max mutator-ként), valahogy nem illik nekem a játékmenetbe. Az új pályák meg olyanok amilyenek, vannak egész kellemesek is. De pl a suspense necris elég kiegyensúlyozatlan járművek terén, viszont a design az tetszik.

[ Szerkesztve ]

(#5367) Akybron


Akybron
aktív tag

Feree13: Nekem 64 bites vista van, minden probléma nélkül megy.
G Bedtime St: Deck-es teleportos lagot én nem tapasztaltam, viszont ott lefagyott a játék egy ideig, VGA driver frissítés oldotta meg.
yoleeka: Ez van nekem is, de már a patch előtt is tapasztaltam, szerintem más ikozza. Igazából nem "nem tudod felvenni ami ott van", hanem "amit felveszel, az nem tűnik el" a probléma. "Csak" a megjelenítésben van a hiba. Segit a Disconnect-Connect.

Játék közbeni fagyás szerencsére nincs nálam, a map editor viszont bizonyos esetekben összeomlik (pl. ha pályatesztnél megvárom a meccs végét).

Bozont: A titán az módosítóként van jelen nálam, alapból nem él.

[ Szerkesztve ]

73&DX HA5OJN

(#5368) bozont válasza Akybron (#5367) üzenetére


bozont
veterán

Igen közben rájöttem, csak eddig szinte az összes szerveren alkalmazták ahova beléptem. Azt hittem ez is valami alap dolog lett.

(#5369) G Bedtime St


G Bedtime St
tag

Sziasztok!

Nah miért is van a DeathGoat pajtinak 4-es pingjee? [link] Hát ezért. És ez még nem is a legjobb mérés ;) . A DIGI Kábel KFT-t csak ajállani tudom mindenkinek. Pontosabban a Lan-internet szolgáltatásukat. Ha van ilyen szolgáltatás a környéketeken, habozás nélkül igényeljétek!!!!!! www.digikabel.hu A fenti linkben találhato értékek potom 3500Ft havidij ellenében élvezheted.

(#5370) kabalababa válasza G Bedtime St (#5369) üzenetére


kabalababa
tag

30/20 helyett 60/20, nem rossz :)

Én igényelnék, ha tudnék, de felénk még nincs ilyen net sajnos.

(#5371) G Bedtime St válasza kabalababa (#5370) üzenetére


G Bedtime St
tag

A 30/20 az csak irány ado. Annyi a ninimum. Hajnalban nemritka a 90/40. Gondolom függ, hogy mennyien használják. Amugy még mindig nem látlak a "barátok listában". Ez hogy lehet?

(#5372) old gray


old gray
addikt

Ferykee mi van a szervereddel? A héten próbáltam néhányszor fellépni, de nem tudtam. :U

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#5373) old gray


old gray
addikt

Kiléptem a klánomból, az [MSF]-ből. Nyitott az út egy TDM banda szervezésére, Ferykee szerója adott mint gyakorló-terep, ki van benne egy pH! csapatban? Létrehozunk egy szabályzatot ami kötelező jellegű a tagokra nézve, a fórum adott....szóval? :U

[ Szerkesztve ]

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#5374) Ferdzsoo válasza old gray (#5373) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Okas! Végre!
Benne vok, szeró menni fog egész hétvégén, mostanában sokat vizeztem, ezért nem volt időm semmire, jelen pillanatban is tesztelés folyik...
SZeró minden hétvégén lesz, de ha megbeszélünk valamit mehet hétközben is!
Klán oké!
Benne vok!
Szabályzatot írjatok! :DDD

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#5375) old gray válasza Ferdzsoo (#5374) üzenetére


old gray
addikt

Klán-név? pH! ? Szabályzatot megkreálom, nem nehéz, alap dolgok kellenek bele, ilyen volt pl. az MSF-é:

As a member of MSF u need to follow these rules:

• You can not be a part of any other Unreal Tournament clan than MSF.
• All members should wear the [MSF]-tag.
• We want the members, regardless of actual age, to have a distinct mature but playful attitude towards other members and players.
• You need to respect other members and players both in the game and outside.
• Dont use harsh language. In other words behave good!
• Members of MSF should take part in practise if they have not notified us before hand.
• To be able to contact members with important news and to get to know eachother we would like members to use msn messenger and visit the forum regularly.

• Play for fun!

