Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5701) gamerpeter válasza 1up (#5688) üzenetére


gamerpeter
tag

hogy van ez az irc-es dolog 1up?még sosem használtam ,de érdekel.honnan szedek valami jo klienst?hogy érem el a kivánt csatikat?stb...

(#5702) @rglaaf válasza gamerpeter (#5701) üzenetére


@rglaaf
veterán

irc labor/alapok irc:quakenet

[ Szerkesztve ]

PSN:BiZzare_0 ️

(#5703) G Bedtime St válasza Ferdzsoo (#5699) üzenetére


G Bedtime St
tag

ja valamiért vissza jött. 16.00-tol eddig a pillanatig nem volt elérhetö az oldaluk se. vagy én voltam a béna. remálem holnapra megvan minden.

(#5704) Akybron válasza G Bedtime St (#5703) üzenetére


Akybron
aktív tag

Szerverkarbantartásuk van, emiatt lehetett.

73&DX HA5OJN

(#5705) Ferdzsoo


Ferdzsoo
addikt

Hát tegnap nem volt nagy élet... :DDD

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#5706) Akybron válasza Ferdzsoo (#5705) üzenetére


Akybron
aktív tag

Én nem tudtam csatlakozni a szerveredre tegnap (6-kor, meg 8 tájékán néztem)

73&DX HA5OJN

(#5707) old gray válasza Ferdzsoo (#5705) üzenetére


old gray
addikt

Én voltam a szervereden 15 percet, láttam, hogy felkerültek a mapok, de senki nem volt bent így leléptem. Egyébként a Tetris-en voltunk TDMezni meg greedeltünk a Bermudán, amiről megint idegbajjal léptem le egy idő után. Amúgy veled mi van? El vagy tűnve pár napja. :U

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#5708) Richter36 válasza old gray (#5695) üzenetére


Richter36
őstag

Nem dolgozom hosting cégnél hanem ez a maD clan egyik FEAR Combat szervere volt és az lett átalakítva UT3 szerverré. Mint a privát szerverünk is, merthogy az is van ám ;)
A 68-70-es ping pedig azért van mert ez egy német szerver mivel a klánvezérünk egy német srác és ő finanszírozza a szervereinket.Mi egyébként egy jelenleg 17főből álló nemzetközi klán vagyunk. Eddig főként a FEAR Combattal játszottunk, de mivel az a játék haldoklik így csináltunk COD4 és UT3 squadokat is. Az UT3-at jelenleg négyen játszuk.
A szerver pedig azért állt le időnként, mert akkor folytak a szerver beállítások.

(#5709) TESCO-Zsömle


TESCO-Zsömle
félisten

Én az utóbbi időben egyáltalán nem tudok ferykee szerveréhez csatlakozni.

Beírom amit kell, ki is dobja, hogy connecting, és itt "megállt" az élet. Még fél óta múlva is csak csatlakozott... Azt nem tudom, hol van ilyenkor a Connection Timeout?? :F

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#5710) old gray válasza Richter36 (#5708) üzenetére


old gray
addikt

Sejtettem, hogy német szerver, nekünk is volt német UT3 szerver, de kissé magasabb 80-90-es pinngel. Instában a magas ping sajnos ellehetetleníti a játékot. :( Ti instázni szoktatok? :U

[ Szerkesztve ]

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#5711) Richter36 válasza old gray (#5710) üzenetére


Richter36
őstag

Mivel pár napja indult ez az egész UT3 dolog így most még csak próbálgatjuk a lehetőségeket.De nagy a valószínűsége,hogy TDM lesz a fő csapás, mert CB-n is TDM ladder-re nevezünk.
Ez a ping dolog pedig érdekes, mert amikor ezen a szerveren FEAR volt akkor 35-40-es pingem volt most meg 65-70 :F
Ti milyen mouse sens beállítást használtok? Nekem nagyon szokatlan a FEAR után, hogy a karakter mozgása gyorsabb mint ott de az egér meg lassabb.Most ezzel kínlódok hogy megtaláljam a reflexeimnek megfelelő beállításokat.

