Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6101) Kareszovics


Kareszovics
addikt

Sziasztok!

Aki szereti a Painkillert, annak tudom javasolni ezt a modot; épp az előbb próbáltam ki, hogy is mondjam... beteg ;]

Haunted V2

Két map, klasszikus fegyverek, Gears of War féle TPS nézet. Have Fun:)

[ Szerkesztve ]

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#6102) yoleeka


yoleeka
tag

Az érintetteknek szeretnék Bódog Nő- és Névnapot Kívánnya. Jaa a Nőnap már elmúlt, akkor IJ. Azért Boldog Névnapot. :))

Yoleeka, the nuub

[ Szerkesztve ]

Better to reign in hell, than serve in heaven...

(#6103) old gray válasza yoleeka (#6102) üzenetére


old gray
addikt

Én dec. 3-ám tartom azért kössz. :R A nőnap amúgy a te jeles napod nem? ;]

Karesz: lassan már lesz super mario mod is, annyi ilyen hülyeség jelent már meg. Inkább egy normálisan megheggesztett patchet látnék szívesen. :U

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#6104) taky1984


taky1984
tag

Sziasztok! BloodAngelsHU néven játszom és sike kérdezett meg h nem-e volna kedvem csatlakozni,de sajna nem találom a szabályzatot.Tudna valaki segiteni?

(#6105) yoleeka válasza taky1984 (#6104) üzenetére


yoleeka
tag

Kint van valahol itt a forumon, olvasgass nyugodtan visszafele, ugy 3-4 oldallal elobbre megtalalod, sztem ennyi a realis, de lehet tobb is van mar azota :)

Ja a nőnap az én napom :D

Better to reign in hell, than serve in heaven...

(#6106) G Bedtime St válasza edgR (#6076) üzenetére


G Bedtime St
tag

ezt még csak most vettem észre :B elnézést, és a barátnöm ma kap egy hatalmas seggberugást mert ez miatta van! Mindig belepofázik én meg persze halgatok rá :K

taky1984: old gray #5437 hozzászolásában megtalálod. Igaz frissiteni kéne..

[ Szerkesztve ]

(#6107) old gray válasza taky1984 (#6104) üzenetére


old gray
addikt

Hi Angel, végre idetoltad a képedet. :D Üdv. a klubban! A szabályzatot megtalálod a az előző hsz-ben írt helyen, igaz azt nem tudom hogy mivel kellene kiegészíteni :F Van egy kiegészítése, de nem lett egyértelműen elfogadva, erről lenne szó: [link], a végén a lényeg! Szóval hetenete 2x legalább a 4 napból gyere velünk gyakorolni, ill.néha látogasd a fórumot. 2 heted van rá, hogy bizonyítsd: szeretnél és akarsz kis csapatunk hasznos tagja lenni, 2 hét után ha minden ok akkor trial-member leszel, majd 2 hét múlva teljes jogú tag.

Hajrá!

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#6108) Custer


Custer
tag

ismét felvetődött bennem egy spontán quickcup (1on1) készítése, amelyet meg is teszek, ha van egy biztos létszám, ami 8-16-32. Ebből a 16 a reális, 8 túl kevés, 32-en meg nem lennénk.

Ha valakit érdekel a téma, az jelezze itt a fórumon!!!

Nem kell hozzá más, csak egy reg kell.

Nem vérre menő lenne a dolog, csak fun-olás. CB meg azért kell, mert így egyszerűbb, csak beírom az eredményeket és a rendszer automatikusan teszi a dolgát.

Amíg a zene szól, az ösztöneid uralnak,de amint elhallgat, a tudatod ismét korlátoz.

