Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5401) Ferdzsoo válasza old gray (#5400) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Jah, hétköznap nem nagyon szokott menni a szerver, de egy szó és megy amikor akarjuk... :U

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#5402) Ferdzsoo válasza old gray (#5400) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

megint 2x ment

[ Szerkesztve ]

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#5403) old gray válasza Ferdzsoo (#5401) üzenetére


old gray
addikt

Ok de a kedd-csütörtök és vasárnap megoldható lenne, hogy kérés nélkül menjen mondjuk 18.00-22.00-ig?

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#5404) TESCO-Zsömle válasza old gray (#5400) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Ment pü, ha nem bánod... :B

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#5405) Ferdzsoo válasza old gray (#5403) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Meg. Akkor ma is lesz és ha hazaérek megpróbálok frissíteni... :C

[ Szerkesztve ]

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#5406) Akybron válasza Ferdzsoo (#5405) üzenetére


Akybron
aktív tag

Én már itthon vagyok :-)

73&DX HA5OJN

(#5407) old gray


old gray
addikt

A mai nap korrektül sikerült, volt tdm, duel, greed.... a szemem kiég. :DDD
A végén jutott eszembe, h screenshotokat is kellene csinálni, ez az egy van: greed

A felbontást ne nézzétek, engem zavar a mósönblör és tsai.

[ Szerkesztve ]

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#5408) szinesz.bob válasza old gray (#5407) üzenetére


szinesz.bob
senior tag

Meilyen szeron játszatok? Ha van időm szívesen jönnék én is.

(#5409) Fricc


Fricc
tag

Hali!

Én is beújítottam egy UT3-mat, régen sokat játszottam még a 99-es ut-al, csak aztán a CS kiszorította, és most megint kedvet kaptam egy kis UT-hoz. Megvettem, feltettem, és kurvajó, leszámítva a battlefieldes pályákat, viszont van egy nagy bajom:
szeret lefagyni ez a szar. De úgy fagy le, hogy mindíg pályaváltás után, ha rákattintok a ready gombra jobbra lent, akkor random 5/1 úgy kifagy, hogy megy a zene, ha nyomom a cltr+alt+del-t akkor hallom h feljön a feladatkezelő. ha nyomogatom a bill-t akkor ding-ding csinálja amit nyomok, csak nem látom mert a képernyőn ez a telibevert maptöltő ablak van, és nem tudom elővarázsolni a winfost meg bezárni ezt a szart, szóval marad a reset. na most ennek kurvára nem örülök. Nem akarom ezzel stresszelni a winyókat, hogy kirántom alóla mindíg az áramot. :Y winxp sp3 frissítve naprakészen, újcatalyst, újpecs, minden új, tehát szar is. ez így van rendjén?

(#5410) Ferdzsoo válasza szinesz.bob (#5408) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Aláírásom... :U

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#5411) old gray válasza Fricc (#5409) üzenetére


old gray
addikt

Tuning van? :U

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#5412) TESCO-Zsömle válasza Fricc (#5409) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Szia!

Először is két okból nem stresszeled a vinyókat. Az első, hogy Reset-el nem rántod ki alóluk az áramot. A másik, hogy ez a szabály, amire még homályosan emlékszel a 10+ évvel ezelötti vinyókra vonatkozik, amik mág a tányérokon parkolták le a fejeket, nem pedig egy müanyag vackon a tányérokon kívül... Ha egy mai vinyót kikapcsolsz, hallod is a klattyanást, ahogy a fej kivágódik pihenőállásba.

Másodszor, a problémádat meg lehet oldani Reset nélkül is. Amikor ez a hiba fennáll, nyomj egy Ctrl+Alt+Del-t, majd vidd ki az egered jobb oldalra. Eztán nyomsz egy WIN-gombot, majd egyet fel (nyíl) egyet jobbra és két enter. Ez ekvivalens a Felhasználóváltással. Ilyenkor kirak a kék képernyőre. Mikor visszatérsz a profilodba, az UT3 a tálcán lesz és te látod a feladatkezelőt, akot a Folyamatoknál egyszerüen leállítod.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#5413) old gray


old gray
addikt

Unreal Engine 3 update:

Epic Games to demonstrate new Unreal Engine 3 features at GDC

Remélem egy patch formájában konkrétan az UT3-hoz is lesz vizuális tuning, bár jó kérdés hogy az Unreal Lightmass és a "high-quality static lighting with next-generation effects." pontosan mit takar. (Igaz nálam nem sok vizet fog zavarni a lebutított grafika miatt). :U

