Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6901) Devily válasza old gray (#6877) üzenetére


Devily
tag

Na most, hogy megjöttem én is hozzászólnék. Feri azt kikérem magamnak, hogy random funplayer lennék. Inkább csak funplayer. Nekem valóbban nem az a célom ezzel a játékkal, hogy megnyerjek minden kupát és überpro legyek. Csak szeretek játszani. Ellenben veled ellentétben szinte minden nap fönn voltam TS-en és a serveren is, amikor itthon voltam. Az utóbbi egy hetet a Balatonon töltöttem nyaralással. Akik járnak rendszeresen TS-re, azok ezt is tudták. Célzok itt Aky-ra és Tisztogatóra. A többi pH! tagot nem is ismerem, mert sehol nincsenek. Eddigi pályafutósom során többet játszottam az [i]-sekkel, mint veled, vagy a klánnal. Tisztelet a kivételnek persze. (a fent említett 2 főtől elnézést). Szóval lehet, hogy a szervezési problémát nem a többiekre kéne hárítani, hanem magadra. Mi általában ott vagyunk és toljuk vakulásig! jah és én még nem hallottam a hangod ;)

(#6902) Devily válasza Devily (#6901) üzenetére


Devily
tag

jah FarCam voltam. ezt elfelejtettem beletenni

(#6903) old gray válasza Devily (#6901) üzenetére


old gray
addikt

Azt, hogy mostanában megjelentél, nem különösebben vettem észre lévén engem nem érdekel már ez az egész így pl. a megbeszélt napokon való megjelenés sem, stb.

Néha azért csak összefutunk majd vmelyik szerveren.

hf :))

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#6904) szinesz.bob


szinesz.bob
senior tag

ping.. pong... pang a topic. ;]

(#6905) old gray válasza szinesz.bob (#6904) üzenetére


old gray
addikt

Nyár van. Meg asszem a pH! mint olyan nem is nagyon létezik, igaz én meghagytam a klántagot mert az egész ötlet itt, a Prohardver fórumának keretein belül született meg.

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#6906) fatal` válasza old gray (#6905) üzenetére


fatal`
titán

Aky és Tisztogato rendszeresen játszik, most is játszottunk velük 2on2-t.

(#6907) old gray válasza fatal` (#6906) üzenetére


old gray
addikt

Igen, ők még lelkesek.

Egy frag-movie Dél-Amerikából: -Jhon-

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#6908) Ferdzsoo válasza old gray (#6907) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Vagy inkább csak otthon vannak nyáron is. :U

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#6909) yoleeka válasza old gray (#6907) üzenetére


yoleeka
tag

Amellett hogy szépek a fragek eddig ez volt kb az egyetlen szépen megszerkesztett ut3 frag movie amit lattam és élveztem ALAS után. A többi kb kuka, ahogy illik... :(

Better to reign in hell, than serve in heaven...

(#6910) old gray válasza yoleeka (#6909) üzenetére


old gray
addikt

Az abracadabra sem rossz azért.

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#6911) RoLy.hu válasza old gray (#6910) üzenetére


RoLy.hu
csendes tag

meg a Frag'n'Roll se

"In a game where those who play it struggle to be among the best, many fail - some succeed. But only a few can reach the sum of excellency."

(#6912) old gray válasza RoLy.hu (#6911) üzenetére


old gray
addikt

Azt még nem láttam, nincs fent youtube-on, én pedig ott szoktam keresgetni. Köszi, hogy megemlítetted, tényleg nem rossz! :K

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#6913) phanzetomox


phanzetomox
őstag

hello ! lenne egy kérdésem: a játékban felvett demót hol tudom megnézni? hova menti ?
(még kezdő vagyok, két napja játszok :D )

(#6914) Custer válasza phanzetomox (#6913) üzenetére


Custer
tag

ha meg akarod nézni akkor angol játék esetén: community->demoplaying (v valami ilyesmi). Ha másolni akarod akor pedig documentum & settings/neved/mygames/ut3/demos.
A demokat CSAK magyar nyelvü játékkal tudod megnézni. Ha átállítottad angolra, akkor vissza kell csinálni, kül. nem fog menni.
Ahhoz h a demokat vissza tud nézni, meg kell lennie minden egyes kiegészítésnek, amit a szerver is tartalmazott, amin felvetted a demot. (botok ellen ez elvileg nem érvényes). Szal nem elég, ha a szerverről letöltötted.
Ha magyar a gémed, akkor nem tom h keresd a menüben:)

Amíg a zene szól, az ösztöneid uralnak,de amint elhallgat, a tudatod ismét korlátoz.