(#5712) old gray válasza Richter36 (#5711) üzenetére


old gray
addikt

Nekem 1800 az UT3-ban a sens., egér-driver nincs telepítve. Az egész attól függ, hogy milyen fegyver(ek)et használsz leggyakrabban. Rockethez, flak cannonhoz a nagy sens. a jó, mert hirtelen tudsz irányt változtatni, pontlövőkhöz, mint a sniper és shock rifle a low sens. a megfelelő.

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#5713) Richter36 válasza old gray (#5712) üzenetére


Richter36
őstag

Hehe most nézem, hogy insta TDM lesz a CB-n is ;] Hiába, csak új még nekem ez a játék és nem vagyok még tisztában a fogalmakkal :N
Egyébként mitől insta az insta és ez jó vagy rossz?Előnyei hátrányai?

(#5714) old gray válasza Richter36 (#5713) üzenetére


old gray
addikt

Az instaban csak 1 fegyvered van, ami lényegében a shock rifle primary funkcióját használja, a találat az ellenfél halálát jelenti: egy insta movie.

Nem nagyon szeretem, a klasszikus tdm sokkal jobb, van rengeteg fegyver és az adott helyzetnek megfelelőt tudod használni...sokkal nagyobb a feelingje mint az insta-nak.

MOD: akarunk meccset az imex-el? Róluk van szó, wasteful és reekee (tegnap játszottam vele..wastefulhoz hasonlóan durva játékos) ismerős nekem, horvátok, nem látok sok esélyt a győzelemre, de tanulni szeretnénk a jobbaktól vagy mifene.... :U

[ Szerkesztve ]

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#5715) Richter36 válasza old gray (#5714) üzenetére


Richter36
őstag

Akkor igen mi instázunk jelenleg.
Köszi az infokat :R

(#5716) old gray válasza Richter36 (#5715) üzenetére


old gray
addikt

Nincs mit. :) Ha unalmassá válik az insta, gyere tdmezni néha. :))

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#5717) Richter36 válasza old gray (#5716) üzenetére


Richter36
őstag

Megyek mindenképp, mert ki akarok próbálni más modokat is.
Aztán ha a csapattal belejövünk, mint kiskutya a ..... akkor esetleg összehozhatnánk egy Ph vs. maD fun meccset is.
Egyébként RicHteR*(HUN) néven tolom a gamet.

(#5718) old gray válasza Richter36 (#5717) üzenetére


old gray
addikt

Hát ha sima tdm akkor bármikor, szóltok és összehozunk v.mi közös mókát. Játékból majd küldök egy friend request-et és látjuk majd egymást ha bent vagyunk a játékban.

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#5719) old gray


old gray
addikt

Ma este indul a szerver?

Reggel 5.30-kor jött mail, hogy ma este val.színű üzembehelyezik. :C

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#5720) @rglaaf válasza old gray (#5719) üzenetére


@rglaaf
veterán

akkor lehet este benézek majd ip-t pw-t dobjatok privibe thx

PSN:BiZzare_0 ️

(#5721) old gray válasza @rglaaf (#5720) üzenetére


old gray
addikt

Ok küldjük majd. De mivel public lesz a browserben is megtalálhatod majd, gondolom

[pH!] Clanserver - playground of the Prohardver.hu members

vagy v.mi hasonló lesz a neve. :U

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#5722) @rglaaf válasza old gray (#5721) üzenetére


@rglaaf
veterán

rendben csak nem tudtam milyen server lesz ha pub az remek:) :K

PSN:BiZzare_0 ️

(#5723) old gray válasza @rglaaf (#5722) üzenetére


old gray
addikt

Én úgy tudom public..legalábbis nagyon remélem! :U

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#5724) Ferdzsoo


Ferdzsoo
addikt

Jah el viltam tűnve, water cooling reconstruction volt a 3 napba, csak keddre lettem kész.
Ma leszek, ha nem lesz a fizetős szerónk akkor az én szeróm lesz.
Richter-ékkel tényleg nyomhatnánk egy TDM partit... :U

