Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-09-15 21:47:44

LOGOUT.hu

Ebbe a topikba várjuk az új Hardverapróval kapcsolatos összes olyan általános észrevételt, javaslatot, ami nem konkrét bugreport. A konkrét bugreportoknak külön topikja van!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1800) Atocha


Atocha
senior tag

Sziasztok!

Nekem tulajdonképp egyetlen apró - elhanyagolhatónak is nevezhető - problémám van az új hardverapróval.
Nevezetesen a színvilága. Minden oké amúgy. Közelítőleg olyan gyors mint a régi és az átláthatósága is nagyban javult, legalábbis minimum megszokható, később szerethető.

Egyedül a régi színeket szeretném visszakapni. Amire tudom kevés esély van, de ez az a topic, ahol intelligensen lehet kérni és én csak ezt kérem.
A mostani színek - hogy is fogalmazzak szépen, mert azt hogy buzis azt nem szabad leírni. :) - olyan lányosak és ez mégiscsak egy hardverrel foglalkozó oldal, ahol szerintem inkább picit sötétebb színek kellenének. A láthatóság fontos, természetesen nem egy dark témát kérek - bár a user általi témázhatóság ötlete nem is lenne olyan rossz, de hamarabb lesz ötösöm, mint hogy ez teljesüljön -, de azért picit sötétebb színvilág jól jönne.

Köszönöm, hogy ingyenes maradt.

További jó munkát kívánok!

Atocha

[ Módosította: Kalandor ]

Nem vagyunk mások, mint egy szemvillanásig emberi alakot öltő csillagpor!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.