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#5414) old gray


old gray
addikt

Egy kis .ini buhera magyarul:

j0hNniE^ 's .ini tweak

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#5415) Fricc


Fricc
tag

Köszi a tippet Zsömle, majd ezt felírom a monitorra, és ha mégsem használ, akkor bátran fogom használni a resetet is. Sőt! Egyszerűen felemelő érzés lesz innentől kezdve resetet nyomkodni. Le is szedem az ut-t, minek, nyomkodom inkább a resetet. :))
(mivel nem ismerlek és nem tudom h az irónikus hangvételt magadra veszed-e leírom h télleg hasznos volt amit írtál mert ezt nem tudam. De mostmár tudom)

Old Gray: Persze van tuning, core2duom van. Alap h van tuning. 4ghz, de jól be lett állítva, és minden meg is van hozzá. Érdekes módon a far-cry2 és a crysis nem fagyasztja ki a rendszert ha 5 órán át megy akkor sem. Két béna játék van ami ezt csinálja, a másik a left4dead(viszont mióta kikapcsoltam ott a multicore renderinget, azóta az már nem). Ha prime95 intell burn test nem fingatta ki, crysis + fc2 se, akkor ez sztem nonszensz. Ebben a játékban van vmi elkúrva, vagy én nemtudom. másnál ilyet nem cisnál? mi lehet a megoldás??

(#5416) TESCO-Zsömle válasza Fricc (#5415) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Megértem, magam is szoktam ironizálni. Tudom, hogy amit írtam, az csak félmegoldás, de annak nagyon univerzális. Sokféle programból léptem már ki így, ha rávitt a muszáj... ;)

Örülök, ha bármiben segíthettem.

ui: UT helyet majd gombot nyomsz. ;]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#5417) Ferdzsoo válasza Fricc (#5415) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

A kifagyásról:
A tuningtól nem fagy ki nekem sem se az UT, se más játékok, de még a Vantage sem. Viszont a 3dmark 2k6 a cpu teszt 2. része alatt igen, és a Flight simulator X is néha meghal. Orthos szintén megy 1 órát hiba nélkül.
SZóval a tuning kifagyása iszonyat játék és alkalmazásfüggő...
Volt olyanom is hogy gameltem friss teszteléseds tuningal 2 órát, UT3-al, minden tökéletes, kilépek megjelenik az asztal, 2-őt kattintok és kékhalál.
Szóval nagyon random...

[ Szerkesztve ]

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#5418) old gray válasza Fricc (#5415) üzenetére


old gray
addikt

Ne hallgass Feree13-ra, ki lett tesztelve, hogy UT3 alatt a tuningos rendszer sokkal hamarabb lefagy mint bármilyen más alkalmazás alatt. Csak én 4 procival teszteltem ezt le (S939 X2 4200+, E6300, E6850, Phenom II X3) és mind a 3 esetben magas tuning esetén, mégha órákon keresztül prime-stabil is volt a gépem, UT3 alatt fagyott. Vegyél vissza a tuningból és úgy próbálj meg játszani! :K

Ma estefelé 6-8 között lehet jönne egy pár VCTF-es haver tolni ellenünk egy kis TDM-et 8-tól klánmeccsük és szeretnének előtt bemelegíteni. Ki érne rá? 2 vs 2 / 4 vs 4 formáció, francia arcok, ferykee szerverén és / vagy a szerverükön 2-3 meccset tolnánk. Jelszó is kellene a szerverre ha tényleg összejön a dolog. :U

[ Szerkesztve ]

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#5419) old gray


old gray
addikt

Lejárt a mod idő:

"The UT3 engine is highly sensitive to memory access latency, often showing gains favoring a tighter performance level (tRD) setting over outright FSB speeds"

(forrás: anandtech)

Magyarul az UT3 nagyon érzékeny a memória-időzítésekre, illetve azok szorosabbá tételével növelhető a játék sebessége szemben az FSB emelésével.

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#5420) old gray


old gray
addikt

Ajánlott lenne mindenkinek feltenni az X-Ray anti-cheat programot illetve a szerverre az UniqueID mutatort. Egyszerű a használata, egy kliens-oldali alkalmazás. Idővel (ha eljutunk egy olyan szintre mint csapat) és lesz v.mi komolyabb meccs az ellenfelet is nyugodtan lehet kötelezni a használatára. Ha visszautasítják az már eleve gyanús....