Egyszerű és betartható....Megdumálunk 1-2 napot amikor kötelező jelleggel gyakorolunk, beizzítjuk a TS-t és mehet a móka. A lényeg, hogy egy idő után szavak nélkül is ismerjük egymás szokásait és taktikáját és hatékonyan tudjunk kommunikálni TS-en keresztül. Aztán bizonyos idő után szervezhetünk fun-warokat, hívunk majd emberkéket, hogy tudjunk gyakorolni illetve ha már nagyon megy a team-play akkor belevághatunk komolyabb meccsekbe is. :K

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#5376) G Bedtime St válasza old gray (#5373) üzenetére


G Bedtime St
tag

Én benne vagyok. Régota szeretnék tartozni valahova. És ha a szerverbérlés is szóba jön, hát az is mehet. Némi pénzel megtámogatnám!!!! :C Ez nagyon jo lenne! Egyböl jobb lett a kedven. Ma majdnem a levegöbe repitettem egy 12 lakásos társasházat.És mocskosul magamalatt vagyok.

[ Szerkesztve ]

(#5377) yoleeka válasza G Bedtime St (#5376) üzenetére


yoleeka
tag

Hát gondolkodóba estem én is, csábít, de ugye nekem WoW>all tehát nem tom mit csináljak, annyi szabadidőm meg nincs.. :( még agyalok rajta jó sokat.

Csak majdnem sikerült? Az tök jó. Gondolj bele mi van ha össze is jön a dolog... bár adok egy címet inkább azon próbálkozz, már tele van velük a hócipőm: 9027 Győr, Kardán Út 1 Audi Hungária Motor KFT. ennyi, ne csalódjak benned! :DD

[ Szerkesztve ]

Better to reign in hell, than serve in heaven...

(#5378) old gray válasza G Bedtime St (#5376) üzenetére


old gray
addikt

Welcome DeathGoat, mesélj egy kicsit erről a robbantásról! Ezek szerint már szekta tag vagy? 2 klánban nem lehetsz egyszerre :DDD

Szóval...hárman már vagyunk... +1 fő kellene...de lehetőleg még több!

Szerver-bérlés nem hülyeség beszélhetünk syserr-el vagy viper-el egy 8 slotos szerver (4 vs 4-re gondolva) + TS / Ventrilo server. +2 spectator minimum úgyis engedélyezve van. Mindenki részéről ok, hogy béreljünk szervert, vagy elég a ferykee szervere?

Aztán kell majd nekünk olyan, hogy:

Clan-leader : góré nélkül egy klán kurvára nem fog működni sztem, az MSF-nél is totál demokrácia volt és ebből semmi jó nem sült ki. Kell egy "főnök" aki szívbaj nélkül pi.csán rúgja az adott tagot ha hanyagolja a csapattal való kommunikációt / gyakorlást stb. Természetesen minden kérdésben közösen döntünk, vita esetén szavazás, eldöntetlen helyzetben a clan-leader mondja ki az ítéletet.

Admin: szerver admin aki frissíti a szervert a mapokkal, telepíti a mutatorokat, konfigolja a TS/Ventrilo szervert, a ban-ok sorsáról rendelkezik stb.

Ingame-admin / moderátor: egyértelmű.

Vélemény? Ki milyen feladatot tudna ellátni?

Továbbá:

Meg kell határoznunk heti 1 de inkább 2 alkalmat amikor is mindenki ráér, és közösen gyakorolunk. Kérnék időpontokat! (melyik nap mikor....). Nekem pl. 100%, hogy megfelel: vasárnap 18-22 illetve H-CS valamelyik nap szintén 18-22.

További ötletek, meghatározandó alapelvek.... stb :F

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#5379) G Bedtime St válasza old gray (#5378) üzenetére


G Bedtime St
tag

A robbanásrol annyit, hogy gázszereléssel foglalkozom és sikerült hazavágnom egy 2" (öklömnyi) vastag vezetéket ami kb 70 éves volt szarrá korrodálva. Gondolhatod..... öreglányokat futni igy még nem láttam ;] persze ez nem vicces.

The Team: szerintem is kell fönök méghozzá olyan aki már otthon van e téren és egyben adminként is mükszik :) Öszintén bevalva Én szeretnék jo katonona modjára viselkedni mert nem szeretek parancsolgatni, meg fogalmam sincs az admin munkájárol. Bár hamar tanulok. Ja és nyelveket se beszélek nagyon.

