Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-09-15 21:47:44

LOGOUT.hu

Ebbe a topikba várjuk az új Hardverapróval kapcsolatos összes olyan általános észrevételt, javaslatot, ami nem konkrét bugreport. A konkrét bugreportoknak külön topikja van!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4451) laci laci válasza seniman (#4450) üzenetére


laci laci
addikt

Ép ez az.Ha tudnád definiálni a kérdésed alanyi tartalmát,akkor szinte tudod,hogy (pontosan)hol tedd fel a kérdésedet és megtalálnád az összefoglalót,azt elolvasva már felesleges lenne a kérdésed.Vagyis ha tudod,hogy hol kell keresned a kérdésedre a választ,máris releváns lenne a kérdésed.Na ez a paradoxon.Köszönöm a válaszodat.További sok sikert.

Xiaomi mi3-4-5-6-8-pro8-9-9t-9tpro,mi note 10,10,10pro,redmi k30/4g,pocof2pro,mi 10 ultra,mi11 ultra,11pro,11t-pro,11 lite 5g,12x,12s

(#4452) seniman válasza laci laci (#4451) üzenetére


seniman
addikt

Én magamtól rájöttem a jelentéses megoldásra,de mindenki a bugreportos topikba írkálja az ilyen jellegű gondjait,anélkül,hogy elolvasná az összefoglalót.

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#4453) Bjørgersson válasza seniman (#4452) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Szerintem igaza van, mi az mar, hogy koszones nelkul segitesz? Normalis vagy?... :o

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#4454) seniman válasza Bjørgersson (#4453) üzenetére


seniman
addikt

;]

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#4455) laci laci válasza Bjørgersson (#4453) üzenetére


laci laci
addikt

Köszönök,kérdezek,köszönöm előre is...Szerintem így avatar-on keresztül is a tisztelet elengedhetetlen.(legalább is nekem).

Xiaomi mi3-4-5-6-8-pro8-9-9t-9tpro,mi note 10,10,10pro,redmi k30/4g,pocof2pro,mi 10 ultra,mi11 ultra,11pro,11t-pro,11 lite 5g,12x,12s

(#4456) Morris válasza laci laci (#4455) üzenetére


Morris
veterán

Szia!

Azért egy őstagtól minimum elvárható, hogy tájékozott legyen a topikok rendszerében! Hisz, nem ma regisztráltál. :)
De spongyát rá, ha kérdésed van, segítünk! Ha valami nem tiszta, zörögj!

jah, nem kell besértődni, nem az oviban vagyunk. ;) Az internet világa már csak ilyen. Egy kicsit talán személytelen, de hamar meg lehet találni a megoldást rengeteg mindenre.

[ Szerkesztve ]

(#4457) Bjørgersson válasza laci laci (#4455) üzenetére


Bjørgersson
félisten

:)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#4458) laci laci válasza Morris (#4456) üzenetére


laci laci
addikt

Üdv mindenkinek.Akkor,a gondom az,hogy sajna egy értékelést nem kaptam meg.Keresem a legmegfelelőbb topikot,mivel a kereső nem adott eredményt(pl. értékelés topik,stb.kb 8 féle keresési szó).Ha nem tudom a megfelelő topik nevét,nem tudom a topik összefoglalóját sem. .Nagyon köszönöm.további sok sikert.

