Hirdetés

2024. június 11., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6351) B-L-A-C-K válasza W1 (#6347) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Peres szelót is lehet rakni, ami annyit jelent hogy pl 7 meccsből ha 2 elmegy akkor is nyersz, ebben az esetben 1 szelvényen a maximális nyeremény 8,4 millió forint lehet.

De ha kezdő vagy olvasd át ezt először:

Tippmix Részvételi Szabályzata/Gyakorlati Útmutató

fatallerror: Tippmix új oldala kitudja mikor jön, már mondják egy éve...:) Bet365 szerintem nem rossz, a felületet kell megszokni csak. Nem tudom milyen téten tolod, de ha érdekelnek a bónuszok is akkor Betclic-en 11 ezres úgynevezett ingyen fogadás van még mindig. Azaz ha az első fogadásod elmegy, visszakapod a pénzed 11 ezer forintig.

[ Szerkesztve ]

(#6352) -secret- válasza W1 (#6347) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

ajánlom figyelmedbe ezt, már az első félidő közepén bekarikáztam a szelvényemen

(#6353) W1 válasza WaterWave (#6349) üzenetére


W1
senior tag

És hogy kezdjek neki, mit tanácsoltok?
Nem az a célom, hogy 50-es szorzóm legyen, és 200Ft-ból csináltak 10k-t, inkább raknék szívesebben nagyobb téttel kissebb, de biztonságosabb meccset.

(#6351) B-L-A-C-K: Olyan téren kezdő vagyok, hogy szelvényt még életembe nem raktam, de az osztályomba kb mindenki Tippmixel, így elég sokmindent tudok már, bár amit említettél, azt pont nem.:D

[ Szerkesztve ]

(#6354) B-L-A-C-K válasza W1 (#6353) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Sajnos már itt nyár lassan a topp bajnokságokból már csak pár forduló van hátra ami ilyenkor telejelesen kiszámíthatatlan már. Én 5-6 éve napi szinten minden információt tudok szinte a csapatokról, és mégse tudok fixen hosszútávon profitot termelni, van hogy havonta 200 ezret nyerek, de van hogy több hónapig nem nyerek bukok 50-100 ezret. Szóval ezzel azt akarom neked mondani hogy mostanában felesleges nézni a tabellákat ezt azt, kezdőké a szerencse próbálj magadtól fogadni. Haverom is életében nem fogadott, tavaly magától rakott egy szelót nyert 200 ftból 35 ezret...

(#6355) fatallerror válasza B-L-A-C-K (#6351) üzenetére


fatallerror
addikt

kicsiben nyomom :D 300-500 forintos tétekkel :K
bet365-ön tényleg nincs serie a v csak nem került még fel az utsó forduló? :U
meg persze ha a bwin kifizet akkor maradok ott :K

[ Szerkesztve ]

don't tell me what i can't do!

(#6356) B-L-A-C-K válasza fatallerror (#6355) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Ezért kérdeztem, mert akkor eleve nem érdekel a bónusz...:) Bet365be szinte minden van Olasz A is, de most én sem látom tényleg, lehet elfelejtették kirakni...:)

Amúgy mesélhetnél kicsit magadról, milyen szisztémába nyomod, legnagyobb nyerő/bukó. Mióta játszol milyen profitod van...Ne ijedj meg ezeket mindenkitől megkérdezem aki új itt...:D

(#6357) W1 válasza B-L-A-C-K (#6354) üzenetére


W1
senior tag

Igazából ami inspirál, hogy suli végekor kezdem a jogsit. Nem akarok én se új ájfont meg retina mac-et, meg ilyen szarokat, csak van 200k-m, és valahogy ezt feltornászni addig, hogy egy Golf 4 1.9 TDI-t vehessek. :DDD

Osztálytársamnak ma néztem a hoki szelvényét, 29-es szorzó, 1500-as játszott tét, 42 lett volna a vége, szeretncsétlen egy döntetlent rakott meg, ami 2-3 lett..