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#5421) Akybron


Akybron
aktív tag

Ma nem tudok játszani, ma jött haza egy külföldi rokon.

73&DX HA5OJN

(#5422) old gray


old gray
addikt

Én voltam bent 1-2 meccsre de hulla vagyok, a játék sem ment ma igazán jól...mára ennyi.

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#5423) old gray


old gray
addikt

Hétvégén lesz v.ki? Én estefelé tuti leszek, de nem biztos, hogy józan fejjel fogok lőni. :DDD

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#5424) Ferdzsoo válasza old gray (#5423) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Én leszek, szeró már most megy és egész hétvégén menni fog!
:K

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#5425) Ferdzsoo


Ferdzsoo
addikt

Basszus milyen forgalom van a szerómon, egész este-délután szinte 4 embernél kevesebb nem is volt! Folyamat voltak, főként német/holland arcok, de tök jót nyomtak, még egy klánból is volt egyszerre 5 ember. Nem is tom kik de látszólag nagyon elvoltak...

Kezd népszerűsödni.! :C

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#5426) bozont válasza Ferdzsoo (#5425) üzenetére


bozont
veterán

Na igen, volt egy-két durvább arc, mindig úgy pattogtak össze-vissza azt sem tudtam hova lőjek. :Y :W Nem baj, legalább jól megedződöm, ha más nem remélem legalább ellenállóbb leszek a rakéták ellen. :DDD Meg a friendly fire kicsit meglepett először.

(#5427) edgR válasza L_ajos (#5361) üzenetére


edgR
őstag

en meg vistaval, es se igy se ugy patch elott es utan is minden rendben :)
ferykee, nalad meg a gep okozza az fps dropot, ez mar reges-reg kiderul szerintem..

(#5428) old gray válasza edgR (#5427) üzenetére


old gray
addikt

64biten már más a helyzet sajnos, az X-Fi driver nem tökéletes.

Amúgy nem akarsz szektatag lenni? :)

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#5429) edgR válasza old gray (#5428) üzenetére


edgR
őstag

nincs nekem idom ut-re :) bar most fel fogok nezni ferykee szerverere, hatha akad nehany halacska a halomba :)
[i]mpress!ve klanomban is mar-mar csak evente 1-2x latnak :) mindig csak cb jogokat osztogatok.. kb 2 hetente jatszom 1-2orat :) ennyire nincs idom ra mostansag.

(#5430) TESCO-Zsömle válasza old gray (#5428) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

És miért kell oda a 64bit??

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#5431) old gray válasza edgR (#5429) üzenetére


old gray
addikt

Akkor találkozunk szerveren, mindjárt benézek. :)

TESCO-Zsömle: a 4 giga ram miatt illetve sokkal gördülékenyebb az egész rendszer 64bites Vista-val. :K

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#5432) TESCO-Zsömle válasza old gray (#5431) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

A 32-es Win7 is eszi a 4gigát, ráadásul (ismerőseim szerint) sokkal jobb, mint Vista.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#5433) old gray válasza TESCO-Zsömle (#5432) üzenetére


old gray
addikt

Még várok a win7-el, egyelőre nem akarom használni. Jó ez a 64bites Vista, de a Creative megemberelhetné magát a driverekkel.

Megvan a 80000. killem: [link] :DD Ebből 10000 Flak Cannon-al történt, én szeretem ezt a fegyvert, főleg a másodlagos funkciója jön be nagyon, lehet vele zúzni a népet. :DD

4-5 körül találka Ferykee szeróján, az előbb bent voltunk...sajnos duplicated login miatt kidobott a játék. :W

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#5434) TESCO-Zsömle válasza old gray (#5433) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Instagib=0?? Azt hogy hoztad össze??

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#5435) szinesz.bob válasza old gray (#5433) üzenetére


szinesz.bob
senior tag

engem is kidobott ugyanazért.... mire visszaértem már nem voltál

(#5436) old gray válasza TESCO-Zsömle (#5434) üzenetére


old gray
addikt

Nem igazán szeretem az insta-t sztem úgy élvezetes a játék ha minden sztiutációban más-más fegyvert használsz. Amúgy instáztam jónéhányszor de nem pure hanem custom szervereken és azok nem számolják a statot.