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#5725) Richter36


Richter36
őstag

Sziasztok!
Tudnátok adni néhány beállítási tippet, hogy minél jobban fusson a játék?
Vannak dolgok amiket nem értek,mint pl. FOV, dinamyc netspeed,screen persentage, framerate smoothing stb.Ezek mit állítanak és melyiket mire érdemes állítani.
Előre is kösz. :R

(#5726) Termigáßor


Termigáßor
aktív tag

Sziasztok!

Tudnátok mondani magyar ut3 szervereket? Régebben ut2004-eztem főleg a bermin. (most is néha) Igaz van ut3 is a bermudán de valahogy nem az igazi. Lagol is meg kevesen is vagyunk (ha vagyunk)

Előre is köszi!

G.

Ui.: esetleg a pH! klánhoz is csatlakoznék. Nem tudom mi a feltétel, nem vagyok valami skilles, de őrült az igen. Főleg a közelharcot kedvelem ;]

Jobbára ártalmatlan...

(#5727) Termigáßor válasza Richter36 (#5725) üzenetére


Termigáßor
aktív tag

check this out:
http://unreal3.unr.hu/howto/

FOV: field of view -> látószög. 100 fölé nem érdemes tolni, hacsak nem magad köré hajlított OLED monitorod van :)

dynamic netspeed: amit a neve is jelent. elvileg jobb a fix sebesség. ha sokat lagolsz kapcsold ki, de akkor ki kell sakkoznod a megfelelő netspeedet

screen percentage: csak tedd 100%-ra. (ettől elvileg lassabb gépeken gyorsul a gamma, de hányás ahogy kinéz)

frame rate smoothing:
1.) ha vsync nélkül játszol kapcsold ki.
2.) ha vsync mellett (pl lcd monitor) akkor kapcsold be. (az UTEngine.ini-ben pedig szintén keresd meg és az utána következő minimum és maximum értékeket állítsd a képfrisstésnél kisebbre. Enélkül mouse lagod lesz csúnyán. - Pl. nálam 75Hz mellett 72 a MinSmoothedFrameRate és a MaxSmoothedFrameRate)

Lehet elsőre kevésnek tűnik de lcd-n vsync mellett a konstans 72 fps folyamatosabbnak tűnik mint a 150 vsync nélkül.

Fontos: az ini fájlt ne a játék könyvtárában hanem a "C:\Documents and Settings\<felhasználónév>\Dokumentumok\My Games\Unreal Tournament 3\UTGame\Config\" útvonalon keresd!

Jobbára ártalmatlan...

(#5728) G Bedtime St


G Bedtime St
tag

Szerintem ma se lesz meg a szerverünk. Ennyi totojázást rég láttm. Még jo, hogy 2hete megrendeltem. :W Nem is tudtam hogy T-online-s. Rem nem fogunk szivni vele. Azért elhuzok és veszek egy mikrofont..hát ha

(#5729) old gray válasza Ferdzsoo (#5724) üzenetére


old gray
addikt

Én leszek, majd figyelem, h bent vagy-e. Az sg.hu-n olvastam, h alakul vmi [sg.hu] klán, nem kellene egy tdm wart összehozni? ;] Meg úgy eleve mindenféle meccset kellene szervezni. Ezért is lenne jó pl. az irc. :U

Richter36: Termigáßor korrektül leírta. :)

Termigáßor: nos, nem is tudom mert hirtelen azt sem tudom mennyien vagyunk :D szóval valami skill azért kellene, esetleg amiről régebben beszéltem lassan: összeállhatna egy 2nd squad. Illetve van ilyenünk is. És végül, de nem utolsósorban ez nem a team-véleménye, pusztán magánvélemény. Nálunk demokrácia van, nincs olyan, hogy Hussein-klánajatollah. :D

Deathgoat: külföldi playerek számára lehet szívás lesz a tonline. Pár fórumon írtak ilyesmiről. :U

[ Szerkesztve ]

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#5730) gamerpeter válasza old gray (#5729) üzenetére


gamerpeter
tag

tényleg kellene valami wart összehozni,mert már én is nagyon kiváncsi vagyok mire vagyunk képesek másik összeszokott team ellen.az irc-et megcsinálom pár napon belül,azzal nem lesz gond.

