Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-09-15 21:47:44

LOGOUT.hu

Ebbe a topikba várjuk az új Hardverapróval kapcsolatos összes olyan általános észrevételt, javaslatot, ami nem konkrét bugreport. A konkrét bugreportoknak külön topikja van!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4701) snecy20


snecy20
veterán

Mi van az oldallal mostanában? Időnként olyan sebességen mennek az oldalbetöltések, mint az 56k-s modem korszakban. :F

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#4702) gyulaszu


gyulaszu
senior tag

Helló,
adtam fel egy jelentést saját hirdetésemmel kapcsolatban, ami meg is jelent a "zárójelben", de a listában nem látszik:

Ez valami bug, vagy én csinálok valamit rosszul?
Üdv

PS: úgy látom egyébként, hogy a kérésem meg is lett oldva és valószínűleg az admin reagált a jelentésemre, de én nem látom azt...

[ Szerkesztve ]

gyulaszu

(#4703) Bjørgersson válasza gyulaszu (#4702) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Szerintem bug, pár napja nekem is ez van. :o

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#4704) Kalandor válasza gyulaszu (#4702) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Nincs jobb ötletem, mint hogy írj egy tesztjelentést, hátha attól megjavul, mert voltak szinkronizálási gondok.

(#4705) gyulaszu válasza Kalandor (#4704) üzenetére


gyulaszu
senior tag

Köszönöm. Írtam is egyet.

gyulaszu

(#4706) gyulaszu válasza Kalandor (#4704) üzenetére


gyulaszu
senior tag

Sajnos nem javult a helyzet, most már 2 olvasatlan jelentésem van, amit nem látok:

Mit tegyek? Írjak a bugreport topicba is?

gyulaszu

(#4707) Kalandor válasza gyulaszu (#4706) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

:D

Igen :(

(#4708) Rizsszem


Rizsszem
csendes tag

Segítség!
A számítógépemen nem tudok bejelentkezni a hardverapróra, azt írja h IP cím letiltva.
Ez miért lehet? Hogy lehet feloldani?
Az emailcímemmel máshonnan be tudok jelentkezni.

(#4709) regener válasza Rizsszem (#4708) üzenetére


regener
veterán

Valószinűleg egy kitiltott IP tartományba estél bele ha változó az ip-d, router újraindítás és kapsz újat. Ha nem dinamikus az ip-d akkor pedig valami fejes biztos ad választ.

(#4710) tib85


tib85
tag

Sziasztok!

Nem találok admin kontaktot, mit tehetek ha véletlen rosszra értékeltem egy vevőt (félálomban így sikerült ) de a szöveges véleményemből egyértelmű,hogy véletlen tettem a nem-hez a kijelölőt?
Köszönöm

(#4711) Sasos válasza tib85 (#4710) üzenetére


Sasos
senior tag

Jelentsd, mint vevőt. Írd le, hogy mi történt és mit szeretnél. Ha feldolgozzák az apródok, akkor javítják az értékelést.

[ Szerkesztve ]

(#4712) tib85 válasza Sasos (#4711) üzenetére


tib85
tag

Köszi, nem mertem ezt tenni,mert úgy gondoltam a jelentsd mint vevőt csak negatív lehet :D

(#4713) Sasos válasza tib85 (#4712) üzenetére


Sasos
senior tag

Jelentsd bátran, nem fog Virág elvtárs érte menni, a nagy fekete autóval. :)

(#4714) olbaidhun


olbaidhun
őstag

(#4698), (#4700)
erre valaki?

7o/638-9O93 ► Telón érsz el leghamarabb \_(ツ)_/

(#4715) kenwood


kenwood
veterán

Budapestet nem lehetne az elso helyre rakni a varosok kozott feladasnal ?

