Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-09-15 21:47:44

LOGOUT.hu

Ebbe a topikba várjuk az új Hardverapróval kapcsolatos összes olyan általános észrevételt, javaslatot, ami nem konkrét bugreport. A konkrét bugreportoknak külön topikja van!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4301) Bjørgersson válasza seniman (#4298) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Szerintem is jó lenne, mint pl. a Logout bejegyzéseknél.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#4302) seniman válasza Bjørgersson (#4301) üzenetére


seniman
addikt

Fene tudja........olyan szájkosár szerű utóíze lenne :K Én kíváncsi vagyok az emberek véleményére,biztos engedélyezném a hirdetéseimben.Tudok helyesen írni,fogalmazni,nem bolti áron hirdetek,nincs félnivalóm :DDD

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#4303) Jamy01


Jamy01
csendes tag

Más: múltkor néztem, most jutott csak eszembe....

A monitor márkáknál van MAG, na ez idáig rendben van, de....! [MAG Zrt.-ként] szerepel, ami azért egy picit más tészta volt..... :D ;) Apró észrevétel, csak kicsit zavart, meg, na.... :)

Így gyorsabb: O6 2O/8OO8-444!

(#4304) Jamy01


Jamy01
csendes tag

Ja, és asszem' MAG Innovision a helyes. :R

Illetve még annyi, hogy simán bele lehetne tenni a Lenovo-t is! Megérdemli!!! :)

[ Szerkesztve ]

Így gyorsabb: O6 2O/8OO8-444!

(#4305) Wiz Khalifa válasza seniman (#4302) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Szerintem az lenne az arany középút hogy a nem tetsző HSZ-t törölhesse az eladó ne keljen admin hozzá.

Smoke some weed nigga!

(#4306) Jorus válasza Wiz Khalifa (#4305) üzenetére


Jorus
nagyúr

Azt jobbnak tartanám, ha az eladó a hirdetés feladásakor bepipálhatná, hogy a hirdetése kommentelhető vagy sem.

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#4307) Wiz Khalifa válasza Jorus (#4306) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Vagy mind a két funkciót be vezethetnék. :) Mert én pl amit te mondasz nem használnám. Csak mondjuk azt amit én mondtam. Bár eddig szerencsére nem kell HSZ-t töröltetnem. :)

Smoke some weed nigga!

(#4308) Bjørgersson válasza seniman (#4302) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Én meg nem vagyok kíváncsi senkinek a véleményére, anélkül is el tudom adni normális áron a cuccaimat... :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#4309) seniman válasza Bjørgersson (#4308) üzenetére


seniman
addikt

Azért derültek már ki tanulságos dolgok az ilyen hsz-ekből.Például hogy az eladó még tartozik ezzel-azzal az előző vevőjének,akinek válaszolni sem hajlandó :K Hamar archiválta is a hirdetést,nehogy mások is lássák kiféle,miféle :DDD

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#4310) Wiz Khalifa válasza seniman (#4309) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Ebben igazad van. :)

Ezért szerintem jobb lenne az a rendszer hogy ha olyan HSZ érkezik tudd törölni mint maga a hirdető. Szóval monjuk lenne egy törlés gomb minden HSZ-nél ami a te hirdetésedbe ment és akkor ami nem tetszik tudsz gyomlálni.

Smoke some weed nigga!

(#4311) Morris válasza Wiz Khalifa (#4310) üzenetére


Morris
veterán

És ha mondjuk pont egy olyan hirdet, aki törvénytelenül szeretne szert tenni egy kevéske pénzmagra, viszont van egy hozzászóló, aki erre rájött és be is írja a hirdetésbe, hogy másokat óvatosságra intsen. Ámde a dörzsölt eladónak ez nem tetszik és törli a figyelmeztető hozzászólást. Másnap írsz egy jelentést, hogy az eladó megkárosított, azért mert ... - ugye milyen jó lett volna ha Te is el tudtad volna olvasni a figyelmeztető hozzászólást? :U

(#4312) seniman válasza Morris (#4311) üzenetére


seniman
addikt

Végre valaki megért engem :C Esetleg még azt lehetne,hogy bizonyos rang,vagy pirospont szám felett legyen ez opció.Mint az egyedi avatar.

