Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

Uolsó frissítés: 2018.10.10

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#751) pomk válasza he7edik. (#747) üzenetére


pomk
őstag

Céges IT szabályok miatt nem tudom megnyitni az oldalt. :(((

(#752) birorichard válasza pomk (#751) üzenetére


birorichard
őstag

THE DIVISION: INGYENES FRISSÍTÉSEK ÉS FIZETŐS DLC-K IS ÉRKEZNEK A PREMIER UTÁN

Új területek nyílhatnak meg később

ÍRTA SIMONYI GÁSPÁR
"Egy online játék nincs kész a megjelenés napján. Jó ideje dolgozunk már a programon, és örülünk, hogy hamarosan megjelenik, de a munkánk nem ér véget ezzel." - nyilatkozta a Ubisoft Massive kreatív direktora, Magnus Jansén egy Los Angeles-i rendezvényen a cég márciusban debütáló csapatalapú akció-RPG-je, a Tom Clancy's The Division kapcsán.

"A premier utáni támogatást új tartalmakat és funkciókat rejtő ingyenes frissítésekkel kezdjük majd, azután pedig természetesen érkeznek a megszokott DLC-k is." - árulta el a szakember. Hogy pontosan miket rejtenek majd ezek a kiegészítők, azt még nem tudni, ám nem kizárt, hogy némelyikük új területeket nyit majd meg a halálos kórsággal fertőzött New York városában, ugyanis kiderült, hogy a játék megjelenésekor Brooklyn például nem lesz (még?) bejárható.

Utóbbi azért érdekes, mert a 2013-as E3 során bemutatott demóban pont New York ezen részén zajlott az akció, de hogy egy a fejlesztés hosszú folyamatának elveszett eleméről, vagy egy lehetséges DLC tartalmáról van szó, az még nem bizonyos. Az viszont igen, hogy a január 28-án rajtoló bétateszt során, illetőleg a premierkor is csupán Manhattan középső részére (Midtown) merészkedhetünk be a Strategic Homeland Division ügynökeként, hogy rendre utasítsuk a bandákba verődött anarchistákat, és felfedjük a fertőzés mögött rejlő valódi okokat. Ennek legfőképp a történethez köthető okai vannak Jansen ugyanis elárulta, hogy a vírus kirobbanása ide vezethető vissza. A városrész pedig hatalmas lesz, és roppant részletes, és mivel a kitörést követően mindenki pánikszerűen próbált meg kijutni onnan, így nem sok mindent hagytak maguk mögött a káoszon kívül: az autókban nem lesz benzin, nincs forgalom az utakon, minden egyes négyzetmétert gyalog kell majd bejárnunk.

A Tom Clancy's The Division március 8-án jelenik meg PC, PlayStation 4 és Xbox One platformokon.

(#753) he7edik. válasza westlake (#750) üzenetére


he7edik.
addikt

Akkor lehet hogy nem első nap hanem egy hónap múlva de tuti lesz egy ingyenes kiterjesztés.

Égő szöveg a flém vázon

(#754) Infernohun


Infernohun
tag

A PS4 digitális gold verziónál 2 set is jár. :)
:P

(#755) Kicsimix


Kicsimix
őstag

Remek.. Season Pass-al mindent megkapok?

...Kockázat nélkül nincs vereség... : ------------)

(#756) Infernohun válasza Kicsimix (#755) üzenetére


Infernohun
tag

A Season Pass-al elviekben meg kell hogy kapd az összes dlc-t ami jön hozzá.Legalábbis régen így működött,azóta lehet változott a dolog ..:D

(#757) pomk válasza birorichard (#752) üzenetére


pomk
őstag

Köszi!!

[ Szerkesztve ]

(#758) torma1981 válasza he7edik. (#748) üzenetére


torma1981
veterán

Te miről beszélsz? 970Gtx mióta nem felső kategóriás? Ne viccelj már. Mikor erősen felső alsó kategóriás.

(#759) velizare


velizare
nagyúr

crossfire-t fog támogatni a játék?