[ Szerkesztve ]

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#4716) IMIIKE1998


IMIIKE1998
őstag

Sziasztok!
Lenne egy javaslatom a Hardverapró javításához/fejlesztéséhez: Lehetne egy olyan opció az áru keresésénél, hogy garanciás vagy nem garanciás terméket keresünk, így jóval egyszerűbb lenne találni adott esetben egy garanciás terméket. Persze ez csak javaslat. :R

(#4717) Bjørgersson válasza kenwood (#4715) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Nem.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#4718) regener


regener
veterán

Jegelt hirdetésekre lehetne kérni opciót hogy tudjam hosszabítani pár napot? (vagy kerek 1 hetet)
Mert ha épp lejárna a hirdetés, de már posta viszi az új tulajhoz a terméket akkor ne kelljen már feloldani jégből és úgy hosszabítani majd visszajegelni. Különben lejárna a hirdetés jég (avagy postázás) közben...

(#4719) Eladó445


Eladó445
tag

Sziasztok!
Ötletek/javaslatok:
1. Ha keresek, akkor már a jegelt hirdetések ne jelenjenek meg.
2. A keresőben lehessen az összes laptop kijelző méretére keresni.
3. Ha már archiválódik a hirdetésem amit még hirdetni szeretnék, de újra fel kell tennem, hogy ingyenesen menjen tovább ameddig tudom 2x meghosszabbítani akkor az archivált hirdetéseim törlődjenek a listáról, vagy lehessen elrejteni.

https://bit.ly/2AJ3lz6

(#4720) Sasos válasza Eladó445 (#4719) üzenetére


Sasos
senior tag

Az első az már adott, ha részletes keresést csinálsz.

(#4721) sss


sss
senior tag

Hali,

Sry ha láma kérdés. Eladtam egy hdd-t majd jegeltem a hirdetést. Pár nappal később kaptam érte pozitív értékelést, pedig nem jött a szokásos "értékelés kezdeményező" privát + a hirdetés azóta archiválódott. A kérdés: a vevőnek hogyan tudok így pozitívat adni?

(#4722) Sasos válasza sss (#4721) üzenetére


Sasos
senior tag

Eszerint járjatok. Elvileg így utólag értékelheted az üzletfeledet.

(#4723) sss válasza Sasos (#4722) üzenetére


sss
senior tag

Ez gyors volt, köszönöm. :R

(#4724) bitpork


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Szasztok!

Szeretném megkérdezni, hogy lehet-é kezdeni valamit a sok kiemelt hirdetéssel? Borzasztóan irritál, hogy az első két oldalon csak fizetett, számomra a legkevésbé sem releváns hirdetést látom :(

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#4725) Bjørgersson válasza bitpork (#4724) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Kezdd a harmadik oldalon. :P :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#4726) bitpork válasza Bjørgersson (#4725) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Hát persze. A baj csak az, hogy soha nem tudni miről maradok le ha nem dedikált oldalszámok vannak neki.

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#4727) Ateszzero


Ateszzero
őstag

Jónapot.
Magika nevű felhasználónak kérnék egy figyelmeztetés az otromba és elutasító hangnemért. Valaki aki piacot üzemeltet legyen készséges és kiszolgáló, ne nekem keljen térdre borulnom hogy vehessek valamit, részleteket szívesen adok privátban.

[ Szerkesztve ]

(#4728) bitpork válasza Ateszzero (#4727) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

WUT?
Ez nem így megy szerintem. Olyan bunkó , amilyen bunkó lenni akar, ÁSZFen innen. Max viszed a rossz hírét, és ebből itt nem lesz bevétele. A MODIK nem azért vannak hogy tetszik-nem tetszik alapon warnoljanak, szerintem.

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#4729) Bjørgersson válasza bitpork (#4728) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Privát alapján meg eleve nem moderálnak, ráadásul a másik fél beleegyezése nélkül nem is lehet megosztani őket.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#4730) kenwood


kenwood
veterán

Raadasul nem is itt kene kerni,ha lenne barmi alapja.
Elindult a Sziget ... :DDD

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#4731) olbaidhun válasza kenwood (#4730) üzenetére


olbaidhun
őstag

Már a nyaraláson is túl vagyok, de lehet a szigetnek is vége lesz mire:

(#4698), (#4700)
erre valaki?