Xiaomi mi3-4-5-6-8-pro8-9-9t-9tpro,mi note 10,10,10pro,redmi k30/4g,pocof2pro,mi 10 ultra,mi11 ultra,11pro,11t-pro,11 lite 5g,12x,12s

(#4459) seniman válasza laci laci (#4458) üzenetére


seniman
addikt

Ebben a hozzászólásomban benne volt a bugreport topiknak a linkje,plusz még részletesen le is írtam a metódust a probléma megoldására.Ennél többet nem hiszem,hogy tudunk lendíteni az ügyön. :N

[ Szerkesztve ]

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#4460) laci laci válasza seniman (#4459) üzenetére


laci laci
addikt

:R

Xiaomi mi3-4-5-6-8-pro8-9-9t-9tpro,mi note 10,10,10pro,redmi k30/4g,pocof2pro,mi 10 ultra,mi11 ultra,11pro,11t-pro,11 lite 5g,12x,12s

(#4461) Morris válasza laci laci (#4458) üzenetére


Morris
veterán

A másik félnek írnia kell egy jelentést. Olyan jelentést, amiben Téged jelent, leírja benne, hogy mi a probléma és bejelöli, hogy értékelni szeretne! Ezt mi megkapjuk és engedélyezzük az értékelést. Ezek után ki kell, hogy menjen az e-mail.
Mivel sajnos bugos az értékeli rendszer, így az elveszett e-mailek miatt ez a folyamata, amit olykor meg kell ismételni.

[ Szerkesztve ]

(#4462) laci laci válasza Morris (#4461) üzenetére


laci laci
addikt

Nagyon köszönöm, akkor üzenek a vásárlónak. További sok sikert kívánok. :R

Xiaomi mi3-4-5-6-8-pro8-9-9t-9tpro,mi note 10,10,10pro,redmi k30/4g,pocof2pro,mi 10 ultra,mi11 ultra,11pro,11t-pro,11 lite 5g,12x,12s

(#4463) Kasya


Kasya
nagyúr

Bar lehet volt mar tema, de nem talaltam hirtelen...
Van-e lehetoseg tenni valamit, hogy ertekelest kapjak, ha a vevo nem hajlando ertekelest adni? Eddig 2 eladasomnal is hiaba kertem ertekelest az eladas utan, nem jott valasz :(

(#4464) Morris: ejj, sajnalom. Nem sokat hasznalom aprot, de akkor orulnek valami pozitiv visszajelzesnek. Koszonom a valaszt :R

[ Szerkesztve ]

(#4464) Morris válasza Kasya (#4463) üzenetére


Morris
veterán

Sajnos nincs. :(

(#4465) Pepe78


Pepe78
senior tag

Sziasztok!

A hirdetésemből a 2. hsz-t kérném törölni.
Nem értem miért nem privátban írt az illető ha már segíteni akart.
Előre is köszönöm.

Üdv

Pepe

(#4466) föccer válasza Pepe78 (#4465) üzenetére


föccer
nagyúr

Jelentsd az adott két hozzászólást és akkor töröljük őket.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#4467) seniman válasza Pepe78 (#4465) üzenetére


seniman
addikt

Biztos ő még életében nem tévedett ;]

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#4468) Pepe78 válasza föccer (#4466) üzenetére


Pepe78
senior tag

Szégyen nem szégyen de nem tudom már hol kell...
Egy linket tudnál adni?

(#4469) föccer válasza Pepe78 (#4468) üzenetére


föccer
nagyúr

Adott hozzászólás jobb felső sarkában, a dátum mellett a "jelentem" link.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#4470) Pepe78 válasza föccer (#4469) üzenetére


Pepe78
senior tag

:R

(#4471) epityesz


epityesz
aktív tag

Hello!

lehet nem idevaló kérdés:(de
-vettek tőlem egy procit
-értékelést indított
-én tudtam értékelni
-ő viszont nem........visszajelzésre vár a felület?

ez méirt van? :U

tökjó.2009-ben kizárt csaló tag után kaptam 1 feketét:(

(#4472) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Belinkeltem az elobb a megfelelo topikot a megoldassal egyutt, erre most ide is irsz. Miert? :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#4474) SUPREME7


SUPREME7
őstag

Ez így komoly? Egy csomó bugjavítás/javaslat nem valósul meg, mert "úgyis visszakerül saját kézbe, addig meg már minek", meg van egy csomó leállás-lassulás stb, de fizetős "keresés mentése" funkciót van idő megcsinálni ami máshol alap, ingyenes fícsör?