A +1 fö szerintem megoldható Kabalababa személyében. Bár ugytudom Akybron is belépett a legálisan használt UT3 táborba :DD

A heti kötelezö 1-2 az kötelezö!!!!!!!Nekem jó a H-V estefele. A szerver-bérlés mondom felölem mehet de mig ki nem forr a TEAM addig jo lesz Fecó szeroja.

nekem minden megoldás megfelel csak ne keljen csendben DMezni mert már uncsi egy kicsit. :R

(#5380) G Bedtime St válasza yoleeka (#5377) üzenetére


G Bedtime St
tag

Hát a kérdés az ,hogy WOW-ozol vagy WOW föggö vagy ;) nem mindeggy!! De sztem beleférne heti 2alkalom. Az Audi Hungária Motor KFT-nek mond meg ismersz egy tuti gázost aki ugy szerel, hogy az életben nem lesz több prolémájuk ;] ;]

Van egy ismerösöm aki WOW-okat gyogyit.Ha esetleg....... :D

(#5381) Ferdzsoo


Ferdzsoo
addikt

Nah végre elkészült a vizem, mondjuk úgy, átléptem egy másik dimenzióba a számítástechnikával kapcsolatban... :U :DD

Mostmár tok koncentrálni...
Nah mivan? :DDD

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#5382) old gray válasza Ferdzsoo (#5381) üzenetére


old gray
addikt

Képek akarunk! :K

A quad-ot fogod tesztelni mit bír víz alatt? ~3,6GHz 24/7-re vízzel nem elképzelhetetlen.....

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#5383) Ferdzsoo válasza old gray (#5382) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

off:
egykét kép
a tuning holnap veszi kezdetét, most tesztelés van... :K

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#5384) G Bedtime St válasza Ferdzsoo (#5383) üzenetére


G Bedtime St
tag

fuuuu ez nagyon jol néz ki. kb mennyiböl lehet egy ilyet összehozni?

(#5385) old gray válasza Ferdzsoo (#5383) üzenetére


old gray
addikt

Odab.sz, de gondolom az ára is. :DD

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#5386) Ferdzsoo válasza old gray (#5385) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Árral kapcsolatban nem nyilatkozom! :N :DDD
De szép látni a procit húzva idle 28 fokon! :C

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#5387) old gray válasza Ferdzsoo (#5386) üzenetére


old gray
addikt

LOL nekem is 28 fokos idle és max. 45 fokos prime alatt 3,5GHz-n 1,35V-al...ezért vettél vizet? Mindez úgy, hogy a cpu-hűtőn venti sincs..... :P :DDD :DDD

Ma beizzíthatnád a szerót délután / estefelé..... :U

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#5388) Ferdzsoo válasza old gray (#5387) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Papa, azért a q6600 meg a phenom TDP-jét ne vedd etgy kalap alá. :K
Vagy mondjam a vidikarim terhelt állapotát? :D

Papa a szeró péntek este óta megy... :U
Én rá is érek.
Jön valaki?

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#5389) G Bedtime St válasza Ferdzsoo (#5388) üzenetére


G Bedtime St
tag

jövök én is. Tegnap voltunk egy páran a szerodon. király volt.

(#5390) old gray


old gray
addikt

Nah emberek erőltessétek meg az agyatokat és írjatok időpontokat, hogy ki mikor ér rá gyakorolni meg ilyenek. Nem kell mellébeszélni, ha nem csináljuk normálisan a dolgokat, akkor az egész team-dolog ellaposodik és b.szhatjuk a'la MSF. :U

[ Szerkesztve ]

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#5391) Akybron válasza old gray (#5390) üzenetére


Akybron
aktív tag

Legyek klán tag? Ezt még el kell döntenem némi TDM gyakorlás után, Feri mellett nem sok vizet zavarok :- :DD .
Este 6 és fél 10 között szoktam szoktam "játékra alkalmas" állapotban lenni.

[ Szerkesztve ]

73&DX HA5OJN

(#5392) old gray válasza Akybron (#5391) üzenetére


old gray
addikt

Welcome! :))

pH! (mint prohardver) névnek oké lenne? Max. ha nagyon sikeresek vagyunk akkor pénzt kérünk a PH-tól mert reklámozzuk őket. :DDD Tényleg milyen lenne custom karaktereket csinálni, megkérni pl. a Sony-t, hogy támogassanak minket és cserébe a Sony logo ott figyelene minden játékos hátán? :DDD

Időpont:

Kedd és csütörtök: 18.00-20.00

vagy

Kedd vagy csütörtök és vasárnap: 18.00-20.00

Megfelelne mindenkinek?