(#6358) B-L-A-C-K válasza W1 (#6357) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Hát én azt tanácsolom ha 4-es golfot akarsz akkor ne ebbe lásd a jövőt, a 200 ezer könnyen el is mehet. Inkább kezd kisebb téttel mégpedig annyival amennyi nem baj ha elmegy, és szépen lassan beletanulsz, átlátod az egészet.

[ Szerkesztve ]

(#6359) giigz válasza W1 (#6357) üzenetére


giigz
veterán

Miért pont 1.9 TDI? Általában 3x annyi km van bennünk mint amit kiírnak, igaz, hogy elpusztíthatatlan motor, de azért ennyi év és km után a turbo bármikor tönkremehet, vagy bármi más, és miért vennél egy TDI-t, ha egy szívóbenzinnel sokkal jobban jársz? Mennyit akarsz vele évente menni? 30k km alatt nem sok értelme van venned egy lestrapált ütött kopott TDI-t, mikor egész jó állapotú benzineseket ki lehet fogni.

(#6360) W1 válasza B-L-A-C-K (#6358) üzenetére


W1
senior tag

Szerintem megfogadom a tanácsod!:R

(#6359) giigz: Alapból apu "belémnevelte" a dízelt.:DDD Mindig dízel autónk volt, egy kivétellel, jobban is szeretem, hallom a jó kis dízel hangját, bár ez a legkissebb, hogy milyen motor legyen. Ez csak egy álom, ami elérhetőnek tűnik, de nézd, ha arról lenne szó, hogy egy ütött kopott TDI vs gyönyörű megkímlt 1.4 benzin, nyílván nem a TDI-t venném, csak annak jobban örülnék.

(#6361) fatallerror válasza B-L-A-C-K (#6356) üzenetére


fatallerror
addikt

amint betöltöttem a 18at (2007től) azóta kihagyásokkal de nyomatom, viszonylag ésszel. mivel melóm nincs ezért 3-4 havonta 3000et szánok a dologra persze ha szükséges, ha van pénz a számlán nyilván nem töltök fel :D
mivel kicsiben játszom mindig ezért nagy nyereményem még nem volt csak pár 10 ezer :B

amikor ésszel csinálom akkor 2-3 meccsből (kombinált) 3-5x szorzó jön ki tehát 1000-1500 ft nyeremény és feltornázom és olyankor jön a baj amit még frissen csináltam :D ilyenkor elkezdem rakni az idióta 10-12 meccses kombikat (csak serie a-ban tehát 1 forduló összes meccsét megrakom kivéve a csapatom, sajátomra nem fogadok- juventus a szerelmem 1995 óta)
az akár több ezerszeres szorzókért és elbukom őket 2-3 meccsen (1x volt h 200ból 964 ezret nyertem volna, 1 meccsen ment el) aztán mikor visszamegyek 2000-3000 forintra akkor vissza az ésszerűbe :D csak vmikor az se jön be és nullázom magam :D tavalyi évet 2 befizetésből lenyomtam, most 2nél tartok de bwin-en ennyi is marad sajna :/ pedig szeretem őket... mivel mindig sokat akartam ezért még nem volt kifizetésem xD
am jobban járnék a sok apróval mert még 50%-os teljesítménnyel is már 100 ezreim lennének xD
röviden ennyi :] asszem

szerk: jött a bwin válasz. régieket nem érinti. akinek van számlája az befizethet meg leszedheti a pénzét jupiiiiii. de örülök ennek, nem szívesen váltanék a jól beváltról :DD

idézet:
Köszönjük megkeresését.

Értesítjük, hogy cégünk stratégiai-gazdasági megfontolásból új regisztrációt nem tesz lehetővé a bwin.com oldalon az Ön tartózkodási helyén, így új bwin számla létrehozása Magyarországon nem lehetséges.

E döntés a már regisztrált felhasználóinkat nem érinti - számlaegyenlege továbbra is rendelkezésére áll.

Mivel Ön már rendelkezik bwin számlával, így továbbra is teljes termékkínálatunkat használhatja. Egyenlegét feltöltheti a "Befizetések" menüpontban felsorolt lehetőségek egyikével, ill. továbbra is kérheti nyereményei kifizetését.

Oldalunkon további jó szórakozást kívánunk.

[ Szerkesztve ]

don't tell me what i can't do!

