Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

Uolsó frissítés: 2018.10.10

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#21951) RECSKA válasza #35434496 (#21949) üzenetére


RECSKA
veterán

ráadásul én tuningoltam a sticky-t, +20% robbanási hatósugár, így már azért 2-3 játékos elfekszik tőle ha egyhelyen vannak...

500 szívósságom tegnap átlötték mint ha 300e lett volna. Igaz deadeye-al, de akkor is.

Sajnos PVP-re összeszokott, ügyes csapat kell. Nem úgy megy már, hogy bemegyek és puffantok 2 játékost, mert pillanatok alatt ott terem a fél szerver :)

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#21952) #35434496 válasza RECSKA (#21951) üzenetére


#35434496
törölt tag

Eddig se ment úgy kivéve DemmeR. :DDD De ha pvp-t játszunk akkor kb 3m-ről lövöm a tagot ezzel az mp7-el. Hidd el még a sticky gombját se tudja lenyomni és már viszik is tepsin a tagot. :DDD

(#21953) RazoR válasza #35434496 (#21952) üzenetére


RazoR
veterán

Jó lehet. Nekem közel 250 óra alatt egyszer sem esett MP7...

(#21954) #35434496 válasza RazoR (#21953) üzenetére


#35434496
törölt tag

Nekem ma dobott egy hasonlót de odaadtam egy velem játszó szàmomra ismeretlen Magyar srácnak. Nem tudom a nevét. :B Holnap gyere játszani ha dob megint odaadom neked. :K

(#21955) failed válasza RECSKA (#21950) üzenetére


failed
tag

180k, na de én csak itemlvl200-nál járok :D...

sentrynél hogy is van ez a félautomata fegyóval jelülőt ad vagy mi? (mik a félautomata fegyók? :B )

reckless chestet meg annyit szedtem már szét, hogy unom is őket o.0

az underground az most fizetős dlc? vagy az hogy megy? nekem csak alap ps4 játékom van updatelve amúgy most hogy mondod, jobban belegondolva, mostanában tényleg nem nagyon dobálja a felelőtlen chesteket

[ Szerkesztve ]

Intel i5 10400F | Gigabyte B460 HD3 | 2x8 DDR4 Gb Corsair Vengeance@2666Mhz CL15 | Sapphire 6700 XT Pulse 12Gb | Seasonic Core GC 650W Gold | Sharkoon Revenge Economy | Kingston A2000 500GB | WD10EZEX 1 TB | SS Rival 3@qck+

(#21956) BGyulaHUN


BGyulaHUN
tag

Sziasztok!

Ragadozó szetthez 2 végső megoldás a nyerő? Gépkarabély mellé milyen fegyvert ajánlotok? Vagy építsek csapásmérőt? Előre is köszi mindenkinek!

(#21957) RECSKA válasza #35434496 (#21952) üzenetére


RECSKA
veterán

Én elhiszem, elsőnek.

De mikor nem elsőnek lősz, akkor repül a sticky. Én a healbe szoktam lőni. Lelövi a srác a healt, én meg dobom a stickyt. A múltkor 2 játékos feküdt el egyszerre :)

Kell a csapat. Megpróbáltuk 4dps-el a dz-t. Tudod meddig jutottunk? talán 2 embert sikerült lelőni, mert jött 1 shotis stickys tank, és 3-at kinyírt belőlünk, 1 meg elszaladt.

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#21958) #35434496 válasza RECSKA (#21957) üzenetére


#35434496
törölt tag

Nem tudom de nekünk működik a dolog. 1 v 1-ben sok játékost lelövök így. Pl:ha az első jàtékoson feltöltődik a striker akkor a második játékost 400k dps-el lövöm és jön a csíter meg rpm hack duma.. :DDD
Sokan alábecsülik a sriker cuccokat pedig nem kellene. :N

[ Szerkesztve ]

(#21959) Anonymus23 válasza failed (#21948) üzenetére


Anonymus23
veterán

Közel sem csillagharcosok, de ma már nincs olyan build, aminek ne lenne ellenszere a DZ-ben, szerintem (bár én viszonylag ritkán járok arrafelé mostanság).

