Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5901) old gray


old gray
addikt

Val.színű abbahagyom a játékot, nekem már. kb. tele van a f.szom azzal, hogy a játék akkor működik rendesen amikor akarja. Az hagyján, hogy tdmben a végén hiába lőttem, az ellenfél nem sebződött (persze engem minden lövés sebzett), de utána mentem duelezni, a sentinelen fel akarom venni a shock rifle-t, madj rögtön ugrottam volna le a shieldhez. Le is ugrottam, de a shock riflet nem vette fel. Utána rocket launcher-el u.ez történt. Pedig hajszál--pontosan átmentem rajtuk :W :W :W

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#5902) Custer


Custer
tag

Srácok!
Holnap kellene nekünk egy kis CTF praccy, ha érdekel titeket akkor játszatunk. 5 emberre lesz szükség, és CTF-HazardSphere_RC, CTF-Hosh2, CTF-Anfractuous_Beta
mapokra, melyeket megtaláltok CB-n , jobb oldalon, a cup information és downloads menüpont alatt UT3 CTF HC mappack néven. Simán letöltitek, és bemásoljátok a mapokat ahova kell.
A továbbiakat megdumáljuk IRC-en!

jóéjt

Amíg a zene szól, az ösztöneid uralnak,de amint elhallgat, a tudatod ismét korlátoz.

(#5903) gamerpeter válasza Custer (#5902) üzenetére


gamerpeter
tag

én simán bennevagyok csak 5ig biztos melozok

[ Szerkesztve ]

(#5904) old gray


old gray
addikt

Ferykee tegnap lepipázott: [link] :DDD

MOD: ...igaz fegyverrel kényszerítettem az aktusra. :DDD

[ Szerkesztve ]

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#5905) end09


end09
tag

:K

(#5906) old gray válasza end09 (#5905) üzenetére


old gray
addikt

:N

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#5907) Custer válasza old gray (#5904) üzenetére


Custer
tag

:DDDDDDDDDD

Amíg a zene szól, az ösztöneid uralnak,de amint elhallgat, a tudatod ismét korlátoz.

(#5908) Akybron


Akybron
aktív tag

EZT a videot láttam a totalut-n belinkelve.
Jó kis sugárfegyver-kombók :C

73&DX HA5OJN

(#5909) old gray válasza Akybron (#5908) üzenetére


old gray
addikt

Low grav(szerintem) + ps3 controller(ez tuti). Csináljak én is ilyen moviet? Lehet azok a combok 20ból 1x sikerültek, és azok vannak összevága :U

MOD: ennek ellenére tényleg pontosan céloz és val.színű ultra low sensel. A shock és még a sniper így ok számára de a rocket és flak nem. :U Közelharcban esélytelen a csávó, hacsak nem makrózható az egere és játék közben változtathatja a senst. Ami nem is olyan hülyeség. :U

MODII: állítólag windows alapú ut3 szerverekkel sokkal kevesebb probléma van. A miénk linuxos :U

[ Szerkesztve ]

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#5910) Custer válasza old gray (#5909) üzenetére


Custer
tag

nincs több probléma velük, csak a 2.0-s linux pecs még beta, ezért van az h csak 1.2-s unr.

Amíg a zene szól, az ösztöneid uralnak,de amint elhallgat, a tudatod ismét korlátoz.

(#5911) yoleeka válasza old gray (#5909) üzenetére


yoleeka
tag

a srac kommentben oldalt irja is hogy ps3-on tolta kontrollerrel, meg mutatja is a vegen a controllert. btw szepek, kerdes hogy egy tdm-en, vagy sima dm-en mennyire hasznosak ezek az izék ^^

Better to reign in hell, than serve in heaven...

(#5912) old gray


old gray
addikt

Ma nosztalgiáztam, csak vctf-et toltam titan mutator nélkül. Nagyon durva meccsek sikerültek, bent voltak a vctf klánok legjobbjai, tényleg élvezetes meccseket játszottunk, de egy idő után megjelent a mumusom, dr. lag. :)

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#5913) Ferdzsoo


Ferdzsoo
addikt

Olvastátok amit írtam a totalhostingnak?
És válaszoltak is, illetve kiderült a probléma forrása.
A T-online b@szakodik náluk és minden szerverük laggol.
Ők b@szogatják a T-online-t és reméljük, minél előbb megoldják a problémát...
:)

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#5914) old gray válasza Ferdzsoo (#5913) üzenetére


old gray
addikt

Blablabla..nekem kissé unalmas már ez a duma.

MOD: hol olvastuk volna, hogy írtál a TH-nak? Mert a ph.clan.vip címen nincs mail. Jah te olvastad a legutóbbi mailt (pénteki)? Mit is írnak...... "Nem értjük mi sem az okát, mert a szerverre más bérlők nem panaszkodnak"

Erről ennyit.