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#5437) old gray


old gray
addikt

Szabályzat v1.0 (erősen béta állapotban :DDD ):

Először is a káosz ellen: emberek ez így nem lesz jó, hogy mindenki random módon jelenik meg a szervere(ke)n. Szóval legyen adott 4 nap, ebből min. 2-n kötelező jellegű a megjelenés.

Időpontok:
Kedd: 18.00-20.00
Csütörtök: 18.00.-20.00
Szombat: 18.00-20.00
Vasárnap: 18.00-20.00

Az időpontok rugalmasak, ha van v.kinek jobb ötlete, hogy milyen időpontok lennének esetlegesen megfelelőbbek az kérem ne tartsa magában..... :U

A tréning alkalmával törekedni kell arra, hogy egy csapatként játsszunk! Az egyéni érdekek másodlagosak a csapat érdekeivel szemben! Amíg nem használunk TS-t addig az UTcomp segít neked megmondani, hogy a többiek éppen hol tartózkodnak. Lehetőleg kerüld azt a módszert, amit a public szervereken megszoktál: járod a saját utad, felszeded a power-upokat zúzod a népet és kezded elölről. A lehető legrövidebb útvonalon kered meg a társad és segítsétek egymást. A power up-okat soha ne egy ember szedje fel a többiek orra elől, ha úgy érzed hogy az adott helyzetben más sokkal nagyobb előnyre tesz szert a power up által, úgy engedd át másnak. A szerverünkön ill. más szervereken lehetőleg kerüld a flame-et, más fikázását és a folyamatos noobolást, te is voltál csipásszemű kezdő, soha nem lehet tudni kiből lesz az új hypno vagy elix. Az idle-ben lévő személyeket nem kell baszogatni, lehet éppen telefonál vagy a wc-n görcsöl. (tegnap 2 tag is felb.szta az agyamat mert beszélgettünk ennek ellenére foylamatosan lelőtt...). Ha v.ki szeretne hozzánk csatlakozni és kezdő: nem hajtjuk el melegebb égtájakra, meg kell adni az esélyt, hogy megmutathassa: akar fejlődni, és meg is tesz érte mindent. Én úgy gondoltam, hogy legyen egy 1st line: ide a legrégebbi tagok és legrutinosabb játékosok tartoznak, ha meccsre kerül sor akkor közülük kerülnek ki a résztvevők. A 2nd line-ba tartoznak majd az újoncok, akik addig maradnak a 2. vonalban amíg el nem érik a kívánt szintet. A tréningek elmulasztása, a fórum és csapat hanyagolása jelentheti azt, hogy az 1. vonalból a 2.-ba kerül egy adott játékos, az átjárhatóság biztosított. A lényeg, hogy valami büntetés-jutalmazás rendszert ki kell dolgozni, ami alapján rendet lehet teremteni..... ötleteket várok, hogy hogyan valósítsuk ezt meg.

Jelenleg a ferykee.homedns.org a címe a szervernek, a későbbiekben érdemes lenne egy szervert bérelni. Az anyagi vonzata ~1k/hó lenne, szerintem ezt mindenki ki tudja köhögni.

A szerver:
admin: [nevet kérek]
moderátor1: [nevet kérek]
moderátor2: [nevet kérek]

A moderátor lehetőleg alapszinten beszéljen angolul.

Semmilyen cheat / glitch / exploit használata nincs megengedve. Ha 100%-ig biztos, hogy az illető csaló, akkor az EPIC fórumán illetve a nagyon UT3 fórumokon közzétesszük az illetőről az információkat, hogy a guid alapján mindenhonnan bannolják. Ez bevett szokás (legalábbis mi VCTF-ben így csináltuk). Az X-Ray anticheat használatát kötelezővé kellene tenni a saját tagjaink részére, ezzel megelőzendő, hogy akármelyikünket csalónak titulálják.

Eddig a [pH!] team-et a köv. tagok alkotják (még ha nem is tudnak róla :DD ). A klán-tag "viselése" kötelező, azt viszont nem tudom, hogy engedjük-e a több klánban való szereplést :F

[pH!]Ferykee - Feree13
[pH!]Akybron - Akybron
[pH!]Deathgoat - G Bedtime St
[pH!]sikeferenc - old gray

A fórum látogatása u.úgy kötelező jellegű mint a gyakorlás, nem azt mondom, hogy napi 100hsz-t kell írnod, de azért illik néha társalogni...kötetlenül, bármiről. Mivel egy team vagyunk ezért fontos a kommunikáció. A leggyorsabban msn-en vagy irc-n tudnánk elérni egymást, én az msn-t preferálom, privátban elküldöm mindenkinek a címem. Minden kérdésben közösen döntünk, vita esetén szavazunk.