(#6109) old gray válasza Custer (#6108) üzenetére


old gray
addikt

Thx a felhívást, én kihagyom, számomra nem lenne jó móka mindenkitől kikapni. Inkább egy itthoni kupát kellene összehozni, azon indulnék. Tuti össze tudnánk szedni 10-20 embert, csak a 2 teamnek (impressive és pH!) van vagy 15 tagja :U

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#6110) Ferdzsoo válasza Custer (#6108) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Én jelentkezek, végra elgyepálnak mint a sz@rt. :DDD

[ Szerkesztve ]

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#6111) old gray válasza Ferdzsoo (#6110) üzenetére


old gray
addikt

A demorec-et ne felejtsd majd el bekapcsolni. :) Am. tudod miért leszel nagy hátrányban? Mert szoktalan lesz a magasabb ping. Te nem nagyon jársz külföldi szerverekre játszani, a 40-60as pinget kb. külön be kell gyakorolni. Pl. mindig az ellenfél elé kell lőni sniperrel. Tudom, hogy így van hiszen a fél UT3-as pályafutásom külföldi szervereken történt. Szar megszokni, igaz ez fordítva is igaz, VCTF-ben örültem a 60-as pingnek (átlag 80-al játszottam) és utána az itthoni szervereken 20-30as pinggel szokatlan volt játszani.

[ Szerkesztve ]

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#6112) Custer válasza old gray (#6109) üzenetére


Custer
tag

Ezt csak magyaroknak tervezem :)
Ez nem az a kupa lesz, amit már régóta tervezünk, csak úgy spontán jött az ötlet, h kellene egy ilyen QC-t kreálni, így a nyár elé. Persze a totalunreal-os 1on1 kupa sem került a süllyesztőbe, de van több ötlet is a fejemben, amit meg szeretnék valósítani, így őszig csúszik ez.

Gond az, hogy QC-t elég korlátoltan lehet variálni. pl.:a rendszer automatikusan generálja a csoportokat, 8-16-32-stb. emberrel lehet csak elindítani (10-20-al is valószínűleg, de ezt enm probáltam), ha nem vagyunk meg pontosan, akkor a rendszer véletlenszerűen kirúg ayni embert, amenyi szükséges :\
Továbbá van egy olyan szabály, h a jelentkezési időtől (ami elvileg korlátlan) számított 2 héten belül be kell fejezni a kupát, mert percre pontosan a rendzser lezárja. Ez nem nagy gond, 2 hét sok idő.

szal eddig ferike, gondolom ezek után sikerferi és Én. Továbbá akikre számíthatunk a ROLY, ubi, 1up, peti, edgR, rice.

Szal jó lenne ha minl elöbb elezné mindneki szándékait!

Amíg a zene szól, az ösztöneid uralnak,de amint elhallgat, a tudatod ismét korlátoz.

(#6113) taky1984


taky1984
tag

Megtaláltam,elolvastam,megértettem.
Köszi!

(#6114) 1up válasza Custer (#6112) üzenetére


1up
csendes tag

"Továbbá akikre számíthatunk a ROLY, ubi, 1up, peti, edgR, rice."

Magam részéről megerősítve. :))

[ Szerkesztve ]

Peti

(#6115) edgR válasza 1up (#6114) üzenetére


edgR
őstag

magam reszerol is az volna, ha tudnam garantalni, hogy le fogom tudni jatszani a meccseimet. nem is az idohiany, mint inkabb a feledekenyseg miatt.. de gomba, tudod a szamom, ugyh csorgess meg meccsek elott ;)

(#6116) old gray válasza edgR (#6115) üzenetére


old gray
addikt

Kávét ágyba ne vigye? :DDD

Jelentkezem én is, a részvétel a fontos. 1-2 kérdés: mikor indulna az egész, milyen szervereken játszanánk illetve a CB-s maplist a mérvadó? Mert akkor rá kell gyúrnom a custom mapokra, 1on1-Penetrated, Gritt, stb. alig játszottam még rajtuk. :U X-Rayt kell használni?

