Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pokers

    senior tag

    válasz baritz1995 #7199 üzenetére

    Nekem volt 1.4 d4d E12-es corollám 7 évig, a kötelezőkön kívül semmi baja nem volt. Eladni pedig csak azért adtam el, mert egy ismerősömnek megtetszett és amit kértem érte, kifizette, plusz nőnek a gyerekek, és kezdett kicsi lenni a ferdehátú.

    Helyette vettem egy 2014-es 2.0 d4d Auris TS-t. Egy éve van meg, eddig semmi baja. De ne is legyen, mert még csak 95e van benne :) Pár hete vittem kötelezőre, lekérdezték a dpf-et, 26%-on áll, mondták hogy ez nagyon jó.

    Szóval az 1.4-es megpakolva, két gyerekkel kezdett kevés lenni. Ezért nem is gondolkodtam ugyan ilyen motoros auris kombiba, kimondottan a 2 literes dízelt kerestem. Itthon alig adtak el pár darabot, ami kínálat volt a hahu-n, azok is kintről behozott bizonytalan előéletűek voltak. Így én mentem ki egyért németbe.
    Annyira ritka, hogy a szervizben eddig nem is találkoztak 2 literes dízel aurisal :DDD

    Fogyasztása nálam az 1.4-nek 4.8 volt, a 2.0 kombinak 5.7, dinamikában pedig bőven elég a 2 literes dízel.

    Vásárlás előtt gondolkodtam a hibriden is, de épp egy volt toyotás beszélt le róla. Valóban elgondolkodtató, hogy miért van annyi eladó 4-5 éves hibrid, szinte ömlenek az országba a kintről levetett hibridek...

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés