Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6201) fpeter07 válasza old gray (#6200) üzenetére


fpeter07
veterán

nem hagyna játszani ;] :D

(#6202) Termigáßor válasza fpeter07 (#6201) üzenetére


Termigáßor
aktív tag

bizony! ilyen "tutajos" szemekkel... :DDD

Jobbára ártalmatlan...

(#6203) old gray


old gray
addikt

Az a durva hogy sokszor játszottam vele VCTF-ben, mindig a raptorban ül és elég profi módon tud a levegőből likvidálni. Párszor írtam neki, hogy raptor-whore. :B :DDD Utána a fórumon megláttam az avatarját és alig bírtam elnézést kérni.. nem tudtam, hogy nő.

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#6204) Termigáßor válasza old gray (#6199) üzenetére


Termigáßor
aktív tag

Igazából nem hit kérdése. Tisztán matek :)
(pl ha 90 a fov, akkor a képfelbontásod széltében - pl nálam 1280px - adja meg hogy 90° elforduláshoz az egérnek hány pixelt kell elmozdulnia. Ez nem feltétlenül jelent low sens-t, - lehet az egered 2000dpi-n is - csak annyit, hogy egységes lesz az egér sebességed a desktopon és a játékban is)

Másik kérdés a low sens dolog (30cm/360°). Nálam a kettő pont egybe esett, de ez véletlen, mert függ a képfelbontástól, egér dpi-től, és érzékenységtől.

Eltérő sens fegyverenként: ha te meg tudod szokni akkor hajrá. :R

Amikor dodge + combo nem tanácsos:
- peremek, keskeny hidak, alatta semmi
- lépcső, lejtő oldalirányban (nem tudsz vissza dodge-olni a kiinduló helyzetbe)
- szűk folyosó (tudom ott hammer :) )

na de elég az okoskodásból inkább játszunk! :K

Jobbára ártalmatlan...

(#6205) old gray válasza Termigáßor (#6204) üzenetére


old gray
addikt

Nézd nekem már óvodában is dodge volt a jelem. :DDD Amikor naponta többször ilyen ugrásokkal menekülök VCTF-ben egy sima walldodge már reflexből megy. De tényleg, én már észre sem veszem, hogy folyamatosan nyomom a dodge-t/walldodge-t. Szóval ilyen, hogy peremek, hidak nem jelentenek gondot. :) A többi helyre persze érvényes az állításod, de van még jópár fegyvert amivel ezekben az esetekben is lehet érvényesülni. :)

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#6206) old gray


old gray
addikt

Ajánlom figyelmedbe a Mestert: [link]. :))

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#6207) Custer válasza old gray (#6206) üzenetére


Custer
tag

ebből a vidiből sokat lehet tanulni, de a trükkök többsége felesleges ide-oda ugrálás, talán 10 ami hasznos, és van amit hiányolok is, amit gondolom amikor ezt csinálta a srác, még nem ismert. pl. shangrylan megnézném egy 4v4 keretében h mikor ugrál 1ik fáról a másikra :) ...na meg persze h mi az értelme.

*Nem rossz a csajszi, egy angol klánban (megnem mondom a nevét) is van egy csaj, aki elég dúrván toljta ut3-at (insta), ha eszembejut h hol láttam róla képet, azonnal linkelem is. De hogy ne menjünk anyira messze, huncom-nak is van pár szoknyás ékköve:) bár tudomásom szerint már csak 1 aktív.

Amíg a zene szól, az ösztöneid uralnak,de amint elhallgat, a tudatod ismét korlátoz.

(#6208) gamerpeter válasza old gray (#6199) üzenetére


gamerpeter
tag

én is abban hiszek ,h az egérbeállítás megszokás kérdése,és a highsensés egérhez a közelharci ,valamit a low sens-hez a pontlövő fegyverek kellenek.valamint minden fegyverhez külön érzékenység szerintem is hülyeség mert a játékmenetet vátoztatod meg és megnézem azt aki alkalmazkodik.én is gyakran váltok hammer-re ha csak enforcerem van közelharcnál.

a dodge-os shock kombót probáltam,de mire visszaugrok már rohadt messze van a jobbklikk ugyhogy csak nagyon nagy távolságban tudom elképzelni a használatát.

amugy én is folyamatosan veszem vissza az érzékenységet játékon belül 100asával szépen lassan.3000-röl indultam még anno és most tartok 1700nál.

