Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-09-15 21:47:44

LOGOUT.hu

Ebbe a topikba várjuk az új Hardverapróval kapcsolatos összes olyan általános észrevételt, javaslatot, ami nem konkrét bugreport. A konkrét bugreportoknak külön topikja van!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4151) Morris válasza davidsone (#4150) üzenetére


Morris
veterán

Nálam most jó. Csinálj már légyszives egy-egy screenshot-ot.
Azért gondolom, hogy bug, mert nálam is rossz volt tegnap.

(#4152) davidsone válasza Morris (#4151) üzenetére


davidsone
addikt


...reklámozzák, terjesztik, beszippantják az agyadat, megerjesztik...

(#4153) Lauda


Lauda
félisten

Sziasztok!

Azt szeretnem kerdezni, hogy ha valaki hirdet egy gepet kompletten, de emellett az alkatreszeit kulon is hirdeti a megfelelo helyen, akkor az szabalyos-e? Csak mert egy srac hirdet egy komplett gamer gepet, ami darabokban is elado, de csak ha mindenre van mar vevo. Namost igy ebben a formaban nem nagyon jelentkeznek az alkatreszekre, ezert irtam neki, hogy probalja azokat feltenni a megfelelo hirdetesi helyekre. Viszont nem szeretnek neki olyan tanacsot adni, ami esetleg szabalytalansaghoz vezetne.

Koszonom!

(#4154) Morris válasza Lauda (#4153) üzenetére


Morris
veterán

Igen, szabályellenes. Vagy egyben vagy külön!
A kettő együtt nem megy!

(#4155) Lauda válasza Morris (#4154) üzenetére


Lauda
félisten

Koszonom szepen, tovabbitom neki! :R

(#4156) davidsone válasza Morris (#4154) üzenetére


davidsone
addikt

Valami fejlemény feladás bug-al kapcsolatban? Beírtam "CSAK konkrét bugreportok!" topikba de semmi :U

...reklámozzák, terjesztik, beszippantják az agyadat, megerjesztik...

(#4158) föccer válasza davidsone (#4156) üzenetére


föccer
nagyúr

Továbbítva lett az illetékesek felé.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#4159) Sziszilabi


Sziszilabi
csendes tag

Sziasztok,

Lehet rossz helyre írok, de megkérdezem.
Be lehet valahogy állítani, hogy új privát üzenet esetén e-mailt küldjön a rendszer?

Köszi a választ

[ Szerkesztve ]

(#4160) Sasos válasza Sziszilabi (#4159) üzenetére


Sasos
senior tag

Igen, rossz helyen kérdezted :)
Igen, be lehet állítani. A fórumon, a jobb oldali menüben, "Opciók"-->"Beállításaim"-->alul "Felhasználói beállítások"-->"E-mail értesítő privát üzenetekről"

[ Szerkesztve ]

(#4161) Sziszilabi válasza Sasos (#4160) üzenetére


Sziszilabi
csendes tag

Köszi, megtaláltam. :)

(#4162) davidsone válasza föccer (#4158) üzenetére


davidsone
addikt

:R

...reklámozzák, terjesztik, beszippantják az agyadat, megerjesztik...

(#4163) natax


natax
csendes tag

Sziasztok.

Először is, Kellemes Ünnepeket Mindenkinek !

Észrevételt szeretnék tenni.
A jelenlegi hirdetés életciklus szerintem hibás.
A hirdető saját maga is archiválni tudja a hirdetését, ami így lehetőséget ad arra, hogy a pórul járt vásárló ne tudjon negatív visszajelzést tenni!
Csak az elmúlt 1 hónapban 2x is így jártam!
1 esetben rejtett hibával kaptam meg a terméket
1 esetben nem a megbeszélt csomag volt a dobozban
Kérlek gondoljátok újra !

