Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

Uolsó frissítés: 2018.10.10

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#51901) arnikusz válasza alibiman (#51900) üzenetére


arnikusz
veterán

A végére mentem a lőszeresládához és a magaslati fedezékeket váltogatva heal ládában állva stickyztem, igaz egyszer megfeküdtem, így Hunter már nem jött.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#51902) FireKeeper válasza arnikusz (#51899) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

és beadta a D3-at is :C

igaz, mind a négy eventes szetből csak 1-1 darab hiányzott, azért most nagyon happy vagyok hogy kb egy nap alatt összejött mind.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#51903) El Gringo válasza alibiman (#51900) üzenetére


El Gringo
senior tag

ennyi a különbség PC és konzol között. Legendásat négyen nem tudunk megcsinálni. nemhogy egyedül ;] na jó, egyszer sikerült a héten százból.

A legjobban bírom, amikor az idióták berássolnak, aztán fél perc múlva már lépnek is ki.

ł----ł Myprotein regisztrációs kód belépésnél: 7UAY-R1 ł----ł Crypto.com meghívó (50$) ł-ł Revolut-meghívó (VISA ingyen posta) ł-ł CURVE meghívó (5 angol font ajándékba + MasterCard ingyen posta) PRIVÁTBAN ł----ł 5% iHerb kupon: LQV119

(#51904) arnikusz válasza El Gringo (#51903) üzenetére


arnikusz
veterán

Sok az új játékos 1000 achi alatti, meg ott vannak a youtubereket majmoló Rabok, PC-n is ugyonolyan lutri a randomozás
Az esetek nagy részében egyedül tolja az Agent inkább, kivétel amikor régi Agenttársakkal sikerül :K

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#51905) xyvalaki


xyvalaki
aktív tag

Három hónap után össze raktam a gépet és fel raktam a Division-t. Rájöttem hogy sok időt kihagytam. A striker szar. Nem tudom hogy lesz-e kedvem hozzá.

https://www.twitch.tv/hnh_neutrale/

(#51906) alibiman válasza arnikusz (#51901) üzenetére


alibiman
aktív tag

Köszi, a láda nem jutott eszembe, kipróbálom. :-)

(#51907) duvi válasza xyvalaki (#51905) üzenetére


duvi
nagyúr

"A striker szar. = Nem tudom hogy lesz-e kedvem hozzá."
Tényleg csak a strikerből állna ez a játék :F

(#51908) Anonymus23 válasza xyvalaki (#51905) üzenetére


Anonymus23
veterán

PvP-re igen, de van egy halom más szett ami játszható...
PvE (illetve DZ-n kívül) továbbra is kiváló.
Nekem a D3 nagyon bejött PvP-re.

;) - The Power of the Light Side

(#51909) arnikusz válasza duvi (#51907) üzenetére


arnikusz
veterán

Most 1.8.3. után D3 back, Nomád, Predator is okés, de jól elvan az Agent Taktikussal is

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#51910) TommyS_27 válasza Anonymus23 (#51908) üzenetére


TommyS_27
senior tag

Nekem a D3 nagyon bejött PvP-re.

Az a baj, hogy nem csak neked... Berugózol és rád megy pár D3-as kiegészülve nomádokkal és persze ragadozóval. Kb sanszod sincs.
Eddig a strikerrel legalább könnyebb volt ezek ellen játszani akár soloban is, most meg csak azért játszon az ember ilyen szarokkal, hogy életben maradjon? Nagy élmény azzal a kazánajtóval forogni.
Nerfelnek agyatlanul ahogy szoktak és elérték vele az ellenkezőjét, még szarabb lett a PvP.

Ez a patch volt az utolsó szeg a játék koporsójában.

[ Szerkesztve ]

https://www.twitch.tv/ltommys

(#51911) duvi válasza arnikusz (#51909) üzenetére


duvi
nagyúr

Igen én tudom, csak csodálkoztam a kolléga hozzászólásán. Van egy D3, striker, taktikus és reclaimer karim. Mind a négyet szeretem és kellő változatosságot biztosítanak.

(#51912) arnikusz válasza duvi (#51911) üzenetére


arnikusz
veterán

A 4.alton van 3féle Taktikus közülük a támadó PVE 5CF Leleményes most kedvenc sticky és seeker kombóval.
Viszont a 3.alton lévő Reclaimerek most mintha gyengébbek lennének a többi szetthez mérve.