[ Szerkesztve ]

(#6209) Ferdzsoo válasza gamerpeter (#6208) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

LOL- én 550-en tolom. :DDD

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#6210) kabalababa


kabalababa
tag

Akkor az enyémet már le sem merem írni, mivel olyan "kicsi". :D

(#6211) Custer


Custer
tag

én ugyanazzal a sensel tolom amióta kijött ut3. Kreáltam magamnak egy ini-t, amit külön kimentetem, és amikor ujrateszem ut-t, csk bemásolom, és minden ugyanolyan mint azelött. Amugy high-on nyomom, és messziről is ugyanolyan rendszeresslgge találom el mint közelről, kombóra nem lehet panaszom, jó napokon elég lehetetlen helyzetben is eltalálom, viszont snippel vok nagyon lámer :(

Amíg a zene szól, az ösztöneid uralnak,de amint elhallgat, a tudatod ismét korlátoz.

(#6212) Termigáßor válasza Ferdzsoo (#6209) üzenetére


Termigáßor
aktív tag

Ez a szám így önmagában nem sokat mond. Nem biztos, hogy ami nálad 550, az annyival kevesebb mint Petinél az 1700. Mert mi van ha az ő egere 400dpi-n megy a tied meg mondjuk 2000-en? (azaz 5x lassabb az egere -> 1700/5 = 340) De még mindig beleszólhat a windowsban beállított egérérzékenység, plusz ha van fenn egérdriver akkor még az is.

Nekem pl 500-on van de az ini file úgy van beállítva, hogy 2.4-el szorozza hogy az ut2004-hez hasonló legyen a sens. Tehát effektíve 1320-nak felel meg, viszont az egerem csak 400dpi-re van állítva...

Eltérő rendszereket csak egy (a játékban beállított) érzékenység alapján nem lehet összehasonlítani.

Ezért is alakult ki ez a cm / elfordulás szöge összehasonlítási módszer. Mert ezzel a végeredményt lehet mérni hardvertől, szoftvertől függetlenül.

Szóval nálad hány cm egy 360°-os fordulás? ;)

Jobbára ártalmatlan...

(#6213) Termigáßor válasza old gray (#6205) üzenetére


Termigáßor
aktív tag

2k4-ben én is többet vagyok a falon/levegőben mint a talajon. (a shield gun-nal még sima falon fölfelé is lehet közlekedni) Itt viszont tettek róla hogy ne így legyen... ill. van amit lehet de nem olyan elegánsan.

Amúgy meg lehetsz akármilyen dodge mester, egyszer földet érsz.
...és oda nyomják a tripla raksit. :DDD

Jobbára ártalmatlan...

(#6214) Akybron válasza Termigáßor (#6212) üzenetére


Akybron
aktív tag

"Ez a szám így önmagában nem sokat mond..."
Pont emiatt szoktam a "Hány centit húzol egy 360°-os fordulathoz?" kérdést feltenni.
Nálam a 30 centihez 1500-as érzékenység tartozik.

73&DX HA5OJN

(#6215) JohnR válasza Termigáßor (#6213) üzenetére


JohnR
aktív tag

Többek közt én is oda teszem a 3 raksit ;]
Ha nincs lag, akkor röptében is fejbe lövöm raksival aki nagyon ugrál...
...ez egy szpecsiális dolog... :DDD

(#6216) old gray


old gray
addikt

Community Bonus Pack vol. 3. Trailer.

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#6217) TESCO-Zsömle válasza old gray (#6216) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Az a Concussion Field-nevű PU nagyon ott van.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#6218) gamerpeter válasza old gray (#6216) üzenetére


gamerpeter
tag

faja trailer ,csak jönne már ki.egy hete csuszik már majdnem

(#6219) Termigáßor válasza JohnR (#6215) üzenetére


Termigáßor
aktív tag

Jól van gyere raksival, én meg impact-tel ;]
(vagy menjünk át 2k4-re, ott shieldezhetek... :)) )

Jobbára ártalmatlan...

