Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

Uolsó frissítés: 2018.10.10

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#21851) Anonymus23 válasza norti (#21847) üzenetére


Anonymus23
veterán

LOL, tegnap esti Lexington után nem törtem össze az összes cuccost (előtte is mindig néztem, hátha valamelyik jó rá) erre fel meg itt van egy 30-as szintű lézer pointer:

(#21842) arnikusz

Mellékküldetésekből nem lesz meg a 30, nem beszélve arról, hogy a szárny fejlesztések sem fognak úgy menni, ahogy szeretnéd. Írtam, ha gondolod, szívesen segítek a nagy küldetéseket lenyomni...

[ Szerkesztve ]

;) - The Power of the Light Side

(#21852) norti válasza Anonymus23 (#21851) üzenetére


norti
addikt

:D Na igen, ez a zöldnél sokkal jobb :)

(#21853) duvi válasza Anonymus23 (#21851) üzenetére


duvi
nagyúr

Az X-45 dps-ed az igazi lol :D Sokaknak még a G36-al sincs ennyi :D

(#21854) arnikusz válasza Anonymus23 (#21851) üzenetére


arnikusz
veterán

Mindig rám jön a nevethetnék, ha meglátom a kis pisztolyok DPS-ét, így 1.3 után és az egészben az a gáz, hogy ha ezeket használjuk egérrel az hamar egércserét és ujj gyulladást okoz.
OFF - használjatok captain crusher marokerősítőt-
ON még a kis pisztolyra visszatérve kis karekternél a 04 GS első hullám X45 jobb bóklászni, mint pl. 07GS AK, vagy a G36- gondolom ez továbbra is így marad.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#21855) arnikusz válasza Anonymus23 (#21851) üzenetére


arnikusz
veterán

Köszönöm azt egyedül szeretném végig csinálni a hétvégén, de hétfőtől az Undergrundban majd tudok jönni.
Igen igazad van ahogy számolgattam, nem jutok el vele max. 20-ig, mert az elsőnél is bár megvolt a 30, de csak a Lexington, Orosz nagykövetség és Közgyűlés maradt akkorra.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#21856) RECSKA válasza duvi (#21853) üzenetére


RECSKA
veterán

G36 fokuszalt talentje azert nagy atb@szas, dobja a dpst szepen... :)

En most lmg huszar lettem. Rpk74-el tolom, eszmeletlen pontos, nagyon jo tars a striker szetthez. 38% critesely, 9e alapsebzes 3200 firearms mellett( +29% nem fedezekben levo ellenfelre + a savage talentes kesztyu ), brutal-halal-adaz talentekkel 200e a dps, es bontja az ellent szepen. :)

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#21857) pzstm válasza duvi (#21853) üzenetére


pzstm
titán

274ezer a DPS-em X-45el :B

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#21858) Snip3r_HUN válasza pzstm (#21857) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

Nekem “csak” 196k DPS,cserébe a crit 250-350k fejre ahogy a sentry tölti. :DDD

[ Szerkesztve ]

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#21859) duvi válasza RECSKA (#21856) üzenetére


duvi
nagyúr

Persze a dps érték nem mérvadó, de az X-45-nek az alapsebzése is elég durvára sikeredet. Ehhez jön még két jóféle talent és egész használható main fegyvert kapunk.

(#21857) pzstm
Te nem számítasz, mert neked ez már a kötelezőn elvárható szint :DDD

[ Szerkesztve ]

(#21860) arnikusz válasza RECSKA (#21856) üzenetére


arnikusz
veterán

Próbálj ki egy L86-ost, én azzal szórakoztam a múlt héten 202 DPS-re tudtam feltolni, volt 4117 tűzfegyverem is, de az életerő miatt 3346-al használtam, a talentjei nem voltak ilyen jók mint a tiéd, de messze verte a G36-ot pontosságban.
3Striker/3Blindben használtam így.

[ Szerkesztve ]

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#21861) RECSKA válasza arnikusz (#21860) üzenetére


RECSKA
veterán

Van l86 is, 10k sebzessel, de amennyivel nagyobbat lo, annyival van kevesebb loszer. Meg mintha tavolra jobb lenne az rpk. Akkorakat lovok vele, csak pislogok.

