Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6351) Neil Watts


Neil Watts
veterán

Sziasztok!

Nagyon tetszik ez az UT III, meg is venném, ha tudnám, hogy van-e belőle natív Linuxos port, ugyanis Ubuntut használok! :)
Linuxos gépről csak linuxos szerverre tudok csatlakozni vagy winesre is? :)
Hogy is van linux alól a multiplayer? valaki világosítson fel légyszíves :)

(#6352) harylmu


harylmu
őstag

Hali.

miért laggolok folyamatosan? mintha packet loss-os lennék,de más multis játékokban meg semmi ilyen nincs.

(#6353) old gray válasza Neil Watts (#6351) üzenetére


old gray
addikt

Én sajnos nem értek a linuxhoz, de ezt találtam: ubuntuforums és UT3 linux appears dead

harylmu: melyik szerver(ek)en tapasztaltál ilyet? Magas a pinged vagy laggolsz/packet lossod is van? F6-al tudod megnézni a kapcsolat állapotát.

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#6354) Custer válasza Neil Watts (#6351) üzenetére


Custer
tag

nativ linux verzió nincs, és sztem nem is lesz, tegyél fel egy wint, erre a célra és meg van oldva:)

Amíg a zene szól, az ösztöneid uralnak,de amint elhallgat, a tudatod ismét korlátoz.

(#6355) csaabz


csaabz
őstag

Most adják a Gamestarhoz teljes játékként.
Megvettem, feltelepítettem, plusz mind az öt patch és titan pack, meg Ageia mod 2 pályával (ratyi), stb....
Nem is tudom, nem akarom fikázni, nem rossz játék, de az a bizonyos vmi hiányzik belőle, ami megfogna.
Az első Unreal Tournament kb 1 évig volt fent a gépemen és rengeteget játszottam vele.
Ez viszont sztem csak pár napot fog megérni.
Szépnek szép, de feelingje az nulla.

https://www.flickr.com/photos/187066941@N05/

(#6356) NRG válasza csaabz (#6355) üzenetére


NRG
tag

A war módót próbáltad? Szerintem ott találod a pluszt amit keresel :K

btw Nem találok egy normális server keresőt gamespy arcade-al érdemes próbálkozni? Használja vki?

(#6357) old gray válasza Custer (#6344) üzenetére


old gray
addikt

Honnan tudhatom meg, hogy mikor megy meccs? Bekapcsolom mint a TV-t és vagy van meccs vagy nincs? :DD

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#6358) Custer válasza old gray (#6357) üzenetére


Custer
tag

IRC-en hírdették ezt, onnét tudtam meg. De amugy néha-néha a kupa oldalán is kihírezik, de 99%-ban IRC-en tudjk meg az url címet.

Amíg a zene szól, az ösztöneid uralnak,de amint elhallgat, a tudatod ismét korlátoz.

(#6359) old gray válasza Custer (#6358) üzenetére


old gray
addikt

Muszáj lesz az irc-t használni. :U

Kérdés: mit tudok akkor tenni ha megy az unlimited warm up és a hülye noob nem bír/tud/akar readyt nyomni? A kick player is megoldás, de azon kívül...?

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#6360) TESCO-Zsömle


TESCO-Zsömle
félisten

Hell!

Az mitől van, hogy Sniper-nél hiába találom el az ellent, mégse találom el...

Mármint, mikor "meghúzom a ravaszt", akkor a célkereszt közepén van, és a lövést jelző fény szemmel láthatóan át is szalad a testén, de se villanás (pajzs), se vér, semmi...

Marhára idegesítő, hogy ugyanarra a célpontra 3-5x kell rálőni, mire pusztul.

B.

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#6361) old gray válasza TESCO-Zsömle (#6360) üzenetére


old gray
addikt

Gondolom online tapasztaltál ilyeneket....melyik szerveren játszottál?

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#6362) TESCO-Zsömle válasza old gray (#6361) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

A dolog offline történt, Titan mutator-al.

Lehet az egér miatt?? Kicsit, mintha nem szeretné a mostani padot...