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#4313) Wiz Khalifa válasza Morris (#4311) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Jah igen.

Sorry ebbe nem gondoltam most még álmosan bele. :DDD

Smoke some weed nigga!

(#4314) Morris válasza seniman (#4312) üzenetére


Morris
veterán

Az sem opció! :N

(#4315) seniman válasza Morris (#4314) üzenetére


seniman
addikt

De ha kritériumoknak megfelelő user választhat az már opció.Én arra értettem.Az avatar inkább kiváltság,elismerés stb.

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#4316) SUPREME7


SUPREME7
őstag

Nem tudom mit akartok elérni, de az egész felesleges.

- Ranghoz kötni hülyeség lenne, aki a hardveraprón elad, az lehet, hogy azt se tudja, hogy létezik prohardver fórum, de leginkább nem érdekli. (biztos vagyok benne, hogy rengeteg ilyen van) Ebből következően lehet akármilyen megbízható eladó, sose lesz újoncnál nagyobb rangja.
- Akkor most felvetődhetne az, hogy akkor kössék az új megbízhatósági rendszerhez. Ez sem megoldás. Ez a megbízhatósági rendszer nem alkalmas rá, mivel nem veszi figyelembe az eladott árú értékét például. Lehet valakinek többszáz, vagy többezer pozitív értékelése filléres dolgokból (mint ahogy van is - pl mobil kijelzőfóliákat árul valaki, elad belőle ezret, és ugyanannyi értékelése van mint annak aki ugyanennyi laptopot, mobilt ad el.)

Én ha nézek egy hirdetést, érdekel ha valaki valamilyen információt ír a cuccról, az eladóról ha úgy van. Ha meg üzletrontás van, akkor az eladó jelenti, moderátor rövid időn belül rendezi, nincs gond.

(#4317) Sasos válasza SUPREME7 (#4316) üzenetére


Sasos
senior tag

+1

Ráadásul a privátok és értesítések is akadoznak itt-ott a bugreportos topik tanulsága szerint.

(#4318) seniman válasza Sasos (#4317) üzenetére


seniman
addikt

Elég rendesen :K Egy hete küzdünk a vevőmmel,hogy zárhassam végre a hirdetést.

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#4319) Jamy01


Jamy01
csendes tag

Az archív hirdetéseimet lehet töröltetni? Már annyi összegyűlt, hogy rendesen kell neki egy kis idő, hogy bejöjjenek oda-kattintás után. Kicsit zavaró, meg egyébként is - nekem már - felesleges....

Így gyorsabb: O6 2O/8OO8-444!

(#4320) Bjørgersson válasza Jamy01 (#4319) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Nem, miért nézegeted egyáltalán az archív hirdetéseidet? :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#4321) Speed® válasza Jamy01 (#4319) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Nem szoktunk ilyesmivel foglalkozni. Ne nézegesd, nem lesz mire várni :)

(#4322) PHM válasza Speed® (#4321) üzenetére


PHM
addikt

Nekem is megfordult már a fejemben, hogy x év után hasznos lenne
automatikusan törölni az archív hirdetéseket.
Hiszen így idővel hegyekben fog állni az e-szemét.
(Persze gondolom van erre vonatkozó jogszabály.)

Ma olyan bizonytalan vagyok... Vagy mégsem?

(#4323) Speed® válasza PHM (#4322) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Ha nincsenek állandóan túrva, szerintem nem probléma a létük, és jól jöhetnek néha vitás helyzetekben/utólagos értékeléskor pl. Ettől függetlenül ha kapacitásgondot okoznak, biztosan lesz rájuk megoldás, de ez már lezso asztala.