[ Szerkesztve ]

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#51913) duvi válasza arnikusz (#51912) üzenetére


duvi
nagyúr

Nemrég kezdtem újra. Egyelőre csak strikerból van meg a fullos set. A többihez most gyűjtöm a hiányzó darabokat. Ugyanitt nagy tételben D3 class. mask és holster eladó :D

(#51914) akoska07 válasza TommyS_27 (#51910) üzenetére


akoska07
nagyúr

Vissza kellene hozni a striker-t.
Mert az az egyedüli szett ami használhatatlan.

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#51915) #59036672 válasza akoska07 (#51914) üzenetére


#59036672
törölt tag

Persze az volt a tuti. Csak a Striker minden más kuka. 🤣😂
Jön a Bf5 meg a metro :K

[ Szerkesztve ]

(#51916) akoska07 válasza #59036672 (#51915) üzenetére


akoska07
nagyúr

Ma délelőtt mentünk nagyon jó köröket,sok manhunt-ot leadtunk.
Lelőttem BSE-Cyborg-ot is kétszer. :DDD

Nem igazán volt csaló.
Egy érdekes páros volt,ott hamar el is váltottuk a szerót,utána megint lőhető volt mindenki.

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#51917) TommyS_27 válasza akoska07 (#51914) üzenetére


TommyS_27
senior tag

Nem is visszahozni csak átgondolni, hogy PvP-re ne legyen teljesen kuka.

Ha minden szett kapott volna valami buffot akkor azt mondom oké nerfeljék le átgondolva.

De pl firecrest, sentry, taktikus, alpha egy forintot nem érnek sajnos PvP-ben. Ami meg elmegy kategória az a lone star meg a hunters. Reci meg a végsö jó támogatni.

A "balance" miatt lett unbalanced az egész.

Nembaj a Siege megy, meg jön a BF5. Az elörendelésem meg lemondtam a 2-nek mert sztem hasonló balanceolt és átgondolt pvp-t fogunk kapni.

BTW Csúszik a BF5

[ Szerkesztve ]

https://www.twitch.tv/ltommys

(#51918) akoska07 válasza TommyS_27 (#51917) üzenetére


akoska07
nagyúr

Én is úgy értettem a visszahozást. :)

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#51919) TommyS_27 válasza akoska07 (#51918) üzenetére


TommyS_27
senior tag

okok :)

De amugy tényleg szomorú. összeraktam jópár szettet amit jónak gondoltam, de a d3 shieldjével nem bir a strikeren kivül szinte semmi. ha több D3 van akkor meg leves a szitu. Mind1 parkoltatom, majd a shieldeket csinálgatom, de valahogy hányinger kap el ha meglátom az uplay ikonját.

https://www.twitch.tv/ltommys

(#51920) Ga3rieL


Ga3rieL
senior tag

Hali.

Multkor irtam ide de most megint, mert újra ez a probléma

csak nemtudom mér csinálja ezt megint???? Valaki valami ötlet?? és h lehet megoldani véglegesen a problémát?? csak mer 1x már volt ez ugyanennél. Valaki??? pls

[ Szerkesztve ]

(#51921) TommyS_27 válasza Ga3rieL (#51920) üzenetére


TommyS_27
senior tag

Ez random! Valakinek sose volt valakinek néha néha. Nekem max 3* fordult elő a megjelenés óta.
Függhet a windowstól, driverektől hardverektől. Ssd vagy hdd van a játék.
Ha leírnád a hardwereid akkor könnyebben tudnánk segíteni.

Ja meg most látom ez nem is a Division hanem a Siege :D

[ Szerkesztve ]

https://www.twitch.tv/ltommys

(#51922) Ga3rieL válasza TommyS_27 (#51921) üzenetére


Ga3rieL
senior tag

ezek vannak

és lassan 2 éves a gép

Ja, sorry, rossz képet huztam ide :D de a divisionnél van ez.

[ Szerkesztve ]

(#51923) Ga3rieL válasza Ga3rieL (#51922) üzenetére


Ga3rieL
senior tag

:Y

Elindult !!! :Y át tettem a kompatibilitást win 8-ra és beindulásnál nyomogattam az alt entert, és műkszik :Y de így ablakos módba jött, de majd bent visszateszem teljes-re

(#51924) El Gringo


El Gringo
senior tag

azt valaki árulja már el nekem, hogy a pajzsosok hogy élik túl a legendaryt a kórház tetején? ott rohangálnak az npc-k között órákat, persze ha én bemegyek 8000 képzettséggel, pislogok egyet, és már fekszek.

