Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2151) oriic válasza szmatyi93 (#2150) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ó videók alapján nagyon komoly cucc. :DDD Csak nagyon rövid.

Live-Die-Respawn

(#2152) Dyrtyho


Dyrtyho
senior tag

Tudom, egy picit még mindig le vagyok maradva, de a kis szünet a Walking Deadbe pont elég lesz arra hogy behozzam a lemaradásomat.

Spoiler (S3 E06)

Ahogy látom, ez a 6. rész elég nagy forduló pont a 3. évadban, azt viszont meg kell hagyni, hogy Michonne tényleg eléggé fel van készülve a túlélésre, de azt viszont nem vártam volna, hogy Merle ilyen könnyen kivégzi a saját társát. De jól látom, hogy Daryl és Carl között egy elég erős felnőtt-gyerek barátság van kialakulóban ? De amúgy azt néztem, hogy amikor Daryl meséli Carlnak a gyerekkorát, a srác csak úgy lazán beközölte, hogy megölte a saját anyját. Amúgy a Rickes telefonálás, hát nem tudom, Lori és a többiek hogy hogy mégis életben vannak ? Az ezredes tuti, hogy nem százas, az egyik percbe még azt mondja Andreának, hogy jajj igy meg úgy maradjon, egyszer meg lazán kidobná a városkájából csak azért mert egy picivel hatékonyabb módon intézett el egy járkálót, mint az az őrszem csaj, aztán meg nem csak hogy befűzi, de még az ágyába is viszi.

Csak azt nem vágom, hogy Michonne miért nem tett semmit, amikor Merle elkapta Glenn-éket ? Én azért halkan megleptem volna hátulról, de azért kíváncsi leszek, hogy milyen lesz a kapcsolata Rick-kel, meg úgy ez az egész találkozásuk hogy fog végződni. De amúgy honnan tudta Michonne hogy merre van a börtön ? Mondjuk eléggé meglepett hogy Daryl véletlenül rátalált Carolra, már kezdtem a csajt temetni, hogy T-Doggal együtt ő sem élte túl a zombi támadást....

[ Szerkesztve ]

best regards, egy fórumozó blogger

(#2153) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Friss hír:
Az Aggódó Szülők elkezdtek kiakadni a The Walking Dead-re, mert hihetetlen sok és durva haláleset van a sorozatban, ami hallatlan módon TV-14-es korhatárral megy. Azt ígérik, hogy az egész tagságot mozgósítják, ha nem lesz változás a gyakorlatban.
:W

Az Aggódó Szülőknek kijárna már egy nagy pofon, hátha a helyére rázódik a csöpnyi agyuk!

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#2154) po1son válasza leslieke (#2153) üzenetére


po1son
addikt

Megoldás: Tegyék 16-os korlátra aztán kuss....

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#2155) Vladi válasza po1son (#2154) üzenetére


Vladi
nagyúr

Igen. Tök felesleges a para. Tegyenek egy 18-as. Az azért van, hogy figyelmeztesse a nézőt. Ennyi a történet egy picit se több. :)

Egyébként szerintem se gyerekeknek való. Lássuk be, ez egy horror sorozat.

(#2152) Dyrtyho:

Nézd tovább a filmet, majd választ kapsz sok kérdésre.

[ Szerkesztve ]

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#2156) mepet válasza Vladi (#2155) üzenetére


mepet
addikt

Vagy úgy kéne, mint a South Parkok elején: megtekintését semmilyen korosztálynak nem ajánljuk!

Végre van néhány haláleset, az amcsi szülőket is kikészítette a farmos évad ahogy nézem! :D

(#2157) oxox


oxox
addikt

nehany napja kezdtem el nezni a sorozatot....elso evad vegen jarok.
...ami igazan jo ebben a sorozatban szerintem az eletszeruseg....utopisztikus, de hihetok a szinhejek (mondjuk a ferozesi kozpont kicsit sci-fi-s de meg ennyi elmegy....) jopofa sorozat (a levagott kezu csavo occset csipem legjobban :DDD )

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#2158) mepet válasza oxox (#2157) üzenetére


mepet
addikt

Na majd a 2. évad közepén rájössz, hogy itt az igazság! ;]

(#2159) oxox válasza mepet (#2158) üzenetére


oxox
addikt

spoilereztem, es lattam, hogy valami farmon fognak tengodni...gondolom sikeres lett, es valahogy huzni kell a tesztat

[ Szerkesztve ]

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#2160) oriic válasza oxox (#2159) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Így mondjuk ha bedarálod a 2. évadot, akkor gyorsan túl leszel rajta.