(#6915) phanzetomox válasza Custer (#6914) üzenetére


phanzetomox
őstag

köszönöm :R

(#6916) Custer


Custer
tag

Egy kis felmérésbe kezdtem. Kiváncsi vok, hogy az ősszel induló ut3 1on1 kupán kb. mennyi indulóra számíthatok. A kupa lényege nem az, hogy kiderüljön h ki milyen erős, hanem hogy játszunk egy jót. Tehát skilltől függetlenül lehet majd nevezni.

Kérnék mindenkit, aki él és mozog, továbbá játszik ut3-al, az jelezze érdeklődését, esetleg ötletét.

Köszönöm...

Amíg a zene szól, az ösztöneid uralnak,de amint elhallgat, a tudatod ismét korlátoz.

(#6917) RoLy.hu válasza Custer (#6916) üzenetére


RoLy.hu
csendes tag

Én megyek csak kezdjük már

"In a game where those who play it struggle to be among the best, many fail - some succeed. But only a few can reach the sum of excellency."

(#6918) Custer válasza RoLy.hu (#6917) üzenetére


Custer
tag

azt gondoltam h nem úszóm meg nélküled :DDD

Amíg a zene szól, az ösztöneid uralnak,de amint elhallgat, a tudatod ismét korlátoz.

(#6919) szinesz.bob válasza Custer (#6916) üzenetére


szinesz.bob
senior tag

Én megyek ha tudok. Lehetne addig is valami előzetes maplista mire lehet számítani.
TY

(#6920) Custer válasza szinesz.bob (#6919) üzenetére


Custer
tag

Deck-fps
Penetrated-LE
Gritt
Acquisition
Sentinel (ez még kérdéses)
Bonescraper
Subterrane

Amíg a zene szól, az ösztöneid uralnak,de amint elhallgat, a tudatod ismét korlátoz.

(#6921) szinesz.bob válasza Custer (#6920) üzenetére


szinesz.bob
senior tag

Köszi a választ nekikezdek készülödni! :DDD

(#6922) old gray válasza Custer (#6916) üzenetére


old gray
addikt

Ez az a kupa amiről szó volt pár hónapja? Én benne vagyok, milyen módon lesznek a meccsek lebonyolítva? Csoportok lesznek és az 1.-2. helyzett továbbjut vagy 1 nagy csoport lesz és mindenki játszik mindenkivel? Az 1. verzió esetén nem szeretnék Roly-val egy csoportba kerülni. :DDD

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#6923) edgR válasza Custer (#6916) üzenetére


edgR
őstag

+1

(#6924) fatal` válasza Custer (#6916) üzenetére


fatal`
titán

Szerintem ott leszek, hagy verjen el mindenki. :)

(#6925) Custer válasza edgR (#6923) üzenetére


Custer
tag

tudom mire célzol :D benne lessz, azt úgy is ismeri mindenki.

sike: igen, ez a totalunreal-os kupa. Ha minden jól megy, lesznek roly-nál súlyosabb arcok is :) ...nem mintha ő nem lenne elég :D de a jövőben ne fényezzük anynira roly-t, emrt már igy is nagy az arca :))
Amugy nagy valószínűséggel csoportos megoldás lessz.

A kupa kezdése ősz végefelé várható, amikor már rossz idő van, ilyenkor aktívabb a mi kis comunk, talán több embert csábítani fog a megnyerhető lóvé :)

Tovább szeretném közvetíteni a meccseket élőben, stream-en keresztül, de ehhez abszolút nem értek, így aki valamennyire képbe van, azt megkérném h írjon rám itt, v ahol akar. Bármilyen segítség jól jön ezzel kapcsolatban, eddigi tudásom a 0-t ne éri el, szal PLS!! :D

Amíg a zene szól, az ösztöneid uralnak,de amint elhallgat, a tudatod ismét korlátoz.

(#6926) 1up


1up
csendes tag

Énis, énis! :))

Peti

(#6927) RoLy.hu válasza Custer (#6925) üzenetére


RoLy.hu
csendes tag

Nálam nincs durvább és az arcom se nagy.