ł----ł Myprotein regisztrációs kód belépésnél: 7UAY-R1 ł----ł Crypto.com meghívó (50$) ł-ł Revolut-meghívó (VISA ingyen posta) ł-ł CURVE meghívó (5 angol font ajándékba + MasterCard ingyen posta) PRIVÁTBAN ł----ł 5% iHerb kupon: LQV119

(#51925) TommyS_27 válasza El Gringo (#51924) üzenetére


TommyS_27
senior tag

Mert azok D3-ban vannak és ott nem eletronika kell hanem 9000 stamina. Elektronika csak 120k kell

https://www.twitch.tv/ltommys

(#51926) FireKeeper válasza El Gringo (#51924) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

ha jól van buildelve akkor a 9k staminás D3-nak majdnem annyi sebzés ellenállása van mintha konstans rajta lenne egy kék ulti. sőt elitek ellen talán meg is van annyi, mivel ellenük külön kap szetből is.

[ Szerkesztve ]

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#51927) xyvalaki válasza duvi (#51907) üzenetére


xyvalaki
aktív tag

Van vagy 4000+ órám a játékban. De ezek a nerfek nem igazán tettek jót. Kiselejteztem pár készletet, erre megint lehet átalakítani az altokak. Erre gondoltam hogy nem biztos hogy neki állok. Nem elég hogy a csalók felb@szták az agyam, erre még ez is.

https://www.twitch.tv/hnh_neutrale/

(#51928) El Gringo válasza TommyS_27 (#51925) üzenetére


El Gringo
senior tag

na b..sza meg, akkor próbálgathattam én. Már felraktam 9000 fölé, természetesen D3. :DDD

:R köszi nektek

ł----ł Myprotein regisztrációs kód belépésnél: 7UAY-R1 ł----ł Crypto.com meghívó (50$) ł-ł Revolut-meghívó (VISA ingyen posta) ł-ł CURVE meghívó (5 angol font ajándékba + MasterCard ingyen posta) PRIVÁTBAN ł----ł 5% iHerb kupon: LQV119

(#51929) FireKeeper válasza El Gringo (#51928) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

szet leírásban a lényeg le van írva a buildhez. ami nincs leírva sehol hogy a pajzs hp 125k skill power felett már nem skálázódik, szóval érdemes kb annyit elérni. ehhez vagy beáldozol a tűzerőből, és raksz elektronikára (amit nem érdemes, nem fogsz tudni használni egy csomó fegyó talentet ha a tűzerőből veszel el) ezért érdemes inkább skill powert beforgatni a szetbe ahova lehet.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#51930) Anonymus23 válasza FireKeeper (#51929) üzenetére


Anonymus23
veterán

Ahogy Tomi is írta, 120k képzettség kell, akkor már maxos a pajzs.
2350001 a pajzs max HP-ja ennyinél.
Fogok felrakni az összefoglalóban maxos PvE, és PvP szettet is. Igazából nincs nagy varázslat mivel szinte ugyanazok a tulajdonságok mint korábban a Striker szettnél csak annyi, hogy hátizsákon és térdvédőn képzettség kell a 2. helyen, illetve 2 Staminás módosító nem CHC-s, hanem képzettséges.

;) - The Power of the Light Side

(#51931) TommyS_27 válasza Anonymus23 (#51930) üzenetére


TommyS_27
senior tag

Itt egy oldal ahol le van irva mit mire és hogyan: D3-FNC

https://www.twitch.tv/ltommys

(#51932) Anonymus23 válasza El Gringo (#51928) üzenetére


Anonymus23
veterán

Így néz ki a PvE D3 szett, fegyver tálentek és kiegek tekintetében mindenkinek oda van bízva, de ezzel szépen lehet bontatni a mobokat és folyamatosan visszahealel, ami jól jön a láda nerf után.