(#6220) JohnR


JohnR
aktív tag

(#6221) old gray válasza gamerpeter (#6218) üzenetére


old gray
addikt

Nézd meg az egyik észlény kommentjét: "downloading now" Még meg sem jelent. :DDD

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#6222) Termigáßor válasza TESCO-Zsömle (#6217) üzenetére


Termigáßor
aktív tag

Szerintem hasonlóan tönkre fogja vágni a játékmentet mint a kamikaze combo a 2k4-ben. :U
Bár az impact-es támadásaim ezzel kiegészítve... + speed boots... ;]
Reszkessetek! :DDD

Jobbára ártalmatlan...

(#6223) Termigáßor válasza JohnR (#6220) üzenetére


Termigáßor
aktív tag

:DDD :C :R

Jobbára ártalmatlan...

(#6224) old gray válasza Termigáßor (#6222) üzenetére


old gray
addikt

Impacton kívül használsz más fegyvert? :U

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#6225) Termigáßor válasza old gray (#6224) üzenetére


Termigáßor
aktív tag

Tudod, sorban haladok a fegyverekkel. Egyelőre ennél tartok :DDD

De viccet félretéve. Azért kezdtem az abszolút közelharc felé orientálódni, mert nagyon szarul céloztam, meg a mozgásom se volt túl jó. Ezért aztán könnyű célpont voltam, és pontot is alig csináltam. Igaz raksival meg flak-kel néha egész eredményes voltam, mert előtte q3-aztam, de nem sokat értem vele ha már messziről leszedtek.

Szerencsére akadt időnként néhány jobb játékos, aki hajlandó volt egy kicsit 1on1-ban "korrepetálni". Az már akkor is látszott hogy nem leszek egy sniper-, vagy shock combo fenomén, így inkább a mozgást fejlesztettük először és sokat shieldeztünk. Sokszor shield gun párbajok voltak, így nem haltam olyan sokat, és volt időm ráérezni hogy is kéne mozogni.

Aztán ahogy a többi fegyverrel is kezdtem úgy mozogni mint a shield gun-nal, úgy kezdtem eredményesebb lenni. Ugyan sokkal pontosabb nem lettem, de mivel jól (jobban) mozogtam több alkalmam volt visszalőni.

Másrészt elkezdtem aktívan használni a shield gun-t mint teljes értékű fegyvert. Élveztem hogy nálam klasszisokkal jobb játékosokat sikerült összezavarnom az idióta mozgásommal, meg a vakmerő támadásaimmal. Noob-oztak is rendesen, de voltak akik megkedveltek és ők is leálltak shieldezni velem csak úgy fun-ból :) Volt hogy 3-4 fős shield párbajok alakultak ki. (többnyire én maradtam a végén... :DDD ) Persze előbb-utóbb mindig érkezett vki aki nem vágta mi a helyzet és elkezdte rakétával lőni a párbajozókat. Na ilyenkor nézett ki jól, hogy akik eddig egymás ellen küdöttek egyszerre rontottak felhúzott pajzzsal a "betolakodóra" ;]

Ahogy az ilyen esetek egyre gyakoribbá váltak, úgy terjedt el, ha "termi" akkor shield :) Egy idő után már el is várták tőlem hogy shieldezzek. Mentek a "táncolj termi!" beszólások :DDD
Van, aki (pl.: Calipse, Big Fella) ha meglát egyből kapja elő a pajzsot és egyenesen sértésnek veszi ha (véletlenül) más fegyverrel támadok rá.

Húha túl sokat írtam! Teszem is offba, és eldugulok mára!

Ui.: ja a válasz a kérdésedre: most már igen!

[ Szerkesztve ]

Jobbára ártalmatlan...

(#6226) Ferdzsoo válasza Termigáßor (#6212) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Hát ez kétszer lemérve is 53cm egy 360 fokos körbefordulás.
Nah nyertem? :DDD
Amúgy azt megmondom hogy nemhogycsak a dpi, a windows pointer sens, plusz egérdriver sens a meghatározó, hanem az USB refresh rate is. ;)
Kb 95%-a a játékosoknak (tisztelet a kivételnek) nincs vele tisztában hogy hiába van egy 2000dpi-s egere, ha 125HZ-en megy az USB frekivencia.
Állítsátok át 1000hz-re és nézzetek nagyot.
Óriásit javul a pontosság, a rámutatás finomsága még érzésre is, és pl ami 125hz-en kurvagyors egérmozgás az 1000hz-en vagy a harmadára visszacsökken. És sokkal finomabb lesz.

