Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6951) Custer válasza Akybron (#6947) üzenetére


Custer
tag

Milyen gyártótól vetted a 9600-at? csak mert énis azt szeretnék vennie...

Amíg a zene szól, az ösztöneid uralnak,de amint elhallgat, a tudatod ismét korlátoz.

(#6952) old gray válasza Termigáßor (#6950) üzenetére


old gray
addikt

Igen használok ATT-t mert külön 2D (energiatakarékos, csökkentett órajelek, feszültség és ventisebesség) és 3D profilok vannak létrehozva. Az, hogy az agressive 3D detection mit jelent nem vágom, de kipróbálom kilőni. Driverből a 9.6-os catalyst van fent, de csak a pure driver, azaz nincs ccc ezáltal .net sincs fent. Más játékok nem lassulnak, még a Far Cry 2 is gyorsabban megy high quality mellett mint az UT3 butítva... A lassulások nem rögtön jelentkeznek, hanem bizonyos idő elteltével. Arra is gondoltam már, hogy játék közben valamiért átvált az energiatakarékos profilra, amire alapból csak a 3D alkalmazásokból való kilépéskor kellene váltania. Az meg 500/1000MHz a 3D mód 800/4000MHz-éhez képest. :U

Köszi az tippeket. :R

Custer: remélhetőleg hamarosan visszaérkezik az EVGA 8800GTX ACS3 KO vga-m Taiwanról, és eladó lesz. Ha gondolod vedd meg, jóval brutálisabb mint a 9600GT de árban nincs olyan nagy differencia. :K Majd kitalálunk v.mi korrekt árat, hogy ne érezd magadat lehúzva. :))

[ Szerkesztve ]

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#6953) Akybron válasza Custer (#6951) üzenetére


Akybron
aktív tag

Inno3D volt a gyártó.
Sok helyről azt hallom, nem jó választás ez a cég.
Az első kártya közel egy évig ment gond nélkül, ilyen volt.
A második, ami alapból problémás, az ilyen.

[ Szerkesztve ]

73&DX HA5OJN

(#6954) 1up


1up
csendes tag

Nekem ilyenem van: http://pden.zotac.com/index.php?page=shop.product_details&product_id=24&category_id=31&flypage=flypage_images.tpl&option=com_virtuemart&Itemid=1
Anno mikor vettem nagyon megérte, mert csak egy kártyahelyet foglal, gyárilag húzva van 650 mhz-ről 725-re, és mint utólag kiderült nem melegszik, meg semmi egyéb baj sincs vele. (tudom majd biztos miután lejár a gari, másnap kifingik ;] )
Most ezzel a karival az az egy a problem, hogy mikor én vettem kb megegyezett az ára a többiével, csak azóta nem csökkent egy forintot sem...

Van sok gyártó, ami viszogylag jó áron ad minőségibb karikat, sztem ilyen a: zotac, gigabyte, galaxy, gainward stb, én az asust nem szeretem, mer általában van egy kis felára a többiekkel szemben, persze a minőségével ami asusom volt sose volt bajom...

Arra érdemes még figyelni, hogy 9600 gt legyen a delikvens és ne 9600 gso, mer az butított.

Pl ez a giga nekem erősen bestbuy szagú: http://www.argep.hu/product_716468.html

[ Szerkesztve ]

Peti

(#6955) Custer válasza old gray (#6952) üzenetére


Custer
tag

ha odaadod a 9600gt áráért, akkro benne vok:D Engem nem naygon érdekel a teljesítmény, 1edül ut-val játszom már évek óta (muter idegein kívül:D), szal nekem nem kell nagyteljesaítményü kari. Azért 9600GT-t aarok venni, mert ennek az ára pont az erre a célra szánt összeg plafonja. Most 8500GT-m van, és igazából teljesen megfelel, de már eljött az az idő, 20onpárezerforintból tudok venni olyan karit, amivel jobb graffon is menne ut3. (ugy értem h nem 800*600 és low, mint most)
Amugy ha veszek karit, akkor azt csak is Asus gyártótól. Mostani gainward v miafallosz, de nem nagyon vok megelégedve vele. Túlmelegszik stb. Elöző karim Asus volt, és soha nem volt vele semmi gondom.