Nekem ez a 3 van most.
DPS

Taktikus

Valami

Amire jó az egyik, arra a másik nem és vica-verse...
Jó van benne 775 órám.

[ Szerkesztve ]

;) - The Power of the Light Side

(#21960) Snip3r_HUN válasza #35434496 (#21952) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

De ha 3 méternél messzebb vagy, halott vagy. :DDD Jöhetnétek már, kezd unalmas lenni hogy mindenki csak UG-zni akar,én meg egyedül járok DZ-be. ;]

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#21961) #35434496 válasza Snip3r_HUN (#21960) üzenetére


#35434496
törölt tag

Èn csak dz-ben vagyok. Ug rangom kb 12 :D

[ Szerkesztve ]

(#21962) RECSKA válasza #35434496 (#21958) üzenetére


RECSKA
veterán

Strikerbe vok, rpk-val es auggal. 1v1be nem lonek le.

De nem is tudom megmondani, mikor harcoltam 1v1be utoljara... XD inkabb 1v3 szokott lenni. 2 elfekszik, 3. Lelo :(

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#21963) TTomax


TTomax
nagyúr

Valahogy ez az UG se az igazi,a hard könnyü még 5direktivával is cserébe ha szerencséd van kaphatsz egy 240es itemet ami naná hogy lone star,a chall. meg tul nehéz randonokkal,cserébe ott se esik semmi a heroic meg alig nehezebb de persze ott 10ből 8x wipe...nem erössége a játéknak a skálázódás az biztos...

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#21964) Snip3r_HUN válasza TTomax (#21963) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

Heroicra két dolog kell csak és nyert ügy, support station és smart cover. Nem mondom egy-egy wipe szokott lenni, de általában gond nélkül lemegy randomokkal is. Ha jön a 2 shotis van nálam egy sasg12, ami megállítja őket és a sentry miatt 3 fejes után 45% plusz sebzés ad.

[ Szerkesztve ]

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#21965) szteve válasza BGyulaHUN (#21956) üzenetére


szteve
csendes tag

Szia! Reggel felveszlek uplayen majd ha gondolod és lesz időd jöhetsz velünk, segítünk is amiben tudunk bár itt a fórumon vannak tapasztaltabb playerek is nálunk :D

Dreco89

(#21966) Bird


Bird
addikt

Szánalom, hogy ez a játék mennyit tölt. :F

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#21967) Raulblanco07 válasza Bird (#21966) üzenetére


Raulblanco07
aktív tag

Mire gondolsz pontosan? Sok kritikát kapott, de a töltési idő biztos hogy nem olyan amiben rossz.
Van egy kis töltés amikor BOO-ra lassan kell besétálni, BOO és HUB között, bár ezt ki lehet hagyni azzal hogy rögtön oda gyors utazol, és 1-1 gyorsutazásnál van egy egy kis töltés, de ez érthető, egyáltalán nem tart sokáig.

Ha futás közben lassít le a karaktered mert be kell tölteni a texturát, akkor csak simán gagyi a géped a játékhoz.

GTA5-nek a közelébe se menj ha itt szerinted sok a töltés :D

(#21968) szteve


szteve
csendes tag

Én jelenleg ezt próbálgatom, de nagyon gondolkodom a striker pvp setten. Attól függetlenül h villám gyorsan töltök újra, semmi extrája nincs. A pp-t cserélni szeretném egy mp7re de nekem sem esett egy darab se így nehéz lesz :D és sajnos nem is 268as szett itemek vannak a karin, jelenleg azokat próbálom gyűjtögetni mellé. Ha úgy sem jön össze akkor próba a striker

[ Szerkesztve ]

Dreco89

(#21969) Bird


Bird
addikt

Ez a deadeye cucc az istennek se akar pottyanni. :O

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#21970) vegitossj7 válasza Bird (#21969) üzenetére


vegitossj7
addikt

Ezzel mit segítsünk neked?