Emiatt igazad van, tényleg csak cm-ben lehet viszonyítási alap a sens.

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#6227) JohnR válasza Ferdzsoo (#6226) üzenetére


JohnR
aktív tag

Ezt hol tudod állítani?

(#6228) Akybron válasza JohnR (#6227) üzenetére


Akybron
aktív tag

Ha az egérdriver tudja, akkor abban. Ha nem, akkor windows hekkeléssel :-)

73&DX HA5OJN

(#6229) Termigáßor válasza Ferdzsoo (#6226) üzenetére


Termigáßor
aktív tag

Nyertél! (tapasztalatot) :DDD
És az egérpadod mekkora? ha nincs legalább 60cm akkor bajban lehetsz közelharcban...
Vagy már a csupasz asztalon tolod? :))

1000Hz-et alapnak vettem a jelenlévők között... :K
(Fura hogy 95% nem foglalkozik ezzel, hiszen a csapból is ez folyik...)

Akkor a winxp mouse acceleration registry fix is ebbe a kategóriába esik?

Más:
ATi videokártyások figyelem!

Ne rakjátok fel a 9.5-ös catalyst-ot legalábbis amíg hivatalosan meg nem jelenik!
Nem tudtam mitől fagy összevissza a gépem! (Először a tuningra meg a meleg időre gyanakodtam, de ma már tuning nélkül is fagyi volt)
Visszatettem a 9.3-at és semmit gond!

[ Szerkesztve ]

Jobbára ártalmatlan...

(#6230) Ferdzsoo válasza JohnR (#6227) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Ígyvan, csak hekkeléssel álltalában, vista alatt meg egyenesen egy agyrém, 2 külön progi is kell hozzá, amiből az egyik már bootkor indulnia kell különben semmi usb-s eszközöd nem lesz ha szarul hekkeled... :DDD

Termi - gyere nézd meg mennyire vagyok bajban közelharcban... ;]
Amúgy igen, a legnagyobb egérpadom van amit kapni lehet. 44 cm széles és több mint 30cm magas... :K Lapátolok is rendesen folyamat, lehet ezért kopik szénné az egerem. :DDD

Ez különben már tényleg sok, én is feljebb vettem 450-ről, de lehet majd még feljebb fogom... :U

[ Szerkesztve ]

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#6231) JohnR válasza Termigáßor (#6229) üzenetére


JohnR
aktív tag

9.5 gyári az AMD oldalán.

(#6232) old gray


old gray
addikt

Mondom én, hogy megszokás kérdése az egész és nem kell fgolalkozni azzal, hogy mi merre hány cm....valaki ultra high sens.-el más pedig ultra low sens.-el fog sz.rrá verni.

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#6233) Ferdzsoo


Ferdzsoo
addikt

Játszottam egy sráccal: Pedig esküszöm nem adtam fel.
Küzdöttem. Szerintetek? :DDD

[ Szerkesztve ]

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#6234) yoleeka válasza Ferdzsoo (#6233) üzenetére


yoleeka
tag

asszem kikaptál... lol. csíterbe futottál? vagy x-ray azért futott nála?

Better to reign in hell, than serve in heaven...

(#6235) Ferdzsoo válasza yoleeka (#6234) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Futott nála.
Nagyon jó volt a srác, hihetetlen mennyire taktikás volt.
Minden elismerésem, olyanokat kaptam mint még soha.
Lehet tőle tanulni nemkeveset... :K

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#6236) Akybron válasza Ferdzsoo (#6230) üzenetére


Akybron
aktív tag

Tegnap megcsináltam én is.
1 progi kellett hozzá, a hidusbfp néven elérhető cucc.
az aláírt illesztőprogikat kell letiltani:
bcdedit -set loadoptions \”DDISABLE_INTEGRITY_CHECKS” (adminisztrátorként futó parancssorból. Utána restart)
utána mehet a progi telepítése.

73&DX HA5OJN

(#6237) Custer válasza Ferdzsoo (#6233) üzenetére


Custer
tag

ne csodálkozz. Tagja volt a shox-nak (div1-es klán). Az a csoda h meg tudtad ölni, de komolyan:)

Amíg a zene szól, az ösztöneid uralnak,de amint elhallgat, a tudatod ismét korlátoz.