Termigabor jo arc.párszor összefutottam vele már 2k4-ben, ott elég alaposan elkente a számat,UT3-ban már más a helyzet :DDD .

a szerót meg nagyon várom,mert TDM-ben még lenne mit fejlödnöm.

[ Szerkesztve ]

(#5731) Ferdzsoo válasza gamerpeter (#5730) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

ÖÖÖ szerintem a másik összeszokott tím ellen mondat azt feltételezi hogy mi is össze vagyunk szokva.
Itt egy valótlan állítást érzek... :D

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#5732) kabalababa


kabalababa
tag

old gray: az a tegnap esti TDM melyik szerveren volt? (jó volt :) )

[ Szerkesztve ]

(#5733) old gray válasza kabalababa (#5732) üzenetére


old gray
addikt

A Tetris volt az... amikor Wasteful csúnyán helybenhagyott mindenkit :F

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#5734) @rglaaf válasza Richter36 (#5725) üzenetére


@rglaaf
veterán

FOV az látószög a legideálisabb 4:3 monitornál 90 , 16:9-nél 100 ,16:10-nél 105

PSN:BiZzare_0 ️

(#5735) Richter36 válasza Termigáßor (#5727) üzenetére


Richter36
őstag

Köszi :R

(#5736) gamerpeter válasza Ferdzsoo (#5731) üzenetére


gamerpeter
tag

hát veled lehet nem vagyunk összeszokva ,de tisztogatoval meg akybronnal már fél éve minden este együtt toljuk és ts is van közbe.ugyhogy itt már lehet valami hasonlorol beszélni.

(#5737) Akybron válasza gamerpeter (#5736) üzenetére


Akybron
aktív tag

Mondjuk beszéddel csak egy hete vagyok :), de a "feeling" 1000x jobb, mint billentyűzeten pötyögni, meg az összeszokást segíti. Szerintem ebben a hétben többet tudtam meg a játékstílusotokról, mint a fél év alatt összesen.
Az oktatásokon is nagyon jól fog jönni a TS, Ferykee keze nem fog leszakadni fél óra mondandó után :))

[ Szerkesztve ]

73&DX HA5OJN

(#5738) yoleeka válasza old gray (#5733) üzenetére


yoleeka
tag

Egyre inkabb kivancsi vagyok erre a wasteful nevu csavora, ha teged elken mit csinal velem? na mind1 megyek beownzolom.. :DD

Better to reign in hell, than serve in heaven...

(#5739) old gray válasza yoleeka (#5738) üzenetére


old gray
addikt

Elég korrekt helyen szerepel a CB 1on1 ladderben és 2 vs 2 tdm-ben az imex teammel. Úgy vettem észre, hogy a snipereket nem nagyon szereti, inkább hirtelen felbukkan és közelről támad, de nagyon gyors és jól ki tudja használni az adott pályát, hogy mindig előnyös helyzetben legyen.

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#5740) old gray válasza gamerpeter (#5736) üzenetére


old gray
addikt

Igen, de nekem úgy tűnik, hogy greed-ben vagytok összeszokva a [pH!] pedig tdm-klán. :U Igazi team-munkáról majd kb. 1/2 - 1 év után lehet beszélni, az, hogy valaki tudja a másikat követni és a közelében tud maradni.. khmm....lóf@sz.