Kezd már megint Facebook-ra zülleni a topic...

Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

(#21971) Raulblanco07 válasza Bird (#21969) üzenetére


Raulblanco07
aktív tag

Menj dragon nestet és csináld is végig, kint a 4 boss inkább reclaimert dobál, ha reclaimer kell valakinek, elég a 4 bosst megölni aztán restart, a végén a teherautó vagy a küldi végi loot dob gyakran dead eye-t.

(#21972) Bird válasza Raulblanco07 (#21971) üzenetére


Bird
addikt

Tudom, hogy azt kellene csinálni, de megtorpantam. Elértem a tárgyaimmal egy 190 körüli értéket már vagy 1 hete és nem tudok onnét előre lépni. Szólóban a normal facepalm, a hard esélytelen egyedül dragon nestre. Csinálgatom az undergroundot is ott lvl 15 környékén járok. Nem egyszerű csapatot találni, frusztráló a helyzet. :U
Eddig a predator cucc lett meg, meg esett 2 blind. 160k a dps-em, toughnessem 200k körüli.

Pedig tudom mi az a farmolás, d3-ban 1900+ óránál járok.

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#21973) johndoo1000


johndoo1000
tag

Sziasztok!

Teljesen kezdőnek érzem magam, pedig napi 2-3 órát nyomom.
Valaki elárúlná, hogy lehet a chat ablakban csak csapatnak üzenni.
Vagy én vagyok a béna vagy én vagyok a béna, de csak az adott terület chat ablakában tudok üzenni. Hiába kapcsolgatom ide-oda a csetszűrőket.

(#21974) RECSKA válasza johndoo1000 (#21973) üzenetére


RECSKA
veterán

/c

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#21975) XeeN válasza johndoo1000 (#21973) üzenetére


XeeN
senior tag

/T

(#21976) #35434496


#35434496
törölt tag

DeadEYE 100% krit csak a mesterlövész fegyverre vonatkozik?

(#21977) RECSKA válasza #35434496 (#21976) üzenetére


RECSKA
veterán

Igen. Igy playerbe 2-3 loves kell.
Nem valt be az alpha kari, igy csinalom a sentry karit shotival, 4 sentry + reckless melleny + savage kesztyu ( terveim szerint 40-45e skillel )

[ Szerkesztve ]

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#21978) Anonymus23 válasza johndoo1000 (#21973) üzenetére


Anonymus23
veterán

Ha magyar nyelvűre van beállítva a játék, akkor ahogy recska írta:
Enter után /c megint enter, és utána már a csapatnak írsz.

Ha angolra van állítva, akkor /g.

(#21972) Bird

Erre csak egy megoldás van, ne menj egyedül. Nagyon sok normális játékos van, akik segítenek letolni a dragont, vagy akár a többit is.
Ha fejlődni akarsz, pl teljesen jó megoldás, hogy pl Lexingtont csinálod heroicon, match makinggel. Ha a kis GS miatt kidobnának, akkor írd be chatba, akár poénosan, hogy segítsenek fejlődni szeretnél, azt 3 normál játékos is letolja heroicon pisztollyal is.
Én is szívesen segítek neked pár küldetést lenyomni ilyenekben, itt azért már kapsz olyan cuccokat, amivel Feljebb tudsz lépni, és tudsz fejlődni.

Ha beszélsz angolul, akkor meg főleg, nagyon sok külföldi van, és nagyon sok normális van közöttük, szólsz, hogy srácok szeretnék fejlődni, a nagy része nem köcsög, és pár kört letolnak veled.

