Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

Uolsó frissítés: 2018.10.10

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18301) i@lex válasza Anonymus23 (#18295) üzenetére


i@lex
őstag

Már szerintem is az, tegnapelőtt matchmakingben full randomokkal, mikrofon azaz mindenféle kommunikáció nélkül megcsináltam elsőre, minden gond nélkül.

Nevetségesen könnyű lett a Falcon Lost...

[ Szerkesztve ]

(#18302) arnikusz válasza KaYaK (#18298) üzenetére


arnikusz
veterán

Blueprintek megveszed a tervrajzot és alapanyagból a Postahivatal tárgykészítőnél elkészíted.
DZ02 (Gear)
Name Credits GS Rank AMR F S E
Firearms Mask 119,931 204 50 395-484 526-645 ? ?
Electronics Mask 119,143 204 50 395-484 ? ? 526-645
Firearms Vest 118,945 204 50 791-970 526-645 ? ?

DZ03 (Weapons)
Blueprints

Name Credits GS Rank Type DMG RPM MAG
Valkyria 258,131 204 90 SMG 4,817-5,734 825 32
Custom M44 214,849 204 75 Marksman Rifle 26K-31K 55 5
Black Market RPK-74 E 215,430 204 75 LMG 4,261-5,072 650 45

DZ04 (Gear Mods)
Name Credits Rank F S E
Performance Gear Mod 238,895 50 ? ? ?
Firearms Gear Mod 12,132 25 105-128 ? ?
Performance Gear Mod 12,166 25 ? ? ?
Electronics Gear Mod 12,236 25 ? ? 105-128

DZ05 (Weapon Mods)
Name Credits Rank
Osprey 45 Suppressor 142,833 50
Extended Magazine 142,924 50

DZ06 (Special Vendor)
Name Credits GS Rank ARM F S E
Final Measure Gloves 179,361 214 50 371-454 494-604 ? ?
Final Measure Knee Pads 180,836 214 50 618-756 ? 494-604 ?

A Predator a bázison PxC és csak akkor veszem meg, ha szombatra nem lesz valami értelmesebb.
Dobott a múlt héten egy 214GS Predator térdvédőt Brock Finster 3-as bandájából az egyik és jónak tűnik, de nem jobb mint a blueprintes 214GS sentry.
Predator’s Mark Gloves 214 335 370-453 494-604 ? ?
Predator’s Mark Knee Pads 214 336 618-756 ? ? ?

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#18303) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

A Blizzard kicsit másként kezeli a cheatereket :D

Hackerek accountját bannolták az Overwatchban

(#18304) Lefty válasza arnikusz (#18302) üzenetére


Lefty
addikt

Pedig a predator 4es set bonus eleg karaj.

(#18305) Anonymus23 válasza i@lex (#18301) üzenetére


Anonymus23
veterán

"Oszt? Ügyes vagy.." :U

Továbbra is állítom, hogy minden előzetes infó ellenére a shotisok nem lettek nerfelve challengen.
170k-ról 220 környékére felment közben a szívósság, 55-ről 65-re az armor, de továbbra is 1 shotolnak, azaz feltöltött heal állapotról lentről pl s targoncától fellő, és azonnal fekszek... Ilyen se sűrűn volt előtte.

;) - The Power of the Light Side

(#18306) Raulblanco07 válasza Anonymus23 (#18305) üzenetére


Raulblanco07
aktív tag

a 220 is elég alacsony adat, ott érthető hogy oneshotolnak.
szerintem érezhető a különbség, a snipereknél jobban, de a shotisoknál is szerintem.
pl fent ablakból lövünk, szélére felmászik a shotis, volt hogy 1 vagy jobb esetben 2 lövés, most azért 3 kell minimum hogy lelőjjön.

(#18307) XeeN


XeeN
senior tag

Kezd fogyni a türelmem. Ma hatból négy napira írja azt, hogy teljesítve. :W

(#18308) norti válasza XeeN (#18307) üzenetére


norti
addikt

Ma éjjel kettőkör resetelődik, most már kibírod :)

(#18309) XeeN válasza norti (#18308) üzenetére


XeeN
senior tag

Az a heti. :) Bárhol keresem, nem találom sehol, hogy javították volna a napikat.