Hihetetlen, mennyire le tud süllyedni egy jó oldal... :W

(#4476) Gabbo


Gabbo
aktív tag

Üdv Mindenkinek!

Lenne egy javaslatom! Létre kéne hozni egy olyan opciót, hogy a vevő csak telefonon érje el az eladót. Az eladó be tudná állítani a hirdetés feladásakor, hogy nem kíván privát üzenetet kapni.

Szép napot.

Nem fogok senkivel levelezgetni! Ha kell amit árulok, cserélek HÍVJ!!!

(#4477) seniman válasza Gabbo (#4476) üzenetére


seniman
addikt

Pont a vitás esetek felderítése miatt lett a telefonszám eltüntetve az adatlapokról. :K

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#4478) molvany válasza Gabbo (#4476) üzenetére


molvany
senior tag

Nagyon jó öttlet :Y
Hanyatt is vágtama magam töle egyböl . :DDD
Nem tudom, hányan vannak itt, akik külföldröl árulnak rajtam kívül, de gyakorlatilag az ilyeneket te kizárnád innen. Ma, amikor a neten folyik az " az élet ", te visszalépnél egyet legalább. Szerinted ki telefonnálna, hívna adott esetben egy külföldi telefonszámot ? Szerintem nem sokan.
Huh, ez igen :F
Tehát még tegyük fel, ha te csak egy " beállítható opciónak " is képzeled el, akkor is egy nagy süketségnek tartom. :C

Szép Napot neked is :K

[ Szerkesztve ]

WhatsApp :+491737182060

(#4479) Gabbo válasza seniman (#4477) üzenetére


Gabbo
aktív tag

Ezt megértem. De valamilyen ehhez hasonló opciót akkor is be kellene iktatni. Sajnos van egy pár retardált, akivel nem lehet dűlőre jutni még 100 levélváltás után sem. :DDD

Nem fogok senkivel levelezgetni! Ha kell amit árulok, cserélek HÍVJ!!!

(#4480) seniman válasza Gabbo (#4479) üzenetére


seniman
addikt

Aki gyagyás,azzal telefonon is lehetetlen megegyezni.Attól,hogy nem olvasod,hanem hallod a sületlenségeket,nem lesz jobb :N

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#4481) molvany válasza seniman (#4480) üzenetére


molvany
senior tag

Söt roszabb :K

WhatsApp :+491737182060

(#4482) Gabbo válasza molvany (#4481) üzenetére


Gabbo
aktív tag

Belátom, igazatok van. Akkor valami tesztel kéne a félkegyelműeket kiszűrni. :DDD

Nem fogok senkivel levelezgetni! Ha kell amit árulok, cserélek HÍVJ!!!

(#4483) molvany válasza Gabbo (#4482) üzenetére


molvany
senior tag

Öszintén ? Semmi esély rá. Kb. már tíz éve vagyok egy másik helyen is ilyen témában és ittsem vagyok már kezdö :N
Hidd el, aki gyagya, az az is marad és ha arról van szó, telefonon is és levelezésben is megtudja szomorítani a napodat ( ha hagyod ).
Nem mindig, de kegtöbbször rajtad múlik. Telefont leteheted, Tel. számát tilthatod. Itt az aprón pedig tiltólistára teheted.

WhatsApp :+491737182060

(#4484) seniman válasza Gabbo (#4482) üzenetére


seniman
addikt

Akkor kiken röhögnénk az erre kitalált topikban? ;]

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#4486) Jamy01


Jamy01
csendes tag

Véletlen dupla kattintásos UP-olással is jó lenne valamit kezdeni... Bőven elég lenne egy rákérdezés: " Biztos, hogy ismét.....?" :K

Így gyorsabb: O6 2O/8OO8-444!