Live-Die-Respawn

(#2161) ch003067 válasza mepet (#2158) üzenetére


ch003067
addikt

És ez mennyire igaz :D

(#2162) Vladi válasza oxox (#2159) üzenetére


Vladi
nagyúr

Ne spoilerezz! A 2. évadot valahogy kínlódd át, mert a 3. nagyon fog tetszeni. :K

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#2163) brownus válasza Vladi (#2162) üzenetére


brownus
veterán

hát, lehet velem van a gond, de én nagyon élveztem a 2. évadot is! nem mehet mindig a zúzda...

(#2164) po1son válasza brownus (#2163) üzenetére


po1son
addikt

+1...

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#2165) Coccolino_O válasza brownus (#2163) üzenetére


Coccolino_O
őstag

Nem mehet mindig a zúzda, de ezzel kicsit átestek a ló túloldalára. Igazából én nem is emlékszem, hogy esetleg jobban megismertük volna a karaktereket. De majd Keldor kijavít, neki elég jó a memóriája. :K

(#2166) keIdor válasza brownus (#2163) üzenetére


keIdor
titán

Nekem is tetszett, plusz volt ott is zombi zúzás, nem értem mi ez a rinyálás mindig.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#2167) mepet válasza keIdor (#2166) üzenetére


mepet
addikt

Szerintem az első évad zombigyilok-roadmovie stílusához képest a 3. évad is gyenge. De hát ízlések és pofonok...

(#2168) po1son válasza mepet (#2167) üzenetére


po1son
addikt

Akkor ne nézd!!!

;]

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#2169) mepet válasza po1son (#2168) üzenetére


mepet
addikt

Miért ne?

Szeretem pl. a citromos sört is, de a barna sört sokkal jobban. De ha nincs csak citromos sör éppen, akkor azt iszom.
Valahogy így vagyok a TWD különböző évadaival is. :B

[ Szerkesztve ]

(#2170) oxox válasza po1son (#2168) üzenetére


oxox
addikt

mint irtam csak az elso evad vegenel tartok...de eddig a legjobb/nekem leginkabb tetszo jelenet a korhazas volt az elso reszben, mikor felebred/maszkal a korhazba....az nagyon elvolt talalva...
mondjuk hozzateszem nem szeretem sem a horror, sem a paras filmeket (nem okoz szamomra oromet sem a felelem, sem a belek trancsirozasa)

(#2171) mepet - igen az is zora volt...gondolkoztam, hogy azt is irjam.

mondjuk az egyetlen igazan figyelemre melto kritikam ahhoz kapcsolodna, hogy keves a valoban halott...a tank mellett is volt egy alvanyos geppityu, a kozpontnal is...meg ugye a tankokon is...hat szerintem mire eljutna egy zombi a kozelembe igy felfegyverkezve, addigra mar ugy allnek a hullak kozott mint a nagy durranasban a loszerben...kb...de miutan ez egy sorozat a koltsegvetesuk gondolom eleg veges...ahhoz kepest meg baromi jol megcsinaltak (az Im legend pl. sehol nincs a sorozatho hozza kepest...szamomra...bar az a film inkabb szanalmas volt, mint szorakoztato)

[ Szerkesztve ]

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#2171) mepet válasza oxox (#2170) üzenetére


mepet
addikt

Nekem a "tankba bemászós és ott lő egyet" jelenet a favorit az S01E01 végéről!

A kórházba meg a külön helységbe zárt zombik a kemények, amelyeknek csak az ujjai lógnak ki :K

[ Szerkesztve ]

(#2172) po1son válasza oxox (#2170) üzenetére


po1son
addikt

Nekem annál a jelenetnél elégé olyan érzésem volt, mintha már láttam volna ezt valahol... :DDD
28 nappal később.... ;]

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#2173) oxox válasza po1son (#2172) üzenetére


oxox
addikt

nekem nem volt ilyen erzesem...nem lattam :) (de a kollegam mondta, hogy igen neki is ismeros volt)
igazsag szerint nem volt olyan film/sorozat ami most erdekelt volna, es gondoltam adok ennek egy eselyt...eddig jopofa...

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#2174) mepet


mepet
addikt

Ahogy Michonne levágja a fejeket a valóságban, avagy Making of The Walking Dead 3x07 "When the Dead Come Knocking"

(#2175) adyz. válasza mepet (#2174) üzenetére


adyz.
aktív tag

furcsa, ahogy michone nem a morcos pofát vágja, hanem mosolyog :DDD

[ Szerkesztve ]

(#2176) Vladi válasza mepet (#2174) üzenetére


Vladi
nagyúr

Jók ezek a videók, mennyi trükköt lehet látni.

