Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5651) Akybron válasza gamerpeter (#5650) üzenetére


Akybron
aktív tag

Csak meghülyült félreértésből kifolyólag :))
Amúgy a kérdése kb. ez volt: "Bejöhetek ebbe a ph-ba?"

[ Szerkesztve ]

73&DX HA5OJN

(#5652) gamerpeter válasza Akybron (#5651) üzenetére


gamerpeter
tag

akkor majd szolok neki ,h térjen észhez.direkt felvettem barátlistára,h tudjak neki irni.

(#5653) Ferdzsoo


Ferdzsoo
addikt

Jah, ez elég nagy baj hogy nem tudjuk leszedni sehogyan mástól az esetleg önkényesen odaírt klan előtagot. :U
Ma jöttök hentelni?

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#5654) Akybron válasza Ferdzsoo (#5653) üzenetére


Akybron
aktív tag

Ha semmi ne jön közbe, megyek a szokott időben.

73&DX HA5OJN

(#5655) Olajbogyesz


Olajbogyesz
tag

Sziasztok! Lehet csatlakozni a csapathoz? Nem hivatalos a game-em, Van olyan szerver ahol lehet használni? Vagy meg kell vennem?

(#5656) old gray válasza gamerpeter (#5650) üzenetére


old gray
addikt

Nem vagy lemaradtva, önhatalmúlag csinál ilyeneket. Elég gyakran VCTF-ezik is a srác (a 26 a nevében szerintem nem az életkorára utal, a stílusából ítélve kb. szeptemberben kezdi a középiskolát...), szoktam vele találkozni, nem először hülyül meg tudnillik a _dark_ ill. corrupt VCTF klán nevét is használta anno. Nem tudom szükségünk van-e ilyen alakokra, én így látatlanban elkönyveltem idiótának (tudom, előítéleteim vannak, csúnya dolog, de akkor is....). :)

Ma én is ráérek, mától szabin vagyok, délben keltem, istenem milyen jólesett ilyen sokat aludni, a fraggelés is tuti jobban fog menni! :))

Olajbogyesz: válasz

[ Szerkesztve ]

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#5657) Olajbogyesz válasza old gray (#5656) üzenetére


Olajbogyesz
tag

Köszönöm szépen! :B Addig amíg meglesz 2K4-el nyomom, az Anthology megvan eredetiben. 2K4es ph fórum is van?
LAN partik híján marad az online game.

(#5658) old gray válasza Olajbogyesz (#5657) üzenetére


old gray
addikt

Van 2k4-es fórum de elég kihalt: [link]

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#5659) gamerpeter válasza old gray (#5656) üzenetére


gamerpeter
tag

majd irok neki,ha nem tér észhez megkinálom 1-2 rakétával :DDD nekem is egyböl leesett tegnap,h idiota,meghogy nem lehet több 14nél.és még azt állította,h te mondtad,h beléphet.én meg erre ,h ki van zárva.

(#5660) old gray válasza gamerpeter (#5659) üzenetére


old gray
addikt

A kis hazug, nálam ilyenekkel elég könnyen le tudja magát írni az ember.

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#5661) kabalababa


kabalababa
tag

Ferykee: én átírtam az UTComp.ini ill. UTGame.ini-ben a "WarmupTime=150"-et 90-re és működik :)
Persze amikor ment a szerver, és közben próbáltam állítani, akkor mindig visszaállt 150-re.
A "FriendlyFire"-re egyelőre még nem találtam megoldást.