(#18310) norti válasza XeeN (#18309) üzenetére


norti
addikt

A napi is resetelődik azzal (elvileg). Gyakorlatilag meglátjuk holnap :D

(#18311) i@lex válasza Anonymus23 (#18305) üzenetére


i@lex
őstag

Én 260K DPS mellett 315K toughnessel nagyon kényelmesen elvagyok a játék minden részén.
Annyi, hogy a DZ soloban már nem játszik, de az eddig sem arról szólt.

[ Szerkesztve ]

(#18312) velizare válasza XeeN (#18307) üzenetére


velizare
nagyúr

mondtak valami olyat, hogy ha hetiben kinyírtad ugyanazt a versenyzőt, akit besorsol később napinak, akkor ott már készként fogja jelezni.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#18313) Anonymus23 válasza Raulblanco07 (#18306) üzenetére


Anonymus23
veterán

Azért patch előtt jó párszor megcsináltuk challenge-en.
Akkor érdekes módon nem tűnt fel, hogy ennyire durva lenne, és akkor még arról volt szó, hogy nerfelik őket. Erre fel erősebb a karakter, de érezhetően hamarabb fekszik.
A fentiek hogyan aránylanak ezzel: "220 is elég alacsony adat" mikor ez még mindig több mint ami előtte volt...

Újra mondom, a probléma az (nekem), hogy ez nem gyengítés, sokkal inkább hegyeztek rajtuk, hogy nehezebb legyen, az hogy ezt melyik karakteren érzem, az már csak körítés...

(#18311) Madridista83
És én ezzel mit kezdjek? Főnököm szokta mondani, hogy ha nunim lenne akkor csaj lennék...
Nekem nincs akkora mint neked :P :U

[ Szerkesztve ]

;) - The Power of the Light Side

(#18314) norti válasza velizare (#18312) üzenetére


norti
addikt

Igen, így tudom én is :K

(#18315) pzstm


pzstm
titán

XB1: We will be deploying a client fix for the Double UI issue in about 30 minutes. Patch size is 2.8Gb. Make sure to restart your client

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#18316) bunfi válasza Lefty (#18297) üzenetére


bunfi
őstag

Örülj, hogy még hozzáférsz a karaktereidhez vagy épp nem vesztették el őket.

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#18317) marilllyo válasza pzstm (#18315) üzenetére


marilllyo
veterán

Nekünk Ps-en majdnem 5 GB volt. :DDD

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#18318) XeeN válasza velizare (#18312) üzenetére


XeeN
senior tag

Ok, tegyük fel, hogy ők így gondolják. Akkor azt mivel magyarázzák, hogy minden nap két cimborámmal játszom a játékot, és mindegyikünknek másik napi bugzik be? (Igen, a heti küldiket is együtt toltuk le.)

(#18319) pohár válasza pzstm (#18315) üzenetére


pohár
félisten

2.8Gb? nem is sok az a ~360MB ;]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#18320) Raulblanco07 válasza XeeN (#18318) üzenetére


Raulblanco07
aktív tag

Pénteken volt akinek resetelt a heti, volt aki azt írta hogy nem. Akinek nem resetelt, azoknak a múltheti heti jöhet be bugosan teljesítettként, akinek resetelt, azoknak az új hetiek. Csak tippelek persze.

(#18321) LLKobe


LLKobe
veterán

Üdv!

Nemrég kezdtem el a játékot a haverommal, még csak 7es szinten vagyunk.
Nincs esetleg valahol egy videó/leírás róla? Arról hogy mi mit csinál stb.

Elsőre még nem igen látom át:R

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#18322) Spancho válasza LLKobe (#18321) üzenetére


Spancho
őstag

Fejlődni nem nehèz ,mèsz oda amit mutat a map.
Kapsz pontokat a jüldikre amiből tudod fejleszteni a postahivatalt. Ott szerintem a orvosi szárnyat fejleszd előbb.
30-tól kezd kicsit összetettebb lenni a játèk.
Ott már figyelni kell a statokat ,számolgatni ,recepteket venni/kraftolni...
Ha megvan a 30 akkor el kell kezdeni a napi küldetèseket (van csoport kereső) azokra kapsz főnix kreditet. Abból tudsz venni recepteket/cuccokat a bázison+ a küldetèsekből esik is.
Vannak incursion-ok//(insták) azok ráèrnek ha vannak jobb cuccaid.
Ha a napikkal vègeztèl ès van csapat akkor mehetsz Dz-be ,ott is hamar felcuccolod magad.
Az első hozzászólásban van játèkoslista onnan vegyèl fel akit csak tudsz a uplayen.