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#760) he7edik. válasza torma1981 (#758) üzenetére


he7edik.
addikt

Még csak teljes értékű GM204 van rajta. :N

Égő szöveg a flém vázon

(#761) westlake válasza he7edik. (#760) üzenetére


westlake
félisten

Érdekes. Nem a GTX 980-on van a teljes értékű GM204?
Akárhogy is vesszük, a GTX 970 csak a negyedik a sorban, ha az AMD kártyáit nem nézzük. Nálam ez inkább a középkategória teteje. Egyébként eleve felesleges kategóriákról beszélni, amikor a GM204-ből és a GM200-ból is két-két kártya van csak. Megérteném a kategóriázást, ha 10-10 kártyáról lenne szó.

[ Szerkesztve ]

Play nice!

(#762) k-adi


k-adi
nagyúr

pomk: munkaidőben talán dolgozni kellene, nem Division cikkeket olvasgatni és fórumozgatni :DDD (ezért tart itt az ország bacca meg..)

westlake: gtx970 jelenleg "felső-kategóriás" kártya ha tetszik ha nem :K

cain69: jelenleg nem tudni még

Kicsimix: SP-vel remélhetőleg igen mindent

he7edik.: szerintem elég lesz hozzá, igen vagy "közelítőleg" (végülis ha azt nézem, hogy "MMO" (ugyan nem, de fogjuk rá) akkor nem kérhet TITAN X SLI-t)

kinghaxor: Lesz egy történet/kampány. Mehetsz abban soloban vagy coopban (csoportban max. 4 fő) de más játékosokat nem fogsz látni (ez a játék PvE része). Aztán lesz a map közepén egy kisebb map, elkülönítve..., ott harcolhatsz másik játékos ellen, amúgy azon a területen kívül nem (az lesz a játék PvP része). A város területét már leírtuk többször, pont előtted lévő kommentben is, olvass vissza.

(#763) pomk válasza k-adi (#762) üzenetére


pomk
őstag

Felmondás időmet töltöm, így egyre kevesebb elfoglaltságom akad napközben. ;] :))

(#764) birorichard


birorichard
őstag

(#765) .45


.45
csendes tag

(#766) westlake válasza birorichard (#764) üzenetére


westlake
félisten

Ocsmány a minőség. Már a vedóé. nem a játéké. Látszólag ugyanaz a grafika (már amennyire megállapítható), mint XBOX-on. És igen, PC-s videó. Bár a minőség miatt lehetne akár konzolos is. Ebben a formában semmi információtartalma nincs.

[ Szerkesztve ]

Play nice!

(#767) birorichard válasza .45 (#765) üzenetére


birorichard
őstag

Ezt az i7 játékra dolgot nem értem, miért erőltetik...

Kb tényleg ilyen lehet, állítólag 650ti, i5 (ne kérdezzétek, nem tudom, milyen), 8 GB RAM-mal low-on ~60 FPS, amit néha droppol 55 körülre, tehát nem stabil. 970 szerintem kimaxolja.

(#768) k-adi válasza birorichard (#764) üzenetére


k-adi
nagyúr

remélem nem :DDD

(#769) DokiBaxxi válasza birorichard (#764) üzenetére


DokiBaxxi
őstag

Állítólag GTX 650 Ti-vel játszik, full lowon (másik videóban volt leírásban). Mondjuk óvakodok a csatornájától (khm, grafikai összehasonlítós videó).

(#767) birorichard
megelőztél :B

[ Szerkesztve ]

"-Wanna hear a limerick? Lambert, Lambert - what a prick." "-Not bad."

(#770) westlake válasza birorichard (#767) üzenetére


westlake
félisten

Ha valóban elég lesz maxhoz (FHD) egy GTX 970 (amit egyébként nem hiszek), akkor az csak annak köszönhető, hogy a konzol miatt annyira lebüntették a minőséget, hogy még az a kártya is elég hozzá.
Egyébként azt sem tehetik meg, hogy PC-n sokkal jobban nézzen ki, mint konzolon, mert akkor meg a konzolosok kezdenek el lázadozni, hogy végülis akkor a konzol nem is játékgép?!

[ Szerkesztve ]

Play nice!