(#5662) old gray válasza kabalababa (#5661) üzenetére


old gray
addikt

A "FriendlyFire" szó nincs egyik .iniben sem :F

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#5663) Ferdzsoo válasza old gray (#5662) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Én az összeset végignéztem, így magában nincs, csak kirksz-krakszokkal előtte
ahol volt true ott átírtam false-ra, meg kitöröltem itt-ott, de visszajön.
Vicc ez az egész hogy ilyet nem lehet menüből állítani... :((

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#5664) Tisztogato válasza Ferdzsoo (#5663) üzenetére


Tisztogato
csendes tag

Lehet menüből állítani pontosan: voting menü enable advanced voting bejelöl és itt a 100% team damage elöl ki kell venni a jelölést ez a megoldás

(#5665) kabalababa válasza Ferdzsoo (#5663) üzenetére


kabalababa
tag

Ha így állítom be a FF-t, akkor ki van kapcsolva,
Kipróbáltam a szerveremen botokkal, és hiába lőttem, nem halt meg. :)
De persze attól még mondta, hogy "Friendly Fire" "Same Team" stb.

(#5666) old gray válasza kabalababa (#5665) üzenetére


old gray
addikt

De a webadminban végrehajtott változtatások csak a szerver újraindításáig élnek ha jól tudom. Mindenképpen .ini-ben kell beállítani, van defaultgame.ini és utgame.ini is illetve ha van indítófile akkor kell lennie egy start. -nak is ami a szerver indtási paramétereket tartalmazza. :U Szívesen ránéznék a szerverre .ftp-vel, hátha találok v.mi okosságot. :U

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#5667) kabalababa válasza old gray (#5666) üzenetére


kabalababa
tag

Keresgéltem, és most már be tudom állítani, hogy pl. az utcomp-is elinduljon a szerver indítással. :)
Nekem van egy server.bat indító fájlom, ami most már ezt tartalmazza:
UT3.exe server DM-Sentinel?mutator=utcomp3v4b1.UTMutator_utcomp3v4b1,TalkingIcon.TalkingIconMut
Persze ez csak egy része az egésznek, de ez a lényege.

[ Szerkesztve ]

(#5668) old gray válasza kabalababa (#5667) üzenetére


old gray
addikt

Erről lenen szó ha jól sejtem. töltsd le a gépedre, szerkeszd offline és .ftpvel töltsd vissza. Igaz nekem még nem volt közöm utcompos szerverhez, lehet hogy az utcomp külön indítófile-t hoz létre? Utána kellene nézni az utcompnak. :U

[L:%5BL:http://www.dfbgaming.com/ut3_stats/%5D%5Blink%5D%5B/L%5D]DFBGaming UT3 stats[/L]: egy korrekt stat rendszer, vannak a career higs-ban érdekes számok, pl.:

Most kills: ~268000

Ez az ember "get a life" betegségben szenved. :D

[ Szerkesztve ]

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#5669) kabalababa válasza old gray (#5668) üzenetére


kabalababa
tag

Töltsem le a gépemre?
Ezt a gépemen csináltam. :)

(#5670) old gray válasza kabalababa (#5669) üzenetére


old gray
addikt

Jah az hittem ferykee szerverét próbáltad buherálni. :U

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#5671) old gray


old gray
addikt

Lesz ma valaki? :U A holnapi nap részemről kihúzva, nem érek rá, bár estefelé 8-9 körül hazaérek, akkor még beleférhet 1-2hentelés ha lesz hozzá kedvem.

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#5672) yoleeka válasza old gray (#5668) üzenetére


yoleeka
tag

Az első 15 ből ismerek kb vagy 8-9-et, ez a F3M azonkivul egy nagykepu f@sz. nem nagy szam altalaban 1-2 fraggel, de engem mindig elver, nem ugy mint ferykee hogy 15-20-al...az SP-s sracok viszont jobban toljak mint F3M, DR. warman tré jatekos, a COF viszont nem rossz klán, talan lee az egyik legerosebb memberük...

akivel rendszeresen osszefutok az a Gangsters klánból Csm aki a lengyel UT3 valogatott tagja, valamint simonus is eleg durvan tolja, olyan ferykee szint, csm viszont altalaban undefeatedet alkot egy gyengebb szerveren...kisiel és xanjarek sem rossz még... talan az egyetlen klán amire azt mondom hogy nagyon jok, bar a tobbirol sajnos nem tudok.