ROLY: VHTR-ről mit tudsz? vele játzok elsőként quali-n (holnap éjcaka). Olasz a tag, és a oZ3-ban játszik (div2).

Amíg a zene szól, az ösztöneid uralnak,de amint elhallgat, a tudatod ismét korlátoz.

(#6956) old gray válasza Custer (#6955) üzenetére


old gray
addikt

Az Anusz kb. a közelében sincs az EVGA-nak ami az egyik legminőségibb amerikai gyártó, csak nem igazán ismert MO-on. Ezt jelzi az is, hogy itthon 5év garit kaptam rá, de maga az EVGA plusszban élettartam garival kínálja. Gyárilag emelt órajelek, egyedi hűtés ami nagyon jól teljesít. Az viszont biztos, hogy 9600GT árában nem adom el, nem akarok magamnak rosszat csak azért, hogy neked jó akarjak. :DD U.is a 9600GT 17-20k körül van használtan, a minőségibb, garanciális, gyári OC-s 8800GTX-ek meg 28-30k körül. Ráadásul ugyebár én egy vadi újat fogok kapni, 0km-es és újból 5év garival....

VHTR-el már dueleztem (a betazone duel szerveren) és tdmeztem is. Hiszed vagy sem ha nehezen is de sikerült legyőznöm. Igaz ez már jópár hónapja volt, azóta lehet keményen rágyúrt az 1on1-re Ebből kiindulva neked kötelező hozni a meccseket. ;)

[ Szerkesztve ]

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#6957) Ferdzsoo


Ferdzsoo
addikt

Amit én az fps droppokról vettem észre az az hogy teljesn mértékben pályafüggőek.
Főleg ilyen cbp3 meg ilyen nachgemacht-os pályákon szokott fps droppom lenni, teljesen random helyszíneken. Nemtudom miért, de nekem nagyon pályafüggő.
Egyik pályán van, utána betölt egy alap map, és ott vígan megint 130 fps-em van folyamat.
FPS drop magyarázata: EPIC failed. Ennyi.

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#6958) gamerpeter válasza old gray (#6949) üzenetére


gamerpeter
tag

gainward 9600 gt

(#6959) old gray válasza gamerpeter (#6958) üzenetére


old gray
addikt

Akkor abszolút nem gyártó-függő a dolog.
Azt hittem csak az ATI vga-k produkálnak ilyen jelenséget.

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#6960) old gray


old gray
addikt

Játékon belül a connection type-ot ha LAN-ra állítom akkor megszűnik a 90fps korlát, jelenleg 160-170fps-em van. :))

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#6961) PiciKenny


PiciKenny
senior tag

na én is UT3 tulaj lettem már csak le kell szedni 19%(steam) :D majd jövök én is fórumozni :P :R

[ Szerkesztve ]

(#6962) Ferdzsoo


Ferdzsoo
addikt

Hogy tegnap bermi DM-en milyen statot nyomtam :D Nem írom alá ezt most.
Valami 26/19. :Y Ennyiszer soha nem b@sztak még hátba mint tengap. :DDD

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#6963) old gray válasza Ferdzsoo (#6962) üzenetére


old gray
addikt

Lefagyott az aimbotod? :P :DDD

Gondolom voltak bent vagy 15-en, és a death-ek nagy része spawnkill volt... :U

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#6964) kabalababa válasza Ferdzsoo (#6962) üzenetére


kabalababa
tag

:)

[ Szerkesztve ]

(#6965) PiciKenny


PiciKenny
senior tag

Sziasztok accot valamiért nem szeret csinálni az ut :F

Cd key megvan stb..csinálom az accot, név megvan pass megvan majd az email cimmel reklamál :F:F ötlet??

(#6966) old gray válasza PiciKenny (#6965) üzenetére


old gray
addikt

Milyen email fiókot használsz?

A screenshothoz:

DaOn-on eredményén nem vagyok meglepődve, ismerem és tényleg jó játékos, de Sentinel aki véleményem szerint egy noob, hogy csinálhatott ilyen ratiot? Kb. 1 hónapja játszottam vele a bemin és 1x sem tudott megölni (van screenshot is!). Csak nem valami piszkos segédeszközhöz folyamodott? :U

MOD: most látom, hogy Gateway volt a map, lehet a turretben ült? Ha igen akkor nem szóltam!