Egyedül nem fog menni.
Pl a múlt hét végén sikerült megismerkedni egy holland sráccal ( :) 40 éves) és teljesen véletlenül összejött megint egy senior csapat, holland, amerikai meg mi voltunk Sith-el, 40 körüli volt az átlag. Nagyon normálisak, és segítőkészek. Szombaton az amerikai gyerek olyan sentry cuccot adott oda nekem, amit még azóta is használok.

[ Szerkesztve ]

;) - The Power of the Light Side

(#21979) vvillie


vvillie
tag

Udv. Nemrég vettem meg a játékot és most végeztem a kampányal.
Pár szóban össze tudnátok foglalni, hogy mire figyeljek ezutan, hol érdemes farmolni meg egy gear guide is jol jonne. Par napon belul tervezem megvenni a season past.

(#21980) Bird válasza Anonymus23 (#21978) üzenetére


Bird
addikt

Felveszlek Téged is. Csapat orientált a játék, én is belátom, hogy nem fog menni. Köszi a segítséget! :R

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#21981) Anonymus23 válasza Raulblanco07 (#21971) üzenetére


Anonymus23
veterán

Ez azért ebben a formában nem igaz. Mármint a 4 lovas farmolása heroicon. A küldetés végén lehet többnyire azt ad, de a 4 boss az mindenfélét.
Nekem mindenfélét szokott dobálni, striker, sentry, dead-eye, Alpha, reclaimer, taktikus, firecrest, blind, végső megoldás, a legkevesebb a magányos csillag, pedig abból kellene már egy jó kis mellény.. :DDD

Aki gearelődni akar, az menjen bátran, mert esik mindenféle.
Nekem mind a sentry, mint a taktikus/végső megoldás karaktert fel lehetett simán húzni 255-ösre (240 körülről) 3 nap alatt (P-Sz-V) és kb 6 milla credit a farmolásból eladott cuccokra.
Fegyver talán ha 2 esett ami használható, de szettekből nagyon sok jó van benne.
Van egy halom reclaimer / dead eye / alpha / striker 268-as cucc, amit csak bedobáltam a ládába, még meg sem néztem, vagy raktam össze.
Ja nem beszélve arról, hogy rohadt sok fegyver és szett módosító is esik, vannak köztük kifejezetten nagyon jók, végre az elektronika alapanyag is kezd jelentősen növekedni...

A farmolás nagyon random, van, hogy 4-5 körön keresztül csak sárga hullik, de volt, hogy 1 körben 4 zöld + 2 sárga is esett, ebből 2 olyan zöld cucc volt, amit gyakorlatilag roll nélkül fel lehetett rakni.
Kicsit unalmas lehet, de leggyorsabban (kivéve persze ha DZ-ben 2x4 fős csapatban rugóként tolja és szedi a mások lootját is) itt lehet fejlődni. Legalábbis most.

;) - The Power of the Light Side

(#21982) Raulblanco07 válasza Anonymus23 (#21981) üzenetére


Raulblanco07
aktív tag

Nem azt mondtam hogy csak és kizárólag reclaimert dobál, hanem hogy inkább azt, és reclaimer farmolásra az a legjobb, csináltuk sokat, persze én is kaptam már ott strikert, sentryt, taktikust is, meg egyéb szarokat, de a sok kör átlaga az, hogy leggyakrabban reclaimert dob.
Nyilván nem írtam listát és vezettem statisztikát, de úgy játszom hogy be van kapcsolva a reward chat, legalább fele a szetteknek pedig reclaimer ahogy ott láttam, mivel megy a csere bere, és adtuk körbe őket annak akinek épp az a reclaimer cucc hiányzott vagy kellett. Az összes többi szettből együtt dobott kb annyit mint csak reclaimerből.