Nincs is tavcsoves a karinal, acr + rpk74+ a kotelezo x45 :)

Nagyon jok lettek az lmg-k, jo talentekkel aratnak... ( tegnap ug heroicon 2 lmb shotist szedett le 1 tarbol, imadom! )

En 5 striker es 1 savage kesztyuben vok. Ruhakon minden critsebzesre, criteselyre, pancelserulesre, elitesebzesre van rollolva, csak firearms gearmodot hasznalok criteselynovelessel.

[ Szerkesztve ]

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#21862) Anonymus23 válasza Snip3r_HUN (#21858) üzenetére


Anonymus23
veterán

Csak egy pulse volt elnyomva az egyik társ által, és így adta be ezt, 2x volt jelölés a fejre (ez biztosan, lehet ez volt a 3.).
De láttam már ettől sokkal durvább criteket is (nem én lőttem) itt a fórumon is screeneltek már ettől jóval nagyobbat, ami igazán használható benne, az ha csapatban van az ember, akkor kb fél másodperc alatt meglehet a 3 jelölés a fejre, és a csapatban való +45% sebzés nagyon jól adja.

;) - The Power of the Light Side

(#21863) Anonymus23 válasza pzstm (#21857) üzenetére


Anonymus23
veterán

Ha csak a DPS számítana :DDD

;) - The Power of the Light Side

(#21864) Anonymus23


Anonymus23
veterán

Látszik, hogy unatkozom, festék száradás és következő réteg között próbálgattam az X45-öt.
1.363.426... No comment... Kiváncsi vagyok, ezt mikor nerfelik.

Jah, mielőtt valaki belém kötne, nem epenisz, hanem, hogy lehet nyugodtan használni, főleg ha sentry szettje van valakinek. Pl az ezután következő kört mindenki X45-össel tolta, simán lement a Lexington heroic.

[ Szerkesztve ]

;) - The Power of the Light Side

(#21865) arnikusz válasza Anonymus23 (#21864) üzenetére


arnikusz
veterán

OFF: Hány réteget ken fel Kérem, :))
Megvan már a Showstopper?

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#21866) Anonymus23 válasza arnikusz (#21865) üzenetére


Anonymus23
veterán

Az még csak véletlenül sem esett..
Kíváncsi vagyok, hogy fog-e, Pxc-ért és pénzért farmolom a Lexingtont csak.

festék:
Ez már más (fehér zománc), sok helyen kell festegetni, amióta beállt a derakam, meg lájtosra vettem :)

;) - The Power of the Light Side

(#21867) Egonyolc


Egonyolc
aktív tag

Mi most a nyerő 199,9-es gear score össze állítás?
A holster legyen minél magasabb, vagy a fegyver?

++?????++ Out of Cheese Error. Redo From Start. +++ Divide By Cucumber Error. Please Reinstall Universe And Reboot +++

(#21868) RECSKA válasza Egonyolc (#21867) üzenetére


RECSKA
veterán

Miert olyan kis dzbe akarsz menni?

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#21869) duvi válasza RECSKA (#21868) üzenetére


duvi
nagyúr

Biztonságos(abb) szintezés?

(#21870) RECSKA válasza duvi (#21869) üzenetére


RECSKA
veterán

161 alatti is tele van trollokkal, akik levetköznek... :)

Bár tény nem annyi. :R

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#21871) TTomax


TTomax
nagyúr

Aki akar jönni heti HVTre vegyen fel Addictive75,éppen intelezek...

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#21872) TommyS_27 válasza TTomax (#21871) üzenetére


TommyS_27
senior tag

Még mindig a Sentryt szeretem a legjobban :C

https://www.twitch.tv/ltommys

(#21873) pzstm válasza TommyS_27 (#21872) üzenetére


pzstm
titán

3 sentryn kívül azért van ott egy smart cover, egy pulse és egy damage boostos heal is ;)

Persze szép ettől, én is most 5db-os striker és/vagy sentry szettre hajtok ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#21874) Anonymus23 válasza TommyS_27 (#21872) üzenetére


Anonymus23
veterán

Ez milyen M1A?