Van egy cheater is aki v.melyik nap a Bermin is volt, szólni kellene Syserr-nek, hogy intézkedjen. Irb|s a tag neve, egy vctf szerveren bukott le a napokban, pont 2 Multiplay admin is jelen volt, kapásból kiszúrták.

[ Szerkesztve ]

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#6967) PiciKenny válasza old gray (#6966) üzenetére


PiciKenny
senior tag

citromail és freemail is van :F passnál is reklamált milyen lehet pl a pass vagy az username?

sample nak örünék:D

(#6968) PiciKenny válasza PiciKenny (#6967) üzenetére


PiciKenny
senior tag

megcsináltam ! (a gond az volt hogy a passban nem lehet szám :F )

(#6969) PiciKenny


PiciKenny
senior tag

Mostantól én is komolyabban akarom venni az utt :) esetleg tanács? Low sens vagy high? esetleg pachek vagy valamik ?:) ( steamen keresztül 2.1 van most fenn ) köszi a segítséget előre is :) :R

(#6970) Akybron válasza old gray (#6966) üzenetére


Akybron
aktív tag

Sentinelről:
Azon kívül, hogy néha "beszól" valami szívhez szólót ;] , semmi baj sincs vele.
Szerintem nem használ nem megengedett eszközöket.
Mikor Ferykee elment, még 2-3 meccset játszottam. Hol én voltam előrébb, hol Sentinel.
Éppen olyan "máker" állapotban volt, mint én szoktam lenni. :DD

A másik dolog, ami a "tömeges" DM átka: Épp harcolsz valakivel, és oldalról mindkettőtöket kivégez egy harmadik pl. Flack-kel.

A turretes map az a Deiomos, nem a Gateway.

73&DX HA5OJN

(#6971) Ferdzsoo válasza kabalababa (#6964) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Baszki nemgyenge memóriám van mi? Hogy emlékeztem! :Y
konkrétan 13-an voltunk, és igen, rengetegszer meghaltam mert egy balfasz véletlen a semmiből csak a vaktába beleb@szott egy flakkbogyót, Dehát 13 főnél ez van.
Ezért is mentem el, nincs értelme.
Igen a DM lényege: látszik tükrözi a skillt, hogy sentinel jobb mint én vagy aky, vagy tiszti... :DDD
ilyen létszámnál má szerintem 70% mákról szól a játék... :K

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#6972) Akybron válasza Ferdzsoo (#6971) üzenetére


Akybron
aktív tag

Hát ja.
Senki sem mondta, hogy a skillt tükrözi.
DM-nek az a lényege a 70% mákon kívül, hogy hány nálad gyengébbet illeve hány egymással harcolót nyuvasztasz ki.
Viszont TDM-ben játszhatunk Veled 3v1-t is akár, és Te fogod nyerni.

Van azért egy kis Bug tényező is. Már a 6. raksit kapja a csóka, de még mindig nem akar meghalni. :W

Mod:

[Asbestos beta 050]

[ Szerkesztve ]

73&DX HA5OJN

(#6973) Ferdzsoo válasza Akybron (#6972) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Basszus aky, ez már kurv@jól néz ki. Mikorra várható az első RC változat? :DD
Hazaérek az első lesz hogy kipróbálom... :R
kicsit olyan sötétnek meg szürkének hat még az egész. Színtelen nem? vagy csak én érzéelem rosszul a képekből?

[ Szerkesztve ]

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#6974) Akybron válasza Ferdzsoo (#6973) üzenetére


Akybron
aktív tag

Nekem is így érződik. A fényeken még nagyon sokat kell variálni, hogy nézzen is ki valahogy.

73&DX HA5OJN

(#6975) PiciKenny


PiciKenny
senior tag

amiről beszéltetek,itt honnan tudok rá csatlakozni? ip vel vagy hogy? ( sry megszoktam a CSt :D ) :U

mod: hogy tudok printscreent csinálni ? tudom láma kérdés sry megint a cs :P

[ Szerkesztve ]

(#6976) gamerpeter válasza PiciKenny (#6975) üzenetére


gamerpeter
tag

sens inkább ideális legyen mint nagyon low vagy nagyon high.