:R

7o/638-9O93 ► Telón érsz el leghamarabb \_(ツ)_/

(#4732) corevalue


corevalue
csendes tag

Mit tudok tenni, ha valaki 1,5 hétig jegeltet egy terméket, mert vár a fizetésére erre nem válaszol a privátra...
Meg lehet erőszakolni ilyen esetben az értékelési rendszert? Lenne 2 feketém neki...

(#4733) seniman válasza corevalue (#4732) üzenetére


seniman
addikt

Vársz türelmesen,mást nem nagyon.

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#4734) Bjørgersson válasza corevalue (#4732) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Merthogy? Ért anyagi vagy bármilyen kár? :U

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#4735) corevalue válasza Bjørgersson (#4734) üzenetére


corevalue
csendes tag

Majd ha téged szívat meg majd 2-3 eladó hasonlóan akkor te is más véleményen leszel :U

Nem nevezhető korrekt vevőnek az, aki lejegeli a cuccot és aztán meg nem is ír hogy bocs mégsem kell :U

(#4736) Bjørgersson válasza corevalue (#4735) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Mert nyilván az itt eltöltött ~6,5 év alatt még egyszer sem találkoztam ilyen taggal...

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#4737) kenwood válasza corevalue (#4732) üzenetére


kenwood
veterán

Semmit.
Ha valaki 2 napnal tavolabbi idopontot jelol meg atvetelre akkor azt kell mondani,hogy :
Oke,keress meg egy nappal azelott, hogy jonnel erte.
Ha meglesz meg,akkor az ove.

Azt nem kell mondani,de nyugodtan gondolhatod,hogyha 10 nap mulva akar vasarolni valamit egy naponta valtozo piacrol,akkor raer 8-9 nap mulva zargatni az eladokat.

Fognak majd probalkozni a lelki terrorral,meg az osszes megmagyarazza,hogy nem azert irt rad,mert nem akarja megvenni.
Sot,te leszel a szemetlada,hogy nem kuldesz el negy tuti vevot,csak azert, hogy o majd talan elvihesse valamikor.
Minel hevesebben mondja,hogy biztosan jon erte,annal biztosabb, hogy az adott napon nemcsak jelentkezni nem fog,de meg valaszra sem meltat.

En amig vallaltam 2 napon tuli jegelest,kb. 30% szazalekban kotottem meg az uzletet.

A maradek 70%-nak (mar aki nem tunt el,mint a fing a szelben) olyan sztorijai voltak,hogy konyvet lehetne irni belole
- feleseg aznap kerul korhazba
- aznap valaki elvitte a kocsija fel oldalat parkolas kozben ,es nem hagyott betetlapot
- kijott a 30ezres telefonszamla

[ Szerkesztve ]

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#4738) Winner_hun


Winner_hun
félisten

A lejáró hirdetés(ek)nek a fórum felől jó lenne egy jelzés.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#4739) gyulaszu válasza Winner_hun (#4738) üzenetére


gyulaszu
senior tag

Én kapok róluk eMail-ben értesítést.
Pl:

Vagy Te nem ilyen jelzésre gondolsz?

gyulaszu

(#4740) Winner_hun válasza gyulaszu (#4739) üzenetére


Winner_hun
félisten

De, ilyenre gondoltam. Nekem nem jön ilyen.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#4741) Eladó445 válasza Sasos (#4720) üzenetére


Eladó445
tag

és a többi kivitelezhető? :)

https://bit.ly/2AJ3lz6

(#4742) Sasos válasza Eladó445 (#4741) üzenetére


Sasos
senior tag

Ha beleolvasol a fórumba kicsit akkor magad is megkapod a választ. Sajna mintha az apró lenne a mostohaleány, aki otthon maradt lencsét válogatni. Már csak az üvegcsukás fószerben bízhatunk, hátha betoppan. ;]
Na, de komolyra fordítva a szót, én nem tudok erre neked válaszolni. Pont ugyanolyan user vagyok, mint te.

(#4743) maxxenergie


maxxenergie
senior tag

Sziasztok!