:>

"In a game where those who play it struggle to be among the best, many fail - some succeed. But only a few can reach the sum of excellency."

(#6928) old gray válasza Custer (#6925) üzenetére


old gray
addikt

Rolynál súlyosabb arcok a magyar scene-ben? Kikre gondolsz konkrétan? Nyeremény is lesz? Igaz nem az motivál, de jobb ha most odaadjátok Rolynak és hívjon meg minket sörözni ebben a dögmelegben. :DD

Maplist: hát szörnyű, legalábbis nekem aki soha nem játszott duel ladderben így ez a maplist elég új nekem (sajnos csak a tdm és vctf mapokat ismerem) de sebaj, néhány délután alatt meg lehet tanulni a pályákat. Gyakorlópartner kerestetik!!!

Stream: csak van ismerős irc-n aki tud segíteni. :U

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#6929) Custer


Custer
tag

EPIC rlz

[ Szerkesztve ]

Amíg a zene szól, az ösztöneid uralnak,de amint elhallgat, a tudatod ismét korlátoz.

(#6930) old gray válasza Custer (#6929) üzenetére


old gray
addikt

Ez várható volt, mert Mark Rein kijelentette, hogy az unreal engine 4-es verziója 2012-2018 között lesz kész és a jövő megoldásásra a szoftveres renderre fog épülni: [link]. Ettől függetlenül csinálhatnának UT4-et a régi motorral. :K

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#6931) szinesz.bob


szinesz.bob
senior tag

Ha valakinek van kedve 1v1-ezni az szóljon! A bermi dm-en fent vagyok álltalában.
Ja best1972néven tolom.
GL!

(#6932) Custer válasza szinesz.bob (#6931) üzenetére


Custer
tag

sike, best: gyertek fel irc-re. ut3.hun -on biztosan találtok magatoknak valakit.

Amíg a zene szól, az ösztöneid uralnak,de amint elhallgat, a tudatod ismét korlátoz.

(#6933) old gray válasza Custer (#6932) üzenetére


old gray
addikt

Én fent szoktam lenni de unalmasabb mint az msn. :DD

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#6934) szinesz.bob válasza Custer (#6932) üzenetére


szinesz.bob
senior tag

nincs irc-m...
Na meg még nincs is ingyééééé??? :W :Y

[ Szerkesztve ]

(#6935) gamerpeter válasza szinesz.bob (#6934) üzenetére


gamerpeter
tag

best ezt már hallottam töled,de akkor sem értettem :)) mi nincs ingyen az irc-ben???ha az áramot vesszük amikor használod a gépet akkor valoban. :P ez 1 szájbavert chatprogram.letöltöd szépen innen:[link], telepíted és beconfigolod amiben segitek bármikor és onnantol mindenkit megtalálsz azonnal.ennyi lenne.max 10 perc az egész...

(#6936) old gray válasza gamerpeter (#6935) üzenetére


old gray
addikt

Nem arra gondolt, hogy regisztráció nélkül csak trial verzió, azaz x nap után nem tudod használni? :U

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#6937) gamerpeter válasza old gray (#6936) üzenetére


gamerpeter
tag

reg nélkül is lehet használni tudtommal bármeddig.meg én sem voltam sokáig beregelve.meg ha kötelezö is lenne akkor azt is csak két perc megcsinálni és még ugy sem kerül semmibe.

(#6938) Custer válasza old gray (#6933) üzenetére


Custer
tag

nem kell mindig bámulni:D amugy meg elég sűrven vanank jó kis beszélgetések, csak lehet mindig lemaradsz róla:D

Amíg a zene szól, az ösztöneid uralnak,de amint elhallgat, a tudatod ismét korlátoz.

(#6939) szinesz.bob válasza gamerpeter (#6935) üzenetére


szinesz.bob
senior tag

Letöltöttem.Melyik hálózatban keressem az ut csatit?

(#6940) Custer válasza szinesz.bob (#6939) üzenetére


Custer
tag

QuakeNet (Qnet)
csati: ut3.hun

Amíg a zene szól, az ösztöneid uralnak,de amint elhallgat, a tudatod ismét korlátoz.