Más: kurvára szarul esett ahogyan az MSF-től búcsút vettem. Még én vagyok szar alak mert nem bírom felfogni, hogy ők egy fun-clan és büszkék arra, hogy 2003 óta nagy barátságban fórumoznak, persze játszani alig játszanak, a kötelező "tréningeken" meg sem jelennek jóformán. Kérdezem én Klán az ilyen egyáltalán? Ők azt monndták erre, hogy foglamam sincs mi a CLAN szó jelentése.....Hát köszönöm szépen, ilyen alapon beregisztrálhatok a rotációs kapa nevű UT3 klánba, ahol a földművelés minden fortélyáról szó esik, de magáról a játékról semmi. :W

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#5393) old gray


old gray
addikt

Megjelent az UTComp V4 beta1: letöltés

Kompatibilis a v2.0-s patch-el, ferykee fogod a szeródat upgradelni? Az új patch + utcomp felkerülhetne! :K

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#5394) G Bedtime St


G Bedtime St
tag

Alakul :C

old gray hamár ilyen jo a szervezökéd ;) akkor lefektethetnéd az alapokat pl: idöpont,pár szabály,stb.

(#5395) Ferdzsoo válasza old gray (#5392) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Az időpont nekem mindegy, majd megpróbálok alkalmazkodni hozzátok.

pH! tag nekem teccik, de kitalálhatunk akármi mást is. pl XC330- vagy hasonló. :DDD
Szeróm lesz frissítve, lassan helyreállok a Víz miatti időeltolódásommal, és mindent bepótolok. :DD

amanhanhaleb
dezokszinukleinsaw
vagy truncus pulmunalis.
:DDD

[ Szerkesztve ]

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#5396) yoleeka válasza Ferdzsoo (#5395) üzenetére


yoleeka
tag

Látom pörögtök mint a kiba körhinta a vásárban...
Én viszont még mindig agyalok a dolgokon, bár egyenlőre ugy tűnim nem igazán tom megoldani a helyzetet, mivel audiban melozom 2-3 műszakban mikor hogy, van hogy becsúszik a 4 műszakos meló is, mellette wow, amit imádok tolni, szal nincs rá időm, nem tudom már hova besűriteni az UT-t, de mint FőNúúB szívesen részt veszek fun-okon, vagy ha vkinek kedve van lövöldözni... :D

Better to reign in hell, than serve in heaven...

(#5397) old gray válasza Ferdzsoo (#5395) üzenetére


old gray
addikt

Bifidus Essensis? Szklerózis multiplex? :DDD

G Bedtime St: annyira nem jó a szervezőkém, meg alapok helyett v.mi nőstényt fektetnék szívesebben ha lehet. :DD Szerintem az alapok egyébként már megvannak, csak tényleg kell konkrét időpont amihez tartjuk magunkat, hogy valami rendszer legyen. De látod pingvin barátunknak is elgurult a gyógyszere, yoleeka szintén beteg igaz nem tehet róla a wow megfertőzte.... érdekes arcok járnak ide az biztos. :DDD

Gyakorlás: VCTF-ben public szervereken gyakoroltunk, mindenki online volt és korrekt szervereket keretünk...amikor v.ki talált egy jót akkor szólt a tübbieknek. Ha nem volt elég hely akkor átmenetlieg spectatorban voltunk illetve folyamatosan kerestük a lehetőséget, hogy úgy tudjanak a tagok csapatot cserélni, hogy a végére egy team-ben legyünk. Ez általában működött, és pár perc után public szerón tudunk team-ként játszani.

Ferykee: nem tudom, hogy pl. tegnap este (9 körül) ment-e a szeród, én nem tudtam csatlakozni. :U

Ma egy kis hent olyan 7-9 körül? :U

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#5398) TESCO-Zsömle


TESCO-Zsömle
félisten

Hi all!

Lehet csatlakszom én is.

Vki fel tudna homályosítani, hogy mennek itt a dolgok??

THX!

sz: Tud vki olcsóért UT3-at??

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#5399) TESCO-Zsömle válasza TESCO-Zsömle (#5398) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Olcsó UT-t már találtam is. :R

Akkor már csak InfoNeeded.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#5400) old gray válasza TESCO-Zsömle (#5398) üzenetére


old gray
addikt

Egyelőre még semmi konkrét, ha visszaolvasol pár hsz-t akkor láthatod, hogy a team "under construction". Az időpontok kezdenek körvonalazódni, Kedd vagy csütörtök és vasárnap tűnik eddig esélyesnek mint kötelező tréning-nap. Feree13 szerverén találkozunk (aláírásában a szerver címe), nézz be és játsszunk együtt aztán majd idővel kialakulnak a részletek.

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.