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#6117) Custer válasza edgR (#6115) üzenetére


Custer
tag

hisz nagy msn warrior vagy, minke kellek én ehhez? :))

Amíg a zene szól, az ösztöneid uralnak,de amint elhallgat, a tudatod ismét korlátoz.

(#6118) Custer válasza old gray (#6116) üzenetére


Custer
tag

mapok sztem a megszokott 1on1 mapok legyenek: penetrated, gritt, subterran, sentinel, deck-fps, codex-ce, Acquisition, bonescraper és ha a többség szeretné, akkor heat is.

Akármikor indulhat a kupa, akár most is, csak egyenlőre szeretném tudni, hogy hányan lennénk rá.

x-ray: legyen? sztem nem kell, nem hinném h valaki is csalna közülünk, meg ismerjük is egymás képességeit, szal...

Szerverekről anyit h van 3 magyar szerver is, szal valamelyiken csak le lehet tudni a meccseket.

amugy mellékesen megjegyzem, h nem 1 nap alatt kell végignyomni a meccseket, lesz rá 2 hetünk!

akik eddig rábólintottak: feree, sikeferi, edgr, 1up, pítőr, badtime és jómagam. roly ha meghalja h 1on1, akkor begerjed, szal neki szólni sem kell, ubira meg ráfenyítek és kész:)

Amíg a zene szól, az ösztöneid uralnak,de amint elhallgat, a tudatod ismét korlátoz.

(#6119) Custer


Custer
tag

a mecsek ledumálásáho legjobb módszer az IRC, van már pH csati is, itt az ideje életet lehelni abba is, ezért lehetne a kupa csatija a #pH.ut.
MSN-t nagyon nem támogatom, mivel nem vágyom további 10-15 ismerősre. Ezt nem köcsögségből mondom, csak már majdnem ott tartok, hogy többen vannak azok, akiket még soha nem is láttam, ezért hanyagolom msn-t.

Amíg a zene szól, az ösztöneid uralnak,de amint elhallgat, a tudatod ismét korlátoz.

(#6120) G Bedtime St


G Bedtime St
tag

Mi legyen a Totalhostingos szerverünkel? Meghosszabitsam vagy ne? Ha igény van rá szponzorálom szivesen. Várom a válaszokat!!!!!!!
A TS szerverünk 2hónapra meghosszabitva.

(#6121) G Bedtime St válasza Custer (#6119) üzenetére


G Bedtime St
tag

melyik irc klienset érdemes használni? pl mirc? :R

(#6122) Ferdzsoo válasza G Bedtime St (#6120) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Én a szerverbérlés.hu-ra szavazok.
Totalhosting szerintem kuka. SOkkal tapasztaltabbak, webcontrol is pozitív, meg a hozzáállás is. SZerintem hagyjuk a totalhostingot. :K
TS szerver okés. Az faja.Lassan adhatnál bankszámlaszámot hova utaljuk azt a hónapot, meg a ts-t. :K

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#6123) Akybron válasza Ferdzsoo (#6122) üzenetére


Akybron
aktív tag

Egyet értek, szerverbérlés maradjon.
Viszont ki kéne próbálni a szerverbérléses TS-t, ha jól tudom ingyen jár a játékszerver mellé. Akkor meg minek legyen egy külön fizetős a Totalon.

73&DX HA5OJN

(#6124) old gray válasza Custer (#6118) üzenetére


old gray
addikt

Ezek között vannak olyan mapok amiken életemben nem játszottam. :( Így lemondom, nem indulok. Nem fogok azért szívni mert azt sem tudom hol vannak a power upok, vagy hogy honnan kapom a nyakamba a combot. Nekem így ez nem fun, főleg annak fényében, hogy minél előbb indítani akarjátok a cupot, nem lesz időm begyakrolni a mapokat. Sorry, nyugodtan ki lehet húzni a listáról.

Aky: totalhosting mehet a kukába, ez a cég egy vicc. :((( A szerverberles.hu-tól nem kaptunk még TS-t, jelzem az igényt.

