Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-09-15 21:47:44

LOGOUT.hu

Ebbe a topikba várjuk az új Hardverapróval kapcsolatos összes olyan általános észrevételt, javaslatot, ami nem konkrét bugreport. A konkrét bugreportoknak külön topikja van!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4901) Bazsee71 válasza Bjørgersson (#4898) üzenetére


Bazsee71
őstag

Sajnos azt kell mondjam, hogy igen, mivel a HiFi = High Fidelity (hang magas minőségű reprodukálása), nem pedig egy eszköz. ;)

(#4900) kovy29: Hova ragozzuk még, hogy belásd, nincs igazad? Ennyi erővel szinte mindent át lehetne pakolni a Multimédia rovatba, mert valahol csak-csak kapcsolódik hozzá. :U

[ Szerkesztve ]

(#4902) Bjørgersson válasza Bazsee71 (#4901) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Sehova? Eddig se kellett volna? Csak a véleményemet írtam le? :o

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#4903) Bazsee71 válasza Bjørgersson (#4902) üzenetére


Bazsee71
őstag

Bocsi, nem megbántani akartalak, csak inkább tűnt szándékos értetlenkedésnek. :B

(#4904) Bjørgersson válasza Bazsee71 (#4903) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Pedig nem annak szántam. :N

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#4905) 1989rigo


1989rigo
tag

Üdv mindenkinek!

Nem tudom hogy jó helyre írok de bízom benne.

A problémám az lenne, hogy be volt állítva nekem az emailos értesítés ha üzit kapok itt ph-n, így a telefonom mindig jelzett róla. Sajnos amióta jelszót változtattam azóta nem kapok semmi értesítőt a gmailomra.
Mi lehet a baj? Nagyon zavaró, már megszoktam ezt a kis kényelmi funkciót.

A megvásárolt termék értékelése után reklamációt nem fogadok el. Üdv Szabolcs

(#4906) Jamy01


Jamy01
csendes tag

Upsz! Hirdetés feladásnál netbook kategóriában nem tudtam HP-t belőni.... :F

Így gyorsabb: O6 2O/8OO8-444!

(#4907) Toma.ma


Toma.ma
csendes tag

Sziasztok!

Remélem jó helyen írok....

Olyan kérdésem lenne hogy eladtam egy procit az üzlet során minden rendbe volt ! A hirdetést először jegeltem csak sajnos a hirdetés az értékelés előtt archiválódott ... A vevő az én jóváhagyásom nélkül értékelt( ez érdekes de nem lényyeges) és én is szeretném értékelni őt mert minden rendbe volt az üzlet során ! Csak az a bökkenő hogy se e-mailt se P.Ü. nem kaptam és így én nem tudok értékelni..... Valaki valami ötletet tud esetleg adni hogy hogyan tovább???

Előre is köszönöm a segítséget !

[ Szerkesztve ]

(#4908) Bjørgersson válasza Toma.ma (#4907) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Bugreport topik téma összefoglalóját olvasd el. ;)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#4909) 1989rigo válasza Toma.ma (#4907) üzenetére


1989rigo
tag

A lényeg hogy nem jó helyre írtál, Tedd fel újra a hírdetést és indítson új értékelést ahol már te is tudod értékelni.

A megvásárolt termék értékelése után reklamációt nem fogadok el. Üdv Szabolcs

(#4910) Bjørgersson válasza 1989rigo (#4909) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Te pedig butaságot. :N

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#4911) gtamate2


gtamate2
veterán

Sziasztok,

Az sd kártyás kérdőív helyesbítéséről most kaptam meg a pü-t, viszont az ott tartalmazott link folyton 404-es hibát dob:
A probléma az én készülékemben van?

*Sn0w

(#4912) 1989rigo válasza Bjørgersson (#4910) üzenetére


1989rigo
tag

Sok emberből meg a segítőkészség :C , sokszor én sem tudom hova forduljak ha valami kérdés van.

