Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

Uolsó frissítés: 2018.10.10

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#901) mettek válasza k-adi (#900) üzenetére


mettek
addikt

Sajnos az előzmények baljósak ubinál :U A Watch Dogs, R6 esetében is ugyanazt kapta a pc mint a konzol csak pc-n lehetőséged van magasabb felbontásra, esetleg kapsz jobb textura pakkot azt csókolom. Meg lehet nézni mindkét játék összehasonlításait....ugyanaz a szint XO-on mint Pc-n. (Összhatás, effektek tekintetében)

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#902) k-adi válasza mettek (#886) üzenetére


k-adi
nagyúr

Az a videó azért tűnik jobbnak, mert nem a játék elejét mutatták amikor még lvl 1 vagy.

Anno még úgy volt, hogy több BofO lesz és amikor kijönnek a metróból akkor nem a mostani "egyetlen játék eleji bázist találják meg", mert már a játék közepénél tartottak, ezért volt "okosabb az AI" is, illetve az ügynököknek fejlett cuccuk és skilljük volt már és persze jó fegyverük is, így nyilván többet sebeztek (a célzás meg.... fejlesztők nyomták akik tudnak célozni, nyilván nem retardáltak :D )

(#903) k-adi válasza mettek (#901) üzenetére


k-adi
nagyúr

Nekem megvan R6 Siegehez a HD textúra pakk is (azaz elérhető az "ultra" beállítás), de nem sokat oszt-szoroz a sima high-hoz képest szerintem :U

Vagy lehet a (kihagyott) Brooklyn majd jön DLC-ben és tényleg olyan über brutál szép lesz :DDD

[ Szerkesztve ]

(#904) pomk válasza vegitossj7 (#869) üzenetére


pomk
őstag

Tudja esetleg valaki, hogy ezeket a kódokat PS4 esetén hogy és hol kell aktiválni?

(#905) mettek válasza k-adi (#902) üzenetére


mettek
addikt

Ezt ugye te sem hiszed el? A sebzés ok de az AI ne már hogy változzon meg ha erősebbek leszünk kevesebb lesz az ellen? Ezután csak az jöhetne ha azt mondaná valaki hogy ha elérsz a közepéig szebb lesz a játék :DDD Én ugy látom hogy ezt a játékot nem az érettebb, idősebb játékosoknak lőtték be ahogy azt az e3-akon sugallták hanem a tizenéveseknek.

Amugy valoban nem látszik meg a high res textura pakk az R6-on. Csak a vga memóriáján ahol megzabál 1gb ramot :C

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#906) birorichard válasza Kicsimix (#898) üzenetére


birorichard
őstag

Mondtam ilyet? :U A játékmenet lehet jó lesz, ha meg abban reménykedsz, hogy érdemben eltér a PC-s graf a konzolos verziótól, arra csak annyit tudok mondani, hogy nagyon-nagyon örülnék, ha neked lenne igazad... Mint mondtam, meglátjuk, majd a beta után mondok véleményt, ami megjegyezem, most is van, de igazad van, várjuk meg...

(#899) KnockOut87: hát ez konkrétan átb*szás. :D

"Én ugy látom hogy ezt a játékot nem az érettebb, idősebb játékosoknak lőtték be ahogy azt az e3-akon sugallták hanem a tizenéveseknek." - ott a pont. Na mindenesetre annyira, de annyira örülnék neki, ha ez a sok aggodalom "felesleges" lenne, de ne legyen senki meglepve, ha nem az.

(#907) k-adi válasza birorichard (#906) üzenetére


k-adi
nagyúr

én nem értem miért mindenki a béta alapján dönti el, mikor már a másik fikázó topicban :DD meg lett beszélve, hogy LEHET korántsem ugyanaz a graf lesz... tldr: tesztelésre elég egy butított változat is

persze aki "csak" a gameplayt teszteli az ok :)

[ Szerkesztve ]

(#908) mettek válasza k-adi (#907) üzenetére


mettek
addikt

Ezt megint hagyjuk :) olyat még nem láttam hogy a beta után szebb lett volna egy játék végső verziója. Sőt az ellenkező szokott megtörténni néha.

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#909) westlake válasza k-adi (#907) üzenetére


westlake
félisten

Már írtam, hogy ezt a "a végleges majd szebb lesz, mint a béta" dolgot nyugodtan el lehet felejteni. Ebbe kár hinni. Ez nem így működik. A béta és a végleges között maximum annyi lesz a különbség, hogy a visszajelzések alapján (béta) egy-két grafikai feature-t engedélyeznek, vagy éppen letiltanak. Olyan feature-t, amit egyébként bárki átállíthatna a beállítások menüben. Komolyan azt gondoljátok, hogy a komplett grafikai motort le fogják cserélni egy hónap alatt? A béta valójában a véglegesnek szánt verzió. Az apróbb hibákat fogják kijavítani, amiket a béta felhasználók jeleznek. Mint írtam, az esetleges szar grafika nem hiba. Biztos vagyok benne, semmi különbség nem lesz a béta és a végleges verzió között. Legalábbis ami a grafikát illeti.
Vagyis kijavítanám magam. Ha változni is fog valami, akkor csak negatív érteleben. Ha túl sok lesz a sírás, hogy lassú a játék a komolyabb kártyákkal is, akkor szemrebbenés nélkül le fogják butítani. Sokkal több embernek van gyenge kártyája, mint amennyinek erős.

[ Szerkesztve ]

Play nice!

(#910) k-adi válasza westlake (#909) üzenetére


k-adi
nagyúr

nyilván nem, csak próbálom magam nyugtatni hogy nem bsz át az ubi megint :DDD

(#911) velizare válasza westlake (#909) üzenetére


velizare
nagyúr

és milyen lesz a béta? mert én még nem láttam a mostani bétából sem pc gameplay videót.

[ Szerkesztve ]

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#912) westlake válasza velizare (#911) üzenetére


westlake
félisten

Volt már róla videó, csak leszedték azóta (YT). Amennyire én meg tudtam állapítani a videó minőségéből, a játék grafikája olyan PC-n is, mint XBOX-on. Persze ezt lehet majd javítani a beállításokkal. Én hiszek abban, hogy a jóval komolyabb VGA-k miatt PC-n jóval szebb lesz, mint konzolon. Mondjuk ennek természetesnek is kellene lennie minden játéknál.

Play nice!

(#913) velizare válasza westlake (#912) üzenetére


velizare
nagyúr

a leszedett videóról azt tudjuk, hogy egy 650ti-ről vették fel low beállításokkal. továbbra sem tudjuk, hogy milyen a medium, high, ultra, stb. szint.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#914) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

PC/PS4 változat embargója holnap jár le, vagyis holnap jönnek hivatalosan a PC-s videók a bétából.

Amúgy Xbox-on holnapra tették át a bétát, majd jelzem milyen változás történt.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#915) Kicsimix válasza k-adi (#907) üzenetére


Kicsimix
őstag

Ugyan az lesz tuti.. De az egy vicc volt amit összehasonlításképpen kiposztolt trehány módon szétoffolt beállításokkal a gyerek.. Az egy fake szar volt. És ebből indultok ki ez a probléma..

Amit kirakott képet low-on és amit feltöltött videót low-on még az sem egyezett meg arról nem beszélve, hogy ultrán szarabb volt a részletesség mint a low képeken.. Ez normális összehasonlítási alap amin vitázni lehet? Vagy leszarjuk, hogy ellentmondásos az egész csak károgunk mert miért ne..

Kérdés az is miért teljesen low videót töltött fel ha ott az ultra.. Retardált? Oké akadozik 650Ti-n.. És? Attól a minőség még átjön..

Na mindegy szóval az sem tudjuk miről beszélünk de a temetés az megy..

Én megvárom míg magam feltekerem ultrára.. Aztán lehet szétgyalázom.. De egy új engine és nem konzolport a játék amit még nem láttunk pc-n, kár előre lehúzni... Semmi alap nincs arra, hogy szétoffoljuk.. Eltérhet jelentősen a konzoloktól.

...Kockázat nélkül nincs vereség... : ------------)

(#916) k-adi válasza Kicsimix (#915) üzenetére


k-adi
nagyúr

oric írta hogy holnaptól elvileg jönnek már videók.. remélem majd linkel valaki és akkor meglátjuk :B

Én megvárom míg magam feltekerem ultrára.. Aztán lehet szétgyalázom..
OK, de ehhez meg kell venned :D ja vagy a bétára gondolsz most?

(#917) Hunt3r22


Hunt3r22
őstag

Nálam biztos vétel lesz a játék. :K

Xr

(#918) Kicsimix válasza k-adi (#916) üzenetére


Kicsimix
őstag

Igen igen várósak a videók..

A pc-béta nem valószínű eltér majd a véglegestől ezt írtam feljebb (szerintem).

Egy gold verzióval rendelkezem szóval majd magam is tesztelem ha minden jól megy...

...Kockázat nélkül nincs vereség... : ------------)

(#919) mettek válasza Kicsimix (#915) üzenetére


mettek
addikt

Az hagyján hogy low volt de 1280x720-ban futott, hagyjuk is.... Az a video nem mérvadó. Sőt elképzelhetőnek tartom hogy az tényleg valami pre verzió volt, de csúnya az biztos. Reméljük akkor holnap kapunk értlemes medium/high beállításon futtatott videot.

