Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5451) Ferdzsoo válasza @rglaaf (#5450) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Nah basszus szép. :C
Előbb kellett volna elkezdeni ezt a klántéma kérdést.
Előre mondjuk:
Minden belépett emberkétől a felsoroltak elvárások lesznek, aminek a nemteljesítése a klán elhagyását vonja maga után...

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#5452) Ferdzsoo


Ferdzsoo
addikt

Én ma innentől kezdve ráérek, avárom az embereket, el kéne indítani akkor ezt a dolgot... :K

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#5453) Akybron válasza old gray (#5449) üzenetére


Akybron
aktív tag

melyik fegyverhez milyen egér sensitivity-t érdemes beállítani
Na már is tanultam valamit (ezek szerint külön is állítható), eddig mindig szenvedtem, hogy pl. flak-hez túl finom, sniperhez túl durva a globális egérérzékenység.

Az X-Rayhez directx frissítés szükséges
Telepítés közben letölti magának (illetve elindítja a DX update-t, és az).

Néztem a statodat...
Hát az a tavaly novemberi állapotokat tükrözi (Az enemydownos legalább is). Azóta volt egy pár Kill meg Death. :DD Az új patch megjelenése óta kezdett el újra frissülni.
Rutinom gyakorlatilag csak DM mapokra van, a kis CTF-mapokon (azon a 2-3-on ami gyakran megy greed-en) mondhatni kiismerem magam.
A wall-dodge-ot gyakorolni kéne, a simát is inkább csak gyors közlekedésre használom.
Egy apró magán probléma: Kicsi az asztal felülete :) egy körbeforduláshoz is emelni kell az egeret (a fegyverfüggő érzékenység majd segít kicsit).

Feree13:
Akkor hatkor.

[ Szerkesztve ]

73&DX HA5OJN

(#5454) G Bedtime St


G Bedtime St
tag

még 7 perc........... :DD

(#5455) kabalababa


kabalababa
tag

Én a wall dodge-t szinte csak a Shangri La-n használom, de csak itt. :)

[ Szerkesztve ]

(#5456) Ferdzsoo


Ferdzsoo
addikt

Huh, pedig nemtudom hogy 30 alatt van e azok helyek száma ahol a wall dodge nélkülözhetetlen... :U
Az okítás szerintem ilyesmire is ki fog terjedni...

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#5457) @rglaaf


@rglaaf
veterán

Megy a server most?

PSN:BiZzare_0 ️

(#5458) old gray


old gray
addikt

Zsír volt a mai hent, kivéve a packet loss-t és laggolást. Az agyam majd eldobtam amikor egy shield nélküli játékos 2 combo után vígan szaladgált és sorolhatnám.... :O A Nordtelekom suxxxx a legrosszabb szolgáltató az eddigiek közül, senkinek nem ajánlom! (volt már nekem t-online, externet, és 2 kábelnet)

Az X-Ray műxik, a játék végén feltöltött 7+3 képet, de még nem látom az X--Ray oldalán, val.színű várni kell egy kicsit míg a szerver frissíti magát.

VAN der BOSS: megy de most léptünk le, asszem senki nem maradt fent. :U

[ Szerkesztve ]

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#5459) kabalababa válasza old gray (#5458) üzenetére


kabalababa
tag

Az X-Ray még nekem se rakta fel a képeket, de ha Vistát használsz, akkor elvileg itt találod az elkészített képeket:

C:\Users\***\AppData\Local\X-ray Anti-Cheat

Nekem legalábbis itt vannak.

(#5460) Akybron válasza kabalababa (#5459) üzenetére


Akybron
aktív tag

Na igen...
Érdekes progi. Bekapcsolva maradt pályaszerkesztés közben, és ehhez hasonló képeket csinált.

73&DX HA5OJN

(#5461) Akybron válasza kabalababa (#5459) üzenetére


Akybron
aktív tag

Már felkerültek
Kabalababa
Akybron

73&DX HA5OJN

(#5462) old gray válasza Akybron (#5460) üzenetére


old gray
addikt

WOW :DD Felkerültek az én képeim is végre: [link] :))

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#5463) old gray


old gray
addikt

UT3 patch v2.1 már teszt-fázisban: a szerver-adminisztrátorok számára már kiadták a bétát tesztelésre, de "zárt körű" teszt zajlik, így nem került nyilvánosságra. Szerintem letölthető mindezek ellenére, bár én megvárom a végleges verziót.

