Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5151) old gray válasza Ferdzsoo (#5150) üzenetére


old gray
addikt

Csak a magad nevében beszélj! :DDD

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#5152) old gray


old gray
addikt

Old School Unreal Contest - Kevin Cytatzky

Nehéz lehet a mapszerkesztés? :U Akybron? :U

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#5153) Akybron válasza old gray (#5152) üzenetére


Akybron
aktív tag

Az első lépések olyanok, mint a LEGO.
A sakktáblás szobák elkészítése egyszerű (gyakorlatilag hasábokból össze lehet rakni a teret). A "static mesh"-ek (a tereptárgyak) lerakása sem bonyolult, lerakod, irányba forgatod, szükség esetén átméretezed. A fényeket is el kell helyezni, színét, irányát, erősségét beállítani.
Van még jó pár dolog, köztük kifejezetten nehezek is (movers[pl. liftek] bot-paths, decal actors, kismet, hangok+zene, materials, CTF és War specifikus dolgok stb), de azokba nem megyek bele.
A Fenti dolgok nehézsége attól függ, mennyi művészi érzéke van a pályakészítőnek.
Kevin Cytatzky-nak van bőven. Neki nem kell agyalni azon, mit kellene a terepre tenni, hogy jól nézzen ki, hanem csak úgy "jön".
Ami még kell a pályagyártáshoz (főleg, ha ilyen részletesen kidolgozott): sok-sok idő.

73&DX HA5OJN

(#5154) G Bedtime St


G Bedtime St
tag

sziasztok. egy kis zuzás? esetleg duel?

(#5155) Ferdzsoo válasza G Bedtime St (#5154) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Én nyomnék egy duelt veled... :K

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#5156) old gray válasza Ferdzsoo (#5155) üzenetére


old gray
addikt

Mi lett az eredmény? ;]

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#5157) Ferdzsoo válasza old gray (#5156) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Nemtom a lényeg hogy nyertem... :DD

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#5158) old gray


old gray
addikt

Megvan az új sennheiser headsetem! :))

Este próba, hogy duelben mennyivel jobban fogom hallani, hogy az ellen merre kóborol.

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#5159) Ferdzsoo válasza old gray (#5158) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Sokkal. Hidd el.
Milyet vettél?

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#5160) G Bedtime St


G Bedtime St
tag

lehet UT-ban dumálni egymással vagy kell egy progi hozzá? én is fülessel játszok még CS:Source-bol mardt meg :). duelezni tényleg jo.
nem tud valaki olyan egeret ami "alvo barátnö" barát? azaz nincs klikk meg klakk hangja.

ja Feree13 lenyomott mint a sz@rt de azér kapott egyet-kettöt :K :R

[ Szerkesztve ]

(#5161) Ferdzsoo válasza G Bedtime St (#5160) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Az én barátnőm az egéren már túllépett, neki komolyabb problémái vannak:
Pl amikor azt suttogva ordítom: (tudom kicsit ellentmondásos, de tudjátok hogy hogy értem, mikor nem rezeg a hangszálad, de azért bőven lehet érteni mit üvöltesz a levegőbe) pl.:
Kurv@ @nyád!
Neee, ezt nem hiszem eeel!
Neee, kurv@ mázlista köcs*g!
és társai, ezek sokkal jobban zavarják mint az egérkattogás. :DDD
Meg esetleg amikor már kicsit erősebben rángatom az egeret, kicsit csapkodva az egérpadhoz. Az is kicsit hangosabb. :DD
Hát ezvan. Vanhogy elkap a hév. :DDD
Ezért imádom. Úgy át tudom élni. :U

Jah amúgy Deathgoat meglepett nemegyszer... tényleg jó meccs volt. :K

[ Szerkesztve ]

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#5162) petakpa1


petakpa1
őstag

Hali Milyen szerveren szoktatok játszani? Egyszer becsatlakoznék:)
Amúgy az aláírásomban szereplő gépen nyomom, úghogy túl sokat ne várjatok:B

"... Feltalálom a hidegfúziót oszt reszeltek az amcsiknak...":)))

(#5163) zso73 válasza petakpa1 (#5162) üzenetére


zso73
veterán

62.112.193.19:7781 Free szeró, gyertek!!