(#6362) B-L-A-C-K válasza fatallerror (#6361) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Aha, akkor az előző 300-500 eurós tétek csak poén volt! Akkor csak jó neked a bónusz, Betclic-en mondom 11 ezret befizetsz, és ha elmegy visszakapod, le is utalhatod, hülye aki nem használja ki.

(#6363) adrian360 válasza fatallerror (#6355) üzenetére


adrian360
őstag

Megnyugodhatsz van Serie A bet365, de mivel a következő forduló vasárnap lesz, még nincs fent az ajánlati lista. 2-3 nappal korábban jönnek majd oddsok

(#6364) zolee5016 válasza gyuromoj (#6344) üzenetére


zolee5016
őstag

31 Lahti - Helsinki JK V 1,75
48 Helsingborg - Häcken H 1,72
53 Bellinzona - Winterthur H 1,75
13 V. Williams - L. Robson V 1,84
Eredő odds: 21,97930

Ez 9,74-es odds...hogy lett 21-es??
A teniszen kívül jól néz ki....

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#6365) fatallerror válasza B-L-A-C-K (#6362) üzenetére


fatallerror
addikt

reflexből elírtam nem poén volt :D de még időben észrevettem és javítottam forintra a kommentet ;] 300-500 euróm lenne csak erre akkor nem fórumoznék most itt hanem 1 csaj hasáról nyalnám a nutellát miamiban például :DDD
leszek az a hülye akkor mert ugyan van most ennyi pénzem de ez kondibérletre meg ilyenekre kell :B
meg így maradok a bwin-nél még :K gondoltam h nem merték csak így megtartani a pénzem meg csak szóltak volna h elhúzzák a csíkot és odaadják a pénzem de akkor ezért nem szóltak mert nem érint :DD

te egyébként elég nagyban küldöd ahogy olvastam :D hát ha ilyen pénzekkel játszanék mint te egésznap izzadnék :D hogy bírod ezt a stresszt xDD

#6363) adrian360 : érthető, régen bwinnél is fent volt 3-4 forduló előre de azóta rájöttek h nekik ez nem pálya h mindenki megrakja a 4 forduló esélyeseit és sokx be is jön :D

[ Szerkesztve ]

don't tell me what i can't do!

(#6366) adrian360 válasza zolee5016 (#6364) üzenetére


adrian360
őstag

3/4 be lett fogadva, szóval van 4 db 5-ös odds körüli, együtt ha jön akkor 21 szeres.

(#6367) rwin5


rwin5
őstag

Francia korongot nagyon érzem mára, duplázós pénzt megérne

(#6368) WaterWave


WaterWave
veterán

Robson aláz

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#6369) B-L-A-C-K válasza fatallerror (#6365) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Nem küldöm én nagyba (vagyis van aki több százezrekkel fogad) 200Ft-50 ezres tétekkel fogadok, de az 50 ezer ritka, inkább 5-20 az átlagos tét, de ne úgy nézd minden nap rakok, van hogy 1 hónapban rakok 2 db 5 ezrest és annyi, ez változó. Ha huzamosabb ideig nem megy nem éröltetem, mert erre gyakran volt már példa. Pl idén Január-február vagy 100 mínusz, utána jött a március +200, április minimális mínusz. Most meg alig raktam még ebben a hónapban normális téttel.

(#6370) giigz válasza B-L-A-C-K (#6369) üzenetére


giigz
veterán

Miért nem raksz ebben a hónapban normális szelókat? Annyi jó "tuti" meccs volt pedig, legalább annyira jönnek a dolgok mint áprilisben... A MU-t te is megpukkaszthattad volna, év ajándéka volt...

(#6371) fatallerror válasza B-L-A-C-K (#6369) üzenetére


fatallerror
addikt

akkor van ott izzadás :DDD hány éves vagy? van nő aki megver a mínuszok miatt? :D

don't tell me what i can't do!