(#4324) Croft-21


Croft-21
őstag

Sziasztok!
Nem tudom, hogy jó helyre írom-e a problémámat, de a következő helyzet áll fenn:
Itt a prohardveren feladtam egy apróhirdetést, amire aztán találtam is vevőt. A probléma azzal van, hogy a vásárlás után, állítólag a vevő értékelést kezdeményezett de én erről nem kaptam semmilyen jelzést a PH-tól. Megkérdeztem a vevőt és azt mondta, hogy 1 hete kezdeményezte az értékelést.
A gyakori kérdésekben az értékelés menetében ez áll: "a hirdetésen az értékelésre kattintva az eladó e-mail értesítést és privát üzenetet kap. Amennyiben jóváhagyja a vásárlás tényét, mindkét fél értékelhet."
De én se e-mailt, se privát üzenetet nem kaptam, kvázi nem tudok értékelést kezdeményezni a vásárló irányában, se Ő felém. :(

(#4325) Speed® válasza Croft-21 (#4324) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

A vevőd a Hardveraprós adatlapodon kattintson a "Jelentem, mint eladót" fülre, másolja be a hirdetés linkjét a helyére, pipálja be, hogy értékelni szeretne, írjon két szép szót indoklásnak, aztán egy admin jóváhagyja és újra kiküldésre kerül a HA privát/mail. Mindketten nézzétek meg a mailjeiteket, spam mappában is, sokszor oda kerül automatice..

(#4326) Wiz Khalifa válasza Speed® (#4323) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Ebben egyet értek. :)

(de azt nem tudom hogy fogjuk egymást értékelni egy kollégával mert nyomtam az értékelést de nem kapott még Email-t sem róla...)

Smoke some weed nigga!

(#4327) Croft-21 válasza Speed® (#4325) üzenetére


Croft-21
őstag

Na most közbe megoldódott, mert ma megkaptam e-mailben az értesítést és már értékelte is a vásárlást.
Már csak az a kérdés, hogy én mint eladó, hogyan tudom értékelni a vevőt? Csak úgy ha rámegyek az adatlapjára és rákattintok a "jelentem mint vevőt" -re?

(#4328) PHM válasza Speed® (#4323) üzenetére


PHM
addikt

Megnéztem, 156 archív hirdetésem van, a legkorábbi 2006 márciusi.
(Még a régi rendszerből lehetett átemelve.)
Az ilyen hirdetésekre gondoltam.
Amúgy nekem ez hasznos, hiszen gyakran az archív hirdetéseimből
másolom ki a szöveget, ha hasonló dolgot készülök eladni.
Más részről viszont sokszor látok olyat, hogy az eladó archiválás előtt
mintegy kiüríti a hirdetését. Igaz, ez tudtommal tilos.

Ma olyan bizonytalan vagyok... Vagy mégsem?

(#4329) Speed® válasza PHM (#4328) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Nem tilos, de szoktuk kérni, hogy ne, az átláthatóság/kereshetőség miatt.

Croft-21
Igen, ugyanaz a metódus, ha elkallódott az értesítő, értelemszerűen.

(#4330) Wiz Khalifa válasza PHM (#4328) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Hol láthatnám én is az archivált hirdetéseimet? Mert ezt még nem tudom. :)

És kíváncsiságból átböngészném őket.

Smoke some weed nigga!

(#4331) molvany


molvany
senior tag

Tegnap reggel írtam az: ÚJ HARDVERAPRÓ - CSAK konkrét bugreportok! - ba és írtam a Jelentem fül alatt is.
Válasz NULLA !
Majd napközben ismét írtam a fórumba. Válasz továbbra is NULLA
Tegnap este ismét írtam a Jelentem fül alatt, reagálás arra is NULLA

Hogy miért írtam ??
Mert volt egy fizetös kiemelésem, ami 12 órával a lejárat elött megszünt ! Na és erre a megkereséseimre nincsen reagálás.
Nem az összeg az ami, hanem az, hogy valamiért fizettem, nem kaptam teljes egésszében meg és a reklamálásomra senki nem válaszol. Bocs, de ez kissé arcátlanság.
Nem én vagyok az egyedüli, aki igénybe veszi a fizetös kiemelést. De már 2 - 3 hónapja megszakítás nélkül használom, fizetem. Talán annyit megérdemel egy felhasználó ( legyen az bár ki ) hogyha fizet, egy szikrával több figyelmet érdemeljen, ha gondja akad a fizetett kiemelésével !