Javaslom, hogy csak automatikusan tudjon lejárni egy hirdetés, vagy csak vásárlói jóváhagyással.
VAGY
lehessen vásárlói oldalról attribútumot állítani, hogy vásárlás folyamatban és ilyenkor ne engedje lezárni a hirdetést vásárlói oldalról x ideig (minimum 1 hét), vagy amíg az értékelés meg nem történik.

ui. amennyiben van mód visszanyittatni a fent említett két db már archivált hirdetést, kérlek írjátok meg hogyan. Szeretném támogatni a közösséget, hogy ezzel megóvjuk a további vásárlókat az ilyen eladóktól !

üdv és köszi,
n

kommunikáljunk precízen és közérthetően

(#4164) föccer válasza natax (#4163) üzenetére


föccer
nagyúr

Jelented a hirdetést, mint vevő, leírod az esetet és kézzel engedélyezzük az értékelést.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#4165) Lauda


Lauda
félisten

Hello!

Szeretnek egy/ketto szekciot a kedvencekhez adni, hogy ne csusszak le egy egy jo hirdetesrol, ami sajnos megtortent az utobbi idoben. Ezt hol tudom megtenni? Azt a + gombot en sehol se talalom.

Koszonom!

(#4166) föccer válasza Lauda (#4165) üzenetére


föccer
nagyúr

Bemész a hirdetésbe és a címétől jobbra, az e-mail boríték, az fb és twitter megosztás mellett.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#4167) Lauda válasza föccer (#4166) üzenetére


Lauda
félisten

Hali!

Ezek szerint csak magat a hirdetest adhatom kedvencekhez? Olyat szeretnek, hogy pl. alaplap/1366, hogy amik erkeznek uj hirdetesek, azokat egybol jelezze nekem. Vagy ez csak alom?

[ Szerkesztve ]

(#4168) föccer válasza Lauda (#4167) üzenetére


föccer
nagyúr

Kategóriákra rss-t lehet beállítani. Ez a kategórián belüli nézet bállítások alatt, a hirdetések felett jobbra található ikonnal tudod elérni.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#4169) Sasos válasza Lauda (#4167) üzenetére


Sasos
senior tag

Kategóriát nem tudsz a kedvencek közé rakni, viszont van hozzá RSS.

Föccer gyors... :)

[ Szerkesztve ]

(#4170) Lauda válasza föccer (#4168) üzenetére


Lauda
félisten

föccer, Sasos :R

Ranyomtam arra a kis kutyure es bejott feher alapon egy csomo szoveg. Tudom en vagyok a bena, de ez mi? :DDD

(#4171) föccer válasza Lauda (#4170) üzenetére


föccer
nagyúr

Sosem használtam RSS-t, vagy fogalmam sincs. :) De gondolom kell hozzá egy RSS reader, amibe megadod az adott rss csatorna linkjét, és az x időközönként frissíti az adott csatornát. Vagy legalábbis valami ilyesmi rémlik régről, hogy az rss így működik. Asszem. :)

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#4172) Lauda válasza föccer (#4171) üzenetére


Lauda
félisten

Atyamaria. :R Nem is olyan egyszeru ez akkor. Meg sosem hasznaltam ilyesmit en, de akkor most kenytelen leszek ezek szerint. Koszi a segitseget! :)

(#4173) seniman válasza Lauda (#4172) üzenetére


seniman
addikt

Én beraktam minden kedvenc kategóriából egyet a kedvencekhez :K

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#4174) Lauda válasza seniman (#4173) üzenetére


Lauda
félisten

Azt hogy tetted be? Vagy nem ertem. Nekem arra lenne szuksegem, hogy ha valaki feltesz egy termeket eladasra, azt en lassam egybol, ne csak amikor vegigbongeszem a szekciokat.

(#4175) seniman válasza Lauda (#4174) üzenetére


seniman
addikt

Például lesem az 1155-ös procikat.Megkerestem azt amit úgysem ad el a gazdája,mert horror áron adja :DDD Beraktam a kedvencek közé és ezzel lépek be az 1155-ös kategóriához.De ezek szerint te a friss húsokról szeretnél értesítést.