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#6125) Ferdzsoo válasza old gray (#6124) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Sajnos csatlakoznom kell.
Én sem indulok.
Ezek a mappok közül 2-őt ismerek.
Nincs értelme indulnom, időm meg most nincs begyakorolni, nagyon kedvem se.
Alap mappokon megyek bármelyiken. De így most húzzatok le engem is. :(

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#6126) G Bedtime St


G Bedtime St
tag

Rendben akkor totlhosting elfelejtve!!! TS marad! A havi 500Ft-bol nem csinálok problémát... :R

(#6127) Custer


Custer
tag

omg :W ...fogjátok magatokat, és végigzongorázátok a mapokat, ennyi:)
egyik sem túlzottan bonyolult. Az alap mapok közül csak sentinel és heat használható 1on1-re, de leginkább csak sentinel. Ezen a 2 mapon játszunk végig? sztem hülyeség lenne.
Aquan 3szor játszottam életemben, ebből a 2. és a 3. OC mecs keretében, és nem sírt a szám, h van ez???

Aquat és codexet hajlandó vok kivenni a listából, többet nem tudok tenni értetek. Sentinelt, decket, bonest gondolom ismeritek, pene, gritt meg sub nagyon egyszerű mapok, kicsik is, és ezért ezek a legtökéletesebb mapok 1on1-re, szal semmi pénzért nem veszem ki őket.

Badtime: a mirc egy nagyon jó kis kliens, talán ezt a legegyszerűbb használni is. ITT van hozzá egy kis segítség.
De ha enm akarsz beállításokkal szarakodni, akkor ITT van totalgaming kliense is, és hozzá minden fontos tudnivaló. Ez már be van állítva, h minden csatlakozásnál fellépjen totalgaming csatijára, de ez nem gond, beírod a nagy ablakba h /j #pH.ut - enter, és már fent is vagy ph csatiján.

Amíg a zene szól, az ösztöneid uralnak,de amint elhallgat, a tudatod ismét korlátoz.

(#6128) gamerpeter


gamerpeter
tag

én is a szerverbérlés mellett szavaznék.ha én úgy állnék hozzá a munkámhoz mint a totalhostingosok már rég csöves lennék :P .a ts-el valóban nem volt gond ,de ha ingyen kapunk másikat akkor azt is le lehet mondani.

1on1:codex-ce, Acquisition, mapokat én sem ismerem,nem voltam rajtuk még kb soha ,de fél óra és minden zugát megismerem úgyhogy nem lesz probléma.

Goat:csinálj csak belőle problémát.senkinél sem terem a pénz.ok,h nem nagy összegről van szó ,de azért vagyunk ,h osztozznuk minden költségen,problémán.

[ Szerkesztve ]

(#6129) old gray válasza gamerpeter (#6128) üzenetére


old gray
addikt

Így van, kössz goat a felajánlást, de én nem fogadom el, szóval ne hosszabíts semmit csak úgy magadtól. Mivel úgy tűnik a szerverberles.hunál maradunk, így tudunk költségeket kalkulálni, a szabályzatot hamarosan kibővítem, és benne lesz, hogy a tagoknak egyenlő részben kell a költségeket viselniük.

Más: a szerver miért állt be tegnap max. 5 főre? Tehát 5 volt a max. játékosszám...éjszaka vettem észre. :U

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#6130) old gray


old gray
addikt

Az UT3 laggok és online problémák okozója a steam:

:))

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#6131) kabalababa


kabalababa
tag

A mai gyakorlásról vagy késni fogok, vagy ott se tudok lenni. /munka/

Én is a szerverberles-re szavaznék

[ Szerkesztve ]

(#6132) kabalababa


kabalababa
tag

.

[ Szerkesztve ]

(#6133) old gray


old gray
addikt

baba: délutános műszak vagy mi, hogy nem tudsz jönni? És hétvégéken?