Várom az észrevételeket, javaslatokat. Mivel kellene kibővíteni az egészet, ki mivel nem ért egyet az eddig leírtakkal kapcsolatban?

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#5438) G Bedtime St válasza old gray (#5437) üzenetére


G Bedtime St
tag

Na est má'n nevezem!! Gratula jol összehoztad Eddig a [pH!] team-et a köv. tagok alkotják (még ha nem is tudnak róla ). Hát ez LOL :DD

Az idöpont az rendben van. Az X-Ray anticheat használatát én is támogatom.

msn megy priviben=>

Ami viszont bastat: nem müködik a játékos követése/behivása játékba/stb. Van rá orvosság?

[ Szerkesztve ]

(#5439) Akybron


Akybron
aktív tag

Na, mint ujdonsült klán tag, az egyik követelményt teljesítem éppen :D , az X-Rayt telepítem. Letölt magának 100 megányi DirectX update-et.

73&DX HA5OJN

(#5440) Ferdzsoo válasza old gray (#5437) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Szabályzat teccik, szerintem az időpontok is rendben vannak, szeró ekkor tutti menni fog... (mindent elkövetek :B ).

Az esetlegesen belépni akarók tagoknál azért egy minimum szint kell, ne mi tanítgassunk már mindenkit. :U
MSN-t preferálom, mást bonyolultnak és feleslegesnek tartok.
Kötelező legyen a pH! - tag viselése.
És az itteni fórumon való legalább heti 1x -es megjelenés.
Teamben nagyon fontos hogy ne egymás orra elől nyúljuk le a dolgokat, erre figyelni kell...
Ezzel az első meg második vonalas dologgal az a baj hogy nem vagyunk 15-en.
Kb ezt szerintem ott lehetne alkalmazni, így 4 főnél nemigen.... :DDD
1 szó mint száz, kellenének még csapattagok...

És szerintem, (ne vegyék zokon akyék :R ), de kellene egy kis "tapasztalat átadás" akár sikeferi, akár az én részemről, amit eddig azért nem mondtunk hogy nehogy kiverjenek minket. De innentől a team érdeke az UT legálltalánosabb (teszem hozzá sokan nem tudnak róla) játéktechnikájának az átadására, ami rövid időn belül (ha figyelnek rá a delikvensek és alkalmazzák) nagyon nagy mértékben képesek megdobni a skill-t.
Minden nagyképűsködés nélkül mondom, de sokat tud javítani a már így sem szar tudásotokon. (Anno 2k3-nál egyszer engem nagyon kioktattak, nah azt a napot és az elhangzottakat kb sohasem felejtem el, főleg mert egy nemkis PRO szájából hangzottak el. :) )
Sikeferi támogatását várom... :K

[ Szerkesztve ]

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#5441) TESCO-Zsömle válasza old gray (#5437) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

A szabályok jók!

Ezennel hivatalosan is benyújtom jelentkezésemet.

A kötetlen társalgásért nem fognak megszólni minket?? Elvégre ez egy szakmai topik lenne az UT3 számára, nem chat-szoba.
Ha komolyodik a dolog nyit(tat)ni kell(ene) egy klántopikot is.

*Én még annyit tennék hozzá, hogy alapjában véve ez egy játék. A legfontosabb, hogy élvezd, különben megette a penész az egészet.*

sz: Feree13: Az oktatás jó ötlet! Nagyon jó!!

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#5442) Akybron


Akybron
aktív tag

Nem veszem zokon.
Csapat alapú játékot nem játszottam, csak alkalomszerűen. A greeddel keztem rendszeressé tenni. Egész más hozzáállást igényel.
Hogy hasznára vagyok a csapatnak vagy sem, az nagyon pályafüggő.
Pl.:
Strident: viszonylag hatékonyan megy, itt tudok pontot szerezni.
Facing worlds: itt inkább az ellenfél sniperrel való kilövésére vagyok használható (3-ból 1 arányban :DD , legalább segít gyakorolni a sniper használatát).
Coret: Itt úgy érzem, nem sokat számít a jelenlétem.

A lényeg az, hogy próbálok fejlődni, a tudás átadást szívesen veszem.