Changelog:

UI:
- Disabled wrap for options lists on PC.
- Split out player and bot counts on mixed servers in server browser.
- No longer require double clicking on main menu.

Game:
- No longer disable achievements for mods that don't contain code (maps and custom characters).
- Fixed issues with weapons respawning with Duel and with WeaponsRespawn mutator.
- Reduced visibility of DM beacons in darkmatch.
- Fixed greed exploit with redeemer.
- Updated russian localization. Thanks Michael Sokolkov.
- Removed os helper workaround for UT2003 server, now that we have a better fix.
- Fixed low gore issue with Titans.
- Fix for wrong team shader in rare cases.

Server Administration:
- Fixed problem where maplist entries contain unwanted whitespace, and move invalid maplist entries to a separate 'BadMaps' list,
instead of just deleting them
- Fixed bug where the advertised game was wrong after switching gametypes, but only for the startup gametype
- Fixed bug with password being removed from URL, during non-seamless travel on the same server
- Fixed bug where the current game profiles mutators would be carried over into other gametypes
- Added 'MapReplayLimit' to UTMapList; this overrides the same value in UTMapListManager, unless set to -1
- Added code to trim down the size of server details results when they become too large, fixes problem where servers would not be advertised
- Adjusted vote code to end vote rounds early, when all players have voted, and to switch map immediately instead of respecting the
'EndTimeDelay' and 'RestartWait' settings
- In endgame votes, forcibly extend the first vote round by 16 seconds (i.e. the time it takes for the vote menu to popup)
- Added admin-only buttons to the vote menu, which allow admins to force a winning vote
- Added logging to track down non-seamless travel client disconnect bug.

Mod support:
- Fixed problem with cooking with -mod and ModShaderCache
- Fixed map makers unable to cook when using Titan Pack assets.
May need to delete GlobalPersistentCookerData.upk from My Games\Unreal Tournament 3\UTGame\Published\CookedPC
- Added mutator hook for blocking team changes

Level specific:
- Fixed WAR-Confrontation raptor exploit.
- Possible fix for darkmatch memory leak.
- Added refshadercache to patch, so titan content will have shaders compiled.

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#5464) old gray


old gray
addikt

Tegnap dumáltunk a szerver bérlésről, így felvettem a kontaktot SysErr-el:

Árak: [link]

3 hónapra lenne érdemes előfizetni, így olcsóbb. Én 8 slotos szerverre gondoltam, a kérdés az, hogy privát legyen vagy publikus. Jó lenne ha publikus lenne, mert így mindig lenne élet...de árban pont 2x annyiba kerül mint a privát. A TS ingyen jár a szerverhez. Webadmin, FTP és menürendszeres SSH biztosított.

Privát 8slot 3 hónapra : 9500Ft
Public 8slot 3 hónapra: 19000Ft

Ha a 4 "alap"-pH! tagot vesszük, akkor:

- privát szerver esetén : 2375Ft/fő/3hó vagy
- public szerver esetén: 4750Ft/fő/3hó

a bérlés költsége fejenként.

Vélemény? :U

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#5465) Ferdzsoo válasza old gray (#5464) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Én ezt kicsit sokallom.
Volt egy másik arc, nem ugrik be a neve nekik a szeróbérlésük fél árban volt ehez képest, és az is teljesen korrekt volt, próbálgattuk.
Itt is járt a srác, mindjárt visszakeresem...