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#5164) old gray válasza Ferdzsoo (#5159) üzenetére


old gray
addikt

Sennheiser PC 151

Tegnap toltam pár TDM meccset, tényleg hasznos kütyü! Hiába sztereó a cucc, mégis hallom, hogy térben merre helyezkedik el tőlem az ellenfél, pl. amikor felszed v.mi fegyvert / healthet. VCTF-ben kb. mindegy, ott akkora a csatazaj, hogy nem lehet hallani ki merre mozog.

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#5165) old gray válasza Ferdzsoo (#5161) üzenetére


old gray
addikt

Lejárt a MOd idő: te is qrvaanyázni szoktál? :DDD Én is, csak megspékelem pár egyéb "szép" szóval....... :DDD

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#5166) petakpa1 válasza zso73 (#5163) üzenetére


petakpa1
őstag

Biztos hülye kérdés, de hogy tudom beazonosítani a szervert? Ha simán lekérdezem a szervereket, akkor csak a nevük jön fel. Biztos van konzol kód, hogy az én általam beadott ip-n lévő szerverhez kapcsolódjon...

"... Feltalálom a hidegfúziót oszt reszeltek az amcsiknak...":)))

(#5167) petakpa1 válasza petakpa1 (#5166) üzenetére


petakpa1
őstag

Kicsit visszaolvastam a fórumban, és megvan:))
F10
open ip ip:port

"... Feltalálom a hidegfúziót oszt reszeltek az amcsiknak...":)))

(#5168) Ferdzsoo válasza zso73 (#5163) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Jah jó szeró csak kicsit üres... :U

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#5169) Ferdzsoo


Ferdzsoo
addikt

Azért ma konstatálnom kellet, edgr még mindig jobb nálam valamivel... :K
Húdefelbasztam magam megint. :W :)

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#5170) zso73 válasza Ferdzsoo (#5168) üzenetére


zso73
veterán

Próbálok embereket toborozni, hogy lehessen lődözni........ De nem jönnek. Nem tudom, hogy miért. Kellene megbeszélt időpont......... Nyomnék meccset itthon is, lag mentesen..

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#5171) Akybron válasza zso73 (#5170) üzenetére


Akybron
aktív tag

Szerintem roppant egyszerű.
1. Nem látszik a szerverlistában (Gondolom a szavazható játékmód miatt), és emiatt a TotalUT-t nem ismerők soha nem is fognak tudni róla.
2. TotalUT-s néha benéz, vár 10 percet, sehol senki, elmegy.

Megoldás:
1. Lehessen látni a listában, legyen egy játékmód. Az emberek maguktól fognak jönni.
2. Amit Te is mondasz: legyen megbeszélt időpont. Valami olyan kéne, amikor a legtöbben tudnak játszani (munka, suli, edzés stb. után), valamikor 18 és 22 óra között. (Én pl. 19 és 21 óra között szoktam játszani).

73&DX HA5OJN

(#5172) zso73 válasza Akybron (#5171) üzenetére


zso73
veterán

Köszi a tippeket, intézkedek. :C :R
Igen szavazható a játékmód........

[ Szerkesztve ]

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#5173) Ferdzsoo


Ferdzsoo
addikt

Én pl ma egész jól ráérek, szóval írjatok ha jön valaki.

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#5174) Akybron


Akybron
aktív tag

Sziasztok!

Újabb próbálkozásom: dm-Pyramids.
Letöltés innen: [url=http://utiii.uw.hu/]http://utiii.uw.hu/[/url]

73&DX HA5OJN

(#5175) G Bedtime St


G Bedtime St
tag

sziasztok.

probáltam szervert inditani de azt irja a game, hogy nem tudnak mások csatlakozni ezért változtassam meg a tüzfal beálitásaim. :F ez, hogy értendö? amugy 30Mbit-es a netem. ezzel már érdemes probálkozni nemde?

(#5176) Ferdzsoo válasza G Bedtime St (#5175) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Jah érdemes, dedicated szervert akartál indítani?
A teljesn játékkal akartad vagy letöltötted a szerver verzióját? :U

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#5177) G Bedtime St válasza Ferdzsoo (#5176) üzenetére


G Bedtime St
tag

igen dedicated szervert akartam és magával a játékkal. most dobtam egy vistát, ugyhogy rakhatom ujra a gamet. kiváncsi vagyok...

