Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-11-25 20:33:37

LOGOUT.hu

TP-Link WDR3600 - N600 router

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#726) brumi1024 válasza szjoci (#724) üzenetére


brumi1024
veterán

Nekem amióta visszaraktam 20 mhz-re normál netezés mellett teljesen jó a kapcsolat, de amint kap egy nagyobb terhelést(letöltés maximális(20mbites) sebességen, torrent, 2 hd videó netről egyszerre) eldobja a kapcsolatot, majd visszacsatlakozik azonnal. Sehol máshol nem csinálja, csak az emeleten, abban a szobában. Egy métert arrébbjövök, kiállok az ajtóba és nem tudom reprodukálni ezt, de még 40mhz-en sem. Csatornából a 7-esen van(itt a környéken a wifik közül van 5-6 11-es, 2-3 6-os meg egy-kettő random, 7-esen nincs semmi). Kíváncsian várom mire juttok, jó lenne ezt megoldani, mert egyébként ezzel a routerrel és a netváltás miatti routeráthelyezéssel végre nem kell használni az extenderem(amit szintén nem lehetett tökéletesen stabilra beállítani, a gyári t-home-os vacak miatt).

Más: mit nem csinálok jól, amiatt hektikusan működik a p910nd printerszerver? Bekapcsoltam a p910nd-t, 9100-as porton hagytam, kikapcsoltam a kétirányú módot(így volt hajlandó működni), és a klienseket ez alapján állítottam be(1 Mac, 3 Win). Majd miután így egyszerűen nem működött, ezt megcsináltam, aztán egy darabig működött a win-es gépek közül kettőn, majd a mac-en is sikerült többszöri nyomtatóhozzáadás után, de másnap amikor újra lettek indítva a gépek megint semmi. Újra beállítottam az egészet, és mára ugyancsak semmi. Mit csinálok rosszul? A nyomtatónak semmi baja, és osztottam már meg egy ilyenen is, szóval nem hiszem, hogy ezen nem lehetne ezt megoldani.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.