De ha majd valamit nem tudsz akkor itt biztos válaszolnak rá.

Tippek és tanácsok Youtube

[ Szerkesztve ]

A nyuszik és az őzgidák is várják a majálist, hát miért lennél épp te szomorú?

(#18323) LLKobe válasza Spancho (#18322) üzenetére


LLKobe
veterán

:R:R

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#18324) Mateo059


Mateo059
újonc

Sziasztok, hogyha megveszem g2an vagy instant gamingen, akkor lesz benne magyar nyelv?

(#18325) RichieTri válasza pzstm (#18315) üzenetére


RichieTri
senior tag

szupi...
próbáltam rákeresni, de nem találtam. ebben a "hotfixben" javítják-e a HVT-s bossokból elmaradó lootot vagy sem?
mert ugye megcsinálod a saját inteledből(először), akkor kapsz rewardot meg lootot(a bossból).
viszont ha haver veszi az infot és elmentek az ő missionját csinálni akkor nyilván nem kapsz rewardot,DE a bosstól még a lootot meg kéne kapnod.

live:RichieTriH , origin:RichieTriH , uplay:RichieTri

(#18326) LÁZ


LÁZ
addikt

másnál is érdekes a tárkapacitás? tegnap még 1120 fért a vektorba, ma meg már csak 875, wtf :F

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#18327) pzstm válasza RichieTri (#18325) üzenetére


pzstm
titán

mintha az rémlene, hogy ilyet a mai 5 órányi patchel akartak javítani, de az nem sikerült....nagyon le vagyok maradva nyaralás miatt, 20-án elmentem, nemrég tértem haza, 1.2-ben nekem még minden új lesz, semmit nem láttam belőle :B

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#18328) Raulblanco07 válasza RichieTri (#18325) üzenetére


Raulblanco07
aktív tag

Én arra tippeltem hogy ez a tanulság részükről, illetve az eredménye a korábbi exploit használatnak, vagy írták valahol, hogy ez hiba?
Ha bossból is kapnád, akkor lehetne farmolni a végtelenségig intel használat nélkül.
Pl, van egy kiskarakterem, megveszem a hetit, behívok 3 havert, nekik is ugye megvan így.
Kilépek a csapatból, de ők hárman továbbra is az én sessionömben vannak, behívnak engem a másik karival, leőljük, visszalépek kiskarihoz, ott nem öltem meg, szóval továbbra is ott a célpont, behívom a haverokat, stb.

Ezzel a módszerrel farmolták bullet kinget is a bulletking exploit javítás után. Akinek a sessionjébe behívnak és az kilép, annak a sessionjében maradsz, leölheted, és mivel ő kilépett, neki ugyan úgy ott lesz, behívhat megint, hogy neked is megint ottlegyen.

[ Szerkesztve ]

(#18329) Snip3r_HUN válasza pzstm (#18327) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

A Clear Sky is egész pofás lett,randomokkal is max 5-10 perc alatt lazán letolható hardon,challange-en meg jó kérdés mivel annak ma kellett volna jönni de megint elb@sztak valamit. Loot drop is jóval jobbnak tűnik,napi szinten pár óra játékkal ~4-6db 240-es item ami jó lesz másik karakternek.

[ Szerkesztve ]

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#18330) Spancho válasza Snip3r_HUN (#18329) üzenetére


Spancho
őstag

Kène aukciós ház aztán ott el lehetne passzolni ami nem kell :D

A nyuszik és az őzgidák is várják a majálist, hát miért lennél épp te szomorú?

(#18331) winfos


winfos
tag

Ti hogy vettétek észre, melyik területen a leggyorsabb az intel farm?

(#18332) #35434496


#35434496
törölt tag

Volt, hogy egyszerre 8-an jöttek ránk. :D Te jó isten mi volt ott. Be sem megyek dz-be 2 napig. :DDD


(#18333) norti válasza Mateo059 (#18324) üzenetére


norti
addikt

Ha nem orosz, akkor lesz benne magyar.