2.1 patch kell ,titan pack,cbp3 vol1,2,3, ut3 bonus pack,és még pár map amin játszanak gyakrabban.

screenshot f9 alapbeállításban.

(#6977) gamerpeter


gamerpeter
tag

dm-ben minél többen vannak benn annál kevesebb szerep jut a skillnek és annál nagyobb a szerencsének.nem érdemes rajta mérgelödni.

de ezt el lehet kerülni ugy ,h ha játszani akarsz keresel elöször irc-en ellent és ha nincs senki csak akkor bermi dm 1-2 map.legalábbis én igy szoktam és nem sokat dm-ezek mert ugyis találok valakit

(#6978) old gray


old gray
addikt

Yoleeka emlékszel a tegnapi cheaterre akinek a biohazardon volt vagy 170 fragja nekem meg kb. 50?

Nézd csak mit találtam róla: [link] :(((

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#6979) Custer válasza old gray (#6978) üzenetére


Custer
tag

skilles a csávó:))

Amíg a zene szól, az ösztöneid uralnak,de amint elhallgat, a tudatod ismét korlátoz.

(#6980) old gray válasza Custer (#6979) üzenetére


old gray
addikt

:N

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#6981) szinesz.bob


szinesz.bob
senior tag

Rohadt csíterek! :W

(#6982) Alkarcsont


Alkarcsont
senior tag

Boom De Yada

[ Szerkesztve ]

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#6983) old gray válasza Alkarcsont (#6982) üzenetére


old gray
addikt

Ez nagyon nagy! :DD

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#6984) szinesz.bob


szinesz.bob
senior tag

cod5 zombi ha van kedved. :)
hamachi 1.0.1.5
zombi1111
zombi
cod51.5 patch + lanfix
bocs az offért :U

(#6985) old gray válasza szinesz.bob (#6984) üzenetére


old gray
addikt

Ez mi akar lenni?

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#6986) szinesz.bob válasza szinesz.bob (#6984) üzenetére


szinesz.bob
senior tag

cod 5 zombi :)

(#6987) kabalababa válasza old gray (#6985) üzenetére


kabalababa
tag

Itt egy kis videó a játékról.

(#6988) yoleeka válasza old gray (#6978) üzenetére


yoleeka
tag

Vicces volt a srác ez tény, neki viszont minden lövése talált, na jó, igaz bion, nincs pl link gun, aminek elsodleges lovesevel szorakozzon annyit, mint itt a filmben, btw ebben a filmben hol is van az a nyomorék retardált? :D

Azé cool vót, na! Engem megnevettetett. :DDD

Better to reign in hell, than serve in heaven...

(#6989) old gray


old gray
addikt

Hát én kb. sz.rok a cod-ra. :DDD Az UT-n kívül az egyedüli ami szóba jöhet az a szerepjáték, én sokáig toltam a mágus-t live, a C64 korszakban az AD&D-t (curse of the azure bond, secrets of the silver blades...etc triológia, később pc-n a pool of radiance, oblivion, kötelező heroes széria...).

A csávó egy egyszerű f.szfej, csíter, nem érdemel több szót. :(((

[ Szerkesztve ]

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#6990) Sentinel80


Sentinel80
aktív tag

S3nt1n3l vagyok.

Sose illik reakció nélkül hagyni ha az embert a háta mögött sértegetik és gondoltam reagálok az elhangzottakra.

Elég régóta UT3-hoz, még hajdanán offline nyomtam és gondoltam mivel jó a társaság online is játszok. Gontoltam én...

Persze megy az anyázás, beszólás de ez is része a játéknak, sokszor a streszt jövök levezetni. Jól esik beleereszteni bárkibe pár rakétát. És igen a Bio a kedvenc fegyverem, nagy távolságról is képes vagyok bárkire rádobni, ez nem trükk.

Én magam találkozok egyre többször cheaterekkel, túl jól lő célba, fura mód nehezebben hal. És persze ott vannak a legális cheaterek a női skinekkel....Jómagam szinte a legnagyobb méretű modellel játszok.