Tegnap esett egy 229-es Socom M1A, nem túl jó tálentekkel (kifejezetten vackok), már majdnem eladtam DE ami feltűnt, hogy míg a többi csipának 13,5% (gondolom ennyi jön össze alapból a szettekből + a fegyver alap crit) a ChC, ennek 60!!! % :Y
Valószínűleg a Profi tálentből (+48% ChC a harcon kívüli első golyóból) adódik, de szerintem nem csak a harcon kívüli időre érvényesül (bug?), mert jóval több crit repked ennél a fegyónál. Vagy mi számít harcnak? Ha visszalőnek? :DDD
3-ra sikerült az első tálent helyett Brutál-t pörgetni.

Amúgy 49,6k / 162% fejlövéssel, Brutál/Profi/Gyors tálentekkel, csak 840-et critel 3-as jelöléssel, de gyakorlatilag 5-ből egy ami nem crit.

Íme:

[ Szerkesztve ]

;) - The Power of the Light Side

(#21875) TommyS_27 válasza Anonymus23 (#21874) üzenetére


TommyS_27
senior tag

Első hullámos 229-es. Az a talent megdobja a CHC-t. Nekem is volt olyan M1A-m, de nálam nem bugolt be sajnos a talent. :))

@21873 pzstm persze kellett a taktikus is a csapatba. :R Direkt kértem, hogy minden legyen lent, mert eddig max 3.1 millát lőttem és kíváncsi voltam meddig megy fel. :)

https://www.twitch.tv/ltommys

(#21877) Fitzgerald


Fitzgerald
veterán

Hali,

Megjelenés óta változott annyit pozitív irányba a játék hogy érdemes legyen annak is újra ránézni, aki erős sugárban hányt a lába elé a bétától (pl. én)? Látom volt már néhány frissítés, ingyenes DLC is.

(#21879) vendingo válasza Fitzgerald (#21877) üzenetére


vendingo
veterán

Ebben a cipőben járok én is. 1-2 hete játszottam vele újra 20 percet, aztán elraktam télire :)

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#21880) vegitossj7 válasza Fitzgerald (#21877) üzenetére


vegitossj7
addikt

Várj még 1 évet. 80%-a a dolgoknak nem úgy megy, ahogy tervezték.

[ Szerkesztve ]

Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

(#21881) Fitzgerald válasza #46898176 (#21878) üzenetére


Fitzgerald
veterán

@vendigo

Én nem vettem meg, de kíváncsi vagyok hogy áll most a játék, mert egészen a béta előttig nagyon érdekelt. Ha hoztak valami érdemi pozitív változást a javítások lehet nekiesnék, főleg hogy kulcsos oldalon 25 ojróért be lehet már szerezni.
Season Pass tartalmak milyen ütemben jönnek, mennyi lesz?

@vegitossj7

Ez mit jelent? Sok a bug, vagy alapvető játékmechanizmusok nem működnek úgy, ahogy kellene?

[ Módosította: Mate ]

(#21882) vegitossj7 válasza Fitzgerald (#21881) üzenetére


vegitossj7
addikt

Milyen jó dolog, hogy ezért regisztrált a kolléga, hogy ezt mondja. :U Így kell bemutatkozni.

A második... Meg az 1. is. 1 META van PvE-re és max 2 META van PvP-re. A talentek, skillek, fegyverek 90%-a hasztalan. A programozás és a balance nem az erősségük. Viszont a nerf és a játékosok eltaszítása megy nekik.

1 év, és rendbe rakják, lehetőleg egy másik stúdióval.

[ Szerkesztve ]

Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

(#21883) Fitzgerald válasza vegitossj7 (#21882) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Mindjárt csekkoltatom kinek az alregje.

Fasza...akkor tényleg várok még vele, köszi!

[ Szerkesztve ]

(#21884) Lefty


Lefty
addikt

Hiaba az uj fegyok meg G36, vegul megint az AUG-nal kotottem ki, jelenleg 3 striker/3 final measure felallasban.