(#18334) Spancho válasza winfos (#18331) üzenetére


Spancho
őstag

Ahol többet ad ott a rejtekház alatt van,egy kèk színű kör.
Azokat kell csinálni ,általban mindig van egy olyan ami kèk.

A nyuszik és az őzgidák is várják a majálist, hát miért lennél épp te szomorú?

(#18335) Brownage


Brownage
tag

Kipróbáltam a 600k toughnesses karimat Falcon challenge-ben. Amikor shotisok jöttek M60-al elkezdtem őket sorozni, többnyire engem lőttek, 3 lövést kibírtam medkit nélkül, addigra leölték a többiek simán. Elég sima ügy volt így :)

(#18336) i@lex válasza Brownage (#18335) üzenetére


i@lex
őstag

Nem is értem hova erőltetitek ezeket az 500K-600K-s Toughnesseket...
Nézegetek streamereket, ők is most ezzel bohóckodnak, aztán rohangálnak 50 ezres DPS-el.
(Mondjuk ők maguk is elismerik, hogy felesleges)

Szép dolog, hogy állva maradsz, de azért nem ártana vissza is lőni. :)
300-350 ezres Toughness minden téren vígan elég. :)

(#18337) RECSKA válasza Brownage (#18335) üzenetére


RECSKA
veterán

Még az APC sem lő agyon egyből :D

Vicces. Trollkodni nagyon jó. Sticky-vel kombinálva sebezni is tud :) :R

Madridista83 : Clear Sky challengen azért megnézem, hány métert lehet majd vinni 300e szívósságal a dobozt... :B

[ Szerkesztve ]

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#18338) Snip3r_HUN válasza RECSKA (#18337) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

Elektronikai tankhoz mi a legjobb összeállítás,taktikus+őrszem ? Hétvégén tényleg neki kellene állnom a 2. karakternek mert már nem tudom hova tenni a gear itemeket.

Szerk.: Clear sky challange-en talán lesz értelme 2 embernek használni a Ballistic Shield-et,max addig amíg dobozt viszi egy játékos.

[ Szerkesztve ]

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#18339) Brownage válasza i@lex (#18336) üzenetére


Brownage
tag

Most egy 4 fős csapatról beszélünk. Nyilván nem szólóban megyek így :)
Majd clear sky challenge-n tesztelem. Teljesen logikus dolog az, hogy egy 4 fős csapatból egy ember jobban bírja a lövéseket. 4 rogue nem tudott leölni, mikor így voltam. az pedig nagyon sokat ér, ha pl pvp-ben 4v4 esetén a nagy sticky bombokat lövöldözve ők viszont nem tudnak visszasebezni. Mert azért 250k-s sticky-ket lövöldözve megérzi az ellenség. Így amíg én zavarom őket, meg sticky bombázom, addig rám figyelnek, engem lőnek, többiek meg lőnek hátulról. szerintem egyáltalán nem felesleges pvp-ben a minél nagyobb túlélés. ráadásul falcon lostban is. mi a tendencia?

jajaj jönnek a shotisok, egy ember a földön, két ember a földön, ultit nyomsz, azt valahogy lemegy. Így meg 4 ember él, nincs senki a földön és ugyanúgy 3 ember lövi, mintha az elején az első ember rögtön meghalt volna :P Csak közben tudok healelni, nem pedig a földön fekve reménykedek, hogy a maradék egy életben maradt ember meg tudja-e ölni a maradék egy shotgunost és a tapasztalat eddig az volt, hogy inkább nem :)

(#18340) i@lex válasza RECSKA (#18337) üzenetére


i@lex
őstag

Bőven elegendő lesz a 4 szuper ahhoz a részhez, közben folyamatosan lőni kell a healt a táskás emberre.
De arra a rövid időre felpakolod teljesen random a ruháidat, úgy, hogy minél nagyobb toughnessed legyen, arra a 2 percre. Külön erre egy karaktert felépíteni teljesen felesleges.

A falconos shotisokról csak annyit, ha 4-en lőjük egyszerre, úgy, hogy előtte még meg is vakítottuk, esélye sincs. Nem kell oda milliós toughness.