A másik ami szintén dühit a powerup collectorok, felszednek mindent és mennek lövöldözni. Be kéne kapcsolni a pure üzemmodot, leszedni minden extrát vagy legalábbis választhatóvá tenni. Na akkor lenne egyenlőség igazán.Számomra nem nagy szám mikor valaki minden extrával a nyakában lövöldözni megy. A face to face harc az igazi, szinte élvezem mikor valakivel együtt ugrálva nyomjuk a rakétákat. Mikor viszont mindenféle rejtekhelyekről shockeroznak szintén felhúz. Gyáva nyulak nyomják így.

Mivel elég sokszor volt módom ,,sajnos'' játszani, mivel elvesztettem a munkám, volt lehetőségem javulni. És persze ilyenkor mivel kösse le az ember a figyelmét? a játékkal. És igen, ha nyerek akkor nem egy munkanélküli voltam, hanem igenis egy győztes. Igen sokszor gyöztem, de vannak akik ezt sajnálják.

Az ember játszik olyanokkal akiket jó arcnak tart. Ugye Best...és tsai. Többet néztem ki belöletek..

Én magam azt az elvet vallom hogy mi értelme a játéknak ha cheattel nyomjuk??? hm?? az nem a képességeinket tükrözi.

Kikérem magamnak a rágalmakat...még1x és ne a háttam mögött nyomjátok a x@rt, gyertek játszani!

L3TS ROCK!!

[ Szerkesztve ]

(#6991) PiciKenny válasza Sentinel80 (#6990) üzenetére


PiciKenny
senior tag

ezzel egyet kell érteni :)

(#6992) Sentinel80 válasza PiciKenny (#6991) üzenetére


Sentinel80
aktív tag

nagy béke neked :R

(#6993) PiciKenny válasza Sentinel80 (#6992) üzenetére


PiciKenny
senior tag

Inkább azoknak, akik tényleg unják hogy szidják őket mikor csak jobbak :K ( by counter strike )

[ Szerkesztve ]

(#6994) Custer


Custer
tag

hehe :D

Amíg a zene szól, az ösztöneid uralnak,de amint elhallgat, a tudatod ismét korlátoz.

(#6995) szinesz.bob válasza Sentinel80 (#6990) üzenetére


szinesz.bob
senior tag

Én szeretek lőni a bermin! :)
Főleg mikor sok jó pléjer van fent.
Egyebet nem tudok elmondani kérem....

(#6996) old gray válasza Sentinel80 (#6990) üzenetére


old gray
addikt

A másik ami szintén dühit a powerup collectorok, felszednek mindent és mennek lövöldözni. Be kéne kapcsolni a pure üzemmodot, leszedni minden extrát vagy legalábbis választhatóvá tenni. Na akkor lenne egyenlőség igazán.Számomra nem nagy szám mikor valaki minden extrával a nyakában lövöldözni megy. A face to face harc az igazi, szinte élvezem mikor valakivel együtt ugrálva nyomjuk a rakétákat. Mikor viszont mindenféle rejtekhelyekről shockeroznak szintén felhúz. Gyáva nyulak nyomják így.

És a gyáva nyulak mégis lenyomják a bátor oroszlánokat, mert használják az eszüket. :K

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#6997) gamerpeter válasza Sentinel80 (#6990) üzenetére


gamerpeter
tag

a powerupok szerves részei a játéknak és meg kell tanulni tápolni is.és lehet azért nem mennek veled 2m-re rakétázni mert esetleg a gyáva nyulak tudnak célozni.nem mindenki azt élvezi a játékban ,h 3 iránybol kapja a raksit.és nem kell camper-ezni ha leszednek shock-al vagy sniper-el.

(#6998) PiciKenny


PiciKenny
senior tag

kempelni mindig könnyebb mint tenni is valamit :U

(#6999) old gray


old gray
addikt

Miért tűnik az egyik játékos sokkal gyorsabbnak mint a másik?

[link]

Vagy csak én látom így?

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#7000) PiciKenny válasza old gray (#6999) üzenetére


PiciKenny
senior tag

power cuccok gondolom speed ( eddigi utkban volt ilyen )

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.