(#21983) Anonymus23 válasza Raulblanco07 (#21982) üzenetére


Anonymus23
veterán

Nekem messze nem az a tapasztalatom, mivel ugyancsak többnyire ismerősökkel játszunk, és most ráálltam a reclaimerre, hogy abból is összejöjjön valami használható és arányaiban semmivel sem mondanám többnek mint a többit. Alíg esik belőle, a többieknek sem, még azok sem tudnak adni, akiknek már fullos reclaimer szett van...
Egyedül az van, hogy az első napokban dobálta a sentry-t is, na abból Vasárnap óta egy sem.

Akkor ez is elég random, vagy valahol figyeli, hogy ki milyen szettekben van....

;) - The Power of the Light Side

(#21984) LedyGyuszi


LedyGyuszi
addikt

Tegnap összejött végre egy viszonylag normálisabb reclaimer szett...Egyenlőre 2 db végső megoldást tettem mellé.

Kérdés:
-mire érdemes rámenni ennél a szettnél? Elektronikára?Jól gondolom ,akkor gyorsabban töltődik vissza pl. a tüzes golyó?
- tapasztaltam olyat is, hogy vki a robbanó golyó mellé megivott +20% elit sebzés vizet, de nekem ez sehogy sem sikerül, ennek mi a trükkje?
-illetve milyen szettel érdemes még a reclaimert párosítani?taktikussal pl.?

XONE: LedyGyusziHU

(#21985) johndoo1000 válasza RECSKA (#21974) üzenetére


johndoo1000
tag

Sziasztok!

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat.

Ez amúgy hol van leírva, vagy ti, hogy jöttetek rá ?

(#21986) Spancho válasza johndoo1000 (#21985) üzenetére


Spancho
őstag

Van suttogás is :D /s
De az is elég szarul van megoldva.

A nyuszik és az őzgidák is várják a majálist, hát miért lennél épp te szomorú?

(#21987) RECSKA válasza LedyGyuszi (#21984) üzenetére


RECSKA
veterán

Nekem a reclaimer ( 4 reclaimer + 2 taktikus ) 2 fele builddel van:
- balanced : 180/340/45 , ekkor okosfedezek es overheal a hasznalt skill, ez szigoruan pve, dzben 1 masodperc alatt szetlovik...
- tank : 120/550/45 , itt boostheal es robbanosticky. Ez pvpre van. Pvere felesleges, pillanatok alatt agyonlovik a mobok, pont ugy, mint a 340es szivossaggal.

Mostmar egyszerre csak 1 bonuszt lehet aktivalni. Nalam kb fel perc alatt toltodik ujra, nem mertem pontosan, de szinte mindig tudom nyomni.

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#21988) LedyGyuszi válasza RECSKA (#21987) üzenetére


LedyGyuszi
addikt

thx :R

XONE: LedyGyusziHU

(#21989) Anonymus23 válasza RECSKA (#21987) üzenetére


Anonymus23
veterán

A stickynél még mindig 250 a max dmg?

;) - The Power of the Light Side

(#21990) RECSKA válasza Anonymus23 (#21989) üzenetére


RECSKA
veterán

Igen.

Full vedtelen playert eldont. Amivel meg szorakozom, hogy heal a foldre, sticky a mobok koze, csapat atrohan a healen, emiatt ujra van stickym ami a playerek koze roppen, ilyenkor mar a 20-30% vedettseget elvezo 300as szivossagu glass cannonok osszeesnek.

Hetvegen ki fogom probalni a sentryt 42e elektroval, shotgunnal. Van egy sasg12, ami firerates tarral nagyon gyorsan lo. Jelolni tokeletes. Es a jeloles a sticky sebzesere is hat. Ott azert nagyot pukkant majd.

Sticky amugy mar nem divat, tegnap elott tobb playert is agyonlottem vele, ment is a siras, hogy sticky bomb idiot... XD

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#21991) Raulblanco07 válasza Anonymus23 (#21989) üzenetére


Raulblanco07
aktív tag

igen, 250k plusz a talentek.