(#771) he7edik. válasza birorichard (#764) üzenetére


he7edik.
addikt

Má' leszedték

Égő szöveg a flém vázon

(#772) torma1981 válasza westlake (#770) üzenetére


torma1981
veterán

Még az a kártya is elég hozzá? Hmm 100k-s kártyáról beszélsz. Ezt úgy mondod mintha egy 40k-s kártyáról beszélnél. Mai napig nagyon erős kártya, Az AMD kártyái nem sokkal jobbak mint ez dupla áron. LOL. Te csak az SLI rendszerről hallottál? Meg a Titán X-ről? Alatta már szar az összes kártya?? AMD 390X nem sokkal jobb mint pl a 970. De 140-150k. Ne már a Fury meg társaival lehessen játszani maxon.

[ Szerkesztve ]

(#773) Kicsimix


Kicsimix
őstag

Tom Clancy’s The Division Beta is 26.25 GB on PC

...Kockázat nélkül nincs vereség... : ------------)

(#774) velizare válasza k-adi (#762) üzenetére


velizare
nagyúr

köszi

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#775) he7edik. válasza torma1981 (#772) üzenetére


he7edik.
addikt

A 390 meg pont ugyan annyit tud pont ugyan azért az ár ért.
Most készülj fel rá hogy az ultrához kevés lesz a 970-ed még élsimítás nélkül is.

Égő szöveg a flém vázon

(#776) birorichard válasza westlake (#770) üzenetére


birorichard
őstag

Jó reggelt... :D Ebben a játékban már semmi nincs, még a PC-sben sem, ami indokolná, hogy ne menjen FHD maxon egy 970-en. Az első E3-as gameplay esetében egyetértenék, hogy kell az ultrára egy csúcskártya, de ez a valami, ami lett belőle, nagyon gáz, köze nincs hozzá. Ráadásul a "még az a kártya" az a 750ti, nem egy 970, na mindegy, majd meglátjuk.

Amit a videoban észrevettem, hogy a fények még mindig sok helyen hiányoznak, sok helyen meg akkor is ott vannak, mikor a forrás nem világít. Meglátjuk, mit mutat a béta...

(#777) Kicsimix


Kicsimix
őstag

The Division Preview, Interviews and Hands On!

...Kockázat nélkül nincs vereség... : ------------)

(#778) torma1981 válasza he7edik. (#775) üzenetére


torma1981
veterán

Na majd meglátjuk. :-) Addig úgyis csak találtunk.

(#779) k-adi válasza westlake (#770) üzenetére


k-adi
nagyúr

gtx970......még "az a kártya" is elég hozzá..... :U

wut? :F 120ezres kártyáról beszélsz, remélem tudod :DDD

szerk: látom torma1981 már reagált erre, akkor én nem fogok :))

[ Szerkesztve ]

(#780) Kicsimix


Kicsimix
őstag

Na itt az ultra settings trailere :DDD

...Kockázat nélkül nincs vereség... : ------------)

(#781) vegitossj7 válasza Kicsimix (#780) üzenetére


vegitossj7
addikt

A Metro Redux szebb volt. :D

Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

(#782) Kicsimix válasza vegitossj7 (#781) üzenetére


Kicsimix
őstag

De abban nem volt ilyen kapcsoló tudtommal , hogy "Frame Rate Limit (on/off)".. Mert ha a Snowdrop engine az off beállítást használja akkor bármilyen vgad van végtelen fps-t fog kitolni másodpercenként ilyen minőségben.. Szal ne kötekedj .. :D

[ Szerkesztve ]

...Kockázat nélkül nincs vereség... : ------------)

(#783) velizare válasza Kicsimix (#780) üzenetére


velizare
nagyúr

kispórolták a hóesést :(

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#784) he7edik. válasza birorichard (#776) üzenetére


he7edik.
addikt

Mé' a Witcher 3-tól kezdve a GTA V-ön keresztül a Shadow Of Mordoron át egészen a FallOut 4-ig MINDEN mai játéknak indokolatlanul nagy a gépigénye. Ez van sajnos erre kell készülni.

Égő szöveg a flém vázon

(#785) he7edik. válasza velizare (#783) üzenetére


he7edik.
addikt

Nem láttál még olyan gameplayt ahol esik a hó?

Égő szöveg a flém vázon

(#786) Kicsimix válasza velizare (#783) üzenetére


Kicsimix
őstag

Persze mert ez a Sun Zone-ban játszódik ahol nincs hófelhő.De lesz több része ahol már lehet beborul..