[ Szerkesztve ]

73&DX HA5OJN

(#5443) G Bedtime St


G Bedtime St
tag

Én is csatlakozom mivel ez az elsö ut-m és nem tudok sokat a játékrol.
Kérdezném a mestereket mikor lesz óra? :)

(#5444) Ferdzsoo


Ferdzsoo
addikt

Ferivel kellene konzultálnom ...

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#5445) kabalababa válasza Ferdzsoo (#5444) üzenetére


kabalababa
tag

Ezt a bizonyos "okítást", csak a csapat tagok vehetik igénybe? :U

(#5446) TESCO-Zsömle válasza kabalababa (#5445) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Klántagok, ha jól gondolom.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#5447) Akybron


Akybron
aktív tag

Legyél Te is klántag, látod, milyen egyszerűen megy :K .

73&DX HA5OJN

(#5448) Ferdzsoo válasza kabalababa (#5445) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Ígyvan, csak és kizárólag. ;)
Csatlakozz! Elférnél a csapatban bőven... :K

[ Szerkesztve ]

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#5449) old gray válasza G Bedtime St (#5438) üzenetére


old gray
addikt

Küldöm én is az msn címem mindenkinek.

Feree13: igen, egy alap-skill kell. Azon filóztam, hogy legyen egy próbaidő, mondjuk 1 hónap (vagy kevesebb / több) és a jelentkezőnek ez idő alatt kellene bizonyítania, hogy akar és képes fejlődni illetve aktív résztvevője a klánnak a fórumon is. Mi természetesen segítünk, hogy gyorsan és hatékonyan fejlődjön, ennek a legjobb módja, ha egymás ellen játszunk. Közben pedig rengeteg hasznos tanácsot lehet adni, a különböző fegyverek adott helyzetben való használatától kezdve a pályák bejárásán / útvonal kialakításán át mindenben...Ehhez szorosan kötődnek a beállítások, érdemes-e a grafikát lebutítani(sztem igen), melyik fegyverhez milyen egér sensitivity-t érdemes beállítani, hogyan kell a dodge-t, wall dodge-t, double wall dodge-t, hammerjumpot, boots-ot hasznosan használni

TESCO-Zsömle: tudomásul vettük, welcome. :) Mikor lesz meg a játék ill. mikor érnél rá játszani mostanában?

A topic-kérdés: szerintem elférünk itt, ha megnézed, rajtunk kívül nem sok ember jár ide, ha meg jön v.ki akinek gondja van természetesen segítünk. Legalább életben tartjuk a topicot.

Akybron: Az X-Rayhez directx frissítés szükséges :F Én még nem tettem fel, a héten akarom telepíteni. Én eddig csak csapat-alapú játékot játszottam.. a vctf ugyebár. Ezért is fontos a gyakorlás, hogy gondolkozás nélkül tudd: a társad éppen mit készül csinálni, meg kell tanulni másik fejével is gondolkozni. TDM-ben ezért vállalom, hogy én alkalmazkodom a többiekhez, nem nagyképűségből de ez nagyon megy nekem. (Én pl. vctf-ben mindig all around játékosként játszottam, soha nem volt adott "posztom" ha védekeznem kellett mert láttam, hogy a többiek támadnak, akkor védekeztem, ha támadni kellett akkor támadtam). Néztem a statodat, bőven sok killed van és ezáltal egyértelműen a rutinod is megvan, ismered pályákat... de túl sokszor halsz meg. Szerintem egy kis plusz reflex-re lenne szükséged, néha nekem úgy tűnik, hogy leragadsz és könnyű célponttá válsz. Próbálj több dodge-t és wall dodge-t, hogy az ellenfél ne tudja a köv. pillanatban hol leszel éppen.

G Bedtime St: szerintem neked nem sok szükséged van már "plusz órákra" de korrepetálás címszóval beülhetsz Ferykee-hez 1-1 duelre. :DDD

kabalababa: ugye szeretnél csatlakozni? :)

Ha szeretnétek úgy gyakorolni, hogy mindenki 199HP-val, shieldben + armor-al és 255 jump boots-al kezdjen akkor szóljatok, felveszem a kapcsolatot JT-Ripper-el, hogy hogyan kell belőni a szervert. Hasznos dolog, a training szerverünk így működött. Nem kell görcsölni a power upok keresgetésével, így csak a hentre kell koncentrálni. :))

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#5450) @rglaaf


@rglaaf
veterán

Látom sorozás van ha kell még plusz ember akkor majd tudok jönni :)

PSN:BiZzare_0 ️

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.