Ledygyuszi, bőven jó a 2 final measure helyette. Ha randomokkal megyek clear sky-ra vagy dragon nestre, nem GS-t nézek, 230-240 gs miatt nem rúgom ki, felőlem lehet GS 255, ha nincs exotic resistje akkor repül.

Recska, bármit használsz ami nem glasscannon 300k szívósság semmi resist csak és kizárólag dps és más semmi, azért sírnak mert noob meg egyebek. Ha heal, pulse és gépfegyver hármason kívül bármi mást mersz használni, akkor noob vagy.

[ Szerkesztve ]

(#21992) woker válasza LedyGyuszi (#21984) üzenetére


woker
aktív tag

Fölösleges electronics/skillpowerre gyúrni csak azért, hogy gyorsabban töltődjön. A legjobban csapatban tudod használni ugyanis ha be van rakva a triage akkor elég párszor ki/befutni egy baráti healbe és máris 0-ra redukáltad a cooldownt.
Most már nem tudsz egyszerre 2 vagy több consumable-t betenni, az bug volt és múlthéten (vagy mikor) javították ellenben a csapattársak viszont eltudnak nyomni maguknak egy másodikat.

(#21993) RECSKA válasza Raulblanco07 (#21991) üzenetére


RECSKA
veterán

Falconra pl felesleges a resist ( ha csak nem te vagy a taktikus ), meg ugy altalaban pve teruletre. De dzben is nagyon kevesen mennek mar stickyvel.

Jo lenne egyutt menni megint dzbe Raul, mostmar van 500 feletti szivossaga reclaimeremnek, stickyvel, hetvegen meg sentry sticky parti lesz.

Tegnap falconon vicces volt, mostmar a taktikusom nekem is 700 feletti szivossaggal van es 80 feletti exotic resistel. Vicces, hogy az overhealt alig lovi le az apc :)

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#21994) Raulblanco07 válasza woker (#21992) üzenetére


Raulblanco07
aktív tag

(Ha baráti healbe futkározol, akkor az Ő cd-jét csökkented, a saját cd-d csökkentése akkor van, ha neked van triage talent és ők futkároznak a Te healedben)

(#21995) Raulblanco07 válasza RECSKA (#21993) üzenetére


Raulblanco07
aktív tag

Falconra pl felesleges a resist ( ha csak nem te vagy a taktikus ), meg ugy altalaban pve teruletre. De dzben is nagyon kevesen mennek mar stickyvel.

Igen, ezt minden esetben elmondom Én is, amikor falcononként 1-2 alkalommal mégis belő a lépcső alá az APC, és egyedül életben maradva felkeltem a másik 3-at, mondom nekik mindig, hogy hülyeség az exotic resist srácok, szerintem még sok is van rajtatok, vegyétek le azt is :)

Persze, nekem is van 5. sentry szett cuccom amit ha felrakok akkor + 5-ös bónusz, + dmg to elite és + armor dmg, de az exoticom 89-ről leesik 24-re, lexington heroicra vagy UG-re bőven elég, nem kell annyi exotic, de egy falconra, clear sky-ra, dragon nestre, vagy DZ-be csak és kizárólag az exoticos verzióval mennék be.

Nekem lelőtte az overhealt és belesebzett az utolsó harmad hp-ba, de igaz az nekem DPS kari és csak 100k hp, neked a 700k szívóssággal az 175k hp, ebben az esetben viszont az overheal akkor valószínűleg a hp % százaléka, nem pedig konkrét összeg, különben rólad is le kellett volna jönnie.

[ Szerkesztve ]

(#21996) RECSKA válasza Raulblanco07 (#21995) üzenetére


RECSKA
veterán

falconra sem kell. Akkor van baj, mikor rambozgatnak, ki-kiszaladnak, olyankor lő csak be. Arról nem is beszélve, aki kirambózik, majd mikor látja, hogy lő az apc, bebújik a fedezékbe, és várja a halált, az megérdelme egy leave groupot...

Ilyenkor elég elfutni oldalra...