[ Szerkesztve ]

Better to reign in hell, than serve in heaven...

(#5673) old gray válasza yoleeka (#5672) üzenetére


old gray
addikt

COF(Lee)-vel, pinkyring-el, h1ver-el meg wasteful-al találkoztam ma. Talán wasteful a legerősebb közülük mellette elég gyökérnek is tűnik, volt vagy 4-5 alkalom mikor a közelében respawnoltam megvárta amíg elmúlik az a pár mp. amikor sérthetetlen vagy és külde a 3 rakétát. Úgy tűnik a dm/tdm/duel játékosok hírből sem ismerik a fair-play fogalmát. :U

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#5674) yoleeka válasza old gray (#5673) üzenetére


yoleeka
tag

Közülük h1ver-t meg Lee-t emlitettem akiket ismerek, h1ver is jol tolja, ez a wasteful ismeretlen, bar annyit nem jatszom hogy ismerjek mindenkit...

Better to reign in hell, than serve in heaven...

(#5675) TESCO-Zsömle


TESCO-Zsömle
félisten

Lesz ma este valami?

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#5676) old gray válasza TESCO-Zsömle (#5675) üzenetére


old gray
addikt

Én most is voltam bent dueleztem néhányat meg vctf-eztem, lévén nem votl élet a tdm szervereken. Este is leszek, bár nem biztos. :U

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#5677) Akybron


Akybron
aktív tag

Van egy újabb béta mapom.
UT2004-es játékosoknak biztosan mond valamit a neve:

DM-Sacrifice

[Innen letölthető]

73&DX HA5OJN

(#5678) old gray


old gray
addikt

Nem hiszem el meg fogja adni magát a vga-m. Pont mikor el akarom adni. :O Ezt a hangot adja a gép leállításakor. Lehet v.melyik kondi kezdi megadni magát. :(

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#5679) Akybron válasza Akybron (#5677) üzenetére


Akybron
aktív tag

Aki letöltötte a mapot, az töltse le újra (034-es verzió), mert néhány külső forrásból származó tartalom (textúrák, hang) lemaradt.
Az UT3 ezeknek a hiányára kilépéssel reagált. Az új változatban ez a probléma javítva lett.

[ Szerkesztve ]

73&DX HA5OJN

(#5680) kabalababa válasza Akybron (#5679) üzenetére


kabalababa
tag

Én meg már azt hittem, hogy nálam van a hiba, ezért újraraktam az UT-t. :D
Egyszer sikerült is megnyitnom az editorral, aztán többször már nem, de más pályát se, mert ezzel a hibával kilépett (UT3.exe működése leállt)
Akkor letöltöm még egyszer. :)

Amúgy mik is azok az almák a pályán, mi célt szolgálnak?

[ Szerkesztve ]

(#5681) Akybron válasza kabalababa (#5680) üzenetére


Akybron
aktív tag

Azok a pathnode-ok, azaz azzal tanítod meg a botoknak, hogy merre lehet menni.
Ha a perspektív ablak az aktív, és nyomsz egy "P"-t akkor látszanak az útvonalak. Egy nagy káoszt fogsz látni színes vonalakból. :D

73&DX HA5OJN

(#5682) Richter36


Richter36
őstag

Sziasztok!
Néhány napja kezdtem játszani ezzel a játékkal és akadt egy kis gondom.
A szerverünkön használt custom mapokat letöltöttem és bemásoltam ide, de amikor belépek a szerverünkre akkor mégis elkezdi letölteni ezeket a fájlokat. Rossz helyre másoltam vagy valami más a bibi?

(#5683) Akybron válasza Richter36 (#5682) üzenetére


Akybron
aktív tag

Szia!