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#920) Csabee86 válasza oriic (#914) üzenetére


Csabee86
senior tag

Szerinted van rá esély, hogy a PS4 verzió észrevehetően szebb lesz mint a One-os? Csak érdekes, hogy az Xbox One-os verziót mutogatják itt orrba szájba a másik két "erősebb" hardverről meg hallgatás.

(#921) oriic válasza Csabee86 (#920) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Max felbontásban lesz különbség szerintem. Mármint PS4 és Xbox között.

Van itt olyan amúgy, aki fullHD fölött játszik majd előreláthatólag Ultra beállításokkal? :D

Live-Die-Respawn

(#922) mettek válasza oriic (#921) üzenetére


mettek
addikt

nálam az 1440p van megcélozva a monitor miatt (gtx980-al) de biztos, hogy csak medium , high fog menni normális fps mellett. Ha pedig nem adja akkor leveszem full hd-ra.

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#923) Csabee86 válasza oriic (#921) üzenetére


Csabee86
senior tag

Mivel én PS4-en játszom majd a játékkal ezért kérdeztem. Nagyon kíváncsi vagyok, hogy lesz-e valami érdemi különbség a két konzolos verzió között. (elméletileg a PS4 grafikus teljesítménye jó pár százalékkal meghaladja a One-ét. Ezért is leszek kíváncsi, hogy "csak" felbontásbeli különbség lesz-e a két változat között)

(#924) Hunt3r22 válasza Csabee86 (#923) üzenetére


Hunt3r22
őstag

4%-kal szebb lesz a grika. Egy 55' tv-n 20 cmről észrevennéd a különbséget.

Xr

(#925) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

[link]

Na nem tudom ki kérte, de kikapcsolható lesz a sebzés számláló.

Live-Die-Respawn

(#926) westlake válasza oriic (#925) üzenetére


westlake
félisten

Realisztikusabb.

#921: 3K/4K, ultra. Ami belefér. Viszont az félő, hogy pont be lesz fogva az összes VGA-m "munkára". :O

[ Szerkesztve ]

Play nice!

(#927) Hunt3r22 válasza oriic (#925) üzenetére


Hunt3r22
őstag

Te már játszol vele? :U

Xr

(#928) oriic válasza Hunt3r22 (#927) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Majd holnap, a kép NeoGAF-ról van.

Live-Die-Respawn

(#929) he7edik. válasza oriic (#921) üzenetére


he7edik.
addikt

Jelen!

KnockOut87: Nálam is 1440p-ben fog futni, remélem élsimítás nélkül menni fog ultrán.

[ Szerkesztve ]

Égő szöveg a flém vázon

(#930) birorichard


birorichard
őstag

Elvileg PC gameplay, bár nagyon gáz minőségben. Kínszenvedés nekem megnézni, mert lejárt mobilnetről netezek, úgyhogy mondjátok, mit láttok!

(#931) pomk válasza birorichard (#930) üzenetére


pomk
őstag

Youtube, 480p és még annál is rosszabbnak tűnik a videó minősége(mintha kamerás lenne).
Nem a legjobb összehasonlítási alap.

[ Szerkesztve ]

(#932) kinghaxor válasza birorichard (#930) üzenetére


kinghaxor
aktív tag

Nem értem ilyet minek kell linkelni. A videó felbontása 480p. A játék meg low grafikán megy 1280x720-ban. Szerinted milyen lehet?

[ Szerkesztve ]

(#933) k-adi válasza birorichard (#930) üzenetére


k-adi
nagyúr

Ezt a videót már linkelték egyszer ide, akkor is fos volt, most is az :DDD ez nem jó

(#934) mettek válasza k-adi (#933) üzenetére


mettek
addikt

igen, ezt még én fedeztem fel 2 napja de akkor jobb minőségben volt fent...aztán jött az ubi és letiltotta. De akkor is rossz volt, mert értékelhetetlen beállításokkal tolta a srác.

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#935) birorichard válasza kinghaxor (#932) üzenetére


birorichard
őstag

1. Nem kell mindent értened, ha zavar, ne kattints rá. 2. Mint említettem, nem tudtam megnézni. 3. Nem a pontos textúrafelbontásra voltam kíváncsi, azt hiszem, hogy a főbb dolgokat, részecskeeffektek, világítás, így is látni lehet, hogy vannak-e, milyenek. Ha a map felbontásokat szeretnéd méricskélni, azt holnaptól lehet 4K-ban, a leglényegtelenebb dolgok mind közül, mert azok biztos jók lesznek.

(#933) k-adi: sry, nem láttam.

(#936) mettek válasza oriic (#925) üzenetére


mettek
addikt

én az ellenfelek hatalmas piros csíkkal jelölt életerejét kapcsolnám ki azonnal.