(#6372) B-L-A-C-K válasza fatallerror (#6371) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Öreg vagyok már közelebb a 30 hoz mint a 20 hoz, csaj is van de ebbe nincs beleszólása mivel nem a családi kasszából megy...:)

giigz: Raktam én párat de nem jöttek, MU év ajándéka? :D Ja éppen hogy nyertek lefújás előtt pár perccel, hatalmas ajándék volt, gondolom le is izzadtál....:)

Viszont most le is megyek dobok egy spontán kamit.

[ Szerkesztve ]

(#6373) skeli


skeli
tag

040 Hönefoss - Rosenborg 1.84 V
048 Helsingborg - Häcken 1.72 H
055 Hapoel TA - Maccabi TA 1.94 V
057 Caen - Nantes 1. félidő eredménye 1.93 D
061 Brighton - Crystal Palace 1. félidő eredménye 2.00 D
067 Real Sociedad - Granada 1.41 H

eredő odds: 33,42

érvek, ellenérvek, vélemények?

A vízen is lehet járni, csak nem szabad ránehezkedni.

(#6374) giigz válasza B-L-A-C-K (#6372) üzenetére


giigz
veterán

1-0-ig néztem, utána meg már csak este tudtam meg... Tiszta ideg lettem volna egyébként... :D

[ Szerkesztve ]

(#6375) fatallerror válasza B-L-A-C-K (#6372) üzenetére


fatallerror
addikt

akkor azért jópár éve nyomod. melyik irodánál fogadsz? (nem olvasok vissza :P ).
"csaj is van de ebbe nincs beleszólása mivel nem a családi kasszából megy" = nem tud róla ;]

egyébként ne gondoljátok h nem lesz majd foci, csak mert eu-ban nyári szünet van 1 csomó ázsiai arab nevesemmi liga, én ilyeneken nyertem néha jópár ezret (200ft-ból) :DDD jó tudom itt a bukik simlisebbek de akkor is :D
mondjuk újonc vagyok a topikban, biztos sokan nyomatjátok az ilyeneket is tehát tudtok erről :K

[ Szerkesztve ]

don't tell me what i can't do!

(#6376) WaterWave


WaterWave
veterán

Robson ajándék volt, büntet a csaj

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#6377) giigz


giigz
veterán

Lilleström 5,50-es oddsért ment :)

(#6378) X3B6O0X


X3B6O0X
aktív tag

Ma ezzel támadok (most csak 300Ft-ot szántam tippmixre).

"...a vörös árnyalatú gombok azonban nem kaptak háttérvilágítást, viszont fényvisszaverő festést igen, ami persze jópofa, de pont sötétben annyit ér, mint egy tetszőleges politikus vagyonnyilatkozata" © Bog

(#6379) Mano_01 válasza giigz (#6377) üzenetére


Mano_01
tag

szerinted ő nyer?

"Mindannyian keresünk valakit, azt a különleges személyt, aki majd megadja azt, ami hiányzik az életünkből. Valakit, aki képes társaságot nyújtani, vagy segítséget, vagy biztonságot, és néha, ha nagyon keressük, megtaláljuk azt, aki képes mindhármat nyújtani. Igen, mindannyian keresünk valakit, és h

(#6380) giigz válasza Mano_01 (#6379) üzenetére


giigz
veterán

3 esélyes szerintem, az 5,50-es szorzó meg tetszik :D

(#6381) Ps Vita


Ps Vita
őstag

Kérdésem lenne a Betclices 11 ezres akcióról,ugye bármennyi meccset megrakhatok nem csak egyet(tehát kombinálhatom),és az a lényeg,hogy háromesélyes legyen mind
2. Azt kell előre jelezni,hogy ez az 1. fogadás,és,hogy fel szeretnéd használni a bónuszt?

(#6382) B-L-A-C-K válasza fatallerror (#6375) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Neten ritkán fogadok mert ott tiltre vágom magam hamar, azaz lebukom, így úgy szoktam beutalok, ha aznap elérek egy kitűzött összeget utalom is le, vagy ugye lebukom ha nem érem el. Tippmixen fogadok leggyakrabban.

(#6383) Vangelis válasza B-L-A-C-K (#6382) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Én ios így voltam.

De most erőt vettem magamon!

Nem egyszerű!!!!!

eddig bevált!

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#6384) Vangelis


Vangelis
nagyúr

Bocs, hogy kirakom megint!