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#5466) old gray válasza Ferdzsoo (#5465) üzenetére


old gray
addikt

Ne keress! Az FPS Centralról van szó, konkrétan Viper van bereggelve ide mint admin.
Az [MSF] Németországban elhelyezett szerverét tőlük béreltük, sokkal olcsóbb de sokkal sz.arabb! A többi német szerveren 60-70es pingem volt, ezen 90 körül és bizony sokszor laggolt. A hibát el is ismerték, a szerver-parkjuk elavult volt állítólag....aztán állítólag fejlesztettek és kaptunk egy új szervert, új IP-vel hogy teszteljük.... kb. u.olyan szar volt. Arról nem is beszélve, hogy pl. klánmeccs előtt 1/2 órával beléptünk TS-re, jött egy admin, hogy ki f.sz vagyunk (!) és mindenkit kibannolt. Ez meg szervezetlenségre utal részükről. De ha gondolod az egész kálváriát belinkelem (freemail levelezés), hogy mennyit kellett néha könyörögni, hogy előrelépés történjen.

Ha még lenne +1-2 tag aki csatlakozna kis teamünkhöz akkor még public esetén is kijönnénk ~1k/hó/fő áron. :U

[ Szerkesztve ]

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#5467) kabalababa válasza old gray (#5464) üzenetére


kabalababa
tag

Esetleg a Totalhosting?

Magyar szerver 10 slot: 3300 / hó
Német szerver 8 slot: 3300 / hó

[ Szerkesztve ]

(#5468) old gray válasza kabalababa (#5467) üzenetére


old gray
addikt

Az ár korrektnek tűnik, de nehogy az legyen mint az FPS-Centralnál: olcsó húsnak híg a leve. :U Bár ha adnak pár nap tesztelési időt és beválik akkor ok.

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#5469) @rglaaf válasza old gray (#5468) üzenetére


@rglaaf
veterán

Mi lassan 3 éve toljuk az ő serverükön(német) elötte obinet-voltak csak most eggyesültek ,per pill nekem mo.-ról 28-30 pingem van a német serverre és az jó általában mindenkinek cb-n kivéve az angoloknak de azoknak semmi sem jó soha :)

PSN:BiZzare_0 ️

(#5470) kabalababa válasza kabalababa (#5467) üzenetére


kabalababa
tag

De úgy néz ki, hogy itt külön kell megrendelni a TS-t.
Ami +580,- /10 slot

(#5471) Akybron


Akybron
aktív tag

Kezdetnek (amíg elég tag gyűlik össze, és a klán is életképesnek mutatkozik) megtenné a TotalUT egyik nem igazán közismert public szervere, amin néha-néha szerveznek egy frag-partyt. A szerverlistán nem látszik, oktatási célokra pont emiatt jó.
Játékmód is szavazható, nem csak TDM-et lehet gyakorolni.
unr.hu:9990
TS szervernek szintén az unr.hu, ahol az üdvözlő kiírás szerint minden magyar klán ingyen regisztrálhat.

73&DX HA5OJN

(#5472) G Bedtime St


G Bedtime St
tag

szerintem is a volt Obinetest kellene választani. Még CS:source korszakbol sok jo tapasztalat van. Csak azt hittem megszüntek. nekem kb.1500/hó simán megfelel.
Csatlakozva Akybron-hoz várhatunk akár, egyáltalán marad-e a Team esetleg jön még valaki... ugye Kabalababa. :) A 8slot sztem kevéske 10 vagy több lenne a jo.

[ Szerkesztve ]

(#5473) kabalababa válasza G Bedtime St (#5472) üzenetére


kabalababa
tag

Akár csatlakozhatok én is a team-hez :), sőt akár a szerver bérlésbe is beszállnék.

Amúgy az X-Ray oldaláról nem lehet képet törölni?
Igaz annyira nem nagy gond, de pont lekapta a barát listát. :)

Aky: majd szólhatsz, ha a pályád tesztelhető lesz, amit az X-Ray lekapott :)

[ Szerkesztve ]

(#5474) Akybron válasza kabalababa (#5473) üzenetére


Akybron
aktív tag

Szólok majd. A megfelelő használhatóság elérésekor kirakom az utiii.uw.hu-ra

73&DX HA5OJN

(#5475) old gray válasza @rglaaf (#5469) üzenetére


old gray
addikt

VAN der BOSS: Hát ha nektek jó tapasztalataitok vannak a Totalhosting-al akkor miért ne? Illetve nem volt elég meggyőző a "ha kell még plusz ember akkor majd tudok jönni " kijelentésed. Tudnád magad tartani az alapelvekhez? Azaz meg tudnál jelenni hetente legalább 2x az adott időpontokban ill. a fórumot is látogatni alkalomadtán?