(#6941) szinesz.bob válasza Custer (#6940) üzenetére


szinesz.bob
senior tag

de ott van 1 csomo szerver ut3.hun nincs,sőt magyar se...

(#6942) Custer válasza szinesz.bob (#6941) üzenetére


Custer
tag

ut3.hun a csati, QuakeNet a szerver:) de láttam már sikerült megoldani

Amíg a zene szól, az ösztöneid uralnak,de amint elhallgat, a tudatod ismét korlátoz.

(#6943) old gray


old gray
addikt

Én nem értem ezt a játékot néha. Ma 1 shock beam lövéssel megölt egy csávókám (-100HP), amp-ja nem lehetett tudniillik még volt a köv. amp respawning kb. 1 perc. A shock beam sebzése 45. Tegnap meg kb. 1mp alatt kilőttek stingerrel, ezt asszem Best is látta, azt mondta, hogy ampos volt a gyerek ami megint lehetetlen hiszen pont én vettem fel az ampot. Majd eldobtam az agyamat... hogy a picsába lehetnek ilyenek :F

Jah ha láthatatlan vagyok (shield nélkül) akkor ki az a pro fragger aki 1 lövésből headshottal kicsinál? Mert ilyen is történt.... bár ezt lehet a szerencsére fogni de az előzőeket.... :U

[ Szerkesztve ]

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#6944) Custer válasza old gray (#6943) üzenetére


Custer
tag

az hogy kilöttek 1 s alatt minivel, az lehet ugy volt, h mikor elkezdtek vele lőni, katál máshonnét is, csak azt nem vetted észre, lehetett egy link, azt nem nagyon venni észre. A shock-os is valami hasonló lehetett, v nála volt az amp, v akármi. Ezer tényező lehetett:D

Amíg a zene szól, az ösztöneid uralnak,de amint elhallgat, a tudatod ismét korlátoz.

(#6945) old gray válasza Custer (#6944) üzenetére


old gray
addikt

A minis dolog lehet.... ezren voltak bent a szerveren. A shock rifle-s dolog viszont érthetetlen számomra, lévén a decken a sniper-flak vonalon a folyosón történt az eset, respawnoltam, egy shock lövés és vége.

Nektek nem szokott olyan lenni, hogy az fps leesik 30-40-re? K.rva idegesítő, hogy egy viszonylag izmos gép alatt 1280x1024-ben butított grafikával ilyen min. fps-eket kapok, ez már kb. a játszhatatlan kategória. Vagy nem hiába van az nvidia logo a játék elején, lehet el kellene adnom az ATI 4870-et? :U De a dolog totál random-szerűen fordul elő, alapból hozza a beállított fix 100fps-t, madj egyszercsak gondol egyet és elkezd leesni az előbb említett értékre, majd visszaugrik 100-ra és így megy tovább.U

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#6946) yoleeka válasza old gray (#6945) üzenetére


yoleeka
tag

Hát nem tom... nekem még a régi g80 magos nvidia 8800 gts-em van 320 MB rammal, és 1600*1200-ben vígan rohangászik. FPS-t nem tom, nem is szoktam állítgatni, és nagyon nem is érdekel. Viszont a 4870-et nehogy eladd, egyik legjobb kártya jelenleg a piacon ár/teljesítményt tekintve. Ha nagyon ingadozik akkor a cpu-winchester párosra tok gondolni, swappelés címén, vagy legalábbis olyan dologra amikor a cpu egy előre adott időpontban, vagy csak úgy random elkezd pl frissítéseket letölteni, bár akkor lenne némi packet loss, de lagg-spike tuti. Majd ha végzett a cpu a dolgával teljes erővel a game-re koncentrál. Tuti fut valami a háttérben ami betesz neki.

Better to reign in hell, than serve in heaven...

(#6947) Akybron válasza yoleeka (#6946) üzenetére


Akybron
aktív tag

Nálam 9600gt van.
Az előző kártyám is az volt, de tönkrement. (húzva nem volt, mem hibás lett, elkezdett szemetelni)
Gariban cserélték egy más felépítésű, de ugyancsak 9600gt-re.
Az előzővel soha nem volt FPS gondom, az újjal van.
Nálam 2 probléma volt.
1. Rövid, 1-2 másodperces visszaesések.
2. Bizonyos futási idő után konstans 40 alatti fps.