A pasas aki guggolva viszi a fején a fél zombi testet. Azt mondja a színésznő:
"Nem vághatok le igazi fejeket? ne már!!! " :DD

Rick meg először elesik a csajjal, oh. :))

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#2177) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Katt

Live-Die-Respawn

(#2178) leslieke válasza oriic (#2177) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

LOL: :C

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#2179) leslieke


leslieke
Jómunkásember

The Walking Dead: Jöhet a 4. évad, de már nem Glen Mazzara-val

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#2180) oriic válasza leslieke (#2179) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Hát, reméljük jó hír ez.

Live-Die-Respawn

(#2181) mepet válasza oriic (#2177) üzenetére


mepet
addikt

Ezen hatalmasat nevettem! :C

A producerek meg rendezők sosem érdekelnek, felőlem Rumli báttya is csinálhatja a sorozatot, ha tetszik amit látok...

(#2182) leslieke válasza mepet (#2181) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Itt a 4. évad berendelése a valódi hír. :))

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#2183) mepet válasza leslieke (#2182) üzenetére


mepet
addikt

Az mindjárt más! Ennek örülünk természetesen. :K

Mondjuk én valahogy úgy értelmeztem, hogy mivel a 4. évadnak más lesz a producere, nyilván a 3. évad hátralevő részében igen gány munkát fog végezni a jelenlegi arc, mivel már tudja, hogy ki lesz rúgva. Ebben a helyzetben ez természetes, nem haragudhatunk rá.
Az, hogy ennek milyen következményei lesznek, azt nem tudom, mert nem értek a játékfilmsorozatkészítés mikéntjéhez, de gondolom a producer munkakör az valami elég magas beosztást jelent. :B

(#2184) leslieke válasza mepet (#2183) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Ilyenkorra már készen szoktak lenni az összes résszel, így a távozás szerintem nem befolyásolhatja a minőséget.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#2185) mepet válasza leslieke (#2184) üzenetére


mepet
addikt

Aha. Tuti valami atombiztos széfben őrzik a többi részt fegyveres őrök, harci kutyák, valamint láncravert zombik segítségével. Különben már rég azokat nézném. :)

(#2186) oriic válasza leslieke (#2182) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

:C :R

Live-Die-Respawn

(#2187) Ace owner válasza mepet (#2185) üzenetére


Ace owner
addikt

Barátok közt is megvan már 3 hónapra előre mégsem látjuk :D Csak ott láncravert Berényi Mikik örzik a felvételeket :DDD

Galaxy Fold 4

(#2188) mepet válasza Ace owner (#2187) üzenetére


mepet
addikt

:))

(#2189) leslieke


leslieke
Jómunkásember

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#2190) oriic válasza leslieke (#2189) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Úgy tudtam hogy készül valaki hasonlóval. :DDD

Live-Die-Respawn

(#2191) mepet


mepet
addikt

Végignéztem a Death Valley S01-et is. Most mihez kezdjek? :))

(#2192) leslieke válasza mepet (#2191) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Az milyen volt? Érdemes megnézni?

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#2193) mepet válasza leslieke (#2192) üzenetére


mepet
addikt

Vígjáték. Nagyon is érdemes megnézni. 2 féle ember van: aki ezt a típusú humort nem értékeli, és aki a földön fekszik a röhögéstől a poénoktól. Én a 2. kategóriába tartozom, így nekem nagyon tetszett. Az első rész után ne add fel, a 2-3. részek jobbak ha jól emlékszem.

(#2194) leslieke válasza mepet (#2193) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Rendben, köszönöm az infót! :R Belenézek!

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#2195) leslieke válasza mepet (#2193) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Sorozatajánló: Hulla-ház "Dead Set"

Nem túl hosszú, meg csak 1 évad volt, de szerintem érdemes megnézni.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#2196) baluka26


baluka26
veterán

SPOILERSPOILERSPOILERSPOILER
Ha kinyírják Daryl-t, engem el is vesztettek a nézők közül. Ne már, hogy Dixonéknak ne legyen annyi tökük, hogy megoldják ezt.
Andrea meg végleg elvesztette a szimpátiámat a harmadik évad végére közepére....

[ Szerkesztve ]

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#2197) Vladi válasza baluka26 (#2196) üzenetére


Vladi
nagyúr

Honnan vetted ezt? Biztos, hogy ilyen nem lépnek meg. Az minusz 2 millió női néző. :DD

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#2198) adyz. válasza baluka26 (#2196) üzenetére


adyz.
aktív tag

abban az esetben le is húzhatják a rolót :DD

(#2199) mepet válasza leslieke (#2195) üzenetére


mepet
addikt

Megnéztem az S01E01-et, és tetszett. Viszont tényleg nem túl hosszú, viszont nagyon rövid! :)

(#2200) Tim82 válasza leslieke (#2195) üzenetére


Tim82
nagyúr

Végignéztem most és nagyon-nagyon jó (megkockáztatom, hogy 10/10), köszönöm, hogy felhívtad rá a figyelmemet. :R

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.