Ma minden szerver laggolt. Még a sajátunk is, sűrűn volt 15-20as loss. Olyan ez mint az időjárás. :(((

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#6134) old gray


old gray
addikt

Nah tegnap gyakoroltam a bonescreaper ill. subterrane pályákat, az a 20 perc amennyit a pályákon voltam annyira elég, hogy megtudjam merre vanank a power upok. Semmi taktikát, stratégiát nem lehet ennyi idő alatt "kidolgozni" egy mapra, sorry Custer ez a cup részemről felejtős.

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#6135) old gray


old gray
addikt

TS szerver megigényelve a szerverberles.hu-tól, délután kapom mailben a szükséges infokat.

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#6136) 1up válasza old gray (#6134) üzenetére


1up
csendes tag

WTF stratégia?? Hmm... nálam ez kimerül annyiban, hogy próbálom tájmolni a powerupokat, ugrálni meg rohangálni össze-vissza, oszt ha jön az ellen jól arconküldöm, persze ez utóbbi gyakrabban történik meg fordítva :)).
Szerintem ti itt mindent túl komolyan vesztek. Relax és FUN a jelszó. :DDD

Peti

(#6137) Ferdzsoo válasza 1up (#6136) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Nekem az nem fun ha azért kapok ki mert nem ismerem a pályát.
AZ a fun ha úgy kapok ki hogy ismerem minden részletét... :K

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#6138) Termigáßor válasza 1up (#6136) üzenetére


Termigáßor
aktív tag

Valahogy én is így vagyok. Illetve még egy érdekes dologra lettem figyelmes: ha olyan mapon vagyunk amit egyik játékos sem ismer akkor többnyire nyerek... na jó ez inkább csak a bermin érvényes :) de ott meg marha ritka hogy ismeretlen mapot sikerül szavaztatni...

Jobbára ártalmatlan...

(#6139) Custer


Custer
tag

Hát akkor játszál rajtuk még 3-4x 20 percet:)
jaaaa, és mondj már valmai taktikát 1on1be, akármelyik mapra! ezzel nagyon felcsigáztál :DD

De inkább hagyjuk az egészet, nem jöttök és kész. Én nem akarok senkit rábeszélni, főleg nem erőszakkal rángatni, mert abból az lenne, h nem játsza le az összes meccsét, és így már szart sem ér az egész. Ahelyett h siránkoztok h nem ismerem a mapot blablablaaaa, inkább gyaknátok őket. 16 ember nem fog 2 nap alatt (hun-ba) összejönni, sajnos.
szal van rá idő!

[ Szerkesztve ]

Amíg a zene szól, az ösztöneid uralnak,de amint elhallgat, a tudatod ismét korlátoz.

(#6140) gamerpeter


gamerpeter
tag

1up-nak és gombának igaza van sztem.1on1ben nincs nálam sem olyan ,h taktika.time-olni kell kegyetlen és ennyi.és én is 100%-ra fun-ra veszem ezt a kupát,mert ha komolyan veszem akkor csak csalódok mert a többség elkeni a számat majd simán,de nem az a lényeg.

viszont megértelek titeket Feriket is teljes mértékben,mert én is akkor szoktam szétütni az asztalom amikor a pályaismeretem hiányossága miatt kapok ki,ezért is feküdtem rá 1 kicsit komolyabban az ismeretlen mapokra.

[ Szerkesztve ]

(#6141) kabalababa válasza old gray (#6133) üzenetére


kabalababa
tag

Nem délutános, csak egy "kicsit" tovább kellett maradni. :)
De a hétvége OK.

[ Szerkesztve ]

(#6142) kabalababa


kabalababa
tag

(#6143) TESCO-Zsömle


TESCO-Zsömle
félisten

Hali!

Ma eljutottam odáig, hogy újrakezdtem az egyjátékos történetet. Feltettem maxra a nehézséget (nem volt ok lehetőség, csupán három) és néztem, ahogy ölnek...