(#4487) geznagy2


geznagy2
csendes tag

Sziasztok!

Szeretném kérdezni, hogy van-e arra lehetőség, hogy a leadott értékelésemet korrigáljam (pozitív irányba).

Üdv

(#4488) seniman válasza geznagy2 (#4487) üzenetére


seniman
addikt

Adtad vagy kaptad az értékelést?

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#4489) geznagy2 válasza seniman (#4488) üzenetére


geznagy2
csendes tag

Szia!

Adtam az értékelést (ahogy a hozzászólásból ki is derül: "leadott")

Üdv

(#4490) seniman válasza geznagy2 (#4489) üzenetére


seniman
addikt

Azt leadhatta a másik fél is,inkább biztosra mentem és megkérdeztem,mert az értékelést kezdeményező félnek kell felvenni a kapcsolatot a vezetőséggel.Ők fogják engedélyezni a módosítást.

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#4491) geznagy2 válasza seniman (#4490) üzenetére


geznagy2
csendes tag

Köszi a választ! Ezt szeretném megtenni. Hogyan tudom felvenni a vezetőséggel a kapcsolatot?

(#4492) seniman válasza geznagy2 (#4491) üzenetére


seniman
addikt

Írj privátot valamelyik moderátornak,néha elő szoktak itt is fordulni.De ha jól emlékszem van egy "moderátort keresek" topik is. :K

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#4493) PHM válasza geznagy2 (#4491) üzenetére


PHM
addikt

Talán a legegyszerűbb, ha a "hirdetés jelentése" linket használod.

Ma olyan bizonytalan vagyok... Vagy mégsem?

(#4494) föccer válasza geznagy2 (#4491) üzenetére


föccer
nagyúr

PHM jól írja, a megoldás az, hogy a hirdetést jelented, amiben leírod, hogy ki vette meg a terméket és hogyan és miért szeretnéd az értékelést változtatni. Privát megkeresésre nem módosítunk értékelést.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#4495) geznagy2 válasza föccer (#4494) üzenetére


geznagy2
csendes tag

Köszönöm a választ mindenkinek! Akkor ezen az úton indulok el. Egyébként én vettem a terméket.

Üdv

(#4496) geznagy2 válasza föccer (#4494) üzenetére


geznagy2
csendes tag

Megpróbáltam (többször is) jelentést küldeni, amiben leírtam, hogy miért kérném az értékelés módosítását, de nem lehet elküldeni a jelentéseket. Látszólag nem történik semmi, azok nem szerepelnek jelentéseim között.
Lehet, hogy azért, mert már nem tudok hivatkozni a hirdetés url-jére, mivel az eladó törtölte?!

Kérem segítségeteket,

Üdv

[ Szerkesztve ]

(#4497) Morris válasza geznagy2 (#4496) üzenetére


Morris
veterán

Az eladó nem tudja törölni. Ezt csak mi tudjuk.
Archiválni viszont tudja, de ennek semmi köze ahhoz, hogy valaki jelentést írjon az adott hirdetéssel kapcsolatban. Ergo múkodnie kell! :)

(#4498) PHM válasza Morris (#4497) üzenetére


PHM
addikt

Ez csak akkor működik, ha a Hardveraprón keresztül vette fel
a vevő a kapcsolatot az eladóval. Vagy ha hozzászólt a hirdetéshez.
Ha nincs neki meg a hirdetés linkje, akkor akkor marad a Google cache.
Az értékelésnél mondjuk ott a hirdetés címe, így nem lehetetlen.

Ma olyan bizonytalan vagyok... Vagy mégsem?

(#4499) Morris válasza PHM (#4498) üzenetére


Morris
veterán

Ha megmondja, hogy mit vett és kitől, akkor tudok segíteni. :U

(#4500) geznagy2 válasza Morris (#4499) üzenetére


geznagy2
csendes tag

Küldtem privátot,

Köszi a segítséget!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.