Jah az angolok: a régi teamünkben is volt 1 angol, magma....kibírhatatlan alak, folyamatosan szította az ellentétet a régi és új tagok között. Nem durván, csak folyamatosan megjegyzéseket tett. Aljas módon. :(((

kabalababa: én örülök, hogy szeretnél csatlakozni. A többiek véleményére is kíváncsi vagyok, ill. az alapelvek (amit VAN der BOSStól is kérdeztem) számodra is elfogadhatóak? Az X-Ray-es képeket nem lehet törölni, ha belegondolsz akkor nem jó ötlet lenne, mert teszem azt Pistike feltölt x képet amiből y-on látszik, hogy csak az aimbot miatt menő...erre fogná és letörölné azt a pár képet.

Akybron: én voltam 2x a TotalUT frag-partyján itt az egyik véleményem: [link]. Legtöbbször CTF-et tolnak a srácok, én nem szeretem. :U Az unr.hu nem rossz, de sokszor "éppen zavarsz" szöveggel elhajtanak, mostanában be sem nézek oda. Akkor inkább az ut3hosted.at KsK squad és BetazoneIX szervereket érdemes megnézni. Külföldiek, de nagyon jó a ping és lagmentes.

G Bedtime St: a 8slot pont azért lenne jó, mert nem lesz tömegnyomor és 4 vs 4 felállásban tudnánk gyakorloni. A 10 még ok de ettől többnek értelmét már nem látom. Főleg ha bejön a szerverre néhány degenerált és folyamatosan bevoteolják a biohazardot vagy fearlesst. :D

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#5476) TESCO-Zsömle válasza old gray (#5475) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Sztem próbáljunk/jatok ki mindent, ami szóba jöhet, uána könnyebb lesz dönteni a véglegesről.

Ha a sors úgy hozza, hogy méltónak találtok a tagságra, én is beugrom a bérletbe... ;)

Jelenleg várom a gammát, addig meg próbálkozok CoD4-el...

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#5477) Ferdzsoo


Ferdzsoo
addikt

Nah akkor szépen össze kell szedni ki az aki elfogadja a béta alapelveket és csatlakozik.
Aki elfogadja és a csapathoz akar tatozni az erre a hsz-re válaszolva egy igen-el tegye meg.
Legyünk végre képben a létszámmal és tudjunk számolni a szerverbérlés árával.

ps.:
ma valszeg kicsit később lesz csak a szeró fent, nem érek haza 6-ra, és nem megy most.
Mihelyst otthon leszek, elindítom, szerintem maximum 3/4 7-kor.
Remélem mindenki lesz...
Be is kellene passwordozni míg mi vagyunk szerintem. a fejlődés érdekében...

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#5478) TESCO-Zsömle válasza Ferdzsoo (#5477) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Igen!

Most vettem át a póstástól az eredetit... :C

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#5479) old gray válasza TESCO-Zsömle (#5478) üzenetére


old gray
addikt

Mehet a telepítés ezerrel + patch és titan pack. :) Ha esetleg gondod lesz az FPS-el, szólj és segítek pár tanáccsal, hogy az .ini-ben mit hol kell beállítani (nem csak vas-függő az FPS UT3 esetén, alapból le van szabályozva)

Ferykee: password jó ötlet.

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#5480) G Bedtime St


G Bedtime St
tag

Tegnap még ugy gondoltam ráérünk még a szeró bérléssel. Átgondolva a dolgokat minél elöbb kellene a szeró mert várunk várunk aztán elmegy a kedv, szétmegy a team. ha kicsengetünk 3 hónapot akkor biztos, hogy legalább 3 hónapig együtt a csapat!
Amit nem értek a totalhostos árlistával kapcsolatban, hogy miért drágább 2x 3x pl. a Q4 meg COD szeró mint az Ut3? kereslet-kinálat? vagy? :N
Ma nem leszek ugyanis kezdödik a CONSTRUMA kiállitás és kint van a cégünk :O

(#5481) old gray válasza G Bedtime St (#5480) üzenetére


old gray
addikt

Ha meló van akkor nincs mit tenni...