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#6363) old gray válasza TESCO-Zsömle (#6362) üzenetére


old gray
addikt

Ahhh így érdekesebb a helyzet! Úgy tűnik az a probléma lesz mint nálam is volt: nem stabil a rendszered! Nekem is mindegy volt, hogy online vagy offlien toltam, sokszor volt úgy mintha bizonyos időközönként akadna egyet a játék, a kép az egyik pillanatról a másikra kissé elcsúszott, és ehhez párosult a hang akadozása is. Így kurvára nem volt élvezetes játszani mert a képpel együtt a célkereszt is elcsúszott így pl. a combok nem sikerültek. Ez nekem hónapokon keresztül így volt, néha kevésbé zavaróan volt jelen a hiba, néha totálisan akadozott minden. Kipróbáltam XP-t SP2-vel majd SP3-al, Vista x64-el is, ezerféle hang/vga driverrel, routerrel / router nélkül, minden eltávolítható rezidens progi letiltásával (tűzfal, vírusirtó stb...), defragmentálással, minden hardvert leteszteltem amit csak lehetett (hdd sentinel, memtest, prime..). Aztán hétvégén amikor majdnem darabokra törtem mérgemben a bill.-t rávettem magamat arra, hogy BIOS-t frissítek és kikapcsolok mindenféle tuningot (cpu, ram, vga). feltettem a legújabb F3F BIOS-t, majd mindent defaultra állítottam. illetve az X-Fi gamer hangkarimat az utolsó pci slotból áttettem az utolsó előttibe, állítólag az utolsó pci slot használata a mai napig bugos működést eredményez.

Ennyi rizsa után a lényeg: minden tökéletesen megy, nincs semmiféle lag-szerű akadozás! :)) Nagyon remélem, hogy ez így is marad, és tényleg sikerült a problémát orvosolni és nem csak egy átmeneti javulásról van szó. :U

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#6364) TESCO-Zsömle válasza old gray (#6363) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Egérpadra gyanakodtam, mert ritkaszar egy példány. WinAmp, film, Teljes képernyő, és álló egér mellett fel-fel villan a HUD, ami csak azérmozgásra jön elő.

Ráadásul, mint kiderült, az egér jobban csúszik az asztallapon, mint a padon. Csak ki kellett kapcsolni a TCU-t, mert annyira nem homogén a felület...

Ha a Destructornál is jobban scúszik az asztallap, akkor kardomba dőlök...

Megyek, kipróbálom az új felületet UT alatt is, aztán irány a BIOS...

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#6365) taky1984


taky1984
tag

Hali! Tegnap megkérdeztem sikét,hogy mikor irhatom be a ph!-t és azt mondta majd a fórumon megbeszéljük.Csak azért mert aszem letelt a 2 hetem.Valakinek van valami ellenvetése?

(#6366) taky1984 válasza old gray (#6347) üzenetére


taky1984
tag

LOL

(#6367) @rglaaf válasza old gray (#6359) üzenetére


@rglaaf
veterán

admin ready esetleg?

PSN:BiZzare_0 ️

(#6368) old gray válasza taky1984 (#6365) üzenetére


old gray
addikt

Holnap telik le a 2 hét, 12.-én írtad a fórumon, hogy szeretnél csatlakozni. csak kibírod azt az 1 napot. :)

Remélem a gyakorlásokon rendszeresen részt fogsz venni. A bloodangelsHu-n és D@rkT@ky-n kívül használsz más nicket?

VAN der BOSS: úgy érted, hogy adminlogin majd UTComp-al én readyzek? :U

[ Szerkesztve ]

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#6369) @rglaaf válasza old gray (#6368) üzenetére


@rglaaf
veterán

Úgy értem hogy konzol adminlogin adminready és enter 2k4-ben igy müködik a forceready feltételezem hogy ut3-ban is igy de ha nem akkor is valami hasonló

PSN:BiZzare_0 ️

(#6370) G Bedtime St


G Bedtime St
tag

Hi!

Sorry de mostanában nem tudok a gép elé jutni és valoszínű még 1-2 hétig igy is lessz!
Remélem még nem csaptatok ki a csapatbol. :B Letelik ez a pár hét, utána igérem aktivabb leszek az ut és a csapat iránt.
Üdv. mindenkinek :R

(#6371) TESCO-Zsömle válasza TESCO-Zsömle (#6364) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Egérpad nélül összejött a HeadHunter.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#6372) FireKeeper


FireKeeper
nagyúr

Sziasztok!

Megvettem a GS-t vele az UT3-at (alap, hogy ezt és nem a másikat:) ) de nincs a dobozban semmiféle CD kulcs. Felvegyem a kapcsolatot a GS szerkesztőségével, vagy ez teljesen normális? A kézikönyv szerint kell lennie a dobozan termékkulcsnak, de papírdobozra, amiben a tok volt, az van írva, hogy a doboz tartalma a lemez, a leírás meg az a képes kis füzet.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#6373) FireKeeper válasza FireKeeper (#6372) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

Bocsesz, megtaláltam, a leírás hátoldalán volt, én meg csak a dobozban kerestem :W sajna kicsúsztam az 5 percből, de így már minden rendben.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#6374) bozont válasza TESCO-Zsömle (#6371) üzenetére


bozont
veterán

Na igen az egérpad is kritikus pontja a dolognak. Én ilyen egyszerű szövetborítású egérpadot használok, ami eleinte nagyon szuper, de egy idő után nagyon bepiszkolódik és már nem annyira jó játszani rajta. Most egy ilyen beszerzésén gondolkozom.