Nem tudom megvalósítható-e, de célszerű lenne a FÉLKONFIGOK részére külön kategóriát létrehozni az apróhirdetések között, mondjuk ALAPLAP mintára (Socket 1156,1155 stb..) de lehet elég lenne annyi is, hogy AMD vagy INTEL és azon belül már megtalálhatók lennének könyebben az egyben árult termékek (LAP+PROCI+RAM+HŰTÉS).

Félkonfignak gondolom legalább a LAP+CPU-t, illetve ide tartozhatna még ha valaki memóriát és hűtést is ad mellé.

Egyre több ilyen hirdetés van az oldalon össze vissza (Alaplapok-Procik-Komplett gépek között jellemzően), de máshol is hirdetve, illetve külön-külön feladva a hirdetések linkelgetve egyik hirdetésből a másikba (van hozzá Proci RAM LAP stb is...) ha egyik hirdetést megtalálod.

Csökkenthető lenne a hirdetések száma ezen a téren, illetve könnyebb lenne a vevőknek és eladóknak is a keresés/hirdetés feladás/eladás is véleményem szerint.

Remélem kivitilezhető, és szerintetek is van létjogosultsága ennek a kategóriának :R

◄ TELEFON PRIVÁT ÜZENETBEN ► Duna Pláza(XIII.ker) ◄

(#4744) bitpork válasza maxxenergie (#4743) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Az igazi áttörés az lenne segítség terén, ha nem a hirdetők, hanem a hardverapródok tennék kategóriába a dolgokat - pl a gamer gépeket

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#4745) maxxenergie válasza bitpork (#4744) üzenetére


maxxenergie
senior tag

Igen igaz de ehhez kéne még vagy párszáz Harverapród több ezer hirdetés napi kategóriába sorolásához, meg lenne egy pár nap mire feladod és megjelenik sztem ... szóval ez sajnos :(

◄ TELEFON PRIVÁT ÜZENETBEN ► Duna Pláza(XIII.ker) ◄

(#4746) Sasos válasza bitpork (#4744) üzenetére


Sasos
senior tag

És ez hogyan lenne kivitelezve a valóságban szerinted?

(#4747) bitpork válasza Sasos (#4746) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Meg kell szüntetni a Hardverapró pozit, a modik számát bővíteni, és mindenkinek vállalnia kell heti pl 2 napot. Aki modi az nem csinálhatja tetszik-nem tetszik alapon. Van itt annyi ember, lehet találni kistucatot ha kell.
De az illetékesek már lehurrogtak ezzel az 5letemmel :D

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#4748) Eladó445


Eladó445
tag

5let: márkát lehessen kijelölni/bepipálni, mert pl. lehet h valaki csak nokia telefont nem akar keresni és az összes többit igen. és akkor úgy lenne a lista. de nem telefonoknál hanem vga, ram stb összes ilyen márkára osztott dolgoknál.

[ Szerkesztve ]

https://bit.ly/2AJ3lz6

(#4749) Sasos válasza bitpork (#4747) üzenetére


Sasos
senior tag

Futok bele olyan hirdetésbe, hogy sem az hirdetésből, sem az eladótól nem tudod meg, hogy pontosan mit is árul, mert csak valahonnan lett neki. Ilyen hirdetési morál mellett kivitelezhetetlen a dolog, ezt szerintem te is belátod. Ráadásul mindenkinek kellene mindenhez értenie ez estben. Azt még megoldhatónak tartanám, hogy a fórum topicgazda rendszeréhez hasonlóan lehetnének kategóriagazdák, akik figyelnék a hirdetéseket, és szükség esetén egy apróddal átrakatnák máshova, vagy felvennék a kapcsolatot az eladóval, ha túl homályos a hirdetés. De ez a rendszer is rengeteg embert emésztene magába.

(#4750) rambazár


rambazár
csendes tag

heló!
szeretném a ramok között a G.Skill márkát is feltüntetni. ennek mi a menete? köszi szépen a segítséget! :R

www.rambazar.com - G.Skill disztribúció - +36303537858

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.