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#5741) Ferdzsoo


Ferdzsoo
addikt

Gyerekek kerestem fasza headsetet a beszédhez ami leszz it az ut-ban erről tudom hogy jó: sennheiser pc160, edgR ilyet használ. mindig kinyír annyira hallja ha jövök.
Találtam róla egy leírást: BESZARTAM A RÖHÖGÉSTŐL.
olvassátok el. :C

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#5742) old gray válasza Ferdzsoo (#5741) üzenetére


old gray
addikt

Ha nem akarsz annyit költeni rá az adatlapomon található sennheiser PC151 is tökéletes... pont kérdezted a napokban, hogy honnan tudom merre mászkálsz... :)

teszt: ennyit a google szövegfordításáról. :DDD

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#5743) TESCO-Zsömle válasza Ferdzsoo (#5741) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Vegyél új Telekügynököt, hogy legyen jobb audió forgács. :DDD

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#5744) Akybron válasza old gray (#5742) üzenetére


Akybron
aktív tag

Nekem megfelel a 3000 Ft-os genius hs-04a is. Ritka csúf hangja van (zenéhez) :DD , de az ellenség úgyanúgy tud benne hangot adni :P, és van rajta mikrofon.

[ Szerkesztve ]

73&DX HA5OJN

(#5745) old gray válasza Akybron (#5744) üzenetére


old gray
addikt

Csak azt nem fogod hallani az alaplapi hangkeltő + füles párosoddal, hogy merről kapod a nyakadba a combot. :DDD Igazából egy xfi gamer az alap, mert tud virtuális 3D-t és ráadásul korrekt módon, elég hozzá egy sztereó füles is. Az egyedüli probléma a vertikális pozicionálás nem mindig tudom hogy felettem van az ellenfél vagy alattam, de ez igazából 5.1-es rendszerrel nem is oldható meg jól szvsz. :U

Public lesz a szerverünk??????? :U

[ Szerkesztve ]

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#5746) Akybron válasza old gray (#5745) üzenetére


Akybron
aktív tag

Azt' úgy járok mint Ferykee, vesztek egy csomó FPS-t (meg egy marék hajszálat) a Creative ócska driverei miatt ;]

[ Szerkesztve ]

73&DX HA5OJN

(#5747) old gray válasza Akybron (#5746) üzenetére


old gray
addikt

De neki asus xonar van nem xfi. :U A driverek pedig jók 32bites op.rendszerek alatt, 64bites Vistaval van gond, de van már arra is megoldás: Daniel_k support pack 1.1.

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#5748) Akybron válasza old gray (#5747) üzenetére


Akybron
aktív tag

Upsz, ezt elnéztem. Úgy emlékeztem, Creative-ja van.
A nemhivatalos driver meg bizonytalan (most éppen van), főleg, hogy a Creative rossz szemmel nézi.
Minden esetre most nem gondolkodom egy 20k+ hangkari és 10k+ füles vásárlásán. ;)
Ennyi erővel lehetne 15-25k-s egerem, meg 15-25k-s billentyűzetem is.
A gyenge hangok meg elvesznek, mert a gépem alapzaja magas, ehhez jön a nyitott ablak :((

73&DX HA5OJN

(#5749) old gray válasza Akybron (#5748) üzenetére


old gray
addikt

Szerencsére ezeket a cuccokat elég 1x megvenni, nem nagyon megy tönkre egy hangkari vagy egy füles (ha vigyázol rá). Egér / bill. már más tészta, használódnak rendesen pl. a razer krait egerem gombjai elkezdtek lötyögni, kb. 1 éves. :(

Nyitott ablak? Miért nyitott? Ablak / ajtó azért van, hogy bezárja az ember. :DD

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#5750) Ferdzsoo válasza old gray (#5742) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Ennyit rászánni?
A PC160 13800ft.
Amit te mutattál meg 16k. A 151-es.
Gondolom a tied az újabb.
160-ast már nem nagyon lehet kapni... :U

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.