(#6375) TESCO-Zsömle válasza bozont (#6374) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Hozzám már úton van egy ilyen, csak nem bírtam várni az egérrel, míg megérkezik.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#6376) taky1984 válasza old gray (#6368) üzenetére


taky1984
tag

Nem

(#6377) old gray válasza taky1984 (#6376) üzenetére


old gray
addikt

Mindig ilyen szűkszavú vagy? Elég egyszavas válasz is. :DDD

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#6378) harylmu válasza old gray (#6353) üzenetére


harylmu
őstag

összes magyar szerón. nem pingelek, meg fps laggom sincs. viszont néha beakad. gondolom packet loss :U de hogyan lehetne megszüntetni?

(#6379) old gray válasza harylmu (#6378) üzenetére


old gray
addikt

Offline is ez van? Tuning? Op. rendszer? Antispyware / automatikus frissítések ilyenek mennek? Defrag az adott partíción? Am. játék közben az F6-al láthatod, hogy van-e packet lossod.

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#6380) NRG válasza harylmu (#6378) üzenetére


NRG
tag

Nálam is ugyan ez volt, a menüben található hardveres fizikai gyorsítás kikapcsolása oldotta meg.

(#6381) Ferdzsoo válasza @rglaaf (#6369) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Ez nekem is kérdés volt, és sajnos az admin ready sem működik, nem indul el ígysem a játék, és rohadt idegesítő mikor valakire várni kell...

Bloodangels-t én személy szerint szívesen üdvözlöm a csapatbqan, bár még mindig nem csinálunk semmit csak funolunk... :(

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#6382) cor válasza old gray (#6350) üzenetére


cor
őstag

corranz voltam
ám hogy lehet csapatot váltani? éjjel 2n voltunk s mind2nket vörösbe tett, csapatváltás opciot meg nem találtunk (máshol már csináltam, szal valahogy pedig lehet, de nem ment :( )

...gyenge kezdés után erős visszaesés... - Sokkal több repülőgép van az óceánban, mint ahány tengeralattjáró az égen.

(#6383) JohnR válasza cor (#6382) üzenetére


JohnR
aktív tag

Esc, és az ottani menüben van a csapatváltás (asszem :D )

(#6384) FireKeeper


FireKeeper
nagyúr

sziasztok!

lehet valahogy a játék sebességét állítani? elkezdtem volna a kampányt, de nagyon gyors a játék, az én berozsdásodott FPS reflexeimnek egy kicsit túl gyors is. viszont a játék sebességére vonatkozó beállítást nem találtam. talán addig kéne emelnem a grafikán, amíg el nem kezd csökkenni az FPS-ek száma?

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#6385) Tisztogato válasza FireKeeper (#6384) üzenetére


Tisztogato
csendes tag

lassítani nem lehet csak mutátor-ból ha van egyáltalán ilyen mutátor de az nem fogja megoldani a problémád.

(#6386) Ferdzsoo válasza JohnR (#6383) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Ha pedig esc után nincs csapatváltás gomb alul, (márpedig ez gyakran előfordul a bugos szarságok miatt.) Akkor megnyomod a tab-ot (konzol) és beírod hogy: changeteam
Ennyi.

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#6387) Tv


Tv
senior tag

Szervusztok! Megvettem én is a játékot (a GS akciójában) :) Egyelőre nagyon tetszik, sokkal jobban hozza a régi UT feelinget, mint a 2004. Sajnos a gépem kevéske hozzá eléggé. Offline-ban teljesen játszható, de neten... :( . Mikor feltettem a legújabb patch-et, akkor én inkább lassulást vettem észre mint javulást, de ahogy visszább olvasok, ez másnak is feltűnt. Esetleg van olyan patch (régebbi), amitől egy kis javulást lehet várni sebesség téren? És netes játék csak a legújabb patch-el megy?

(#6388) old gray válasza Tv (#6387) üzenetére


old gray
addikt

A konfigod tényleg elég gyenge, próbálj meg minden grafikai elemet lebutítani. Egy szerverre akkor tudsz csatlakozni ha legalább az a verziószámú patch van fent ami a szerveren is.