[ Szerkesztve ]

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#5915) old gray


old gray
addikt

Jelenleg úgy tűnik új hosting céget keresünk, eddig van 2 új jelölt.
A többit majd msn-en, nem publikus.

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#5916) TESCO-Zsömle válasza old gray (#5914) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Én már ugyan kérdeztem, hogy mi kell ahhoz, hogy szerver legyek...

Nem állandóra, csak amolyan vésztertaléknak fontosabb meccsek fedezésére, ha az aktuális szerver épp szaraxik. Mostmár 4giga ram van a Q6600 mellé, és egy hónapon belül jöhet a 12/12-es net. (9600/9600 garantált)

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#5917) old gray válasza TESCO-Zsömle (#5916) üzenetére


old gray
addikt

Köszi, hogy próbálsz segíteni, tartaléknak ott van ferykee szervere, sajnos ezek a home-made szerverek amúgy nem az igaziak külföldi játékosok számára, nem tudom, hogy miért. :U

De ha már benéztél nem úszod meg egy letolás nélkül: nem látlak mostanában játszani. :U :)

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#5918) TESCO-Zsömle válasza old gray (#5917) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Volt egy olyan érzésem, hogy ezt fogod mondeni... Érezni az iróniát a kérdésben... :DDD

Tudom. Az utóbbi időben elég ritkán voltam itthon. Az elmólt 5 napban meg géppel szenvedtem. Próbáltam Win7-et rakni rá, ami sikeresen gyalulta a korábbi rendszeremet, ráadásul 12 telepítés után se sikerült stabilra megcsinálni.

Ma megint megpróbálom egy újabb verzióval, de ezúttal lehúzom a gépről az XP-s vinyót.

Ígérem ma este felnézek. Ezzel kapcs érdekelne, hogy melyik szerveren keressem a népet?

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#5919) old gray válasza TESCO-Zsömle (#5918) üzenetére


old gray
addikt

Én visszatértem a régi xp-hez. Nem tetszik, mert Vista x64 alatt a taskok váltása / indítás és úgy általában a egész rendszer sokkal gördülékenyebb volt mint xp alatt, de kompatibilitási és driver-problémák miatt lemondtam róla. :(

Hogy hol vagyunk megtalálhatóak? Mikor hol! :DD Belépsz a játékba és a friends listen ha vki a pH! teamből bent van, kövesd és megtalálod. Ugyanígy érdeklődhetsz msn-en, vagy akár itt is. Ma leszek ("kötelező" gyakorlás napja van ugyebár..), majd keressük egymást.

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#5920) TESCO-Zsömle válasza old gray (#5919) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Hát én Vistát még nem próbáltam, de amíg futott, Win7 sokkal táltosabb és kezesebb volt, mint az XP. Ha nem lett volna, nem mentem volna neki 12-szer a telepítésnek. XP hatalmas visszalépés ahhoz képest, de atomstabil is. Nekem elég a 32 bites is, az is lekezeli 4GB-ig a ramot.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#5921) gamerpeter válasza TESCO-Zsömle (#5920) üzenetére


gamerpeter
tag

nekem vista van már 1.5 éve fenn ujratelepítés nélkül 32bites és teljesen jol megvagyok vele.sokakat nem értek,h mi a bajuk a vistával,nekem xp-vel több bajom volt.vista 64bit-el tényleg vannak gondok azt aláirom,nekem sem akart normálisan mukkodni.

ja és amugy az xp (meg mondjuk a vista 32bit is) csak elméletben kezeli a 4giga ramot gyakorlatilag sajnos nem.

mostanában unr.hu:9990 szerveren szoktunk nyomulni amig a mi szerverünk nem lesz teljesen egészséges.

[ Szerkesztve ]

(#5922) old gray válasza gamerpeter (#5921) üzenetére


old gray
addikt

"amig a mi szerverünk nem lesz teljesen egészséges."

Szerintem nem lesz, illetve már felvettem a kapcsolatot 2 másik hosting céggel, az egyik már jeleztem, hogy lesz lehetőség próbára.... :U Én személy szerint nem akarok már tovább várni a totalhosting töketlenkedésére. :U

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#5923) TESCO-Zsömle válasza gamerpeter (#5921) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Win7 32bit viszont már gyakorlatban is kezeli a 4GB ramot. Én arról beszéltem... ;)

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#5924) gamerpeter válasza old gray (#5922) üzenetére


gamerpeter
tag

teljesen igazad van

(#5925) old gray válasza gamerpeter (#5924) üzenetére


old gray
addikt

Ok, akkor felteszem a kérdést:

Megköszönjük a totalhostingnak a fáradozásait és elbúcsúzunk tőlük vagy várjunk még...ki tudja meddig? (2 hete indult a szerver) :U

[ Szerkesztve ]

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#5926) TESCO-Zsömle válasza old gray (#5925) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Hát, amíg ingyen van lehet várni, de pénzért senkinek sem kell a szar. Azt hiszem, ezzel mindenki így van...