(#5178) G Bedtime St


G Bedtime St
tag

feltattem a vistát. nem tudom hol lehet állitani az aa-t ut alatt? help!! az ut3 patch 1.3 fent van.

(#5179) Ferdzsoo válasza G Bedtime St (#5178) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

UT3 alól nem tudod, hanem a vidikari driverben kell beállítani.
Töltsd le a dedicated server installt és azzal próbálkozz nohomedir parancsal.
Sokkal jobb. Bár nehezebb, de egyszer kell csak bekalibrálni. :U
Én is ezen vok, rohadtul hogy meglegyen végre a szerverem, most win 7 alá próbálkozom, de egyenlőre a netet sem tom megosztani... :DDD

[ Szerkesztve ]

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#5180) G Bedtime St válasza Ferdzsoo (#5179) üzenetére


G Bedtime St
tag

Köszönöm a segitséget, probálkozom. A nettel én is gondba vagyok. Xp alatt 27-30 MBit viszont Vista alatt csak 1-1.5 MBit sávszélem van. Ja és hang sincs....

(#5181) old gray válasza Ferdzsoo (#5179) üzenetére


old gray
addikt

Win 7? OMG te is felesleges dolgokra pazarolod az idődet... :U

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#5182) Ferdzsoo válasza old gray (#5181) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Miért nyilatkozol arról amiről nincs tapasztalatod?

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#5183) Ferdzsoo válasza G Bedtime St (#5178) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Szerver hostingnál csak a feltöltési sebesség számít, a letöltést nem sokat nyom a latba.
Meg a ping persze.

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#5184) G Bedtime St válasza Ferdzsoo (#5183) üzenetére


G Bedtime St
tag

Igen. De akkor is idegesitö, hogy a netem 5%-át használja ki. Még egy pár óra probálkozás és gyalu!!! és a pingem is gáz!! A Bermudás 6-8-12 pingek érdekes modon 40-60-as értékre nöttek.Királyság :W

(#5185) old gray válasza Ferdzsoo (#5182) üzenetére


old gray
addikt

Bétákkal nem foglalkozok. Neked van már tapasztalatod? Böngésző és alkalmazások nem fagynak néha-néha? UT3 átlag 100FPS felett? :)

MOD: És szép is? Eróó felület, minden játszik? :)

[ Szerkesztve ]

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#5186) Ferdzsoo


Ferdzsoo
addikt

Fellőttem a szerót emberek, ha látjátok mondjátok lehet e csatizni stb...

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#5187) Ferdzsoo


Ferdzsoo
addikt

Próbáljátok meg ezt az IP-t PLS.
94.21.45.135:7777

ha esetleg tölt le cuccot várjátok meg, nem tart olyan sokáig.
nemtom mért nincs bennt a szerverlistában, dolgozok rajta...

feri.: van benne elég sok ötletes dolog, eddig fagyással nem találkoztam, másik gépen van fent nem a sajátomon, anyumnak dobtam fel, meg szervernek. :DDD

[ Szerkesztve ]

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#5188) Ferdzsoo válasza Ferdzsoo (#5187) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Ne menjetek, fos. Nagyon elcseszi a pingeket a win7.
Aláírom. Biztos mert béta. Holnap megy rá a vista, az faja volt múltkor is,
és akkor valszeg 24/7-ben lesz szero! ;]

[ Szerkesztve ]

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#5189) old gray válasza Ferdzsoo (#5187) üzenetére


old gray
addikt

Tegnap 9 körül be akartam nézni de nem tudtam csatlakozni. Lehet mert már lelőtted a szervert? :U

Win7: haha, mazohistáknak való ez a béta. De, hogy te milyen gonosz vagy, anyud gépére teszed fel? Még a végén ír egy bugriportot az MS-nek, hogy mit kellene kijavítani. :))

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#5190) Ferdzsoo válasza old gray (#5189) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Nem volt elérhető mert hamar lelőttem. :K
Szerezteem egy arcot, lehet megcsinálja linuxba. ;]
Avval nemhiszem hogy lenne baj.
Kéne egy konfig alá vassza.
Nem tudunk összekukázni egyet? Én megcsináltatom akkor vele.
Nekem vinyóm meg tápom van azt elállom.
Valakinek valami hulladé (persze megbízható) hardvere? Pingek jók lkennének. 20-30 körüli.
És ez anno XP-alatt volt, linux szerintem ezen is dobna picit...