A szerverrel kapcsolatban igazad van! Viszont egy kérdés a Totalhosting-os téma kapcsán: azt nem látam az oldalukon, hogy privát vagy public szerverről van szó. :U

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#5482) kabalababa válasza Ferdzsoo (#5477) üzenetére


kabalababa
tag

Igen!

old gray: FPS-el kapcsolatos beállítás engem érdekelne :)

Más: nem tudom miért, de lenullázódott az Enemydown-os statom, de a warefare-os stat meg maradt a régi.

[ Szerkesztve ]

(#5483) old gray válasza kabalababa (#5482) üzenetére


old gray
addikt

Délután, melóból hazaérve leírom, hogy mit hol kell keresni és átírni az .ini-kben.

A statom nekem még megvan, de néha nem jeleníti meg az enemydown (player not found címmel). [link] Szerintem a gamspy / steam körülötti hercehurca miatt van ez. A steam-nek van új awards rendszere, a community menüpont alatt, lehet megszűnik a régi fajta gamespy rendszer? (ha jól tudom csődbe mentek) :U

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#5484) @rglaaf válasza old gray (#5481) üzenetére


@rglaaf
veterán

totál mindegy hogy mit csálsz belőle publicot vagy privatot server azt csinálsz vele amit akarsz

[ Szerkesztve ]

PSN:BiZzare_0 ️

(#5485) Ferdzsoo


Ferdzsoo
addikt

Szero megy, olyan 3/4 hét körül max én is leszek...
JELSZÓ:
jatszunk

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#5486) TESCO-Zsömle válasza old gray (#5479) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Felraktam mindent.

Segítséget elfogadom!

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#5487) Ferdzsoo


Ferdzsoo
addikt

Papám milyet henteltünk!
Nagyon jó volt, köszönöm mindenkinek! :R

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#5488) old gray válasza TESCO-Zsömle (#5486) üzenetére


old gray
addikt

Segítünk de.. konkrétan miben is kellene? :U

Ferykee: durva volt a hent de tényleg! Ha annyit dumáltál volna mint amennyit írtál, most nem lenne hangod. :D Meg 2 órán keresztül 3 vs 3 és senki nem zavart, a jelszó jó ötlet volt. :K A távolság-tartásra viszont tényleg figyelni kell. A friendly fire-t meg ki lehetne kapcsolni.

Jah a szervert intézni kellene, ki vállalná az egész lebonyolítását? :U

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#5489) TESCO-Zsömle válasza old gray (#5488) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

.ini szrkesztésre gondoltam.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#5490) old gray válasza TESCO-Zsömle (#5489) üzenetére


old gray
addikt

A ..\felhasználói név\documents\my games\unreal tournament 3\utgame\config\utengine.ini-t kell megnyitni és a köv. sor szabályozza "gyárilag" az elérhető max. fpst:

MaxSmoothedFrameRate=

A max.-ot én 100-ra állítottam illetve a CRT-m szintén 100Hz-re van beállítva a v-syncet pedig kikapcsoltam. Viszont ha jól tudom vannak olyan szerverek amik szabályozzák az FPS-t, de nem nagyon rémlik hol olvastam. Állítólag a nagyon-nagyon magas FPS pár játékokban olyan bugokat okoz, hogy pl. olyan helyekre fel tudsz ugrani ahová alapból nem. De ez urban legend, én nem tudom van-e valóság-alapja.

Játékon belül a grafikát a 2.0-ás patchel már nagyon jól tudod állítani, AF van viszont AA-t nem tudsz használni mert az Unreal 3 engine nem támogatja (nem kompatibilis az engine megoldása az MSAA-val). Én próbáltam rivatunerrel bekapcsolni, de vizuális hatása nem volt.

Itt találhatsz pár érdekes beszélgetés-részletet Tim Sweeney-vel a grafikáról és a többmagos processzorok támogatásáról.

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#5491) TESCO-Zsömle válasza old gray (#5490) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Értem.

TDU-ban 100fölötti FPS-nél a váltás akadozik, viszont jobban tapad az autó az úton, szal lehet technikai alapja...

Nekem CFAA-m van. Az se jó??