...Kockázat nélkül nincs vereség... : ------------)

(#787) torma1981 válasza he7edik. (#784) üzenetére


torma1981
veterán

Na most én pont ezekkel a játékokkal nyomtam maxon mindennel. Simán futott a 970-nen. Sőt a Witcher kapott textúra pakkot is. Nem hiszem,hogy pont ez ne menjen. Max adnak ki hamar javítást ha gond lesz.

(#788) birorichard válasza he7edik. (#784) üzenetére


birorichard
őstag

Pont az első három cím, ami egész jól optimalizált, sőt. Tény, hogy ultra beállításokhoz kell VGA, de közepes-magason egy régi 660-nal játszottam velük... Unity, Arkham Knight, na ezek nem sikerültek "túl jól"... Fallout-ot még nem próbáltam.

(#787) torma1981: nem lesz gond. Szerintem nekem sem kell majd nagy kompromisszumokat kötnöm.

#789) Csabee86: most ebbe ne menjünk bele, hogy "mi lett volna, ha", mert semmi értelme. Én még, és szerintem sokan mások is emlékeznek még arra, mikor még sehol nem voltak a konzolok, mégis születtek jó játékok persze az egy másik világ volt. Magát a játékkonzolt, mint hardvert, jelenséget nem lehet szidni, én sem tudom, de a jelenlegi generációval több komoly gond is van, mindenesetre érdekes, hogy mi fog kisülni az elkövetkezendő néhány évben, de ez már tényleg nagyon off...

[ Szerkesztve ]

(#789) Csabee86


Csabee86
senior tag

Én itt egyre jobban elámulok egyes emberek csőlátásán. Hogy szidják itt egyesek a konzolokat. De egyvalamit nem vesztek figyelembe. Konzolok nélkül nem lenne játékipar. Nehogy azt higgyétek, hogy azért az 1-2 milliós PC-s táborért ilyen játékok születnének. (Witcher 3-ból is érdekes módon PS4-ből ment el a legtöbb, majd Xbox One-ra és legkevesebb ment el PC-n. Az eladások 70% konzolokon született.) Ez a játék is kezdetben PS4-re és Xbox One-ra készült. Szerintem be kellene fejezni itt a konzolok szidását és inkább összetenni a kezünket, hogy egyáltalán ilyen játékok jönnek ki.

(#790) wjbhbdux válasza torma1981 (#787) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Szerintem a 30FPS nem olyan sima..

kicsit el vannak most tolódva a régi kategóriák megnevezései, így hogy 50 ezerről indul a játékra belépő szintű 950, aztán a 960 alsó kategória, 970 közép, mivel 1080p kimaxolva nem visz már el Ubisoft játékokat csak krumplikra való 30FPS körül, hiába kerül annyiba mint pár éve a felette lévő kat.. 980 felső, 980ti csúcs, titanx meg már nem halandó gamer számára van így nem kell ide besorolni.

/s

(#791) westlake válasza Csabee86 (#789) üzenetére


westlake
félisten

El tudom dönteni egyedül is, hogy mit szidok és mit nem. Pont eleget játsztottam konzolon ahhoz, hogy tudjam, mennyire egy gyenge dolog a PC-hez képest. Mit tud a konzol amit a PC nem? Az meg végképp nem érdekel, hogy a konzolok nélkül mi lenne és mi nem. Én a jelenben élek, és a jelen dolgaival foglalkozom.

#776: Én is láttam a 201(E)3-as videót, de a játék jelenlegi állapota is teljesen vállalható. Valóban kiszedtek számos dolgot, de ha valaki nem akar játszani ezzel a játékkal, az nem ezek miatt lesz.

#779: GTX 970-et lehet venni már 90.000 forintért is, de nem ez a lényeg. Én elhiszem, hogy egyeseknek "fáj", ha középkategóriásnak nevezem a kártyát, de az. Persze ezen nyugodtan lehet vitatkozni.

[ Szerkesztve ]

Play nice!

(#792) velizare válasza he7edik. (#785) üzenetére


velizare
nagyúr

láttál olyat, amiben nem?

@westlake: a vásárlóereje 10x. ezt a címet is úgy kellett kikönyörögni pcre.

[ Szerkesztve ]

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#793) he7edik. válasza torma1981 (#787) üzenetére


he7edik.
addikt

Nyomtad 40 körüli FPS-el. Az ebben a játékban is meg lesz de ha kapsz egy flash v füst gránátot az arcodba akkor úgy fogsz laggolni hogy "öröm" lesz nézni.