Jó helyre másoltad, nálam is ott vannak. Nem tudom, mi lehet a probléma.
Ha offline akarsz játszani, látszanak a mapok? (azonnali akció/instant action)
Ha nem, akkor van egy tippem: a felhasználónevedben ékezetes karakterek vannak, és lehet, hogy az UT3 ezt nem szereti. (Találkoztam ilyen problémával más programnál)

Tedd át az egész CustomMaps könyvtárat a játék könyvtárába.
Ahova telepítetted\Unreal Tournament 3\UTGame\CookedPC\CustomMaps\A mapjaid

Jó eséllyel működni fog.

[ Szerkesztve ]

73&DX HA5OJN

(#5684) 1up


1up
csendes tag

Srácok ugyan legyen már egy IRC csatitok, néha jó lenne vkivel tolni 1 1on1-t...

Peti

(#5685) Richter36 válasza Akybron (#5683) üzenetére


Richter36
őstag

Köszi most már működik :R Egy mapot újra le kellett tölteni, mert azzal volt valami baj.

Kellemes Húsvéti Ünnepeket Kívánok minden UT3 harcosnak!

(#5686) old gray


old gray
addikt

Offline gyakorláshoz végtelen (na jó nem végtelen, max. 231) jump boots:

Elindítasz egy pályát offline, majd a köv. konzol parancsot beírod (egy sor):

set UTGame DefaultInventory (class'UTWeap_Enforcer',class'UTWeap_ImpactHammer',class'UTJumpBoots')

Ezzel a paranccsal úgy respawnolsz, hogy meglesz a hammer, enforcer és a boots.

Köv. parancs:

set UTJumpBoots Charges 231

Ezzel pedig 231 ugrásod lesz (ez a max.)

Rem. hasznos lesz az offline ugráláshoz. :)

Aky: most töltöttem le a pályát, megnézzük mit mutat. ;)

[ Szerkesztve ]

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#5687) old gray


old gray
addikt

Megnéztem a pályát, megtaláltam minden power up-ot, találkoztam Michelle Pfeiffer-el is. :DD

Nem rossz kis pálya, duelre és dm-re tökéletes.

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#5688) 1up


1up
csendes tag

Azt látom, hogy itt, főleg a pH! klánban van egy csomó ember, aki gyakran kapható egy kis játékra. Szerintem mindenki jól járna, ha feljárnátok IRC-re, mert állandóan találnátok ellenfelet, aki játszani akar az pedig nem csak Duelre lenne szorulva, hanem néha nyomhatna egy-két többszemélyes modot. Úgy általában nekem az a legnagyobb problémám, hogy nehéz elérni titeket... Kezdetnek jó lenne, hogy feljöttök IRC-re a #ut3-hun csatira. Saját csatitok is lehet, én személy szerint sügér vagyok a dologhoz, de van pár segítőkész ember, aki szívesen segít csatit csinálni. Ez klánoknál általában alapvető.

Akiben felmerült az egésszel kapcsolatban egy "EZMIEZ?!"-típusú kérdés: az IRC-hez kell egy kliens pl: http://www.kvirc.net/, ezen keresztül fel kell csatlakozni egy hálózatra, ami jelen esetben a quakenet, és itt egy csatira pl: #ut3.hun.

Remélem megfontoljátok a dolgot :))

Peti

(#5689) old gray válasza 1up (#5688) üzenetére


old gray
addikt

Nekem soha nincs olyan gondom, hogy nincs kivel játszani. :U A Betazone duel szerveren mindig van élet, a Tetris/UT3.at/Betazone TDM szerverek is forgalmasak, a Tetrisen ráadásul elég durva arcok is felbukkannak....én az irc-t nem szeretem. V.melyik nap bent voltam az általad írt csatornán, voltak bent vagy 20an, köszöntem ill. megkérdeztem, hogy van-e itt v.mi élet... válaszra sem méltattak, köszi nem kérek belőle. Ha duelezni szeretnél, vegyél fel friends listre, és látod ha bent vagyok, dobsz egy üzenetet és ha van kedvem megyek.