Am így is néha 25fps-em van, szal a max-al nem lesz gondom...

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#5492) G Bedtime St


G Bedtime St
tag

Most néztem a bérlést. Csekken is lehet fizetni.Tehát 1hó 10 slot 3420Ft(3300+120 a csekk). Sajna átutalás nem játszik nálam jelenleg. Ha nektek megfelel a fent leirtak akkor a bérleti részét intézem. Az adminolást meg dontsétek el ti ki a nyerö.
Azért ha valakinek van egy kis jogi gógyija átolvashatná a bérleti szerzödést. Nekem általánosnak tünik.Csak megjegyzés képp ha 3hó-ra fizetünk elö +1hónap ajándék!

[ Szerkesztve ]

(#5493) old gray válasza G Bedtime St (#5492) üzenetére


old gray
addikt

Oké, de hogyan juttassuk el hozzád a lóvét ha átutalás nem játszik? :U

TS szerintem kellene, nagyon jó hangulatot lehet vele teremteni hentelés közben. Nekem is furcsa volt az MSF-el, hogy a harc hevében k.rvaaanyázok (magyarul...kérdezték is sokszor, hogy éppen mit mondtam) :DDD közben meg a nem túl jó angol kiejtésemmel gagyogom, hogy mi merre hány méter.

A TS +580Ft/hó mint kabalababa írta.

MOD:

TESCO-Zsömle: a CFAA fejlettebb mint az MSAA ill. arra épül, nem? Mert ha így van akkor nem tudod használni, bár fene sem tudja, hogy driverből tudod-e kényszeríteni a használatát és ha igen, akkor van-e látható eredménye, vagy csak simán FPS csökkenést kapsz eredményül.

[ Szerkesztve ]

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#5494) TESCO-Zsömle


TESCO-Zsömle
félisten

Oktatás mikor lesz??

Nagyon rám férne, mert sokat halok...

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#5495) Akybron válasza TESCO-Zsömle (#5494) üzenetére


Akybron
aktív tag

Tegnap volt egy, Ferykee szerverén. Két igazán fontos téma volt:
- Pajzsok felszedése, megjelenési idejük.
- Hogyan lehet megspórolni egy csomó rohangálást trükkös ugrásokkal (wall-dodge)?

Elvileg kedd, csütörtök és vasárnap a találkozó nap, 18:00

[ Szerkesztve ]

73&DX HA5OJN

(#5496) TESCO-Zsömle válasza Akybron (#5495) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Lesz ismétlés vmikor??

Dodge-ról én speciel annyit tudok, hogy autó-márka. :B

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#5497) kabalababa


kabalababa
tag

Itt van pár videó:

ShangriLa Practical Tricks 116 MB
HeatRayTricks 111 MB
ShangriLaTricks 40,9 MB

+ youtube:

Shangri La Tricks
UT3 ShangriLa Trick Jump

[ Szerkesztve ]

(#5498) Akybron válasza TESCO-Zsömle (#5496) üzenetére


Akybron
aktív tag

Úgy szóban kb:
Az alap ugrás az egy space.
Ha az ugrás tetejéjén nyomsz még egy space-t, akkor magasabbra tudsz ugrani.
"A" gomb oldalaz balra
"D" gomb oldalaz jobbra
"A" gomb duplán nyomva: balra szökken
"D" gomb duplán nyomva: jobbra szökken

A dupla gombok ugrás közben is alkalmazhatók, ha egy fal mellett vagy. Ekkor a fal mellől elszökken a játékos.

A linkelt filmekben használják a "hammerjump" nevű ugrást is.
Ha a légkalapácsot néhány másodpecig járatod (bal gomb), földre nézel, ugrasz és ezzel egy időben elengeded a bal gombot, nagyot lehet ugrani. Egy hátránya van, ezzel saját magadat sebzed.

[ Szerkesztve ]

73&DX HA5OJN

(#5499) Ferdzsoo


Ferdzsoo
addikt

Lesz ma valaki valamikor?
Szinte egész nap ráérek...

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#5500) edgR válasza Ferdzsoo (#5499) üzenetére


edgR
őstag

latom beindult a nagyuzem.. hajra papak! :]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.