Kösz hogy olyan is végigolvasta, aki " talán egyszer " válaszol is érdemben !

WhatsApp :+491737182060

(#4332) PHM válasza Wiz Khalifa (#4330) üzenetére


PHM
addikt

Ha a Hardveraprón belépve a "Hirdetéseim adminisztrációja"
feliratra kattintasz, bal oldalt majdnem felül lesz 3 fül:
"Aktív hirdetések", "Jegelt hirdetések", "Archív hirdetések".

Ma olyan bizonytalan vagyok... Vagy mégsem?

(#4333) Wiz Khalifa válasza PHM (#4332) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Köszi. :R

Smoke some weed nigga!

(#4334) Kalandor válasza molvany (#4331) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Kis türelmet!

(#4335) turorudi


turorudi
aktív tag

Helló,
az a régi opció teljesen eltűnt, hogy értesítést kapjak emailben, ha hozzászólnak az általam bejelölt hirdetéshez? Így honnan tudhatom, hogy adott esetben válaszolt a hirdető?

(#4336) Sasos válasza turorudi (#4335) üzenetére


Sasos
senior tag

Nem tűnt el. Berakod a kedvencek közé, majd a kedvencek menüben a kis boríték ikonkára kattintasz és már kapod is az értesítést.

(#4337) Jamy01


Jamy01
csendes tag

Viszont egy olyan jó volna, hogy a saját (!) hirdetésekhez, ha hozzászólnak, azt valamilyen formában láthatnánk. Mint ahogy egy körben egy felkiáltójellel figyelmeztetve vagyunk, ha hamarosan lejár a hirdetés. Mondjuk ott még, ha figyeli az ember a dátumokat, akkor képben is van. Nem egyszer hetek után, véletlen belenézve egy-egy hirdetésbe szembesültem vele, hogy oda irkálnak, én nem láttam (ki nézegeti minden nap, az összes saját hirdetését?!?), utána meg megy az any@zás, hogy "nem válaszol a paraszt"..... :(
Mondjuk hozzászólás esetén megjelenne a "Hirdetéseim adminisztrációjánál" az adott hirdetés mellett egy szám, a hsz-ok mennyiségétől függően... Így egyszerre, gyorsan, átláthatóan meg lehetne látni a hirdetéseknél az esetleges hsz-t, így ott is lehetne reagálni, ha már nem pm-et küldött az illető, bár az egyértelműen jobb, ugyebár.... :)
Ezt max. eddig úgy lehetett volna, ha az összes hirdetést, be tesszük Kedvencnek és akkor látjuk ugye, de igazából nem erre lenne való..... :)
Remélem érthető voltam, így vasárnap reggel.... :B

Üdv, Jamy01

[ Szerkesztve ]

Így gyorsabb: O6 2O/8OO8-444!

(#4338) PHM válasza Jamy01 (#4337) üzenetére


PHM
addikt

Apróhirdetések-keresés, majd a felhasználóhoz saját nick beírása,
s minden hirdetésednél látszik a hozzászólások száma.
Az, hogy van-e olvasatlan hsz, sajna itt sem látszik.

Ma olyan bizonytalan vagyok... Vagy mégsem?

(#4339) turorudi válasza Sasos (#4336) üzenetére


turorudi
aktív tag

OK, köszi! És ha kiveszem aztán a kedvencek közül, megmarad az értesítés?

(#4340) Jamy01 válasza PHM (#4338) üzenetére


Jamy01
csendes tag

Tényleg, ezt el is felejtettem... :)

Igaz, így az új, olvasatlan hsz nem tűnik ki...