Ugynakkor, ott van az idő-tényező is.

Ha élhetek egy javaslattal, amíg rájuk "várunk", addig próbáljunk ki más szervereket is.

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#5927) old gray válasza TESCO-Zsömle (#5926) üzenetére


old gray
addikt

Nincs ingyen, ha jól tudom deathgoat kifizetett egy hónapot..bár nem vagyok benne biztos.

Az ötleted viszont jó! Van pár hosting cég, lehet velük beszélni: [link]

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#5928) old gray


old gray
addikt

Gyerekek visszahívtak telón a szerverberles.hu-tól és már üzembe van helyezve a próbaszerver!!! :C :))

Kaptunk egy privát szervert + megkaptam a webadmin elérést is!

18.00 körül próbáljátok magatokat msn-en aktiválni, és konferencián küldöm a szerver adatait.

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#5929) TESCO-Zsömle válasza old gray (#5928) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Nagyszerű! Én ott leszek. :R

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#5930) Akybron válasza old gray (#5928) üzenetére


Akybron
aktív tag

Mondjuk lehet a T-online dologban valami, mert jó pár napig 200-as pingek voltak a céges neten (ha jól tudom, az is T-online-os). Ez ma megszűnt, megint 10 alatti a ping. Lehet, hogy ma este a mi szerverünk is lagmentes lesz. Ennek ellenére töketlenek, ha 2 hét kellett, hogy feltűnjön nekik a probléma.
Az új szolgáltató hozzáállása minden esetre példás. Ha mindig ilyen gyorsak, akkor érdemes lehet váltani.

73&DX HA5OJN

(#5931) Ferdzsoo válasza old gray (#5928) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

"Sok frag, Semmi lag" - szép a mottójuk.
3500ft/hó 10 slotos szeróra nem is sok egyáltalán.
Kíváncsi leszek hogyan fog teljesíteni, de a hozzáállás kifogástalan tényleg.
Így kell értékesíteni a mai világban.
:)

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#5932) Akybron válasza Ferdzsoo (#5931) üzenetére


Akybron
aktív tag

A +300 forintot simán adjuk a "GLM" szerverért.

És kapnánk SSH-t is, ami nagy előny. Tényleg a mi kezünkben lenne az indítás és a leállítás is.

73&DX HA5OJN

(#5933) Akybron válasza Ferdzsoo (#5931) üzenetére


Akybron
aktív tag

Tőccse le, próbájja ki! :-)
dm-asbestos
nagyon-nagyon-alfa verzió
Fel lehet ismerni, hogy az asbestos lesz belőle egyszer talán :))

[ Szerkesztve ]

73&DX HA5OJN

(#5934) Ferdzsoo válasza Akybron (#5933) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Hazaérek az első dolgom lesz, hogy megnézem. :C
Előre is nagyon király vagy! :K

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#5935) Akybron válasza Ferdzsoo (#5934) üzenetére


Akybron
aktív tag

Köszi.
Tuti nincs rajta minden felvehető cucc, de ahhoz elegendő, hogy a botokkal poénkodj :DD
Liftek nincsenek, csak "gyalog" tudsz felmenni.
Ha minden igaz, az összes terem és folyosó megvan.
A pajzsöv kalapáccsal elérhető.
Az UT2004 dodgejump-jának pótlásához kéne valahová egy csizma szerintem (Az övet ne csak kalapáccsal lehessen megszerezni)

73&DX HA5OJN

(#5936) Ferdzsoo válasza Akybron (#5935) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Én úgy tudom van dodge-jumpos mutator ut3-ra. :U

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#5937) gamerpeter válasza Akybron (#5935) üzenetére


gamerpeter
tag

én már néztem.nagyon király lesz.mondjuk én tudtam,h nem fog ki rajtad már semilyen "feleadat" sem :P.

(#5938) Termigáßor válasza Ferdzsoo (#5936) üzenetére


Termigáßor
aktív tag

Már eleve ki se kellett volna venni... ahogy a pajzs fegyvert se. No meg az adrenalin is hasznos volt.
De hát már beletörődtem hogy gykorlatilag egy ut99-et kaptunk új ruhában. Ami végülis nem baj (mert még azt is előveszem néha :) )

Jobbára ártalmatlan...

(#5939) old gray válasza Akybron (#5930) üzenetére


old gray
addikt

Nah most akkor mi legyen? :U

Teszteljük tovább a régi és az új szervert is és majd eldől, hogy mi lesz? Igazából tesztelni úgy kellene, hogy min. 8 játékos bent van, hogy lássuk a vas hgoy bírja a game alatt illetve a sávszél elegendő-e több játékos esetén is.