Ka valaki vállal privát órákat, vagy csak megírja, hogy hogyan is kéne mozogni, lekötelezne.

Am nem haltam meg, csak sok a dolog. Építem a gépet a versenyre...

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#6144) edgR válasza TESCO-Zsömle (#6143) üzenetére


edgR
őstag

szivesen segitek barmiben, ha tudok, NADE nem botok ellen...

(#6145) JohnR válasza kabalababa (#6142) üzenetére


JohnR
aktív tag

Nem baj, ha két gép van akkor elfér két eredeti is :))

(#6146) TESCO-Zsömle válasza edgR (#6144) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Engem még a gyújtósok is elpáholnak, szóval minden nemű segítséget szívesen fogadok. :R

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#6147) fpeter07 válasza kabalababa (#6142) üzenetére


fpeter07
veterán

én anno megszerettem volna venni a játékot, de majd most bepótolom :) GOW nem naon érdekel..

(#6148) Termigáßor válasza TESCO-Zsömle (#6143) üzenetére


Termigáßor
aktív tag

csak halkan mondok par dolgot, mert gyakorlatilag én is full noob vagyok... :DDD
viszont a gep ellen szoktam gyakorolni godlike-on, igaz főleg eddig ut2004-ben meg ut99-ben. szóval amit mondok az főleg ezekből merítkezik.

mozgás:
- mindig ugrálva közlekedj, azt a gép nehezen követi.
- viszont a hosszú ugrásokat (dupla, vagy magasról leugrás) kerüld mert úgy már könnyen leszednek.
- ne fuss rá az amp-ra (double damage) mert a gép az összes jatékost rád állítja
- ellenben mindig szedd fel előle a páncélokat (akkor is ha fullon vagy)

fegyverek:
- használj pontlövőket (sniper, shock primary) és minit, meg link gun secondary.
- gép ellen ne használj flak-et és raksit, bio-t és bármit aminek lassú a lövedéke
- de ha nincs más fegyvered akkor told a szájába, hogy amikor elugrik akkor is bekapja
- illetve tripla raksit meg lehet próbálni messzebbről is de ne legyen megcsavarva
- ha a gép sniperrel lövöldözik azonnal bújj el és keress más célpontot
- ugyanez érvényes minigunra is (ugyanis godlike-on szinte egy lövedék se megy mellé a gépnek)

tipp:
- színlej menekülést, fuss el egy sarok mögé majd fordulj meg, lőj egy shock kombót a sarok elé. ebbe a gép mindig belefut akármilyen nehézségi fokozaton.
- ugyanezt úgy is eljátszhatod, hogy beállsz egy forgalmasabb átjáró közelébe (takarásban), majd ha felbukkan valaki akkor shock combo :)
- elszórhatsz néhány kövér bio töltetet is, abba is érdekes módon beleszaladgálnak a botok (de ha direktbe rájuk lövöd mindig elugranak)

Jobbára ártalmatlan...

(#6149) TESCO-Zsömle válasza Termigáßor (#6148) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Köszönöm.

Még annyi kérdésem lenne, hogy mennyit számít az egér?
Most tervezek vásárlást, és vagy egérre, vagy 5.1-es fülesre ruházok be.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#6150) gamerpeter válasza TESCO-Zsömle (#6149) üzenetére


gamerpeter
tag

ha fülesed van már valami elfogadható akkor inkább egeret vegyél sztem.

és ne botok ellen gyakorolj.menj online,mind1 ,h hova.minden jobb mint botok ellen.

edgR mester :) pedig sokat tud segíteni.velem is sokat foglalkozott és tanultam töle pár dolgot,én is a rendelkezésedre tudok állni ha gondolod.majdnem minden nap fennvagyok 6tol kifulladásig(hétvégén biztos).ts-en megtalálsz.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.