Ferykee: kisebbfajta káosz van, aki nyomós indok nélkül hiányozni fog a rendszeres gyakorlásról azt p.csán rúgjuk. Holnaptól vezetve lesz ki mikor jelent meg. Ez vonatkozik azokra is akik 2 klán tagjai egyidejűleg.

Új próba-tagok:

[pH!] FarCam
[pH!] BloodangelsHU

Nekik főleg bizonyítani kellene! :U

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#6389) G Bedtime St válasza old gray (#6388) üzenetére


G Bedtime St
tag

Huha akkor fel kell kötnöm a gatyát!

Amugy ez a gamestar akcio jo lett. Rengeteg az uj arc, tegnap este/éjjel tömve volt a szerver. Igaz játszani nem lehetett mert mire bereadyzett mindenki az kb 20-30 perc volt... na ezzel kéne valamit csinálni.

(#6390) taky1984 válasza old gray (#6388) üzenetére


taky1984
tag

Aszem velem nem lesz gond,mert minden nap legalább 4-5 órát fent vagyok ;] (kivétel tegnap).Én mezőgazdasággal foglalkozom,és ezért lesznek olyan időszakok amikor nem leszek de akkor majd időben szólok.

(#6391) old gray válasza G Bedtime St (#6389) üzenetére


old gray
addikt

Lépje be adminlogin-al és adminready parancs. A pass.-t tudod? :U

Taky: ez a lényeg! Ha nem tud jönni v.ki gyakorolni az szóljon előre (ha tud).

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#6392) taky1984


taky1984
tag

Tudna valaki ajánlani 1 normális egeret?Van jelenleg 2,de egyik szarabb mint a másik.
(Samsung Smop 5000 WX és Logitech G9 Laser)Olyan kellene aminek jó a fogása és nem túl nagy,mert elég rövidek az ujjacskáim.Ja + persze nem hátrány hogyha nem 20000-be kerül,meg nem is 10000-be ;]

(#6393) twollah válasza taky1984 (#6392) üzenetére


twollah
nagyúr

Nem ertem mi a bajod a Logitech G9-el.
Tegnap UT3-maztam vele es nekem bejott.

(#6394) taky1984 válasza twollah (#6393) üzenetére


taky1984
tag

Túl nehéz és túl széles , hosszú távon nagyon fárasztó játszani vele.Nem beszélve arról h fire gomb felett van a gyorsitó , amit mindig sikerűl + nyomnom.Jó egér de nem az ilyen pörgős játékokhoz való (szerintem).

(#6395) gamerpeter válasza taky1984 (#6394) üzenetére


gamerpeter
tag

válaszd a vékonyabb burkolatot!és vedd ki a sulyokat belöle!ugy kb nincs is sulya.

(#6396) gamerpeter válasza old gray (#6388) üzenetére


gamerpeter
tag

ja jo lenne ha lenne 1 kis rend mert 3, max 4nél többen nem szoktunk fennlenni.én a hétvégéken biztos jelen leszek.hétköznap meg csak akkor ha kicsit ellogok a sulibol :DD .

FarCam - elég aktiv,bár volt neki egy kis szünet,de sokat látom és látszik,h komolyan is veszi,gyorsan fejlödik.

(#6397) gamerpeter válasza FireKeeper (#6384) üzenetére


gamerpeter
tag

lassítani nem lehet de nem is nagyon kell.gyorsan megszokod és lesz ugy ,h lassúnak is érzed majd:)

(#6398) Termigáßor válasza gamerpeter (#6397) üzenetére


Termigáßor
aktív tag

Ja, először én is elég lomhának éreztem magam az ut2004 után. De aztán rájöttem hogy itt is lehet gyorsan mozogni csak máshogy. Pl. a 2004-ben nagyobbakat lehet ugrani, illetve dodge-ból is lehet ugrani. De itt meg alapból gyorsabb a haladási sebesség és hosszabb és magasabbra ível a dodge.

Jobbára ártalmatlan...

(#6399) Ferdzsoo


Ferdzsoo
addikt

Kéretik új időpont és napok meghatározása, amikor bejelszavazzuk a szervert és csak gyakorlunk, skill és egyéb technikák elsajátítása, és aki megfelelő számban nem jelenik meg, vége.

Kedd csütörtök és szombat vasárnap:
7-9 óráig.

Én erre szavazok, írják meg mások is.

EZ az időpont a kötelező lesz legalább heti 2 alkalommal.
(EZ nem diktatúra, hanem tanácsok, mindenki írja le neki mi lenne a legjobb és a végén összevetjük.) :K

[ Szerkesztve ]

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#6400) harylmu válasza NRG (#6380) üzenetére


harylmu
őstag

majd megpróbálom, kösz

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.