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#5191) kabalababa válasza Ferdzsoo (#5190) üzenetére


kabalababa
tag

Nekem van egy Gigabyte GA-K8NF-9-es alaplapom, amiben a proci ha jól emlékszem 2GHz-es.
1GB DDR RAM van benne + van egy MSI 6600GT 128MB
Ház az nincs hozzá, mert még azt használom. :-)
Van még egy 420W-os Chieftec tápom is, amit ahhoz a géphez használtam.

(#5192) edgR válasza Ferdzsoo (#5190) üzenetére


edgR
őstag

servert nem is erdemes windowsal hostolni

(#5193) Ferdzsoo válasza kabalababa (#5191) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Figy ha összeszedünk egy gépet és lekülditek hozzám, én bekalibráltatom a linux szervert a sráccal és éjjel/nappal mehet a netem elég lenne hozzá.
Srác nagyon vággja a linuxot, webszerver szinten konfigolja, mondtam már neki miről lenne szó, azt mondta simán megoldható.
Lenne egy saját szerónk! tulajdonképpen Ingyé!!!
Persze az áramot nekem kell fizetni de túlélem... :K

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#5194) old gray válasza Ferdzsoo (#5193) üzenetére


old gray
addikt

Engem nem igazán érdekel a dolog, hogy őszinte legyek.... Van 6 klánszerverünk: [link] illetve ha DM/TDM-hez támad kedvem akkor is bőven van miből választani....én már hozzászoktam a magasabb pingekhez, német/osztrák/francia.... szervereken átlag 40-60-as pinggel DM/TDmezek, nekem tökéletes. Ott van pl. az nFaculty, a NOC a 4players, a betazone...mind bevált. A bermudát meg hagyom a picsába, mert egyre többször packet lossom van.

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#5195) Ferdzsoo válasza old gray (#5194) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

OK.
Mást érdekel?

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#5196) old gray válasza Ferdzsoo (#5195) üzenetére


old gray
addikt

Ennek ellenére tudok segíteni, még ha csak úgy is, hogy kölcsönadom a cuccokat.

Ezek vannak most otthon, ami érdekelhet téged:

S478 Celeron "D" 2,66/256K/533Mhz
S478 gyári cooler
2x512MB/400MHz ddr1(a-data+kingston, nem tudom mennek-e dualban, nincs deszka hozzá)
10/100MBit lan kártya
TP-link WiFi kártya

Lusta voltam őket meghirdetni eddig... :D

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#5197) Ferdzsoo


Ferdzsoo
addikt

pH! ferykee szervere-ként vann fent a TDM-listán a szeróm.
Kéretik kicsit nézegetni milyen, hogy tetszik milyenek a pingek/lagok, stb.
Amikor előszor belépsz töltögetni fog eltart egy darabig, ez normal.
PLS próbálgassa aki tudja...
holnap gyüvök én is és nyomunk VÉGRE TDM-et. :C

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#5198) kabalababa válasza Ferdzsoo (#5197) üzenetére


kabalababa
tag

Tényleg eltartott egy darabig a töltögetés. :)
Pedig gyors a feltöltésed, vagy le van korlátozva?
Amúgy a pingem jó volt, igaz csak egyedül voltam benn. (30-32)

(#5199) Ferdzsoo válasza kabalababa (#5198) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Nem, rohadtul nincs lekorlátozva ezért nem is értem miért ilyen tetü lassu.
Speedtesten minden okés, szóval az ut-t kellene szerintem rendesen bekalibrálni.
De fogalmam nincs hol kereshetek ilyesmit.
Ha esetleg valaki talál ilyen leírást, hálózati beállításokkal UT3-hoz az linkelje be kérem.
Egyszer amit te adtál kabalababa azok a linkek a dedicated szerver meg a webadmi belövéséhez azok nagyon hasznosak voltak.
Valami ilyesmi kellene sebességoptimalizálásra is.

Meg ha majd valaki most ráér nézzen már rá megy e még, mert tennap este óta nem vok otthon.

De ma ultimate teszt lesz, én ott leszek, gyertek majd délután/este.

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#5200) kabalababa válasza Ferdzsoo (#5199) üzenetére


kabalababa
tag

Ahogy nézem nem megy a szerver.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.