(#6238) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Holnaptól megjelenő GameStar-ban teljes UT3 vagy teljes GoW lesz mellékletként...

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#6239) old gray válasza Ferdzsoo (#6233) üzenetére


old gray
addikt

Hogy lehet, hogy ilyen kevés alkalommal találtad el? Mert addig ok, hogy 30-2 a végeredmény, de óriási a különbség a received és given damage között. Folyamatosan elmozogott? Vagy nyomta a dodge-t? Melyik szerveren játszottatok? Meg hol lehet ilyen arcokkal összefutni? :)

Winner_hun: Már volt róla szó. Azért thx.

[ Szerkesztve ]

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#6240) Winner_hun válasza old gray (#6239) üzenetére


Winner_hun
félisten

Addig nem olvastam vissza:)

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#6241) Ferdzsoo válasza old gray (#6239) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Valami olasz szerveren voltunk, igen kurvanagy a különbség elmondom mért.
Olyan hogy szemtől szemben fight, elég kevés volt. Egyszerűen annyira tudott előre számolni (több másodpercről beszélek!!!) hogy folyamatosan eltalált. Ha lőtt szinte tutti hogy talált. A jump boots-ot olyan szinten használta hogy hihetetlen. Ha esetleg szemtől szembe kerültünk, egyből elugrott és már kereshettem megint. A bootsot nagyon sokat használta.
Olyan aimja van hogy a sokkot nem nagyon tudtam használni ellene. Amit nekiálltunk sokkal lövöldözni, míg a bogyóm odaért hozzá addíg 2x eltalált az elsődlesegges, így én kimozdultam az előre letervezett ívemből és már nem is találtam el a combot.
Számtalan ilyen alkalom volt hogy nem tudtam eltaláni a kombót ezmiatt.
Rengeteget és még annál is többet mozog függőleges irányban, fel és le egyaránt. Egyszerűen vízszintesen szinte nem is harcoltunk. Nagyon durva átállni a vertikális pályára. Mindent megtettem a kiszámíthatatlanságom érdekében, de olyan szinten pontosan céloz hihetetlen távolságokból hogy elképesztő.

A rakétával meg amit művelt az világvége. Annyira de annyira talál minden egyes lövése hogy kész.

Jah és a lényeg hogy csomószor felvettem a pajzsot... és így is eddig jutottam... :U
Egyszerűen ha meglátod nem tudsz pontosan célozni mert folyamat eltalál és irányt változtatsz ezáltal a karaktereddel. Nagyon borzasztó érzés.

Custer: egyáltalán nem csodálkoztam, nem volt min, a srác minden, de minden téren fényévekkel jobb volt nálam. Nem a szerencse műve volt az egész...

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#6242) Custer


Custer
tag

"Meg hol lehet ilyen arcokkal összefutni?"
IRC-en nap mint nap:)
Énis néha elcsodálkozom, hogyan lehet enyire pontosan lőni pontlövőkkel, 3/3 shokk, meg 2/2 snipp, és ezeket 1 map alatt többször is.

*Nézegettem a shotjaimat, és találtam egy ékkövet:)
Régebben velük szoktunk gyakorolni, és a legnagyobb eredmény az volt ellenük, hogy kb. 10 percig szorosan tudtuk tartani az állást :)) :R

Amíg a zene szól, az ösztöneid uralnak,de amint elhallgat, a tudatod ismét korlátoz.

(#6243) Termigáßor válasza Custer (#6242) üzenetére


Termigáßor
aktív tag

"Énis néha elcsodálkozom, hogyan lehet enyire pontosan lőni pontlövőkkel, 3/3 shokk, meg 2/2 snipp, és ezeket 1 map alatt többször is."