A megvásárolt termék értékelése után reklamációt nem fogadok el. Üdv Szabolcs

(#4913) Toma.ma válasza Bjørgersson (#4908) üzenetére


Toma.ma
csendes tag

Köszönöm a választ de megtaláltam rá a megoldást !
A rossz helyre való írásért meg bocsi.....
Jelentettem a vevőt és ott leírtam a problémámat......és az admin engedélyezte az értékelést!

(#4914) #92415744


#92415744
törölt tag

Üdv,
Nem tudom, jó helyre írom-e az észrevételt.
Ez az értékelős rendszer nem teljesen kerek nekem, v eszek valamit egy illetőtől, átver, értékelem, adok neki egy negatívot, mert különböző okok miatt neki más a világnézete a korrektséget illetően.
Erre visszaértékel engem szintén negatívra, mert blablabla, mesemesemátka.
Jelzem a moderátornak, erre ő, beszéljem meg az eladóval, hogy töröljük mindkettőnkét... :F
Vagyis maradjon meg neki a negatív, az enyémet meg töröljük, ezt beszéljem meg vele...
Nem egy totál link palival üzleteltem már itt, értékeléseik alapján nem lett volna velük gond.
Erre gondoltam, értékelek egy olyat, hogy más ne fusson bele egy problémás eladóba.
És akkor beszívok én is egy negatívot, amit nem lehet töröltetni.
Valami nagyon nem jó skacok.

(#4915) PHM válasza #92415744 (#4914) üzenetére


PHM
addikt

A kirívó esetek kivételével igen nehéz igazságot tenni.
(Egy állítás, egy tagadás ugye.)
Ezért az olyan esetekben, ahol nem állapítható meg egyértelműen,
kinek van igaza, megvan az a lehetőség, hogy közös megegyezéssel
töröljék mindkét értékelést.
Azért van egy alternatív lehetőség:
A "Hirdetés jelentése" gombot használva egy moderátor/hardverapród
engedélyezheti az értékelést akár egy már archivált hirdetésnél is.

Ma olyan bizonytalan vagyok... Vagy mégsem?

(#4916) kukinyo


kukinyo
addikt

Sziasztok!
Nem tudom jó helyre írok e?
A kérdésem az hogy: Vásároltam egy terméket itt a Hardveraprón. Akkor értékeltem is az eladót. Viszont kiderült hogy kellene nekem még egy a portékájából, amit privátban le is egyeztettünk, az üzlet újra létrejött de értékelni nem engedi az oldal. Azt írja hogy sikeresen értékeltem. Tulajdonképpen két külön üzletről van szó, szeretném újra értékelni. Van erre lehetőség?

(#4917) Bjørgersson válasza kukinyo (#4916) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Bugreport topik téma összefoglalóját olvasd el. ;)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#4918) kukinyo válasza Bjørgersson (#4917) üzenetére


kukinyo
addikt

Köszi, m is találtam. :R

(#4919) hoffman_


hoffman_
nagyúr

üdv,

nem javasolni szeretnék, csupán kérdezni, de nem találtam jobban illő céltopicot.

adott egy hardveraprós üzlet, ami hetekkel ezelőtt korrektül lezajlott, annak rendje és módja szerint, ahol én voltam az eladó. relatíve nagyobb (nem 1-2e forintos) tételről volt szó, ennél fogva érdemi visszajelzés lenne a pozitív értékelés, de a vevő nem értékelt azóta sem, több privátban érdeklődtem a termékről, de nem kaptam választ. cirka egy hónap alatt egyszer jelentkezett be, így érthető. nem eget-verő probléma, csupán érdeklődni szeretnék, hogy ilyenkor van-e bármilyen opció, hiszen a hirdetést lejár(t) azóta.

köszönöm előre is!