Furmark teszttel jöttem rá a 2. hiba okára.
A hűtés sokkal kissebb, mint a régi kártyán. A zárt gépházban hamar eléri a 80 °C-t, ahol a kártya visszaszabályoz.
Próbaként Shangri-La-n hideg kártyával beálltam egy konkrét helyre, ahol viszonylag alacsony FPS-t kapok (azaz jól megterheli a kártyát). Pár perc után le is esett kb. a felére az FPS. Ezután levettem a gép oldalát, is kis idő múlva meg volt az eredeti FPS.

Az 1. probléma oka nincs meg.
Nem OS gond az tuti, azóta két rendszeren is lett tesztelve.
A mostani rendszerem egy WIN7 RC egy régebbi 120-as ata-s winyón, ami elég hangosan seek-el. Minden file-művelet jól hallható rajta :-D
Mivel játék közben nem "recseg", ezért a winyót (illetve a swap-ot) is kizárnám, mint hibaforrást.

Ja, az FPS-t nem állítgatják, az kialakul :-) (Bár a maximuma korlátozható, asszem 60 az alapbeállítás)
TAB vagy F10 és beírod: stat fps Akkor megtudod, mennyi az annyi.
Engem sem hat meg, hogy 70 vagy 120, csak ne menjen 60 alá.

A háttérben futó dolgokról: Nálam az is kilőve, mert friss rendszer és driver telepítés után az UT3 volt az első telepített cucc, és már meg is volt az 1. típusú hiba.

73&DX HA5OJN

(#6948) gamerpeter válasza old gray (#6945) üzenetére


gamerpeter
tag

nekem is pár map után leesik az fps 60 alá.ilyenkor egy ujrainditás szokott segiteni és máris 100 felett vagyok

(#6949) old gray válasza gamerpeter (#6948) üzenetére


old gray
addikt

Igen, erre rájöttem. Pont Yoleeka-val tdmeztünk, a kezdeti 100FPS-ből félidőre 40FPS lett. Kiléptem majd újra be és ment a hentelés ahogyan kell ismét 100FPS-el. Neked milyen vgad van Peti? :U

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#6950) Termigáßor válasza old gray (#6949) üzenetére


Termigáßor
aktív tag

Szia Feri,

Hd 4870 belassulásra:
ha ATT-t használsz állítsd le és próbáld úgy a játékot.
Ha megszűnt a lassulás akkor ATT vissza majd:
Tálca -> ATT ikon jobbklikk -> Tools & Options/General Options/Agressive 3D detection -> pipa ki

Nálam ez megoldotta a belassulásokat korábban. így 80 alá nem nagyon megy az fps-em.

Ha továbbra is lassul: Tedd vissza a 9.3 catalyst-ot. (előtte jelenlegi driver leszed + csökkentett módban driver cleaner)
Nálam is a 9.3-as catalyst + att beta 1.6 van fent. a 9.4 és 9.5 -tel voltak lassulások!

Ha ez sem segít és más játék nem lassul akkor újratelepítés. De! Ne tedd vissza a régi ini fájlokat! Ugyanis valószínűleg sérültek. Írd át az újba a régiből a beállításaidat. Munkás... Ezután csinálj egy backup-ot az egész config könyvtárról. Legközelebb megúszhatod az újratelepítést ha ebből backupból állítod vissza a config könyvtárat.

Furcsa fragek:
1 Shock beam halál: vszínű combo-t akart lőni és már kilőtt rád egy gömböt is amikor respawn-oltál majd rá egy beam-et, csak a gömb egy pillanattal előbb ért el (-55) majd jött a sugár (-45). Egy kis lag bejátszhatott abban hogy nem láttad gömböt csak a sugarat mert szinte egyszerre érkeztek.

1 sec-es halál stingerrel/minivel:
már az ut2004-ben is, kétes híre volt ennek fegyvernek ugyanis a netspeed piszkálására, de néha egyszerűen a lag miatt, hajlamos begyorsulni. Amúgy a poén kedvéért próbáld ki egyszer godlike botok ellen. Azok még hamarabb leszednek vele. :DDD (egy lövedék se megy mellé a rohadékoknak. messziről se)

invi hs:
tényleg mák. vagy már rád volt zoomolva már amikor felvetted az invi-t

na mentem aludni :)

Jobbára ártalmatlan...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.