Nem olyan nehéz ezeket megcsinálni mint elsőre tűnik. Az a lényeg hogy az első találjon, az már megzavarja az ellenfelet. Shock-kal még könnyebb is a 3/3 mivel minden lövés lök egyet az áldozaton ez által nem tud se ugrani se dodge-olni rendesen, így a második lövést tuti bekapja, ami megint kibillenti és paff ott a harmadik. (volt hogy jó napom volt és csináltam 6/6-ot is - 100-as páncélt leszedtem a gyerkőcről.. szerintem ő se hitte el hogy be fogja szopni)

Sniperrel kicsit macerásabb mert az nem lök. Közel- és középtávon nálam működik az a módszer, hogy nem rárántani próbálok minden lövésnél, hanem folyamtosan követem az ellenfél mozgását, és mindig picivel elé célzok, így viszonylag jó arányban lehet 2/2 lövést bevinni. Sőt a hs is befigyelhet ha sikerül vállmagasság környékén tartani a célkeresztet (direkt fejre nem szoktam célozni mert az nekem még nagyon lutri)

Mit tegyél, ha pontlövővel becéloztak? Erős ellenféltől az elsőt vszínű bekapod, lehet hogy a másodikat is. Ne pánikolj, ne kezdj el ugrálni, (dodge-olni se! max ha azzal egyből fedezékben leszel) mert kiszámítható. Inkább simán oldalazz. De mindig csak egy-egy lépést, és mindig csak egy hajszállal előbb mint ahogy lő. Néha guggolj le (ez megmenthet egy hs-től) Lényeg hogy semmi rendszer ne legyen a mozgásodban. így nem tudja megjósolni hol leszel a következő pillanatban.
Ezalatt pedig lesz időd betölteni egy tripla raksit... ;)
vagy ha te is jól célzol mehet az adok-kapok.
(de akár fedezékbe is araszolhatsz és eltűnhetsz a színről, hogy feltápolva te bukkanhass elő váratlanul)

De úgy is járhatsz mint Feri... mert ha valaki már ennyivel jobb, azon nem fogsz ki ezekkel a kis trükkökkel. Ugyan megúszhatod az első pár lövést, de a föld alá is utánad megy, vagy eléd kerül, és nem tudsz elmenekülni. Marad a hideg vérrel visszalövés, de 1000% hogy úgy "be van öltözve" hogy 2-3 raksi is csak csiklandozza.

Részemről ilyenkor impact elő, és lesz ami lesz megpróbálom becserkészni és megcsapni, vagy lekapni a beltet róla. Persze az igazán jó játékosok már fél úton leszednek, de legalább nem haltam meg gyáván... :DDD

Ha meg sikerül annak úgy örülök mintha nyertem volna :))

Jobbára ártalmatlan...

(#6244) Ferdzsoo válasza Custer (#6242) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Külöben ige, van egy pont a játékban ahol mindig elhúznak az ilyen prok.
Az elején kb 4-5 percig egész jól (kb ilyen 1/10) tartottam magam, és utána kb 4 perc alatt rámlótt vagy 16-18 fraget. Egyszerűen annyira kiestem hogy semmit nem tudtam csinálni.
Utána volt egy kicsit szerencsés helyzetem a beltnél és kapott 3 raksit az arcába, majd még 2-őt és megszereztem a második fragem.

Nem lehetetlen őket megölni, sőt igazából az ilyen játékosokkal lehet igazán fejlődni szerintem.

Esköszüm én már a meccs végére éreztem hogy javulgatok ellene.
Többet sebeztem rajta. :U

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#6245) old gray válasza Ferdzsoo (#6244) üzenetére


old gray
addikt

A lényeg, hogy van még mit fejlődni. :DD A TDM-et ezért is szeretem, nincs olyan, hogy az egy szem ellenfél folyamatosan max.-ra van tápolva mert egyszer egy előnyös helyzetben mindent megszerez te meg pl. egy link gunnal szaladgálsz.

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#6246) Ferdzsoo


Ferdzsoo
addikt

Most mi van a szerverberles szerverünkel???
Nincs a browserben kb 1 hete

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#6247) old gray válasza Ferdzsoo (#6246) üzenetére


old gray
addikt

LOL tegnap is játszottunk rajta, Tisztogato, Bloodangel, Custer, Yoleeka, én.... :DDD

MOD: status: alive

[ Szerkesztve ]

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#6248) old gray


old gray
addikt

Új VCTF map: VCTF-H3D-Beaver_Beach :DD

Nézzétek meg!!!!

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#6249) old gray


old gray
addikt

A szerverberleshez tartozó TS helyes IP címe (rosszat adtak meg először):

80.249.169.2

A többi adat ok.

[ Szerkesztve ]

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#6250) Ferdzsoo válasza old gray (#6249) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

De brovzerben nincs.

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.