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#4920) domperke válasza hoffman_ (#4919) üzenetére


domperke
HARDVERAPRÓD

Az értékelés nem kötelező csak opció.Ha a vevő nem akar mi nem kényszeríthetjük hogy megtegye. :R Viszont ha akar akkor lejárt hirdetést is tud értékelni.Adatlapod jelent mint eladót/vevőt értékelni szeretne sor pipa. Ekkor egy moderátor átnézi ha jogos a kérés engedélyezi az értékelést.

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=domperke

(#4921) hoffman_ válasza domperke (#4920) üzenetére


hoffman_
nagyúr

igen, ez a része már zajlott, ezt tudtam, hogy működik. nem is vártam el, hogy kényszerítse egy moderátor crew :) erre voltam kíváncsi, tehát ilyenkor leves.

köszöntem a választ!

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#4922) Bazsee71


Bazsee71
őstag

A fej- és fülhallgatók még mindig a Hardver/Multimédia alatt vannak. Várható egyáltalán, hogy átkerülnek a HIFI kategóriába?

(#4923) tlac


tlac
nagyúr

Hogyan lehet értékelni akkor a vevőt, ha ő keresett egy terméket (csak keresésre volt feladva a hirdetésre) és én eladtam neki?
Se nála, se nálam nincs semmilyen gomb rá.

szerk.
közben keresgéltem, és úgy tűnik, hogy ilyet nem tud a rendszer???

[ Szerkesztve ]

(#4924) Bjørgersson válasza tlac (#4923) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Kereső hirdetést nem lehet értékelni, adj fel egy kínálót, úgy jó lesz.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#4925) tlac válasza Bjørgersson (#4924) üzenetére


tlac
nagyúr

most csak emiatt nem szeretnék feladni egy kamuhirdetést

akkor nem értékeljük egymást

(#4926) kenwood válasza tlac (#4925) üzenetére


kenwood
veterán

Ha nem tortent adas-vetle,akkor nincs mit ertekelni.
Ha tortent,es itt talaltatok meg egymast,akkor nem lesz kamu a hirdetes,hiszen a kereso ertekeles nelkul kerul lezarasra.

[ Szerkesztve ]

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#4927) Bjørgersson válasza tlac (#4925) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Már miért lenne kamuhirdetés? Volt üzlet? Volt. :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#4928) tlac válasza kenwood (#4926) üzenetére


tlac
nagyúr

és kovy29:

persze volt üzlet, de már nincs nálam a cucc, mert eladtam itt a kereséses hirdetésre jelentkezve

szóval ha most utólag adok fel egy hirdetést, ahol eladásra kínálnék egy nem létező cuccot (mert már eladtam), akkor az nálam kamu

persze értem, én hogy béna rendszer és így csak lehetne meghackelni, hogy legyen értékelés...

[ Szerkesztve ]

(#4929) domperke válasza tlac (#4928) üzenetére


domperke
HARDVERAPRÓD

Lehet akkor is ertekelni.Vevő adatlap jelented mint vevőt ertekelni szeretném sor pipa.Ekkor egy modi elfogadja es tudod ertékelni.

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=domperke

(#4930) tlac válasza domperke (#4929) üzenetére


tlac
nagyúr

köszi, így már mindjárt jobb, meg is csináltam
(ezt valami összefoglalóba vagy valahova ki kellene írni, mert magamtól nem jöttem volna soha rá)

(#4931) domperke válasza tlac (#4930) üzenetére


domperke
HARDVERAPRÓD

[link]

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=domperke

(#4932) tlac válasza domperke (#4931) üzenetére


tlac
nagyúr

hát a bugok között nem kerestem

de mindjárt megyek át oda is, mert találtam egyet

(#4933) Wyll


Wyll
őstag

Biztos volt már, de +1 támogató lennék amellett, hogy legyen már felül külön kategória a Notebook, mert a "Hardver" között megtalálni manapság, hát eléggé hogyismondjam... idejétmúlt. A HIFI helyére mehetne is például, de ezt majd eldöntitek ti úgyis.