DPS-em nekem 24-30% közötti, de az is felesleges. Talán 2x haltam eddig vele falconon, persze elfutok a rakéta elöl.

Lelőtte az overhealt, de csak alig. a drónok és a tűzgránát abszolút nem sebzi. Jóbuli. DPS-e mondjuk nincs 100e sem :)

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#21997) Raulblanco07 válasza RECSKA (#21996) üzenetére


Raulblanco07
aktív tag

Ha nem mész ki, akkor fél évig ott fogsz gubbasztani, a drónokat van hogy ki kell menni lelőni, a feletted lévő snipereket szintén.
Van hogy ki sem megyünk, csak felállunk, de ott vagyunk a lépcső alatt, van hogy akkor lő be, amikor mindenki a fedezékben van és az elmúlt percekben senki nem volt kint, egyszerűen csak a fedezéktől jobbra belő oda a földre, és az bizony betalál már oda ahol mi is vagyunk, persze ez látható hogy most be fog találni, mert látod a piros kört, és hogy a közepén a becsapódás helye a földön van melletted, legutoljára is én még bemondtam ingame hogy ez ide lő most és még kiértem belőle, de ketten nem, és az pont a shotis kör legelején volt, ultival túléltük, de azért necces volt, szóval nem feltétlenül kell persze, de nem hátrány ha van, nem egyszer mentett már meg minket újrakezdéstől az, hogy nekem iszonyat jó az exotic resistem és amikor a többiek már meghaltak clear sky-on a tetőn vagy falconon az apc miatt, akkor rólam még épp csak az overheal esett le és bőven fel tudom kelteni őket, és nem egyszer volt fordítva, hogy valami miatt én meghaltam, és amiatt kell újrakezdeni, hogy egy következő ilyen csapás amit túléltem volna, őket kinyírta.

Múltkor néztem az apc sebzést, utána az egyik futamon azzal szórakoztam, hogy bombafelrakás után az össze vissza lövéseibe beleszaladgáltam, a harmadik után is fent volt még az overheal, úgyhogy meguntam és visszamentem fedezékbe, gyenge vacak az az apc.

(#21998) woker válasza Raulblanco07 (#21994) üzenetére


woker
aktív tag

Ez az ahol tévedsz, ugyanis nem csak neked csökkenti hanem mindenkinek (ennek volt ugye az a bugja, hogy a tiédet is csökkentette amikor beleléptél a sajátodba).
Nem véletlen szoktam a groupban kérni, hogy alkalmanként lőjenek alám a healt mert abból ki-berohangálva amíg tart jelentősen letudom csökkenteni a CD-t. Bár biztosan csak álmodtam, hogy minden alkalommal amikor belépek a hatókörébe akkor ugrik egyet a CD :U
Szóval kapod a CD csökkentést amennyiben a first aid-et ellövőnek van triage bent és így közvetve neki is csökken a CD.

[ Szerkesztve ]

(#21999) RichieTri válasza LedyGyuszi (#21984) üzenetére


RichieTri
senior tag

mivel a lőszer és egyebek az nem skill, ezért a CD-je nem függ semmitől.
szerintem a "consumables" CD-jét semmi sem gyorsítja.
max akkor lehet stackelni a dolgokat ha 2 reclaimer van a csapatban. talán akkor lehet 2 extra az embereken.

live:RichieTriH , origin:RichieTriH , uplay:RichieTri

(#22000) LedyGyuszi válasza RichieTri (#21999) üzenetére


LedyGyuszi
addikt

igne ,akkor biztosan lehet 2...csak a múltkor egy srácon volt és be tudott 2t tenni, viszont akkor a megoldás, hogy egy bug volt... + akkor marad a tűzfegyverre gyúrás mellette... :DDD :R

(#21992) woker + (#21991) Raulblanco07:
thx nektek is! :R

[ Szerkesztve ]

XONE: LedyGyusziHU

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.