[ Szerkesztve ]

(#18341) RECSKA válasza i@lex (#18340) üzenetére


RECSKA
veterán

jah, miközben 3 oldalról rohannak rád az 1 hitelő shotgunosok...

Kiváncsi leszek én arra. Nem lesz az olyan egyszerű. Bár amilyen szuperhős vagy, biztos nem lesz gond. :)

A több karakter a több loot miatt van. No meg hogy így 200 cuccom lehet :) :DDD :K

[ Szerkesztve ]

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#18342) RECSKA válasza Snip3r_HUN (#18338) üzenetére


RECSKA
veterán

Szerintem őrszem semmiféleképp...

4taktikus + 2 végső. Én így megyek. És sokan mások is.

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#18343) i@lex válasza RECSKA (#18341) üzenetére


i@lex
őstag

Szerintem sem lesz gond. Ez az incursion a kanyarban nincs a falconhoz képest. :)
Nektek meg még könnyebb lesz... Unokaöcsémnél játszottam a játékkal PC-n, nevetséges, már-már felháborító, hogy a Falcon Challenge mennyivel könnyebb PC-n. Úgyhogy nektek, nem kell aggódni. :)

[ Szerkesztve ]

(#18344) RECSKA válasza i@lex (#18343) üzenetére


RECSKA
veterán

mondod ezt a hard után. Grat :C :C :C

Én nem tudom miért, de rettegek tőle. Pedig a falconhoz már 30 perc se kell :)

[ Szerkesztve ]

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#18345) i@lex válasza RECSKA (#18344) üzenetére


i@lex
őstag

Emlékszem én, hogy anno a Falcon Harddal sokan izzadtak ám. Még a mai napig is vannak akik a Falcon hardon esnek kelnek.

Ezt az első nap szolózták...

[ Szerkesztve ]

(#18346) RECSKA válasza i@lex (#18345) üzenetére


RECSKA
veterán

Leven hogy a falcon elott nem tudtal ertelmes felszerelest szerezni, nem csodalom. Ide meg mar fullos, kimaxolt karakterrel lehetett jonni. Falcon challenget soloztak. Ezt megnezem, mikor fogjak. 3 oldalrol jon az isteni aldas + a helikopter...

Falcont meg mindenki a pitbe, elbujva, fosva a shotisoktol...

Itt nincs hova bujni, s nincs olyan, hogy nem jon ellenseg, mint a falconba. Folyamatosan jonnek :)

En nagyon kivancsi vagyok mar ra, de balfaszek megint eltoltak valamit. :)

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#18347) RECSKA válasza i@lex (#18345) üzenetére


RECSKA
veterán

Mikor kijott a falcon, lvl31 modositok voltak csak. 185os gs mar rohadt jonak szamitott...

Ha most levetkozunk 190re, es kidobaljuk a lvl32es modositokat, szerintem izzadnank itt a clear sky hardon is. :)

[ Szerkesztve ]

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#18348) Brownage


Brownage
tag

Kicsit hosszabbak lettek a pvp sessionök, nincs már pár sec alatt lenuke-olás. Viszont 2-en Raulblancoval elég jól kitartottunk a rogue-ok ellen :)
Az a baj, hogy mindketten épp taktikusként alacsony dps-sel voltunk, így kicsit nehézkes volt.
2man roguehunting with Raulblanco

Itt viszont hiába átöltözve voltam, smart coveres ellenfelekkel megint csak nehéz, nem volt már sajna emp-m, de azért meghaltak a végén :)
Smart coveres rogue-ok ellen

(#18349) dvd24


dvd24
senior tag

Sziasztok!

Craftolgatok egy ideje magazine fegyver módosítokat de az istennek sem akar kijönni az elvileg best in slot +magazine size / +rpm kombó (persze esni sem esik sehol), viszont összejött egy egész korrekt +102% m.size / +13,5% weapon damage.

Sokkal jobb lenne ennél egy +rpm-es? Érdemes tovább "szenvednem" érte? Eddig kb 50 forgatásból nem jött ki egy darab +rpm-es sem. :)

(#18350) bombibmw válasza RECSKA (#18347) üzenetére


bombibmw
veterán

Lehet most valahol lvl32-es módosítókat venni?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.