A Hardver főkategória ~15700 hirdetéséből több mint 3100 notebook, közben az egész Házimozi, hifi főkategória nincs 1600 hirdetés..

(mondjuk most hogy nézem, a fotós részleg meg még kevesebb..)

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Wyll

(#4934) Faterkam


Faterkam
addikt

Sziasztok!
Nem tudom volt e már, (rákeresve én nem leltem) nem lehetne a HA.-n az 1500 karakter limitet emelni? egy komolyabb leírásnál, ismertetésnél szinte bántóan kevés :/ :F

[ Szerkesztve ]

"Ha nem válaszolok PÜ-re 1 nap alatt, akkor lehet, hogy az a 5 ember között vagy, akit letiltottam a 13 év alatt!" https://tinyurl.hu/LdG3

(#4935) Frenky89


Frenky89
őstag

Bocsi, nem javaslat, csak egy noob kérdés: a hirdetések alatt lévő hozzászólások között lehet valahogy keresni?

(#4936) sanyóka válasza Parci (#1) üzenetére


sanyóka
csendes tag

Szervusz!

A Hardveraprón jó lenne, ha a PRIVÁT ÜZENETEK listájában látszódna, hogy mely termékre érkezett az adott üzenet.
Valamint ebben a fórumban nem találtam a témanyitóhoz az üzenetküldést, ezért erre a hsz-re válaszoltam. Biztos van gomb/link, de sokadjára sem leltem meg. Esetleg érdemes lenne jobban kiemelni, hogy az ilyen vaksik is megtalálják!

Köszi!

(#4937) Bjørgersson válasza sanyóka (#4936) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Megnyitod az üzenetet, és egyből a hirdetés címével kezdődik. :F

:)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#4938) Eladó445


Eladó445
tag

ötlet: aki kereső hirdetést ad fel neki az árban csak alku szerint vagy 1ft-os árat engedjen csak a rendszer írni, mert sok ember beírja a 99 millió forintot vagy az 123456.--os stb. árat.
a leírásban tüntesse fel, hogy menyi kíván a termékért adni.

https://bit.ly/2AJ3lz6

(#4939) animatrix11


animatrix11
őstag

Üdv

Azt hogyan lehet elérni, ha kiemelek, mondjuk a hardverek között, akkor ne a 2. oldal aljára kerüljek, hanem előre? Valaki folyamatosan nemhogy az első oldalon felül, hanem ő hirdetésével kezdők az egész hardver szekció

Hardvert vásárolok nagy tételben is!!! Elérhetőség: 18. kerületben.

(#4940) kenwood válasza animatrix11 (#4939) üzenetére


kenwood
veterán

Arra en sem talaltam sehol infot,hogy mi alapjan kerul a kiemelt hirdetesem a billentyuzet matricas srac moge.
Ha feladas szerint rendezed,akkor jo a sorrend,de a default ido szerinti rendezes eseten (amit kb. mindenki hasznal) nem.

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#4941) animatrix11 válasza kenwood (#4940) üzenetére


animatrix11
őstag

jó lenne tudni azért, én beszéltem vele, folyamatosan fizet, de akkor sem értem

Hardvert vásárolok nagy tételben is!!! Elérhetőség: 18. kerületben.

(#4942) SUPREME7 válasza animatrix11 (#4941) üzenetére


SUPREME7
őstag

Már lassan két éve megkérdeztem, de választ nem kaptam.