A többiek véleményét nem tudom, majd leírják. Ha sokan szeretnénk közülünk használni akkor lehet ráfanyalodok, de a chat nem a kedvencem, MSN-en is ritkán vagyok. :U

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#5690) 1up


1up
csendes tag

Általában nagy csetelések nem mennek, csak meccseket beszélünk le...

Peti

(#5691) old gray válasza 1up (#5690) üzenetére


old gray
addikt

Ahh, értem. Tisztogato-t láttam innen PH-ról meg még 1-2 ismerős nevet. Jobb a fórum, nem kell annyira interaktívnak lenned és lehet bármiről írni, max. offba teszed ha a témától nagyon eltér.

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#5692) Richter36


Richter36
őstag

Sziasztok!
A mai nap elindult UT3 publikus szerverünk.
maD|^Hou$e >In$taPuB<
195.4.105.139:7777
Lehet tesztelni.

(#5693) Akybron


Akybron
aktív tag

Frissítve lett a dm-sacrifice.
039-es verzió.
- Itt-ott füvesítve lett, meg némi elszórt hulladék is került a talajra.
- A középső torony részben átalakult.
- Visszhangot kaptak a szobák
- A titkos ajtó lövésre nyílik (eddig érintésre nyílt), mint az eredetiben
- A titkos szobában a lerakható cuccok powerup-ra cserélődtek (slowfield, berzerk, invisibility)
- Kicsit csökkentettem a köd sűrűségét.
- Az eredeti csajok képeit ázsiai képekre cseréltem, jobban illik a maphoz.
- A jumpad-es ugrások irányíthatóbbak lettek, pl. simán el lehet ugrani a rakétához illetve a repeszvetőhöz.

A link maradt a régi.

[ Szerkesztve ]

73&DX HA5OJN

(#5694) kabalababa válasza Akybron (#5693) üzenetére


kabalababa
tag

Egyre jobban tetszik a pálya, grat. hozzá :)

(#5695) old gray válasza Richter36 (#5692) üzenetére


old gray
addikt

WOW csak így..... "a mai nap elindult UT3 szerverünk"? :) Csak nem valami hosting cégnél melózol? Ill. jól látom, hogy insta szerver? Megyek megnézem, köszi az infokat. :R

Aky: A szerverre ha beüzemeltük feltölthetnénk. :K

MOD: ma gyakorlás, rem. tudtok jönni, mert kissé leült az egész TDM dolog. :U

[ Szerkesztve ]

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#5696) Akybron válasza old gray (#5695) üzenetére


Akybron
aktív tag

Tegnap mentem volna 6-kor tanulni, de nem élt Ferykee szervere, így mentem greedelni. Csapatszellem javításra az is jó. :)

Ha mondod, mikor indul a szerverünk, akkor benézek. :K

Én mikor néztem Richter36 szerverét, akkor nem ment.

73&DX HA5OJN

(#5697) G Bedtime St


G Bedtime St
tag

Ugy néz ki végre elindul a szerverünk. Most kaptunk mail, hogy a gempa megérkezett a számlájukra és köszönik szépen.Már csak a paraméterek kellenek amit szintén küldenek remélem még ma!

(#5698) kabalababa


kabalababa
tag

Amikor én néztem Richter36 szerverét, akkor ment, de kb. 15-20 percig :)
Meg csak ketten voltunk a szerveren, a pingem meg 68-70 körül volt.

[ Szerkesztve ]

(#5699) Ferdzsoo válasza G Bedtime St (#5697) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Küldtél nekik e-mailt, és nem jó, daemon-visszaküldte valamilyen hibával... :C

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#5700) old gray válasza Ferdzsoo (#5699) üzenetére


old gray
addikt

Azok a daemonok már csak ilyen gonoszak. :DD

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.