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#5940) G Bedtime St


G Bedtime St
tag

Irt a Totalhosting:

Tisztelt Ügyfelünk!

Sajnálattal vettük tudomásul, hogy a szolgáltatásunkban ismét akadozás, lagg tapasztalható. A problémát már több oldalról megvizsgáltuk és arra jutottunk, hogy a hiba nem tőlünk, hanem az Internetszolgáltatótól ered ismét. A kapcsolatot azóta folyamatosan tartjuk az ügyfélszolgálattal, azonban megeshet, hogy a javítási műveletek több napig eltartanak. Azon dolgozunk, hogy a T-Online a lehető leggyorsabban javítsa a hibát.

Ezúton kérjük szíves elnézést, és köszönjük megértését.

Üdvözlettel,
TotalHosting Team

A ph-TS meghosszabitása folyamatban van!!!

(#5941) JohnR válasza old gray (#5939) üzenetére


JohnR
aktív tag

Hali!
Melyik szerverre kell mozgó céltábla?
Jövök :D

(#5942) Custer válasza Termigáßor (#5938) üzenetére


Custer
tag

meg is bolondulnék ha lenne megint dodge-jump, sztem már nem is játszanék vele. Elég volt nekem repkedő emberekből a 4 év bőven.

johnR te nem Alkarcsont vagy?:D

Amíg a zene szól, az ösztöneid uralnak,de amint elhallgat, a tudatod ismét korlátoz.

(#5943) Termigáßor válasza Custer (#5942) üzenetére


Termigáßor
aktív tag

Pedig a shieldgun-os csatákhoz jól jött nagyon! ;] Azért itt is lehet repkedni bőven (jumping boots + hammer)
Viszont ami szerintem gáz hogy túl sokat lehet irányítani a levegőben. pl.: egy függőleges felugrásból jó fél méterrel is arrébb kormányozhatod magad. És ez még csak hagyján de ha meggondoltad akkor vissza is! A másik a rongybaba effektus bugjai: néha összecsomagolódnak a hullák egy csomóba. Mindez egy a fizikájára oly büszke játékban...

namind1 végeredményben kezdem megszeretni...

Jobbára ártalmatlan...

(#5944) JohnR válasza Custer (#5942) üzenetére


JohnR
aktív tag

Nem, én <<JohnR>> vagy JohnR1969 néven vok benn a játékban.
Alkarcsontnak nem tudom a nickjét, de nálam nagyobb figura ő.
Termigáßor: szuper ez a PhisX :DDD
Az előbb benn voltam Bermin, tán még most is pörög a hullám a sarokban :D

[ Szerkesztve ]

(#5945) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Haller!
Offline módban van valami behozható cucc?
Igazából ilyen teljesíthető cuccokra gondolok mint pl a cod4-be a Challengek..

Tegnap kezdtem bele egy kis gyilkolásba aztán már minden jó dolgot mondott nekem:D
Gigakill:D
meg fejvadász meg megállithatatlan oszt tök jó...de érek is vele valamit?:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#5946) Akybron


Akybron
aktív tag

Feree13:
Nem akarom, hogy csak mutátorral lehessen játszani, inkább hozzá akarom igazítani az UT3 irányításához.

Termigábor: Az adrenalin cuccai végül is felvehető formában vannak meg :)

old gray: Amig azt nem mondják, hogy a probléma javítva, addig nem érdemes a régit tesztelgetni. Használjuk ki a próbaszerver 3 napját.

Termigábor: Unreal, tehát a játékosok bármire képesek lehetnek, akárt a levegőben mozgásra is. Nem tűnt még fel a fegyverek mérete a játékosokhoz képest? :)) Megnézném, hogyan tartod a legalább 100 kilós rakétavetőt magad előtt :P ;]
Rongybabás malőrökből van egy pár Screenshotom
Kép 1
Kép 2
Kép 3
Kép 4
Kép 5

[ Szerkesztve ]

73&DX HA5OJN

(#5947) JohnR válasza Sirandrish (#5945) üzenetére


JohnR
aktív tag

Gyere be online. Ott nem biztos, hogy megéred a gigakillt...

(#5948) Sirandrish válasza JohnR (#5947) üzenetére


Sirandrish
legenda

esetleg a kérdésemre is válaszolnál?:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#5949) CsíkosMókus válasza Sirandrish (#5948) üzenetére


CsíkosMókus
aktív tag

ha sokat ölsz egy adott fegyverrel, akkor löki be ezeket a szövegeket

pl. 25 flak frag után a flak master-t

semmi más hatása nincs, csak poén

(#5950) Sirandrish válasza CsíkosMókus (#5949) üzenetére


Sirandrish
legenda

jah értem...akkor nem várok semmi extrát..köszönöm :R

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.