Így gyorsabb: O6 2O/8OO8-444!

(#4341) Jamy01 válasza Speed® (#4323) üzenetére


Jamy01
csendes tag

Üdv!

Kérdésem: "lezso"-t hogy tudom elérni, hová írhatok?

Köszi!

Így gyorsabb: O6 2O/8OO8-444!

(#4342) droving


droving
aktív tag

Ezért mondtam így a véleményem. :K

Ha mondjuk a feladó választhat hogy szeretne-e hozzászólási lehetőséget a hirdetésénél vagy sem.

droving felhasználónak 145 pozitív értékelése van a fórumon!

(#4343) seniman válasza droving (#4342) üzenetére


seniman
addikt

Ha mondjuk ez az eladó azt a lehetőséget választja,hogy nem engedélyezi,soha nem derül ki,hogy a vaterán meg egyéb helyeken sokakat átvert :K

Az általad javasolt rendszerrel már biztos lenne itt is pár áldozata. :K

Nézd csak át a reakciókat a hirdetéseinél.

[ Szerkesztve ]

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#4344) droving válasza seniman (#4343) üzenetére


droving
aktív tag

Ez hozzáoszlástól független téma rész úgy gondolom.
Bejelentés után az ilyenek nem negatívot kapnak. :N
Persze újra regisztrálhat bla bla bla....
De akkor ennyi erővel szerintem mindenkitől tartani kell akit nem ismerünk. ;)
Ha valakinek annyi esze van ,hogy előreutaljon "egy idegennek"
Vagy elég ha utánvételes postával. "akármi lehet benne nem?"
Akkor úgy gondolom ilyenkor nem csak egy ember a hibás.

[ Szerkesztve ]

droving felhasználónak 145 pozitív értékelése van a fórumon!

(#4345) Speed® válasza Jamy01 (#4341) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Direktben nem szokás zaklatni, az nem a felhasználók dolga ;p

(#4346) Jamy01 válasza Speed® (#4345) üzenetére


Jamy01
csendes tag

Értem. Akkor hogy vagy kin keresztül érem el? Már csak hogy ráhivatkoztál....

Így gyorsabb: O6 2O/8OO8-444!

(#4347) Morris válasza Jamy01 (#4346) üzenetére


Morris
veterán

Hardverapróval kapcsolatos észrevételeket ide kérünk!
A bug-halmazoknak külön topikja van.

Nem tudom mi másért kereshetnéd?
Ha ismerőse vagy, akkor tudod az elérhetőségét, ha ötleted, javaslatod van a rendszerrel kapcsolatban, azt nyugodtan írhatod a megadott topikokba! Ha az ötleteid fejlesztésre/javításra érdemesek, akkor átbeszéljük, és természetesen továbbítjuk neki a felvetést! :)

[ Szerkesztve ]

(#4348) Jamy01 válasza Morris (#4347) üzenetére


Jamy01
csendes tag

Én azt hittem, hogy őt kell keresni ezzel az "archív-hirdetéses" dologgal kapcsolatban. Akkor ez kérhető egyáltalán, nem tiltott vagy ilyesmi? Ha igen, akkor mi a módja? Csak ezt akartam megtudni és mivel ő volt megemlítve "megoldásként" Speed(R) által, ezért próbáltam felvenni a kapcsolatot... Nem tudtam, hogy nem így működik... Sorry....

Így gyorsabb: O6 2O/8OO8-444!

(#4349) Morris válasza Jamy01 (#4348) üzenetére


Morris
veterán

Mi a gond az archív hirdetésekkel?

(#4350) Jamy01 válasza Morris (#4349) üzenetére


Jamy01
csendes tag

Korábban írtam, hogy szeretném törölni az utóbbi pár év "szemét-termését". Emiatt próbáltam keresni valakit, aki esetleg tudna segíteni.

[ Szerkesztve ]

Így gyorsabb: O6 2O/8OO8-444!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.