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#4176) Lauda válasza seniman (#4175) üzenetére


Lauda
félisten

Ja az ugy oke, de igen, en a friss hirdetesekre lennek kivancsi. ;)

(#4177) Lauda


Lauda
félisten

Sziasztok!

Onmagat hogyan ertekelheti valaki? Tehat ramesz, hogy ertekelese eladokent es sajat maga beirja, hogy megbizhato es korrekt elado? :F

(#4178) seniman válasza Lauda (#4177) üzenetére


seniman
addikt

Ez a funkció biztos skizofrén tagoknak van kitalálva :DDD

Amúgy hogyan lehetséges,mert a saját hirdetésemben nincs értékelés opció :N

[ Szerkesztve ]

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#4179) kalman1


kalman1
csendes tag

Sziasztok!

Azt szeretném megkérdezni hogy miért nem lehet a régen lejárt vagy rosszul sikerült hirdetéseket TÖRÖLNI és nem archiválni? Teljesen felesleges hogy évekig legyen az archiv mappában a lejárt eladó hirdetésem. Szivesebben szeretném törölni ha lehetne. MIÉRT NEM LEHET?

[ Szerkesztve ]

Üdv: Kálmán

(#4180) Sasos válasza kalman1 (#4179) üzenetére


Sasos
senior tag

Mert így lett kitalálva a rendszer. Feltételezem a visszaélések elkerülése miatt, bár archívba helyezés előtt kinullázható a tartalom, így nem tudom biztosan a motivációt. Ha jár erre egy belsős munkatárs, talán megmondja.

Addig is: Ha szeretnél töröltetni hirdetést, akkor kérj meg rá egy hardverapródot, rendszerint amint idejük engedi teljesíteni szokták az ilyen irányú kéréseket.

(#4181) teratti válasza kalman1 (#4179) üzenetére


teratti
senior tag

Plusz nem kevés tárhelyet is foglalhat a rendszerben...de néha jó végigfutni a régi cuccaimon. :)

Szimulátoros bajnokságok - www.gtr-masters.hu

(#4182) Ybron válasza föccer (#4095) üzenetére


Ybron
senior tag

És ez kb mennyi időt vessz igénybe?

(#4183) kenwood


kenwood
veterán

Azt miert csinaljak egyesek,hogy egy adott hardvert hetente 3-4x is meghirdetnek,az elozo hirdetest archivalva?
Raadasul ezek az arcok ilyen 1-2 termeket hirdetnek,tehat megcsak az sem lehet a motivacio,hogy elfogyott az 5 ingyen up.

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#4184) seniman válasza kenwood (#4183) üzenetére


seniman
addikt

Ezt hívják UP kerülésnek,amiért megtorlás jár :K

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#4185) Ybron


Ybron
senior tag

A problémám a következő:
nem rögtön értékeltem, mikor kaptam az üzenetet, így most már nem engedi a rendszer hogy leadjam. Jelentettem a vevőt és leírtam a problémámat.
A kérdés mennyi idő, illetve van-e lehetőség az újbóli értékelésre?

(#4186) Bjørgersson válasza seniman (#4184) üzenetére


Bjørgersson
félisten

4 hét után mindenféle szankció nélkül újra lehet hirdetni.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#4187) F e Z o válasza Bjørgersson (#4186) üzenetére


F e Z o
veterán

Vagy meghosszabbítod a hirdetést 180Ft-ért, ami azért valljuk be nem egy nagy összeg.

H2O über alles!

(#4188) Bjørgersson válasza F e Z o (#4187) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Főleg, hogy az első két meghosszabbítás még ingyenes. :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#4189) kenwood válasza Bjørgersson (#4186) üzenetére


kenwood
veterán

ezert is kerult bele a hetente szo a hozzaszolasomba.