De tegnap este teljesen zöld lett:)

Ma is tenni kell valami hasonlót. :)

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#6385) fatallerror válasza B-L-A-C-K (#6382) üzenetére


fatallerror
addikt

á értem. nekem szabad mert ahogy írtam itt van vmennyi önkontroll :DDD

don't tell me what i can't do!

(#6386) B-L-A-C-K válasza fatallerror (#6385) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Az jó ha van, ha nekem is lenne pókerből megélnék neten, ezt már többen is mondták, de sajnos agyban ilyen téren gyenge vagyok...

(#6387) -secret- válasza Vangelis (#6384) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

ez szép, grat :R

(#6388) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

ja jut eszembe, és hogy-ha a tippmix nyeremény 4kiló fölé megy akkor mi van? nem fizetik ki?

(#6389) néha válasza -secret- (#6388) üzenetére


néha
aktív tag

nem tudsz olyat tenni ami 4k fölé megy,max kombiba,akkor meg kiutalják 2hét elteltével!

"Győzni sohasem könnyű, de megpróbálni azért érdemes." by: Kimi raikkonen

(#6390) -secret- válasza néha (#6389) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

miért, mondjuk egy 10-es oddsos meccset 100k-val nem enged?

(#6391) Vangelis válasza -secret- (#6390) üzenetére


Vangelis
nagyúr

egy normál szelvényen max 400e ft kifizethető lehet.

többit nem adja ki a gép!

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#6392) föccer


föccer
nagyúr

FC Köln II - MSV Duisburg II.

Véletlenül találtam rá, de eddig megérte. Elég csúnya tömés van a meccsen. :)

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#6393) gery2123


gery2123
őstag

No a hétfőre való tekintettel, és a múlt heti idegbajt követően, mára ennyit szánok, :) + éjszakára lehet rakok egy kis NHL-t és NBA-t, de azt is kis téttel. :o Hétvégéig nem is rakok 2-300 ft-tól nagyobbat.

-- PSN_ID: GerY2123

(#6394) -secret- válasza Vangelis (#6391) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

értem, erre voltam kíváncsi.. köszi

(#6395) Bati0501 válasza gery2123 (#6393) üzenetére


Bati0501
őstag

1.14-esnek mi értelme van? :) Sokat nem dob az egészen,viszont a rizikó benne van./no offense/

(#6396) fatallerror válasza B-L-A-C-K (#6386) üzenetére


fatallerror
addikt

hátha beérsz :DDD azt olvastam h ágyban xD

jé föccer is idejár :DD

don't tell me what i can't do!

(#6397) rwin5


rwin5
őstag

hát nem tom mi a tré van.. 2 hete jött egy 60ezres szeló, azóta 2 hete összesen 1mixet találtam volna el, persze azt se raktam meg, úgy látom elment most a szerencsém.. inkább hagyatkozok a fórumosok tippjeire hátha több szerencsém lesz

(#6398) föccer válasza fatallerror (#6396) üzenetére


föccer
nagyúr

Már egy jó ideje :K 5k val kezdtem el játszani kb 1 hónapja. Eddig kitart a pénzem, már nagy bajom nem lehet :)

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#6399) stefyY


stefyY
őstag

Francia hokisok lassan egyenlíthetnének...legyen X a vége ;]

"Ha Istenhez szólunk, az ima; ha Isten szól hozzánk, az skizofrénia." "Mi ez, génkezelt lazac? Nem, csak háromszor visszafagyasztott hekk."

(#6400) fatallerror válasza föccer (#6398) üzenetére


fatallerror
addikt

hihi :D hajrá akkor :D én szerintem beköltözöm irigykedni azokra akik sokat nyernek :D

szerintem én most csináltam 1 nagy hülyeséget (bwin-en). peres rendszerben csináltam 2/5-ös szelvényt de csak 120 ft-al mertem (ugye mert így 10 fogadás, 1200 ft), 4100at (ez a max talán) v mennyit nyerhetek és bedőltem neki és csak utána esett le h 1200ért nem biztos h jó biznisz volt ez :D

[ Szerkesztve ]

don't tell me what i can't do!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.