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#937) velizare válasza birorichard (#935) üzenetére


velizare
nagyúr

3. le van minden effekt/világítás/főbb dolog kapcsolva/butítva a vérbe.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#938) szallasi007 válasza k-adi (#933) üzenetére


szallasi007
őstag

Ja, de van HÓESÉS A MENÜBEN?!?!?!?!?! Valaki mintha azt hiányolta volna x poszton keresztül :DDD

(#939) vegitossj7 válasza szallasi007 (#938) üzenetére


vegitossj7
addikt

Hóesés?!

Ennyi, kész, nem veszem meg mostmár, ezzel leírták magukat.... :((

Amúgy remélem 720pbe viszi a 970gtx ultrán. :U

Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

(#940) kinghaxor válasza birorichard (#935) üzenetére


kinghaxor
aktív tag

Mint említettem low grafikán megy a játék. Semmit sem lehet látni semmiből. Se a felbontást se semmi mást mivel minden létező opció low beállításon van és minden effekt ki van kapcsolva. Plusz a videó minősége is olyan rossz, hogy így sem kapsz valós képet. Még arról sem milyen a játék low grafikán. Egyébként érdekes ez a dolog mert eddig mindenki aki PC gameplay-t rakott fel az ezekkel a beállításokkal tette. Valószínűleg nem véletlenül. Ezek után biztos vagyok benne, hogy szép lesz a játék és ezek a videók csak az érdeklődés fenntartása miatt kerülnek fel. A negatív visszhang miatt sokan kíváncsiak rá mi az igazság. A negatív reklám is reklám. Holnap majd felkerülnek a normális videók és mindenki rájön majd, hogy közel sem olyan rossz a helyzet mint ahogy hitték.

[ Szerkesztve ]

(#941) P@tron válasza szallasi007 (#938) üzenetére


P@tron
csendes újonc

Micsoda?????
Rendelem is elő :)) ;]

Nagyon várom már a bétát. Kíváncsi vagyok mennyire butították le a játékot.
Azoknak a youtubos videóknak valahogy nem tudok hinni. Azt viszont gondoltam,hogy a konzolos változattól nem fog leesni az állam.

[ Szerkesztve ]

(#942) westlake válasza P@tron (#941) üzenetére


westlake
félisten

Minek nem tudsz hinni? Annak a számlatan grafikailag megegyező XBOX-os videónak? Azoktól a PC-s verzió csak szebb lehet (lesz).

#940: Olyan embereknek van hozzáférése a játékhoz, akik nem rendelkeznek megfelelő hardverrel és nem akarnak olyan videót feltenni, ami szaggat. Mivel ők sem akarnak olyan beállításokkal játszani, amivel szaggatna.

[ Szerkesztve ]

Play nice!

(#943) mettek válasza westlake (#942) üzenetére


mettek
addikt

nem értem amúgy ilyen emberek miért kapnak teszt kulcsot...meg milyen alapon, ujságírók? ilyen konfiggal?

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#944) k-adi válasza szallasi007 (#938) üzenetére


k-adi
nagyúr

Haha! Nem én voltam, de amíg nem írtad fel se tűnt! :D elég poén :)

(#945) k-adi válasza mettek (#943) üzenetére


k-adi
nagyúr

Sajnos nem minden "press" 980 Ti SLI-vel nyomul... :( oricnak is csak egy xfosa van :P :)

(#946) szallasi007 válasza k-adi (#945) üzenetére


szallasi007
őstag

Szerintem az sokkal viccesebb mikor olyanok tesztelik akiknek nem áll kézre a gamepad és mellé a gondolkodásuk felér egy zombi vagy egy kvfőző droid értelmi képességével majd közli hogy ő nem tud konzolon játszani - és ezek fizetett teszterek :D

[ Szerkesztve ]

(#947) kinghaxor válasza k-adi (#945) üzenetére


kinghaxor
aktív tag

Nem olyan rossz az! Ülhetsz a kanapén hátradőlve a haverokkal. Közösségi hangulatban verhetetlen. Én egy PS4-en gondolkodtam de aztán valahogy mégis egy 980 lett helyette pedig megígértem magamnak, hogy nem költök többet a gépre de elcsábultam. Megint.

(#948) mettek válasza k-adi (#945) üzenetére


mettek
addikt

háát én ezzel baromi szívesen foglalkoznék...megvan a gép is hozzá, az érdeklődés is...

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#949) oriic válasza mettek (#943) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem újságírók.

(#945) k-adi

Kikapsz. ;]

Live-Die-Respawn

(#950) westlake válasza mettek (#943) üzenetére


westlake
félisten

Nem lehet diszkriminálni senkit csak azért, mert nem erőgépe van. Meg igazából a medium beállításra is sokan kíváncsiak.

[ Szerkesztve ]

Play nice!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.