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#4190) Bjørgersson válasza kenwood (#4189) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Ok, én meg valamiért úgy olvastam, hogy 3-4 hetente. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#4191) Lauda válasza Lauda (#4177) üzenetére


Lauda
félisten

Nocsak nocsak, senki sem tudja a valaszt? ;] :P

Kozben felmerult meg egy dolog. Ha egy felhasznalo epp nem hirdet semmit, miert nem tudom megnezni az adatlapjat es az ertekeleseit? :F

(#4192) Sasos válasza Lauda (#4191) üzenetére


Sasos
senior tag

Meg tudod nézni, ha már leveleztél vele, vagy van hozzászólása bármelyik hirdetésnél. Ha egyik sem áll, akkor a PH fórumos hozzászólásánál tudod megnézni az adatlapját. Ott a címsorba kiírja a rendszer, hogy milyen formátumban tárolja az user nicknevét. Ha ezt bemásolod a címsorodba a "http://hardverapro.hu/tag/" mögé, akkor bárki adatlapját megnézheted. Amúgy felmerül bennem a kérdés, ha nem hirdet semmit, és nem is boltoltál vele soha (nincs privátod az illetőtől), akkor miért is fontos, hogy hogyan értékelték eddig?

(#4193) Lauda válasza Sasos (#4192) üzenetére


Lauda
félisten

Ez a cimsoros dolog nem jutott eszembe, koszi a tippet. Egyebkent eloszlatva a paranoiakat, ha mondjuk privatban beszelunk egy uzletrol, akkor meg tudjam nezni az illetot az apron. :R ;)

Sasos Igaz, koszi! :D

[ Szerkesztve ]

(#4194) Sasos válasza Lauda (#4193) üzenetére


Sasos
senior tag

Ha a HA-n vagy, és bemész a privát üzenetekbe, majd az adott személlyel folytatott beszélgetést is benyitod, majd ott az illető nicknevére kattintasz (az üzenet/ek fejlécében), akkor simán láthatod az adatlapját.

(#4195) Ybron


Ybron
senior tag

Sziasztok!

A problémám még mindig ugyan az, nem tudom értékelni a vevőmet. Megkapom az automatikus üzenetet, miszerint értékelni szeretne av evő, majd elfogadom hogy valóban eladtam neki a terméket, viszont ezek után már nem kapok még egy üzenetet ahol tudnám értékelni.

(#4196) Bjørgersson válasza Ybron (#4195) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Téma összefoglalóban elolvastad az erre vonatkozó részt? Gondolom nem, mert akkor nem ebbe a topikba írtál volna...

[ Szerkesztve ]

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#4197) Ybron válasza Bjørgersson (#4196) üzenetére


Ybron
senior tag

Én nem a téma összefoglalókat olvasgatom, mivel hardver aprón hirdettem és onnan egyáltalán nem irányít erre az topikra hogy olvad el a téma-összefoglalót, így nem olvastam el jól látod!...

(#4198) Bjørgersson válasza Ybron (#4197) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Persze, minek is elolvasni, nyilván dísznek írták a moderátorok.

Ebbe a topikba várjuk az új Hardverapróval kapcsolatos összes olyan általános észrevételt, javaslatot, ami nem konkrét bugreport. A konkrét bugreportoknak külön topikja van!

És igen, a másik topiknak is van összefoglalója, amibe le van írva, ilyenkor mi a teendő.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#4199) Ybron válasza Bjørgersson (#4198) üzenetére


Ybron
senior tag

Képzeld, már rég túl vagyok rajta, hogy jelentgetnem kell, de hát eltelt már vagy 10 nap és semmi, gondoltam, azaz merészkedtem írni megint hogy ugyan valaki írhatna valamit, az egy dolog hogy nem olvastam át, de olvastam a fórumot és ott megleltem a problémát, attól hogy nem történt változás az ügyben még nem az én hibám és végül is ez egy fórum nem, vagy már írni sem szabad?

[ Szerkesztve ]

(#4200) Lauda válasza Ybron (#4195) üzenetére


Lauda
félisten

Hello!

Az automatikus uzenetben ott a link, ahol tudod ertekelni pontozassal es szovegesen is a vevot/eladot. Te nem kattintottal oda? :F

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.