De egyébként egyértelmű a dolog, ha a fizetős részét nézem. Alapból ugye UP szerint nem lehet listázva, mert kiemelt hirdetést nem lehet uppolni, tehát IDŐ szerint van listázva, csak míg a sima hirdetések időrendben csökkenő, tehát az újabbak vannak elől, addig a kiemeltnél az kerül előre akinek régebbi a hirdetése (vagy régebb óta fizet? Nem tudom, hogy régebbi hirdetést kiemelve "beelőzné-e")

Pedig ha korrekt lenne a dolog, akkor az alapértelmezett listázás a kiemelteknél a kiemelés dátuma szerinti lenne, de még az sincs megoldva, hogy egy nem kiemelt hirdetést később kiemelve "újrainduljon", tehát ha valaki egy hét után emeli ki a hirdetését, akkor simán a lista végén lesz mindenhogy ... :U

(#4943) animatrix11 válasza SUPREME7 (#4942) üzenetére


animatrix11
őstag

akkor értem én miért kerülök kiemeléssel a végére :U
Bár Westnek a hirdetése 2013as

[ Szerkesztve ]

Hardvert vásárolok nagy tételben is!!! Elérhetőség: 18. kerületben.

(#4944) kenwood válasza SUPREME7 (#4942) üzenetére


kenwood
veterán

Ez mondjuk fura.megiscsak fizetos szolgaltatasrol van szo.
van 1 tippem,hogyan mukodik a rendszer.este letesztelem.egyebkent a problema osszetettebb,mint amennyire elsonek tunik.

[ Szerkesztve ]

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#4945) dobragab


dobragab
addikt

Üdv!

Szerintem rossz helyen járok, de nem tudom, ki az illetékes. Egér kategóriában a választható gyártók listáját szeretném bővíttetni.

Kevésbé fontos, de szintén említést érdemel, hogy nem tiszta, hogy az egérpadok hova tartoznak, így az Egér és az Egyéb eszközök kategóriában is szoktak lenni.

Tudom, tudom, akasszak a tökömre egy lámpát, hogy sötétben is tudjak kaszálni.

(#4946) LuckyL


LuckyL
őstag

Láttam ezt az új premium tagság menüpontot.
Azt megértem, hogy több bevételt szeretne az üzemeltető, de ez a világon semmi előnyt nem jelent.
Az egyetlen ami talán megemlíthető az a reklámmentesség, de azt meg egy ingyenes adblock is megoldja.
Ezt nem rosszindulatból írom, sőt mi több én is költök pénzt a ph-n, mindig vannak fizetős kiemelt hirdetéseim.
De azoknak van előnye, ezért is fizetek érte...

Kb ugyanolyan haszontalan feature ez, mint a boltok-szervizek kategóriában fizetős topikot létrehozni, amit utána meg nem lehet előre sorolni...
ezt szintén leírtam már itt korábban, valószínűleg a kutya se olvasta el, legalábbis választ biztos nem kaptam :D

[ Szerkesztve ]

cryptot minden termékemért elfogadom

(#4947) Bjørgersson válasza LuckyL (#4946) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Miért nem a bejegyzéshez írsz?

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#4948) Lauda válasza LuckyL (#4946) üzenetére


Lauda
félisten

Az adblockosokat ki fogja idegelni a rendszer az allando figyelmeztetesekkel, legalabbis ez volt anno tervben. Felfoghatod ugy is, hogy ez egy mentoov az oldalnak, hogy ne pusztuljon meg idovel.

[ Szerkesztve ]

(#4949) LuckyL válasza Bjørgersson (#4947) üzenetére


LuckyL
őstag

nem találtam a keresővel!

(#4948) Lauda
ha elolvastad amit írtam -és miért ne tetted volna- akkor benne van, hogy nem azzal van bajom hogy van ilyen lehetőség, csak azzal hogy semmi plusszt nem ad
ha havi támogatást kérne az oldal az is egy lehetőség, nekem nincs vele bajom, de ha már így lett megoldva, akkor valami értelme is legyen szvsz

(#4950) dobragab
köszi a linket elolvasom, nem találtam meg, pedig kerestem

[ Szerkesztve ]

cryptot minden termékemért elfogadom

(#4950) dobragab válasza LuckyL (#4949) üzenetére


dobragab
addikt

Előbb olvasd el, csomó mindent már megírtak. [link]

Tudom, tudom, akasszak a tökömre egy lámpát, hogy sötétben is tudjak kaszálni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.