;) - The Power of the Light Side

(#51933) Anonymus23 válasza TommyS_27 (#51931) üzenetére


Anonymus23
veterán

Én pl nem így raktam össze, mivel maszkon a PvP-snél nem képzettség van, hanem CHC, és inkább 2 módosítón van +képzettség, ami csak -2% CHC, a maszkon meg +4% CHC van, így is nyertem rajta +2% CHC-t, illetve nem skillhaste van nekem hanem mellényen egzotikus sebzéstűrés, kesztyűn meg CHC+CHD, tokon is CHC.
Felesleges a 125k képzettség, 120-nál már maxon van.

;) - The Power of the Light Side

(#51934) TommyS_27 válasza Anonymus23 (#51933) üzenetére


TommyS_27
senior tag

Nekem is hasonló mint neked. Annyi, hogy nekem healt on kill van a mellényen. Ez az oldal meg egész jó, tudsz csinálni saját buildeket. Egész jópofa :)

https://www.twitch.tv/ltommys

(#51935) Anonymus23


Anonymus23
veterán

Mindig azt mondjuk, hogy halott a játék, de aztán: :B

;) - The Power of the Light Side

(#51936) TommyS_27 válasza Anonymus23 (#51935) üzenetére


TommyS_27
senior tag

azóta már több van ha jól látom :D :Y 401,781

https://www.twitch.tv/ltommys

(#51937) Anonymus23 válasza TommyS_27 (#51936) üzenetére


Anonymus23
veterán

Igen, az még tegnapi screen volt ;)

[ Szerkesztve ]

;) - The Power of the Light Side

(#51938) #59036672


#59036672
törölt tag

(#51939) akoska07 válasza #59036672 (#51938) üzenetére


akoska07
nagyúr

Legközelebb oda írhatnád,hogy widdz,akkor semmiképp sem kattintanék rá.
Köszönöm!

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#51940) Anonymus23 válasza akoska07 (#51939) üzenetére


Anonymus23
veterán

Azért egy dislike-ot megért nem?

;) - The Power of the Light Side

(#51941) alibiman válasza Anonymus23 (#51935) üzenetére


alibiman
aktív tag

Segíts kicsit lécci, hogy ezt melyik app adja! Egyszer már megvolt, de most valahogy nem találom. :)

(#51942) Anonymus23 válasza alibiman (#51941) üzenetére


Anonymus23
veterán

Nem app, a Division tracker

A link végére a nevem helyre beírod a tied és már írja is.
De a Uplayben a statisztikánál is benne vannak ezek az adatok.

[ Szerkesztve ]

;) - The Power of the Light Side

(#51943) alibiman válasza Anonymus23 (#51942) üzenetére


alibiman
aktív tag

Köszike! :)

(#51944) arnikusz válasza El Gringo (#51928) üzenetére


arnikusz
veterán

Az enyém most ilyen, Absolute cheatert le is szedtem vele az előbb.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#51945) #59036672 válasza arnikusz (#51944) üzenetére


#59036672
törölt tag

Szánalmas, hogy egy kazánlemez support szarral lehet pvp-t játszani és minden szett kalap szar ellene. Egyedül striker tudta megölni. :( :(((

(#51946) arnikusz válasza #59036672 (#51945) üzenetére


arnikusz
veterán

Orosz barátunk se értettem mi van (Absolute) olyan szépen ment a higanymozgás, meg az ultijai egymás után, de csak elfogyott. :D

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#51947) El Gringo válasza arnikusz (#51944) üzenetére


El Gringo
senior tag

most így staminás szettben elsőre meglett a kórház. Igaz, csak öt darab van meg belőle. :R szerencsére volt egy másik D3-as is. ;]

ł----ł Myprotein regisztrációs kód belépésnél: 7UAY-R1 ł----ł Crypto.com meghívó (50$) ł-ł Revolut-meghívó (VISA ingyen posta) ł-ł CURVE meghívó (5 angol font ajándékba + MasterCard ingyen posta) PRIVÁTBAN ł----ł 5% iHerb kupon: LQV119

(#51948) Anonymus23


Anonymus23
veterán

Ja, ha valakinek nem jutott volna a múltkori 121%-osból, Ragadozóhoz jól jöhet:

;) - The Power of the Light Side

(#51949) Madoc válasza Anonymus23 (#51948) üzenetére


Madoc
veterán

:R

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#51950) FireKeeper


FireKeeper
nagyúr

camp hudson-ban a fegyó árusnál abszolút godroll extended mag van, 120,5% mag size, 3% crit chance, 4% crit dmg.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.