(#21885) RECSKA válasza Lefty (#21884) üzenetére


RECSKA
veterán

3 striker + 2 vegso + savage kesztyu jelenleg a legjobb sokak szerint. En 5 striker + savage kesztyuben vok, es acr+lmgvel tolom :) smg sajna kicsit sebez :(

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#21886) Lefty válasza RECSKA (#21885) üzenetére


Lefty
addikt

12.2k az AUG alapsebzese majd 1000 rpm-mel, lehet vele piritani pusztito-brutal talenttel. Az a baj a savage gloves-al, hogy kisebb a gear scoreja, igy a firearms kisebb rajta.

[ Szerkesztve ]

(#21887) RECSKA válasza Lefty (#21886) üzenetére


RECSKA
veterán

A sebzeshez mindig tedd oda a firearms erteket.

Nekem 3200 firearms mellett :
Aug : 10.2 725rpm brutal-pusztito-adaz
Acr : 10.4 760rpm brutal-halal-adaz
Ez az alap, ezekre jonnek a modok.

Aug kevesebb loszer, raadasul csak kozelre. 10m felett brutalisan csokken a sebzes. Acr pedig jo tavolra is, s kozelre is akkorat ut. Valamint 50 golyo helyett 60.

Kinek mi jon be, de en smg-t nem hasznalok mar. Lmg-k jonnek be. Brutalisan pontos az rpk74, es 9k+30% a sebzese, 88 loszerrel. Nagyon bejon.

[ Szerkesztve ]

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#21888) sith7 válasza RECSKA (#21887) üzenetére


sith7
nagyúr

Van valahol ilyen rpk74 tervrajz,vagy drop volt ?
229 - es a gs - e ?

(#21889) RECSKA válasza sith7 (#21888) üzenetére


RECSKA
veterán

Underground dobalja szepen. Tegnap este 2 fazis 3 direktiva alatt 8 fegyvert kaptam, volt ami tokeletes talentekkel. 229es tervrajz nincs meg sajnos :(

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#21890) Lefty válasza RECSKA (#21887) üzenetére


Lefty
addikt

Persze ez kozelre van, melle egy jo military AK van most.

(#21891) sith7 válasza RECSKA (#21889) üzenetére


sith7
nagyúr

köszi a választ

(#21892) Spancho


Spancho
őstag

Szombaton szoktak resetelni a vendorok ?
Senki nem írt mèg semmit ,gondolom semmi èrtelmes megint...

A nyuszik és az őzgidák is várják a majálist, hát miért lennél épp te szomorú?

(#21893) Snip3r_HUN válasza Spancho (#21892) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

Ahogy mondod,szokásos kínálat DZ3-ban,DZ5-ös vendort még nem néztem meg.

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#21894) vegitossj7


vegitossj7
addikt

PSA: A pisztoly helyetti shoti is teljes értékű fegyvernek számít, így alpha-ba már 9 talenttel lehet lövöldözni...

Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

(#21895) norti válasza vegitossj7 (#21894) üzenetére


norti
addikt

A pisztolyok csak 2 talentesek, a levágott csövű sotik hármasok?

(#21896) duvi válasza norti (#21895) üzenetére


duvi
nagyúr

Igen :K

(#21897) norti válasza duvi (#21896) üzenetére


norti
addikt

Sajnos (szerencsére) nem működik, ahogy olvasom redditen, bár lehet, hogy van vmi más bug, ami engedélyezte a srácnál.

(#21898) hitvanyalak válasza norti (#21895) üzenetére


hitvanyalak
senior tag

A Damascus 3 talentes.

A lamellák is néznek engem. Bőrömre csíkokat festenek.Énemből csíkok lefeslenek. Felváltva vagyok én is fény vagy árnyék. Apró komolykodó árnyjáték. Fény-árny csíkokban mérem a perceket.

(#21899) RECSKA válasza norti (#21897) üzenetére


RECSKA
veterán

Kiprobaltam, nalam sem rakja ki..

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#21900) Snip3r_HUN


Snip3r_HUN
addikt

Imádom mikor az ajtónyitás pillanatában már holtan fekszek, mert már egy egész osztag vár bentről. Most "csak" egy medik és 2 shoti jött egyszerre...
[link]

[ Szerkesztve ]

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.