Égő szöveg a flém vázon

(#794) Csabee86 válasza westlake (#791) üzenetére


Csabee86
senior tag

Te ilyen PC-s fanboy lehetsz. Ami engem nem zavar csak olyan hülyeségeket írsz. Neked nem a játékmenet számít, neked a külsőséged. (az első ilyen hozzászólásod ami feltűnt, hogy ettől a látványtól Te "öklendezel", most meg azt írod, hogy teljesen vállalható a látvány.) Gondlom ezért van 2 db Titan X a gépedben és ezért hangoztatod annyira ezeket a dolgokat. Nem mindenkinek jönnek be a konzolok, ennyi.

(#795) vegitossj7 válasza Csabee86 (#794) üzenetére


vegitossj7
addikt

Úgyérted egy átlagos PC tulaj, aki jelentős grafikai minőséget/különbséget vár annak tudatában, mennyivel gyengébbek a konzolok?

Igen, ilyen egy PC-s fanboy.

[ Szerkesztve ]

Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

(#796) he7edik. válasza Csabee86 (#789) üzenetére


he7edik.
addikt

Mester :D

Az a 1-2 milliós PC-s tábor kb. 400 milliós. Az pedig hogy boltban mennyi játékot adnak el az csak egy dolog. A PC-s eladások 92% már digitálisan történik.

Égő szöveg a flém vázon

(#797) Csabee86 válasza he7edik. (#796) üzenetére


Csabee86
senior tag

Nem vagyok én mester, Mester. :) Csak leírtam a véleményemet. Witcher 3 esetében fizikai, digitális eladásokat figyelembe véve érvényes a 70-30 a konzolok javára. Egy AAA játék esetében a kiadók elsősorban konzolra fejlesztenek, utána PC-re. Azt a 400 milliós PC-s tábor adatot honnan vetted? (Érdekelne.)

(#798) Balazs_


Balazs_
aktív tag

Van valami megbízható hely, ahol olcsóbb a játék, mint CDGalaxis/576-ban?

Mennyire biztonságos bétakulcsot venni G2A és hasonszőrű oldalakról?

(#799) birorichard


birorichard
őstag

Egyedül azt nem értem, hogy miért nem lehet egy (bármilyen) témáról úgy beszélni, hogy közben az ne csapjon át személyeskedésbe, mintha igazi felnőttek lennénk... Ilyenen vitatkozni, hogy ki hogy hívja a GTX970-t... jézusom. :D A 970 egy nagyon elterjedt, erős kártya, van nála erősebb, tény, de az még nem használta, vagy nem elég tájékozott, aki azt mondja, hogy FHD-ra több kell... Aki meg 980 SLI-vel vagy Titan-nal tolja, annak gondolom van otthon 4K monitora, vagy DSR-t használ. Akinek a 970 felső és az utóbbi kettő csúcs, vagy előbbi közép, 980 felső és csak a Titan csúcs, mindkettőnek egészségére.
Ettől függetlenül a témánál maradva ennek a játéknak ezzel a látvánnyal egy 970-nel meg kell elégednie supersampling nélkül FHD-ban és pont. Ha nem így lesz, akkor az Ubi megint csúnyán elk*rta...
Egyébként senkinek nem "fáj", hogy ki hova sorol be egy VGA-t... Legalábbis engem marhára nem érdekel más szubjektív osztályozása. Egyébként 960-am van, na az közép. :D

(#798) Balazs_: nekem eddig nem volt problémám, igyekszek mindig nem frissen regisztrált eladótól venni, és csak olyantól, akinek elenyésző negatívja van, de nyilván te is tudod, hogy itt mindig áll a zászló, hogy esetleg letiltják a kulcsokat. Egy 200 FT-os bétakulcsnál azt mondom, hogy nyugodtan bevállalhatod.

[ Szerkesztve ]

(#800) lofagi


lofagi
addikt

Ahogy közeledünk a megjelenéshez, egyre több infó és trailer érkezik, akár élőszereplős akár renderelt cgi formájában. Kicsit kezdek aggódni emiatt a nagy hype miatt. Remélem, hogy azért van mert annyira mégse lesz tartalmas a játék. :] Bizakodom egyelőre.

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.